Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θυμάστε που σας έλεγα για την γυναίκα του ξαδέρφου μου ,που νοσηλεύεται μετά από τροχαίο στο νοσοκομείο της Κέρκυρας????Βρίσκεται στην εντατική από τις 16/8,κι ενώ θα την ξύπναγαν από προχθές Δευτέρα,για να δουν τι βλάβες έχει υποστεί ο εγκέφαλος...τελικά δεν μπορούν!!Χάλασαν τα μηχανήματα,στο ολοκαίνουριο νοσοκομείο (τρομάρα τους)και δεν μπορούν να της βγάλουν αξονική και μαγνητική!!!Τώρα ο ξάδερφος κάνει προσπάθειες και υπογράφουν οι γιατροί εκεί για να μεταφερθεί στο ΥΓΕΙΑ,εδώ.
Τι να πω???Αίσχος!!!!!!!!!




http://www.startmedia.gr/eidiseis/kerkira/trokhaio-atukhema-me-sobaro-trumatismou-stous-karousades.html

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είμαι πολύ απρόσεκτη τελευταία, σήμερα με το καλημέρα έκοψα δύο δάχτυλα Sad Very Happy τι κακό κι αυτό τελευταία..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Θυμάστε που σας έλεγα για την γυναίκα του ξαδέρφου μου ,που νοσηλεύεται μετά από τροχαίο στο νοσοκομείο της Κέρκυρας????Βρίσκεται στην εντατική από τις 16/8,κι ενώ θα την ξύπναγαν από προχθές Δευτέρα,για να δουν τι βλάβες έχει υποστεί ο εγκέφαλος...τελικά δεν μπορούν!!Χάλασαν τα μηχανήματα,στο ολοκαίνουριο νοσοκομείο (τρομάρα τους)και δεν μπορούν να της βγάλουν αξονική και μαγνητική!!!Τώρα ο ξάδερφος κάνει προσπάθειες και υπογράφουν οι γιατροί εκεί για να μεταφερθεί στο ΥΓΕΙΑ,εδώ.
Τι να πω???Αίσχος!!!!!!!!!




http://www.startmedia.gr/eidiseis/kerkira/trokhaio-atukhema-me-sobaro-trumatismou-stous-karousades.html

αισχος μονο??? να παρακαλας να μην παθεις τιποτα σε αυτη τη χωρα!!!!! περαστικα στην κοπελα ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!!!!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο μπεμπης μου απο το πρωι που ξυπνησα δε πολυ κουνιετε μια-δυο γυροβολιες στη μια ωρα και αν. πρεπει ανυσηχησω?? δε με εχει συνηθισει ετσι το καμαρι μου

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:ο μπεμπης μου απο το πρωι που ξυπνησα δε πολυ κουνιετε μια-δυο γυροβολιες στη μια ωρα και αν. πρεπει ανυσηχησω?? δε με εχει συνηθισει ετσι το καμαρι μου

να μην ανησυχεις ευη μου ειναι περιορισμενος ο χωρος του τωρα,αλλα εγω προτεινω ΝΑ ΠΑΣ μια βολτα στο γιατρο να δεις οτι ολα ειναι ενταξει!



. . .σκεφτομαι οτι οι διακοπεσ τελειωσαν..οτι ξεκιναμε νεα σελιδα..οτι ναι ειμαι καλα! Οτι 10 μερες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ..ελευθερα ναι! Και οτι θελω ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΙΛΤΕ!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
αλικακι έγραψε:Θυμάστε που σας έλεγα για την γυναίκα του ξαδέρφου μου ,που νοσηλεύεται μετά από τροχαίο στο νοσοκομείο της Κέρκυρας????Βρίσκεται στην εντατική από τις 16/8,κι ενώ θα την ξύπναγαν από προχθές Δευτέρα,για να δουν τι βλάβες έχει υποστεί ο εγκέφαλος...τελικά δεν μπορούν!!Χάλασαν τα μηχανήματα,στο ολοκαίνουριο νοσοκομείο (τρομάρα τους)και δεν μπορούν να της βγάλουν αξονική και μαγνητική!!!Τώρα ο ξάδερφος κάνει προσπάθειες και υπογράφουν οι γιατροί εκεί για να μεταφερθεί στο ΥΓΕΙΑ,εδώ.
Τι να πω???Αίσχος!!!!!!!!!




http://www.startmedia.gr/eidiseis/kerkira/trokhaio-atukhema-me-sobaro-trumatismou-stous-karousades.html

αισχος μονο??? να παρακαλας να μην παθεις τιποτα σε αυτη τη χωρα!!!!! περαστικα στην κοπελα ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!!!!!


Να'σαι καλά βρε Κατερίνα μου,σ'ευχαριστώ,έτσι.. όπως τα λες..

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:. . .σκεφτομαι οτι οι διακοπεσ τελειωσαν..οτι ξεκιναμε νεα σελιδα..οτι ναι ειμαι καλα! Οτι 10 μερες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ..ελευθερα ναι! Και οτι θελω ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΙΛΤΕ!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] εύχομαι πολύ γρήγορα να έρθει ένα νινάκι στην αγκαλίτσα σου κουκλίτσα μουυυυυυ!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:είμαι πολύ απρόσεκτη τελευταία, σήμερα με το καλημέρα έκοψα δύο δάχτυλα Sad Very Happy τι κακό κι αυτό τελευταία..



Απρόσεκτη ή........... ερωτευμένη??????????χιχι!!!!!!!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lilliput έγραψε:
blackrose έγραψε:. . .σκεφτομαι οτι οι διακοπεσ τελειωσαν..οτι ξεκιναμε νεα σελιδα..οτι ναι ειμαι καλα! Οτι 10 μερες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ..ελευθερα ναι! Και οτι θελω ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΙΛΤΕ!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] εύχομαι πολύ γρήγορα να έρθει ένα νινάκι στην αγκαλίτσα σου κουκλίτσα μουυυυυυ!!


ευχαριστω πολυυυ μακαρι!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 417472

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
. . .σκεφτομαι οτι οι διακοπεσ τελειωσαν..οτι ξεκιναμε νεα σελιδα..οτι ναι ειμαι καλα! Οτι 10 μερες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ..ελευθερα ναι! Και οτι θελω ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΙΛΤΕ!!![/quote]
koukla tha mou doseis kai mena ligi egimoskoni otan tin paralaveis gia na ta leme mazi me tis koilitses mas fouskomenes?ade na doume..... Very Happy

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:είμαι πολύ απρόσεκτη τελευταία, σήμερα με το καλημέρα έκοψα δύο δάχτυλα Sad Very Happy τι κακό κι αυτό τελευταία..



Απρόσεκτη ή........... ερωτευμένη??????????χιχι!!!!!!!!!!!

ερωτευμένη είμαι εδώ και 6 χρόνια, 2 εβδομάδες και 4 ημέρες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:. . .σκεφτομαι οτι οι διακοπεσ τελειωσαν..οτι ξεκιναμε νεα σελιδα..οτι ναι ειμαι καλα! Οτι 10 μερες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ..ελευθερα ναι! Και οτι θελω ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΙΛΤΕ!!!
koukla tha mou doseis kai mena ligi egimoskoni otan tin paralaveis gia na ta leme mazi me tis koilitses mas fouskomenes?ade na doume..... Very Happy[/quote]



Προβλέπω σε λίγο καιρό πολλές ανακοινώσεις....αφήστε που ακούω και το δικό μου καμπανάκι να χτυπάει...σιγά σιγά αλλά σταθερά χαχα!!!!
Καλή επιτυχία,κοριτσάκια!!!!!
Υ.Γ.Κάσσι μου,γύρισες πουλάκι μου????

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:είμαι πολύ απρόσεκτη τελευταία, σήμερα με το καλημέρα έκοψα δύο δάχτυλα Sad Very Happy τι κακό κι αυτό τελευταία..



Απρόσεκτη ή........... ερωτευμένη??????????χιχι!!!!!!!!!!!

ερωτευμένη είμαι εδώ και 6 χρόνια, 2 εβδομάδες και 4 ημέρες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Αφού μετράς και τις μέρες.. πάει να πει ότι γι'αυτό κόπηκες χαχα!!!!!!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:είμαι πολύ απρόσεκτη τελευταία, σήμερα με το καλημέρα έκοψα δύο δάχτυλα Sad Very Happy τι κακό κι αυτό τελευταία..



Απρόσεκτη ή........... ερωτευμένη??????????χιχι!!!!!!!!!!!

ερωτευμένη είμαι εδώ και 6 χρόνια, 2 εβδομάδες και 4 ημέρες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Αφού μετράς και τις μέρες.. πάει να πει ότι γι'αυτό κόπηκες χαχα!!!!!!!!
το είδα από το τικεράκι!! χαχαχαχα Razz

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Lilliput έγραψε:είμαι πολύ απρόσεκτη τελευταία, σήμερα με το καλημέρα έκοψα δύο δάχτυλα Sad Very Happy τι κακό κι αυτό τελευταία..



Απρόσεκτη ή........... ερωτευμένη??????????χιχι!!!!!!!!!!!

ερωτευμένη είμαι εδώ και 6 χρόνια, 2 εβδομάδες και 4 ημέρες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Αφού μετράς και τις μέρες.. πάει να πει ότι γι'αυτό κόπηκες χαχα!!!!!!!!



το είδα από το τικεράκι!! χαχαχαχα Razz



χαχαχααχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cassiani έγραψε:. . .σκεφτομαι οτι οι διακοπεσ τελειωσαν..οτι ξεκιναμε νεα σελιδα..οτι ναι ειμαι καλα! Οτι 10 μερες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ..ελευθερα ναι! Και οτι θελω ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΙΛΤΕ!!!
koukla tha mou doseis kai mena ligi egimoskoni otan tin paralaveis gia na ta leme mazi me tis koilitses mas fouskomenes?ade na doume..... Very Happy[/quote]



θα σου δωσω οση θες τρελιαρα μου! Χιχιχι

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:



. . .σκεφτομαι οτι οι διακοπεσ τελειωσαν..οτι ξεκιναμε νεα σελιδα..οτι ναι ειμαι καλα! Οτι 10 μερες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ..ελευθερα ναι! Και οτι θελω ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΣΤΕΙΛΤΕ!!!


ευχομαι να εισαι συντομα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και να κανεις ενα υπεροχο
μεσα απο την [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] μου!!!!!

φιλακιαααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BLACKROSE σεξ ακουω ....παρε μπολικη εγυοσκονηηηηηη...φουουουου ..φουουου...... cheers [κοριτσακι εχω δεν πιστευω να σε πειραζει....]αντε και σε καλη μερια!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 654316

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι ανακοινωσεις να υπαρχουν και καμπανακια να χτυπανε χαχαχα

μαμα κατερινα, ευχαριστω πολυ! Στην μπουμπου σου βλεπω το μπεμπη μου. . .καπως ετσι θα μεγαλωνε μιας και ειχανε μερεσ διαφορα.!

Ανθακι μου φφφυσα! Οτι και να ειναι Δε με νοιαζει Αρκει να μπει στην κοιλιτσα μου και στην αγκαλια μου!!


Αντε να χασω τωρα 7 κιλα. . .κολλησα.αλλα απο σημερα το ραβω παλι.οι διακοπες δν συνιστονται για διαιτα εντελει.αλλα και παλι ολη μερα παραλια μετα σεξ ε ναι το βραδυνο ειναι που με κολλησε στα 69 κιλα!και μετα το βραδυνο ,παλι σεξ αλλα τιποτα οι θερμιδες!!
Περιοδο ειχα στις 7/8 νταν με ροη κανονικη,και ηρθαμε σε ελευθερη επαφη 12, 13,14, 15, 16, 17,18 και 20 του μηνα και με διπλοβαρδιες χιχιχι.τι λετε?????επεσα και στις γονιμες λετε?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:

μαμα κατερινα, ευχαριστω πολυ! Στην μπουμπου σου βλεπω το μπεμπη μου. . .καπως ετσι θα μεγαλωνε μιας και ειχανε μερεσ διαφορα.!

στελνω ενα γλυκο φιλακι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] στον μπεμπουλη σου Κλειω μου που ειναι εκει ψηλα και μας βλεπει



blackrose έγραψε:
Αντε να χασω τωρα 7 κιλα. . .κολλησα.αλλα απο σημερα το ραβω παλι.οι διακοπες δν συνιστονται για διαιτα εντελει.αλλα και παλι ολη μερα παραλια μετα σεξ ε ναι το βραδυνο ειναι που με κολλησε στα 69 κιλα!και μετα το βραδυνο ,παλι σεξ αλλα τιποτα οι θερμιδες!!
Περιοδο ειχα στις 7/8 νταν με ροη κανονικη,και ηρθαμε σε ελευθερη επαφη 12, 13,14, 15, 16, 17,18 και 20 του μηνα και με διπλοβαρδιες χιχιχι.τι λετε?????επεσα και στις γονιμες λετε?

μια χαρα σε βρισκωωωω!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Περιοδο ειχα στις 7/8 νταν με ροη κανονικη,και ηρθαμε σε ελευθερη επαφη 12, 13,14, 15, 16, 17,18 και 20 του μηνα και με διπλοβαρδιες χιχιχι.τι λετε?????επεσα και στις γονιμες λετε?

μια χαρά βρε,άντε για να δούμεε!! στις 19 όμως??? Razz Razz χαχαχα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:ο μπεμπης μου απο το πρωι που ξυπνησα δε πολυ κουνιετε μια-δυο γυροβολιες στη μια ωρα και αν. πρεπει ανυσηχησω?? δε με εχει συνηθισει ετσι το καμαρι μου

evvi μου δεν ειναι τιποτα να το παρακολουθησεις ομως γιατι εγω ετσι μπηκα για γεννα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lilliput έγραψε:
blackrose έγραψε:Περιοδο ειχα στις 7/8 νταν με ροη κανονικη,και ηρθαμε σε ελευθερη επαφη 12, 13,14, 15, 16, 17,18 και 20 του μηνα και με διπλοβαρδιες χιχιχι.τι λετε?????επεσα και στις γονιμες λετε?
μια χαρά βρε,άντε για να δούμεε!! στις 19 όμως??? Razz Razz χαχαχα

χαχαχα στις 19 ταξιδευαμε με καραβι!!! Και μη με ρωτας μετα τις 20,πεθανε η γιαγια του αντρα μου,θεος συγχωρεση την,και. . .δεν γινοταν.!.

. . .Κατερινα μου γλυκια! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
blackrose έγραψε:Περιοδο ειχα στις 7/8 νταν με ροη κανονικη,και ηρθαμε σε ελευθερη επαφη 12, 13,14, 15, 16, 17,18 και 20 του μηνα και με διπλοβαρδιες χιχιχι.τι λετε?????επεσα και στις γονιμες λετε?

μια χαρά βρε,άντε για να δούμεε!! στις 19 όμως??? Razz Razz χαχαχα

απαπαπαπα δε κανεις για εργοδοτης εσυ λιλιπουτακι!!!!ενα διαλειμμα κανανε καλε οι ανθρωποι να παρουν μια ανασα!!!!! Shocked Razz Razz Razz
υγ αληθεια γιατι οχι στις 19???? Razz Razz Razz Razz
παρε κι απο μενα κλειω πολλη εγκυοσκονη!!!!!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 377361 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 377361 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 377361

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Lilliput έγραψε:
blackrose έγραψε:Περιοδο ειχα στις 7/8 νταν με ροη κανονικη,και ηρθαμε σε ελευθερη επαφη 12, 13,14, 15, 16, 17,18 και 20 του μηνα και με διπλοβαρδιες χιχιχι.τι λετε?????επεσα και στις γονιμες λετε?

μια χαρά βρε,άντε για να δούμεε!! στις 19 όμως??? Razz Razz χαχαχα

απαπαπαπα δε κανεις για εργοδοτης εσυ λιλιπουτακι!!!!ενα διαλειμμα κανανε καλε οι ανθρωποι να παρουν μια ανασα!!!!! Shocked Razz Razz Razz
υγ αληθεια γιατι οχι στις 19???? Razz Razz Razz Razz
παρε κι απο μενα κλειω πολλη εγκυοσκονη!!!!!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 377361 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 377361 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 21 377361


καλέ ποια ανάσα?? χρειάζονται διαλείμματα αυτά τα πράγματα?? χαχαχαχα Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις