Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:buongiorno μοροζες! τι κανετε ωρε? λιγο ελειψα και γυρατε το φορουμ τ'απικουπα! Laughing Laughing Laughing

ελπιζω να ειστε ολες καλα! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 328109
Πολακι μπραβο κοκονα μου για το μπεμπαρο! και γω την τσουπρα μου χτες την ειδα και η δικια μου εχει κατι χειλαρες -απ το μπαμπα- που δε χωραγανε στην οθονη! Laughing Laughing Laughing

Αλικακι μου ηρθες και εφυγες και δε σε προλαβα , εκανα αποτοξινωση απο φορουμοκαταστασεις! την επομενη ελπιζω!

μαμιτα που εισαι ωρη τσαπερδονα??? εγω πηγαινα στο Μπουχαγιαρ! απ πως ετσι εχτισα κορμι χαχαχαχαχα




Σωτηρία μου,κι εγώ αποτοξίνωση έκανα στο χωριό,αλλά όχι από δική μου θέληση!!!!Άσ'τα να πάνε ώρες ώρες σκεφτόμασταν με τον άντρα μου,την διαφήμιση με το πιστολάκι,που έδειχνε έναν να λιώνει κάτι...δεν θυμάμαι...(σοκολατιένια κότα?) και στο τέλος έλεγε...λιώνετε στο εξοχικό???Και γελάγαμε χαχαχα!!!!!Κάπως έτσι ήμουν κι εγώ!!!!
Τέλως πάντων την επόμενη μπορεί να βρεθούμε!!!!!!Θα έχεις και το μπεμπάκι σου αγκαλίτσα!!!!!Φιλιά!!!!!!!!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παπαρουνίτσα μου, με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά... γερό να είναι και καλότυχο γλυκιά μου Smile[/color][/size][/quote]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ-Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Κ ΕΣΥ Very Happy -Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠ'ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472
ΕΛΑΤΕ Κ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ,ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ Κ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!
ΣΕ ΦΙΛΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ????ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΤΙ ΜΕΡΟΥΛΕΣ....ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?
POLAKI Κ MAMITA ΠΗΓΑΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΚΡΗ 4-5 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ Κ ΦΟΡΟΥΣΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΑΣΠΡΟ ΤΟΥΤΟΥ ΧΑΧΑΧΑ..ΗΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ????
ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ??????????

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παπαρουνιτσα τι κανεις????
φουσκωνεις καθολου???ποτε ειναι να κανεις την αυχενικη διαφανεια????
χαθηκαμε εεεε???
Εγω ειμαι μια χαρα...αρχιζω και κουραζομαι πολυ τωρα,με ποναει και λιγο η μεσουλα μου...ολο να ειμαι ξαπλωμενη θελω με το air-condition αναμενο...ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

φιλακια πολλαααα!!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπα δεν θυμαμαι ασπρο τιτι με πρασινο κορμακι..πολακι, στα γκρανα κορμακια ησουνα? δεν θυμαμαι καλα, αλλα πηγαινα πολλα χρονια και στις μαζορετες.

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PoLaKi έγραψε:Παπαρουνιτσα τι κανεις????
φουσκωνεις καθολου???ποτε ειναι να κανεις την αυχενικη διαφανεια????
χαθηκαμε εεεε???
Εγω ειμαι μια χαρα...αρχιζω και κουραζομαι πολυ τωρα,με ποναει και λιγο η μεσουλα μου...ολο να ειμαι ξαπλωμενη θελω με το air-condition αναμενο...ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

φιλακια πολλαααα!!!!

γεια σου polaki μου!!!!που εισαι εσυ βρε????εισαι καλαααα???ο μπεμπουλης σου?εχεις βαλει πολυ ωραιες φωτο κ η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!! Very Happy Very Happy Very Happy
εγω καλα ειμαι,σημερα παω για την αυχενικη κ εχω λιγο αγχος κ λαχταρα ταυτοχρονα να δω το μωρακι.μπορει να μαθουμε κ το φυλλο.εγω νομιζω οτι ειναι νωρις κ δεν θα φαινεται αλλα ο γιατρος λεει πως μπορει να δει,οχι βεβαια σιγουρα αλλα με πιθανοτητες.
η κοιλιτσα φουσκωνει κ τα ρουχα μου με στενευουν...αλλα δεν ξερω αν ειναι απο το μωρο η' απο αυτα που ριχνω μεσα μου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
την προηγουμενη τριτη το απογευμα νομιζω οτι σε ειδα στην πολη 'η δεν ησουν εσυ?στο καφε διπλα στα marks and spenser???

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σου polaki μου!!!!που εισαι εσυ βρε????εισαι καλαααα???ο μπεμπουλης σου?εχεις βαλει πολυ ωραιες φωτο κ η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!! Very Happy Very Happy Very Happy
εγω καλα ειμαι,σημερα παω για την αυχενικη κ εχω λιγο αγχος κ λαχταρα ταυτοχρονα να δω το μωρακι.μπορει να μαθουμε κ το φυλλο.εγω νομιζω οτι ειναι νωρις κ δεν θα φαινεται αλλα ο γιατρος λεει πως μπορει να δει,οχι βεβαια σιγουρα αλλα με πιθανοτητες.
η κοιλιτσα φουσκωνει κ τα ρουχα μου με στενευουν...αλλα δεν ξερω αν ειναι απο το μωρο η' απο αυτα που ριχνω μεσα μου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
την προηγουμενη τριτη το απογευμα νομιζω οτι σε ειδα στην πολη 'η δεν ησουν εσυ?στο καφε διπλα στα marks and spenser???
[/quote]


Παπαρουνιτσα μου...καλα ειμαι εδω μας βλεπεις....φουσκωνουμε...τι εγινε με την αυχενικη διαφανεια????ολα καλα???
Οσο για το καφε που λες να εγω ημουν,ειναι του αδερφου μου...πως και δεν ηρθες να μου πεις οτι εισαι η παπαρουνα που τα λεμε....να σε γνωρισω και απο κοντα?????εεεε????

φιλακια πολλααα...!!!!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PoLaKi έγραψε:γεια σου polaki μου!!!!που εισαι εσυ βρε????εισαι καλαααα???ο μπεμπουλης σου?εχεις βαλει πολυ ωραιες φωτο κ η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!! Very Happy Very Happy Very Happy
εγω καλα ειμαι,σημερα παω για την αυχενικη κ εχω λιγο αγχος κ λαχταρα ταυτοχρονα να δω το μωρακι.μπορει να μαθουμε κ το φυλλο.εγω νομιζω οτι ειναι νωρις κ δεν θα φαινεται αλλα ο γιατρος λεει πως μπορει να δει,οχι βεβαια σιγουρα αλλα με πιθανοτητες.
η κοιλιτσα φουσκωνει κ τα ρουχα μου με στενευουν...αλλα δεν ξερω αν ειναι απο το μωρο η' απο αυτα που ριχνω μεσα μου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
την προηγουμενη τριτη το απογευμα νομιζω οτι σε ειδα στην πολη 'η δεν ησουν εσυ?στο καφε διπλα στα marks and spenser???


Παπαρουνιτσα μου...καλα ειμαι εδω μας βλεπεις....φουσκωνουμε...τι εγινε με την αυχενικη διαφανεια????ολα καλα???
Οσο για το καφε που λες να εγω ημουν,ειναι του αδερφου μου...πως και δεν ηρθες να μου πεις οτι εισαι η παπαρουνα που τα λεμε....να σε γνωρισω και απο κοντα?????εεεε????

φιλακια πολλααα...!!!![/quote]

ΑΑΑΑ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ!!!Very Happy ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΟΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΛΕΩ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!Ε ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕVery Happy ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥΥΥΥ!!!
ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΔΙΑΚΡΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ 90% ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ..

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΚΟΝΕΣ ΜΟΥ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ - ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 10 ΜΗΝΩΝ! ΧΩΡΑΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ?? ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΝΗΣΑΚΙ ΠΟΛΥ.... ΑΡΓΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΜΕ.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filina έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΚΟΝΕΣ ΜΟΥ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ - ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 10 ΜΗΝΩΝ! ΧΩΡΑΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ?? ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΝΗΣΑΚΙ ΠΟΛΥ.... ΑΡΓΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΜΕ.


Καλώς ήρθες!!!Δικιά μου είσαι εσύ...κι εγώ Αθήνα μένω..ευτυχώς ή δυστηχώς??Δεν ξέρω ακόμη χαχα!!!!Να σου ζήσει η μπεμπούλα!!!!!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filina έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΚΟΝΕΣ ΜΟΥ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ - ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 10 ΜΗΝΩΝ! ΧΩΡΑΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ?? ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΝΗΣΑΚΙ ΠΟΛΥ.... ΑΡΓΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΜΕ.

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ(ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ) ΧΩΡΑΝΕ Very Happy Very Happy Very Happy
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα...τι κανετε???
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994

Παπαρουνα ναι να συναντηθουμε καμια μερα τα πουμε και απο κοντα...

Filina καλως ηρθες και εσυ κερκυραια μου στην παρειτσα μας,να σου ζησει και η μικρη μπουμπου σου...!!!!

φιλακια κοριτσια!!!!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 417472

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΛΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣ!!!ΚΑΡΕΚΛΕΣ Κ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 654316 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 654316 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 654316
ΡΙΧΝΕΙ....ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!
ΠΟΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??????ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ??? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994

64ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 Empty Γεια !!!! Δευ Σεπ 19, 2011 8:26 am

stasinopoulou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια γεια σας ,,εχω χαρα που ειμαι κοντα σας !!!!Ζω στη κερκυρα δυο χρονια ,ερωτευτηκασ και εμεινα εδω στο ομορφο νησι σας....Ειμαι εγκυος στο 4τεταρτο προς πεμπτο μηνα,γιατρος μου ειναι εδω ο πολυμενακος ,..Τωρα που θα γεννησω??? Περιμενω να παω αυριο στο νοσοκομειο που θα γεννησει μια φιλη μου και μεσω εκεινης να μιλησω σε μια μαια ..Μετα εχω το τηλεφωνο απο τον κυριο Κορκοτζελο στο Χατζηκωστα Ιωαννινων και του Πλαχουρα απο το πανεπιστιμιακο Ιωαννινων,ειναι γυναικολογοι με μεγαλη πειρα και απο εδω μεσα και οχι μονο εχω διαβασει τα καλυτερα σχολεια...Γιατι Ιωαννινα?? ο λογοςε ιειναι οτι εκει εχει μοναδα νεογνων,νοιωθω ποιο ασφαλεια..Η κουμπαρα μου γεννησε στο πανεπιστιμιακο και μου ειπε το εξης ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΕΝ ΗΤΑΝ Η ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΝΕΟΓΝΩΝ ?? ετσαι ειναι κοριτσια εγω δε θελω να ανχωσω καμια σας,εδω τισ κερκυραιες λεω,αλλα ετσι θα το κανω ,τουλαχιστον ετσι σκεφτομαι μεχρι τωρα .......Θελω ομως και εσεις να μου πειτε εμπειριες γνωμες αποψεις ,γιυτο ειναι το φορουμ για να βοηθαμε η μια την αλλη.....Υπαρχει σπιτι,εχω δικο μου σπιτι στην Αθηνα και μπορω και εκει να παω αλλα ειναι λιγο πιο φασαρια κατα τον αντρα μου οταν τα Ιωαννινα ειναι διπλα τωρα με την εγνατια..εσεις τι εχετε αποφασισει? το ψαξατε καθολου? εχετ ακουσει κατι θετικο για το νοσοκομειο?? Διαβασα αρθρο του γυναικολογου απο το νοσοκομειο κερκυρας του κυριου καββαδια να ζητα νεογνολογο παο το υπουργειο υγεια και να μην απαντουν..Θεωρει απαραιτητη αυτη την ειδικοτητα στο νοσοκομειο κερκυρα αλλα δεν.....Για πειτε και εσει !!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stasinopoulou έγραψε:κοριτσια γεια σας ,,εχω χαρα που ειμαι κοντα σας !!!!Ζω στη κερκυρα δυο χρονια ,ερωτευτηκασ και εμεινα εδω στο ομορφο νησι σας....Ειμαι εγκυος στο 4τεταρτο προς πεμπτο μηνα,γιατρος μου ειναι εδω ο πολυμενακος ,..Τωρα που θα γεννησω??? Περιμενω να παω αυριο στο νοσοκομειο που θα γεννησει μια φιλη μου και μεσω εκεινης να μιλησω σε μια μαια ..Μετα εχω το τηλεφωνο απο τον κυριο Κορκοτζελο στο Χατζηκωστα Ιωαννινων και του Πλαχουρα απο το πανεπιστιμιακο Ιωαννινων,ειναι γυναικολογοι με μεγαλη πειρα και απο εδω μεσα και οχι μονο εχω διαβασει τα καλυτερα σχολεια...Γιατι Ιωαννινα?? ο λογοςε ιειναι οτι εκει εχει μοναδα νεογνων,νοιωθω ποιο ασφαλεια..Η κουμπαρα μου γεννησε στο πανεπιστιμιακο και μου ειπε το εξης ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΕΝ ΗΤΑΝ Η ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΝΕΟΓΝΩΝ ?? ετσαι ειναι κοριτσια εγω δε θελω να ανχωσω καμια σας,εδω τισ κερκυραιες λεω,αλλα ετσι θα το κανω ,τουλαχιστον ετσι σκεφτομαι μεχρι τωρα .......Θελω ομως και εσεις να μου πειτε εμπειριες γνωμες αποψεις ,γιυτο ειναι το φορουμ για να βοηθαμε η μια την αλλη.....Υπαρχει σπιτι,εχω δικο μου σπιτι στην Αθηνα και μπορω και εκει να παω αλλα ειναι λιγο πιο φασαρια κατα τον αντρα μου οταν τα Ιωαννινα ειναι διπλα τωρα με την εγνατια..εσεις τι εχετε αποφασισει? το ψαξατε καθολου? εχετ ακουσει κατι θετικο για το νοσοκομειο?? Διαβασα αρθρο του γυναικολογου απο το νοσοκομειο κερκυρας του κυριου καββαδια να ζητα νεογνολογο παο το υπουργειο υγεια και να μην απαντουν..Θεωρει απαραιτητη αυτη την ειδικοτητα στο νοσοκομειο κερκυρα αλλα δεν.....Για πειτε και εσει !!!
gia to xatzikosta exw akousei kala logia..alla k gia ton plaxoura eixe gennisei mia fili mou alla twra exw xathi mazi tis...

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοκονελες!!κερκυρα εδω!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε:γεια σας κοκονελες!!κερκυρα εδω!!


Καλώς την!!!!!!!!!!!!Καλώς ήρθες!!!!!!! Very Happy

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="αλικακι"]
mamita έγραψε:γεια σας κοκονελες!!κερκυρα εδω!!


Καλώς την!!!!!!!!!!!!Καλώς ήρθ

που εισαι ρε ξαδερφη?

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mamita"]
αλικακι έγραψε:
mamita έγραψε:γεια σας κοκονελες!!κερκυρα εδω!!


Καλώς την!!!!!!!!!!!!Καλώς ήρθ

που εισαι ρε ξαδερφη?


Έλα!!!Εδώ είμαι ξαδέρφη!!!!!χαχαχα!!!!Τι κάνεις???Χτες συνειδητοποίησα ότι είσαι εγγυούλα ε???Με το καλό!!!!!!!!Πόσο είσαι?????

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κλεινω τον εβδομο οπου να ναι και μπαινω στον ογδοο. Σ΄ευχαριστω πολυ.Εσυ ενα παιδακι εχεις?

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamita έγραψε:κλεινω τον εβδομο οπου να ναι και μπαινω στον ογδοο. Σ΄ευχαριστω πολυ.Εσυ ενα παιδακι εχεις?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΜΙΤΑ!!!ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ''ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΛΕΤΕ?'' ΠΟΥ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΛΕΚΤΟ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗΣ(ΕΠΙ ΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΙ ΕΓΩ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΕΣ ΑΝ ΘΕΣ)ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΧΑΡΑΒΗ?Κ ΕΓΩ ΒΟΡΕΙΑ ΜΕΝΩ!ΒΑΣΙΚΑ ΑΠΟ ΠΟΛΗ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΙΤΙ ΕΔΩ.ΕΙΜΑΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΧΑΡΑΒΗ!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΑΑΑΑΑΑαααα να κανουμε μαμαδοσυναντηση στην κερκυρα ρε κοριτσια!!μια χαρα..

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamita έγραψε:ΑΑΑΑΑΑΑαααα να κανουμε μαμαδοσυναντηση στην κερκυρα ρε κοριτσια!!μια χαρα..

ΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!! Wink Wink Wink ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ,ΦΤΑΝΟΥΜΕ Κ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΜΕ!!!ΧΕΧΕΧΕ Laughing ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ??? - Σελίδα 3 215994

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε:κλεινω τον εβδομο οπου να ναι και μπαινω στον ογδοο. Σ΄ευχαριστω πολυ.Εσυ ενα παιδακι εχεις?


Άντε με το καλό και μ΄έναν πόνο!!!!Ναι,ένα παιδάκι έχω,αγοράκι.Εσύ τι περιμένεις???

debora7

debora7
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
gia sas koritsia kai apo emena!egw eimai apo tin kerkyra menw stin kerkyra alla den eimai egkuos...exw ena paidaki 20 minwn.elpizw na me thelete kai emena strin parea sas an kai vlepw oti exete kairo na grapsete....filakia polla se oles sas

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις