Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΠΙΝΩ ΝΕΡΟ ΜΕ ΠΑΓΑΚΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΨΑΩ ΠΟΛΥ.ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΧΘΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΦΟΡΤΕ ΤΟΥ!ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ?

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994
ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ,ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΥΠΝΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΖΑΧΑΡΗ Sleep Sleep Sleep.ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΥΠΝΑΚΟ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 850933 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 850933 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 850933

ΕΣΥ ΠΩς ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ???

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ POLAKI ΜΟΥ!ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΥΧΑΝ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΤΡΕΧΑ...ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Ε? Wink ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ε? ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΟΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ...ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ Ε?
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

tinacorfu

tinacorfu
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βρε κοριτσια που εισασταν τοσο καιρο και δεν σας ειχα παρει χαμπαρι και σκεφτομουν καμια κερκυραια δεν θα βρω;

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ!!!ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ :lol
ΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣΣΣΣΣ????

tinacorfu

tinacorfu
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοντεω ναι επιτελους μετα απο τοσους μηνες ξαπλα λεω αμαν να σηκωθω εχω ξεχασει να περπαταω.Αντε με το καλο να φτασετε στις μερες μου φιλακιααα

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EYXOMAI ME ENA ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ KAT'EYXHN!!!!!ΑΧΧΧΧ ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ....ΤΙ ΜΩΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ?ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
POLAKI ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ????ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΙΛΟΥΣΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ????ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ...ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΝΑΣΣΣΣΣ Crying or Very sad

tinacorfu

tinacorfu
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Eλα θα δεις θα περασει γρηγορα ο χειμωνας ετσι ελεγα κι εγω και δεν το καταλαβα το καλοκαιρι.Περιμενω κοριτσακι το καλυτερο μου ξερεις τωρα φορεματακια κορδελιτσες ροζ τσιμπιδακια ολο τετοια σκεφτομαι δεν ειμαι ομως στην Κερκυρα ειχα ριξει τραχηλου στις 22 εβδομαδες παραλιγο να την χασω κι ετσι την εβγαλα ενα διαστημα στο νοσοκομειο στην Αθηνα και το υπολοιπο εξω σε ενα σπιτι που νοικιασαμε.Ευτυχως πηγαν ολα καλα και θα γυρισουμε πισω τρεις τελειααααα θα ειναι φιλακιαα

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
...μμμμ...παπαρουνιτσα μου...χαθηκα λιγο ε??? Rolling Eyes Rolling Eyes διακοπουλες αλλα τωρα τα κεφαλια μεσα...

Εεεππππ κι'αλλη κερκυραια εεε???καλοσηρθες και εσυ τινακι με το καλο να κρατησεις την κορουλα σου γερη και δυνατη,αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα.... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994

παπαρουνα χαρηκα που εξετασεις σου βγαινουν καλες...αντε να περασει ο καιρος και να πας για την αυχενικη...

Πως πας με την ζεστη και την υγρασια??? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 585182 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 585182 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 585182 εγω οχι και τοσο καλα το σκ το περασα χαλια με πονους στη μεση,ανακατοσουρα στο στομαχι και μια κοιλια που ωρες ωρες νομιζα οτι θα σκασει affraid affraid affraid

Σημερα θα παω στο γιατρο το απογευμα να δω τον μπεμπουλη μου...ασε με εχει πιασει κατι τωρα τελευταια και θελω να περασει γρηγορα ο καιρος να τον παρω στην αγκαλιτσα μου,θα δεις και εσυ ετσι θα νιωθεις ''αν και νομιζω οτι το εχεις ηδη αισθανθει αυτο ε???"
φιλιααα!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας βρε συντοπίτισσες!!!!!
Καλά...Κερκυραία είμαι αλλά αν θέλετε με παίζετε γιατί και δεν μένω μόνιμα εκεί και είμαι ήδη μαμά!!!!!Αλλά στις φλέβες μου κυλάει κερκυραίικο αίμα....φουλ........φιλιά και με το καλό σε όλες σας!!!!!
Σωτηρίαααααα μου,πέρναγα απ'τα μέρη σου και σε σκεφτόμουν!!!!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TINAKI ΑΣΕ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΙΣΩ,ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΛΑ Very Happy
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:Γειά σας βρε συντοπίτισσες!!!!!
Καλά...Κερκυραία είμαι αλλά αν θέλετε με παίζετε γιατί και δεν μένω μόνιμα εκεί και είμαι ήδη μαμά!!!!!Αλλά στις φλέβες μου κυλάει κερκυραίικο αίμα....φουλ........φιλιά και με το καλό σε όλες σας!!!!!
Σωτηρίαααααα μου,πέρναγα απ'τα μέρη σου και σε σκεφτόμουν!!!!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΑΛΙΚΑΚΙ...ΧΑΧΑΧΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΛΩΣΤΕ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ Wink
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ(Η' ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ!
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PoLaKi έγραψε:...μμμμ...παπαρουνιτσα μου...χαθηκα λιγο ε??? Rolling Eyes Rolling Eyes διακοπουλες αλλα τωρα τα κεφαλια μεσα...

Εεεππππ κι'αλλη κερκυραια εεε???καλοσηρθες και εσυ τινακι με το καλο να κρατησεις την κορουλα σου γερη και δυνατη,αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα.... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994

παπαρουνα χαρηκα που εξετασεις σου βγαινουν καλες...αντε να περασει ο καιρος και να πας για την αυχενικη...

Πως πας με την ζεστη και την υγρασια??? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 585182 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 585182 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 585182 εγω οχι και τοσο καλα το σκ το περασα χαλια με πονους στη μεση,ανακατοσουρα στο στομαχι και μια κοιλια που ωρες ωρες νομιζα οτι θα σκασει affraid affraid affraid

Σημερα θα παω στο γιατρο το απογευμα να δω τον μπεμπουλη μου...ασε με εχει πιασει κατι τωρα τελευταια και θελω να περασει γρηγορα ο καιρος να τον παρω στην αγκαλιτσα μου,θα δεις και εσυ ετσι θα νιωθεις ''αν και νομιζω οτι το εχεις ηδη αισθανθει αυτο ε???"
φιλιααα!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ!!!(ΣΕ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ,ΤΟΥΡΛΟΤΗ-ΤΟΥΡΛΟΤΗ Laughing Laughing Laughing
ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ Ε?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ...ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΜΕΤΡΑΩ Κ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΑΛΑΙΝΑΚΙ.ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΑ ΦΑΛΑΙΝΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΕΜΒΡΥΑΚΙ....
Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ,ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ Κ ΕΓΩ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.Κ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟ cheers
Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ????ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΛΕΕΙ....ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΑΛΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 875502
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
geia sas me to kalo ta paidakia sas egw eimai stin 8 me 9 ebdomada an dn kanw lathos...egw eimai apo apenanti apo igoumenitsa me thelete dn yparxei kamia alli k eipa na grapso se sas...filia k me to kalo

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
paparouna έγραψε:
αλικακι έγραψε:Γειά σας βρε συντοπίτισσες!!!!!
Καλά...Κερκυραία είμαι αλλά αν θέλετε με παίζετε γιατί και δεν μένω μόνιμα εκεί και είμαι ήδη μαμά!!!!!Αλλά στις φλέβες μου κυλάει κερκυραίικο αίμα....φουλ........φιλιά και με το καλό σε όλες σας!!!!!
Σωτηρίαααααα μου,πέρναγα απ'τα μέρη σου και σε σκεφτόμουν!!!!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΑΛΙΚΑΚΙ...ΧΑΧΑΧΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΛΩΣΤΕ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ Wink
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ(Η' ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ!
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472



Έτσι,έτσι,όπως τα λες!!!!!Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!Έχω ένα αγοράκι 14 μηνών.Με το καλό σε όλες σας εύχομαι!!!!!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:geia sas me to kalo ta paidakia sas egw eimai stin 8 me 9 ebdomada an dn kanw lathos...egw eimai apo apenanti apo igoumenitsa me thelete dn yparxei kamia alli k eipa na grapso se sas...filia k me to kalo


Γειά σου Μαρινάκι μου!!!!!!!Πως πάει η εγκυμοσύνη????Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα από τις συντοπίτισσες,γράφε όσο θέλεις,κοντοχωριανές είμαστε.Ηγουμενίτσα-Κέρκυρα 1 ώρα δρόμος...εεεεε.....θάλασσα ήθελα να πω...χαχα!!!!!!!Φιλιά!!!!!!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:geia sas me to kalo ta paidakia sas egw eimai stin 8 me 9 ebdomada an dn kanw lathos...egw eimai apo apenanti apo igoumenitsa me thelete dn yparxei kamia alli k eipa na grapso se sas...filia k me to kalo


Γειά σου Μαρινάκι μου!!!!!!!Πως πάει η εγκυμοσύνη????Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα από τις συντοπίτισσες,γράφε όσο θέλεις,κοντοχωριανές είμαστε.Ηγουμενίτσα-Κέρκυρα 1 ώρα δρόμος...εεεεε.....θάλασσα ήθελα να πω...χαχα!!!!!!!Φιλιά!!!!!!!!!!!!!kala alikaki mou twra arxizoun i anagoules i emeti oxox tha paw gia deutero yperixo k tha dw poio polla gioupiiiiiiiiiiii polla filia ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:geia sas me to kalo ta paidakia sas egw eimai stin 8 me 9 ebdomada an dn kanw lathos...egw eimai apo apenanti apo igoumenitsa me thelete dn yparxei kamia alli k eipa na grapso se sas...filia k me to kalo


Γειά σου Μαρινάκι μου!!!!!!!Πως πάει η εγκυμοσύνη????Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα από τις συντοπίτισσες,γράφε όσο θέλεις,κοντοχωριανές είμαστε.Ηγουμενίτσα-Κέρκυρα 1 ώρα δρόμος...εεεεε.....θάλασσα ήθελα να πω...χαχα!!!!!!!Φιλιά!!!!!!!!!!!!!


kala alikaki mou twra arxizoun i anagoules i emeti oxox tha paw gia deutero yperixo k tha dw poio polla gioupiiiiiiiiiiii polla filia ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 215994



Μπράβο,πολύ χαίρομαι,όλα καλά!!!!!!!!
Όσο για τις αναγούλες υπομονή,τι άλλο!!

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
paparouna έγραψε:...ΑΛΩΣΤΕ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ Wink

cheers cheers cheers
To ένα σκέλος με πιάνει τότε... ουδεμία σχέση έχω με Κέρκυρα, αλλά όπως είναι πασίγνωστό εδώ μέσα... την Λατρεύωωωω Very Happy
Για το άλλο υπόσχομαι να το παλέψω σύντομα και να γίνω η καλύτερη μανούλα του κόσμου Very Happy

Και απλά θέλω να κάνω μια δήλωση απαντώντας στην ερώτηση σου...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ...
Εγώ ξέρω μια και είναι η Καλύτερη Κορφιάτισσα μανούλα ever... Το Αλικάκιιιιι!!! Χιχιχιχι (Γύρισες καλό μου! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 35468 )

Έχεις δει τον Μπαμπίνο της? Αν όχι, χάνεις τα πιο τσαχπίνικα λακκάκια σε όοοολο το Ιόνιο Razz

Παπαρουνίτσα μου, με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά... γερό να είναι και καλότυχο γλυκιά μου Smile

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
paparouna έγραψε:...ΑΛΩΣΤΕ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ Wink

cheers cheers cheers
To ένα σκέλος με πιάνει τότε... ουδεμία σχέση έχω με Κέρκυρα, αλλά όπως είναι πασίγνωστό εδώ μέσα... την Λατρεύωωωω Very Happy
Για το άλλο υπόσχομαι να το παλέψω σύντομα και να γίνω η καλύτερη μανούλα του κόσμου Very Happy

Και απλά θέλω να κάνω μια δήλωση απαντώντας στην ερώτηση σου...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ...
Εγώ ξέρω μια και είναι η Καλύτερη Κορφιάτισσα μανούλα ever... Το Αλικάκιιιιι!!! Χιχιχιχι (Γύρισες καλό μου! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 35468 )

Έχεις δει τον Μπαμπίνο της? Αν όχι, χάνεις τα πιο τσαχπίνικα λακκάκια σε όοοολο το Ιόνιο Razz

Παπαρουνίτσα μου, με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά... γερό να είναι και καλότυχο γλυκιά μου Smile


Νενάκι μουυυυυυυυυυ!!!!!!!Γύρισα,ναι,καλώς σας βρήκα!!Εσύ που βρίσκεσαι????
Καλώς ήρθες κι εσύ στην κερκυραίηκη ομάδα μας.
Είμαι σίγουρη ότι έχεις γίνει κιόλας δεκτή.Πιστεύω ότι όλες το έχουμε καταλάβει πόσο πολύ την αγαπάς την κερκυρούλα μας,οπότε τι το συζητάμε??????
Όσο για το θέμα "μαμά",μόνο και μόνο που είσαι εδώ ,δηλώνει πόσο καλή μανούλα θα γίνεις!!!Είμαι σίγουρη!!!!!!!!!
Σ'ευχαριστούμε τόοοοοοσο πολύ και το ζουζούνι μου κι εγώ για τα καλά σου λόγια..Αυτά του τα λακάκια που λες,κλέψαν καρδιές στην Κέρκυρα..κουκου-βα!!!!!!χαχαχα!!!!!!!!
Φιλάκια κουτσούνα μου!!!!!!!!!!!!
Υ.Γ.Τι έγινε με τις ετοιμασίες????Είστε πανέτοιμοι????Κοντοζυγώνει η ώρα η καλή ε???Άντε θα σκίσεις,πάλι!!!!!Τρέμε Ναύπλιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα κοπελες μου...!!!!καλοσηρθατε στην παρεα μας...καλοδεχουμενες ολες οσες αγαπατε την Κερκυρααα!!! sunny sunny sunny sunny sunny

εμεις ειμαστε μια χαρααα πηγαμε χθες στο γιατρο και ειδαμε το μπεμπουκο μας. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 328109 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 328109 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 328109 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 328109
Ειπα στον γιατρο εαν μπορει να μου τον βγαλει φωτο στο προσωπο να δω πως ειναι...αλλα ο κυριος δεν ηθελε να μας το δειξει,το χερι δεν το κουναγε απο τα ματια και την μυτη...μονο τα χειλακια του ειδαμε που ηταν μεγαλα και ζουμεραααα...ετοιμη ημουν να σηκωθω στην οθονη και να τα φιλησω...τρεελλλλααααθθηηκααα... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 536304 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 536304 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 536304 (ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ''ΝΑ ΤΟ...ΣΤΟ'ΠΑ ΕΓΩ???ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ'' Shocked Shocked Shocked χαχαχα η αληθεια ειναι οτι πειρε τα χειλια του γιατι και του αντρα μου ειναι μεγαλα)
εχει παρει θεση με το κεφαλι κατω γι'αυτο και νιωθω ολες τις κλοτσιες ψηλα...βεβαια μου ειπε οτι μπορει να ξαναγυρισει...θα δουμε...

Αυτα απο μας...φιλακια σε ολεεεςςςς!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 417472

ΑΑΑΑΑ...ξεχασα να σας πω οτι ειμαστε 1 κιλο... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 379767

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερααααααααααααα Κερκυραιες και μη, εγω παντως ειμαι βερα. Πολακι φατσικα σε γνωριζω αλλα απο που αγνωστο μηπως πηγαινες στο Μπουχαγιαρ μπαλετο? φιλακια και ολεσ με το καλο!!
πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
buongiorno μοροζες! τι κανετε ωρε? λιγο ελειψα και γυρατε το φορουμ τ'απικουπα! Laughing Laughing Laughing

ελπιζω να ειστε ολες καλα! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 2 328109
Πολακι μπραβο κοκονα μου για το μπεμπαρο! και γω την τσουπρα μου χτες την ειδα και η δικια μου εχει κατι χειλαρες -απ το μπαμπα- που δε χωραγανε στην οθονη! Laughing Laughing Laughing

Αλικακι μου ηρθες και εφυγες και δε σε προλαβα , εκανα αποτοξινωση απο φορουμοκαταστασεις! την επομενη ελπιζω!

μαμιτα που εισαι ωρη τσαπερδονα??? εγω πηγαινα στο Μπουχαγιαρ! απ πως ετσι εχτισα κορμι χαχαχαχαχα

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamita έγραψε:καλημερααααααααααααα Κερκυραιες και μη, εγω παντως ειμαι βερα. Πολακι φατσικα σε γνωριζω αλλα απο που αγνωστο μηπως πηγαινες στο Μπουχαγιαρ μπαλετο? φιλακια και ολεσ με το καλο!!
πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

ναι πηγαινα στο Μπουχαγιαρ χορο,μαλλον απο εκει με γνωριζεις...φιλιααα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις