Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 21, 2011 12:17 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lifestyle έγραψε:Κατανοώ την επιφυλακτικότητα σας, όπως σας είπα είχα ασχοληθεί και εγώ στον παρελθόν με την LR. Αλλά πραγματικά υπάρχει ελευθερία επιλογών, φυσικά όποια θέλει μπορεί να δουλέψει από το σπίτι αξιοποιώντας τα social media (facebook, twitter, youtube, blogger e.t.c) προσωπικά αυτό έκανα, αξιοποίησα της δυνατότητες που μας δίνει το INTERNET και όχι μόνο. Δεν θα πω κάτι παραπάνω μπορείτε να το κοιτάξετε και να το αξιολογήσετε μονές σας, ακριβώς αυτό έκανα και εγώ. Η εταιρεία λέγεται NWA πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο Google, ή στην σελίδα nwateam(dot)net που ανήκει στον χορηγό μου.
Εάν νομίζετε ότι σας ταιριάζει κάτι τέτοιο και θέλετε να ασχοληθείτε, ευχαρίστως να σας δώσω περισσότερες πληροφορείς για τον τρόπο δουλειάς.
lifestyle(at)grmail(dot)biz
Smile

Είμαι στην LR και είμαι ευχαριστημένη τα bonus και τις εκπτώσεις τα πέρνω στην ώρα τους.
Τα συγχαρητηριά μου όμως για την εταιρεία που διάλεξες να ασχοληθείς.Αλλά για πες μας σε παρακαλώ πολύ πως πληρώνεσε με ποιόν τρόπο και σε τι;
Η NWA ανακοίνωσε οτι δεν μπόρει να πληρώσει τους μισθούς των υπαλλήλων πληρώνει τα bonus;

Και η ανακοίνωση της εταιρείας:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/822/862011.jpg/

http://changedyourlife.blogspot.com/

27εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 21, 2011 1:17 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lifestyle έγραψε:Κατανοώ την επιφυλακτικότητα σας, όπως σας είπα είχα ασχοληθεί και εγώ στον παρελθόν με την LR. Αλλά πραγματικά υπάρχει ελευθερία επιλογών, φυσικά όποια θέλει μπορεί να δουλέψει από το σπίτι αξιοποιώντας τα social media (facebook, twitter, youtube, blogger e.t.c) προσωπικά αυτό έκανα, αξιοποίησα της δυνατότητες που μας δίνει το INTERNET και όχι μόνο. Δεν θα πω κάτι παραπάνω μπορείτε να το κοιτάξετε και να το αξιολογήσετε μονές σας, ακριβώς αυτό έκανα και εγώ. Η εταιρεία λέγεται NWA πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο Google, ή στην σελίδα nwateam(dot)net που ανήκει στον χορηγό μου.
Εάν νομίζετε ότι σας ταιριάζει κάτι τέτοιο και θέλετε να ασχοληθείτε, ευχαρίστως να σας δώσω περισσότερες πληροφορείς για τον τρόπο δουλειάς.
lifestyle(at)grmail(dot)biz
Smile

εγω προσωπικα μπηκα στη σελιδα που δινεις και δεν καταλαβα τιποτα και στο μειλ που δινεις δεν μπορω να στειλω μηνυμα αν ιες στειλε μου ενα πμ εδω,ευχαριστω

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

28εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 21, 2011 2:49 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είχα γραφτεί στην nwa πριν 4-5 μήνες. Έχω και κωδικό. Κάπου πρέπει να τα έχω γραμμένα. Έχω συμπληρώσει κι ερωτηματολόγιο που ήθελα να κάνω τότε στην κοπέλα αλλά δεν καταφέραμε να βρεθούμε το άφησα κι εγώ. Μπορώ τώρα που έχω κωδικό να έρθω κάτω από σένα? Εκείνη μου έλεγε ότι καλό είναι να παρακολουθώ τα σεμινάρια κλπ. Εγώ πρώτον δεν μπορώ με τα παιδιά και δεύτερον βαριέμαι. Δεν με νοιάζει να βγάζω 3000 το μήνα (όχι με χαλάει βέβαια) απλά ένα χαρτζηλίκι. Θα ασχοληθώ καθαρά μέσω ιντερνετ. Αν τύχει κανάς γνωστός οκ. Δεν πρόκειται να βγω στους δρόμους. Αν νομίζεις ότι μπορείς να με βοηθήσεις σε αυτό και να έρθω στην ομάδα σου οκ. Επίσης και για την lr που λέτε ή άλλου είδους εταιρίες πείτε καμιά λεπτομέρεια να τις δούμε κι εμείς. Καμιά σελίδα στο ιντερνετ ή πως δουλεύετε ευχαριστώ.

29εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 21, 2011 6:33 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Είχα γραφτεί στην nwa πριν 4-5 μήνες. Έχω και κωδικό. Κάπου πρέπει να τα έχω γραμμένα. Έχω συμπληρώσει κι ερωτηματολόγιο που ήθελα να κάνω τότε στην κοπέλα αλλά δεν καταφέραμε να βρεθούμε το άφησα κι εγώ. Μπορώ τώρα που έχω κωδικό να έρθω κάτω από σένα? Εκείνη μου έλεγε ότι καλό είναι να παρακολουθώ τα σεμινάρια κλπ. Εγώ πρώτον δεν μπορώ με τα παιδιά και δεύτερον βαριέμαι. Δεν με νοιάζει να βγάζω 3000 το μήνα (όχι με χαλάει βέβαια) απλά ένα χαρτζηλίκι. Θα ασχοληθώ καθαρά μέσω ιντερνετ. Αν τύχει κανάς γνωστός οκ. Δεν πρόκειται να βγω στους δρόμους. Αν νομίζεις ότι μπορείς να με βοηθήσεις σε αυτό και να έρθω στην ομάδα σου οκ. Επίσης και για την lr που λέτε ή άλλου είδους εταιρίες πείτε καμιά λεπτομέρεια να τις δούμε κι εμείς. Καμιά σελίδα στο ιντερνετ ή πως δουλεύετε ευχαριστώ.

οποτε μπορεις να μας πεις εσυ περι τινος προκειται?

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

30εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 21, 2011 11:35 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απλά είχα γραφτεί δεν είχα ξεκινήσει τίποτα. Γενικότερα θέλει πολύ τρέξιμο κι ας είναι από το σπίτι. Δεν με πειράζει αυτό άλλωστε όπως είπα πάλι και ξέρουμε όλοι κανείς δε σου χαρίζει λεφτά. Την χώρα προέλευσης της εταιρίας δεν την θυμάμαι. Έχει διάφορα προιόντα περιποίησης, καλλυντικά νομίζω, κοσμήματα, αρώματα και κάποια ρούχα. Εσύ πρέπει να πουλήσεις ή να γράφεις μέλη κι από τις πωλήσεις βγάζεις κι εσύ. Τι ακριβώς γίνεται με τα ποσοστά δεν ξέρω. Όποια κοπέλα ασχολείται ή έχει ασχοληθεί με τέτοιες εταιρίες ας μας πει τι γίνεται ακριβώς. Εγώ πάντως μια φορά είχα πληρώσει στην oriflame και δεν ξαναπληρώνω. Τουλάχιστον δεν δίνω μεγάλο ποσό. Γιατί πολύ απλά δεν ξέρω αν θα καταφέρω να ασχοληθώ. Εγώ γενικότερα το κοιτάω για εργασία από το σπίτι. Έχω πολλά στο νου μου όταν βρω κάτι αρκετά ενδιαφέρον θα σας πω.

31εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 21, 2011 2:03 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Απλά είχα γραφτεί δεν είχα ξεκινήσει τίποτα. Γενικότερα θέλει πολύ τρέξιμο κι ας είναι από το σπίτι. Δεν με πειράζει αυτό άλλωστε όπως είπα πάλι και ξέρουμε όλοι κανείς δε σου χαρίζει λεφτά. Την χώρα προέλευσης της εταιρίας δεν την θυμάμαι. Έχει διάφορα προιόντα περιποίησης, καλλυντικά νομίζω, κοσμήματα, αρώματα και κάποια ρούχα. Εσύ πρέπει να πουλήσεις ή να γράφεις μέλη κι από τις πωλήσεις βγάζεις κι εσύ. Τι ακριβώς γίνεται με τα ποσοστά δεν ξέρω. Όποια κοπέλα ασχολείται ή έχει ασχοληθεί με τέτοιες εταιρίες ας μας πει τι γίνεται ακριβώς. Εγώ πάντως μια φορά είχα πληρώσει στην oriflame και δεν ξαναπληρώνω. Τουλάχιστον δεν δίνω μεγάλο ποσό. Γιατί πολύ απλά δεν ξέρω αν θα καταφέρω να ασχοληθώ. Εγώ γενικότερα το κοιτάω για εργασία από το σπίτι. Έχω πολλά στο νου μου όταν βρω κάτι αρκετά ενδιαφέρον θα σας πω.

δηλαδη ειναι οπως ολες οι εταιριες τετοιου τυπου ετσι?Πουλας και κερδιζεις ή γραφεις ατομα.Καταλαβα οκ

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

32εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Δευ Αυγ 22, 2011 1:28 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολες οι εταιρειες τελικα ετσι ειναι μα δεν υπαρχει ουτε μια να λειτουργει διαφορετικα?τσπ

33εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Δευ Αυγ 22, 2011 1:47 am

????????


Επισκέπτης
giouli73 έγραψε:Καταρχήν να σου πω ότι "εταιρίες" που δεν σου λένε ποια θα είναι τα καθήκοντα σου ξέχασέ τες. Επειδή το έχω ψάξει αρκετά το θέμα από το σπίτι. Αυτές είναι λεγόμενες εταιρίες πυραμίδες δηλαδή έχω εγώ μια εταιρία την ΓΙΟΥΛΗ κι εμπορεύομαι αρώματα. Γράφω κόσμο πληρώνουν και κανά 50 άρι για να πάρουν και καλά κάποια δείγματα και μετά εσύ ασχολείσαι με πωλήσεις των αρωμάτων με όποιον τρόπο θέλεις. Ή γράφεις κι άλλα άτομα πληρώνουν κι εκείνη το 50αρι και παίρνεις κι εσύ κάποιο ποσοστό. Εγώ το θεωρώ γελοίο να πληρώσω έστω κι 1 ευρώ για να δουλέψω. Άμα νομίζεις ότι το χεις με τις πωλήσεις και μπορείς να το προωθήσεις μπορείς με άλλους τρόπους. Επίσης είχα βρει στη χρυσή ευκαιρία παρόμοια που μπορείς να ασχοληθείς και δεν πληρώνεις. Επίσης στο 99% αυτώ των αγγελιών κρύβεται η herbal life από πίσω. Ελπίζω να σε φώτισα

Συμφωνω, επισης καποιες εταιρειες σε χωνουν να κανεις καποια σεμιναρια, που τα χρυσοπληρωνεις και στο τελος μενεις και με το εμπορευμα και εχεις χασει λεφτα, αντι να κερδισεις...
Μακρυα κοριτσακι μου απο αυτα!!!! Twisted Evil

34εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Δευ Αυγ 22, 2011 3:10 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναλόγως τις εταιρίες μωρέ δεν είναι και όλες στο ίδιο καζάνι. Άμα βρεις κάποια εταιρία που τα προιόντα της τα βρίσκεις πρώτα εσύ ενδιαφέροντα δε χάνεις τίποτα να ασχοληθείς. Να σας πω εγώ πως το σκέφτομαι.

1. Αν γραφτώ σε εταιρία θα κοιτάξω πρώτα από όλα να πιστεύω εγώ τα προιόντα γιατί αν δεν μ αρέσουν δεν θα μπορώ να ασχοληθώ.

2. Θα κοιτάξω πρώτα εταιρίες που δεν χρειάζεται να πληρώσω. Σε κάποιες στο αφαιρούν από την πρώτη παραγγελία.

3. Αν πληρώσω το πολύ 20 ευρώ. Γιατί δεν ξέρω αν τελικά θα καταφέρω να ασχοληθώ δεν είναι κι εύκολο. Το πολύ πολύ θα πω χάλασα 20 ευρώ για προιόντα δικά μου.

4. Το fb πλέον έχει καταντήσει eshop. Όλοι πουλάνε κι αγοράζουν σιγά σιγά μπορείς να δικτυωθείς και γενικά μέσω ιντερνετ μπορείς να κάνεις πολλά. Δεν είναι απαραίτητο να πηγαίνεις πόρτα πόρτα αν δεν το χεις ή βαριέσαι. Εγώ ούτε το χω αλλά βαριέμαι κιόλας.

5. Θα κοιτάξω για εταιρία που δεν σε πιέζει να βάζεις παραγγελίες όπως στην avon που ήξερα μέχρι πριν λίγο καιρό δεν ξέρω τι γίνεται τώρα.


Αν θυμάμαι καλά οι εταιρίες που έχουν αναφερθεί είναι avon, oriflame, lr, nwa.

Καλό θα ήταν όσες κοπέλες δουλεύουν ή έχουν δουλέψει με τέτοιες εταιρίες να μας πουν τα καλά τα κακά.

35εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Σαβ Σεπ 17, 2011 11:45 pm

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βλέποντας τις απαντήσεις που έχετε αναρτήσει, θα ήθελα να κάνω τα παρακάτω σχόλια, καταρχήν όπως ξέρετε κανείς την σημερινή εποχή (ούτε στο παρελθόν) χαρίζει χρήματα. Εξαρτάται πόσο σοβαρά θα πάρεις αυτή τη δουλειά, γιατί για δουλειά πρόκειται, εάν προσωπικά δεν πιστέψεις αυτό που κάνεις, δεν θα πείσεις και κανέναν άλλο. Χαλαρά το κάνεται, χαλαρά θα είναι και τα αποτελέσματα.
Χτίζεις την δικιά σου επιχείρηση, μόνο εάν το δεις έτσι μπορείτε να πετύχεται.
Φανταστείτε να ξεκινάει κάποια από εσάς ένα καινούργιο μαγαζί και να περιμένει να δουλέψει από μόνο του.
Θέλουμε να βγάλουμε γρήγορα χρήματα χωρίς να ασχοληθούμε ουσιαστικά, με το να επενδύσουμε ένα ποσό το 40 – 50 ευρώ (αγοράζοντας προϊόντα) θέλουμε γρήγορο και άμεσο κέρδος, σκεφτείτε υπάρχει την σημερινή εποχή τέτοια δυνατότητα στο κλασσικό εμπόριο.
Επειδή κάποιες γράφουν ότι δε θέλουν να πληρώσουν για να έχουν πρόσβαση σε μια δικτυακή εταιρεία, μάλλον δεν μπορούν να δουν την επαγγελματική προοπτική και φυσικά δεν θα μπορέσουν ποτέ να κατανοήσουν την επιχειρηματική ευκαιρία, μπορούν να ασχοληθούν με κάτι άλλο , επιλογές υπάρχουν.
Το κόστος πρόσβασης στην NWA είναι μηδαμινό (40 αγορά προϊόντων δικιά σας επιλογής + 10 ευρώ το σετ καταλόγων με τα προϊόντα των εταιρειών) πέρα από αυτό δεν υπάρχει καμία άλλη υποχρέωση ή δέσμευση, μπορείτε απλά να αγοράζεται τα προϊόντα που θέλετε για προσωπική σας χρήση. Δεν θα σας πίεση κάνεις για να αγοράσετε η για παρακολουθήσετε εκπαιδευτικά σεμινάρια.
Η εταιρεία δίνει απέραντη ελευθερία επιλογών, το πώς θα το δουλέψετε εξαρτάται αποκλειστικά από εσάς.
Ασχολήθηκα 6 χρόνια με την LR, καλή εταιρεία, προσωπικά δεν έχω κάποιο παραπάνω, αλλά η ανάπτυξη είναι πολύ δύσκολη, θέλει πολύ τρέξιμο και τα αποτελέσματα δεν είναι τα ανάλογα, τώρα ένα κάποια θέλει απλώς να αγοράζει τα προϊόντα από εκεί, μπορεί να συνεχίσει να το κάνει, χρήματα όμως δεν θα βγάλει.
Ο κόσμος γύρο μας αλλάζει έρχονται συνεχεία καινούργια πράγματα και πρέπει να είμαστε ευέλικτες, έτσι λοιπόν πριν ένα χρόνο κάποιος γνωστός μου με ενημέρωσε για την NWA.
Η εταιρεία έχει πιάσει τον παλμό της εποχής, μπορείς να δουλέψεις με όποιον τρόπο θέλεις (on-line ή offline) τα προϊόντα μπαίνουν στα καταστήματα, μπορείς να τα διαφημίσεις με όποιον τρόπο εσείς νομίζετε καλυτέρα και το σημαντικότερο, δεν υπάρχει καμία υποχρέωση για προσωπικές αγορές σε κανένα επίπεδο. Εκπαίδευση για τα άτομα που θέλουν να ασχοληθούν γίνεται και on-line μέσω INTERNET, δεν χρειάζεται να τρέχετε σε ξενοδοχεία, αυτά είναι λίγο ξεπερασμένα, υπάρχει όμως και αυτή η δυνατότητα για τα άτομα που δεν είναι εξοικειωμένα με το ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
Αυτό που είδα προσωπικά εγώ από την εμπειρία μου στην LR, είναι ότι πολλά χρήματα βγάζουν αυτοί που έχουν ξεκινήσει και ασχοληθεί τα πρώτα 3 – 4 χρόνια, φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις, οι υπόλοιποι που μπαίνουν μετά τρέχουν και τα αποτελέσματα δεν είναι τα επιθυμητά.
Βλέποντας ότι η NWA είναι μια νέα εταιρεία που ξεκίνησε σε παγκόσμιο επίπεδο τον Μάιο του 2010, είπα ότι τώρα είναι η δικιά μου ευκαιρία, το πίστεψα και ασχολήθηκα εντατικά, τα αποτελέσματα μετά από ένα χρόνο με έχουν εκπλήξει και εμένα την ιδία. Στην LR με περισσότερο τρέξιμο το υψηλότερο ποσό που πήρα ήταν 700 Ευρώ και αυτά 2 – 3 φορές.
Όσο για τα διάφορα που ακούγονται ότι η εταιρεία θα κλείσει, ότι δεν πληρώνει προσωπικό και συνεργάτες, φυσικά και δεν ευσταθούν , αυτά είναι για αφελή άτομα που δεν μπορούν να δουν τα δεδομένα ξεκάθαρα. Όποια θέλει μπορώ να της στείλω το αποδεικτό της τελευταίας πληρωμής μου (Αύγουστος 2011 - 3080 Ευρώ).
Κατανοώ το αχνός των ατόμων που είναι στην LR, η NWA έχει πάρει ένα μεγάλο μερίδιο αγοράς, οι αντιδράσεις τους και οι φήμες που διαρρέουν κατά καιρούς τις θεωρώ φυσιολογικές, προσπαθούν να κρατήσουν το κόσμο τους, αλά ο κόσμος έχει κρίση, βλέπει, συγκρίνει και αργά η γρήγορα θα καταλάβει τι τον συμφέρει καλυτέρα. Rolling Eyes
Όπως όταν ανοίγει ένα καινούργιο μαγαζί παίρνει ένα μερίδιο της αγοράς, έτσι και εδώ, και εάν το μαγαζί είναι μεγαλύτερο και καλύτερο θα πάρει πολύ μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς. Η επιλογή από πιο μαγαζί θα ψωνίζουμε ή με ποια εταιρεία θα συνεργαστούμε είναι αποκλειστικά προσωπική μας επιλογή. Rolling Eyes
Όλα τα παραπάνω είναι προσωπικές απόψεις με την μικρή εμπειρία που έχω στις δικτυακές εταιρίες , απλά για έμενα η επιλογή μου να αφήσω την LR πριν ένα χρόνο και να ασχοληθώ αποκλειστικά με την NWA με έχει ήδη δικαίωση, δεν υπήρχε καμία περίπτωση συνεχίζοντας στην LR να έχω τα αποτελέσματα που έχω τώρα.
Εμπιστευτείτε την κρίση σας, ακουστέ, κρίνεται, αποφασίστε.
Όποια θέλει περισσότερες πληροφορίες και αποδείξεις μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, θα χαρώ εάν μπορώ να βοηθήσω κάποιες από εσάς, έξαλλου προσωπικά εγώ, χαμένη δεν βγήκα από την ενημέρωση που μου έκανε ο γνωστός μου πριν ένα χρόνο.
lifestyle.mama@gmail.com ή επικοινωνήστε με τα τηλέφωνα που είναι στην σελίδα www.nwateam.net
sunny εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 186566



Έχει επεξεργασθεί από τον/την lifestyle στις Πεμ Σεπ 22, 2011 6:54 am, 1 φορά

36εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Σεπ 18, 2011 12:05 pm

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
giouli73 έγραψε:Απλά είχα γραφτεί δεν είχα ξεκινήσει τίποτα. Γενικότερα θέλει πολύ τρέξιμο κι ας είναι από το σπίτι. Δεν με πειράζει αυτό άλλωστε όπως είπα πάλι και ξέρουμε όλοι κανείς δε σου χαρίζει λεφτά. Την χώρα προέλευσης της εταιρίας δεν την θυμάμαι. Έχει διάφορα προιόντα περιποίησης, καλλυντικά νομίζω, κοσμήματα, αρώματα και κάποια ρούχα. Εσύ πρέπει να πουλήσεις ή να γράφεις μέλη κι από τις πωλήσεις βγάζεις κι εσύ. Τι ακριβώς γίνεται με τα ποσοστά δεν ξέρω. Όποια κοπέλα ασχολείται ή έχει ασχοληθεί με τέτοιες εταιρίες ας μας πει τι γίνεται ακριβώς. Εγώ πάντως μια φορά είχα πληρώσει στην oriflame και δεν ξαναπληρώνω. Τουλάχιστον δεν δίνω μεγάλο ποσό. Γιατί πολύ απλά δεν ξέρω αν θα καταφέρω να ασχοληθώ. Εγώ γενικότερα το κοιτάω για εργασία από το σπίτι. Έχω πολλά στο νου μου όταν βρω κάτι αρκετά ενδιαφέρον θα σας πω.

Επικοινωνησε μαζι μου για να δουμε εαν μπορεις να ερθεις στην δικια μας ομαδα, lifestyle(at)grmail(dot)biz

37εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τρι Σεπ 20, 2011 6:05 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lifestyle σου έστειλα πμ.

38εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τρι Σεπ 20, 2011 8:39 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lifestyle έγραψε:Βλέποντας τις απαντήσεις που έχετε αναρτήσει, θα ήθελα να κάνω τα παρακάτω σχόλια, καταρχήν όπως ξέρετε κανείς την σημερινή εποχή (ούτε στο παρελθόν) χαρίζει χρήματα. Εξαρτάται πόσο σοβαρά θα πάρεις αυτή τη δουλειά, γιατί για δουλειά πρόκειται, εάν προσωπικά δεν πιστέψεις αυτό που κάνεις, δεν θα πείσεις και κανέναν άλλο. Χαλαρά το κάνεται, χαλαρά θα είναι και τα αποτελέσματα.
Χτίζεις την δικιά σου επιχείρηση, μόνο εάν το δεις έτσι μπορείτε να πετύχεται.
Φανταστείτε να ξεκινάει κάποια από εσάς ένα καινούργιο μαγαζί και να περιμένει να δουλέψει από μόνο του.
Θέλουμε να βγάλουμε γρήγορα χρήματα χωρίς να ασχοληθούμε ουσιαστικά, με το να επενδύσουμε ένα ποσό το 40 – 50 ευρώ (αγοράζοντας προϊόντα) θέλουμε γρήγορο και άμεσο κέρδος, σκεφτείτε υπάρχει την σημερινή εποχή τέτοια δυνατότητα στο κλασσικό εμπόριο.
Επειδή κάποιες γράφουν ότι δε θέλουν να πληρώσουν για να έχουν πρόσβαση σε μια δικτυακή εταιρεία, μάλλον δεν μπορούν να δουν την επαγγελματική προοπτική και φυσικά δεν θα μπορέσουν ποτέ να κατανοήσουν την επιχειρηματική ευκαιρία, μπορούν να ασχοληθούν με κάτι άλλο , επιλογές υπάρχουν.
Το κόστος πρόσβασης στην NWA είναι μηδαμινό (40 αγορά προϊόντων δικιά σας επιλογής + 10 ευρώ το σετ καταλόγων με τα προϊόντα των εταιρειών) πέρα από αυτό δεν υπάρχει καμία άλλη υποχρέωση ή δέσμευση, μπορείτε απλά να αγοράζεται τα προϊόντα που θέλετε για προσωπική σας χρήση. Δεν θα σας πίεση κάνεις για να αγοράσετε η για παρακολουθήσετε εκπαιδευτικά σεμινάρια.
Η εταιρεία δίνει απέραντη ελευθερία επιλογών, το πώς θα το δουλέψετε εξαρτάται αποκλειστικά από εσάς.
Ασχολήθηκα 6 χρόνια με την LR, καλή εταιρεία, προσωπικά δεν έχω κάποιο παραπάνω, αλλά η ανάπτυξη είναι πολύ δύσκολη, θέλει πολύ τρέξιμο και τα αποτελέσματα δεν είναι τα ανάλογα, τώρα ένα κάποια θέλει απλώς να αγοράζει τα προϊόντα από εκεί, μπορεί να συνεχίσει να το κάνει, χρήματα όμως δεν θα βγάλει.
Ο κόσμος γύρο μας αλλάζει έρχονται συνεχεία καινούργια πράγματα και πρέπει να είμαστε ευέλικτες, έτσι λοιπόν πριν ένα χρόνο κάποιος γνωστός μου με ενημέρωσε για την NWA.
Η εταιρεία έχει πιάσει τον παλμό της εποχής, μπορείς να δουλέψεις με όποιον τρόπο θέλεις (on-line ή offline) τα προϊόντα μπαίνουν στα καταστήματα, μπορείς να τα διαφημίσεις με όποιον τρόπο εσείς νομίζετε καλυτέρα και το σημαντικότερο, δεν υπάρχει καμία υποχρέωση για προσωπικές αγορές σε κανένα επίπεδο. Εκπαίδευση για τα άτομα που θέλουν να ασχοληθούν γίνεται και on-line μέσω INTERNET, δεν χρειάζεται να τρέχετε σε ξενοδοχεία, αυτά είναι λίγο ξεπερασμένα, υπάρχει όμως και αυτή η δυνατότητα για τα άτομα που δεν είναι εξοικειωμένα με το ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
Αυτό που είδα προσωπικά εγώ από την εμπειρία μου στην LR, είναι ότι πολλά χρήματα βγάζουν αυτοί που έχουν ξεκινήσει και ασχοληθεί τα πρώτα 3 – 4 χρόνια, φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις, οι υπόλοιποι που μπαίνουν μετά τρέχουν και τα αποτελέσματα δεν είναι τα επιθυμητά.
Βλέποντας ότι η NWA είναι μια νέα εταιρεία που ξεκίνησε σε παγκόσμιο επίπεδο τον Μάιο του 2010, είπα ότι τώρα είναι η δικιά μου ευκαιρία, το πίστεψα και ασχολήθηκα εντατικά, τα αποτελέσματα μετά από ένα χρόνο με έχουν εκπλήξει και εμένα την ιδία. Στην LR με περισσότερο τρέξιμο το υψηλότερο ποσό που πήρα ήταν 700 Ευρώ και αυτά 2 – 3 φορές.
Όσο για τα διάφορα που ακούγονται ότι η εταιρεία θα κλείσει, ότι δεν πληρώνει προσωπικό και συνεργάτες, φυσικά και δεν ευσταθούν , αυτά είναι για αφελή άτομα που δεν μπορούν να δουν τα δεδομένα ξεκάθαρα. Όποια θέλει μπορώ να της στείλω το αποδεικτό της τελευταίας πληρωμής μου (Αύγουστος 2011 - 3080 Ευρώ).
Κατανοώ το αχνός των ατόμων που είναι στην LR, η NWA έχει πάρει ένα μεγάλο μερίδιο αγοράς, οι αντιδράσεις τους και οι φήμες που διαρρέουν κατά καιρούς τις θεωρώ φυσιολογικές, προσπαθούν να κρατήσουν το κόσμο τους, αλά ο κόσμος έχει κρίση, βλέπει, συγκρίνει και αργά η γρήγορα θα καταλάβει τι τον συμφέρει καλυτέρα. Rolling Eyes
Όπως όταν ανοίγει ένα καινούργιο μαγαζί παίρνει ένα μερίδιο της αγοράς, έτσι και εδώ, και εάν το μαγαζί είναι μεγαλύτερο και καλύτερο θα πάρει πολύ μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς. Η επιλογή από πιο μαγαζί θα ψωνίζουμε ή με ποια εταιρεία θα συνεργαστούμε είναι αποκλειστικά προσωπική μας επιλογή. Rolling Eyes
Όλα τα παραπάνω είναι προσωπικές απόψεις με την μικρή εμπειρία που έχω στις δικτυακές εταιρίες , απλά για έμενα η επιλογή μου να αφήσω την LR πριν ένα χρόνο και να ασχοληθώ αποκλειστικά με την NWA με έχει ήδη δικαίωση, δεν υπήρχε καμία περίπτωση συνεχίζοντας στην LR να έχω τα αποτελέσματα που έχω τώρα.
Εμπιστευτείτε την κρίση σας, ακουστέ, κρίνεται, αποφασίστε.
Όποια θέλει περισσότερες πληροφορίες και αποδείξεις μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, θα χαρώ εάν μπορώ να βοηθήσω κάποιες από εσάς, έξαλλου προσωπικά εγώ, χαμένη δεν βγήκα από την ενημέρωση που μου έκανε ο γνωστός μου πριν ένα χρόνο.
lifestyle(at)grmail(dot)biz ή επικοινωνήστε με τα τηλέφωνα που είναι στην σελίδα nwateam(dot)net
sunny εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 186566

να σε ρωτησω κατι που δεν γνωριζω αλλα θελω να μαθω.Τι ασφαλιση εχει ο εργαζομενος στην εταιρεια που εισαι?

39εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τετ Σεπ 21, 2011 1:23 am

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
litsakos έγραψε:
lifestyle έγραψε:Βλέποντας τις απαντήσεις που έχετε αναρτήσει, θα ήθελα να κάνω τα παρακάτω σχόλια, καταρχήν όπως ξέρετε κανείς την σημερινή εποχή (ούτε στο παρελθόν) χαρίζει χρήματα. Εξαρτάται πόσο σοβαρά θα πάρεις αυτή τη δουλειά, γιατί για δουλειά πρόκειται, εάν προσωπικά δεν πιστέψεις αυτό που κάνεις, δεν θα πείσεις και κανέναν άλλο. Χαλαρά το κάνεται, χαλαρά θα είναι και τα αποτελέσματα.
Χτίζεις την δικιά σου επιχείρηση, μόνο εάν το δεις έτσι μπορείτε να πετύχεται.
Φανταστείτε να ξεκινάει κάποια από εσάς ένα καινούργιο μαγαζί και να περιμένει να δουλέψει από μόνο του.
Θέλουμε να βγάλουμε γρήγορα χρήματα χωρίς να ασχοληθούμε ουσιαστικά, με το να επενδύσουμε ένα ποσό το 40 – 50 ευρώ (αγοράζοντας προϊόντα) θέλουμε γρήγορο και άμεσο κέρδος, σκεφτείτε υπάρχει την σημερινή εποχή τέτοια δυνατότητα στο κλασσικό εμπόριο.
Επειδή κάποιες γράφουν ότι δε θέλουν να πληρώσουν για να έχουν πρόσβαση σε μια δικτυακή εταιρεία, μάλλον δεν μπορούν να δουν την επαγγελματική προοπτική και φυσικά δεν θα μπορέσουν ποτέ να κατανοήσουν την επιχειρηματική ευκαιρία, μπορούν να ασχοληθούν με κάτι άλλο , επιλογές υπάρχουν.
Το κόστος πρόσβασης στην NWA είναι μηδαμινό (40 αγορά προϊόντων δικιά σας επιλογής + 10 ευρώ το σετ καταλόγων με τα προϊόντα των εταιρειών) πέρα από αυτό δεν υπάρχει καμία άλλη υποχρέωση ή δέσμευση, μπορείτε απλά να αγοράζεται τα προϊόντα που θέλετε για προσωπική σας χρήση. Δεν θα σας πίεση κάνεις για να αγοράσετε η για παρακολουθήσετε εκπαιδευτικά σεμινάρια.
Η εταιρεία δίνει απέραντη ελευθερία επιλογών, το πώς θα το δουλέψετε εξαρτάται αποκλειστικά από εσάς.
Ασχολήθηκα 6 χρόνια με την LR, καλή εταιρεία, προσωπικά δεν έχω κάποιο παραπάνω, αλλά η ανάπτυξη είναι πολύ δύσκολη, θέλει πολύ τρέξιμο και τα αποτελέσματα δεν είναι τα ανάλογα, τώρα ένα κάποια θέλει απλώς να αγοράζει τα προϊόντα από εκεί, μπορεί να συνεχίσει να το κάνει, χρήματα όμως δεν θα βγάλει.
Ο κόσμος γύρο μας αλλάζει έρχονται συνεχεία καινούργια πράγματα και πρέπει να είμαστε ευέλικτες, έτσι λοιπόν πριν ένα χρόνο κάποιος γνωστός μου με ενημέρωσε για την NWA.
Η εταιρεία έχει πιάσει τον παλμό της εποχής, μπορείς να δουλέψεις με όποιον τρόπο θέλεις (on-line ή offline) τα προϊόντα μπαίνουν στα καταστήματα, μπορείς να τα διαφημίσεις με όποιον τρόπο εσείς νομίζετε καλυτέρα και το σημαντικότερο, δεν υπάρχει καμία υποχρέωση για προσωπικές αγορές σε κανένα επίπεδο. Εκπαίδευση για τα άτομα που θέλουν να ασχοληθούν γίνεται και on-line μέσω INTERNET, δεν χρειάζεται να τρέχετε σε ξενοδοχεία, αυτά είναι λίγο ξεπερασμένα, υπάρχει όμως και αυτή η δυνατότητα για τα άτομα που δεν είναι εξοικειωμένα με το ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
Αυτό που είδα προσωπικά εγώ από την εμπειρία μου στην LR, είναι ότι πολλά χρήματα βγάζουν αυτοί που έχουν ξεκινήσει και ασχοληθεί τα πρώτα 3 – 4 χρόνια, φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις, οι υπόλοιποι που μπαίνουν μετά τρέχουν και τα αποτελέσματα δεν είναι τα επιθυμητά.
Βλέποντας ότι η NWA είναι μια νέα εταιρεία που ξεκίνησε σε παγκόσμιο επίπεδο τον Μάιο του 2010, είπα ότι τώρα είναι η δικιά μου ευκαιρία, το πίστεψα και ασχολήθηκα εντατικά, τα αποτελέσματα μετά από ένα χρόνο με έχουν εκπλήξει και εμένα την ιδία. Στην LR με περισσότερο τρέξιμο το υψηλότερο ποσό που πήρα ήταν 700 Ευρώ και αυτά 2 – 3 φορές.
Όσο για τα διάφορα που ακούγονται ότι η εταιρεία θα κλείσει, ότι δεν πληρώνει προσωπικό και συνεργάτες, φυσικά και δεν ευσταθούν , αυτά είναι για αφελή άτομα που δεν μπορούν να δουν τα δεδομένα ξεκάθαρα. Όποια θέλει μπορώ να της στείλω το αποδεικτό της τελευταίας πληρωμής μου (Αύγουστος 2011 - 3080 Ευρώ).
Κατανοώ το αχνός των ατόμων που είναι στην LR, η NWA έχει πάρει ένα μεγάλο μερίδιο αγοράς, οι αντιδράσεις τους και οι φήμες που διαρρέουν κατά καιρούς τις θεωρώ φυσιολογικές, προσπαθούν να κρατήσουν το κόσμο τους, αλά ο κόσμος έχει κρίση, βλέπει, συγκρίνει και αργά η γρήγορα θα καταλάβει τι τον συμφέρει καλυτέρα. Rolling Eyes
Όπως όταν ανοίγει ένα καινούργιο μαγαζί παίρνει ένα μερίδιο της αγοράς, έτσι και εδώ, και εάν το μαγαζί είναι μεγαλύτερο και καλύτερο θα πάρει πολύ μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς. Η επιλογή από πιο μαγαζί θα ψωνίζουμε ή με ποια εταιρεία θα συνεργαστούμε είναι αποκλειστικά προσωπική μας επιλογή. Rolling Eyes
Όλα τα παραπάνω είναι προσωπικές απόψεις με την μικρή εμπειρία που έχω στις δικτυακές εταιρίες , απλά για έμενα η επιλογή μου να αφήσω την LR πριν ένα χρόνο και να ασχοληθώ αποκλειστικά με την NWA με έχει ήδη δικαίωση, δεν υπήρχε καμία περίπτωση συνεχίζοντας στην LR να έχω τα αποτελέσματα που έχω τώρα.
Εμπιστευτείτε την κρίση σας, ακουστέ, κρίνεται, αποφασίστε.
Όποια θέλει περισσότερες πληροφορίες και αποδείξεις μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, θα χαρώ εάν μπορώ να βοηθήσω κάποιες από εσάς, έξαλλου προσωπικά εγώ, χαμένη δεν βγήκα από την ενημέρωση που μου έκανε ο γνωστός μου πριν ένα χρόνο.
lifestyle(at)grmail(dot)biz ή επικοινωνήστε με τα τηλέφωνα που είναι στην σελίδα nwateam(dot)net
sunny εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 186566

να σε ρωτησω κατι που δεν γνωριζω αλλα θελω να μαθω.Τι ασφαλιση εχει ο εργαζομενος στην εταιρεια που εισαι?

Εισαι ανεξαρτητος συνεργατης, κατι σαν ελευθερη επαγγελματιας, για μικρα ποσα δεν χρειαζεται να εχεις ασφαλιση, για μεγαλα ποσα, δηλαδη πανω απο 1000 ευρω το μηνα πρεπει να εχεις ΟΑΕΕ (ΠΡΩΙΝ ΤΕΒΕ)

40εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τετ Σεπ 21, 2011 3:16 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν τα εισοδήματα σου είναι μέχρι 5000 ευρώ το χρόνο δεν υποχρεούσαι στην έκδοση τιμολογίου και συνεπώς την έναρξη δραστηριότητας με ασφάλιση στον ΟΑΕΕ. Αν πας στα 5000,01 είσαι υποχρεωμένη να κόψεις τιμολόγιο και να ασφαλιστείς στον ΟΑΕΕ. Πρέπει να γνωρίζετε ότι οι εισφορές στον ΟΑΕΕ είναι αρκετά υψηλές και τις πληρώνεις κάθε 2μηνο.

Αυτά ισχύουν μέχρι και σήμερα... Very Happy

41εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τετ Σεπ 21, 2011 3:22 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επίσης λογικά η δραστηριότητα σας θα υπόκειται σε ΦΠΑ οπότε υπολογίζουμε κι ένα ποσό 23% στα Τιμολόγια που κόβουμε για ΦΠΑ κάθε τρίμηνο.
Έτσι είναι lifestyle??
Φαντάζομαι εργάζεσαι ως ενας ελεύθερος επαγγελματίας ε?

42εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Πεμ Σεπ 22, 2011 6:49 am

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaIoanna έγραψε:Επίσης λογικά η δραστηριότητα σας θα υπόκειται σε ΦΠΑ οπότε υπολογίζουμε κι ένα ποσό 23% στα Τιμολόγια που κόβουμε για ΦΠΑ κάθε τρίμηνο.
Έτσι είναι lifestyle??
Φαντάζομαι εργάζεσαι ως ενας ελεύθερος επαγγελματίας ε?

Μια χαρα τα λες, ακριβως ετσι ειναι.
Μονο που εγω προσωπικα ειμαι σε αλλο καθεστως και δεν πληρωνω ΟΑΕΕ.

Ειμαι ελευθερη επαγγελματιας εδω και 15 χρονια, οποτε δεν χρειαστηκε να κανω κατι διαφορετικο εδω που ειμαι τωρα.


Εαν βγαζεις τετοια ποσα, λιγο σε νοιαζουν τα αλλα!!!

43εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Πεμ Σεπ 22, 2011 9:29 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lifestyle έγραψε:

Μια χαρα τα λες, ακριβως ετσι ειναι.
Μονο που εγω προσωπικα ειμαι σε αλλο καθεστως και δεν πληρωνω ΟΑΕΕ.

Ειμαι ελευθερη επαγγελματιας εδω και 15 χρονια, οποτε δεν χρειαστηκε να κανω κατι διαφορετικο εδω που ειμαι τωρα.


Εαν βγαζεις τετοια ποσα, λιγο σε νοιαζουν τα αλλα!!!

Καλό μου κορίτσι πόσες μέρες τώρα σου έχω στείλει πμ προσπαθώ να σε βρω στο skype τίποτα. Αν βαριέσαι ή δεν προλαβαίνεις πέστο δεν τρέχει τίποτα. Απορώ πως λες ότι είσαι επαγγελματίας και γράφεις έτσι στεγνά κάποιον που σου λέει ενδιαφέρεται. Συγνώμη για τον τρόπο αλλά δεν μπορώ να το καταλάβω. Με αγάπη και καλή συνέχεια.

44εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Aν ενδιαφέρεσαι Κυρ Σεπ 25, 2011 7:16 am

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αν ενδιαφέρεσαι για την εταιρεία:

Μπες,στο παρακάτω link,για να
ενημερωθείς σχετικά με αυτήν,τις
διαφορές της από τις άλλες εταιρείες,τα προϊόντα,καθώς και για το είδος του δικτυακού marketing που χρησιμοποιεί για την επιτυχής δικτύωση των μελών της,αλλά και για τους τρόπους που μπορείς να χρησιμοποιήσεις μέσω του διαδικτύου ή χωρίς αυτό,για την επίτευξη των επαγγελματικών στόχων σου.

www.nwateam.net



Έχει επεξεργασθεί από τον/την lifestyle στις Δευ Σεπ 26, 2011 7:23 am, 1 φορά

45εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Σεπ 25, 2011 9:27 pm

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="lifestyle"]Αν ενδιαφέρεσαι για την εταιρεία:

Μπες,στο παρακάτω link,για να
ενημερωθείς σχετικά με αυτήν,τις
διαφορές της από τις άλλες εταιρείες,τα προϊόντα,καθώς και για το είδος του δικτυακού marketing που χρησιμοποιεί για την επιτυχής δικτύωση των μελών της,αλλά και για τους τρόπους που μπορείς να χρησιμοποιήσεις μέσω του διαδικτύου ή χωρίς αυτό,για την επίτευξη των επαγγελματικών στόχων σου.

46εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty ΚΑΛΑ ΠΡΟΪΌΝΤΑ Κυρ Αυγ 19, 2012 7:47 am

ada_t1

ada_t1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να σας πω και εγω την γνωμη μου.
Εγω εβγαλα κωδικο στην LR μονο και μονο για να αγοραζω ποιοτικά προιοντα (χωρις parabens,promocius,τάλκη και λοιπα παραγωγα του πετρελαίου).μετα απο ΟΛΑ ΑΥΤΑ που εβγαλε στην φορα ο Ευαγγελάτος!!
Ηθελα λοιπον να παιρνω για την οικογενια μου,τα ''πιο'' ασφαλη.Ηθελα να δοκιμασω και την ΑΛΟΗ,για καποιες ξηροδερμιες του μικρου γυρω απο τα χειλη του που δεν φευγαν με τιποτα..για μια νευροδερματιτιδα που μου προκληθικε ξαφνικα μετα απο τον χωρισμο,σε φασεις να ματωνω απο το ξύσιμο!!

Ετσι παιρνω μονο αυτα που χρειαζομαι
,αντι να τα παιρνω απο το σουπερ μαρκετ και το φαρμακειο!Και ετσι απλα οταν βρiσκεις κατι καλο το συστηνεις..,ετσι και εγω το συστηνω και σε φιλες,και απο το πουθενα μου βαλαν ( η LR ) λεφτα στην τραπεζα,αναλογα τον Τζιρο που γινετε.
Τον Ιούλιο εφτασα να παρω και 400e.
Πιστευω οτι ειναι δουλεια απο το σπιτι,αφου δεν εκανα τιποτα,απλα οταν ακουγα κατι ελεγα για αυτα τα ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!!! Wink
Φιλικά,Αλεξάνδρα.
εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 93981

47εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty εργασια η απατη Κυρ Αυγ 19, 2012 7:59 am

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και ειχα παρει τηλεφωνο σε μια εταιρια και ηθελα να ασχοληθω με το θεμα μου ζητησαν 50 ευρω για εγγραφη το θεωρω γελοιο να πληρωνεις για να πιασεις δουλεια και μια φιλη μου ειχε ασχοληθει και δεν εμεινα ευχαριστημενη και τα παρατησε γιατι πολυ τρεξιμο για το τιποτα τι να πω ο καθενας κανει οτι θελει...

48εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 19, 2012 8:48 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΛΥΝΤΙΚΩΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΩΣΑΜΕ 50 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΩΜΑΤΑ...ΟΛΑΟΚ...ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΛΑΜΕ Κ ΠΡΟΤΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΙΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ...Κ ΤΕΛΕΙΚΑ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΛΩΝΙΕΣ Κ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ..ΑΛΛΙΩΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...

49εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 19, 2012 9:37 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αλήθεια είναι αυτή χρειάζεται μεγάλο κύκλο και εκτός αυτό τώρα όλοι κόβουν από παντού καλλυντικά θα παίρνουν! Πέρα από τα βασικά τι άλλο να πάρεις! Ασχολιόμουν κ εγώ με την Avon αλλά από τότε που έπιασε η κρίση ούτε για δείγμα 5 παραγγελίες δεν έκανα κ έχασα το λογαριασμό μου κ εκτός αυτό ενώ πότε δεν είχα θέμα με αλλεργίες μια μάσκαρα που πήρα με πείραξε κ 2μισι βδομάδες το μάτι μου ήταν ολόπρηστο άντε τώρα να πουλήσεις αυτό το προϊόν! Για τα Lr έχω ακούσει ότι είναι πανάκριβα καλά βέβαια αλλά τσιμπημένα!! Εγώ πλέον ψωνίζω από το φαρμακείο προϊόντα του Κορρε!

50εργασια ή απατη? - Σελίδα 2 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 19, 2012 11:50 am

ada_t1

ada_t1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Φυσικα βρε κοριτσια απο την AVON ειναι μεσα στα parabens,δεν εχουν αφησει κανενα απ'εξω!! Razz ...ασε που φτιαχνονται σε διαφορες χωρες..οπως ΤΑΙVΑΝ - ΚΙΝΑ. κ.τ.λ

Τωρα επειδη ειπατε του ΚΟΡΡΕ,να σας πω οτι εχω βρει και εκει parabens,και γενικα σε πολλα προιοντα του φαρμακειου.
Της LR ενω ειναι εφαμηλα φαρμακειου περιεχουν μεγαλο ποσοστό ΑΛΟΗΣ που αναγραφετε απάνω(δεν το ειδα πουθενά αλλού αυτο Rolling Eyes )

Ειναι ακριβα,,,??
Ποσο δινεις για μια κρεμα προσώπου,με αλοη, φυτική(χωρις τα παραπανω) και την αισθάνεσαι ελαφρια και ενυδατικη?

-10,90 Ε ειναι πολλα?? Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις