Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσαρες μου μολις γυρισα...μετα τον γιατρο πηγαμε για καφεδακι και γυρισαμε τωρα.... Very Happy λοιπον τα νεα μας ειναι οτι το παιδι μας ειναι μικροτερο απ'οσο υπολογιζαμε αρχικα....δεν ξερουμε ποσο ακριβως μπορει κ λιγες μερες,μπορει κ μια βδομαδα,μπορει και 10 μερες....κι ολα αυτα εξαιτιας του παλιοκυκλου μου....για να καταλαβετε θα σας τα πω απο την αρχη....εγω τελευταια κανονικη περιοδο ειχα 29/10/2010....αλλα οπως τα ειχαμε βγαλει με τον γιατρο η συλλυψη της μπεμπας μας εγινε μετα τις 20/11/2010(αυτην χρησιμοποιουμε σαν τελευταια περιοδο)απ'οσο φαινοταν και στον υπερηχο το παιδι(δηλαδη πιαστηκε χωρις να εχω περιοδο εκεινον το μηνα...ειχα η διπλη ωορηξια η αργοπορημενη ωορηξια)....αλλα 27/08 θα γεννουσε μια γυναικα με νορμαλ κυκλο 28-30 μερες....εγω με τον κυκλο 40-45 ημερων παντως,οχι....οποτε εχουμε χασει καποιες μερες....!!!την τριτη θα παω για nst και βλεπουμε απο εκει και περα....πως σας φαινεται....???μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο ομως....!!!δεν υπαρχω τελικα Mad

μαλιστα οποτε κυρια μου ασε το κοριτσακι σου να ευχαριστηθει τη ζεστουλιτσα της και περιμενε ..εδω θα ειμαστε παρειτσα!!!!!!



χαχαχαχαχαα....ναι το πηρα αποφαση....βρε κοριτσακια ομως την μπεμπα μας την εβγαλε 3.300 (με +-477 γραμμαρια)και πριν 3 εβδομαδες σχεδον ηταν 2.950 (με +-καπου 300 γραμμαρια αν θυμαμαι καλα)να ανησυχω η να μην πολυ πιστευω τον υπερηχο στο θεμα βαρους...???μου φαινεται οτι πηρα λιγο για τοσο καιρο.... Crying or Very sad

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πειραζει Σοφια- αρκει που ειναι καλα το μικρακι σου και με το καλο θα βγει η φατσούλα- που θα παει!!
υπομονη!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσαρες μου μολις γυρισα...μετα τον γιατρο πηγαμε για καφεδακι και γυρισαμε τωρα.... Very Happy λοιπον τα νεα μας ειναι οτι το παιδι μας ειναι μικροτερο απ'οσο υπολογιζαμε αρχικα....δεν ξερουμε ποσο ακριβως μπορει κ λιγες μερες,μπορει κ μια βδομαδα,μπορει και 10 μερες....κι ολα αυτα εξαιτιας του παλιοκυκλου μου....για να καταλαβετε θα σας τα πω απο την αρχη....εγω τελευταια κανονικη περιοδο ειχα 29/10/2010....αλλα οπως τα ειχαμε βγαλει με τον γιατρο η συλλυψη της μπεμπας μας εγινε μετα τις 20/11/2010(αυτην χρησιμοποιουμε σαν τελευταια περιοδο)απ'οσο φαινοταν και στον υπερηχο το παιδι(δηλαδη πιαστηκε χωρις να εχω περιοδο εκεινον το μηνα...ειχα η διπλη ωορηξια η αργοπορημενη ωορηξια)....αλλα 27/08 θα γεννουσε μια γυναικα με νορμαλ κυκλο 28-30 μερες....εγω με τον κυκλο 40-45 ημερων παντως,οχι....οποτε εχουμε χασει καποιες μερες....!!!την τριτη θα παω για nst και βλεπουμε απο εκει και περα....πως σας φαινεται....???μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο ομως....!!!δεν υπαρχω τελικα Mad

μαλιστα οποτε κυρια μου ασε το κοριτσακι σου να ευχαριστηθει τη ζεστουλιτσα της και περιμενε ..εδω θα ειμαστε παρειτσα!!!!!!



χαχαχαχαχαα....ναι το πηρα αποφαση....βρε κοριτσακια ομως την μπεμπα μας την εβγαλε 3.300 (με +-477 γραμμαρια)και πριν 3 εβδομαδες σχεδον ηταν 2.950 (με +-καπου 300 γραμμαρια αν θυμαμαι καλα)να ανησυχω η να μην πολυ πιστευω τον υπερηχο στο θεμα βαρους...???μου φαινεται οτι πηρα λιγο για τοσο καιρο.... Crying or Very sad

μην ανησυχεις σε αυτη τη φαση εχουν αποκλιση δεν μπορουν να πεσουν μεσα αλλα και παλι μια χαρα ειναι! εμενα τη ιδια μερα που γεννησα μου κανανε ντομπλερ και τη βγαζανε 3500 και μετα απο 15 ωρες την εβγαλα 3280 στις 39+3 μερες!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:δεν πειραζει Σοφια- αρκει που ειναι καλα το μικρακι σου και με το καλο θα βγει η φατσούλα- που θα παει!!
υπομονη!


ναι κουκιδιτσα μου δεν πειραζει το μονο που θελω να ειναι καλα το ψυχακι μου και θα βγει με την ωρα της ξερει εκεινη ποτε(βασικα εδω που τα λεμε μονο εκεινη ξερει ποτε συλληφθηκε....!!!χαχαχαχα)αντεχω εγω η μανα....φαγαμε ολοκληρο γαιδαρο που λεει και η μανα μου σε μια τοση δα(με το συμπαθειο κιολας....!!!)ουριτσα θα κολλησουμε,ε....??? Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσαρες μου μολις γυρισα...μετα τον γιατρο πηγαμε για καφεδακι και γυρισαμε τωρα.... Very Happy λοιπον τα νεα μας ειναι οτι το παιδι μας ειναι μικροτερο απ'οσο υπολογιζαμε αρχικα....δεν ξερουμε ποσο ακριβως μπορει κ λιγες μερες,μπορει κ μια βδομαδα,μπορει και 10 μερες....κι ολα αυτα εξαιτιας του παλιοκυκλου μου....για να καταλαβετε θα σας τα πω απο την αρχη....εγω τελευταια κανονικη περιοδο ειχα 29/10/2010....αλλα οπως τα ειχαμε βγαλει με τον γιατρο η συλλυψη της μπεμπας μας εγινε μετα τις 20/11/2010(αυτην χρησιμοποιουμε σαν τελευταια περιοδο)απ'οσο φαινοταν και στον υπερηχο το παιδι(δηλαδη πιαστηκε χωρις να εχω περιοδο εκεινον το μηνα...ειχα η διπλη ωορηξια η αργοπορημενη ωορηξια)....αλλα 27/08 θα γεννουσε μια γυναικα με νορμαλ κυκλο 28-30 μερες....εγω με τον κυκλο 40-45 ημερων παντως,οχι....οποτε εχουμε χασει καποιες μερες....!!!την τριτη θα παω για nst και βλεπουμε απο εκει και περα....πως σας φαινεται....???μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο ομως....!!!δεν υπαρχω τελικα Mad

μαλιστα οποτε κυρια μου ασε το κοριτσακι σου να ευχαριστηθει τη ζεστουλιτσα της και περιμενε ..εδω θα ειμαστε παρειτσα!!!!!!



χαχαχαχαχαα....ναι το πηρα αποφαση....βρε κοριτσακια ομως την μπεμπα μας την εβγαλε 3.300 (με +-477 γραμμαρια)και πριν 3 εβδομαδες σχεδον ηταν 2.950 (με +-καπου 300 γραμμαρια αν θυμαμαι καλα)να ανησυχω η να μην πολυ πιστευω τον υπερηχο στο θεμα βαρους...???μου φαινεται οτι πηρα λιγο για τοσο καιρο.... Crying or Very sad

μην ανησυχεις σε αυτη τη φαση εχουν αποκλιση δεν μπορουν να πεσουν μεσα αλλα και παλι μια χαρα ειναι! εμενα τη ιδια μερα που γεννησα μου κανανε ντομπλερ και τη βγαζανε 3500 και μετα απο 15 ωρες την εβγαλα 3280 στις 39+3 μερες!


αχ...οκ....σ'ευχαριστω ξεαγχωθηκα λιγο....καλα κοριτσια ριξαμε τοσο γελιο ειχε τουρλωμενο το πωπουδακι της η σκατουλιτσα μου σκετη γλυκα ηταν....εχει να φαει δαγκωμα οταν βγει....!!!χι χι χι.... Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσαρες μου μολις γυρισα...μετα τον γιατρο πηγαμε για καφεδακι και γυρισαμε τωρα.... Very Happy λοιπον τα νεα μας ειναι οτι το παιδι μας ειναι μικροτερο απ'οσο υπολογιζαμε αρχικα....δεν ξερουμε ποσο ακριβως μπορει κ λιγες μερες,μπορει κ μια βδομαδα,μπορει και 10 μερες....κι ολα αυτα εξαιτιας του παλιοκυκλου μου....για να καταλαβετε θα σας τα πω απο την αρχη....εγω τελευταια κανονικη περιοδο ειχα 29/10/2010....αλλα οπως τα ειχαμε βγαλει με τον γιατρο η συλλυψη της μπεμπας μας εγινε μετα τις 20/11/2010(αυτην χρησιμοποιουμε σαν τελευταια περιοδο)απ'οσο φαινοταν και στον υπερηχο το παιδι(δηλαδη πιαστηκε χωρις να εχω περιοδο εκεινον το μηνα...ειχα η διπλη ωορηξια η αργοπορημενη ωορηξια)....αλλα 27/08 θα γεννουσε μια γυναικα με νορμαλ κυκλο 28-30 μερες....εγω με τον κυκλο 40-45 ημερων παντως,οχι....οποτε εχουμε χασει καποιες μερες....!!!την τριτη θα παω για nst και βλεπουμε απο εκει και περα....πως σας φαινεται....???μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο ομως....!!!δεν υπαρχω τελικα Mad

μαλιστα οποτε κυρια μου ασε το κοριτσακι σου να ευχαριστηθει τη ζεστουλιτσα της και περιμενε ..εδω θα ειμαστε παρειτσα!!!!!!



χαχαχαχαχαα....ναι το πηρα αποφαση....βρε κοριτσακια ομως την μπεμπα μας την εβγαλε 3.300 (με +-477 γραμμαρια)και πριν 3 εβδομαδες σχεδον ηταν 2.950 (με +-καπου 300 γραμμαρια αν θυμαμαι καλα)να ανησυχω η να μην πολυ πιστευω τον υπερηχο στο θεμα βαρους...???μου φαινεται οτι πηρα λιγο για τοσο καιρο.... Crying or Very sad

μην ανησυχεις σε αυτη τη φαση εχουν αποκλιση δεν μπορουν να πεσουν μεσα αλλα και παλι μια χαρα ειναι! εμενα τη ιδια μερα που γεννησα μου κανανε ντομπλερ και τη βγαζανε 3500 και μετα απο 15 ωρες την εβγαλα 3280 στις 39+3 μερες!


αχ...οκ....σ'ευχαριστω ξεαγχωθηκα λιγο....καλα κοριτσια ριξαμε τοσο γελιο ειχε τουρλωμενο το πωπουδακι της η σκατουλιτσα μου σκετη γλυκα ηταν....εχει να φαει δαγκωμα οταν βγει....!!!χι χι χι.... Very Happy

χαχαχαχαχα σοβαρα??? τι τελεια!!!!! πωπω ακομη δεν περασαν 4 μηνες και θελω κι αλλο!!!!! ο αντρας μου μου λεει ηρεμησε κατερινα δεν κανουμε αλλο!!!!! χαχαχα

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσαρες μου μολις γυρισα...μετα τον γιατρο πηγαμε για καφεδακι και γυρισαμε τωρα.... Very Happy λοιπον τα νεα μας ειναι οτι το παιδι μας ειναι μικροτερο απ'οσο υπολογιζαμε αρχικα....δεν ξερουμε ποσο ακριβως μπορει κ λιγες μερες,μπορει κ μια βδομαδα,μπορει και 10 μερες....κι ολα αυτα εξαιτιας του παλιοκυκλου μου....για να καταλαβετε θα σας τα πω απο την αρχη....εγω τελευταια κανονικη περιοδο ειχα 29/10/2010....αλλα οπως τα ειχαμε βγαλει με τον γιατρο η συλλυψη της μπεμπας μας εγινε μετα τις 20/11/2010(αυτην χρησιμοποιουμε σαν τελευταια περιοδο)απ'οσο φαινοταν και στον υπερηχο το παιδι(δηλαδη πιαστηκε χωρις να εχω περιοδο εκεινον το μηνα...ειχα η διπλη ωορηξια η αργοπορημενη ωορηξια)....αλλα 27/08 θα γεννουσε μια γυναικα με νορμαλ κυκλο 28-30 μερες....εγω με τον κυκλο 40-45 ημερων παντως,οχι....οποτε εχουμε χασει καποιες μερες....!!!την τριτη θα παω για nst και βλεπουμε απο εκει και περα....πως σας φαινεται....???μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο ομως....!!!δεν υπαρχω τελικα Mad

μαλιστα οποτε κυρια μου ασε το κοριτσακι σου να ευχαριστηθει τη ζεστουλιτσα της και περιμενε ..εδω θα ειμαστε παρειτσα!!!!!!



χαχαχαχαχαα....ναι το πηρα αποφαση....βρε κοριτσακια ομως την μπεμπα μας την εβγαλε 3.300 (με +-477 γραμμαρια)και πριν 3 εβδομαδες σχεδον ηταν 2.950 (με +-καπου 300 γραμμαρια αν θυμαμαι καλα)να ανησυχω η να μην πολυ πιστευω τον υπερηχο στο θεμα βαρους...???μου φαινεται οτι πηρα λιγο για τοσο καιρο.... Crying or Very sad

μην ανησυχεις σε αυτη τη φαση εχουν αποκλιση δεν μπορουν να πεσουν μεσα αλλα και παλι μια χαρα ειναι! εμενα τη ιδια μερα που γεννησα μου κανανε ντομπλερ και τη βγαζανε 3500 και μετα απο 15 ωρες την εβγαλα 3280 στις 39+3 μερες!


αχ...οκ....σ'ευχαριστω ξεαγχωθηκα λιγο....καλα κοριτσια ριξαμε τοσο γελιο ειχε τουρλωμενο το πωπουδακι της η σκατουλιτσα μου σκετη γλυκα ηταν....εχει να φαει δαγκωμα οταν βγει....!!!χι χι χι.... Very Happy

χαχαχαχαχα σοβαρα??? τι τελεια!!!!! πωπω ακομη δεν περασαν 4 μηνες και θελω κι αλλο!!!!! ο αντρας μου μου λεει ηρεμησε κατερινα δεν κανουμε αλλο!!!!! χαχαχα



χαχαχαχαχα....κι εγω αυτο σκεφτομαι θα μου λειψει η εγκυμοσυνη....ωραιο πραγμα να εχεις μια ψυχουλιτσα μεσα σου μωρε....!!! Very Happy αλλα ακομα καλυτερα οταν το εχεις στην αγκαλια σου.... Wink ολο αυτο φανταζομαι Very Happy

Rwxanh

Rwxanh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εγώ έτσι έμεινα έγκυος. Είχα πάθει ένα μεγάλο σοκ και έχασα 2 περιόδους και μετά τσουπ. Ο γιατρός μου μου είχε πει κι εμένα το ίδιο ή ότι είχα διπλή ωορρηξία ή ότι απλά τα ωάρια ήταν εκεί, τι να πείς? Συμβαίνουν κι αυτά...

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα ερθει το μπουμπουκακι σου υπομονη!spapastamou!με ενα πονο!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rwxanh έγραψε:Κι εγώ έτσι έμεινα έγκυος. Είχα πάθει ένα μεγάλο σοκ και έχασα 2 περιόδους και μετά τσουπ. Ο γιατρός μου μου είχε πει κι εμένα το ίδιο ή ότι είχα διπλή ωορρηξία ή ότι απλά τα ωάρια ήταν εκεί, τι να πείς? Συμβαίνουν κι αυτά...



ετσι ειναι...σπανια αλλα συμβαινουν....!!!να χαιρεσαι το μωρακι σου καλη μου....!!! Very Happy ειχατε χασει κι εσεις μερες...???

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:θα ερθει το μπουμπουκακι σου υπομονη!spapastamou!με ενα πονο!


σ'ευχαριστω παρα πολυ καλη μου....!!!σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου κουκλιτσα μου κι εσυ συντομα να μας εχεις τα νεα που περιμενουμε ολες και να κρατας συντομα στην αγκαλια σου ενα γερο και τυχερο μωρακι....!!! Very Happy

Rwxanh

Rwxanh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="spapastamou"]
Rwxanh έγραψε:Κι εγώ έτσι έμεινα έγκυος. Είχα πάθει ένα μεγάλο σοκ και έχασα 2 περιόδους και μετά τσουπ. Ο γιατρός μου μου είχε πει κι εμένα το ίδιο ή ότι είχα διπλή ωορρηξία ή ότι απλά τα ωάρια ήταν εκεί, τι να πείς? Συμβαίνουν κι αυτά...



ετσι ειναι...σπανια αλλα συμβαινουν....!!!να χαιρεσαι το μωρακι σου καλη μου....!!! Very Happy ειχατε χασει κι εσεις μερες...???[/quote/]

Εμείς υπολογίζαμε στο περίπου αλλά ο γιατρός τελικά έπεσε μέσα, 40η + εβδομάδα μπήκα για πρόκληση γιατί είχε φτάσει και 3800kg.

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Rwxanh"]
spapastamou έγραψε:
Rwxanh έγραψε:Κι εγώ έτσι έμεινα έγκυος. Είχα πάθει ένα μεγάλο σοκ και έχασα 2 περιόδους και μετά τσουπ. Ο γιατρός μου μου είχε πει κι εμένα το ίδιο ή ότι είχα διπλή ωορρηξία ή ότι απλά τα ωάρια ήταν εκεί, τι να πείς? Συμβαίνουν κι αυτά...



ετσι ειναι...σπανια αλλα συμβαινουν....!!!να χαιρεσαι το μωρακι σου καλη μου....!!! Very Happy ειχατε χασει κι εσεις μερες...???[/quote/]

Εμείς υπολογίζαμε στο περίπου αλλά ο γιατρός τελικά έπεσε μέσα, 40η + εβδομάδα μπήκα για πρόκληση γιατί είχε φτάσει και 3800kg.


μαλιστα....κι εμεις την τριτη που θα ειμαι θεωρητικα 40+3 θα κανουμε nst και θα δουμε τι θα κανουμε.... Smile

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σκεφτομαι οτι νυσταξα....!!!εχθες με τις συσπασουλες δεν κοιμηθηκα καλα....!!!καληνυχτα κοριτσακια μου σε ολες σας....θα τα πουμε αυριο.... Very Happy

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
blackrose έγραψε:θα ερθει το μπουμπουκακι σου υπομονη!spapastamou!με ενα πονο!


σ'ευχαριστω παρα πολυ καλη μου....!!!σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου κουκλιτσα μου κι εσυ συντομα να μας εχεις τα νεα που περιμενουμε ολες και να κρατας συντομα στην αγκαλια σου ενα γερο και τυχερο μωρακι....!!! Very Happy

ενα θα σου πω,ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ!!
Οπως και να εχεις μια υπεροχη γεννα!και ευχαριστω ΠΟΛΥ για την ευχη σου!! Η ευτυχια σου εφτασε στην πορτα σου ,μενει να ακουσεις το. . Τοκ τοκ!! Very Happy

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
andith έγραψε:επισης σκεφτομαι οτι η Ολγα παλι εχει πυρετο!δευτερη φορα μεσα στο κατακαλοκαιρο!
Κατερινα κ μενα πολυ μου αρεσε η μινι!τελειο το φορεμα!
angie με το καλο να υποδεχτεις τον αντρα σου!(σε καταλαβαινω!κ μεις ειμαστε μακρια,οχι για πολυ ελπιζω!)

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπελίτσα μου !!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου. Ούτε εμένα ήθελε να βγει η δικιά μου. Μου λέγανε ότι με κοροιδεύει Razz Razz Razz
Ο άντρας σου τι δουλειά κάνει??

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιος μου απέκτησε κακό συνήθειο!!!Ξυπνάει,λες κι έχει ρολόι,5-6 τα ξημερώματα και βάζει φωνούλα...ίσα ίσα για να ξυπνάει την δόλια μάνα!!!Και γω μετά,φυσικά δεν ξανακοιμάμαι...



Αχχχχχ,ετοιμάζω βαλιτσούλες για τριήμερο!!!!!!Γιούπι!!!!!!!!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Spapastamou ποτέ μην τα βάζεις με την μάνα φύση!!!!Εκεί έχω καταλήξει εγώ..Αλλά έχω μπερδευτεί λίγο τώρα γιατί και σε μένα έγινε αργότερα η σύλληψη..Λες να πάει μετά τισ 24/11????Δεν θα το αντέξω!!!Αλλά δεν σου είχανε πει ότι ήτανε μικρότερο το μωράκι σας από την αρχή?Η είναι πιο μικρό ακόμη και από τότε? scratch scratch γιατί και εγώ τελικά σαν να είχα 40 μέρες κύκλο εγίνε η δουλειά εκείνο το μήνα..Δηλαδή έχουμε κάπου 8 μέρες διαφορά στη σύλληψη.

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:

αλικακι έγραψε:Αχχχχχ,ετοιμάζω βαλιτσούλες για τριήμερο!!!!!!Γιούπι!!!!!!!!!!!!
Μπήκα παραπροχθές, είπα ένα γεια και ξανά εξαφανίστηκα, αφήνοντας αναπάντητα κάποια μηνύματα όπως της Αλίκης και της Νένας... μεγάλη αγένεια απο μέρους μου! Να με συγχωρείτε βρε κορίτσια μου, αλλά όλη την βδομάδα ξετίναζα το σπίτι και έτρεχα στις αγορές... περιμένω φιλοξενούμενους για το τριήμερο και είχα ετοιμασίες!
Όχι τίποτ' άλλο, αλλά ήθελα να σχολιάσω και το εργαλείο του ΒΟΒ που εννόησε η Νένα.. μια για το κατσαβίδι λεω, τι φανταστήκατε Razz

Μπήκα στα γρήγορα, γιατί σε λίγες ώρες θα είναι εδώ και έχω να τελειώσω ένα σίδερο!

Πρώτ' απο όλα...
Σοφάκι μου, καλά γεννητούρια να έχεις!
Χωρίς να διαβάσω καθόλου τα μηνύματα εδώ, σε σκεφτόμουν προχθές όλη μέρα, σε είδα στον ύπνο μου... δυστυχώς δεν γεννούσες... ακόμα Razz
Αλλά ξέρω γιατί το καθυστερείς... θέλεις να επιστρέψουμε όλες απο τις διακοπές και άπαντες παρούσες να σου κάνουμε το πάρτι που λέγαμε στο μαιευτήριο ε? Πονηρήηηη Razz

Αλικάκι μου που παααας, πουυυυυ? Θέλω και γω!
Πω πω... αυτά τα τρίμερα που ακολουθούν τις μεγάλες διακοπές, είναι συνήθως οι έκτακτες λύσεις, για να μην σου έρθει απότομα και μελαγχολήσεις με την επιστροφή στην πραγματικότητα! Rolling Eyes
Και 'μεις με τον άντρα μου, σχεδόν πάντα μετά απο τις διακοπές είτε Χριστουγέννων-Πάσχα, είτε Καλοκαιρινές, πηγαίνουμε ένα ξαφνικό τριήμερο κάπου κοντά, για να το εμπεδώσουμε σιγά σιγά ότι το ωραίο διάλειμμα που όλοι περιμέναμε τέλος... γεροί να είμαστε και του χρόνου πάλι... τρεις εμείς... τέσσερις εσείς Razz Very Happy


Τέλος, πρίν φύγω.. δείτε και αυτό...
Τελικά, οι δημόσιοι υπάλληλοι είναι ένα παγκόσμιο φαινόμενο... Razz

Αλλά... ποτέ μην τα βάλεις με την Μαίρη Παναγιωταρά, μια εργαζόμενη μητέρα, μια καλή σύζυγο και σωστή νοικοκυρά που τα έχει πάρει στο κρανίο... χεχεχε
http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.video&id=769

Έφυγα κορίτσια μου και γρήγορα, γιατί το σίδερο ‘άναψε’... απο Τρίτη επιστρέφω στο καθημερινό μου πρόγραμμα... να επιστρέψει και η Βάνια, γιατί έχουμε και μια συνάντηση να κανονίσουμε... Very Happy

Σας φιλώ γλυκά όλεεεες, να έχετε μια υπέροχη μέρα Smile Smile Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 417472

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σκεφτομαι οτι το βραδυ θα πρεπει να παω σε ενα γαμο κ θα πρεπει η μπεμπα μου να φαει εκει το γαλα της γιατι λεει ο αντρας μου ιντα θα παμε για μια ωρα κ θα φυγουμε; Rolling Eyes
ειναι ανηψιος του κ του εχει αδυναμια Mad
τεσπα..... εγω θεωρω οτι θα χαλασει τη σειρα του το κοπελι.... γιατι μετα το βραδυνο γαλα κοιμαται αμεσως εκει που να κοιμηθει αμα γροικα λυρες κ μπαλωθιες.... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 911307
θα το σκεφτω πολυ σοβαρα μας βλεπω στο τελος να μαλωνουμε ασκημα.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 311356

https://www.youtube.com/cretanvenus

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενάκι μουυυυυυυ!!!!!!!Τι κάνεις?????Πόσο χαίρομαι όταν είσαι στην παρέα μας!!!!!!Φεύγουμε όπως το'πες,για να ξεγελάσουμε τους εαυτούς μας χιχι!!!!!Καλές δουλίτσες,νοικοκυρούλα μου εσύ,με το καλό να υποδεχτείς τους καλεσμένους σας!!!!!!!!!!!!!
Όλες τις ευχές μου,έχεις,και εύχομαι το επόμενο καλοκαίρι,να σας βρει στα σίγουρα τρεις και πάνω απ'όλα με υγεία,εννοείται!!!!!!!!!!!!!!!!Φιλιάαααααα πολλάαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Έφυγα κορίτσια μου και γρήγορα, γιατί το σίδερο ‘άναψε’... απο Τρίτη επιστρέφω στο καθημερινό μου πρόγραμμα... να επιστρέψει και η Βάνια, γιατί έχουμε και μια συνάντηση να κανονίσουμε... Very Happy

Σας φιλώ γλυκά όλεεεες, να έχετε μια υπέροχη μέρα Smile Smile [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[/size][/quote]
koritsara douleies e? ax den peirazei apo deftera triti na doume an tha vrethoume giati exo kai ego etoimasies gia to taksidi.alla tha ta katafero na vrethoume den mporei.polla filakia kai kali diaskedadi me tin pareitsasou.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:σκεφτομαι οτι το βραδυ θα πρεπει να παω σε ενα γαμο κ θα πρεπει η μπεμπα μου να φαει εκει το γαλα της γιατι λεει ο αντρας μου ιντα θα παμε για μια ωρα κ θα φυγουμε; Rolling Eyes
ειναι ανηψιος του κ του εχει αδυναμια Mad
τεσπα..... εγω θεωρω οτι θα χαλασει τη σειρα του το κοπελι.... γιατι μετα το βραδυνο γαλα κοιμαται αμεσως εκει που να κοιμηθει αμα γροικα λυρες κ μπαλωθιες.... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 911307
θα το σκεφτω πολυ σοβαρα μας βλεπω στο τελος να μαλωνουμε ασκημα.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 311356



Αχχχχ,τι ωραία που τα γράφεις!!!!Με ταξιδεύεις!!!!!!!
Λοιπόν,η γνώμη μου είναι να μην αγχώνεσαι για τέτοια και φυσικά να μην τσακωθείς με τον αντρούλη σου.Στην ζωή σας με το μωρό σας ,τώρα,θα παρουσιαστούν πολλές προσκλήσεις για events,και πρέπει να προσαρμόζεσαι πάντα στις καταστάσεις.Δεν πειράζει,αν χαλάσει για μια μερούλα το πρόγραμμα...τι θα κάνεις???Θα είσαι συνέχεια κλεισμένη μέσα???
Στο λέω κι εγώ που το ίδιο ένιωθα,αλλά το προσπάθησα πολύ να είμαι χαλαρή και να απολαμβάνω τις οικογενειακές μας στιγμές.Φιλικά!!!!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cretanvenus έγραψε:σκεφτομαι οτι το βραδυ θα πρεπει να παω σε ενα γαμο κ θα πρεπει η μπεμπα μου να φαει εκει το γαλα της γιατι λεει ο αντρας μου ιντα θα παμε για μια ωρα κ θα φυγουμε; Rolling Eyes
ειναι ανηψιος του κ του εχει αδυναμια Mad
τεσπα..... εγω θεωρω οτι θα χαλασει τη σειρα του το κοπελι.... γιατι μετα το βραδυνο γαλα κοιμαται αμεσως εκει που να κοιμηθει αμα γροικα λυρες κ μπαλωθιες.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
θα το σκεφτω πολυ σοβαρα μας βλεπω στο τελος να μαλωνουμε ασκημα.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
georgia mou einai kairos na paei kai moro mia volta kai as vgei apo to programa tou den peirzei.na deis pou den tha exeis provlima.dose sto kopeli to gala ekei kai as min koimithei na deis pou tha to diaskedasei kai afto mazi me esas.to vasiko einai na eisai esi xalari kai tha einai kai to paidi.tha koimithei meta .exei dikio o adras sou kathoiste kai xareite to gledi kai na tha xarei kai to paidi mazi sas.ade kai rikse kai kanena xoro gia mas. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
cretanvenus έγραψε:σκεφτομαι οτι το βραδυ θα πρεπει να παω σε ενα γαμο κ θα πρεπει η μπεμπα μου να φαει εκει το γαλα της γιατι λεει ο αντρας μου ιντα θα παμε για μια ωρα κ θα φυγουμε; Rolling Eyes
ειναι ανηψιος του κ του εχει αδυναμια Mad
τεσπα..... εγω θεωρω οτι θα χαλασει τη σειρα του το κοπελι.... γιατι μετα το βραδυνο γαλα κοιμαται αμεσως εκει που να κοιμηθει αμα γροικα λυρες κ μπαλωθιες.... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 911307
θα το σκεφτω πολυ σοβαρα μας βλεπω στο τελος να μαλωνουμε ασκημα.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 311356



Αχχχχ,τι ωραία που τα γράφεις!!!!Με ταξιδεύεις!!!!!!!
Λοιπόν,η γνώμη μου είναι να μην αγχώνεσαι για τέτοια και φυσικά να μην τσακωθείς με τον αντρούλη σου.Στην ζωή σας με το μωρό σας ,τώρα,θα παρουσιαστούν πολλές προσκλήσεις για events,και πρέπει να προσαρμόζεσαι πάντα στις καταστάσεις.Δεν πειράζει,αν χαλάσει για μια μερούλα το πρόγραμμα...τι θα κάνεις???Θα είσαι συνέχεια κλεισμένη μέσα???
Στο λέω κι εγώ που το ίδιο ένιωθα,αλλά το προσπάθησα πολύ να είμαι χαλαρή και να απολαμβάνω τις οικογενειακές μας στιγμές.Φιλικά!!!!!!

σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου! Very Happy
ειναι η πρωτη φορα που θα βρεθει εκτος προγραμματος κ αγχωνομαι pale
αυτο μου λεει κ ο αντρας μου κ η μανα μου δεν θα παθει τιποτα αν χαλασει την σειρα της για μια μερα....
θα προσπαθησω οπως εκανες κ συ να χαλαρωσω κ να μην το σκεφτομαι,μπορει να ριξω κ κανενα χορο Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 30 654316 Very Happy

https://www.youtube.com/cretanvenus

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις