Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 14]

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου
ενα πολυ κοντινο μου ζευγαρι αντιμετωπιζει το θεμα της απιστιας

περσυ το καλοκαιρι η κοπελα μετα απο 2 χρονια αδιαφοριας απο τον αντρα της(αδιαφοριας και ερωτικης απο οτι μου ειπε.)εκανε σχεση με εναν αλλο αντρα για λιγο καιρο

μαθευτικε ομως εγινε ενας μικρος χαμος
ο αντρας της την συγχωρησε και ειπαν να κανουν ξανα μια νεα αρχη..

ολα εδειχναν πολυ καλα και ο καιρος περνουσε
εγω που την ρωταγα μου ελεγε οτι ολα μεταξυ τους πια ηταν πολυ ομορφα και πραγματικα χαιρομουν γιαυτους

ωσπου προχθες το βραδυ εμαθε οτι ο αντρας της την απατα με μια γνωστη της!!!!!

η κοπελα τρελαθηκε,εκλαιγε με μαυρο δακρυ δεν μπορουσε να πιστεψει οτι ενω πηγαιναν ολα καλα εγινε αυτο
ηρθε σπιτι μου κλαιγοντας και μου ειπε τα νεα....

συζητησε με τον αντρα της και εκεινος της υποσχεθηκε οτι θα σταματησει να βλεπει αυτην την γυναικα και θα ειναι στην οικογενεια του οπως ηταν παλια

η φιλη μου τον συγχωρεσε οπως ακριβως ειχε κανει και ο αντρας της πριν ενα χρονο αλλα ειναι ακομη πολυ χαλια ψυχολογικα.

το θεμα ειναι οτι αγαπιουνται πολυ αυτοι οι 2
γιατι να κανουν τετοιες μ@λ@κιες!!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΑ ΝΤΕ????
ΑΦΟΥ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑ@@@@ΚΙΕΣ????
ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΑΛΛΟΝ ΑΝΤΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!
Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ!! Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μητερα μου μου ειχε πει πριν παντρευτω,το ευκολο ειναι να διαλυσεις ενα γαμο το δυσκολο ειναι να το χτυσεις κ να τον κρατησεις ακεραιο παρα τους κραδασμους

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:η μητερα μου μου ειχε πει πριν παντρευτω,το ευκολο ειναι να διαλυσεις ενα γαμο το δυσκολο ειναι να το χτυσεις κ να τον κρατησεις ακεραιο παρα τους κραδασμους


συμφωνω!!!!!!!!!!!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δύσκολα πράγματα....
Νομίζω παίζει ρόλο ο χαρακτήρας κάθε ατόμου & η σχέση που έχει με τον άλλο.
Είναι πολύ πολύ δύσκολο να μαθευτεί πως υπάρχει παράλληλη σχέση και όλα να γίνουν όπως πριν. Δηλαδή δεν μιλάμε για ένα ξέσπασμα, μια αρπαχτή. Η σχέση είναι άλλο τελείως πράγμα.
Δεν θέλω να πω θα έκανα το ένα ή το άλλο γιατί είναι πολύ πολύ δύσκολο να σου πω τι θα έκανα, δεν ξέρω ούτε εγώ για να σου πω την αλήθεια μου.
Το μόνο σίγουρο όμως είναι πως δεν θα άφηνα τον γάμο μου να τελειώσει αμαχητί.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καποια κενα θα εχει ο γαμος τους...δεν μπορει μια ο ενας και μια ο αλλος να κανουν αλλες σχεσεις...
η αφου οπως λες ολα ξεκινησαν απο την αδιαφορια του συζηγου ..ισως αυτος δεν ηταν ποτε πραγματικα εκει..στο γαμο του εννοω...γιαυτο και συγχωρεσε τη γυναικα του τοσο ευκολα ..και τωρα κανει τα ιδια..
μακαρι να προσπαθησουν και να τα καταφερουν γιατι ειναι κριμα να χαλανε γαμοι και οικογενειες..αλλα δυσκολα τα πραγματα..καλυτερα να ζηταγανε βοηθεια η να μιλαγανε να δουν τι έιναι και τους σπρωχνει εκτος του σπιτιου τους??

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν θα μπορουσα να συγχωρησω μια απιστια γιατι θεωρω οτι για να γινει κατι εχει σπασει σε ενα ζευγαρι...

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ετσι οπωσ το ακουω βεβαια εχει προβλημα ο γαμος αλλα μου ακουγεται σαν να ηθελε να την εκδικηθει....μπορει να κανω και λαθος!!!! δεν ξερω αν μου τυχαινε ποτε τι θα εκανα ! αλλα η μαμα μου μου λεει (μονοσ καβγας δεν γινεται) πρεπει να φταινε και οι δυο για να φτασουν τα πραματα εκει!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όταν σπάσει το γυαλί, δεν ξανακολλάει...πάντα το ράγισμα θα φαίνεται κ θα πονάει.... αυτά για μένα δεν είναι σοβαρά πράγματα!! Αυτά τα κάναμε όταν ήμασταν πιτσιρίκες, καλέ! "Αφού με απάτησες, θα πάω κι εγώ με άλλη!" No No No No No No No No No No No No

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΧΙ,ΟΧΙ ΟΧΙ, ΠΟΤΕ!!!!!
Mad Mad Mad Mad Mad No No No No
ετσα κ συνεβαινε κατι τεθοιο θα γινοτανε η μαχη τση Κρητης Νο 2!!!
θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566 θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566 θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566 θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566 θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566 θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566 θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566 θα συγχωρουσατε την απιστια??? 186566

https://www.youtube.com/cretanvenus

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:ΟΧΙ,ΟΧΙ ΟΧΙ, ΠΟΤΕ!!!!!
Mad Mad Mad Mad Mad No No No No
ετσα κ συνεβαινε κατι τεθοιο θα γινοτανε η μαχη τση Κρητης Νο 2!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχα εισαι φοβερη Laughing Laughing Laughing

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρ ολο που εχω μαθει να μην λεω μεγαλες κουβεντες σε αυτο το θεμα ειμαι καθετη.Δεν θα τον συγχωρουσα.Μα με τιποτα ομως??
Μονο κ μονο γιατι ξερω οτι θα το ξανακανε.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όταν υπάρχει πραγματική αγάπη μεταξύ 2 ανθρώπων, δεν χωρούν τρίτοι στη σχέση. δεν αφήνει κανείς απ'τους δύο να συμβεί αυτό.

η σχέση των φίλων σου έχει τελειώσει λοιπόν εδώ και καιρό.και ναι,αυτός το έκανε για εκδίκηση. και κατά την γνώμη μου ,καλά έκανε. κι εγω είμαι τέτοιος άνθρωπος, <<Οφθαλμόν αντι οφθαλμού>>.

προσωπικά,δεν θα απατούσα ποτέ και για κανέναν λόγο το αντράκι μου,γιατί πολύ απλά θα του ζητούσα να χωρίσουν οι δρόμοι μας αν δεν τον έβλεπα πια όπως παλιά.
και για κανέναν επίσης λόγο δε θα συγχωρούσα μια απιστία. για κανέναν όμως.



<<Η απιστία είναι σαν το θάνατο: δεν έχει αποχρώσεις.. >>

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
OΧΙ εγω δεν θα την συγχωρουσα.

Τωρα στην περιπτωση της φίλης σου μαλλον ο αντρας της ηθελε να παρει το αιμα του πίσω. Λαθος τακτική, αλλα ετσι ένιωσε. Αν αγαπιουνται θα το ξεπερασουν εφοσον συγχωρεσαν ο ενας τον αλλο.

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
cretanvenus έγραψε:ΟΧΙ,ΟΧΙ ΟΧΙ, ΠΟΤΕ!!!!!
Mad Mad Mad Mad Mad No No No No
ετσα κ συνεβαινε κατι τεθοιο θα γινοτανε η μαχη τση Κρητης Νο 2!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχα εισαι φοβερη Laughing Laughing Laughing

ετσα 'ναι!
Twisted Evil Very Happy

https://www.youtube.com/cretanvenus

????????


Επισκέπτης
Πρωτον,αν υπηρχε αγαπη, δε θα υπηρχε κερατο...
Δευτερον, εφοσον τον κερατωσε, ηταν δεδομενο οτι καποια στιγμη θα της εκανε το ιδιο.. Δε ξεχνιουνται αυτα...
Τριτον, εφοσον αρχισαν το κερατο απο τοσο νωρις, δε θα σταματησει ποτε...
Τεταρτον, απορω γιατι τετοιοι ανθρωποι κανουν οικογενεια και κυριως παιδια....
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !! ΟΥΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ !! ΕΥΤΥΧΩΣ 16 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ !!

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δυο πραγματα δεν αντεχω.τα ναρκωτικα και την απιστια!!!!!και στα 2 ξερεις πολυ καλα τι κανεις και που οδηγει αυτο!!!!να με απατησει και να τον συγχωρεσω????γιατι???για να σωσω τον γαμο μου και τη σχεση μου????αυτα εχουν πεθανει προ πολλου απο τη στιγμη που ενας απο τους 2 εχει απατησει τον αλλον.να μεινω μαζι του για τα ματια του κοσμου????σορρυ αλλα εμενα η μανα μου μια φορα με εκανε!!!!!δε σκοπευω να μεινω με εναν ψευτη που πολυ απλα δε με θελει αλλο.γιατι οταν ενας αντρας θελει τη γυναικα του η το αντιθετο δεν πανε με αλλους.οσο για το ζευγαρι φιλων σου που λες οτι αγαπιουνται σορρυ αλλα δεν αγαπιουνται κοριτσι μου.βολεμενοι ειναι και οι δυο και κοροιδευουν τον εαυτο τους πανω απο ολα

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δύσκολο το θέμα της απιστίας . Όταν δεν υπάρχει μεταξύ του ζευγαριού επικοινωνία ένας απο τους 2 προχωράει να βρει αυτά που του λείπουν κάπου αλλού δεν μιλάω για τις κλασικές εικόνες του γκομενιάρη τύπου η της γυναίκας που μονίμως ψάχνετε αλλά για περιπτώσεις ενός γάμου που προφανώς υπάρχουν και παιδιά δεν ξέρω αν θα έπαιρνα την απόφαση να διαλύσω την οικογένεια . Σίγουρα θέλει δουλειά και απο της 2 μεριές αν θέλουν να το κρατήσουν και όχι εγωισμοί .Ξέρετε μερικές φορές σκέφτομαι να εμένα ο άντρας μου με απατήσει Mad ναι θα θυμώσω θα γίνω έξαλλη αλλά όχι μόνο μαζί του αλλά και με τον ίδιο μου τον εαυτό γιατί ήμουν απών.....

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για μενα η απιστια ειναι κατι που δεν συγχωρειται.για μενα απιστια σημαινει παυω να πιστευω σε σενα και κοιταω την παρτη μου.Και οταν συμβαινει σημαινει οτι χαθηκε η ουσια μεσα στην σχεση.Γιατι αυτοματως πληγωνεται η εμπιστοσυνη,η αγαπη,η λογικη,η αξιοπρεπεια και ο σεβασμος.και ολα αυτα για να χτιστουν χρειαζεται ή μεγαλη υπομονη ή νεα σελιδα!Ναι ορισμενες περιπτωσεις ,οπως ενιωσε παραμελημενος ο ενας απο τους δυο και στραφηκε εκει.Κι ομως δεν ειναι η λυση αυτο.ειναι η αρχη του τελους.μια φορα απιστια,ξανα απιστια.γι αυτο και δεν θα μπορουσα ποτε να συγχωρησω τον συντροφο μου εαν μου την εκανε.και να το εκανα θα ηξερα συνειδητα οτι δεν θα ημουν ξανα οπως πριν μαζι του..και στην καθημερηνοτητα και στο κρεβατι και γενικοτερα.οταν ραγισει το γυαλι θελει κοτσια πολλα να σταθει η σχεση ορθια.θελει κοτσια και δυναμη.ευχομαι να μην τα χρειαστω για τετοια περιπτωση.

????????


Επισκέπτης
βανια έγραψε:Δύσκολο το θέμα της απιστίας . Όταν δεν υπάρχει μεταξύ του ζευγαριού επικοινωνία ένας απο τους 2 προχωράει να βρει αυτά που του λείπουν κάπου αλλού δεν μιλάω για τις κλασικές εικόνες του γκομενιάρη τύπου η της γυναίκας που μονίμως ψάχνετε αλλά για περιπτώσεις ενός γάμου που προφανώς υπάρχουν και παιδιά δεν ξέρω αν θα έπαιρνα την απόφαση να διαλύσω την οικογένεια . Σίγουρα θέλει δουλειά και απο της 2 μεριές αν θέλουν να το κρατήσουν και όχι εγωισμοί .Ξέρετε μερικές φορές σκέφτομαι να εμένα ο άντρας μου με απατήσει Mad ναι θα θυμώσω θα γίνω έξαλλη αλλά όχι μόνο μαζί του αλλά και με τον ίδιο μου τον εαυτό γιατί ήμουν απών.....

Ξερεις τι γινεται;;; Συμφωνω, αμα φτασει στο κερατο καπου φταις και εσυ. Αλλα... ενα μεγαλο αλλα... Θα μπορουσε, αντι να σε κερατωσει, να κατσει να συζητησει τα προβληματα σας και να βρειτε μια λυση ή στην τελικη,αμα δε τον γεμιζεις, να σε χωρισει και μετα να κανει ο,τι θελει. Οχι αλλου τρωει, αλλου πινει, αλλου παει και το δινει!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Μια αλλη φαση ειναι στην εγκυμοσυνη, ακους τρελο κερατο γιατι δεν αντεχουν οι πηδηκουλες.... Ελεος πια!!! Αυτο και αν ειναι δικαιολογια... Μα κανενας σεβασμος ουτε στη γυναικα του, αλλα ουτε καν στο παιδι του;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιστευω ειλικρινα.... οτι οσο μα οσο και να ηθελα να συγχωρησω τον αντρα μου προκειμενου να σωσω την οικογενεια μας για χαρη του παιδιου μας.. δεν θα τα καταφερνα. Ακομη κι αν το προσπαθουσα θα ειχαν σπασει τα παντα μεσα μου και δεν θα το αντεχα. Πως να τον αφηνα να με αγγιξει μαθαινοντας οτι με τα ιδια χερια ειχα αγγιξει μια αλλη, Ουτε την κορη μας δεν θα ηθελα να αγγιξει. Με το να απαταει εμενα ειναι σαν να απαταει και την κορη μας. Ειναι σαν να μην την αγαπαει γιατι ρισκαρει την οικογενεια μας απλως γι ανα πηδηξει. Δεν θα τον συγχωρουσα κυριως γιατι θα εκανε κακο στην κορη μας.

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φυσικά σε εκείνον λέω οτι δεν θα το συγχωρούσα αλλά βρε κορίτσια το θέμα είναι να μην φτάσεις σε αυτό το σημείο γιατί άμα μπεις σε τέτοια μονοπάτια , άστα να πάνε!Αλλά σε θεωρητικό επίπεδο δεν μπορώ να ξέρω πως θα αντιδρούσα, μάλλον θα κρινόταν από το επίπεδο κοροϊδίας!

Μου έχει τύχει σε σχέση (ο πρώην μου) να με γράφει και να αδιαφορεί και αν και του άξιζε το κέρατο δεν το έκανα 1ον γιατί σέβομαι τον εαυτό μου 2ον δεν ήθελα ποτέ να του δώσω τέτοιο πάτημα και να βγει από πάνω!



βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
βανια έγραψε:Δύσκολο το θέμα της απιστίας . Όταν δεν υπάρχει μεταξύ του ζευγαριού επικοινωνία ένας απο τους 2 προχωράει να βρει αυτά που του λείπουν κάπου αλλού δεν μιλάω για τις κλασικές εικόνες του γκομενιάρη τύπου η της γυναίκας που μονίμως ψάχνετε αλλά για περιπτώσεις ενός γάμου που προφανώς υπάρχουν και παιδιά δεν ξέρω αν θα έπαιρνα την απόφαση να διαλύσω την οικογένεια . Σίγουρα θέλει δουλειά και απο της 2 μεριές αν θέλουν να το κρατήσουν και όχι εγωισμοί .Ξέρετε μερικές φορές σκέφτομαι να εμένα ο άντρας μου με απατήσει Mad ναι θα θυμώσω θα γίνω έξαλλη αλλά όχι μόνο μαζί του αλλά και με τον ίδιο μου τον εαυτό γιατί ήμουν απών.....
ειδικά εκεί αφού του έσπαγα το κεφάλι η μάλλον αφου τον άφηνα χωρίς "οικογένεια' θα τον χώριζα
Ξερεις τι γινεται;;; Συμφωνω, αμα φτασει στο κερατο καπου φταις και εσυ. Αλλα... ενα μεγαλο αλλα... Θα μπορουσε, αντι να σε κερατωσει, να κατσει να συζητησει τα προβληματα σας και να βρειτε μια λυση ή στην τελικη,αμα δε τον γεμιζεις, να σε χωρισει και μετα να κανει ο,τι θελει. Οχι αλλου τρωει, αλλου πινει, αλλου παει και το δινει!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Μια αλλη φαση ειναι στην εγκυμοσυνη, ακους τρελο κερατο γιατι δεν αντεχουν οι πηδηκουλες.... Ελεος πια!!! Αυτο και αν ειναι δικαιολογια... Μα κανενας σεβασμος ουτε στη γυναικα του, αλλα ουτε καν στο παιδι του;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις