Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

51ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Αυγ 10, 2011 10:34 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια κοιταξτε στις αποστολες.λεει και το κοστος.

52ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Αυγ 10, 2011 10:35 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο το amazon.de τα παιρνω. και μου τα στελνουν κανονικα. και πανες και γαλατα και κρεμες.

53ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Αυγ 10, 2011 2:36 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εχω μπει στην πριζα εμενα μου λεει στην διευθυνση που θελετε δεν μπορουμε να παραδοσουμε τα παμπερς!!! αααααααααααααα θα σκασω αλλα θα το βρωωωωω No No No

54ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Αυγ 13, 2011 3:11 pm

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και γω το ίδιο κορίτσια με το amazon.de, μου λέει δεν τα στέλλουν... Trilly πες μας το κόλπο...

55ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κυρ Αυγ 14, 2011 4:04 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariela έγραψε:Και γω το ίδιο κορίτσια με το amazon.de, μου λέει δεν τα στέλλουν... Trilly πες μας το κόλπο...

δεν ξερεις ποσες ωρες το εψαχνα αλλα τζιφος τιποτα...

56ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τρι Αυγ 23, 2011 10:39 pm

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια καλημερα και απο εμενα...μου εφεραν απο Γερμανια το γαλα της μικρης το ναν1 εκει ειναι beba...!Κοριτσια με 9,70 απο το λιντλ εκει...μου ειπε η θεια οτι το εχει και λιγο πιο ακριβο στα φαρμακεια,...με 11,20...επαθα πλακα...τα ιδια γραμμαρια εκει τοσο και εδω 21,80...το εχω μετανοιωσει πολυ που δεν τα πηρα απο την αρχη απο το ιντερνετ...αλλα φοβομουν,...ελεγα μηπως μας το αλλαξει η παιδιατρος και μετα τι κανουμε???Αλλα τωρα αρχισαμε κρεμες και φρουτα και σκεφτομαι αν μου πει να συνεχισω το ναν2 να το παρω απο το ιντερνετ...κοριτσια οσες εχετε νινακια μην το σκεφτεστε!!!!Τσαμπα τα δινουμε τα λεφτα μας εδω...

57ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Αυγ 24, 2011 1:31 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elzu έγραψε:Κοριτσια καλημερα και απο εμενα...μου εφεραν απο Γερμανια το γαλα της μικρης το ναν1 εκει ειναι beba...!Κοριτσια με 9,70 απο το λιντλ εκει...μου ειπε η θεια οτι το εχει και λιγο πιο ακριβο στα φαρμακεια,...με 11,20...επαθα πλακα...τα ιδια γραμμαρια εκει τοσο και εδω 21,80...το εχω μετανοιωσει πολυ που δεν τα πηρα απο την αρχη απο το ιντερνετ...αλλα φοβομουν,...ελεγα μηπως μας το αλλαξει η παιδιατρος και μετα τι κανουμε???Αλλα τωρα αρχισαμε κρεμες και φρουτα και σκεφτομαι αν μου πει να συνεχισω το ναν2 να το παρω απο το ιντερνετ...κοριτσια οσες εχετε νινακια μην το σκεφτεστε!!!!Τσαμπα τα δινουμε τα λεφτα μας εδω...

ε ναι βρε παιδια μεγαλη διαφορα δεν το συζηταω!!!!!!!!!! μη το σκεφτεστε καθολου!!!!!!!

58ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Αυγ 24, 2011 1:36 am

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια το aptamil της milupa με τι ονομα κυκλοφορει στο εξωτερικο;

https://www.youtube.com/cretanvenus

59ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Αυγ 24, 2011 2:50 am

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aptamil το βρηκα και ειναι σε μπλε κουτι.Τα 800 γρ 20,33 ευρω απο την apo-rot...

60ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Πεμ Σεπ 22, 2011 2:06 am

...katerina...

...katerina...
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εμεις πινουμετωρα το ΗΥΜΑΝΑ 1 ..στο site που λετε η μονη διαφορα ειναι η συσκευασια σωστα?
Ειναι ακριβως το ιδιο γαλα?
Και μηπως μπορει καπια να με βοηθησει με την παραγγελια?Κ για παπμερσ τελικα πηρατε απο το αμαζον?εμενα μου λεει πως δεν στελνει Ελλαδα..

61ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Πεμ Σεπ 22, 2011 3:06 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...katerina... έγραψε:Κοριτσια εμεις πινουμετωρα το ΗΥΜΑΝΑ 1 ..στο site που λετε η μονη διαφορα ειναι η συσκευασια σωστα?
Ειναι ακριβως το ιδιο γαλα?
Και μηπως μπορει καπια να με βοηθησει με την παραγγελια?Κ για παπμερσ τελικα πηρατε απο το αμαζον?εμενα μου λεει πως δεν στελνει Ελλαδα..

εγω θα σε βοηθησω πεσμου τι θες?? ειναι το διο γαλα ναι μη το σκεφτεσαι το πηγα εγω στον παιδιατρο και μου το επιβεβαιωσε! ποσο το παιρνεις εδω? εχει διαφορα με τη γερμανια? πεσμου οτι θες να σε βοηθησω με τη παραγγελια! εγω προχτες εκανα καινουργια παραγγελια και εχει ξεκινησει κι ολας!.. εγω το κανω με εμβασμα στην τραπεζα! περιμενω οτι θες...

62ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Πεμ Σεπ 22, 2011 12:57 pm

...katerina...

...katerina...
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε ευχαριστω πολυ!!Εδω το παιρνω 14,60 κ απο κει τα 500γρ 8,86..
Εχει διαφοραααα!!!!

Μολις εχω την καρτα θα σου στειλω..

και παλι ευχαριστω!!!!

63ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Παρ Σεπ 23, 2011 6:35 am

...katerina...

...katerina...
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια ερωτηση ακομη..το novalac IT 1 ξερετε ποιο εινα στο εξωτερικο?
Το δινει η κουμπαρα μου στον μικρουλη της κ ενδιαφερεται κ εκεινη..
Εμενα μου κανει οτι ειναι το
novalac V..

Tι λετε?

64ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κυρ Σεπ 25, 2011 1:38 pm

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια πήρα και εγώ το Humana AR, το έδειξα και στον παιδίατρο, το ίδιο είναι με μικρές αλλά ασήμαντες διαφορές σε κάποια συστατικά. Το δοκίμασα και στην μικρή, όλα μια χαρά. Τεράστια η διαφορά στα χρήματα, μην το σκέφτεστε, το πακέτο έρχεται σπίτι με UPS σε μια εβδομάδα περίπου, και μπορείς να παρακολουθεις μέσω ίντερνετ που βρίσκεται κάθε μέρα έτσι ώστε να ξέρεις πότε θα παραλάβεις... μια χαρά σας λέω

65ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Σεπ 26, 2011 4:25 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariela έγραψε:Κορίτσια πήρα και εγώ το Humana AR, το έδειξα και στον παιδίατρο, το ίδιο είναι με μικρές αλλά ασήμαντες διαφορές σε κάποια συστατικά. Το δοκίμασα και στην μικρή, όλα μια χαρά. Τεράστια η διαφορά στα χρήματα, μην το σκέφτεστε, το πακέτο έρχεται σπίτι με UPS σε μια εβδομάδα περίπου, και μπορείς να παρακολουθεις μέσω ίντερνετ που βρίσκεται κάθε μέρα έτσι ώστε να ξέρεις πότε θα παραλάβεις... μια χαρά σας λέω

ειδες mariela διαφορα??? μας κλεβουν εδω εκμεταλλευονται καταστασεις! και μετα σου λεει βοηθα την Ελλαδα! πως?? 5 ευρω αντι για 17!!!!!! ε δεν γινεται!!!!!!! κι εσυ με εμβασμα εκανες την παραγγελια η με καρτα? εχω και καρτα αλλα εμενα ειναι προπληρωμενη και δεν ξερω αν κανει η αν θελει πιστωτικη!!!!!! εγω τα παρηγγειλα την πεμπτη και τωρα που ειδα στο email ειναι κι ολας Αθηνα! μαλλον αυριο θα τα εχω αντε γιατι μου εμειναν 2 κουτια και δεν θελω καθολου να παρω απο δω!!!!!

66ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Σεπ 26, 2011 10:31 am

xanthip

xanthip
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα, σας βρηκα την καταλληλη ωρα. εχω μερες που το ψαχνω κ εγω αυτο με τα γαλατα κ μου δωσατε τη λυση!!!!!!! κ εγω θα παραγγειλω απο το apo-rot.πινουμε το novalac 1 κ εδω εχει 13,3 τα 400γρ κ εξω 10,95 τα 800γρ. ΚΛΕΨΙΑ! εσεις που εχετε ηδη παραγγειλει ποσο κοστιζει το εμβασμα στην τραπεζα?

67ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Σεπ 26, 2011 10:54 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΑΝ [email=Μ@Λ@Κ@Σ]Μ@Λ@Κ@Σ[/email] ΚΑΙ ΕΔΙΝΑ 16Ε ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ.... ΤΕΣΠΑ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ??

68ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Σεπ 26, 2011 11:03 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xanthip έγραψε:κοριτσια καλησπερα, σας βρηκα την καταλληλη ωρα. εχω μερες που το ψαχνω κ εγω αυτο με τα γαλατα κ μου δωσατε τη λυση!!!!!!! κ εγω θα παραγγειλω απο το apo-rot.πινουμε το novalac 1 κ εδω εχει 13,3 τα 400γρ κ εξω 10,95 τα 800γρ. ΚΛΕΨΙΑ! εσεις που εχετε ηδη παραγγειλει ποσο κοστιζει το εμβασμα στην τραπεζα?

καλησπερα! στη Πειραιως εγω δινω 8 ευρω αλλα κανω μεγαλη παραγγελια ...τωρα ομως που εβγαλα και προπληρωμενη δεν ξερω αν γινεται και με αυτη για να μη δινω ουτε αυτα τα 8 ευρω! κανεις την παραγγελια παιρνεις κωδικο λογοριασμου και παραγγελιας την ονομασια του σαιτ εκκαθαριστικο και ταυτοτητα ΜΟΝΟ για την πρωτη φορα

69ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Σεπ 26, 2011 11:45 am

xanthip

xanthip
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σ ευχαριστω πολυ!!

70ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Σεπ 26, 2011 12:22 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xanthip έγραψε:σ ευχαριστω πολυ!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

71ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Σεπ 26, 2011 3:07 pm

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ με χρεωστική κάρτα τα πήρα. Η προπληρωμένη είναι Visa? αν ναι δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Όσον αφορά τα αφρόλουτρα είδα ότι το amazon.co.uk τα έχει πιο φθηνά δηλαδή 3.63 εκεί που το σουπερμάρκετ εδώ τα έχει 5 ευρώ. Πολύ φθηνά έχει επίσης τα μωρομάντηλα pampers sensitive, περίπου 1 ευρώ το ένα αν πάρετε 12 μαζί. Αν η παραγγελία σας βγαίνει 25λίρες τουλάχιστον, τα μεταφορικά είναι δωρεάν.

72ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τρι Σεπ 27, 2011 3:19 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariela έγραψε:Εγώ με χρεωστική κάρτα τα πήρα. Η προπληρωμένη είναι Visa? αν ναι δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Όσον αφορά τα αφρόλουτρα είδα ότι το amazon.co.uk τα έχει πιο φθηνά δηλαδή 3.63 εκεί που το σουπερμάρκετ εδώ τα έχει 5 ευρώ. Πολύ φθηνά έχει επίσης τα μωρομάντηλα pampers sensitive, περίπου 1 ευρώ το ένα αν πάρετε 12 μαζί. Αν η παραγγελία σας βγαίνει 25λίρες τουλάχιστον, τα μεταφορικά είναι δωρεάν.

..πρεπει να ειναι και χρεωστικη η καρτα μου!!! εσυ δεν βαζεις χρηματα μεσα και σου τα τραβανε πο κει??? αντε μπας και γλυτωσω τα 8 ευρω!!!μου ηρθε τωρα εμενα πριν λιγο η καινουργια παραγγελια και επειδη τελειωνω σε ενα μηνα με το humana πηρα και της holle το 2 που ειναι απο 6 μηνων!!!! ναι τα παμπερς και τα αφρολουτρα συμφερει απο το αμαζον!

73ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τρι Σεπ 27, 2011 4:19 am

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:
mariela έγραψε:Εγώ με χρεωστική κάρτα τα πήρα. Η προπληρωμένη είναι Visa? αν ναι δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Όσον αφορά τα αφρόλουτρα είδα ότι το amazon.co.uk τα έχει πιο φθηνά δηλαδή 3.63 εκεί που το σουπερμάρκετ εδώ τα έχει 5 ευρώ. Πολύ φθηνά έχει επίσης τα μωρομάντηλα pampers sensitive, περίπου 1 ευρώ το ένα αν πάρετε 12 μαζί. Αν η παραγγελία σας βγαίνει 25λίρες τουλάχιστον, τα μεταφορικά είναι δωρεάν.

..πρεπει να ειναι και χρεωστικη η καρτα μου!!! εσυ δεν βαζεις χρηματα μεσα και σου τα τραβανε πο κει??? αντε μπας και γλυτωσω τα 8 ευρω!!!μου ηρθε τωρα εμενα πριν λιγο η καινουργια παραγγελια και επειδη τελειωνω σε ενα μηνα με το humana πηρα και της holle το 2 που ειναι απο 6 μηνων!!!! ναι τα παμπερς και τα αφρολουτρα συμφερει απο το αμαζον!

Ακριβώς! πρέπει να έχεις χρήματα μέσα. Βασικά άν έχει το σήμα Visa ή Mastercard πάνω μπορείς να πληρώσεις φτάνει να έχεις τα χρήματα μέσα. Ναι ρε συ μην πληρώνεις έξτρα χρήματα στις τράπεζες..

74ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τρι Σεπ 27, 2011 4:24 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariela έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mariela έγραψε:Εγώ με χρεωστική κάρτα τα πήρα. Η προπληρωμένη είναι Visa? αν ναι δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Όσον αφορά τα αφρόλουτρα είδα ότι το amazon.co.uk τα έχει πιο φθηνά δηλαδή 3.63 εκεί που το σουπερμάρκετ εδώ τα έχει 5 ευρώ. Πολύ φθηνά έχει επίσης τα μωρομάντηλα pampers sensitive, περίπου 1 ευρώ το ένα αν πάρετε 12 μαζί. Αν η παραγγελία σας βγαίνει 25λίρες τουλάχιστον, τα μεταφορικά είναι δωρεάν.

..πρεπει να ειναι και χρεωστικη η καρτα μου!!! εσυ δεν βαζεις χρηματα μεσα και σου τα τραβανε πο κει??? αντε μπας και γλυτωσω τα 8 ευρω!!!μου ηρθε τωρα εμενα πριν λιγο η καινουργια παραγγελια και επειδη τελειωνω σε ενα μηνα με το humana πηρα και της holle το 2 που ειναι απο 6 μηνων!!!! ναι τα παμπερς και τα αφρολουτρα συμφερει απο το αμαζον!

Ακριβώς! πρέπει να έχεις χρήματα μέσα. Βασικά άν έχει το σήμα Visa ή Mastercard πάνω μπορείς να πληρώσεις φτάνει να έχεις τα χρήματα μέσα. Ναι ρε συ μην πληρώνεις έξτρα χρήματα στις τράπεζες..

ναι ετσι θα κανω! visa ειναι εχω κανει ετσι πολλες αγορες απο Αμερικη! θα το κανω στην επομενη που θα παραγγειλω τα αλλα γαλατα! ελπιζω μονο να της αρεσει και το holle!!!!!

75ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κυρ Οκτ 09, 2011 9:52 am

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κορίτσια,

το θέμα είναι πολύ ενδιαφέρον και αφού σας διάβασα, αποφάσισα και εγώ να "ψαχτώ". Βρήκα λοιπόν το γάλα του μπέμπη (Milupa Aptamil 1) στη Γερμανία μισή τιμή σχεδόν. Τώρα που ήρθε η μαμά μου, μου έφερε 4 κουτιά. Το μόνο που με αγχώνει λίγο είναι ότι η συσκευασία είναι διαφορετική. Γνωρίζω γερμανικά, γράφει τα ίδια πράγματα (γάλα για βρέφη κλπ), αλλά μια επιφύλαξη την έχω τώρα.
Ανησυχώ άδικά λέτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις