Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 39]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:χαχα το ιδιο σου ειχα πει τοτε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 39 215994 κορμαρες θα μαστε μετα την γεννα!!! σε ευχαριστω παρα παρα πολυ περιμενω

Στο έστειλα!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω παρα πολυ θα την κανω κατα γραμμα μεχρι να παω στο γιατρο!!!
να εισαι καλα που μπηκες στον κοπο να γραφεις τοση ωρα για μενα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:ευχαριστω παρα πολυ θα την κανω κατα γραμμα μεχρι να παω στο γιατρο!!!
να εισαι καλα που μπηκες στον κοπο να γραφεις τοση ωρα για μενα

Μην το συζητάς καν!!Smile Θυμάμαι πολύ καλά πόσο πελαγωμένη ήμουνα μέχρι και χθες ακόμη (σήμερα είναι μία καλή μέρα ,ποιος ξέρει πως θα ξυπνήσω αύριο) και δεν είχα και κανέναν να μου πει σχετικά!Ό,τι χρειαστείς άλλο πες μου!Είμαι σίγουρη ότι με τη διατροφή θα ρυθμιστεί και δεν θα έχεις κανένα θέμα με ινσουλίνες και τέτοια. Να σκεφτόμαστε ότι το αποτέλεσμα θα μας αποζημιώσει στο μέγιστο βαθμο!! Wink Wink Wink

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειμαι πολυ χαλια και σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοιθεια και την συμπαρασταση

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ...ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα και απο εμένα κορίτσια...

Μαμαχ εύχομαι όλα να πάνε καλά και σίγουρα θα πάνε!!!Νατάσα σε χαίρομαι για την θετική σου ενέργεια...

εγώ σήμερα έκλεισα για την ντόπλερ στις 30/08 να δούμε πως πάνε τα πράγματα...αχ...βαχ που λέμε!!!

Χαμομηλάκι να περνάς τέλεια και καλή επιτυχία με την καμπύλη...εγώ αύριο πάω να κάνω την μικρή.

Η μπέμπα μας μια χαρούλα ζωηρό μωράκι η γλυκειά μου!!!Σας φιλώ όλες να περνάτε υπέροχα!!!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εμεις πηγαμε για 4 μερες διακοπες,τοσες ειχε αδεια ο αντρουλης μου γυρισαμε και πηγα και εκανα σημερα πρωι πρωι και γω καμπυλη σακχαρου με 75γρ και την coombs την δευτερα αποτελεσματα κ απο τα 2 αλλα βλεπω ρε κοριτσια οτι εσεις που δεν εχετε παρει κιλα και που δεν τρωτε πολλα γλυκα σας βρηκαν διαβητη,εγω δηλ που εχω παρει 9 κιλα και τρωω σχεδον καθε μερα γλυκα τι θα μου πουν δηλ?Θα δειξει απο Δευτερα που λεει κ ο Κιαμος!!!! Wink Και επισης πρεπει να κλεισω ραντεβου για 1-15 Σεπτεμβρη για 2 υπερηχους ειπε η γιατρος u/s αναπτυξης εμβρυου και u/s ομφαλικων και μητριαιων.Και απο Δευτερα επίσης Ικα για την αδεια κυησης.σας φιλω γλυκα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάμαχ θα σου πω απλώς ότι10 μέρες τώρα κλαίω συνέχεια λες και πενθώ πεθαμένο (φτου φτου έξω από δω!!)!!Σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ!Αλλά θα δεις που όσο περνάνε οι μέρες δεν θα είναι τόσο άσχημα..συνηθίζεται!Προσωπικά δεν μου λείπουν καθόλου πραγματικά τα γλυκά ούτε τα παγωτά όπως νόμιζα..Αν δεν περάσουμε και καμία δυσκολία πως θα καταλάβουμε ότι θα γίνουμε μάνες?Όπως λεει και η μαμά μου!Από την άλλη σκέψου ότι είμαστε τυχερές μέσα στην ατυχία μας που αυτό να είναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζεται!Είμαι σίγουρη ότι και εσύ θα έχεις ακούσει ιστορίες άλλων κοριτσιών που καμία δεν θα ήθελε να είναι στην θέση τους..

Στελλίτσα χαίρομαι που είσαι καλά γιατί σε χάσαμε λίγο.Τακτοποιηθήκατε?Όλα καλα?

Καταρίνα και Αφροδίτη με το καλό τα αποτελέσματα των καμπυλών σας!Smile

Επιτέλους σήμερα έφυγαν και ο αδερφός μου και ελπίζω αυτή τη βδομάδα να μην έχουμε άλλους φιλοξενούμενους γιατί ειλικρινά έχω κουραστεί πάρα πολύ!Βέβαια σήμερα έρχεται η πεθερά μου αλλά πιστεύω πως θα μείνει στην κόρη της και όχι σε εμάς γιατί δεν θα την παλέψω με άλλο κόσμο!!!!!Να περάσετε όμορφα το ΣΚ σας και φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλιτσες!!!τι κανετε>>???μαμαχ υπομονη τιποτα αλλο δεν μπορεις να κανεις τωρα!!!εγω ακομα δεν εχω κανει για καμπυλη ολο το αφηνω Crying or Very sad Crying or Very sad λες κ θα την γλυτωσο...την πεμπτη εχω ραντεβου στον ντοκτορ να παμε να δουμε τον μπεμπη,,αντε να περνανε η μερες!!

και εμενα η ψυχολογια στα πατωματα ορεξη δεν εχω για τιποτα κ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ Embarassed Embarassed Embarassed ...φυσικα την πληρωνει ο αντρας μου που του γκρινιαζω συνεχεια κ ολο του φωναζο κ ο καημενουλης τι να κανει σου λεει χαζεψε αυτη κ δεν μου πολυ δινει σημασια αλλα εγω τσατιζομαι παραπανω!!!τραγικη η κατασταση,,βρε κοριτσια κουραστηκα αμα μου ελεγαν ελα να γεννησεις αυριο θα πηγαινα ευχαριστως οσο παει τωρα λιγο τα κιλα λιγο η ζεστη αρχισαν καπου καπου κ η κραμπες ιδικα το πρωι ,,δεν βολευομαι για να κοιμηθω ε πως δεν θα ειμαι μες τα νευρα!!!θα ξαναρχισω το μαγνησιο μαλλων μ''εκεινο ημουνα στο κοσμο μου χαχαχχαχ..


αχ βαχ σας αφηνω σας ανεβασα ψυχολογικα ε???

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:γεια σας μανουλιτσες!!!τι κανετε>>???μαμαχ υπομονη τιποτα αλλο δεν μπορεις να κανεις τωρα!!!εγω ακομα δεν εχω κανει για καμπυλη ολο το αφηνω Crying or Very sad Crying or Very sad λες κ θα την γλυτωσο...την πεμπτη εχω ραντεβου στον ντοκτορ να παμε να δουμε τον μπεμπη,,αντε να περνανε η μερες!!

και εμενα η ψυχολογια στα πατωματα ορεξη δεν εχω για τιποτα κ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ Embarassed Embarassed Embarassed ...φυσικα την πληρωνει ο αντρας μου που του γκρινιαζω συνεχεια κ ολο του φωναζο κ ο καημενουλης τι να κανει σου λεει χαζεψε αυτη κ δεν μου πολυ δινει σημασια αλλα εγω τσατιζομαι παραπανω!!!τραγικη η κατασταση,,βρε κοριτσια κουραστηκα αμα μου ελεγαν ελα να γεννησεις αυριο θα πηγαινα ευχαριστως οσο παει τωρα λιγο τα κιλα λιγο η ζεστη αρχισαν καπου καπου κ η κραμπες ιδικα το πρωι ,,δεν βολευομαι για να κοιμηθω ε πως δεν θα ειμαι μες τα νευρα!!!θα ξαναρχισω το μαγνησιο μαλλων μ''εκεινο ημουνα στο κοσμο μου χαχαχχαχ..


αχ βαχ σας αφηνω σας ανεβασα ψυχολογικα ε???

Τατιανούλα μην την αφήνεις την καμπύλη!!Πρέπει να γίνει σε συγκεκριμένο χρονό έτσι ώστε αν υπάρχει πρόβλημα να το αντιμετωπίσεις έγκαιρα!!Σκέψου τι είναι καλό για τον μπεμπάκο σουSmile

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι το εχω υποψην μου...
εχω ραντεβου την τριτη στο ικα να δω αν την κανουν εκει κ δεν θελει ραντεβου θα παω εκει κ αν δεν θα παω σε κανενα μικροβιολογικο να την κανω!!!το θεμα δεν ειναι ποτε θα την κανω αλλα ποτε θα παρω τα αποτελεσματα απο το ικα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:ναι ναι το εχω υποψην μου...
εχω ραντεβου την τριτη στο ικα να δω αν την κανουν εκει κ δεν θελει ραντεβου θα παω εκει κ αν δεν θα παω σε κανενα μικροβιολογικο να την κανω!!!το θεμα δεν ειναι ποτε θα την κανω αλλα ποτε θα παρω τα αποτελεσματα απο το ικα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Νομίζω πως την κάνουν αλλά πρέπει να σου την γράψει γιατρός του ΙΚΑ και πρέπει να πάρεις την γλυκόζη εσύ από το φαρμακείο μόνη σου..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πλακα κανεις???να παρω την γλυκοζη???ΕΛΕΟΣ....
τοσα χρονια τι σκατα ικα πληρωνουμε???
οτι να''ναι..........


την τριτη που θα παω θα δω τι θα μου πουν ειμαι πολυ περιεργη!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:πλακα κανεις???να παρω την γλυκοζη???ΕΛΕΟΣ....
τοσα χρονια τι σκατα ικα πληρωνουμε???
οτι να''ναι..........


την τριτη που θα παω θα δω τι θα μου πουν ειμαι πολυ περιεργη!!!

Ναι έτσι έχω ακούσει!Χαρά στο κουράγιο σου πάντως..Εγώ δεν θα το επιχειρούσα καν για 40Ε!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν θα παω μονο γι''αυτο εχω να παρω αποτελεσματα απο την γενικη αιματος που ειχα κανει κ θα κανω μια ερωτηση αν κανουν κ.τ.λ.

εαν μου πουν ελα σε 2 βδομαδες εννωειτε θα την κανω εξω!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:δεν θα παω μονο γι''αυτο εχω να παρω αποτελεσματα απο την γενικη αιματος που ειχα κανει κ θα κανω μια ερωτηση αν κανουν κ.τ.λ.

εαν μου πουν ελα σε 2 βδομαδες εννωειτε θα την κανω εξω!!!

Τέλεια η φώτο σου!!!Smile

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
τωρα στο τριημερο την εβγαλα για να σας δειξω την κοιλουμπα μου ...και φυσικα κ τον ροναλντο μου!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια για να μην κλείσει και μπλοκάρει το θέμα ελάτε να τα πούμε στο πόστ #4!!!

Φιλιά

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφου ανοιχτηκε αλλο το κλειδωνω αλλα να ξερετε πως το θεμα κλειδωνει στις 1000 απαντησεις! Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις