Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
125 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 125 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια εδώ και πολλή καιρό λέμε για τις πεθερές αλλά μερικές φορές μήπως και κάποιες υποψήφιες νύφες φταίνε και δίνουν δικαιώματα.
έχω μια φίλη νεότατη -μοντέρνα μαε σύγχρονες αντιλήψεις έχει 3 παιδιά ένα γιο 23 μια κόρη 17 και ένα μικρό που είναι και φίλος του Σταύρου 6μιση χρονών.Είναι πολλή κοντά στα παιδιά της. Ο γιός της ένα πολύ καλό παιδί με φοβερούς τρόπους μετά απο μια φιλική σχέση που είχε με μια κοπέλα γίνανε ζευγάρι . Η φίλη μου δε είχε πρόβλημα και βέβαια αρχικά της άρεσε που γωριζόντουσταν σαν φίλοι . Κάποια στιγμή άρχισε να τη φέρνει στο σπίτι δεν έφερνε αρχικά αντιρρήσεις στο να έρχεται να πίνει ένα καφέ αλλά δεν ήθελε να μένει εκέι μάλιστα το είχε πει και στο γιό της ότι νετάξει ρε παιδί μου σκέψου ότι δεν είσια μόνος είναι και η αδερφή σου αλλά και ο αδερφος σου με το κλείνεστε στο δωμάτιο είναι πρόβλημα ....
Νόμιζε ότι με τη κουβέντα θα έβγαζε κάποια άκρη αλλά δυστυχώς τα πράγματα έχουν πάρει άσχημη τροπή εφενός η κοπελιά έχει κατασκηνώση στο σπίτι της φίλης μου και κάνει ακρότητες ...
Παράδειγμα βγαίνει απο το μπάνιο τυλιγμένη με την πετσέτα αδιαφορώντας το αν είναι μπροστά οι γονείς του παιδιού , κλείνετε στο δωμάτιο καταφροχθίζοντας ότι βρεθεί ξυπνάει στις 12 και λέει αχα τη μαγείρεψες; δεν βοηθάει σε τίποτα δεν μαζεύει καν το μπάνιο δεν πλένει τα μαγιώ τους και τα περιμένει όλα απο τη φίλη μου η οποία είναι και εργαζόμενη. έχει μιλήσει με το γιό της αλλά εκείνος της λεει καλά ....έχει τρελαθεί ρε κορίτσια γιατί δεν θέλει να ανακατευτεί στη σχέση τους αλλά όταν βλέπεις τέτοια συμπεριφορά μπορείς; να σας δώσω ένα παράδειγμα γαιδουριάς; η φίλη μου επειδή εργάζεται και σηκώνετε στις 5 το πρωι μαγειρεύει απο την προηγουμενη έχει φτοιάξει λοιπόν 2 κιλά κρέας τρώνε την κυριακή το μισό κιλό περίπου και έχει μείνει ενάμιση για την άλλη μέρα σηκώνετε η φίλη μου να φύγει για τη δουλειά και βλέπει τη κατσαρόλα άδεια !Α ναι το είχε καταβροχθίσει η άλλη και δνε είχε πλύνει καν την κατσαρόλα καιμάλιστα της είπε :τέλειο το είχες κάνει .... Τα σχόλια δικά σας

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιστεύω ότι η φίλη σου πρέπει να κάτσει και να της μιλήσει ανοιχτά για ό,τι την ενοχλεί. διαφορετικά ,δεν νομίζω η κοπέλα να μπει στον κόπο να αλλάξει κάτι απ'την συμπεριφορά της. ζει ο καθένας όπως μάθει... Rolling Eyes ε?

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:Κορίτσια εδώ και πολλή καιρό λέμε για τις πεθερές αλλά μερικές φορές μήπως και κάποιες υποψήφιες νύφες φταίνε και δίνουν δικαιώματα.
έχω μια φίλη νεότατη -μοντέρνα μαε σύγχρονες αντιλήψεις έχει 3 παιδιά ένα γιο 23 μια κόρη 17 και ένα μικρό που είναι και φίλος του Σταύρου 6μιση χρονών.Είναι πολλή κοντά στα παιδιά της. Ο γιός της ένα πολύ καλό παιδί με φοβερούς τρόπους μετά απο μια φιλική σχέση που είχε με μια κοπέλα γίνανε ζευγάρι . Η φίλη μου δε είχε πρόβλημα και βέβαια αρχικά της άρεσε που γωριζόντουσταν σαν φίλοι . Κάποια στιγμή άρχισε να τη φέρνει στο σπίτι δεν έφερνε αρχικά αντιρρήσεις στο να έρχεται να πίνει ένα καφέ αλλά δεν ήθελε να μένει εκέι μάλιστα το είχε πει και στο γιό της ότι νετάξει ρε παιδί μου σκέψου ότι δεν είσια μόνος είναι και η αδερφή σου αλλά και ο αδερφος σου με το κλείνεστε στο δωμάτιο είναι πρόβλημα ....
Νόμιζε ότι με τη κουβέντα θα έβγαζε κάποια άκρη αλλά δυστυχώς τα πράγματα έχουν πάρει άσχημη τροπή εφενός η κοπελιά έχει κατασκηνώση στο σπίτι της φίλης μου και κάνει ακρότητες ...
Παράδειγμα βγαίνει απο το μπάνιο τυλιγμένη με την πετσέτα αδιαφορώντας το αν είναι μπροστά οι γονείς του παιδιού , κλείνετε στο δωμάτιο καταφροχθίζοντας ότι βρεθεί ξυπνάει στις 12 και λέει αχα τη μαγείρεψες; δεν βοηθάει σε τίποτα δεν μαζεύει καν το μπάνιο δεν πλένει τα μαγιώ τους και τα περιμένει όλα απο τη φίλη μου η οποία είναι και εργαζόμενη. έχει μιλήσει με το γιό της αλλά εκείνος της λεει καλά ....έχει τρελαθεί ρε κορίτσια γιατί δεν θέλει να ανακατευτεί στη σχέση τους αλλά όταν βλέπεις τέτοια συμπεριφορά μπορείς; να σας δώσω ένα παράδειγμα γαιδουριάς; η φίλη μου επειδή εργάζεται και σηκώνετε στις 5 το πρωι μαγειρεύει απο την προηγουμενη έχει φτοιάξει λοιπόν 2 κιλά κρέας τρώνε την κυριακή το μισό κιλό περίπου και έχει μείνει ενάμιση για την άλλη μέρα σηκώνετε η φίλη μου να φύγει για τη δουλειά και βλέπει τη κατσαρόλα άδεια !Α ναι το είχε καταβροχθίσει η άλλη και δνε είχε πλύνει καν την κατσαρόλα καιμάλιστα της είπε :τέλειο το είχες κάνει .... Τα σχόλια δικά σας


Καλέ έφαγε 1 1/2 κιλό κρέας η κοπέλα?? affraid
φαγανό κορίτσι μπράβο.... cyclops
μάλλον θα πρέπει να βάλει τον γιο της κάτω και να του τα πει ένα χεράκι η φίλη σου!!!
και ας τα πει και στην ίδια την κρεατοφαγού,στο κάτω κάτω δεν είναι νύφη της,μια απλή κοπέλα του γιού της είναι!!!

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω νομιζω γενικα οτι στις σχεσεις αυτες και σε καθε σχεση βεβαια, θα πρεπει να υπαρχει ειλικρινια για να μπορουμε τουλαχιστον να συνυπαρχουμε.
δεν ειναι κακο να μιλαμε ανοιχτα για το τι μας ενοχλει και τι οχι στη συμπεριφορα της πεθερας η της νυφης. και φυσικα θα πρεπει να ξερουμε οτι δεν ειναι δυνατον να αλλαξουμε κανεναν και κανενος το χαρακτηρα κατα πως θελουμε εμεις.
ειναι δυνατον πχ να αλλαξω την πεθερα μου η οποια δειχνει σαφη διακριση υπερ των αγοριων εγγονων της σε σχεση με τα κοριτσια;ετσι μεγαλωσε κι ετσι θεωρει σωστο. σιγουρα εμενα με ενοχλει, γιατι μεγαλωσα αλλιως, ομως ουτε αυτη μπορει να αλλαξει τα πιστευω μου, ουτε κι εγω τα δικα της.
καποια αλλα θετικα σημεια εντοπιζω και εστιαζω εκει για να τα πηγαινουμε ολοι καλα.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλώντας μόνο για την συγκεκριμένη περίπτωση, θα σου πω τα εξής. Δεν υπάρχει αίσθημα ντροπής και σεβασμού ούτε από την κοπέλα του γιου αλλά δυστυχώς ούτε από τον γιο! Και σε αυτό φταίει και η φίλη σου που δεν έχει θέσει τα όρια στην οικογένειά της. Είναι αλλιώς ο γιος να μένει μόνος και να... "σπιτώνει" (ας μου επιτραπεί η έκφραση) την φίλη του στο αποκλειστικά δικό του χώρο και άλλο να "εισβάλει" κάποιος σε μια οικογένεια και να επηρεάζει με την συμπεριφορά του όλα τα μέλη της οικογένειας αυτής.

Εγώ προσωπικά θα χαρακτήριζα αυτήν την κοπέλα αφελή, ασεβή και αδιάντροπη, αλλά αν όπως είπα έμενε ο γιος της φίλης σου μόνος του σε δικό του σπίτι, ότι και να ήταν δεν θα μας απασχολούσε γιατί δεν θα ενοχλούσε και κανεναν. Όπως είπε και η lilliput ο καθένας φέρεται όπως έχει μάθει. Εκείνη έτσι έμαθε και δεν μπορεί να σκεφτεί ότι κάτι κάνει λάθος. Το θέμα είναι ότι η φίλη σου δεν έπρεπε να επιτρέψει αυτά να συμβαίνουν μέσα στο δικό της σπίτι εφόσον είναι μια συμπεριφορά που δεν ταιριάζει με τις δικές της αρχές και με τον δικό της τρόπο ζωής αλλά και των μελών της οικογένειάς της.

Και ο γιος της φταίει αλλά είναι και νεαρός και τα αγόρια παρασύρονται εύκολα συνήθως. Είδε ότι η μαμά το επιτρέπει όλο αυτό και εφόσον περνάει καλά δεν βλέπει το λάθος που γίνεται. Και το λάθος είναι η σχέση νύφης-πεθεράς που χτίζεται σε άσχημες βάσεις. Γιατί αν -λέω αν- βλεπει αυτή την κοπέλα σοβαρά (πάω πιο μακρυά τώρα) θα έπρεπε να την προστατεύσει από το να εκτεθεί η ίδια σε τόσο μεγάλο βαθμό για να μην έχει ο ίδιος προβλήματα στο μέλλον. Γιατί μπορεί αυτή η κοπέλα να είναι η τέλεια γι' αυτόν γυναίκα που θα τον κάνει ευτυχισμένο αλλά η μαμά να έχει σχηματίσει τελείως διαφορετική εικόνα και να δυσκολεύεται να πιστέψει ότι αυτή η κοπέλα είναι ιδανική για τον γιο της. Και κάπως έτσι εξελίσσονται απλές γυναίκες σε κακές πεθερές και νύφες. Οι αποστάσεις είναι παραπάνω από απαραίτητες και δεν χρειάζεται καθόλου να γνωρίσουμε τόσο πολύ την νύφη μας ή την πεθερά μας.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ.
ΑΣΧΕΤΟ..ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕς!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επειδή νυστάζω τώρα να σχολιάσψ μόνο το εξής. ΈΦΑΓΕ 1 1/2 ΚΙΛΟ ΚΡΕΑΣ????????????????????????? Δεν υπάρχεια αυτό το πράγμα. Εγώ φτιάχνω 1 κιλό και τρώμε 4 άτομα μεσημέρι βράδυ. Βέβαια τα 2 είναι παιδιά-μωρά.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ.
ΑΣΧΕΤΟ..ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕς!
Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 334590 Ευχαριστώ!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ.
ΑΣΧΕΤΟ..ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕς!

το μαράκι πάντα τα λέει ωραία Razz Razz

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ.
ΑΣΧΕΤΟ..ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕς!

το μαράκι πάντα τα λέει ωραία Razz Razz
Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 417472 Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 417472 Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 417472

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mαρια ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ!!!!!!!!!!! Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 379767

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω με την μαριαμ αλλα να τονισω και καποιες αλλες πτυχες...αφου η κοπελα δεν ειναι τιποτα παραπανω απο μια σχεση του γιου,δεν ειναι η μελλουσα κα κοκοβικου πως επετρεψε η μανα να τη σπιτωσει ο γιος της?και τι ελαφρων ηθων ειναι η μανα αυτης της κοπελας που αφηνει το κοριτσι της να εκτιθεται ετσι σε μια ξενη οικογενεια?να μην πω βεβαια για την ανατροφη που της δωθηκε ετσι????αλλα και παλι δε καταλαβαινω γιατι η μανα του αγοριου θεωρει υποχρεωση της να το ανεχεται ολο αυτο το θεατρο του παραλογου????για του γιου το πηδημα????ελα ρε παιδια τωρα...τι εκανες????εφαγες το φαι???βγαλε μανταμ απο την τσεπη ΣΟΥ τωρα και πλερωνε να φαει η οικογενεια...τι εγινε δεν επλυνες το μαγιω σου?ξερεις που θα το βρεις?εκει που το αφησες απλυτο...κι αν θελει ας μη το ξαναπλυνει...δεν ειμαστε καλα που θα κανουμε τα δουλικα για το καθε πουτ@@ακι θελει να πηδιεται με το γιο μας..... Twisted Evil

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σχετικά με τα όρια της το είχα πει και εγω ότι οι καλές εξηγήσεις γίνονται απο την αρχή -ναι στο να γνωρίσω τη σχέση του παιδιού μου αλλά όχι να μένει σπίτι μου και να φέρετε έτσι . Τη να σας πω κάνει πολλές ακρότητες και ειλικρινά απορώ με την υπομονή και αυτού του αγοριού -ρε κορίτσια π΄γαν 4ημερο και τον αφησε νηστικό δνε κάνει τίποτα . Κάποια στιγμή η φίλη μου τα έχωσε στο γιό της και της είχε πει ότι θα φύγει απο το σπίτι και εκείνη έχει παθολογική αγάπη με το παιδί της και μου λεει ότι δεν θέλει να ανακατευτεί στη μεταξύ τους σχέση αλλά να συμπεριφέρεται νορμαλ . μ. όσο για την οικογένεια της κοπέλας αφήστε Σκατα έτσι έμαθε και η φίλη μου λεει ότο το παιδί της θα δυστυχίσει αν την πάρει αλλά δεν θέλει να τον πριζώνει απλά να τα δει απο μόνος του . Να δείτε πλάκα παραγγελνουν σουβλάκια και ενω έχει πάρει 2 δικά της δαγκωνει απο το παιδιού ... αφήστε που δε αφήνει σοκολάτα κρουσασάν η οποιοδήποτε γλύκισμα παίρνουν για το μικρό παιδί \.εγω προσπαθώ να την κάνω να δει τα πράγματα πιο απλά να τους πιάσει και τους 2 και να τους πει :ότι μέσα σε αυτό το σπίτι υπάρχουν κανόνες και όταν αυτοί παραβιάζονται υπάρχουν συνέπειες .

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Σχετικά με τα όρια της το είχα πει και εγω ότι οι καλές εξηγήσεις γίνονται απο την αρχή -ναι στο να γνωρίσω τη σχέση του παιδιού μου αλλά όχι να μένει σπίτι μου και να φέρετε έτσι . Τη να σας πω κάνει πολλές ακρότητες και ειλικρινά απορώ με την υπομονή και αυτού του αγοριού -ρε κορίτσια π΄γαν 4ημερο και τον αφησε νηστικό δνε κάνει τίποτα . Κάποια στιγμή η φίλη μου τα έχωσε στο γιό της και της είχε πει ότι θα φύγει απο το σπίτι και εκείνη έχει παθολογική αγάπη με το παιδί της και μου λεει ότι δεν θέλει να ανακατευτεί στη μεταξύ τους σχέση αλλά να συμπεριφέρεται νορμαλ . μ. όσο για την οικογένεια της κοπέλας αφήστε Σκατα έτσι έμαθε και η φίλη μου λεει ότο το παιδί της θα δυστυχίσει αν την πάρει αλλά δεν θέλει να τον πριζώνει απλά να τα δει απο μόνος του . Να δείτε πλάκα παραγγελνουν σουβλάκια και ενω έχει πάρει 2 δικά της δαγκωνει απο το παιδιού ... αφήστε που δε αφήνει σοκολάτα κρουσασάν η οποιοδήποτε γλύκισμα παίρνουν για το μικρό παιδί \.εγω προσπαθώ να την κάνω να δει τα πράγματα πιο απλά να τους πιάσει και τους 2 και να τους πει :ότι μέσα σε αυτό το σπίτι υπάρχουν κανόνες και όταν αυτοί παραβιάζονται υπάρχουν συνέπειες .

Η αλήθεια είναι ότι η συμπεριφορά αυτής της κοπέλας μου θυμίζει αυτό που λέει ο λαός, το "ότι φάμε, ότι πιούμε... (την ξέρετε την συνέχεια)" . Έτσι έχει μάθει από την οικογένειά της μάλλον. Ή έχει μεγάλο θράσσος ή είναι απλά πάρα πολύ αφελής. Μου θυμίζει λίγο τον νόμο της ζούγκλας που όποιος προλαβαίνει τρώει και γενικά φέρεται απολίτιστα.
Όπως είπα όμως μπορεί με τον γιο της φίλης σου να ταιριάζουν τόσο που γι' αυτόν αυτά να μην είναι μειονεκτήματα αυτά και να είναι ευτυχισμένος μαζί της. Και αυτό που λέει η φίλη σου ότι το παιδί της θα δυστυχίσει, το λένε όλες οι πεθερές που δεν τους αρέσει η νύφη. Οχι πως έχει άδικο, και εγώ το ίδιο θα έλεγα, αλλά τελικά η απόφαση είναι μόνο του γιου και δική του η ζωή του και μπορεί αυτός να έχει άλλου είδους απαιτήσεις από μια γυναίκα.
Δεν σου κρύβω πως και εγώ μπορεί να την "πάταγα" όπως η φίλη σου στην αρχή. Να ήμουν ελαστική και ευγενική και να μην έβαζα όρια εξαρχής. Είναι αυτό που λένε "δώσε θάρρος στο χωριάτη, να σ' ανέβει στο κρεβάτι". Μάλλον βρέθηκε και αυτή προ εκπλήξεως όταν είδε να συμβαίνουν όλα αυτά μέσα στο σπίτι της. Αλλά νομίζω δεν είναι αργά να βάλει τώρα τα όρια και ας φανεί κακιά. Έχει 2 παιδιά ακόμα ανήλικα και έχει την ευθύνη τους και ο γιος της την φέρνει σε δύσκολη θέση. Εγώ θα του το ξεκαθάριζα μάλλον πως δεν μπορούμε άλλο να φιλοξενούμε την φίλη του.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι αυτο που λέμε ...'κατσικώθηκε'....και 'δωσε θαρρος στον χωριατη να σ'ανεβει στο κρεβάτι...' Shocked Shocked Shocked Shocked

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ Mad Mad Mad Mad
ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!! ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ.
ΕΙΝΑΙ 18 ΕΤΩΝ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΡΕΜΑΛΙ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΦΑΓΗΤΟ...
ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ, Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Mad Mad Mad
Κ ΠΗΡΕ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΣΟΚΑΡΑ Κ ΝΤΡΑΝΚΑ-ΝΤΡΟΥΝΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ Κ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ!!!!
ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ!!!!
Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 667478 ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ Mad Mad Mad Mad
ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!! ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ.
ΕΙΝΑΙ 18 ΕΤΩΝ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΡΕΜΑΛΙ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΦΑΓΗΤΟ...
ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ, Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Mad Mad Mad
Κ ΠΗΡΕ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΣΟΚΑΡΑ Κ ΝΤΡΑΝΚΑ-ΝΤΡΟΥΝΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ Κ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ!!!!
ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ!!!!
Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 667478 ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ!!!!

Για λύπηση είναι το κοριτσακι αλλά πρέπει και εσεις να βρείτε την ηρεμία σας. Αν δεν συμορθωθεί υπάρχει και ο άγριος τρόπος: http://www.mediasoup.gr/node/15566

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ να ρωτήσω κάτι? Ο γιος είπες είναι 23 οπότε κι αυτή κάπου εκεί είναι. Σπουδάζει δουλεύει τι κάνει στη ζωή της? Ο γιος επίσης κάνει κάτι από αυτά? Η κοπέλα πως και κατασκήνωσε στο σπίτι. Ξέρεις λεπτομέρειες? Άλλο να είναι τόσο ελευθέρων ηθών οι γονείς και να την αφήνουν 1-2 φορές κι άλλο να έχει γίνει μόνιμη. Εντάξει κι εγώ στην ηλικία των 23 δεν ήμουν η νοικοκυρά. Στο σπίτι δεν έκανα σχεδόν τίποτα λίγα πράγματα. Αλλά όταν πήγαινα σε σπίτια φίλων μου, ή της σχέσης που είχα τότε, πάντα βοηθούσα. Αυτό που περιγράφεις τι να πω δεν περιγράφεται με λόγια. Μη μου πεις ότι η φίλη σου της πλένει και τα ρούχα. Ο μόνος που φταίει στην όλη ιστορία είναι η φίλη σου. Αφού είπε στο γιο της ότι έχει πρόβλημα να κοιμάται εκεί η κοπέλα μετά γιατί το δέχτηκε? Τι είναι αυτό να βγαίνει με την πετσέτα από το μπάνιο. Σαν την άλλη που βγήκε με την πετσέτα και την γούσταρε ο πεθερός. Λες να είναι η ίδια.χαχα Είναι λίγο αργά να βάλει τώρα όρια. Σε ένα αγόρι 23 ετών δεν μπορείς να του πεις είναι ακατάσταση, κλπ δεν μπορεί να το καταλάβει. Πρέπει να βρει άλλο τρόπο για να βρει κι εκείνη την ηρεμία της.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ Mad Mad Mad Mad
ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!! ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ.
ΕΙΝΑΙ 18 ΕΤΩΝ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΡΕΜΑΛΙ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΦΑΓΗΤΟ...
ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ, Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Mad Mad Mad
Κ ΠΗΡΕ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΣΟΚΑΡΑ Κ ΝΤΡΑΝΚΑ-ΝΤΡΟΥΝΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ Κ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ!!!!
ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ!!!!
Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 667478 ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ!!!!

Για λύπηση είναι το κοριτσακι αλλά πρέπει και εσεις να βρείτε την ηρεμία σας. Αν δεν συμορθωθεί υπάρχει και ο άγριος τρόπος: http://www.mediasoup.gr/node/15566

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΑΣ ΕΠΕΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!
ΕΧΕΙΣ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ...
ΑΥΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ Very Happy ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΥΠΩΣΩ Κ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ, ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ Κ ΣΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...
ΚΑΛΟΙ ΧΡΥΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΙΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΑ.Μ Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ είχα ακούσει πέρσι νομίζω. Ενοικοι πολυκατοικίας στον 1ο όροφο αν θυμάμαι καλά έκαναν μήνυση σε μία του 4ου επειδή μαγείρευε τη νύχτα και δικαιώθηκαν στο δικαστήριο. Δεν το θυμάμαι καλά κάπως έτσι είναι πάντως. Αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα και το κοριτσάκι δεν καταλαβαίνει κηνύγησέ το αλλιώς μην ντραπείς. Θα αργήσει λιγάκι αυτή η διαδικασία αλλά τουλάχιστον μάλλον θα βρεις την ησυχία σου.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο γιος εργάζεται το ίδιο και η κοπέλα του επίσης να σας ανανφέρω ότι δεν μένει κάθε μέρα σπίτι τους αλλά Σαββατοκυριακα και όταν υπάρχουν αργιες και άδειες . Οικογένεια πίσω απο τη κοπέλα δεν υπάρχει ένας άφαντος πατέρας και μια μάνα στη κοσμάρα της . Η φίλη μου είναι ψιχούλα και αρχικά μου έλεγε είναι πονεμένο παιδί της λεέιπει η αγάπη και η προσοχη και να που της τα εδωσε απλόχερα και τα καταπάτησε .Τη κοπέλα εγω αυτή την εχω γνωρίσει και ειλικρινά η πρώτη εικόνα είναι ότι δνε μπορείς να διαπιστώσεις ότι έχει τέτοια συμπεριφορά . Στη πορεία όμως το καταλαβαίνεις .
Να τρώει το άπαχο στο σπίτι το ξένο και να πηγαίνει να παίρνει μπινελίκια (γαριδάκια σοκολάτες ....)και να τα τρώει λρυφά να μην κάνει καν τη κίνησ να δώσει σγτο μικρό ;

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοίταξε αφού στην ουσία δεν έχει οικογένεια δεν μπορώ να της ρίξω πολλές ευθύνες. Σιγά σιγά θα προσαρμοστεί κι αυτή στο τι σημαίνει οικογένεια. Επίσης το ότι τρώει τόσο πολύ δεν την κατηγορώ άμα πεινάει η κοπέλα. Ούτε να τρώει κρυφά γαριδάκια κλπ. Μπορεί να το κάνει για να μην δώσει στα παιδιά που είναι μικρά. Εμένα αυτά που θα με ενοχλούσαν πιστεύω στη φίλη του γιου μου αν έμενε σπίτι θα ήταν.... Να παρατάει τα βρακιά της από δω κι από κει, να βγαίνει όπως λες με την πετσέτα από το μπάνιο, να τρώει και να μην έχει πλύνει ποτέ ένα πιάτο κάτι τέτοια. Αλλά κι αυτά μωρέ αν μιλήσει ήρεμα με τον γιο της θα τα βρούνε πιστεύω. Αφού είναι και σκ κι όχι καθημερινά. Εξάλλου αν κατάλαβα καλά όταν την γνωρίζεις είπες δεν σου δίνει τέτοια εντύπωση.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Κοίταξε αφού στην ουσία δεν έχει οικογένεια δεν μπορώ να της ρίξω πολλές ευθύνες. Σιγά σιγά θα προσαρμοστεί κι αυτή στο τι σημαίνει οικογένεια. Επίσης το ότι τρώει τόσο πολύ δεν την κατηγορώ άμα πεινάει η κοπέλα. Ούτε να τρώει κρυφά γαριδάκια κλπ. Μπορεί να το κάνει για να μην δώσει στα παιδιά που είναι μικρά. Εμένα αυτά που θα με ενοχλούσαν πιστεύω στη φίλη του γιου μου αν έμενε σπίτι θα ήταν.... Να παρατάει τα βρακιά της από δω κι από κει, να βγαίνει όπως λες με την πετσέτα από το μπάνιο, να τρώει και να μην έχει πλύνει ποτέ ένα πιάτο κάτι τέτοια. Αλλά κι αυτά μωρέ αν μιλήσει ήρεμα με τον γιο της θα τα βρούνε πιστεύω. Αφού είναι και σκ κι όχι καθημερινά. Εξάλλου αν κατάλαβα καλά όταν την γνωρίζεις είπες δεν σου δίνει τέτοια εντύπωση.
ναι και εμένα η φίλη μου δεν είναι ότι δε τη θέλει τουλάχιστον αρχικά μου έλεγε μια γυναίκα του πέφτει ας είναια υτη αλλα΄την ενοχλέι η συμπεριφορά πρέπει να μάθει τρόπους και εγω της είπα να την πιάσει με το καλό

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου θυμιζει μια γνωστη μου αυτο που τα ιδια εκανε και η γκομενα του γιου της και εκατσε απλα και της μιλησε και ψιλοδιορθωθηκαν τα πραγματα και επειδη νυσταζω να πω οτι συμγωνω απολυτα με τις αποψεις της μαριας!!!! Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
MariaM έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ Mad Mad Mad Mad
ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!! ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ.
ΕΙΝΑΙ 18 ΕΤΩΝ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΡΕΜΑΛΙ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΦΑΓΗΤΟ...
ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ, Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Mad Mad Mad
Κ ΠΗΡΕ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΣΟΚΑΡΑ Κ ΝΤΡΑΝΚΑ-ΝΤΡΟΥΝΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ Κ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ!!!!
ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΗ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ!!!!
Μήπως δεν φταίνε πάντα οι πεθερές; 667478 ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ!!!!

Για λύπηση είναι το κοριτσακι αλλά πρέπει και εσεις να βρείτε την ηρεμία σας. Αν δεν συμορθωθεί υπάρχει και ο άγριος τρόπος: http://www.mediasoup.gr/node/15566

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΑΣ ΕΠΕΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!
ΕΧΕΙΣ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ...
ΑΥΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ Very Happy ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΥΠΩΣΩ Κ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ, ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ Κ ΣΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...
ΚΑΛΟΙ ΧΡΥΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΙΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΑ.Μ Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
Παρακαλώ! Το είχα συγκρατήσει αλλά η κοπέλα της δικής μου πολυκατοικίας συμορφώθηκε και δεν το χρειάστηκα! Smile Εύχομαι να γίνει κάτι τέτοιο και με εσας και να μην μπείτε σε τέτοιες διαδικασίες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις