Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 15]

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασε και εγω ημουν πολυ ασχετη,αλλα σιγα σιγα τα βρηκα ολα!

Και εγω το torrent χρησιμοποιουσα στην αρχη αλλα ειναι κουραστικο...

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ταγκό των Χριστουγέννων το ειδατε στον κινηματογράφο! Είναι πολύ ωραία!

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι εχει τετοια υποδοχη και η τηλεοραση και ο υπολογισυης γιουπιιιι!!!! αρα παιρνω ενα καλωδιο και ειμαι οκ σε ευχαριστω παρα πολυ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 12 328109 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 12 417472

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxax δεν σας προλαβαινω βρε,σας απανταω εδω σας απαντω και σε πμ χεχεχε!


Βell μου δεν το εχω δει,ειναι ρομαντικο δηλαδη?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Yeap!

Απλα μετα πρεπει να το συγχρονισεις,δηλαδη πως συνδεουμε το dvd με την τηλεοραση και βρισκουμε το καναλι του dvd,ε ετσι πρεπει να βρεις και το καναλι που θα παιζει το hdmi!


Ελπιζω να τα καταφερεις!

Εμενα στην μια μας τηλεοραση δεν καταφεραμε να την συγχρονισουμε,βεβαια ηταν παλαιοτερο μοντελο,στην πιο εξελιγμενη ομως μια χαρα,home cinema,xexexe

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:xaxax δεν σας προλαβαινω βρε,σας απανταω εδω σας απαντω και σε πμ χεχεχε!


Βell μου δεν το εχω δει,ειναι ρομαντικο δηλαδη?

Ναι, έχει και ρομαντισμό, έχει και rendeer !!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χχεεχ οκ Bell,θα το ψαξω!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:εμενα μου αρεσουν μονο τα ψυχολογικα θριλερ...
ολα ομωωωως.

αγαπημενες σειρες dr house,greys ,friends,the bing bang theory (απλα τα σπαει η σειρα).

δεν αντεχω τα τουρκικα και τα ελληνικα σήριαλ με τα 27582586 επεισοδια.

Μου αρεσε το ΣΑΓΑΠΩ ΜΕ ΑΓΑΠΑΣ.50-50,παραπέντε.Σαβατογεννημενες (σαν Χοσε ο καπουτζιδης ολατα λεφτα,η δε ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ ΘΕΑΑΑΑΑ).

Δεν αντεχω την χρυσα ρωπα (σουπερ αταλαντη που μονο να ουρλιαζει ξερει).

ΑΥΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ.


Σίγουρα δεν το γραψα εγώ αυτό το πόστ? Razz Respect Respect

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:[


..........

Chicken ειδα την ταινια που λες,οντως ειναι πολυ ενδιαφερουσα αν και εχει καποιες σκληρες σκηνες αλλα κραταει το ενδιαφερον σου αμειωτο,την περιμενα διαφορετικη,δεν ξερω γιατι!Ισως ακουγοντας το ονομα με πηγαινε αλλου...Να σας πω εχει και αλλη εκδοση γιατι μου ειπες να δω την σουηδικη,αρα το εχει βγαλει και αλλη χωρα ναι?Επισης τα σουηδικα μου ακουγοντουσαν λιγο σαν γερμανικα η ηταν η ιδεα μου?Παντως ειχε ωραιο στορυ...βεβαια για οσους δεν μπορουν βιαιες σκηνες καλυτερα να μην την δουν!

Ναι έχει και αμερικάνικη έκδοση, δεν την έχω δει ομως και δεν ξέρω να σου πώ Rolling Eyes

Η αλήθεια είναι πως έχει μια πολύ βίαιη σκηνή που ακόμα και εμένα με σόκαρε πολύ. Κατά τα άλλα σαν ταινία συμφωνώ πως σου κρατάει αμείωτο το ενδιαφέρον Very Happy

Εμένα πάλι μαρέσουν οι ταινίες που δεν περιμένω το τέλος, που είναι έστω και λίγο μη αναμενόμενες. Δηλαδή, το φαινόμενο της πεταλούδας (το πρώτο) μου άρεσε πάρα πολύ. (βασικά και το δεύτερο μου άρεσε)
Απο τις συναισθηματικορομαντικές επειδή είμαι πολύ κάφρος σαν άνθρωπος η μόνη που δεν έχω κοροιδέψει είναι το"ps. I love you" (καθότι μαρέσει πάαααρα πολύ αυτή η αγγλικοϊρλανδοσκωτικη κουλτούρα & διάλεκτος) και με αυτή που έχω κλάψει (αμέ αμέ) είναι το: "My sister's keeper"

Σα σειρές, έχω λιώσει το Grey's Anatomy & το Friends.
Απο Ελληνικά σαν το Σαββατογεννημένες δεν έχω Laughing Laughing

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
mamavivo έγραψε:εμενα μου αρεσουν μονο τα ψυχολογικα θριλερ...
ολα ομωωωως.

αγαπημενες σειρες dr house,greys ,friends,the bing bang theory (απλα τα σπαει η σειρα).

δεν αντεχω τα τουρκικα και τα ελληνικα σήριαλ με τα 27582586 επεισοδια.

Μου αρεσε το ΣΑΓΑΠΩ ΜΕ ΑΓΑΠΑΣ.50-50,παραπέντε.Σαβατογεννημενες (σαν Χοσε ο καπουτζιδης ολατα λεφτα,η δε ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ ΘΕΑΑΑΑΑ).

Δεν αντεχω την χρυσα ρωπα (σουπερ αταλαντη που μονο να ουρλιαζει ξερει).

ΑΥΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ.


Σίγουρα δεν το γραψα εγώ αυτό το πόστ? Razz Respect Respect
ada ολο τα ιδια λεμε ε? Very Happy Very Happy Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
ada ολο τα ιδια λεμε ε? Very Happy Very Happy Very Happy

Ε, μα διάβαζα το ποστ κ λέω "δεν μπορεί κάπου θα διαφωνήσω" κ εκεί πέφτει το μάτι μου στο σχόλιο για τη Ρώπα κ κόντεψα να φύγω από την καρέκλα! Razz

Να προσθέσω στις σειρές κ τα CSI που ήμουν φαν από παλιά, ειδικά όταν ήταν ο Γκρίσομ στου Las Vegas!



black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι και εμενα μου αρεσει το μη αναμενομενο,σε αυτο που επεσα βεβαια μεσα ειναι οτι απο την αρχη καταλαβα οτι θα ερωτευοντουσαν αυτοι οι 2!Παντως κρυβει μεγαλη δοση αληθειας,τα ατομα που κακοποιουνται δυστυχως σημαδευονται για παντα και δεν μπορουν ευκολα να ζησουν μια φυσιολογικη ζωη!

Α και εμενα μου αρεσε το ps i love you!

Καλα το φιλαρακια φοβερο!Το αλλο που λες δεν το εχω δει!Μου αρεσουν και οι ταινιες με την Σαντρα Μπουλοκ!

Μου αρεσε και ο πριγκιπας της περσιας γιατι πριν χρονια το ειχα παιξει κιολας και ειναι περιεργο μετα να το βλεπεις και σε ταινια!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α κοριτσια το x-files το παρακολουθουσατε?εγω ημουν μικρη τοτε,το ψιλοφοβομουν αλλα το εβλεπα!


Ετυχε να δω και ενα dvd απο εφημεριδα νομιζω ηταν,που ειχε θεμα την πορνεια,συγκλονιστικo(στα πλοκαμια της πορνειας,νομιζω λεγοταν)

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία ταινία που είδα τελευταία ήταν το the grey με τον λιαμ νίσον. Επίσης μου αρέσουν πολύ τα επιστημονικής φαντασίας περιμένω πως και πως το prometheus του ριντλευ σκοτ !!!βγαίνει τον ιούνιο και η μεγάλη μου ψύχωση που είναι το resident evil το 5ο retribution θα έρθει γύρω στον Νοέμβριο στην Ελλάδα. Επίσης είδα σε dvd το water for elephants με την ρις γουιδερσπουν και τον ρομπερτ πατινσον, μου άρεσε παααρα πολύ...Από σειρές βλέπω online τις νοικοκυρές σε απόγνωση που είναι στον τελευταίο κύκλο τώρα έχει 4-5 επεισόδια ακόμα, κρίμα...τα έχω δει όλα. Είδα και το μεθυσμένο ημερολόγιο (the rum diary) με τον τζονι ντεπ, αλλά δε τρελάθηκα έχει γυρίσει πολύ καλύτερες! Αλλά επειδή είναι ο τζόνι μου φτάνει Χαχα...απίστευτη ταινία με αυτόν ήταν το blow που έπαιζε με την πενελοπε κρουζ... ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 12 215994

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:Ναι και εμενα μου αρεσει το μη αναμενομενο,σε αυτο που επεσα βεβαια μεσα ειναι οτι απο την αρχη καταλαβα οτι θα ερωτευοντουσαν αυτοι οι 2!Παντως κρυβει μεγαλη δοση αληθειας,τα ατομα που κακοποιουνται δυστυχως σημαδευονται για παντα και δεν μπορουν ευκολα να ζησουν μια φυσιολογικη ζωη!

Α και εμενα μου αρεσε το ps i love you!

Καλα το φιλαρακια φοβερο!Το αλλο που λες δεν το εχω δει!Μου αρεσουν και οι ταινιες με την Σαντρα Μπουλοκ!

Μου αρεσε και ο πριγκιπας της περσιας γιατι πριν χρονια το ειχα παιξει κιολας και ειναι περιεργο μετα να το βλεπεις και σε ταινια!

Εγώ δε την πολυσυμπαθώ τη σαντρα μπουλοκ αλλά είδα την εμμονή πριν λίγες μέρες και μου άρεσε πολύ!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:α κοριτσια το x-files το παρακολουθουσατε?εγω ημουν μικρη τοτε,το ψιλοφοβομουν αλλα το εβλεπα!


Ετυχε να δω και ενα dvd απο εφημεριδα νομιζω ηταν,που ειχε θεμα την πορνεια,συγκλονιστικo(στα πλοκαμια της πορνειας,νομιζω λεγοταν)

Το έχω δει νομίζω τα πλοκάμια της πορνείας, και ήταν συγκλονιστικό!

Το xfiles εννοείται ότι το παρακολουθούσα για χρόνια!Αρρώστια Laughing Laughing

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:α κοριτσια το x-files το παρακολουθουσατε?

Φανατικά!Αλλά πριν αλλάξουν τον Dαvid κ το ξεφτιλίσουν!

Ακόμα κ τώρα δεν μπορώ να βάλω σακούλα με λάχανο στο ψυγείο , μππππρρρρ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 12 534787 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 12 534787
Όσες το θυμούνται κατάλαβαν...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας σινεφιλοκοριτσα!

Αda δεν το θυμαμαι αυτο που λες,οτι ειχαν αλλαξει πρωταγωνιστη,ειδες εχω χασει πολλα επεισοδια τελικα,ναι και εμενα με τους αρχικους πρωταγωνιστες μου αρεζε,τελικα αυτοι οι 2 ειχαν κανει σχεση στο τελος?


chicken το εργο που ειδαμε εχει και συνεχειες το ξερεις?Ολες γυριστηκαν την ιδια χρονια!

Αν θες να τις δεις η μια λεγεται the girl who played with the fire

και η αλλη the girl who kicked the hornet's nest!

Δεν τις εχω δει ακομα αλλα διαβασα οτι εχουν αναλογη κριτικη της πρωτης!

Επισης ειδα την αμερικανικη και εχει μικρες διαφορες αλλα δεν πιανει μια μπροστα στην σουδικη,αυτος φαινοταν λιγο φλουφλης και αυτη ηταν που κολλησε μαζι του,δεν μου αρεσε καθολου το τελος,ηταν ξενερωτικο!Δεν ξερω μου φανηκε δηθεν το εργο,σαν να προσπαθησουν να υποδυθουν τους ρολους τους αλλα δεν καταφεραν σωστα!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:

Εγώ δε την πολυσυμπαθώ τη σαντρα μπουλοκ αλλά είδα την εμμονή πριν λίγες μέρες και μου άρεσε πολύ!

Γιατι μωρε εχει πλακα η κοπελια!Αυτην την ταινια που λες δεν ειμαι σιγουρη αν την ειδα,μου αρεσει γιατι τα καταφερνει και στην κωμωδια αλλα και στο δραμα-θριλερ!

Εμενα ο τζονι ντεπ μου ηταν αδιαφορος αλλα κολλησα απο τους πειρατες της καραιβικης και μετα απο αυτο, ειδα και αλλες ταινιες του!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το επεισόδιο που λέω στα X files ήταν με έναν κυριούλη που "έβλεπε" πώς θα πεθάνουν οι άνθρωποι τριγύρω του...μπρρρρ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 12 534787

Όσο για τις ταινίες της τριλογίας που λέτε οι επόμενες 2 σουηδικές ξέφευγαν περισσότερο από τα βιβλία (σε σχέση με την πρώτη) αλλά χωρίς να είναι δυσάρεστο.

Εγώ προσωπικά τις απόλαυσα τις αλλαγές.

Όλως παραδόξως όμως η Αμερικανική εκδοχή της πρώτης μ άρεσε περισσότερο Shocked
κ το λέω γιατί ήμουν πολύ αρνητική με την αλλαγή της πρωταγωνίστριας κ τη "χολυγουντοποίηση" της ταινίας Cool

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε ρε συ Αda!


Mου φανηκε λιγο δηθεν ρε συ!Δεν μου αρεσε που αυτος ηταν τοσο φοβιτσιαρης και επισης δεν ηταν τοσο ατμοσφαιρικη οσο η σουιδικη,και το τελος ελεος,αυτη υποτιθεται ηταν δυναμικη και ομως αυτη κολλησε μαζι του και ο αλλος ξαναγυρισε στην αλλη!

Δεν ξερω η σουδικη εξιστορουσε την πλοκη με πιο δεμενο τροπο!Επισης εξηγουσε και μαρτυρουσε τι θα επακολουθησει,ενω στο αλλο δεν το περιμενες,ειχες την εκπληξη!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ στο βιβλίο όμως κολλάει μαζί του στο τέλος (του πρώτου), οπότε δεν ήταν μακριά από το αρχικό πλάνο κ έτσι δε με χάλασε.

Ο Κρεγκ μου κανε πολύ νερόβραστο καρότο ως άνδρας αλλά τελικά στην ταινία μου έβγαλε κάτι το γοητευτικό! Shocked Κι εγώ απορώ με τον εαυτό μου Shocked
Πρέπει να πάω να κοιταχτώ! Laughing

Όσο για τη Ρούνει παρόλο που κι αυτή ξενέρωτη την ανέβαζα κ την κατέβαζα, μ άρεσε πως το παιξε κ που δεν ήταν διαρκώς σα θυμωμένη όπως η Σουηδέζα

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχω διαβασει τα βιβλια!

Ρε συ ειναι γοητευτικος αλλα στο εργο τον εδειχνε πολυ κοτα!

Οσο για την σουηδεζα που λες,απο οτι καταλαβα ο πατερας της φεροταν βιαια σε αυτην και στην μητερα της,λογικο ηταν να κραταει μισος και θυμο μεσα της!


Μηπως να πας να κοιταχτεις τελικα? αχαχα Razz

Εισαι απο τους λιγους νομιζω που τους αρεσε περισσοτερο η αμερικανικη!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά κατάλαβες αλλά δε λέω παραπάνω μη το χαλάσω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αύριο αν με το καλό πάω στο γιατρό θα τον πω να με ψάξει λίγο καλύτερα πάντως χαχαχα Razz

άσχετο με τα παραπάνω, σχετικό με το θέμα:
Καμία Nip Tuck βλέπει? είμαι στην τελευταία σεζόν κ ως συνήθως το χουν παρατραβήξει... Rolling Eyes

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχχχα


το εβλεπα παλιοτερα,τα πρωτα επεισοδια,μα το εβαζαν και αυτοι μια ωρα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις