Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

201ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κυρ Ιαν 22, 2012 12:46 pm

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nai ase..emeis eimaste sto simeio p teleiwnoume tn vdomada to megalo to kouti!!tha rwtisw tn giatro k tha s pw gia na me voithiseis an mporeis gia ta peraiterw,giati dn ta xw polikatalavei

202ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κυρ Ιαν 22, 2012 3:04 pm

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrisi έγραψε:nai ase..emeis eimaste sto simeio p teleiwnoume tn vdomada to megalo to kouti!!tha rwtisw tn giatro k tha s pw gia na me voithiseis an mporeis gia ta peraiterw,giati dn ta xw polikatalavei

Κανένα πρόβλημα! Ενημέρωσε με.

203ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Humana 2 Παρ Μαρ 02, 2012 2:31 pm

kontessa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα πηρα το humana 2 απο γερμανικο amazon εχει ιδιο barcode εκτος απο 3 τελευταια ψηφια , το συνεκρινα με την απλη που ειχα παρει απο εδω, ειναι η οικονομικη συσκευασια του κιλου !! Το δοκιμασα και εγω και ο αντρας μου δεν νομιζω να ειναι μαιμου;;; ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 215994

204ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Παρ Μαρ 02, 2012 3:04 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εμεις παιρνουμε το frisolac comfort 1.Ξερει καμια σας καμια σελιδα να το παρουμε φθηνοτερα?Θελουμε 200 ευρω το μηνα μονο για γαλατα!!!

205ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Παρ Μαρ 02, 2012 4:38 pm

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
twinlotus έγραψε:Κοριτσια εμεις παιρνουμε το frisolac comfort 1.Ξερει καμια σας καμια σελιδα να το παρουμε φθηνοτερα?Θελουμε 200 ευρω το μηνα μονο για γαλατα!!!


200eyro???? tosa pola??? pw pw...
pare sth eksyphrethsh pelaton kai pes tous kai kala oti pas germania gia ena mhna na sou poun thn onomasia pou exei to sygkekrimeno gala ekei.. (an kai paragete sthn olandia edw legete friso opote kai germania tha legete alios)

meta kane anazhthsh stis selides pou anaferoun parapanw ta koritsia oti psonizoun kai des an telika se synferh ... (pou sygoura tha se symferei)..

kalh epityxia.......

206ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Μαρ 03, 2012 7:34 am

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
martina2010 έγραψε:
twinlotus έγραψε:Κοριτσια εμεις παιρνουμε το frisolac comfort 1.Ξερει καμια σας καμια σελιδα να το παρουμε φθηνοτερα?Θελουμε 200 ευρω το μηνα μονο για γαλατα!!!


200eyro???? tosa pola??? pw pw...
pare sth eksyphrethsh pelaton kai pes tous kai kala oti pas germania gia ena mhna na sou poun thn onomasia pou exei to sygkekrimeno gala ekei.. (an kai paragete sthn olandia edw legete friso opote kai germania tha legete alios)

meta kane anazhthsh stis selides pou anaferoun parapanw ta koritsia oti psonizoun kai des an telika se synferh ... (pou sygoura tha se symferei)..

kalh epityxia.......

Ναι αν σκεφτεις οτι ειναι δυδιμες και θελουμε 1 κουτι ανα 5 ημερες...Πολυ καλη η ιδεα σου, σε ευχαριστω!

207ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Μαρ 03, 2012 8:07 am

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
twinlotus έγραψε:

Ναι αν σκεφτεις οτι ειναι δυδιμες και θελουμε 1 κουτι ανα 5 ημερες...Πολυ καλη η ιδεα σου, σε ευχαριστω!

ooooo didimakia einai ki olas???na sou zhsoun... den kserw poso einai alla siga siga mexrei na arxisoun to fresko gala tha theleis 2 thn ebdomada....giati tha theloun parapanw posothta.... tha doulebhs mono gia ta galata + ta pampers...

psaksto etsi na deis pia etereia to proothei sthn germania kai ama den bgalhs akrh me ekei tha psaksw na sou brw selida apo ollandia na ta agorazhs... edw exei apo 8.50 ews 10 eyrw to kouti (analogos apo pou tha to pareis) 800gr (2 sakoulakia apo 400)kai ftanei mexrei 12-13 eyrw to eidiko an thymame kala....
koitakseto ki an einai pes mou....

208ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Μαρ 03, 2012 10:42 am

kontessa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έχει πάρει καμία γάλατα από amazon γερμανικό ;η τιμή είναι περίπου 10 ευρώ το κιλό και εδώ 11 ευρώ τα 350 γραμμάρια!!!!
Ο πωλητής είναι το amazon το ίδιο με 10 ευρώ στην πόρτα μου σε3 μέρες !!
Απλά αγχωνομαι για την ποιότητα ...

209ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Μαρ 03, 2012 11:38 am

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kontessa έγραψε:Έχει πάρει καμία γάλατα από amazon γερμανικό ;η τιμή είναι περίπου 10 ευρώ το κιλό και εδώ 11 ευρώ τα 350 γραμμάρια!!!!
Ο πωλητής είναι το amazon το ίδιο με 10 ευρώ στην πόρτα μου σε3 μέρες !!
Απλά αγχωνομαι για την ποιότητα ...

egw den exw parei galata apo site mias kai edw akoma toulaxiston oi times einai prosites an diabashs omws parapanw poles manoules exoun parei galata kai panes apo to syggekrimeno site h apo alla kai einai eyxaristhmenes....
mh fobase gia thn piothta... opws les kai esy to amazon einai polhths kai oxi paragwgos opote promhtheyete galata apo ekei pou promhthevonte kai oi emporoi apo thn ellada kai apla ta proothei meso tou site...mh fobase loipon gia thn piothta...
pantou h idia einai apla alazh h syskeyasia (gia logous synthrhs isws)
apla an theleis kapoio idiaitero gala h opiodhpote kai an theleis kai den mporeis na to breis me thn idia onomasia sth germania epikoinwnhse me thn eksyphrethsh pelatwn (opws lew kai parapanw) tis etereias na sou poun me pia onomasia poleite sth germania....

210ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Μαρ 03, 2012 2:08 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
martina2010 έγραψε:
twinlotus έγραψε:

Ναι αν σκεφτεις οτι ειναι δυδιμες και θελουμε 1 κουτι ανα 5 ημερες...Πολυ καλη η ιδεα σου, σε ευχαριστω!

ooooo didimakia einai ki olas???na sou zhsoun... den kserw poso einai alla siga siga mexrei na arxisoun to fresko gala tha theleis 2 thn ebdomada....giati tha thelwn parapanw posothta.... tha doulebhs mono gia ta galata + ta pampers...

psaksto etsi na deis pia etereia to proothei sthn germania kai ama den bgalhs akrh me ekei tha psaksw na sou brw selida apo ollandia na ta agorazhs... edw exei apo 8.50 ews 10 eyrw to kouti (analogos apo pou tha to pareis) 800gr (2 sakoulakia apo 400)kai ftanei mexrei 12-13 eyrw to eidiko an thymame kala....
koitakseto ki an einai pes mou....

αυτο το ''θα δουλευεις''...ειναι το ανεκδοτο του μηνα.Θλιβερη ιστορια Martina...Τελοσπαντων θα το ψαξω, να μιλησω και με το γιατρο μας και βλεπουμε.Σ'ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σου, αν χρειαστω κατι αλλο θα σε ενημερωσω.Τα φιλια μου! ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654316

211ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Μαρ 03, 2012 2:27 pm

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
twinlotus έγραψε:
martina2010 έγραψε:
twinlotus έγραψε:

Ναι αν σκεφτεις οτι ειναι δυδιμες και θελουμε 1 κουτι ανα 5 ημερες...Πολυ καλη η ιδεα σου, σε ευχαριστω!

ooooo didimakia einai ki olas???na sou zhsoun... den kserw poso einai alla siga siga mexrei na arxisoun to fresko gala tha theleis 2 thn ebdomada....giati tha thelwn parapanw posothta.... tha doulebhs mono gia ta galata + ta pampers...

psaksto etsi na deis pia etereia to proothei sthn germania kai ama den bgalhs akrh me ekei tha psaksw na sou brw selida apo ollandia na ta agorazhs... edw exei apo 8.50 ews 10 eyrw to kouti (analogos apo pou tha to pareis) 800gr (2 sakoulakia apo 400)kai ftanei mexrei 12-13 eyrw to eidiko an thymame kala....
koitakseto ki an einai pes mou....

αυτο το ''θα δουλευεις''...ειναι το ανεκδοτο του μηνα.Θλιβερη ιστορια Martina...Τελοσπαντων θα το ψαξω, να μιλησω και με το γιατρο μας και βλεπουμε.Σ'ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σου, αν χρειαστω κατι αλλο θα σε ενημερωσω.Τα φιλια μου! ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654316


an kai o giatros sou den nomizw na sou pei kati arnhtiko giati an koitakshs thn syskeyasia sou to frisolac paragete sthn ollandia apo thn friesland campina esy enymerosou kai edw eimai... Very Happy

kalo brady...

212ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κυρ Μαρ 11, 2012 2:42 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
martina2010 έγραψε:
twinlotus έγραψε:
martina2010 έγραψε:
twinlotus έγραψε:

Ναι αν σκεφτεις οτι ειναι δυδιμες και θελουμε 1 κουτι ανα 5 ημερες...Πολυ καλη η ιδεα σου, σε ευχαριστω!

ooooo didimakia einai ki olas???na sou zhsoun... den kserw poso einai alla siga siga mexrei na arxisoun to fresko gala tha theleis 2 thn ebdomada....giati tha thelwn parapanw posothta.... tha doulebhs mono gia ta galata + ta pampers...

psaksto etsi na deis pia etereia to proothei sthn germania kai ama den bgalhs akrh me ekei tha psaksw na sou brw selida apo ollandia na ta agorazhs... edw exei apo 8.50 ews 10 eyrw to kouti (analogos apo pou tha to pareis) 800gr (2 sakoulakia apo 400)kai ftanei mexrei 12-13 eyrw to eidiko an thymame kala....
koitakseto ki an einai pes mou....

αυτο το ''θα δουλευεις''...ειναι το ανεκδοτο του μηνα.Θλιβερη ιστορια Martina...Τελοσπαντων θα το ψαξω, να μιλησω και με το γιατρο μας και βλεπουμε.Σ'ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σου, αν χρειαστω κατι αλλο θα σε ενημερωσω.Τα φιλια μου! ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654316


an kai o giatros sou den nomizw na sou pei kati arnhtiko giati an koitakshs thn syskeyasia sou to frisolac paragete sthn ollandia apo thn friesland campina esy enymerosou kai edw eimai... Very Happy

kalo brady...
καλησπερα Μαρτινα, το εψαξα τελικα για το γαλα (οχι εγω δλδ μια κοπελα απο το facebook που αγοραζει και αυτη απο το εξωτερικο) και μου βρηκε αυτο το γαλα http://echtehollandseproducten.com/product_info.php?products_id=526.
Απο τη μεταφραση της google μου φαινεται το ιδιο με αυτο που αγοραζω εδω αλλα αν σου ειναι ευκολο θα μπορουσες να του ριξεις και εσυ μια ματια που κατεχεις τη γλωσσα???Ευχαριστω πολυ πολυ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

213ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Μαρ 12, 2012 2:44 am

Κουκλίτσα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
twinlotus έγραψε:
martina2010 έγραψε:
twinlotus έγραψε:
martina2010 έγραψε:
twinlotus έγραψε:

Ναι αν σκεφτεις οτι ειναι δυδιμες και θελουμε 1 κουτι ανα 5 ημερες...Πολυ καλη η ιδεα σου, σε ευχαριστω!

ooooo didimakia einai ki olas???na sou zhsoun... den kserw poso einai alla siga siga mexrei na arxisoun to fresko gala tha theleis 2 thn ebdomada....giati tha thelwn parapanw posothta.... tha doulebhs mono gia ta galata + ta pampers...

psaksto etsi na deis pia etereia to proothei sthn germania kai ama den bgalhs akrh me ekei tha psaksw na sou brw selida apo ollandia na ta agorazhs... edw exei apo 8.50 ews 10 eyrw to kouti (analogos apo pou tha to pareis) 800gr (2 sakoulakia apo 400)kai ftanei mexrei 12-13 eyrw to eidiko an thymame kala....
koitakseto ki an einai pes mou....

αυτο το ''θα δουλευεις''...ειναι το ανεκδοτο του μηνα.Θλιβερη ιστορια Martina...Τελοσπαντων θα το ψαξω, να μιλησω και με το γιατρο μας και βλεπουμε.Σ'ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σου, αν χρειαστω κατι αλλο θα σε ενημερωσω.Τα φιλια μου! ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654316


an kai o giatros sou den nomizw na sou pei kati arnhtiko giati an koitakshs thn syskeyasia sou to frisolac paragete sthn ollandia apo thn friesland campina esy enymerosou kai edw eimai... Very Happy

kalo brady...
καλησπερα Μαρτινα, το εψαξα τελικα για το γαλα (οχι εγω δλδ μια κοπελα απο το facebook που αγοραζει και αυτη απο το εξωτερικο) και μου βρηκε αυτο το γαλα http://echtehollandseproducten.com/product_info.php?products_id=526.
Απο τη μεταφραση της google μου φαινεται το ιδιο με αυτο που αγοραζω εδω αλλα αν σου ειναι ευκολο θα μπορουσες να του ριξεις και εσυ μια ματια που κατεχεις τη γλωσσα???Ευχαριστω πολυ πολυ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

εχει αγγλικα δεξια!!!!!!!!!!!!!!

214ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Μαρ 12, 2012 11:33 am

mama poppy

mama poppy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


Καλησπέρα! και εμένα ο μικρός μου πίνει έναι ειδικό γάλα (almiron pepti) και έχω σωθεί από την αγορά από το internet. κανονικά παραγγέλνω από το www.onlinesuper.nl ( από ό,τι είδα όμως δεν εχει το γάλα που ψάχνεις). βρήκα όμως και ένα άλλο site, το www.sneldrogist.nl το οποίο έχει καλύτερες τιμές και έχει και το γάλα που θέλεις εσύ. Εγώ έκανα μια παραγγελία για μένα, αλλά το δέμα δεν έχει έρθει ακόμα, οπότε δε μπορώ να σου πώ ότι είναι και αξιόπιστο. κοίταξέ το και εσύ και μόλις έρθει το δικό μου δέμα, θα σε ενημερώσω

215ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Δευ Μαρ 12, 2012 12:32 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="mama poppy"]

Καλησπέρα! και εμένα ο μικρός μου πίνει έναι ειδικό γάλα (almiron pepti) και έχω σωθεί από την αγορά από το internet. κανονικά παραγγέλνω από το www.onlinesuper.nl ( από ό,τι είδα όμως δεν εχει το γάλα που ψάχνεις). βρήκα όμως και ένα άλλο site, το www.sneldrogist.nl το οποίο έχει καλύτερες τιμές και έχει και το γάλα που θέλεις εσύ. Εγώ έκανα μια παραγγελία για μένα, αλλά το δέμα δεν έχει έρθει ακόμα, οπότε δε μπορώ να σου πώ ότι είναι και αξιόπιστο. κοίταξέ το και εσύ και μόλις έρθει το δικό μου δέμα, θα σε ενημερώσω[/qu

Σε ευχαριστω παρα πολυ αλλα νομιζω οτι απο το αλλο site ειναι πιο οικονομικα.Να χαιρεσαι το μωρακι σου!

216ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τρι Μαρ 13, 2012 7:07 am

mama poppy

mama poppy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


Καλησπέρα!Να είσαι καλά και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και γενικά όλες οι μανούλες να χαίρονται τα αγγελουδάκια τους. ξέχασα χθές να σου γράψω άλλα δυο site που μου πρότεινε μια μανούλα όταν ακόμα έψαχνα για μένα! είναι www.drogisterij.net και www.typicaldutchstuff.com . κοίταξε τα και αυτά.

217ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Μαρ 14, 2012 12:17 pm

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="twinlotus"][quote="martina2010"][quote="twinlotus"][quote="martina2010"]
twinlotus έγραψε:


καλησπερα Μαρτινα, το εψαξα τελικα για το γαλα (οχι εγω δλδ μια κοπελα απο το facebook που αγοραζει και αυτη απο το εξωτερικο) και μου βρηκε αυτο το γαλα http://echtehollandseproducten.com/product_info.php?products_id=526.
Απο τη μεταφραση της google μου φαινεται το ιδιο με αυτο που αγοραζω εδω αλλα αν σου ειναι ευκολο θα μπορουσες να του ριξεις και εσυ μια ματια που κατεχεις τη γλωσσα???Ευχαριστω πολυ πολυ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

koritsara mou dysthxos thn glwssa den thn katexw KALA...polyyyyy liga pragmata....
edw synenooume sta agglika kai an thelw kati polyyyy sobaro exw dyo files ellhno-ollandezes pou tis "xwnw" gia na mou kanoun metafrash... to site pou sou brhke h filh sou einai apo super market to albert heijn ena apo ta pio akriba tis ollandias kai EYTHXOS sygoura den tha kanei apostolh sthn ellada... FRIKARA me tis times sta galata... affraid


mama poppy έγραψε:

Καλησπέρα! και εμένα ο μικρός μου πίνει έναι ειδικό γάλα (almiron pepti) και έχω σωθεί από την αγορά από το internet. κανονικά παραγγέλνω από το www.onlinesuper.nl ( από ό,τι είδα όμως δεν εχει το γάλα που ψάχνεις). βρήκα όμως και ένα άλλο site, το www.sneldrogist.nl το οποίο έχει καλύτερες τιμές και έχει και το γάλα που θέλεις εσύ. Εγώ έκανα μια παραγγελία για μένα, αλλά το δέμα δεν έχει έρθει ακόμα, οπότε δε μπορώ να σου πώ ότι είναι και αξιόπιστο. κοίταξέ το και εσύ και μόλις έρθει το δικό μου δέμα, θα σε ενημερώσω

THA PYDHXTO APTO PARATHYRO...\
DEN YPARXOUN AYTES OI TIMES...AN EINAI DYNATON...EINAI PANAKRIBA....
sta s/m kai kapia alla magazia edw pera den pezoyn aytes oi times me tipota... toulaxiston to friso stadaard 1-2-3 pou eperna egw eixe mexrei kai 9.50 eyrw... einai trimalakes oi antrwpoi pou exoun tetoies times me toso megalh diafora se sxesh me ta magazia...pisw apo ena pc kathonte kai etoimazoun parageleies den trexoun na gemizoun ta rafia kathe treis kai ligo...eleossss.... sth xwra paragwghs tou einai den to fernoun apo thn ouganta....

http://www.kruidvat.nl/domains/kruidvat/pages/portal_search_v2.aspx?searchIn=article&keyword=friso+1&x=41&y=7&contentcode=PRODUCTSEARCHRESULT&postalcodelocator=friso+1

aytes oi times pezoun kai dysthxos ayto to site (pou einai magazi sthn ousia) den kanei apostolh sto ekswteriko...epikoinwnisa shmera mazi tous me mail... krima giati exei kai fthnes panes...

PW PW..... TA PEIRA TWRA...... ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654655 ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654655 ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654655 ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654655 ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 654655



Έχει επεξεργασθεί από τον/την martina2010 στις Τετ Μαρ 14, 2012 12:33 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : M@@@@@A)

218ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τετ Μαρ 14, 2012 12:35 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ουτως ή αλλως τους εχω στειλει μνμ εδω και 3 ημερες κ ακομα να μου απαντησουν.Οπωτε δεν το βλεπω να γινεται.Ευχαριστω παντως και μην φρικαρεις γτ εδω το ιδιο γαλα στα ιδια γραμμαρια εχει 10 ευρω παραπανω.Και υποτυθεται πως παρασκευαζεται Ελλαδα γτ η Friesland εχει εργοστασιο στην Πατρα!!!! affraid

219ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Πεμ Μαρ 15, 2012 1:09 am

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
twinlotus έγραψε:Ουτως ή αλλως τους εχω στειλει μνμ εδω και 3 ημερες κ ακομα να μου απαντησουν.Οπωτε δεν το βλεπω να γινεται.

se ayto sygoyra oxi giati einai s/m.. to katalaba apo ta mple arxika "ah" pou exei sta proionta... des edw http://www.ah.nl/webwinkels

Ευχαριστω παντως και μην φρικαρεις γτ εδω το ιδιο γαλα στα ιδια γραμμαρια εχει 10 ευρω παραπανω.Και υποτυθεται πως παρασκευαζεται Ελλαδα γτ η Friesland εχει εργοστασιο στην Πατρα!!!! affraid

alhtheia??? ayto den to hksera.. nomiza oti kanoun eisagwgh apo edw...e tote ti na pw... paragwgh ekei kai me aytes tis times???? gi ayto pame kata diaolou...
egw esteila mail se kapoia site pou exoun polu fthna galata kai panes edw alla kanoun apostolh dysthxos mono belgio kai ollandia...g@moto... ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 679259 mallon prepei na psaxths se germania meria.... Rolling Eyes

220ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty γάλα από εξωτερικό Πεμ Απρ 26, 2012 9:09 am

reiv


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα,πρίν κανένα μήνα είχα δεί ένα site από το εξωτερικό που είχε το frisolac comfort σχεδόν 15 ευρώ τα 900γρ.δεν θυμάμαι όμως ποιό ήταν ξέρει καμιά;;;Και όσον αφορά την αγορά τι γίνεται με τα μεταφορικά;;;;

221ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Σαβ Μάης 05, 2012 10:28 am

maroch


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
twinlotus έγραψε:Ουτως ή αλλως τους εχω στειλει μνμ εδω και 3 ημερες κ ακομα να μου απαντησουν.Οπωτε δεν το βλεπω να γινεται.Ευχαριστω παντως και μην φρικαρεις γτ εδω το ιδιο γαλα στα ιδια γραμμαρια εχει 10 ευρω παραπανω.Και υποτυθεται πως παρασκευαζεται Ελλαδα γτ η Friesland εχει εργοστασιο στην Πατρα!!!! affraid

τελικα το παραγγειλες το friso comfort απο εξωτερικο ? ειναι το ιδιο? σε ρωταω γιατι κι εμεις αυτο πινουμε και με ενδιαφερει πολυ.

222ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Πεμ Μάης 17, 2012 8:40 am

marissaki

marissaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω guicoz περνω, μπορω να το βρω κ εγω πιο φθηνα? μπορεις να μου δωσεις το site για τα παμπερς? Smile

223ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Παρ Οκτ 12, 2012 9:30 am

vasilakik


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
poulaw 5 almiron pepti 1 kainouria gia 90 euro.

224ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κυρ Οκτ 14, 2012 11:06 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
to frisolac pou psaxnw egw xerete pou mporw na to vrw fthna???

225ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Τρι Οκτ 23, 2012 10:02 pm

efffie

efffie
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μας περισεψαν 2κουτια 900 γρ frisolac και ένα comfort επίσης μεγάλο,
και τα δίνω κατα προτίμηση σε κάποια απο Θεσ-νικη προς 15 Ευρω το ένα
(ημ λήξης το 13 κ 14)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις