Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 19, 2012 12:08 pm

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ada_t1 έγραψε: Φυσικα βρε κοριτσια απο την AVON ειναι μεσα στα parabens,δεν εχουν αφησει κανενα απ'εξω!! Razz ...ασε που φτιαχνονται σε διαφορες χωρες..οπως ΤΑΙVΑΝ - ΚΙΝΑ. κ.τ.λ

Τωρα επειδη ειπατε του ΚΟΡΡΕ,να σας πω οτι εχω βρει και εκει parabens,και γενικα σε πολλα προιοντα του φαρμακειου.
Της LR ενω ειναι εφαμηλα φαρμακειου περιεχουν μεγαλο ποσοστό ΑΛΟΗΣ που αναγραφετε απάνω(δεν το ειδα πουθενά αλλού αυτο Rolling Eyes )

Ειναι ακριβα,,,??
Ποσο δινεις για μια κρεμα προσώπου,με αλοη, φυτική(χωρις τα παραπανω) και την αισθάνεσαι ελαφρια και ενυδατικη?

-10,90 Ε ειναι πολλα?? Smile

Την φαρμακοποιό μου που ρώτησα γιαί μου έφεραν μια κρέμα νυχός της santangelika και είδα στα συστατικά κάποια παράγωγα parabens μου είπε να μην ανησυχώ κ ότιν δεν είναι τόσο επικίνδυνο γιατί έχουμε να κάνουμε με μεγάλη αξιόπιστη εταιρεία! Για άλλες εταιρείες ναι είναι επίφοβο! Ένα φυλλάδιο που είχε πέσει στα χέρια μου ήταν ακριβά!

52εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Κυρ Αυγ 19, 2012 12:27 pm

ada_t1

ada_t1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
+ συν οτι μπορεις να γινεις προνομιακος πελατης και να τα παιρνεις με 15 % εκπτωση χωρις καμια αλλη υποχρεωση!!(αρα η κρεμα που σου λεω 9,20)

+ κερδιζεις 10 ευρω εαν συστησεις καποιον εαν θελεις!!

cyclops



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ada_t1 στις Δευ Αυγ 20, 2012 2:12 pm, 1 φορά

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πριν λίγο καιρό ανακάλυψα μια καινούργια εταιρία που δουλεύει αποκλειστικά μεσώ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

Είναι ένα αυτοματοποιημένο σύστημα που κάνει το 95% της δουλειάς για εσάς.

Δεν χρειάζεται να προσπαθήσετε να πείσετε κανέναν, ούτε να έχετε δικιές σας επαφές. Το σύστημα προσθέτει άτομα από μόνο του στην ομάδα σας.
Παρέχονται πολλά εργαλεία δουλειάς εντελώς δωρεάν.
Ρίξτε μια μάτια, κάντε μια δωρεάν προεγγραφή και περιηγηθείτε.
www.mydreams.gr

http://www.mydreams.gr

54εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty LR Πεμ Σεπ 27, 2012 5:08 am

mariakampani


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenalamprini έγραψε:Δεν είναι όλες οι εταιρείες ίδιες.Υπάρχουν και απάτες βέβαια.Όταν πήρες τηλέφωνο δεν σου είπανε τίποτα?Κυκλοφόρουν με μια βλακεία να το πω που έχει σχέση με καζίνο.Πρόσεχε γιατι δεν έχουν καμία σχέση ούτε με την oriflame,την LR,την avon και την herbalife.Και όπως είπανε και οι κοπέλες παραπάνω είναι να το 'χεις για να κάνεις κάτι τέτοιο.Εγώ ασχολούμε με την LR και βγάζω καλά λεφτά μέχρι στιγμής.
γεια σου με λένε μαρία καμπανη ειμαι απο ηρακλειο κρητης ειμαι 27 ετων ελευθερη κοπελα εγω ημουν στην nwa και δεν εκανα τιποτα ουτε συνεργατες δεν εγραφα επισης γραφτηκα στην fm μου λενε οτι ειναι παρακινητικο το συστημα της fm group επισης ενας γνωστος μου απο εδω ηρακλειο μου ειπε για την lr μου ειπε ποσο εχει η εγγραφη και εχει 80 ευρω το υλικο προωθησης και 80 ευρω αγορα προιοντων δεν ειναι ακριβη η εγγραφη; αλλα τα προιοντα μαρεσουν επειδη ειναι υγιεινα και προσιτα επισης ειδα και το μαρκετιγκ πλαν μου ειπε επισης οτι δεν ειναι πυραμιδα η lr αλλα χρηματα για εγγραφη δεν εχω και με διευκολυνε σε αυτο μου ειπε να κανω πωλησεις και οτι χρηματα μαζεψω να τα δωσω στην εγγραφη αλλα μου ειπε οτι αμα εγγραψω συνεργατες στην lr δεν θα εχω οικονομικη απολαβη μονο pw

55εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ – ΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ Τετ Οκτ 24, 2012 12:10 am

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τα δεδομένα στην ελληνικά αγορά αλλάζουν δραματικά μέρα με την μέρα, τα συστήματα που δούλευαν πριν λίγα χρόνια δεν σημαίνει ότι μπορούν να δουλέψουν και σήμερα.
Πρέπει να προσαρμοζόμαστε με τα δεδομένα της αγοράς, αλλιώς δεν θα μπορούμε να την παρακολουθήσουμε.

Απλά αναρωτηθείτε, εσείς έχετε αλλάξει τις καταναλωτικές σας συνήθειες λόγο της κρίσης, εάν ΝΑΙ, τότε πάρα πολύ κόσμος έχει κάνει το ίδιο.
Ο κόσμος έχει κουραστεί με της δήθεν επαγγελματικώς ευκαιρίες, που μόνο ευκαιρίες δεν είναι.
Ο κόσμος αναζητεί κάτι απλό, καθημερινό και προσιτό γιατί εστι μόνο μπορεί να το προωθήσει, εταιρίες με ακριβά προϊόντα και ακριβές εγγραφές δεν προχωράνε την σημερινή εποχή, έξαλλου τα διατροφικά προϊόντα δεν είναι πλέον η πρώτη προτεραιότητα για πάρα πολύ κόσμο, τον ενδιαφέρουν τα απλά καθημερινά προϊόντα που χρειάζεται για το σπίτι του και την οικογένεια του.
Εδώ και λίγο καιρό συνεργάζομαι με την FM GROUP, έχει καθημερινά προϊόντα, που απευθύνονται σε πάρα πολύ κόσμο, οι τιμές είναι πάρα πολύ προσιτές, η εγγραφή είναι μόνο 20 ευρώ και κερδίζεις από τις αγορές σου, εάν πουλάς τα προϊόντα έχεις πάνω από 42% εμπορικό κέρδος.
Προσωπικά είδα ότι έχει απηχήσει στον κόσμο και προχωράει πολύ εύκολα.
Το σημαντικό είναι ότι δεν δημιουργούμε έξτρα οικονομικές ανάγκες στους ανθρώπους, απλά τους λέμε να αγοράζουν από ένα άλλο μαγαζί τα προϊόντα που αγόραζαν μέχρι τώρα για εκείνους και την οικογένειας τους. Πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ
FM GROUP HELLAS

56εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τετ Οκτ 24, 2012 1:09 am

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lifestyle έγραψε:Τα δεδομένα στην ελληνικά αγορά αλλάζουν δραματικά μέρα με την μέρα, τα συστήματα που δούλευαν πριν λίγα χρόνια δεν σημαίνει ότι μπορούν να δουλέψουν και σήμερα.
Πρέπει να προσαρμοζόμαστε με τα δεδομένα της αγοράς, αλλιώς δεν θα μπορούμε να την παρακολουθήσουμε.

Απλά αναρωτηθείτε, εσείς έχετε αλλάξει τις καταναλωτικές σας συνήθειες λόγο της κρίσης, εάν ΝΑΙ, τότε πάρα πολύ κόσμος έχει κάνει το ίδιο.
Ο κόσμος έχει κουραστεί με της δήθεν επαγγελματικώς ευκαιρίες, που μόνο ευκαιρίες δεν είναι.
Ο κόσμος αναζητεί κάτι απλό, καθημερινό και προσιτό γιατί εστι μόνο μπορεί να το προωθήσει, εταιρίες με ακριβά προϊόντα και ακριβές εγγραφές δεν προχωράνε την σημερινή εποχή, έξαλλου τα διατροφικά προϊόντα δεν είναι πλέον η πρώτη προτεραιότητα για πάρα πολύ κόσμο, τον ενδιαφέρουν τα απλά καθημερινά προϊόντα που χρειάζεται για το σπίτι του και την οικογένεια του.
Εδώ και λίγο καιρό συνεργάζομαι με την FM GROUP, έχει καθημερινά προϊόντα, που απευθύνονται σε πάρα πολύ κόσμο, οι τιμές είναι πάρα πολύ προσιτές, η εγγραφή είναι μόνο 20 ευρώ και κερδίζεις από τις αγορές σου, εάν πουλάς τα προϊόντα έχεις πάνω από 42% εμπορικό κέρδος.
Προσωπικά είδα ότι έχει απηχήσει στον κόσμο και προχωράει πολύ εύκολα.
Το σημαντικό είναι ότι δεν δημιουργούμε έξτρα οικονομικές ανάγκες στους ανθρώπους, απλά τους λέμε να αγοράζουν από ένα άλλο μαγαζί τα προϊόντα που αγόραζαν μέχρι τώρα για εκείνους και την οικογένειας τους. Πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ
FM GROUP HELLAS

Συγγνώμη βρε κοπελιά, διάβασα την ανάρτηση από την αρχή και είδα το όνομά σου να εκθειάζει την nwa πριν ένα χρόνο επειδή έβγαζες 3000,00 ευρώ. Τώρα γιατί μιλάς για την fm group? Σταμάτησες από εκεί? Αφού ήταν τόσο καλή ευκαιρία γιατί την παράτησες? Εσύ δεν είσαι αφελής τώρα? Γιατί έτσι αποκάλεσες αυτούς που πίστεψαν εκείνη την ανακοίνωση για αδυναμία πληρωμής των μισθών των υπαλλήλων της...
Πολύ μπερδεμένα τα λες και δεν θα έπρεπε να "ψαρεύεις" συνεργάτες από εδώ μέσα για να βγάλεις κέρδος!!!!

57εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τετ Οκτ 24, 2012 3:00 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο που μου την σπαει εμενα σε αυτες τις εταιρειες οτι εστιζουν στο κερδος κ στο πως να ψαρεψουν πελατες προσπαθωντας να σε πεισουν κ δεν εστιαζουν καθολου στα προιοντα που πουλανε..
εχθες πηγε ο αντρας μου σε μια παρουσιαση αναγκαστικα γιατι εχει μπλεχτει η αδερφη του σε μια τετοια εταιρεια κ τσαμπα εχασε ολο το απογευμα..

https://www.facebook.com/myrodeve

58εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τετ Οκτ 24, 2012 6:45 am

lifestyle


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οι ερμηνεια που δινει η καθεμια μας για τα πραγματα εχουν και μια διαφορετικη διασταση. Η αναφορα μου ειναι τελειως ενημερωτικη, καταλαβανω οτι καποιες εδω μεσα μπορουν να το δουν ως ψαρεμα, καποιες αλλες αλλιως, η κριτικη σας ειναι καλοδεχουμενη.

Πιστευω οτι συνεχως σας προτεινουν διαφορα πραγματα, με το τι θα ασχοληθει η καθεμια μας ειναι προσωπικη επιλογη.

Εξαλου για να αλλαξουμε κατι στην ζωη μας πρεπει πρωτα να το θελουμε εμεις.



59εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Τετ Οκτ 24, 2012 11:14 pm

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lifestyle έγραψε:
Εξαλου για να αλλαξουμε κατι στην ζωη μας πρεπει πρωτα να το θελουμε εμεις.

Καλημέρα μανούλες.
Lifestyle, οφείλω να σου βγάλω το καπέλο γιατί το έχεις μάθει καλά το ποίημα!!! Αν και, για να είμαι ειλικρινής, κάποια κομμάτια στις αναρτήσεις σου φαίνοται σαν copy-paste από σελίδες κακώς μεταφρασμένες καθώς από σύνταξη όχι απλά υστερούν, αλλά και δεν βγαίνει νόημα μερικές φορές.
Και για να καταλάβεις γιατί μιλάω έτσι και γιατί θεωρώ ότι ψαρεύεις εδώ μέσα για συνεργάτες θα σου πω το εξής: Ήμουν "συνεργάτης" της Ηerbalife για κάποιο διάστημα. Όλα αυτά που έχεις αναρτήσει τα έχω ακούσει από πάρα πολλά στόματα και πάρα πολλές φορές. Και σε ρωτάω, για να παίρνεις τις επιταγές, τι ποσό προσωπικών πωλήσεων πρέπει να κάνεις? Εκτός κι αν αυτό ισχύει μόνο για όλες τις άλλες εταιρείες δικτυακού μάρκετινγκ εκτός από την δική σου! Για να φτάσεις να παίρνεις 3.080,00 ευρώ έπρεπε να έχεις αρκετά μεγάλο δίκτυο και εκείνο να έκανε καλές πωλήσεις. Ή μήπως είμαι λάθος σε αυτό? Παίρνεις ένα ποσοστό από τις παραγγελίες των "συνεργατών" που είναι κάτω από εσένα, οπότε όσο πιο πολλοί τόσο πιο καλά. Ακόμα κι αν κάποιος τα παρατήσει θα έχεις τους άλλους. Αλλά εσύ πρέπει να είσαι ενεργή για να μην χάσεις την επιταγή σου. Κι επίσης, έχω δει πολλές επιταγές που τελικά αποδείχθηκε ότι ήταν πειραγμένες στον υπολογιστή κι έδειχναν άλλα ποσά!!!
Αυτά τα του στυλ "η εταιρεία είναι καινούργια και έχει πιάσει τον παλμό της εποχής, όλες οι άλλες λειτουργούν με συστήματα που έχουν φτιαχτεί πριν 25 χρόνια και η σημερινή εποχή τα έχει ξεπεράσει." τα έχουμε ακούσει επίσης πολλές φορές.
Και κάτι άλλο... Τον Αύγουστο του 2011 έλεγες ότι από το 2010 είσαι στην nwa, τον Οκτώβριο του 2012 ανέφερες ότι είσαι εδώ και λίγο καιρό στην fm group κλπ κλπ! Απλά είδες ότι κάποιος απάντησε στην ανάρτηση και είπες να ρίξεις πάλι το δόλωμά σου.
Στις 22/09/2011 έκανες την εξής ανάρτηση:
lifestyle έγραψε:
Μια χαρα τα λες, ακριβως ετσι ειναι.
Μονο που εγω προσωπικα ειμαι σε αλλο καθεστως και δεν πληρωνω ΟΑΕΕ.
Ειμαι ελευθερη επαγγελματιας εδω και 15 χρονια, οποτε δεν χρειαστηκε να κανω κατι διαφορετικο εδω που ειμαι τωρα.
Εαν βγαζεις τετοια ποσα, λιγο σε νοιαζουν τα αλλα!!!


Πώς γίνεται ρε κοπελιά να είσαι ελεύθερος επαγγελματίας και να μην πληρώνεις ΟΑΕΕ??? Εκτός κι αν είσαι και μισθωτή κάπου και παίρνεις απαλλαγή λόγω ασφάλισης στο ΙΚΑ.
Πολλά μπερδεμένα γράφεις και επιμένω πως δεν είναι σωστό!!! Μην προσπαθείς να κοροϊδέψεις τις κοπέλες εδώ μέσα, προφανώς δεν είσαι μαμά που θέλει να μοιράζεται τις εμπειρίες της με άλλες μανούλες!

60εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Πεμ Οκτ 25, 2012 1:40 am

Litsaki89

Litsaki89
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εγω πηγα να ασχοληθω με μια τετοια ετειρια πηγα στο σεμιναριο μιλησα με ενα απο τα μεγαλα στελεχη πολυ μπλα μπλα μου φανηκε αλλα ειπαμε με τον συζυγο να υο προσπαθησουμε πηγαμε για καφε στο σπιτι μιας κυριας που πιαστηκε καλα απο την δουλεια κ ειχε σε ολο το σπιτι την επιγραφη "Σμαραγδενιος συνεργατης" μας ειπε για ταξιδια για αμαξια καναμε την εγγραφη για να παρουμε ενα cd κ τον καταλογο αλλα μολις ειδα της τιμες εφριξα Shocked ε οχι κ 6 ευρω μια οδοντοβουρτσα μη χε....ειπα στον Μητσο πανε παρε το χαρτι με τα στοιχεια σου γιατι ποτε δεν ξερεις και του ειπανε ελα μωρε τι το θες το χαρτι το εχουμε για να μαθαινουμε στους επομενους μαλλον ηθελε να χρησημοποιησει τα στοιχεια του για να τον βαλει στην ομαδα του και να φανει οτι κανει εγγραφες παρ αυτα τ πηρε...
και συμφωνω με την προλαλησασα (ak.fassa)
τα λογια της lifestyle μου ακουγονται σαν αυτα που ακουγα στο cd [code]c

61εργασια ή απατη? - Σελίδα 3 Empty Απ: εργασια ή απατη? Πεμ Οκτ 25, 2012 6:59 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και που να μπειτε στην δωρεαν ενημερωση πιθανων συνεργατων μεσω διαδυκτιακης συνομιλιασ στο ιντερετ....
μιλαμε ΤΟ ΓΕΛΙΟ........χαλαρα σε παιρνει ο υπνος...δηλωσε συμμετοχη η μαμα μ τρομαρα της ουτε π θυμαμαι σε ποια εταιρεια....μιλαμε ακουγε την συνομιλια online και τραβαγε τα μαλλια της... μακρια απο αυτα ρε παιδια, το μονο που γινεται ειναι να σπαταλατε πολυτιμο χρονο κα ενεργεια,μερικες φορες και χρηματα και να γινεστε εσεις οι "ενοχλητικες πολυλογουδες" στους φιλους σας...ε δεν αξιζει τον κοπο...ασε που αν ηταν για 3000 ευρω μηνιαιως η εταιρεια θα ειχε κλεισει πριν καν ανοιξει.... αυτα...και τα υπολοιπα που λεει το καθε κακομοιρο για να σε βαλει στο τρυπακι να ψαχνεσαι ειναι βλακειες....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις