Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
142 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 142 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

301manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 6:13 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
evvi έγραψε:ΛΙΣΤΑ Π.Η.Τ. ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ersaTs 3/8
MINA+μπεμπα 5/8
ΝΑΣΙΑ 6/8
artal77 11/8 (αλλα μας την κανει νωριτερα και παει 29/7)
beba160a 14/8
minubaki 17/8
fotini2705 23/8
spapastamou 27/8
dimitra37 28/8
candycandy 28/8
evvi 31/8 (εγω ειμαι τελευταια?ουφφφφ)
lidiaki 12/9 (ανηκει στην ομαδα στο σεπτεμβρη αλλα θα γεννησει μεσα στον αυγουστο)

αυξηθηκαμε λιγακι αντε να δουμε ποιες αλλες ειναι τον αυγουστο

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΕΥΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ...ΓΙΟΡΤΑΖΕΣ ΧΘΕΣ????

οχι δε γιορταζα. δε γιορταζω........ Crying or Very sad Crying or Very sad ααααααααααα

ksexasame thn motheroula kale pou gennhse.... den mpainei sth lista???

302manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 6:19 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:Εχθες το απογευμα κοριτσια νομιζα οτι θα γεννησω με πιασν καθε 10 λεπτα πονοι χαμηλα και να τσιτωνει και η κοιλια ...παιρνω το γιατρο και μου λεει κατσε ξαπλα και πιες yutopar τωρα 1 ολοκληρο και στις 00:00 αλλο ενα και απο αυριο 4 την ημερα και αν δεις οτι δεν καλυτερευεις παρε με τηλ να παμε Ιασω....Παλι καλα σημερα που ξυπνησα δεν εχω τιποτα..αλλα με τα κολοχαπια τωρα εχω ταχυκαρδιες και αστα να πανε..Τουλαχιστον μεχρι τωρα ειναι ολα καλα !! Mου ειπε οτι πρεπει να κρατησω μεχρι και τις 12 Αυγουστου που μπαινω στον 9ο για να παρουν κι αλλα γραμμαρια οι μπεμπες τωρα ειναι 2200 η καθεμια και ειμαι στην 33 εβδομαδα ...


upomonh lidiakh... krata gera k ola kala tha pane!!!!!
manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 567772 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 49454 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 567772 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 49454 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 567772 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 49454

303manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 6:20 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
evvi έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
evvi έγραψε:ΛΙΣΤΑ Π.Η.Τ. ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ersaTs 3/8
MINA+μπεμπα 5/8
ΝΑΣΙΑ 6/8
artal77 11/8 (αλλα μας την κανει νωριτερα και παει 29/7)
beba160a 14/8
minubaki 17/8
fotini2705 23/8
spapastamou 27/8
dimitra37 28/8
candycandy 28/8
evvi 31/8 (εγω ειμαι τελευταια?ουφφφφ)
lidiaki 12/9 (ανηκει στην ομαδα στο σεπτεμβρη αλλα θα γεννησει μεσα στον αυγουστο)

αυξηθηκαμε λιγακι αντε να δουμε ποιες αλλες ειναι τον αυγουστο

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΕΥΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ...ΓΙΟΡΤΑΖΕΣ ΧΘΕΣ????

οχι δε γιορταζα. δε γιορταζω........ Crying or Very sad Crying or Very sad ααααααααααα

ksexasame thn motheroula kale pou gennhse.... den mpainei sth lista???

α οπως θελετε εγω ειπα να βαλω αυτες που δεν εχουν γεννησει ακομη ετσι ωστε να λιγοστευει σιγα σιγα η λιστα.

304manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 6:34 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
minubaki έγραψε:
evvi έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
evvi έγραψε:ΛΙΣΤΑ Π.Η.Τ. ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ersaTs 3/8
MINA+μπεμπα 5/8
ΝΑΣΙΑ 6/8
artal77 11/8 (αλλα μας την κανει νωριτερα και παει 29/7)
beba160a 14/8
minubaki 17/8
fotini2705 23/8
spapastamou 27/8
dimitra37 28/8
candycandy 28/8
evvi 31/8 (εγω ειμαι τελευταια?ουφφφφ)
lidiaki 12/9 (ανηκει στην ομαδα στο σεπτεμβρη αλλα θα γεννησει μεσα στον αυγουστο)

αυξηθηκαμε λιγακι αντε να δουμε ποιες αλλες ειναι τον αυγουστο

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΕΥΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ...ΓΙΟΡΤΑΖΕΣ ΧΘΕΣ????

οχι δε γιορταζα. δε γιορταζω........ Crying or Very sad Crying or Very sad ααααααααααα

ksexasame thn motheroula kale pou gennhse.... den mpainei sth lista???

α οπως θελετε εγω ειπα να βαλω αυτες που δεν εχουν γεννησει ακομη ετσι ωστε να λιγοστευει σιγα σιγα η λιστα.




aaaa ok den iksera pws leitourgei...
oxi tha to kanoume etsi opws eipes afou pires k thn prwtovoulia na kaneis auth th lista....

305manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 8:57 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia ti moy kanete?ego arostisa tin patisa me ton anemistira kai ponaei to stithos moy kai o laimos moy eimai me xamomilia sinexeia.exete kammia sintagi na moy perasei.ypofero

306manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 2:55 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:koritsia ti moy kanete?ego arostisa tin patisa me ton anemistira kai ponaei to stithos moy kai o laimos moy eimai me xamomilia sinexeia.exete kammia sintagi na moy perasei.ypofero


wx vre fwteinoula,perastika...!!!
gia to laimo sou kserw pws einai kales oi gargares me alatonero... an upofereis omws opws les egw tha sou proteina pas k sena giatro to prwi na se eksetasei,isws xreiastei na pareis kapoio farmakaki...
mhn se agxwnei auto giati k egw etsi thn pathsa,exw apo 28maiou pou paideuomai...den to suzhtaw twra eimai polu kalutera alla na fantasteis oti arxise apo ena mpoukwma,to opoio omws me vasanize toso polu se shmeio na pathainw duspnoia,arnoumoun sthn arxh na parw kati...olo auto ekselixthike se igmoritida opou anagkastika na parw 20 meres antiviwshh k sprey akoma k twra mporei na to xreisimopoiw an mpoukwnei pali h muth mou,k pluseis me fusiologiko oro polles fores thn hmera exw pou kanw apo ton maio k tha sunexisw mexri k na gennhsw mou eipe o giatros!!!
gi'auto sou lew na se dei k enas giatros mias k se ponaei k to stithos sou na se akroastei mipws xreiastei na pareis kati....
perastika k pali...!!!!

307manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 6:26 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
beba160a έγραψε:
minubaki έγραψε:ontws exoun arewsei polu ta post ths omadas... egw etoimh eimai,valitsa den eftiaksa vevaia alla den einai tpt auto afou ta exw etoima apla na mpoun sth valitsoula k kounia den th sthsame alla k auto tha ginei suntoma!!!
egw tha gennhsw se dhmosio opote den eimai upoxrewmenh na dwsw etsi omws opws epikratoun ta pragmata (ELLADARA) to fakelaki mas tha to dwsoume alla oxi toooosa polla!!!
κι εμεις δημοσιο...1200 ζητησε 1000 θα δωσουμε και πολλα ειναι....!!!!!

sugnwmh se dhmosio k ta apethse????
wow.... emena den apethse alla kserw oti auth h politikh epikratei k gia tous giatrous tou dhmosiou alla tha dwsoume ta misa apo auta isws k ligotera... einai paaaaaaaaaara pollaaaaaaaaa

φυσικα καιειναι πολλα..κι εγω εγκεφαλικο πηγα να παθω οταν το ακουσα.δυστυχως μας πανε με το κεφαλι...απο 800 εως 1200 εξαρταται το ποσο φιρμα ειναι ο γιατρος,αλλιως σου λενε γεννα με τον γιατρο της εφημερειας.ας πανε ολα καλα και χαλαλι......

308manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 6:41 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candycandy έγραψε:
evvi έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ...ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΚΑΜΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ ΤΟΝ Φ.Τ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ)ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΗΗΗ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ? ΜΕΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ...
ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ

το βασικο ειναι να εχεις ενα υγιες μωρακι οποτε θα κανεις οτι καλυτερο γι αυτο. δε νομιζω να προτιμας να γεννησεις φυσιολογικα και να υπαρχει εστω και μια περιπτωση να κινδυνεψει?


ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΑ 2500 ΚΙΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ...ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ "ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕΙ ΗΣΥΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΕ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ"

ο φυσιολογικος τοκετος θα ηταν ευχης εργο αλλα αφου ο γιατρος προτινει την καισαρικη δεν μπορεις να κανεις αλλιως αλλωστε το 67% των τοκετων στην ελλαδα ειναι με καισαρικη.απ οτι ειδα εχεις 28/8 ΠΗΤ εχεις καιρο μπροστα σου μπορει το μωρο να εχει τετοιο βαρος που να μην χρειαστεις καισαρικη. εγω που εχω ΠΗΤ 14/8 οταν μπηκα στο μηνα μου το μωρο ηταν 2589gr και δεν τεθηκε θεμα καισαρικης. ολα θα πανε καλα θα δεις,μπορει και να την αποφυγεις στο τελος αλλα κι αν οχι...να εισαι θετικη!!!

309manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 8:59 pm

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλημέρα!!
Μπήκα να σας χαιρετήσω προσωρινά, γιατί, όπως σας είπα αύριο μπαίνω για γέννα..
(το κάνω από τώρα, γιατί αργότερα μέσα στη μέρα θα χαιρετήσω και τα ζουζούνια μου που θα πάνε στη γιαγιά τους και θα'μαι μεσ' τα ζουμιά...)
Έχω ένα άγχος μπορώ να πω, αλλά προσπαθώ να ηρεμώ..χτες φτιάξαμε και τη γωνιά του μπουμπουκιού και ολοκλήρωσα τη βαλίτσα μου & έτσι τώρα είμαστε έτοιμοι...
Θα προσπαθήσω να μπω κι απ'το μαιευτήριο, διαφορετικά θα σας γράψω μόλις βγω την άλλη εβδομάδα...
Φιλιά πολλά σε όλες και με το καλό τα μωράκια μας!!!
I love you I love you I love you

310manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 9:26 pm

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
artal77 έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!
Μπήκα να σας χαιρετήσω προσωρινά, γιατί, όπως σας είπα αύριο μπαίνω για γέννα..
(το κάνω από τώρα, γιατί αργότερα μέσα στη μέρα θα χαιρετήσω και τα ζουζούνια μου που θα πάνε στη γιαγιά τους και θα'μαι μεσ' τα ζουμιά...)
Έχω ένα άγχος μπορώ να πω, αλλά προσπαθώ να ηρεμώ..χτες φτιάξαμε και τη γωνιά του μπουμπουκιού και ολοκλήρωσα τη βαλίτσα μου & έτσι τώρα είμαστε έτοιμοι...
Θα προσπαθήσω να μπω κι απ'το μαιευτήριο, διαφορετικά θα σας γράψω μόλις βγω την άλλη εβδομάδα...
Φιλιά πολλά σε όλες και με το καλό τα μωράκια μας!!!
I love you I love you I love you


KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΡΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Μ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ...ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ?

311manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 9:29 pm

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:
candycandy έγραψε:
evvi έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ...ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΚΑΜΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ ΤΟΝ Φ.Τ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ)ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΗΗΗ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ? ΜΕΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ...
ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ

το βασικο ειναι να εχεις ενα υγιες μωρακι οποτε θα κανεις οτι καλυτερο γι αυτο. δε νομιζω να προτιμας να γεννησεις φυσιολογικα και να υπαρχει εστω και μια περιπτωση να κινδυνεψει?


ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΑ 2500 ΚΙΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ...ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ "ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕΙ ΗΣΥΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΕ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ"

ο φυσιολογικος τοκετος θα ηταν ευχης εργο αλλα αφου ο γιατρος προτινει την καισαρικη δεν μπορεις να κανεις αλλιως αλλωστε το 67% των τοκετων στην ελλαδα ειναι με καισαρικη.απ οτι ειδα εχεις 28/8 ΠΗΤ εχεις καιρο μπροστα σου μπορει το μωρο να εχει τετοιο βαρος που να μην χρειαστεις καισαρικη. εγω που εχω ΠΗΤ 14/8 οταν μπηκα στο μηνα μου το μωρο ηταν 2589gr και δεν τεθηκε θεμα καισαρικης. ολα θα πανε καλα θα δεις,μπορει και να την αποφυγεις στο τελος αλλα κι αν οχι...να εισαι θετικη!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΕΒΑ ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΣΟ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ Φ.Τ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ...

312manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 9:30 pm

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[/quote]


KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΡΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Μ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ...ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ?[/quote]

Έχω γεννήσει και τα άλλα 2 μου παιδιά με καισαρική κι έτσι δεν συζητήθηκε κάτι διαφορετικό...

313manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 9:32 pm

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
artal77 έγραψε:


KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΡΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Μ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ...ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ?[/quote]

Έχω γεννήσει και τα άλλα 2 μου παιδιά με καισαρική κι έτσι δεν συζητήθηκε κάτι διαφορετικό...[/quote]

ΤΡΙΤΟ Ε! ΠΩΠΩ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ...ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ?

314manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 9:40 pm

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
candycandy έγραψε:
artal77 έγραψε:


KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΡΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Μ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ...ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ?

Έχω γεννήσει και τα άλλα 2 μου παιδιά με καισαρική κι έτσι δεν συζητήθηκε κάτι διαφορετικό...[/quote]

ΤΡΙΤΟ Ε! ΠΩΠΩ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ...ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ?[/quote]

Στη γενικότητα, όλα καλά..Αν εξαιρέσεις την "ταλαιπωρία" (σε εισαγωγικά γιατί σίγουρα υπάρχουν και χειρότερα) στην πρώτη όπου μπήκα για φυσιολογικά και γέννησα μετά από 12 ώρες με καισαρική γιατί το μωρό ερχόταν ανάσκελα κ είχε σφηνώσει.. κατα τ'αλλα, κρίνωντας από τη δεύτερη που μπήκα με ραντεβού, όλα έγιναν γρήγορα και χαλαρά...

315manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 11:46 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal77 έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!
Μπήκα να σας χαιρετήσω προσωρινά, γιατί, όπως σας είπα αύριο μπαίνω για γέννα..
(το κάνω από τώρα, γιατί αργότερα μέσα στη μέρα θα χαιρετήσω και τα ζουζούνια μου που θα πάνε στη γιαγιά τους και θα'μαι μεσ' τα ζουμιά...)
Έχω ένα άγχος μπορώ να πω, αλλά προσπαθώ να ηρεμώ..χτες φτιάξαμε και τη γωνιά του μπουμπουκιού και ολοκλήρωσα τη βαλίτσα μου & έτσι τώρα είμαστε έτοιμοι...
Θα προσπαθήσω να μπω κι απ'το μαιευτήριο, διαφορετικά θα σας γράψω μόλις βγω την άλλη εβδομάδα...
Φιλιά πολλά σε όλες και με το καλό τα μωράκια μας!!!
I love you I love you I love you


αχου...!!!με το καλο γλυκουλα μου....ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην...!!!θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου....!!!φιλακια manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 334590

316manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Ιουλ 27, 2011 11:48 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
artal77 έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!
Μπήκα να σας χαιρετήσω προσωρινά, γιατί, όπως σας είπα αύριο μπαίνω για γέννα..
(το κάνω από τώρα, γιατί αργότερα μέσα στη μέρα θα χαιρετήσω και τα ζουζούνια μου που θα πάνε στη γιαγιά τους και θα'μαι μεσ' τα ζουμιά...)
Έχω ένα άγχος μπορώ να πω, αλλά προσπαθώ να ηρεμώ..χτες φτιάξαμε και τη γωνιά του μπουμπουκιού και ολοκλήρωσα τη βαλίτσα μου & έτσι τώρα είμαστε έτοιμοι...
Θα προσπαθήσω να μπω κι απ'το μαιευτήριο, διαφορετικά θα σας γράψω μόλις βγω την άλλη εβδομάδα...
Φιλιά πολλά σε όλες και με το καλό τα μωράκια μας!!!
I love you I love you I love you

Aντε με το καλο να πανε ολα τελεια και να εχεις στην αγκαλια σου ενα υγειεστατο μωρακι!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

317manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 12:02 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lidiaki έγραψε:
artal77 έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!
Μπήκα να σας χαιρετήσω προσωρινά, γιατί, όπως σας είπα αύριο μπαίνω για γέννα..
(το κάνω από τώρα, γιατί αργότερα μέσα στη μέρα θα χαιρετήσω και τα ζουζούνια μου που θα πάνε στη γιαγιά τους και θα'μαι μεσ' τα ζουμιά...)
Έχω ένα άγχος μπορώ να πω, αλλά προσπαθώ να ηρεμώ..χτες φτιάξαμε και τη γωνιά του μπουμπουκιού και ολοκλήρωσα τη βαλίτσα μου & έτσι τώρα είμαστε έτοιμοι...
Θα προσπαθήσω να μπω κι απ'το μαιευτήριο, διαφορετικά θα σας γράψω μόλις βγω την άλλη εβδομάδα...
Φιλιά πολλά σε όλες και με το καλό τα μωράκια μας!!!
I love you I love you I love you

Aντε με το καλο να πανε ολα τελεια και να εχεις στην αγκαλια σου ενα υγειεστατο μωρακι!!!

Με το καλο σου ευχομαι ARTAL, με ενα γερο μωρο!

318manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 12:52 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
beba160a έγραψε:
minubaki έγραψε:
beba160a έγραψε:
minubaki έγραψε:ontws exoun arewsei polu ta post ths omadas... egw etoimh eimai,valitsa den eftiaksa vevaia alla den einai tpt auto afou ta exw etoima apla na mpoun sth valitsoula k kounia den th sthsame alla k auto tha ginei suntoma!!!
egw tha gennhsw se dhmosio opote den eimai upoxrewmenh na dwsw etsi omws opws epikratoun ta pragmata (ELLADARA) to fakelaki mas tha to dwsoume alla oxi toooosa polla!!!
κι εμεις δημοσιο...1200 ζητησε 1000 θα δωσουμε και πολλα ειναι....!!!!!

sugnwmh se dhmosio k ta apethse????
wow.... emena den apethse alla kserw oti auth h politikh epikratei k gia tous giatrous tou dhmosiou alla tha dwsoume ta misa apo auta isws k ligotera... einai paaaaaaaaaara pollaaaaaaaaa

φυσικα καιειναι πολλα..κι εγω εγκεφαλικο πηγα να παθω οταν το ακουσα.δυστυχως μας πανε με το κεφαλι...απο 800 εως 1200 εξαρταται το ποσο φιρμα ειναι ο γιατρος,αλλιως σου λενε γεννα με τον γιατρο της εφημερειας.ας πανε ολα καλα και χαλαλι......


mou th dinei pou exoun k tarifa...!!!
dwrean ugeia sou lene meta....!!!
tsp opws eipes ola kala na pane auto skeftomai k egw k xalali...!!!

319manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 12:55 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal na sou euxithw k egw me th seira me to kalo k na exeis ena ugies k gero mwraki.... ela vre mhn exeis agxos esu pou exeis k empeiria k tha gineis 3fora manoula... ante ola kala tha pane k emeis tha perimenoume nea sou otan mporeseis...!!!! filia!!!!

320manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:17 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
fotini2705 έγραψε:koritsia ti moy kanete?ego arostisa tin patisa me ton anemistira kai ponaei to stithos moy kai o laimos moy eimai me xamomilia sinexeia.exete kammia sintagi na moy perasei.ypofero


wx vre fwteinoula,perastika...!!!
gia to laimo sou kserw pws einai kales oi gargares me alatonero... an upofereis omws opws les egw tha sou proteina pas k sena giatro to prwi na se eksetasei,isws xreiastei na pareis kapoio farmakaki...
mhn se agxwnei auto giati k egw etsi thn pathsa,exw apo 28maiou pou paideuomai...den to suzhtaw twra eimai polu kalutera alla na fantasteis oti arxise apo ena mpoukwma,to opoio omws me vasanize toso polu se shmeio na pathainw duspnoia,arnoumoun sthn arxh na parw kati...olo auto ekselixthike se igmoritida opou anagkastika na parw 20 meres antiviwshh k sprey akoma k twra mporei na to xreisimopoiw an mpoukwnei pali h muth mou,k pluseis me fusiologiko oro polles fores thn hmera exw pou kanw apo ton maio k tha sunexisw mexri k na gennhsw mou eipe o giatros!!!
gi'auto sou lew na se dei k enas giatros mias k se ponaei k to stithos sou na se akroastei mipws xreiastei na pareis kati....
perastika k pali...!!!!


σημερα ειμαι λιγο καλυτερα μινα μου ευχαριστω για τις συμβουλες σου δεν βαζω καθολου τον ανεμιστηρα και ψηνομαι και ιδρωνω συνεχεια.σημερα ειναι της αγιας ειρηνης της χρυσοβαλαντη η οιποια και ειναι προστατιδα των εγκυων.θα παω να αναψω ενα κερακι να πανε ολα καλα.ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου

321manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:20 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
lidiaki έγραψε:
artal77 έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!!
Μπήκα να σας χαιρετήσω προσωρινά, γιατί, όπως σας είπα αύριο μπαίνω για γέννα..
(το κάνω από τώρα, γιατί αργότερα μέσα στη μέρα θα χαιρετήσω και τα ζουζούνια μου που θα πάνε στη γιαγιά τους και θα'μαι μεσ' τα ζουμιά...)
Έχω ένα άγχος μπορώ να πω, αλλά προσπαθώ να ηρεμώ..χτες φτιάξαμε και τη γωνιά του μπουμπουκιού και ολοκλήρωσα τη βαλίτσα μου & έτσι τώρα είμαστε έτοιμοι...
Θα προσπαθήσω να μπω κι απ'το μαιευτήριο, διαφορετικά θα σας γράψω μόλις βγω την άλλη εβδομάδα...
Φιλιά πολλά σε όλες και με το καλό τα μωράκια μας!!!
I love you I love you I love you

Aντε με το καλο να πανε ολα τελεια και να εχεις στην αγκαλια σου ενα υγειεστατο μωρακι!!!

Με το καλο σου ευχομαι ARTAL, με ενα γερο μωρο!




με το καλο αρταλ να πανε γερο και υγιες να βγει το παιδακι σου

322manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:29 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:
minubaki έγραψε:
fotini2705 έγραψε:koritsia ti moy kanete?ego arostisa tin patisa me ton anemistira kai ponaei to stithos moy kai o laimos moy eimai me xamomilia sinexeia.exete kammia sintagi na moy perasei.ypofero


wx vre fwteinoula,perastika...!!!
gia to laimo sou kserw pws einai kales oi gargares me alatonero... an upofereis omws opws les egw tha sou proteina pas k sena giatro to prwi na se eksetasei,isws xreiastei na pareis kapoio farmakaki...
mhn se agxwnei auto giati k egw etsi thn pathsa,exw apo 28maiou pou paideuomai...den to suzhtaw twra eimai polu kalutera alla na fantasteis oti arxise apo ena mpoukwma,to opoio omws me vasanize toso polu se shmeio na pathainw duspnoia,arnoumoun sthn arxh na parw kati...olo auto ekselixthike se igmoritida opou anagkastika na parw 20 meres antiviwshh k sprey akoma k twra mporei na to xreisimopoiw an mpoukwnei pali h muth mou,k pluseis me fusiologiko oro polles fores thn hmera exw pou kanw apo ton maio k tha sunexisw mexri k na gennhsw mou eipe o giatros!!!
gi'auto sou lew na se dei k enas giatros mias k se ponaei k to stithos sou na se akroastei mipws xreiastei na pareis kati....
perastika k pali...!!!!


σημερα ειμαι λιγο καλυτερα μινα μου ευχαριστω για τις συμβουλες σου δεν βαζω καθολου τον ανεμιστηρα και ψηνομαι και ιδρωνω συνεχεια.σημερα ειναι της αγιας ειρηνης της χρυσοβαλαντη η οιποια και ειναι προστατιδα των εγκυων.θα παω να αναψω ενα κερακι να πανε ολα καλα.ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου


mpravo vre fwteinoula xairomai polu pou hdh niwtheis kalutera... k upomonh me th zesth ti na kanoume,ante liges meres meinane akoma....
ax den to iksera tha paw k egw na anapsw ena keraki to apogeuma...!!!
ola kala tha pane vre na eisai aisidoksh k dunath.... filia!!!

323manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 5:54 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας τσουπρες!!!! δε μου λετε την βαλιτσουλα σας την εχετε ετοιμη??
και αν ναι τι εχετε βαλει μεσα?

σε καθε σαϊτ που βλεπω λενε αλλα. διαφερουν απο δημοσιο σε ιδιωτικο νοσοκομειο οπως και αναλογως τις εποχες.

για πειτε εσεις σε τι σταδιο ειστε?

324manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 7:13 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:γεια σας τσουπρες!!!! δε μου λετε την βαλιτσουλα σας την εχετε ετοιμη??
και αν ναι τι εχετε βαλει μεσα?

σε καθε σαϊτ που βλεπω λενε αλλα. διαφερουν απο δημοσιο σε ιδιωτικο νοσοκομειο οπως και αναλογως τις εποχες.

για πειτε εσεις σε τι σταδιο ειστε?


εγω δεν την εχω ετοιμη ακομα...τα εχω ετοιμα ολα αλλα δεν τα εχω φτιαξει μεσα....θα βαλω 2 νυχτικιες,1 σετ πιτζαμακια κ μια ρομπιτσα,2 σουτιεν θηλασμου,επιθεματα στηθους,7-8 βρακακια,σαμπουαν,αφρολουτρο,2-3 πετσετες προσωπου κ 2-3 σωματος,οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα,τα καλλυντικα μου....αυτα....εγω ρωτησα κ στο μαιευτηριο μου παρεχουν σερβιετες κ κυλοτακια μιας χρησης,αν δεν στα παρεχουν βαλε κι αυτα....και για το μωρο μια δικια του τσαντουλα με τα ρουχα του για την εξοδο,μια λεπτη πικε κουβερτουλα για οταν βγουμε κ καμμια 10ρια πανακια-πετσετακια γιατι μου ειπαν οτι θα χρειαστω τετοια μπολικα για το θηλασμο....αυτα,ελπιζω να μη ξεχασα κατι.... Very Happy

325manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Ιουλ 28, 2011 10:30 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρομπακι και εμενα μου παν να παρω αλλα βρε κοριτσια δεν εχει πουθενα. που να βρω ρομπακι καλοκαιριατικα?? οπως και νυχτικια με κουμπακια να εχει αρκετο ανοιγμα δε βρισκω.ολο σε κατι γιαγιαδιστικες πεφτω Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις