Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 19, 2011 11:32 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε 9 μηνες οντως να κρατας στην αγκαλια σου το μωρο σου!!!!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 417472

27Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 19, 2011 11:34 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε 9 μηνες οντως να κρατας στην αγκαλια σου το μωρο σου!!!!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 417472


Ευχαριστώ Αλεξία μου!!!Και εσύ με το καλό να φέρεις το μωράκι σου στον κόσμο και με ένα πόνο Very Happy Very Happy Very Happy !!!

28Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 19, 2011 11:49 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:[b]

Καλημέρα Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Τι κάνετε φιλενάδες?
Εγώ καλά Razz Razz Razz !!!
Αχ!Δεν σας είπα για ένα όνειρο που είδα!!Αφήστε που μετά την θεραπεία βλέπω συνέχεια όνειρα Shocked Shocked Shocked !!
Λοιπόν ακούστε ή μάλλον διαβάστε Razz Razz Razz !!!
Είδα οτι γέννησα όμως δεν ήξερα το φύλο του μωρού!
Ξαφνικά βλέπω οτι σηκώθηκα και πλήρωσα τον γιατρό!!150 ευρω Shocked Shocked !!
Είχαν το μωρό μου τυλιγμένο σε κουβερτούλα!Ήταν το πιο όμορφο μωρό που εχω δεί Embarassed Embarassed Embarassed !!
Άνοιξα την κουβερτούλα και είδα οτι ήταν κοριτσάκι και με κοιτούσε μέσα στα μάτια!!!
Τόσο έντονα που νόμιζα οτι είναι πραγματικότητα!!!
Πολλές φορές έχω δεί παρόμοια όνειρα όμως αυτη την φορά αυτό το μωρό με κοιτούσε μέσα στα μάτια πολύ έντονα!
Και ξαφνικά χτύπησε το τηλ και ξύπνησα!!!
Ήταν το πιο όμορφο όνειρο που έχω δεί ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 !!!!

Λέτε να είναι συμβολικό Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?


μακαρι!!!!!!!σου το ευχομαι ολοψυχα.....!!!εγω πριν μαθω σιγουρα αν ειμαι εγκυος(ξημερωνε η μερα που θα επαιρνα τα αποτελεσματα της χοριακης),ειδα στον υπνο μου οτι γεννησα ενα αγορακι αλλα δεν ηταν μωρο ηταν γυρω στα 2....!!! Shocked και τωρα περιμενω το μωρο μου απο μερα σε μερα η απο ωρα σε ωρα....!!!μονο που ειναι κοριτσακι....!!!λες να εισαι και να ειναι αγορακι αν σου βγει το αντιθετο οπως σε εμενα....!!!μακαρι να εισαι κουκλιτσα μου κι ας ειναι ο,τι να 'ναι....γερο να 'ναι....!!! Very Happy

29Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 12:14 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:[b]

Καλημέρα Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Τι κάνετε φιλενάδες?
Εγώ καλά Razz Razz Razz !!!
Αχ!Δεν σας είπα για ένα όνειρο που είδα!!Αφήστε που μετά την θεραπεία βλέπω συνέχεια όνειρα Shocked Shocked Shocked !!
Λοιπόν ακούστε ή μάλλον διαβάστε Razz Razz Razz !!!
Είδα οτι γέννησα όμως δεν ήξερα το φύλο του μωρού!
Ξαφνικά βλέπω οτι σηκώθηκα και πλήρωσα τον γιατρό!!150 ευρω Shocked Shocked !!
Είχαν το μωρό μου τυλιγμένο σε κουβερτούλα!Ήταν το πιο όμορφο μωρό που εχω δεί Embarassed Embarassed Embarassed !!
Άνοιξα την κουβερτούλα και είδα οτι ήταν κοριτσάκι και με κοιτούσε μέσα στα μάτια!!!
Τόσο έντονα που νόμιζα οτι είναι πραγματικότητα!!!
Πολλές φορές έχω δεί παρόμοια όνειρα όμως αυτη την φορά αυτό το μωρό με κοιτούσε μέσα στα μάτια πολύ έντονα!
Και ξαφνικά χτύπησε το τηλ και ξύπνησα!!!
Ήταν το πιο όμορφο όνειρο που έχω δεί ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 35468 !!!!

Λέτε να είναι συμβολικό Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?







αχ ναταλακι μου μακαρι να σου βγει το ονειρο που ειδες!!!!!κοριτσακι μου εσυ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz αντε μαρη να μου κανεις την νυφη για τον γιο μου!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 215994

30Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 1:56 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι βρε κορίτσια!!!!Μακάρι!!!
Το θέλουμε τόσο πολύ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 !!!!
Μακάρι να βγεί το όνειρο μου αληθινό Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!

31Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 2:30 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Μακάρι βρε κορίτσια!!!!Μακάρι!!!
Το θέλουμε τόσο πολύ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 534787 !!!!
Μακάρι να βγεί το όνειρο μου αληθινό Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!

ποτε περιμενεις περιοδο???

32Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 6:30 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελευταία περίοδο είχα 27/7!
Ο γιατρός μου είπε αν μέχρι 27/8 δεν μου έρθει να κάνω τεστ!!
Αρα για 27/8 περιμένω αφου έκανα ωορρηξία κανονικά ε Shocked Shocked Shocked Shocked ?

33Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 6:59 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Τελευταία περίοδο είχα 27/7!
Ο γιατρός μου είπε αν μέχρι 27/8 δεν μου έρθει να κάνω τεστ!!
Αρα για 27/8 περιμένω αφου έκανα ωορρηξία κανονικά ε Shocked Shocked Shocked Shocked ?

ναι αν ο κυκλος σου ειναι 30 μερες!!
αντε βρε 7 μερουλες ακομη υπομονη ...ολες μαζι εδω θα περιμενουμε..!!!!

παντως πιστευω πως θα εισαι και θα κανεις και αγορι!!!!

οι προβλεψεις της μαμα κατερινας ξαναχτυπανε!!! χεχεχεχε! Wink

34Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:03 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άντε ναταλί!! είσαι -δεν είσαι γκαστρούλα τώρα (φτου,φτου) μάντεψε ποια καλή μαμμή θα σε ξεγεννήσει!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 536304

35Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:05 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Τελευταία περίοδο είχα 27/7!
Ο γιατρός μου είπε αν μέχρι 27/8 δεν μου έρθει να κάνω τεστ!!
Αρα για 27/8 περιμένω αφου έκανα ωορρηξία κανονικά ε Shocked Shocked Shocked Shocked ?

ναι αν ο κυκλος σου ειναι 30 μερες!!
αντε βρε 7 μερουλες ακομη υπομονη ...ολες μαζι εδω θα περιμενουμε..!!!!

παντως πιστευω πως θα εισαι και θα κανεις και αγορι!!!!

οι προβλεψεις της μαμα κατερινας ξαναχτυπανε!!! χεχεχεχε! Wink


Κατερίνα μου ο κύκλος μου είναι χάλια μαύρα απο μόνος του!!!
Απλά σκέφτομαι οτι αφου έκανα την θεραπεία για την ωορρηξία όρισε δηλαδή ο γιατρός το πότε θα γινόταν και ήρθαμε σε επαφή συγκεκριμένες μέρες μπας και.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!
Εσύ λες οτι είμαι και θα κάνω αγοράκι ε Very Happy Very Happy ?
Να σου πω την αλήθεια θέλω κοριτσάκι!!!
Ομως πάνω απο όλα να είναι γερό Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!

36Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:08 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput ας μείνω έγκυος αν δεν είμαι τώρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Και οταν φτάσει με το καλό η ώρα να γεννήσω κάθομαι να με ξεγεννήσετε και όλες μαζί Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!

37Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:09 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναταλακι στο ευχομαι ολοψυχα.σε 9 μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου.ολα τα ονειρα κατι σημαινουν,αυτο που ειδες εσυ μακαρι να σημαινει το καλυτερο για σενα,ενα μωρακι.

38Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:09 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Lilliput ας μείνω έγκυος αν δεν είμαι τώρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Και οταν φτάσει με το καλό η ώρα να γεννήσω κάθομαι να με ξεγεννήσετε και όλες μαζί Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!

Razz Razz εννοείται καλή μου! όλα καλά θα πάνε!

39Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:14 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="TΟΥΡΤΙΤΣΑ"]ναταλακι στο ευχομαι ολοψυχα.σε 9 μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου.ολα τα ονειρα κατι σημαινουν,αυτο που ειδες εσυ μακαρι να σημαινει το καλυτερο για σενα,ενα μωρακι.[/quote


Ευχαριστώ πολύ πολύ τουρτίτσα μου!!!!
Μακάρι το όνειρο μου να βγεί αληθινό!!!!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 2 315810

40Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:15 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
natali-maria έγραψε:Lilliput ας μείνω έγκυος αν δεν είμαι τώρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Και οταν φτάσει με το καλό η ώρα να γεννήσω κάθομαι να με ξεγεννήσετε και όλες μαζί Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!

Razz Razz εννοείται καλή μου! όλα καλά θα πάνε!

Μακάρι lilliputάκι μου Razz Razz Razz Razz !!!!

41Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 7:27 am

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:Τελευταία περίοδο είχα 27/7!
Ο γιατρός μου είπε αν μέχρι 27/8 δεν μου έρθει να κάνω τεστ!!
Αρα για 27/8 περιμένω αφου έκανα ωορρηξία κανονικά ε Shocked Shocked Shocked Shocked ?

Natali σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα γερό αγγελούδι !

Αφού ο γιατρός σου είδε οτι έκανες ωορρηξία στις 8/8 λογικά περιμένεις περίοδο ( που εύχομαι να μην σου έρθει ) στις 22/8 με 23/8. Συνήθως είναι 14 μέρες μετά την ωορρηξία.

Και εγώ συμπτώματα περιόδου είχα. Μάλιστα 4 μέρες πριν την ημερομηνία περιόδου είχα περίοδο για 2 μέρες με ροζ αίμα. Το στήθος μου είχε πρηστεί 3 μέρες μετά την ωορρηξία και παρέμεινε πρησμένο για βδομάδες.
Είχα όρεξη για φαγητά και καθόλου για γλυκά.

Με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα ! Very Happy

42Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 12:33 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!
ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 27/7/11!
ΞΕΚΙΝΗΣΑ CLOMIPHAINE 2 ΜΑΖΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΗΝ 2Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΗΜΕΡΕΣ!ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΗΧΟ ΚΑΙ 7/8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ PREGNYL!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ!
ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ!
ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ!ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ!Α!ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ Η ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ!!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ?

Κι εγω για τα φαρμακα δεν εχω ιδεα αλλα γιατι να μην εισαι? Εγω ειχα 20/7 περιμενα 16/8 και ακομα δεν ηρθε...εχω εντονο πονω στο στηθος και θυμαμαι οτι ετσι ημουν και στον γιο μου οταν ημουν εγκυος. Περιμενε λιγο και κανε Δευτερα μια χοριακη. Εγω θα κανω σιγουρα Smile

43Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 1:31 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναταλάκο καιρό είχα να σε πετύχω και έλεγα που χάθηκε η τσούπρα!!!Και διαβάζω ωραία νέα!!!Εύχομαι με την αναμονή της περιοδου να μείνεις μόνο και να σε στήσει!!! Φιλάκια πολλα!

ΥΓ Αντε να χειμωνιάσει να μαζευτούμε στο τσατ πάλι!

44Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 20, 2011 11:47 pm

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ,ΕΤΣΙ ΑΝΥΠΟΜΩΝΟΥΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΠΑΙΔΙ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ...ΕΓΩ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΧΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΟΠΩΣ ΜΕΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΚΑΘΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ(ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΩΑΡΙΟ ΦΥΣΙΚΑ).ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΑΥΤΟ.ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΕΝΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΕΦΤΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΟΥ ΕΠΙΠΕΔΑ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΥΨΗΛΗ.(ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 37)..ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Laughing ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥΘΕΝΑ...















45Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Κυρ Αυγ 21, 2011 8:29 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]
Καλησπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy !!!!
Τι κάνετε?
Εγώ καλά Razz Razz !!
Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές!!
Έχω κάτι πονάκια που και που όμως μόνο αυτό!!
Το στήθος είναι απλά πρησμένο!!!
Εσείς τι λέτε?
Λέτε τελικά να είμαι... Very Happy Very Happy Very Happy ?

46Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Κυρ Αυγ 21, 2011 10:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω ειχα πονακια και ενα βραδυ μαλιστα ξυπνησα με εναν εντονο πονο. Λέω αδιαθετησα. Παώ στο μπανιο να βαλω σερβιετα αλλά περιοδος πουθενα... Shocked Μου εκανε πολύ εντυπωση που ανοιξαν τα ματια μου τελειως, χαχα! Υπεθεσα απλα οτι δεν εχει κατεβει ακομα και οπου να ναι θα ερθει και πηγα και ξανακοιμηθηκα. Τελικά δεν ηρθε ουτε την επομενη μερα, ουτε την μεθεπομενη... Smile

47Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Κυρ Αυγ 21, 2011 11:47 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι είχες δηλαδή κανονικούς πόνους περιόδου ε Shocked Shocked ?Και έντονους μάλιστα!!!
Εγώ έχω πονάκια και όχι συνέχεια και λέω μήπως και μου έρθει?Όμως τώρα που διαβάζω και τις δικές σας εμπειρίες παίρνω κουράγιο Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Μακάρι σε λίγες μέρες το τεστ να βγεί θετικόόόόόόόόόό Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!

48Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Κυρ Αυγ 21, 2011 12:52 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Μαράκι είχες δηλαδή κανονικούς πόνους περιόδου ε Shocked Shocked ?Και έντονους μάλιστα!!!
Εγώ έχω πονάκια και όχι συνέχεια και λέω μήπως και μου έρθει?Όμως τώρα που διαβάζω και τις δικές σας εμπειρίες παίρνω κουράγιο Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Μακάρι σε λίγες μέρες το τεστ να βγεί θετικόόόόόόόόόό Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!
ixixixi natalaki mou gluko k egw etsi enoiotha makari koukli mou na eisai filia

49Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Κυρ Αυγ 21, 2011 1:17 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Μαράκι είχες δηλαδή κανονικούς πόνους περιόδου ε Shocked Shocked ?Και έντονους μάλιστα!!!
Εγώ έχω πονάκια και όχι συνέχεια και λέω μήπως και μου έρθει?Όμως τώρα που διαβάζω και τις δικές σας εμπειρίες παίρνω κουράγιο Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Μακάρι σε λίγες μέρες το τεστ να βγεί θετικόόόόόόόόόό Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!

Ναι Ναταλάκι μου ετσι ακριβως! Αλλά ειναι επειδή εκεινο το βραδυ κολλουσε το γονιμοποιημενο ωαριο στην μητρα, τελικά! Wink Δεν θελω να σε ξεσηκωσω και να απογοητευτεις! Ειπαμε, αν δεν εισαι δεν πειραζει! Ευκαιρια για περισσοτερη διασκεδαση! Wink

50Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Κυρ Αυγ 21, 2011 10:03 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναταλλάκι μου,στο εύχομαι ολόψυχα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις