Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 3:47 am

????????


Επισκέπτης
Κοριτσια μου θελω την ειλικρινη γνωμη σας...
Το παιδακι μας θα το βγαλουμε Ιωαννη,απο τον πεθερο μου που λατρευα και δυστυχως εχει πεθανει.
Επειδη εμενα δε μ αρεσει το Γιαννης, μου φαινεται πολυ συνηθισμενο, θελω να το φωναζουμε Ιωαννη. Μ αρεσει πολυ περισσοτερο. Ο αντρας μου λεει θα μας κοροιδευουν. Προσωπικα δε με νοιαζει , γιατι οι γυρω μας εχουν βγαλει πολυ χειροτερα ονοματα... οποτε να κοιταξουν τα δικα τους!!!! Laughing
Δε τσακωνομαστε για το ονομα, εννοειται, σιγα μη τσακωθουμε, απλα το συζηταμε γιατι πρεπει να αποφασισουμε σιγα σιγα πως να το φωναζουμε, για να το μαθουν και οι γυρω που μας εχουν ζαλισει πως θα το βγαλουμε (ναι,ναι,αυτο ειναι το αγχος μερικων μερικων!!!).
Εσεις τι λετε;; Το Ιωαννης δεν ειναι πιο ωραιο;;; Θελω την αληθεια, οχι να μου πειτε αυτο που θελω να ακουσω!!!!

2Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 3:52 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμένα μου αρέσει πιο πολύ αλλα και εγώ το φοβόμουν! Εμείς το φωνάζουμε Γιάννη ενώ και εμείς προτιμούμε και οι 2 το Ιωάννης.

3Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 3:55 am

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Emeis ton fonazoume Gianni i giannako(ego). Emena mou aresei to Giannis.

4Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 3:56 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα το τόλμαγα το Ιωάννη. Μου αρέσει. Αλλά σκέψου και αν είναι πρακτικό.
πχ:
*Τι σου είπα Ιωάννη;;;
Τι σου είπα Γιάννη;

*ΜΗΗΗΗ ΙΩΑΝΝΗΗΗΗΗ
ΜΗΗΗΗ ΓΙΑΝΝΗΗΗΗ

*Σε λατρεύω Ιωαννούλη μου!!!!
Σε λατρεύω Γιαννάκη μου!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

5Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 3:57 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστεράκι, αν εσένα σου αρέσει, όπως λες τι σε νοιάζει;
Εμένα προσωπικά το Ιωάννης δεν μου αρέσει...αλλά τι σημασία έχει;

Υ.γ. Τον άνδρα μου τον λένε Γιάννη και είχε την φαεινή ιδέα να χαράξει στο εσωτερικό της δικής μου βέρας το όνομα του...Ιωάννης! Ποιος είναι αυτός; του λέω. Για όνομα δηλαδή, γιατί το χάραξες έτσι; Με έχει ξενερώσει απίστευτα. Έχω που έχω θέμα με την βέρα, με αποτελείωσε.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την supermom στις Δευ Αυγ 01, 2011 3:59 am, 1 φορά

6Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 3:58 am

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ παίζει να είμαι από τις λίγες που προτιμούν το "Γιάννης"! Very Happy

Μ'αρέσει πιο πολύ, είναι πιο "χαλαρό". Το "Ιωάννης" μου κάνει λίγο σοβαροφανές.. Embarassed

Αλλά δικό σας παιδί είναι, όπως θέλετε θα το πείτε και να μην ακούτε τους γύρω! Wink

7Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 3:58 am

????????


Επισκέπτης
Athin@ έγραψε:Θα το τόλμαγα το Ιωάννη. Μου αρέσει. Αλλά σκέψου και αν είναι πρακτικό.
πχ:
*Τι σου είπα Ιωάννη;;;
Τι σου είπα Γιάννη;

*ΜΗΗΗΗ ΙΩΑΝΝΗΗΗΗΗ
ΜΗΗΗΗ ΓΙΑΝΝΗΗΗΗ

*Σε λατρεύω Ιωαννούλη μου!!!!
Σε λατρεύω Γιαννάκη μου!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

χαχαχα

8Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:02 am

????????


Επισκέπτης
Και εμενα το Ιωαννης μου φαινεται πολυ ''σοβαρο'',αλλα και μεγαλοπρεπες,το Γιαννης ειναι πιο χαλαρο,αλλα δε μ αρεσει!!!!!!!!! Θα φωναζω Γιαννη και θα γυριζουν αλλα 20 παιδακια!!!

Και βρε κοριτσια... ολοκληρο αντρακλα θα γεννησω, να μη δειξω το μεγαλειο του;;; Laughing Laughing Laughing Laughing

9Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:06 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΤΕ ΙΩΑΝΝΗ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΗ ΤΟ ΙΩΑΝΝΑ Η ΤΟ ΓΙΑΝΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΣΤΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ! ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ !!! Rolling Eyes

10Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:06 am

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμενα το Γιαννης μου αρεσει. Ειναι πιο χαλαρο. Οποιος - ακομα και τωρα- με φωναζει Ιωαννα νομιζω οτι μου μιλαει με πολυ σεβασμο και καθωσπρεπισμο..

11Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:08 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου αρέσει το Ιωάννης πολύ.. εγώ πάντως θυμάμαι ότι μικρή είχα φάει γερό σκάλωμα (κι η αλήθεια είναι ότι ισχύει και τώρα αυτό) με το Γιάννα!!! Δε μου αρέσει καθόλουυυυυυυυυυ.. δε μιλούσα από μπέμπα που ήμουν σε όποιον με φώναζε έτσι. και τώρα να φανταστείς,όποιος δε το ξέρει και τύχει να με φωνάξει Γιάννα, εγώ δε του δίνω σημασία.. μπλιαχ No

ψηφίζω Ιωάννης , άσχετα που στο αρσενικό είναι ωραίο και το Γιάννης αλλά πολύ πολύ κοινό βρε κοριτσάκι.. Ιωάννη ή Γιάννη;;; 403793

12Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:12 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι ωραίο να φωνάζεις τα παιδάκια και όχι μόνο με το βαπτιστικό τους...Εμένα ας πούμε δεν θα μου άρεσε να με φωνάζουν Φωφώ ή Φώφη..Το Φωτεινή είναι ωραίο...Το Αλέξανδρος είναι ωραίο, γιατί να το κάνουμε Αλέκος?Αν και το Αλέξης λέει...Δεν θα μπορούσα να φωνάζω την κόρη μου Ευαγγελία γιατί μοιάζει μεγαλίστικο αλλά το Ιωάννης είναι ωραίο...Εσύ φώναζε το όπως θέλεις αλλά δεν ξέρεις αν αυτός το αλλάξει μεγαλώνοντας..Θα είναι πολλοί που θα το φωνάζουν Γιάννη κι αυτό γιατί έτσι έχουν μάθει..Ούτως ή άλλως έχετε αποφασίσει για το όνομα, άρα το χαϊδευτικό δεν μου φαίνεται παράξενο...

13Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:17 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα ειμαι και παλι η πεζη στην υποθεση...το ονομα ιωαννης το εχω συνδεσει απο μικρη με το εξης περιστατικο:
εχει κερδισει ο μελισσανιδης το χρυσο μεταλιο και τον πλησιαζει ο δημοσιογραφος της ερτ για την καθιερωμενη συνεντευξη και του λεει "γιαννη μπλα μπλα μπλα" και λεει αυτος "οχι γιαννη,ιωαννη" με τοση χαριτωμενια....δε ξερω γιατι αλλα το ιωαννης απο τοτε μου θυμιζει κατι τετοιους χαριτωμενους... Wink

14Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:18 am

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:εγω θα ειμαι και παλι η πεζη στην υποθεση...το ονομα ιωαννης το εχω συνδεσει απο μικρη με το εξης περιστατικο:
εχει κερδισει ο μελισσανιδης το χρυσο μεταλιο και τον πλησιαζει ο δημοσιογραφος της ερτ για την καθιερωμενη συνεντευξη και του λεει "γιαννη μπλα μπλα μπλα" και λεει αυτος "οχι γιαννη,ιωαννη" με τοση χαριτωμενια....δε ξερω γιατι αλλα το ιωαννης απο τοτε μου θυμιζει κατι τετοιους χαριτωμενους... Wink
Respect Respect
Κορυφαια ατακα.

15Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:19 am

????????


Επισκέπτης
didumomama έγραψε:Είναι ωραίο να φωνάζεις τα παιδάκια και όχι μόνο με το βαπτιστικό τους...Εμένα ας πούμε δεν θα μου άρεσε να με φωνάζουν Φωφώ ή Φώφη..Το Φωτεινή είναι ωραίο...Το Αλέξανδρος είναι ωραίο, γιατί να το κάνουμε Αλέκος?Αν και το Αλέξης λέει...Δεν θα μπορούσα να φωνάζω την κόρη μου Ευαγγελία γιατί μοιάζει μεγαλίστικο αλλά το Ιωάννης είναι ωραίο...Εσύ φώναζε το όπως θέλεις αλλά δεν ξέρεις αν αυτός το αλλάξει μεγαλώνοντας..Θα είναι πολλοί που θα το φωνάζουν Γιάννη κι αυτό γιατί έτσι έχουν μάθει..Ούτως ή άλλως έχετε αποφασίσει για το όνομα, άρα το χαϊδευτικό δεν μου φαίνεται παράξενο...

Το θεμα ειναι να αποφασισουμε ενα απο τα 2 και να το χωνεψουν και οι γυρω. Δε γινεται εγω να το λεω Ιωαννη και οι υπολοιποι Γιαννη. Ενα ονομα πρεπει να ακουει το παιδι!!!Ασχετα οτι ξερω οτι θα με γραφουν οι γυρω, γιατι το Γιαννης θα τους αρεσει πιο πολυ και η γνωμη μου δε θα μετραει, αλλα εγω θα το κοβω...

Οταν μεγαλωσει ας κανει οτι του αρεσει του ιδιου!!!

Αχ κοριτσια μου, βλεπω οτι οι περισσοτερες προτιμουν το Γιαννης.. Μαλλον ο αντρας μου εχει δικιο!!! Sad

16Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:21 am

????????


Επισκέπτης
Ευάκι έγραψε:εγω θα ειμαι και παλι η πεζη στην υποθεση...το ονομα ιωαννης το εχω συνδεσει απο μικρη με το εξης περιστατικο:
εχει κερδισει ο μελισσανιδης το χρυσο μεταλιο και τον πλησιαζει ο δημοσιογραφος της ερτ για την καθιερωμενη συνεντευξη και του λεει "γιαννη μπλα μπλα μπλα" και λεει αυτος "οχι γιαννη,ιωαννη" με τοση χαριτωμενια....δε ξερω γιατι αλλα το ιωαννης απο τοτε μου θυμιζει κατι τετοιους χαριτωμενους... Wink

Με ξενερωσες!!!! Χα χα χα!!!! Laughing Laughing Laughing
Λες με το ονομα να προκαθορισω την ερωτικη του μοιρα;;;; Laughing Laughing Laughing
Πω πω, τωρα με εκανες να το σκεφτομαι ετσι, τον γιο μου να κουνιεται... απαπα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

17Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:30 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω θα ειμαι και παλι η πεζη στην υποθεση...το ονομα ιωαννης το εχω συνδεσει απο μικρη με το εξης περιστατικο:
εχει κερδισει ο μελισσανιδης το χρυσο μεταλιο και τον πλησιαζει ο δημοσιογραφος της ερτ για την καθιερωμενη συνεντευξη και του λεει "γιαννη μπλα μπλα μπλα" και λεει αυτος "οχι γιαννη,ιωαννη" με τοση χαριτωμενια....δε ξερω γιατι αλλα το ιωαννης απο τοτε μου θυμιζει κατι τετοιους χαριτωμενους... Wink

Με ξενερωσες!!!! Χα χα χα!!!! Laughing Laughing Laughing
Λες με το ονομα να προκαθορισω την ερωτικη του μοιρα;;;; Laughing Laughing Laughing
Πω πω, τωρα με εκανες να το σκεφτομαι ετσι, τον γιο μου να κουνιεται... απαπα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=uAtwSWjSRKU
ετσι για του λογου το αληθες....
Laughing

18Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:34 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Θα το τόλμαγα το Ιωάννη. Μου αρέσει. Αλλά σκέψου και αν είναι πρακτικό.
πχ:
*Τι σου είπα Ιωάννη;;;
Τι σου είπα Γιάννη;

*ΜΗΗΗΗ ΙΩΑΝΝΗΗΗΗΗ
ΜΗΗΗΗ ΓΙΑΝΝΗΗΗΗ

*Σε λατρεύω Ιωαννούλη μου!!!!
Σε λατρεύω Γιαννάκη μου!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

Κοίτα σε αυτό έχει ένα δίκιο! Εγώ ας πούμε αν τα έχω πάρει δεν μπορώ να πω Ιωάννη μηηηη! Θα πω Γιάννη μηηηηηηηη! Αλλά αν θέλω να τον κανακέψω το Ιωαννούλη μου μου βγαίνει καλύτερα!

19Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:39 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωαννης δαγκωτο....!!!παντα απορουσα τοσο ωραιο ονομα γιατι να το κοβουν αλλα γουστα ειναι αυτα....!!!εγω παντως προτιμω το "Ιωαννης" απο το τελειως κοινο "Γιαννης".... Very Happy

20Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 4:56 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:Ιωαννης δαγκωτο....!!!παντα απορουσα τοσο ωραιο ονομα γιατι να το κοβουν αλλα γουστα ειναι αυτα....!!!εγω παντως προτιμω το "Ιωαννης" απο το τελειως κοινο "Γιαννης".... Very Happy

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!

21Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 5:12 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω πιστευω οτι το Ιωαννης ειναι ποιο ωραιο!!αλλωστε δεν μου αρεσει να κοβοντε τα ονοματα!!ετσι αλλωστε εχω κανει και με τα παιδια μου!!!!τα ονοματα τους ειναι ολοκληρα!

22Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 5:16 am

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ακομα δεν τον ειδαμε... Γιαννη το βαφτισαμε!!!
Γιαννη ψηφιζω εγω..και που ειναι κοινο και χιλιοειπωμενο τι εγινε; σημασια εχει να ειναι καλα το παιδι. τιποτα αλλο

23Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 5:20 am

maroulaki13

maroulaki13
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Προσωπικα μου αρέσει πιο πολύ το Γιάννης,είναι πολύ ωραίο όνομα

24Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 5:23 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
spapastamou έγραψε:Ιωαννης δαγκωτο....!!!παντα απορουσα τοσο ωραιο ονομα γιατι να το κοβουν αλλα γουστα ειναι αυτα....!!!εγω παντως προτιμω το "Ιωαννης" απο το τελειως κοινο "Γιαννης".... Very Happy

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!


Ιωάννη ή Γιάννη;;; 379767

25Ιωάννη ή Γιάννη;;; Empty Απ: Ιωάννη ή Γιάννη;;; Δευ Αυγ 01, 2011 5:35 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω με τον μικρο ειχα ενα θεμα.. βασιλη τον βγαλαμε απο τον πεθερο μου. επειδη ομως η πεθερα μου τον φωναζε (και τον πεθερο αλλα κ τον εγγονο) "λακη" -ονομα που το σιχαινομαι- εγω κ ο αντρας μου τον φωναζουμε συνεχεια μπιλακο (απο το billy), αλλα οταν τον ρωταει καποιος το ονομα του αυτος λεει "βασιλη"..
θελω να σου πω, οτι εσεις μπορειτε να τον φωναζετε οπως θελετε... γιαννη, ιωαννη, τζονι, κτλ...!!! τι σημασια εχει?
υ.γ. εδω που τα λεμε δεν ειναι ασχημο και το τζονι (απο τον τζονι ντεπ καλε, που ειναι η λατρεια μου!!! χαχαχαχαχα!! σκεψου το.... Laughing Laughing Wink )

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις