Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouba για μεσημερι πηγε μια χαρα το βραδυ ςχουμε προβλημα.

Τι κανετε βρε, εγω πολυ τρεξιμο μια σιδερο μια φαγητο εκανα και μπανιο (πολυτελεια).\


Αυριο εχουμε γενεθλια η Βασιλικουλα γινεται τριών.Πως περασε ο καιρος ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 12978 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 860530 Σαν εχθες νομιζω οτι γεννησα.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 783141 Ειναι ολη μου η ζωη η ψυχούλα μου.

Αυριο δεν θα κανω τιποτα την Κυριακη λεω στην Κορινθο στο εξοχικο και οχι παιδοτοπους και τετοια γιατι no money εκει στο γρασιδι θα βαλω και μια φουσκωτη πισινα με τσουλιθρα και ολα καλα.Καμια πίτσα κανα καλαμακι και η τουρτα.

Φιλακια!!!!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τί όμορφο δωμάτιο είναι αυτό!!Μπράβο!!Πολύ θα ήθελα αν ήμουν παιδάκι να μεγάλωνα σε ένα τόσο πριγκηπικό δωμάτιο!!
Τζεφάκι ήθελα να σου πω για τον ύπνο της μικρής σου, πολύ καλή η σκέψη να κοιμάται μόνη της πριν την νέα άφιξη.Απλά φροντίστε να μην της το λέτε με κανένα τρόπο (δηλαδή να μην ταιριάξει το ότι πρέπει να κοιμάται μόνη της με το νέο μπεμπέ)γιατί είναι πολυ πιθανό να το βιώσει ως απόρριψη και να βγάλει άγχος, ενώ μπορεί ακόμη να εκδηλώσει αρνητικά συναισθήματα για το νέο σας μέλος.Φιλική συμβουλή! I love you I love you Και πάλι συγχαρητήρια για το νέο πριγκηποδωμάτιο!!! Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:τί όμορφο δωμάτιο είναι αυτό!!Μπράβο!!Πολύ θα ήθελα αν ήμουν παιδάκι να μεγάλωνα σε ένα τόσο πριγκηπικό δωμάτιο!!
Τζεφάκι ήθελα να σου πω για τον ύπνο της μικρής σου, πολύ καλή η σκέψη να κοιμάται μόνη της πριν την νέα άφιξη.Απλά φροντίστε να μην της το λέτε με κανένα τρόπο (δηλαδή να μην ταιριάξει το ότι πρέπει να κοιμάται μόνη της με το νέο μπεμπέ)γιατί είναι πολυ πιθανό να το βιώσει ως απόρριψη και να βγάλει άγχος, ενώ μπορεί ακόμη να εκδηλώσει αρνητικά συναισθήματα για το νέο σας μέλος.Φιλική συμβουλή! I love you I love you Και πάλι συγχαρητήρια για το νέο πριγκηποδωμάτιο!!! Very Happy

Βρε ardo τζεφακο ή τζεφακη με λεει η παιδικη μου φιλη και κουμπαρα μου και γενικα οι δικοι μου στο χωριο ΧΑ λες και το ξερεςSmile

Ναι δεν της λεω τιποτα για το μωρο.Αν και δεν βλεπω τελικα να τα καταφερνω.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzef μου λυπάμε πολύ που θα είμαι εγώ που θα σου πω να ασχημα νέα. Να περιμένεις ότι θα ξυπνάτε μάζί με το κοριτσάκι σου γιατί είναι πολύ λίγος ο χρόνος να το μάθει που και να το μάθει μόλις γεννηθεί το μωρο και καταλάβει τί γίνεται θα έρθει πίσω, Εμένα ο ΄γιός μου είναι 31/2 χρονών και έχει απο τον γεννάρη που προσπαθώ να του κόψω το κρεβάτι και δεν τα κατάφερα ακόμηλ Φαντάστου!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM έγραψε:Tzef μου λυπάμε πολύ που θα είμαι εγώ που θα σου πω να ασχημα νέα. Να περιμένεις ότι θα ξυπνάτε μάζί με το κοριτσάκι σου γιατί είναι πολύ λίγος ο χρόνος να το μάθει που και να το μάθει μόλις γεννηθεί το μωρο και καταλάβει τί γίνεται θα έρθει πίσω, Εμένα ο ΄γιός μου είναι 31/2 χρονών και έχει απο τον γεννάρη που προσπαθώ να του κόψω το κρεβάτι και δεν τα κατάφερα ακόμηλ Φαντάστου!!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΑ Crying or Very sad ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑΣ ΕΥΚΟΛΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΚΟΛΠΑ ΑΠΟ ΜΩΡΟ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΟΥΣΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΤΗΣ ΚΕΚΛΕΚΙΔΟΥ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ 26 ΚΙΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ .ΑΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.

Η ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ ΘΗΛΑΖΕ ΓΙΑ 11 ΜΗΝΕΣ.

ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΑΔΕΡΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ too much ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.


tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΤΗ
Αρχεία
kelekidou.pdf
Δεν έχετε το δικαίωμα να κατεβάσετε τα attachments.
(41 Kb) Κατεβάστηκε 13 φορές

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΝΑ ΤΗ

ΘΑ ΨΟΦΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΡΕ ΤΖΕΦ ΜΟΥ.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ έκανα πολλές δίαιτες στην ζωή μου αυτές που είναι τόσο λίγο το φαγητό δεν κάνουν δουλειά. Αμέσως μετά που σταματά βάζεις πίσω όσα έχασες και άλλα τόσα. Εγώ θα το πάρω με το μαλάκό και θα δώσω στον εαυτό μου χρόνο να τα χάσώ όσο πιο λογικά μπορώ

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια μηπως ξερει καμια στην εγκυμοσυνη ποσο πρεπει να ειναι το ζαχαρο?εμενα η διαβητολογος μου εδωσε οριο 90 νυστικη και 120 1 ωρα μετα το φαγητο.σε μια αλλη φιλη ο γιατρος της,της ειπε 110 νυστικη και 180 1 ωρα μετα το φαγητο.τωρα με κοροιδευει εμενα η διαβητολογος η αυτην ο γυναικολογος της?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stav2007 έγραψε:ρε κοριτσια μηπως ξερει καμια στην εγκυμοσυνη ποσο πρεπει να ειναι το ζαχαρο?εμενα η διαβητολογος μου εδωσε οριο 90 νυστικη και 120 1 ωρα μετα το φαγητο.σε μια αλλη φιλη ο γιατρος της,της ειπε 110 νυστικη και 180 1 ωρα μετα το φαγητο.τωρα με κοροιδευει εμενα η διαβητολογος η αυτην ο γυναικολογος της?

ΝΟΜΙΖΩ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stav2007 έγραψε:ρε κοριτσια μηπως ξερει καμια στην εγκυμοσυνη ποσο πρεπει να ειναι το ζαχαρο?εμενα η διαβητολογος μου εδωσε οριο 90 νυστικη και 120 1 ωρα μετα το φαγητο.σε μια αλλη φιλη ο γιατρος της,της ειπε 110 νυστικη και 180 1 ωρα μετα το φαγητο.τωρα με κοροιδευει εμενα η διαβητολογος η αυτην ο γυναικολογος της?
Σταυρουλα μου η δικια μου μου ειχε δωσει 95 νηστικη κ μετα απο 1 ωρα μεχρι 135!!!
Λιγο αυστηρος ειναι ο γιατρος σου......

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:bouba για μεσημερι πηγε μια χαρα το βραδυ ςχουμε προβλημα.

Τι κανετε βρε, εγω πολυ τρεξιμο μια σιδερο μια φαγητο εκανα και μπανιο (πολυτελεια).\


Αυριο εχουμε γενεθλια η Βασιλικουλα γινεται τριών.Πως περασε ο καιρος ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 12978 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 860530 Σαν εχθες νομιζω οτι γεννησα.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 783141 Ειναι ολη μου η ζωη η ψυχούλα μου.

Αυριο δεν θα κανω τιποτα την Κυριακη λεω στην Κορινθο στο εξοχικο και οχι παιδοτοπους και τετοια γιατι no money εκει στο γρασιδι θα βαλω και μια φουσκωτη πισινα με τσουλιθρα και ολα καλα.Καμια πίτσα κανα καλαμακι και η τουρτα.

Φιλακια!!!!!!

Καλημέρα Tzef μου! Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια βασικά! Να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου σήμερα! Όπως ποθείς να την καμαρώσεις! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!! … Και αυτή και όλοι σας…!!! … Με το καλό να έρθει και το αδερφάκι της!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ !!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ !!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

Thanks κοπέλα μου!!! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Βρε κοριτσάκια να σας ρωτήσω!!! Έχει λίγο καιρό που εμφανίστηκε στην κοιλίτσα μου αυτή η σκούρα γραμμούλα!! Εσείς έχετε? Ξέρω ότι είναι φυσιολογικό αλλά από τι γίνεται???

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
tzef έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ !!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

Thanks κοπέλα μου!!! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!

Βρε κοριτσάκια να σας ρωτήσω!!! Έχει λίγο καιρό που εμφανίστηκε στην κοιλίτσα μου αυτή η σκούρα γραμμούλα!! Εσείς έχετε? Ξέρω ότι είναι φυσιολογικό αλλά από τι γίνεται???

ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙ.ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟΡΥΘΜΙΖΕΤΑΙ Η ΜΕΛΑΝΙΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΑΝΑΔΕΣ ΚΟΚ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΥΖΗΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα απλά έτσι από περιέργεια ρώτησα! Όταν βλέπω την φουσκωμένη μου κοιλίτσα είμαι τόσο ευτυχισμένη που ούτε σκούρη γραμμούλα με ενοχλεί ούτε τίποτα!!! … Μην σας πω μου αρέσει κιόλας…!!!
Είμαι στην δουλειά και βαριέμαι απίστευτα κλασικά! Ευτυχώς είμαι μόνη μέχρι στιγμής! Πάλι καλά δουλεύω μόνο σήμερα και αύριο και μετά κάαααααααααθομαιιιιιιιιιιιιι για 25 μερούλες!!! Από εβδομάδα λογικά θα ξεκινήσουν και τα μαστόρια με τις αλλαγές που θα κάνουμε στο σαλόνι και στο δωμάτιο της μπέμπας!!! Σιγά – σιγά να μπαίνουν όλα σε μια τάξη…!!! Να τελειώνουμε και με το δωματιάκι της!
Κάπου διάβασα χτες ότι το δωμάτιο του μωρού πρέπει να βαφτεί γύρω στις 8 εβδομάδες πριν μπει μέσα το μωράκι και αυτό ισχύει και σε περίπτωση που τοποθετήσουμε ταπετσαρία… και μάλιστα να το αφήσουμε να αερίζεται κιόλας!!!
Από συρταριέρα σκέφτομαι μήπως πάρω κάποια λευκή από το ikea! Να αποφύγω τα παιδικά σχέδια πάνω της, γιατί άντε το κρεβατάκι θα το αλλάξεις σε κάποια φάση αλλά αυτή θα μείνει! Έτσι λέω τώρα… θα δείξει… μπορεί να αλλάξω γνώμη πάλι!!!
Την άλλη Πέμπτη ή Παρασκευή λέω να κάνω και την καμπύλη ζαχάρου! Να φεύγει και αυτή…!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://farm4.static.flickr.com/3616/3644570471_3fdf79911b.jpg

Θέλω να βρω και ένα τέτοιο περίπου καλαθάκι! Στην απόχρωση του ροζ ή λαχανί!!
Αυτό είναι zara home! Θα μάθω πόσο περίπου έχει!
Μου άρεσε και ένα άλλο από το Λητώ αλλά είχε 45-50 ευρώ! Τόσα δεν δίνω για καλαθάκι! Κρίμα είναι!!!
Για να βάλω μέσα τα καλλυντικά της μπέμπας!!!

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΤΖΕΦ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ.ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 215994

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ FENNIA.

ΩΡΑΙΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ despoinaki.Εγω ειχα παρει ενα πανι τοιχου με θηκες, και ειχα παρει και ενα ροζ καλαθακι απο jumbo.

despoinaki ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ;UELV KAI EGV ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 328109 ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρόνια πολλά tzef να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και να το βλέπεις πάντα ευτυχισμένο!
Χθες επιτέλους αγόρασα κούνια και καροτσάκι για τον πρίγκηπά μου! Τί σταλιά πλασματάκι θα χωρέσει εκει μέσα? Έχω τρελαθεί!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 536304

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και για να μην το ξεχάσω! Τα βράδια δεν μπορώ να κοιμηθώ! Θέλω να γυρίσω μπρούμητα αλλά με το που το κάνω αρχίζουν οι κλωτσιές! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 688264 Έλα όμως που δεν ξεκουράζεται η μέση μου συνέχεια στο πλάϊ! Συμβαίνει και σε καμμία άλλη αυτό ή μόνο εγώ είμαι ιδιότροπη στον ύπνο? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 850933

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου καλημερα.....
tzefνα χαιρασαι το κοριτσακι σου να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη,και με το καλο και η μπεμπουλα...
despoinaki με το καλο αυριο να βγεις σε αδεια και να το χαρεις....
SEVI αυτο βλεπω και εγω και μου την εχει δωσει.γιατι την παρασκευη που θα παω και στον γιατρο και σε αυτην πιστευω οτι θα μου πει να κανω ινσουλινη.με τα δικα της ορια ειμαι λιγο επανω,με τα δικα σου ειμαι οκ....δεν ξερω,εχω στεναχωρηθει πολυ

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpogos έγραψε:Και για να μην το ξεχάσω! Τα βράδια δεν μπορώ να κοιμηθώ! Θέλω να γυρίσω μπρούμητα αλλά με το που το κάνω αρχίζουν οι κλωτσιές! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 688264 Έλα όμως που δεν ξεκουράζεται η μέση μου συνέχεια στο πλάϊ! Συμβαίνει και σε καμμία άλλη αυτό ή μόνο εγώ είμαι ιδιότροπη στον ύπνο? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 850933

ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΤΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΑΜΑ ΠΙΑΝΟΜΑΙ,ΣΤΡΥΦΟΓΥΡΝΑΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ FENNIA.

ΩΡΑΙΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ despoinaki.Εγω ειχα παρει ενα πανι τοιχου με θηκες, και ειχα παρει και ενα ροζ καλαθακι απο jumbo.

despoinaki ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ;UELV KAI EGV ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 3 328109 ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.


Θα πάρω τώρα 25 ημέρες άδεια, θα γυρίσω 25 Ιουλίου, θα δουλέψω για 2 εβδομάδες ακόμα και μετά ξανακάθομαι! Είναι και μια άλλη κοπέλα στο γραφείο… οπότε…!!! Μια χαρά όμως είναι να κάτσω και μια προκαταβολικά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις