Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti les popi moy! kai keratwmenes kai tha plirwsoyme apo panw.einai dynaton? oxi kopela moy.tme keratwses xwrizoyme alla tha moy grapseis ta panta.ti tosi psyxiki wdini tha peraseis kopela moy.

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ειμαι παντρεμενη 21 χρονια κ μολις 37 ετων, παιδια ακομα, εχουμε περασει πολλα αλλα ειναι η ζωη μου δεν μπορω να ζησω χωρις εκεινων, ομως σαν παιδια δωσαμε μια υποσχεση πως αν καποιος απο τους δυο κουραστει μεσα στον γαμο μας απλα να το τελειωσει οσο κ αν ποναει. Δεν θα δεχομουν με τιπ. να ζω μεσα σε μια σχεση που θα ηξερα πως με καποια αλλη ειχα μιραστει τον αντρα μου εστω κ για μια φορα γιατι σημενει πως κατι εχει σπασει για να φτασει εκει κ σιγουρα δεν φταιει μονο ο ενας παντα. Οι φιλοι σου μπορει να εμειναν μαζι αλλα πιστευω πως εγινε για τους δικους τους λογους που κανεις δεν ξερει, εκεινος δεν την συνχωρεσε ποτε κ γιαυτο τη απατησε κ εκεινος. Ισως το να μεινουν μαζι δεν ειναι καλη ιδεα μια κ ο γαμος τους εχει πιστευω τελειωσει απο τη στιγμη που αποφασησε η φιλη σου να εχει παραλληλη σχεση. Και οσο για τον κυριο δεν ειμαι συμφωνη στο αφου μου την εκανες θα στην κανω κ εγω, εσυ εχεις προσωπικοτητα κ κρατας τα πιστευω σου κ το ηθος σου κ απλα φευγεις!!!

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bell έγραψε:
martina2010 έγραψε:nai ame??? aneta.... afou omws prwta tou to ekoba kai to kremaga na to trwne oi melises..... Twisted Evil

με ή χωρἰς σώβρακο; Razz Razz
αμα του το κρεμαγες μπορει να προλαβαινε να το παρει κ να το κολησει η καλυτερη λυση ειναι ενα σκυλο δεμενο κατω απο το δωματιο σου κ του τον πεταξεις, δεν γλυτωνει με τιπ. θα συγχωρουσατε την απιστια??? - Σελίδα 8 328109

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα προτιμουσα να μου ελεγε πως βαρεθηκε και δεν θελει αλλο να μαστε μαζι παρα το κερατο....της κακομοιρας θα γινοταν, ποτε δεν θα το συγχωρουσα!!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinag έγραψε:ΑΝ ΘΑ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ? Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ .......... ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΟΛΑΣΗ!!! ΒΑΣΙΚΑ Η ΚΟΛΑΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ!!!!! ΣΤΙΣ ΚΟΛΩΝΕΣ ΘΑ ΚΟΛΛΑΓΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕ!!!!

εεεεεεεεεετσι!!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω κοριτσια νομιζω οτι δεν θα μπορουσα να τον συγχωρεσω!Και αντε πες αν τον συγχωρουσα σαν ανθρωπο,σαν συντροφο οχι,δεν θα μπορουσα να ξανακοιμηθω μαζι του,θα αηδιαζα καθε φορα μονο στην σκεψη οτι πηγε με αλλη!

Ειμαι της αποψης αμα σπασει το γυαλι δεν ξανακολλαει!

Θα ειναι παντα μεσα σου θα σε ποναει,και σιγουρα θα του το βαρουσα συνεχεια!Αν το εκανε αυτο πιστευω θα τον αφηνα να φυγει και ας πληγωνομουνα!Δεν θα χωριζαμε ομως σαν γονεις!


Μπραβο στα κοριτσια που μπορουν να το κανουν αυτο,αλλα εγω απλα δεν θα μπορουσα,θα ηταν μαρτυριο η καθε μου μερα!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειμαι απολυτη κοριτσια σε αυτο το θεμα αν το κανει με εχασε.

http://hawk-girl.blogspot.com/

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
black beauty έγραψε:και εγω κοριτσια νομιζω οτι δεν θα μπορουσα να τον συγχωρεσω!Και αντε πες αν τον συγχωρουσα σαν ανθρωπο,σαν συντροφο οχι,δεν θα μπορουσα να ξανακοιμηθω μαζι του,θα αηδιαζα καθε φορα μονο στην σκεψη οτι πηγε με αλλη!

Ειμαι της αποψης αμα σπασει το γυαλι δεν ξανακολλαει!

Θα ειναι παντα μεσα σου θα σε ποναει,και σιγουρα θα του το βαρουσα συνεχεια!Αν το εκανε αυτο πιστευω θα τον αφηνα να φυγει και ας πληγωνομουνα!Δεν θα χωριζαμε ομως σαν γονεις!


Μπραβο στα κοριτσια που μπορουν να το κανουν αυτο,αλλα εγω απλα δεν θα μπορουσα,θα ηταν μαρτυριο η καθε μου μερα!
Συμφωνω απολυτα μαζι σου κ εγω την ιδια αποψη εχω. Δεν αντεχετε βρε κοριτσια!!

ΛΕΝΑ!!!

ΛΕΝΑ!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
its a boy έγραψε:xrisi moy otan eimoyn gyrw sta 22, 23 elega stis files moy thelw na gnwrisw kapoion poy na moiazei ston mpampa moy estw kai ligo re gmwto. kai oi files moy gelagane.apokleiete me elegan na gnwriseis tetoion antra. mono sta paramythia . otan eimoyn 25 prin 8 xronia an me elegan oti tha pas stin doyleia soy kai ekei tha gnwriseis ton antra soy tha toys elega treloys. kai omos etsi synevi ton gnwrisa stin doyleia moy. kai ektos aftoy exei xseperasei toys stoxoys moy einai kati parapanw san ton mpampa moy poy elega.8 xronia meta kai den exei alaxsei tipota anamesa mas
Να ειστε παντα γεροι κ ευτυχισμενοι γλυκια μου. Ειναι πολυ ομορφο να διαβαζεις τη σημερινη εποχη τοσο γλυκα λογια. Να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ να χαιρεστε την οικ σας!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την παραλληλη σχεση δεν πιστευω να την αντιμετωπιζα καλα. Θα χωριζαμε φανταζομαι. Ενα "στιγμιαιο λαθος" ναι θα το αφηνα πισω.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Την παραλληλη σχεση δεν πιστευω να την αντιμετωπιζα καλα. Θα χωριζαμε φανταζομαι. Ενα "στιγμιαιο λαθος" ναι θα το αφηνα πισω.

ναι... άλλο λάθος και άλλο πάθος..
αν βεβαια το λαθος επαναλαμβανεται με συχνοτητα μεγαλη, συγνώμη κύριος αλλα δεν θα μπορεσουμε... Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
litsakos έγραψε:Την παραλληλη σχεση δεν πιστευω να την αντιμετωπιζα καλα. Θα χωριζαμε φανταζομαι. Ενα "στιγμιαιο λαθος" ναι θα το αφηνα πισω.

ναι... άλλο λάθος και άλλο πάθος..
αν βεβαια το λαθος επαναλαμβανεται με συχνοτητα μεγαλη, συγνώμη κύριος αλλα δεν θα μπορεσουμε... Razz

ε ναι ντε,ειπαμε Laughing Αν την συγχωρεση ο αλλος δεν την βλεπει σαν μια δευτερη ευκαιρια αλλα σαν "οκ,καθαρισαμε ευκολα παμε γι αλλα' να παει στο καλο,θα πεσω κατω απ την στεναχωρια αλλα σαμπως και δεν θα μπορεσω Laughing

188θα συγχωρουσατε την απιστια??? - Σελίδα 8 Empty thelo k ego ti gnomi sas Παρ Φεβ 10, 2012 10:16 am

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
an den ta po kapou tha kano mpam...
eimai 26 xronon k o antras mou 30.eimaste mazi sxedon 7 xronia k exoume ena agoraki 10 minon.eutuxos i dustixos douleuoume mazi k etsi mporesa na do kapoia pragmata mesa sto magazi pou prin apla upopsiazomoun.to magazi einai tiropitadiko k douleuoume se vardies.ekei douleue apo prin k mia kopela gia tin opoia kata kairous o tote filos k nin sizigos me tsigglouse sixna oti ton "peirazei" tou kollaei k afine na ennoeithei oti to kanei gia na me pikarei.otan ksekinisa ekei douleia ola allaksan...gnorisa ti sigkekrimeni kopela kathos eprepe k na sinergazomaste k katalava polla pragmata gia to xaraktira tis.ola auta ta xronia kati planiotan ston aera,kati pou den mou arese alla kathos o antras mou den eixe dosei pote dikaioma den mporousa k na katalavo ti akrivos ginete.kai pame tora ston septemvrio tou 2010...mathaino pos eimai egkuos k teli oktovri ksekinao annarotikes logo epiplokon.ola ok apo sumperifora,voitheia,katanoisi apo ton antra mou alla ola auta arxisan na allazoun ligo prin genniso.eixe ginei ligo apomakros na to po?ston kosmo tou tha to po.mexri k prin ligo kairo pernouse faseis.mia asxoloutan me to paidi k mazi mou k mia ton evlepa oti einai apla allou...simera k eno olo auto ton kairo exo katalavei diafora ksekinisa mia sizitisi giati oso k an perimena na milisei o idios...adikos kopos.me ta polla me ta liga me pliroforise pos i kiria tou kollaei apo tin arxi k kanei diafora gia na ton plisiasei k oti autos eno to epairne stin plaka teleutaia ekopse tis "plakes" mazi tis gt katalave oti auti ta epairne sovara k ekei pou ta xo parei ton rotao ti allo exei ginei?k mou leei na mia fora pigame mia volta mazi oi duo mas gia na tis ksekathariso ta pragmata k olo auto ti stigmi pou ego den eixa kala kala oute deka meres pou eixa gannisei.exei klonistei i empistosini mou.skeftomai diafora k den ksero ti na pistepso...signomi pou sas kourasa me ena toso megalo post alla niotho toso moni,den exo kanenan gia na miliso.

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο στον αντρα σου για την εγκρατεια του. απο οτι καταλαβα αυτη φταιει. εγω θα του ελεγα να διωξει την υπαλληλό του.

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αληθεια γιατι δεν την διωχνει αφου υπαρχει τετοιο ζητημα?

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
den einai upallilos tou eimaste oloi upalliloi se mia epixeirisi.to oti auti ftaiei einai sigouro.ekei pou ftaiei autos einai isos sto oti en meri me tis plakes pou ekane tis edine elpides...mesa mou ksero pos den egine tpt alla mono k mono pou sinantithikan ekso monoi me kanei na pisteuo oti sto mualo tou isos epaizan k alla senaria apla teleutaia stigmi to metaniose...auto pou me ponaei perissotero einai pos euto egine stin kaluteri k pio eutuxismeni fasi tis zois mas.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα ειναι οτι στο ειπε μονος του ετσι? εννοω το οτι "βγηκανε" μαζι!


Πιστευω οτι θα ηταν υποπτο αν στο εκρυβε...


Εγω λεω να συζητησεις μαζι του,να δεις γιατι ηταν απομακρος που λες...ηρεμα απλα με τον τροπο σου

ειναι ασχημο αυτο,σιγουρα και αυτος ερχεται σε πολυ δυσκολη θεση

Δεν γινεται να μην ειναι στο ιδιο ποστο?(εννοω την ιδια ωρα?)

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofffy25 έγραψε:den einai upallilos tou eimaste oloi upalliloi se mia epixeirisi.to oti auti ftaiei einai sigouro.ekei pou ftaiei autos einai isos sto oti en meri me tis plakes pou ekane tis edine elpides...mesa mou ksero pos den egine tpt alla mono k mono pou sinantithikan ekso monoi me kanei na pisteuo oti sto mualo tou isos epaizan k alla senaria apla teleutaia stigmi to metaniose...auto pou me ponaei perissotero einai pos euto egine stin kaluteri k pio eutuxismeni fasi tis zois mas.
τι να σου πω , κανε τον να καταλαβει οτι σε πληγωσε πολυ για να δεις πως θα αντιδρασει.

http://hawk-girl.blogspot.com/

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
auto ekana simera gt polu apla den antexa allo.ksero pos me agapaei k auto mou edeikse k simera. to thema mou auti ti stigmi einai allou.exei xathei i empistosini...kathe lepto pou pernaei skeftomai k kati allo sundiazo ta pragmata k niotho m@l@k@s den ksero pleon an tha mporo na ton empistefto i kathe fora pou tha leipei to mualo mou tha trexei pali ekei...k to thema einai pos den m aresei katholou o tropos pou skeftomai tora,alla niotho prodomeni.as min egine tpt mono pou ksero oti esto k gia mia stigmi skeftike na to proxorisei me ponaei...
sas euxaristo polu pantos koritsia gia tis apantiseis sas.ithela kapou na miliso den antexo allo.to mono pou mou dinei kouragio gia na sinexiso na xamogelao einai to moutraki tou giou mou...

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
black beaty spania einai mazi idia vardia alla anapofeukta sinantiountai stin allagi vardias.k na skeftitai vre koritsia pos i gineka mou to paize k fili. tin eixa valei sto spiti mou...

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofffy25 έγραψε:black beaty spania einai mazi idia vardia alla anapofeukta sinantiountai stin allagi vardias.k na skeftitai vre koritsia pos i gineka mou to paize k fili. tin eixa valei sto spiti mou...
μην εμπιστευεσαι κανεναν. κρατα τα ρουχα σου για να εχεις τα μισα

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταλαβα!

τι να πω,υποθετω πως και εγω μαλλον σαν εσενα θα ενιωθα...

Βεβαια το οτι δεν θα μου το ειχε κρυψει θα με καθησυχαζε λιγο!

Αμαν πια με τις τετοιου ειδους γυναικες!

Μα καλα και αυτη τοσο καιρο δεν εκανε σχεση?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω με την Νινα,συνηθως τετοιοι ανθρωποι σου την κανουν,που σου κανουν τους φιλους!!!


Ειναι πολλα χρονια σε αυτην την δουλεια?


stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακι μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα εγω πιστευω οτι κατι περισσοτερο απο αυτα που παραδεχεται ο αντρας σου εχει συμβει. Γιατι αν οντως πηγε μονο αυτη τη βολτα μαζι της για να ξεκαθαρισει τα πραγματα και ηταν καθαρος 100% δεν θα επηρεαζοταν η συμπεριφορα του απεναντι σου ουτε δικαιολογουντε αυτες αλλαγες. Πιστευω ας πουμε οτι ισως αυτη να τον φιλησε ή κατι τετοιο ή να του ριχτηκε ασχημα. Αλλα εστω οτι και απλη βολτα να πηγε μαζι της ηταν απαραδεκτο μολις λιγες μερες μετα την γεννηση του παιδιου του και ενω εσυ ισως στην πιο ευαισθητη φαση στη ζωη μιασ γυναικας που θα επρεπε να ηταν διπλα σου 100%. Εγω θα δυσκολευομουν πολυ να τον εμπιστευτω ξανα. Το σιγουρο ειναι οτι θα την επιανα αυτην και θα της ετριζα τα δοντια. Οπως και να χει πρεπει να το αντιμετωπισεις ψυχραιμα για το παιδακι σου. Απλα μην το αφησεις να περασει ετσι για να μην λαβει λαθος μηνυματα ο αντρας σου. Οτι μπορει να κανει οτι θελει και θα τον συγχωρεις....

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
k polla xronia se auti ti douleia k sxesi exei i mallon gia na to theso kalutera enan apotiximeno gamo exei pou menei s'auton logo tou oti den einai ellinida k exei voleutei.exei duo paidia k me ton antra tis einai xronia apla sugkatikoi.o antras mou mou ekruve pragmata mexri simera pou ton strimoksa.apla mou eipe pos den mou elege tpt giati fovotan pos tha antidraso epeidi sto parelthon ton eixa dei na kanei plaka mazi tis.oi allages tou upotithetai oti itan giati eixe mperdeutei.tou tin epefte asxima k fovotan k o idios ton eauto tou,min ton petixei se "adunami" fasi.etsi toulaxiston upostirikse.to kalutero?se liges meres girizo sti douleia k oi perisoteres vardies mou einai mazi tis...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις