Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ξυλιες στα χερακια Empty ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 5:20 am

salomaki85

salomaki85
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια καλησπερα....μηπως γνωριζει καμια αν απαγορευεται αυτο?του τυπου ΄΄ποιο χερακι το εκανε???΄΄ και να το χαιδευευεις βεβαια οχι να το χτυπας δυνατα απλα για να καταλβει οτι δεν ειναι σψστο....ρωταω γιατι με ειδε η πεθερα μου που το εκανα στο 14 μηνων αγορακι μου και μου ειπε οτι δεν κανει γιατι απο εκει περνανε ολα τα νευρα και μπορει να μεινει στον τοπο.λεει βλακειες η οχι ???????????

2ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 5:22 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
salomaki85 έγραψε:κοριτσια καλησπερα....μηπως γνωριζει καμια αν απαγορευεται αυτο?του τυπου ΄΄ποιο χερακι το εκανε???΄΄ και να το χαιδευευεις βεβαια οχι να το χτυπας δυνατα απλα για να καταλβει οτι δεν ειναι σψστο....ρωταω γιατι με ειδε η πεθερα μου που το εκανα στο 14 μηνων αγορακι μου και μου ειπε οτι δεν κανει γιατι απο εκει περνανε ολα τα νευρα και μπορει να μεινει στον τοπο.λεει βλακειες η οχι ???????????



ενταξει ειπαμε ειδικα αν ειναι σαν χαδι δεν νομιζω να παθει κατι το μικρακι σου....λιγο υπερβολικη μου φαινεται η πεθερουλα.... Very Happy

3ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 5:24 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια στα χερια δεν κανει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! Ειναι οντως εκει ολα τα νευρα και ειναι εξαιρετικα επικινδυνο!

4ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 5:30 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
salomaki85 έγραψε:κοριτσια καλησπερα....μηπως γνωριζει καμια αν απαγορευεται αυτο?του τυπου ΄΄ποιο χερακι το εκανε???΄΄ και να το χαιδευευεις βεβαια οχι να το χτυπας δυνατα απλα για να καταλβει οτι δεν ειναι σψστο....ρωταω γιατι με ειδε η πεθερα μου που το εκανα στο 14 μηνων αγορακι μου και μου ειπε οτι δεν κανει γιατι απο εκει περνανε ολα τα νευρα και μπορει να μεινει στον τοπο.λεει βλακειες η οχι ???????????
δεν λεει καθολου βλακειες.εχει δικιο.απο εκει περνανε τα νευρα και δεν κανει.το εχω ακουσει στην τηλ απο ειδικο.

5ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 6:22 am

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μονο στον ποπο αν θες. εχει απολυτο δικιο η πεθερα. εχω να σου φερω παραδειγμα παιδακι 2 χρονων περιπου που το χτυπησαν στην παλαμη απο την εξω πλευρα (δεν ξερω αν ηταν δυνατα η οχι, αλλα δε θελει και πολυ να ξεφυγεις)και τωρα εχει ακινησια νευρων σε ολη του τη δεξια πλευρα..

6ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 6:27 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι κοριτσάκι μου μη χτυπάς ούτε σιγά ούτε δυνατά το χεράκι του!! είναι επικίνδυνο! το πιο ασφαλές σημείο για καμιά ελαφριά ξυλιά είναι το ποπουδάκι Razz !!

7ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 7:01 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω πρωτη φορα το ακουω αυτο.και ποσους βλεπουμε να τα χτυπανε στα χερακια οταν πανε να κανουν κατι η πειραξουν κατι.ευτυχως δεν το κανα ποτε αντε καμια στον κωλαρακο της αλλα ως εκει

8ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 10:25 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked
αληθεια? και εγω 1η φορα το ακουω! καλα που το αναφερατε- οχι οτι σκοπευω να δινω ξυλιες- αλλα εχω και περιγυρο- να ξερω τι παιζει.

9ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 10:41 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΚΔΟΧΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΔΑΓΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ.


Μια μέρα ο μπαμπάς αποφάσισε να πλύνει το καινούργιο του αυτοκίνητο. Ώρες αφιέρωνε να το
καθαρίσει, να το γυαλίσει. Την ώρα λοιπόν που μάζευε τα εργαλεία του, έρχεται η μικρή κορούλα του, παίρνει μια μικρή πέτρα και αρχίζει να γρατζουνίζει κάτι στην πόρτα του οδηγού πάνω. Ακούει εκείνος τον ήχο και τρέχει κρατώντας ένα μεγάλο γαλλικό κλειδί. Με αυτό χτυπά δυνατά το χέρι της μικρής. Πέφτει κάτω η πέτρα και μαζί τα σπασμένα δάχτυλα από το χέρι της. Μόλις συνήλθε την μεταφέρει στο κοντινότερο νοσοκομείο.
Εκεί οι γιατροί δεν μπορούν να κάνουν τίποτα άλλο από το να της αφαιρέσουν όλα τα δάχτυλα.
Όταν συνέρχεται από την νάρκωση, ανοίγει τα μάτια της, βλέπει το χέρι της και με την παιδιάστικη
αφέλεια ρωτάει τον πατέρα της:
"Μπαμπά, πότε θα μεγαλώσουν τα δάχτυλά μου;"
Μην αντέχοντας άλλο εκεί μέσα, φεύγει ο πατέρας και πηγαίνει στο αυτοκίνητό του. Ξεσπά επάνω του με κλωτσιές, μπουνιές.
Ξαφνικά το βλέμμα του πέφτει πάνω στην πόρτα με τις γρατσουνιές.
Πλησιάζει πιο κοντά.
Ήταν κάτι γραμμένο. Έλεγε:
"Μπαμπά, σ' αγαπώ"....

Ο θυμός και η αγάπη δεν έχουν κανένα όριο. Με αφορμη αυτη την ιστορια,ειχα ρωτησει καποιον νευρολογο κι ειχε πει οτι ισχυει,ασχετα με το ποσο δυνατο ειναι το χτυπημα στο χερι του παιδιου τα νευρα του ειναι τοσο ευαισθητα που ενα χτυπημα που λεμε σιγα μωρε μη πονεσε μπορει να αποβει μοιραιο.

Εγω προσωπικα προτιμω την οδο της τιμωριας,κι αν μ βγαλει εκτος οριων,τοτε ισως να πιεσω δυναμη με τ νυχι στο μπρατσο η στον λοβο τ αυτιου αλλα χωρις δυναμη,απαλα ισα που να νομιζει οτι θα το κανω.Αλλα κι παλι αυτο αν με βγαλει εκτος οριων.

Καλυτερα να προσεχουμε για να εχουμε.

10ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 12:47 pm

salomaki85

salomaki85
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia thanks....tha prosegiso me allo mati to petheriko....Razz

11ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 12:48 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
salomaki85 έγραψε:koritsia thanks....tha prosegiso me allo mati to petheriko....Razz

χαχαχα εγραψε το πεθερικακι! Razz Razz Razz Razz

12ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 3:07 pm

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stardust έγραψε:Πω πω πρωτη φορα το ακουω αυτο.και ποσους βλεπουμε να τα χτυπανε στα χερακια οταν πανε να κανουν κατι η πειραξουν κατι.ευτυχως δεν το κανα ποτε αντε καμια στον κωλαρακο της αλλα ως εκει

[color=blue]Ούτε κι εγώ το ήξερα Shocked Shocked Shocked
Παναγία μου !!!! Ευτυχώς που έτυχε να δω το συγκεκριμένο θέμα!!!!!!!!! Αλλά κι αυτοί που τα ξέρουν δεν μας ενημερώνουν!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

13ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 3:12 pm

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΚΔΟΧΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΔΑΓΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ.


Μια μέρα ο μπαμπάς αποφάσισε να πλύνει το καινούργιο του αυτοκίνητο. Ώρες αφιέρωνε να το
καθαρίσει, να το γυαλίσει. Την ώρα λοιπόν που μάζευε τα εργαλεία του, έρχεται η μικρή κορούλα του, παίρνει μια μικρή πέτρα και αρχίζει να γρατζουνίζει κάτι στην πόρτα του οδηγού πάνω. Ακούει εκείνος τον ήχο και τρέχει κρατώντας ένα μεγάλο γαλλικό κλειδί. Με αυτό χτυπά δυνατά το χέρι της μικρής. Πέφτει κάτω η πέτρα και μαζί τα σπασμένα δάχτυλα από το χέρι της. Μόλις συνήλθε την μεταφέρει στο κοντινότερο νοσοκομείο.
Εκεί οι γιατροί δεν μπορούν να κάνουν τίποτα άλλο από το να της αφαιρέσουν όλα τα δάχτυλα.
Όταν συνέρχεται από την νάρκωση, ανοίγει τα μάτια της, βλέπει το χέρι της και με την παιδιάστικη
αφέλεια ρωτάει τον πατέρα της:
"Μπαμπά, πότε θα μεγαλώσουν τα δάχτυλά μου;"
Μην αντέχοντας άλλο εκεί μέσα, φεύγει ο πατέρας και πηγαίνει στο αυτοκίνητό του. Ξεσπά επάνω του με κλωτσιές, μπουνιές.
Ξαφνικά το βλέμμα του πέφτει πάνω στην πόρτα με τις γρατσουνιές.
Πλησιάζει πιο κοντά.
Ήταν κάτι γραμμένο. Έλεγε:
"Μπαμπά, σ' αγαπώ"....

Ο θυμός και η αγάπη δεν έχουν κανένα όριο. Με αφορμη αυτη την ιστορια,ειχα ρωτησει καποιον νευρολογο κι ειχε πει οτι ισχυει,ασχετα με το ποσο δυνατο ειναι το χτυπημα στο χερι του παιδιου τα νευρα του ειναι τοσο ευαισθητα που ενα χτυπημα που λεμε σιγα μωρε μη πονεσε μπορει να αποβει μοιραιο.

Εγω προσωπικα προτιμω την οδο της τιμωριας,κι αν μ βγαλει εκτος οριων,τοτε ισως να πιεσω δυναμη με τ νυχι στο μπρατσο η στον λοβο τ αυτιου αλλα χωρις δυναμη,απαλα ισα που να νομιζει οτι θα το κανω.Αλλα κι παλι αυτο αν με βγαλει εκτος οριων.

Καλυτερα να προσεχουμε για να εχουμε.


Πολλές φορές δεν θέλω να μπαίνω στο φόρουμ, γιατί διαβάζω τέτοιες ιστορίες, και στεναχωριέμαι τόσο μα τόσο πολύ που μου χαλάει η διάθεση εντελώς και το μόνο που θέλω είναι να κλάψω. Αν αυτή η ιστορία είναι αληθινή, τότε αυτός ο άνθρωπος πρέπει να αυτοκτονήσει γι'αυτό που έκανε στο ίδιο του το παιδάκι...τι να πω?? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad

14ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 8:12 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
salomaki85 έγραψε:koritsia thanks....tha prosegiso me allo mati to petheriko....Razz
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

15ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 8:44 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οι ιστορια αυτη δεν χρειαζοταν πιστευω,ηταν πολυ σληρη,οχι οτι δεν θα μπορουσε κατι παρομοιο να συμβει.αλλα η κοπελα ρωτησε κατι αλλο.αν πειραζει οντως η οχι να χτυπαμε εστω και ελαφρα στα χερακια.περνανα πραγματικα ολα τα νευρα.δεν πρεπει,καλο ειναι να μαθει με το ΜΗ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ,ΚΑΘΕΣΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ,ΤΟ ΚΟΙΤΑΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΣ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ.θελει υπομονη και επιμονη για να επιβληθεις.γιατι με τον φοβο δεν βγαινει τιποτα.θα το ξανακανει στα κρυφα....ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ,ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ
Mad

16ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Τετ Αυγ 17, 2011 11:52 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ε είπα κ εγω... cat pig

είναι τοσο τρομακτική και σοκαριστική η ιστορία οσο και η ιστορια της κοκκινοσκουφίτσας με τον κακο λυκο που εφαγε την γιαγια και τον ξεκοίλιασαν για να την βγάλουν...και οσο το 'αθώο' παιδικό τραγουδάκι 'Ηταν ενα μικρο καραβι' που τρωγανε ανθρωπους για να επιζήσουν....μπλα..μπλα..

η παραπανω ιστορια απευθυνεται σε 'μεγάλους' και οχι σε παιδάκια.
that's all

17ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 12:56 am

salomaki85

salomaki85
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μαμακα μου έγραψε:
salomaki85 έγραψε:koritsia thanks....tha prosegiso me allo mati to petheriko....Razz
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

xaxa den nomizo tote i pethera soy na anteksei na piei kafe me tin dikia moy....tha kanei oti kai o kakos lkos stin giagia..........athanati pethera moy....eytixos den tin lene elpida!!!!!!!!!!!:ppp
koritsia eyxaristo gia tis apopseis sas....eilikrina politimes....

18ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 12:57 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μικρα παιδακια σιγουρα δεν θα την διαβαζαν ετσι και αλλιως.σαν ιστορια την θεωρησα σκληρη και ασχημη. affraid

19ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 1:41 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:μικρα παιδακια σιγουρα δεν θα την διαβαζαν ετσι και αλλιως.σαν ιστορια την θεωρησα σκληρη και ασχημη. affraid

Συμφωνώ μαζί σου.
Οπως σκληρά και άσχημα είναι και κάτι βιντεάκια που δείχνουν τα μωρά να εκτοξεύονται από τα χέρια της μαμάς που μπήκε στο αυτοκίνητο χωρίς παιδικό καθισματάκι....

Καλό όμως είναι να τα διαβάζουμε και να τα βλέπουμε για να ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ πράξουμε...

Τη χτύπησα κι εγώ πριν λίγες μέρες στο χεράκι γιατί μου ξερίζωσε ένα φυτό. Κι αμέσως μια κοπέλα μου είπε να μην το ξανακάνω, γιαυτό το λόγο.
Είχα που είχα τύψεις, ε τότε ορκίστηκα πως δε θα το ξανακάνω ποτέ.
Κι όταν νευριάζω, μου έρχονται τα λόγια της κοπέλας στο μυαλό.

Έτσι λοιπόν καλά σας κάνει (όχι μόνο εσάς αλλά και μερικών άλλων συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου) να τα διαβάζετε κι ας είναι άσχημα ή τραβηγμένα ή δυσάρεστα...

20ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 1:55 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω Τζιζ
και εγω ειμαι της αποψης οτι οσο ακραια και αν εινια καποια πραγματα- καλο ειναι να τα εχουμε υπόψην μας για να ξερουμε - Smile

21ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 4:07 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koukida έγραψε:συμφωνω Τζιζ
και εγω ειμαι της αποψης οτι οσο ακραια και αν εινια καποια πραγματα- καλο ειναι να τα εχουμε υπόψην μας για να ξερουμε - Smile
να ξερουμε τι?ειναι προιον μυθοπλασιας,μπορει να εχει στο τελος νοημα αλλα μπορει να παρουσιαστει διαφορετικα.δεν εχει καμια συγκριση με το καρεκλακι αυτοκινητου.μου θυμισε κατι βιντεακια που δειχνουν τις σκεψεις ενος εμβριου,πριν και κατα την διαρκεια της εκτρωσης.το ανθρωπινο μυαλο εχει και αρρωστημενη φαντασια!οποιαδηποτε νορμαλ μαμα αν ακουγε οτι μπορει κατι να βλαψει το μωρο της,δεν θα το ξαναεκανε ...και χωρις τρομακτικες ιστοριες cat

22ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 4:13 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθε τετοιο προιον φανταστικο- εχει σκοπό να αφυπνίσει με ακραιους τροπους ισως- καποια κοιμισμενα πνευματα.

δεν εισαι μονη σου στον πλανητη- ουτε ολοι εχουν την σπιρταδα του πνευματος σου Wink

23ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 4:41 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:καθε τετοιο προιον φανταστικο- εχει σκοπό να αφυπνίσει με ακραιους τροπους ισως- καποια κοιμισμενα πνευματα.

δεν εισαι μονη σου στον πλανητη- ουτε ολοι εχουν την σπιρταδα του πνευματος σου Wink


ξυλιες στα χερακια 564595 ξυλιες στα χερακια 564595 ξυλιες στα χερακια 564595 ξυλιες στα χερακια 564595 ξυλιες στα χερακια 564595 ξυλιες στα χερακια 564595 ξυλιες στα χερακια 564595 ξυλιες στα χερακια 564595

24ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 4:50 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koukida έγραψε:καθε τετοιο προιον φανταστικο- εχει σκοπό να αφυπνίσει με ακραιους τροπους ισως- καποια κοιμισμενα πνευματα.

δεν εισαι μονη σου στον πλανητη- ουτε ολοι εχουν την σπιρταδα του πνευματος σου Wink
ΤΑ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΑΦΗΠΝΗΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΩ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΙΡΤΑΔΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ξυλιες στα χερακια 536304

25ξυλιες στα χερακια Empty Απ: ξυλιες στα χερακια Πεμ Αυγ 18, 2011 4:58 am

????????


Επισκέπτης
Παιδια κουφαθηκα, ουτε εγω το ηξερα!!!!
Παντως με τιμωριες μαθαινουν πιο καλα τα παιδια!! Εγω ετσι εγινα ανθρωπος και στεκομουν σουζα στον πατερα μου!!!
Ε, καλα, τη μαμα την ειχα λιγο γραμμενη, γιατι ενω εβαζε τιμωριες, μετα με λιγο κλαμμα μου τις εβγαζε!!! Χιχιχιχι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις