Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Δευ Αυγ 22, 2011 1:02 am

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:[b]

Καλημέρα Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Τι κάνετε φιλενάδες?
Εγώ καλά Razz Razz Razz !!!
Αχ!Δεν σας είπα για ένα όνειρο που είδα!!Αφήστε που μετά την θεραπεία βλέπω συνέχεια όνειρα Shocked Shocked Shocked !!
Λοιπόν ακούστε ή μάλλον διαβάστε Razz Razz Razz !!!
Είδα οτι γέννησα όμως δεν ήξερα το φύλο του μωρού!
Ξαφνικά βλέπω οτι σηκώθηκα και πλήρωσα τον γιατρό!!150 ευρω Shocked Shocked !!
Είχαν το μωρό μου τυλιγμένο σε κουβερτούλα!Ήταν το πιο όμορφο μωρό που εχω δεί Embarassed Embarassed Embarassed !!
Άνοιξα την κουβερτούλα και είδα οτι ήταν κοριτσάκι και με κοιτούσε μέσα στα μάτια!!!
Τόσο έντονα που νόμιζα οτι είναι πραγματικότητα!!!
Πολλές φορές έχω δεί παρόμοια όνειρα όμως αυτη την φορά αυτό το μωρό με κοιτούσε μέσα στα μάτια πολύ έντονα!
Και ξαφνικά χτύπησε το τηλ και ξύπνησα!!!
Ήταν το πιο όμορφο όνειρο που έχω δεί ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 35468 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 35468 !!!!

Λέτε να είναι συμβολικό Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Ναταλάκι, σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι! Σε νοιώθω τόσο πολύ. Αυτή την ανυπομονησία που σε κάνει να βλέπεις τόσο ζωντανά όνειρα την έχω κι εγώ! Κάθε λίγο βλέπω στον ύπνο μου θετικά τεστ και ανακοινώσεις εγκυμοσύνης. Θα χαρώ απίστευτα αν είσαι έγκυος και θα πάρω κουράγιο.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472

Πού θα πάει κοριτσάκι μου, θα έρθει και η σειρά μας Very Happy

52Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Δευ Αυγ 22, 2011 4:23 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Ναι Ναταλάκι μου ετσι ακριβως! Αλλά ειναι επειδή εκεινο το βραδυ κολλουσε το γονιμοποιημενο ωαριο στην μητρα, τελικά! Wink Δεν θελω να σε ξεσηκωσω και να απογοητευτεις! Ειπαμε, αν δεν εισαι δεν πειραζει! Ευκαιρια για περισσοτερη διασκεδαση! Wink


Μαράκι μου έχεις δίκιο!!
Μην νομίζεις..κρατάω μια πισίνη οτι μπορεί και να μην είμαι για να μην απογοητευτώ παααααααααλι Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!!
Μακάρι αυτη την φορά να χαρούμε και εμείς!!!
Προσεύχομαι κάθε βράδυ!!!
Μακάρι να βγεί η ευχή μας αληθινή Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!

53Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Δευ Αυγ 22, 2011 4:25 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:
Ναταλάκι, σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι! Σε νοιώθω τόσο πολύ. Αυτή την ανυπομονησία που σε κάνει να βλέπεις τόσο ζωντανά όνειρα την έχω κι εγώ! Κάθε λίγο βλέπω στον ύπνο μου θετικά τεστ και ανακοινώσεις εγκυμοσύνης. Θα χαρώ απίστευτα αν είσαι έγκυος και θα πάρω κουράγιο.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472

Πού θα πάει κοριτσάκι μου, θα έρθει και η σειρά μας Very Happy


Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!Εύχομαι και εσύ να είσαι με ένα μώρακι στην αγκαλίτσα σου όσο πιο γρήγορα γίνετε Very Happy Very Happy Very Happy !!!!

54Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Δευ Αυγ 22, 2011 6:48 am

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΗ?ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ.ΜΕΤΡΗΣΟΥ ΜΕ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΗ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....ΦΙΛΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472

55Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 7:55 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια καλησπέρα!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!Εγώ δεν είμαι και τόσο Sad Sad Sad !!
Απο χθές είχα ενοχλήσεις στην κοιλιά που ερχόταν και έφευγαν!Σήμερα το πρωί τα ίδια!Είχα και μια τρομερή ημικρανία απο χθές που πέρασε σήμερα το μεσημέρι!!
Είπα θα μου έρθει η παλιοπερίοδος!Ξάπλωσα με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα απο τον έντονο πόνο!Είπα οκ μου ήρθε!Πάω τουαλέτα τίποτα στην σερβιέτα!Είδα λίγο καφέ-κόκκινο αίμα οταν σκουπίστηκα!Πήρα ένα nurofen γιατί απο τον πόνο άρχισα να ζαλίζομαι!Ήμουν όπως είμαι ΠΑΝΤΑ την 1η μέρα περιόδου!!(Ο γιατρός μου είχε πει αν μέχρι 27 δεν μου έρθει να κάνω τεστ!!)
Απο εκείνη την ώρα και μετά τίποτα!!!
Πήρα τον γιατρό μου τηλ και μου είπε να περιμένω να δω κανονική περίοδο!Αίμα δηλαδή!Αν όχι θα περιμενω και την Δευτέρα θα κάνω τεστ!
Ο αντρούλης μου μου λέει οτι είμαι!Είμαι πολύ χάλια κορίτσια!απο το μεσημέρι κλαίω Sad Sad !!!
Η αλήθεια είναι οτι αυτές τις μέρες είχαμε κάποια τρεξίματα και κουράστηκα λίγο!
Είναι δυνατόν να είμαι έγκυος και να έχω τους φριχτούς πόνους της περιόδου?Για αυτο τον λόγο πήρα το παυσίπονο.

ΥΓ!Πέρα απο πρισμένο στήθος που δεν πονάει,πρησμένη κοιλιά και πολύ όρεξη δεν είχα κάτι άλλο!!!

56Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:05 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!Εγώ δεν είμαι και τόσο Sad Sad Sad !!
Απο χθές είχα ενοχλήσεις στην κοιλιά που ερχόταν και έφευγαν!Σήμερα το πρωί τα ίδια!Είχα και μια τρομερή ημικρανία απο χθές που πέρασε σήμερα το μεσημέρι!!
Είπα θα μου έρθει η παλιοπερίοδος!Ξάπλωσα με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα απο τον έντονο πόνο!Είπα οκ μου ήρθε!Πάω τουαλέτα τίποτα στην σερβιέτα!Είδα λίγο καφέ-κόκκινο αίμα οταν σκουπίστηκα!Πήρα ένα nurofen γιατί απο τον πόνο άρχισα να ζαλίζομαι!Ήμουν όπως είμαι ΠΑΝΤΑ την 1η μέρα περιόδου!!(Ο γιατρός μου είχε πει αν μέχρι 27 δεν μου έρθει να κάνω τεστ!!)
Απο εκείνη την ώρα και μετά τίποτα!!!
Πήρα τον γιατρό μου τηλ και μου είπε να περιμένω να δω κανονική περίοδο!Αίμα δηλαδή!Αν όχι θα περιμενω και την Δευτέρα θα κάνω τεστ!
Ο αντρούλης μου μου λέει οτι είμαι!Είμαι πολύ χάλια κορίτσια!απο το μεσημέρι κλαίω Sad Sad !!!
Η αλήθεια είναι οτι αυτές τις μέρες είχαμε κάποια τρεξίματα και κουράστηκα λίγο!
Είναι δυνατόν να είμαι έγκυος και να έχω τους φριχτούς πόνους της περιόδου?Για αυτο τον λόγο πήρα το παυσίπονο.

ΥΓ!Πέρα απο πρισμένο στήθος που δεν πονάει,πρησμένη κοιλιά και πολύ όρεξη δεν είχα κάτι άλλο!!!

Ναταλακι μου καλησπεραSmile εγω απο την πλευρα μου πιστευω οτι μαλλον εισαι!και γω οταν εμεινα εγκυος ειχα ολα τα συμπτωματα της περιοδου και σκεψου οτι και γω ποναω πολυ και τις πρωτες δυο μερες την βγαζω με παυσιπονα.μην ομως καθεσαι και κλαις και επιβαρυνεις τον εαυτο σου.οπως και οτι σε ηρθε λιγο καφε αιμα δεν παει να πει οτι δεν υπαρχει πιθανοτητα.σκεψου υπαρχουν περιπτωσεις γυναικων που στην αρχη εχουν λιγο αιμα αλλα μετα το ψαχνουν με τα κυαλιαWink .Ευχομαι ολοψυχα να εισαι κουκλιτσα μουΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472

57Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:06 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Ναταλια θα σε μαλωσω!!!!!! γιατι κλαις κοριτσακι μου??? πιο πολυ κακο κανεις παρα καλο! περιμενε να δουμε δεν σου ηρθε περιοδος! αυτο το καφε μπορει να ειναι το σπορακι που εμφυτευεται στη μητρα! κανε λιγακι υπομονη και να εισαι αισιοδοξη!!! αλλωστε ποσα σου ειπα??? κι εγω ετσι ποναγα οπως ακριβως ετσι μη βγαζεις μονη σου συμπερασματα !!! αντε κοριτσακι να μας πεις τα ευχαριστα μα κι αν δεν εισαι τωρα θα εισαι συντομα! (αν και εχω το ιδιο προαισθημα με τον αντρα σου! Wink )
φιλακια και μη στεναχωριεσαι εεε?????

58Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:08 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!Εγώ δεν είμαι και τόσο Sad Sad Sad !!
Απο χθές είχα ενοχλήσεις στην κοιλιά που ερχόταν και έφευγαν!Σήμερα το πρωί τα ίδια!Είχα και μια τρομερή ημικρανία απο χθές που πέρασε σήμερα το μεσημέρι!!
Είπα θα μου έρθει η παλιοπερίοδος!Ξάπλωσα με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα απο τον έντονο πόνο!Είπα οκ μου ήρθε!Πάω τουαλέτα τίποτα στην σερβιέτα!Είδα λίγο καφέ-κόκκινο αίμα οταν σκουπίστηκα!Πήρα ένα nurofen γιατί απο τον πόνο άρχισα να ζαλίζομαι!Ήμουν όπως είμαι ΠΑΝΤΑ την 1η μέρα περιόδου!!(Ο γιατρός μου είχε πει αν μέχρι 27 δεν μου έρθει να κάνω τεστ!!)
Απο εκείνη την ώρα και μετά τίποτα!!!
Πήρα τον γιατρό μου τηλ και μου είπε να περιμένω να δω κανονική περίοδο!Αίμα δηλαδή!Αν όχι θα περιμενω και την Δευτέρα θα κάνω τεστ!
Ο αντρούλης μου μου λέει οτι είμαι!Είμαι πολύ χάλια κορίτσια!απο το μεσημέρι κλαίω Sad Sad !!!
Η αλήθεια είναι οτι αυτές τις μέρες είχαμε κάποια τρεξίματα και κουράστηκα λίγο!
Είναι δυνατόν να είμαι έγκυος και να έχω τους φριχτούς πόνους της περιόδου?Για αυτο τον λόγο πήρα το παυσίπονο.

ΥΓ!Πέρα απο πρισμένο στήθος που δεν πονάει,πρησμένη κοιλιά και πολύ όρεξη δεν είχα κάτι άλλο!!!

Βεβαια ειναι! Δεν θέλω να σε ξεσηκώσω αλλά να σε καθησυχάσω ότι τίποτα δεν εχει κριθεί ακομα. Κάνε αυτό που λεει ο γιατρός σου. Να ξερεις πως αν είσαι έγκυος τελικά ίσως το πρώτο τρίμηνο να εχεις μια γραμμούλα αιματάκι στο εσωρουχο την ημερα που ήταν να αδιαθετήσεις κανονικά. Μην αγχωνεσαι λοιπον και αν είναι να κουραστείς ρώτα τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να παίρνεις προληπτικα ενα buscopan για να μην κανει συσπάσεις η μητρα. Εγώ όταν ημουν λίγων εβδομαδων έγκυος, πήγα γαμήλιο ταξίδι και έπαιρνα ένα κάθε μέρα ύστερα απο εντολή του γιατρου μου. Μην στεναχωριεσαι κοπέλα μου! Σκέψου πως αν τελικά δεν εισαι -που το απεύχομαι- τι είχες, τι έχασες! Και ο πόνος φυσιολογικός είναι. Δεν θυμάσαι τι σου ειπα εγώ οτι ειχα πάθει; (Που πήγα να βάλω σερβιέτα γιατί πονούσα πολύ και τελικά δεν είδα αίμα.) Υπομονή λοιπον μεχρι την Δευτέρα και εύχομαι να εχουμε ευχάριστα. Αν πάλι όχι ίσως να περιμένεις άλλο λίγο για ακομα ένα τεστ ή χοριακή που θα δείξει σίγουρα μοναδες. Τίποτα δεν ειναι σίγουρο ακόμα. Ψυχραιμία λοιπόν και αισιοδοξία. Ότι είναι να γίνει θα γίνει!

59Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:10 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στενοχωρίεμαι και κλαίω γιατί τι θέλουμε τόσο πολύ!!!Μακάρι βρε κορίτσια μου να είμαι!!Και εσείς δηλαδή τα ίδια είχατε ε?
Stardust μου και εσύ με παυσίπονα?
Αν είμαι έγκυος είναι δυνατόν να έχω τους φριχτούς πόνους της περιόδου ρε κορίτσια και να πάρω και παυσίπονο?
Κατερινάκι μου ελπίζω το προαίσθημά σας να βγεί αληθινό!!!

60Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:12 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Στενοχωρίεμαι και κλαίω γιατί τι θέλουμε τόσο πολύ!!!Μακάρι βρε κορίτσια μου να είμαι!!Και εσείς δηλαδή τα ίδια είχατε ε?
Stardust μου και εσύ με παυσίπονα?
Αν είμαι έγκυος είναι δυνατόν να έχω τους φριχτούς πόνους της περιόδου ρε κορίτσια και να πάρω και παυσίπονο?
Κατερινάκι μου ελπίζω το προαίσθημά σας να βγεί αληθινό!!!

ναι ειναι δυνατον εγω εκλαιγα γιατι ημουν τοσο σιγουρη πως θα μου ερθει περιοδος που ειχα ΚΑΙ καθυστερηση και λεω παειιιι χαλασε ο κυκλος μου αντε να μεινω εγκυος τωρα!!!! σου λεω ΙΔΙΑ ΜΑ ΙΔΙΑ συμπτωματα και πολυ πονος κι εγω ηπια ντεπον 2 κι ολας!!!!!!!

61Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:15 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
Βεβαια ειναι! Δεν θέλω να σε ξεσηκώσω αλλά να σε καθησυχάσω ότι τίποτα δεν εχει κριθεί ακομα. Κάνε αυτό που λεει ο γιατρός σου. Να ξερεις πως αν είσαι έγκυος τελικά ίσως το πρώτο τρίμηνο να εχεις μια γραμμούλα αιματάκι στο εσωρουχο την ημερα που ήταν να αδιαθετήσεις κανονικά. Μην αγχωνεσαι λοιπον και αν είναι να κουραστείς ρώτα τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να παίρνεις προληπτικα ενα buscopan για να μην κανει συσπάσεις η μητρα. Εγώ όταν ημουν λίγων εβδομαδων έγκυος, πήγα γαμήλιο ταξίδι και έπαιρνα ένα κάθε μέρα ύστερα απο εντολή του γιατρου μου. Μην στεναχωριεσαι κοπέλα μου! Σκέψου πως αν τελικά δεν εισαι -που το απεύχομαι- τι είχες, τι έχασες! Και ο πόνος φυσιολογικός είναι. Δεν θυμάσαι τι σου ειπα εγώ οτι ειχα πάθει; (Που πήγα να βάλω σερβιέτα γιατί πονούσα πολύ και τελικά δεν είδα αίμα.) Υπομονή λοιπον μεχρι την Δευτέρα και εύχομαι να εχουμε ευχάριστα. Αν πάλι όχι ίσως να περιμένεις άλλο λίγο για ακομα ένα τεστ ή χοριακή που θα δείξει σίγουρα μοναδες. Τίποτα δεν ειναι σίγουρο ακόμα. Ψυχραιμία λοιπόν και αισιοδοξία. Ότι είναι να γίνει θα γίνει!

Λες βρε Μαράκι μου?Και βέβαια θυμάμαι αυτό που είχες πάθει!Με το που άνοιξα το pc και μπήκα στο φόρουμ σκέφτηκα την περίπτωσή σου και μπήκα κατευθείαν να το σιγουρέψω οτι θυμόμουν καλά!!
Μακάρι Μαράκι μου!Και ο γιατρός αυτό μου είπε!Να περιμένω να δω κανονική περίοδο (αίμα) κανονική ροή και να τον πάρω τηλ!!Λέτε δηλαδή οτι μπορεί και να είμαι ε?
Και να κλαίω άδικα?Μακάρι να μου βγεί σε καλό τόσο κλάμα!!

62Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:17 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Στενοχωρίεμαι και κλαίω γιατί τι θέλουμε τόσο πολύ!!!Μακάρι βρε κορίτσια μου να είμαι!!Και εσείς δηλαδή τα ίδια είχατε ε?
Stardust μου και εσύ με παυσίπονα?
Αν είμαι έγκυος είναι δυνατόν να έχω τους φριχτούς πόνους της περιόδου ρε κορίτσια και να πάρω και παυσίπονο?
Κατερινάκι μου ελπίζω το προαίσθημά σας να βγεί αληθινό!!!

ναι ειναι δυνατον εγω εκλαιγα γιατι ημουν τοσο σιγουρη πως θα μου ερθει περιοδος που ειχα ΚΑΙ καθυστερηση και λεω παειιιι χαλασε ο κυκλος μου αντε να μεινω εγκυος τωρα!!!! σου λεω ΙΔΙΑ ΜΑ ΙΔΙΑ συμπτωματα και πολυ πονος κι εγω ηπια ντεπον 2 κι ολας!!!!!!!


Οκ!!!Μου δίνεις πολύ κουράγιο!!!Αλήθεια!Και εσύ και τα υπόλοιπα κορίτσια!!
Τέρμα το κλάμα και οτι γίνει!!!

63Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:19 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
MariaM έγραψε:
Βεβαια ειναι! Δεν θέλω να σε ξεσηκώσω αλλά να σε καθησυχάσω ότι τίποτα δεν εχει κριθεί ακομα. Κάνε αυτό που λεει ο γιατρός σου. Να ξερεις πως αν είσαι έγκυος τελικά ίσως το πρώτο τρίμηνο να εχεις μια γραμμούλα αιματάκι στο εσωρουχο την ημερα που ήταν να αδιαθετήσεις κανονικά. Μην αγχωνεσαι λοιπον και αν είναι να κουραστείς ρώτα τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να παίρνεις προληπτικα ενα buscopan για να μην κανει συσπάσεις η μητρα. Εγώ όταν ημουν λίγων εβδομαδων έγκυος, πήγα γαμήλιο ταξίδι και έπαιρνα ένα κάθε μέρα ύστερα απο εντολή του γιατρου μου. Μην στεναχωριεσαι κοπέλα μου! Σκέψου πως αν τελικά δεν εισαι -που το απεύχομαι- τι είχες, τι έχασες! Και ο πόνος φυσιολογικός είναι. Δεν θυμάσαι τι σου ειπα εγώ οτι ειχα πάθει; (Που πήγα να βάλω σερβιέτα γιατί πονούσα πολύ και τελικά δεν είδα αίμα.) Υπομονή λοιπον μεχρι την Δευτέρα και εύχομαι να εχουμε ευχάριστα. Αν πάλι όχι ίσως να περιμένεις άλλο λίγο για ακομα ένα τεστ ή χοριακή που θα δείξει σίγουρα μοναδες. Τίποτα δεν ειναι σίγουρο ακόμα. Ψυχραιμία λοιπόν και αισιοδοξία. Ότι είναι να γίνει θα γίνει!

Λες βρε Μαράκι μου?Και βέβαια θυμάμαι αυτό που είχες πάθει!Με το που άνοιξα το pc και μπήκα στο φόρουμ σκέφτηκα την περίπτωσή σου και μπήκα κατευθείαν να το σιγουρέψω οτι θυμόμουν καλά!!
Μακάρι Μαράκι μου!Και ο γιατρός αυτό μου είπε!Να περιμένω να δω κανονική περίοδο (αίμα) κανονική ροή και να τον πάρω τηλ!!Λέτε δηλαδή οτι μπορεί και να είμαι ε?
Και να κλαίω άδικα?Μακάρι να μου βγεί σε καλό τόσο κλάμα!!

Λένε ότι τα πολλά γέλια φέρνουν κλάματα! Εγώ εύχομαι να ισχύει και το αντίθετο δηλαδή, τα πολλά κλάματα να φέρουν γέλια! Και αν ειναι να φέρουν κλάματα να είναι του μωρού σου μετά απο 9 μηνες! Άντε Ναταλάκι, ησύχασε κορίτσι μου! Κάνε το για ένα και μονο λογο. Αν έχεις μωράκι στην κοιλίτσα σου θέλεις να το στεναχωρείς; Να ξέρεις πως θα σε παρεξηγήσει και θα νομίζει πως δεν το θες! Ηρέμισε λοιπόν! Βρες την χαρά σου που ξεχυλιζει απο μέσα σου και κάνε μας καμιά αφιέρωση! Wink

64Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:21 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καταρχην δεν χρειαζεται να κλαις γιατι επιβαρυνεις τον εαυτο σου.λες ηδη οι ορμονες σου να χορευουν τσιφτετελι γι αυτο να κλαις συνεχειαWink .Ναι κουκλιτσα μου και γω με παυσιπονα την εβγαζα το ενα panadol πισω απο το αλλο αλλα τελικα ημουν!Wink απλα οπως ειπες και συ και γω την ιδια αμφιβολια ειχα αλλα επειδη δεν ηξερα.Τωρα ομως που εχω ηδη μια εμπειρια σου λεω πως ναι μπορεις να χεις τους ιδιους πονους αρχικα με την περιοδο.ηρεμησε και οτι ειναι να φανει θα φανει συντομα...μακαρι παντωςΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 40746 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 40746

65Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:22 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Ναταλάκι,μην κλαις και στεναχωριέσαι άδικα !! Κάτσε πρώτα να δούμε τι θα γίνει! Εγώ πιστεύω πως είσαι έγκυος,αλλά και να μην είσαι ..θα έρθει την επόμενη φορά! Smile Να είσαι αισιόδοξη!! I love you I love you

66Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:24 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καρδια μου ακριβως ταα ιδια συμπτωματα πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος στον Κωνσταντινο! Ποναγα πολυ και να φανταστεις πηρα mesulid η χαζη!! Ημουν σιγουρη οτι θα εχω περιοδο και εκλαιγα επισης γιατι ηθελα πολυ να μεινω εγκυος! Ολα θα πανε καλα ειμαι πολυ σιγουρη!

67Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:27 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ!Δηλαδή δεν είμαι η μόνη με αυτά τα συμπτώματα ε?Μακάρι κοριτσάκια μου!!!Μακάρι!!!!Θα περιμένω να δω!!!Σας ευχαριστώ ολύ πολύ όλες που είστε κοντά μου και με καθησυχάζετε!!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472

68Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 8:28 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Στενοχωρίεμαι και κλαίω γιατί τι θέλουμε τόσο πολύ!!!Μακάρι βρε κορίτσια μου να είμαι!!Και εσείς δηλαδή τα ίδια είχατε ε?
Stardust μου και εσύ με παυσίπονα?
Αν είμαι έγκυος είναι δυνατόν να έχω τους φριχτούς πόνους της περιόδου ρε κορίτσια και να πάρω και παυσίπονο?
Κατερινάκι μου ελπίζω το προαίσθημά σας να βγεί αληθινό!!!

ναι ειναι δυνατον εγω εκλαιγα γιατι ημουν τοσο σιγουρη πως θα μου ερθει περιοδος που ειχα ΚΑΙ καθυστερηση και λεω παειιιι χαλασε ο κυκλος μου αντε να μεινω εγκυος τωρα!!!! σου λεω ΙΔΙΑ ΜΑ ΙΔΙΑ συμπτωματα και πολυ πονος κι εγω ηπια ντεπον 2 κι ολας!!!!!!!


Οκ!!!Μου δίνεις πολύ κουράγιο!!!Αλήθεια!Και εσύ και τα υπόλοιπα κορίτσια!!
Τέρμα το κλάμα και οτι γίνει!!!

εεεεετσιιιιιι!!!!!!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 334590

69Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 12:47 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μάλλον μου ήρθε περίοδος.Έχω καφέ-κόκκινο αίμα.Όχι πολύ,αρκετό Sad Sad Sad Sad Sad .

70Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Παρ Αυγ 26, 2011 1:41 pm

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναταλάκι μου, δεν πειράζει αγάπη μου!! Την επόμενη φορά!! Μην σε παίρνει κάτω, θα έρθει το μπεμπέ σου σύντομα!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 669659

71Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 27, 2011 1:16 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Ναταλια σημερα εχεις αιμα?

72Σημαντικό! ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 27, 2011 2:46 am

mariada

mariada
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αν δεν ειναι πολυ το αιμα,,αυτο δεν αποκλειει τιποτα..εγω ειχα μια γνωστη που ειχε κανονικη περιοδο κ εντελως τυχαια εμαθε οτι ηταν εγκυος κ μαλιστα σε διδυμα..αλλα κ παλι να μην εισαι κοπελα μου μην απογοητευεσαι..την επομενη φορα..καταλαβαινω τι περνας γιατι κ εγω ειχα μια παλινδρομη πριν λιγους μηνες κ ξερω πως ειναι..χρειαζεται λιγο υπομονη..ευχομαι να εισαι καλα...

73Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 27, 2011 2:55 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναταλακι εμεις τα εχουμε πει και τηλεφωνικα .οτι και να ειναι μην σε περνει απο κατω το ξερω οτι ειναι δυσκολο .αλλλα δεν τελιωσε τιποτα στο λεω και περιοδος να σου εχει ερθει θα ξαναπροσαπαθησεις και θα μενεις αυτο ειναι το μονο σιγουρο δεν σηκωνει συζητηση σε αυτο .να τοχεις καλα αυτο μες στο μυαλο σου. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 315810

74Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 27, 2011 11:07 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Αχ!Δηλαδή δεν είμαι η μόνη με αυτά τα συμπτώματα ε?Μακάρι κοριτσάκια μου!!!Μακάρι!!!!Θα περιμένω να δω!!!Σας ευχαριστώ ολύ πολύ όλες που είστε κοντά μου και με καθησυχάζετε!!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 417472
natalaki mou k egw ponaga k ponaw akoma les k exw periodo re gamwtooooo opote mn anxonese k skepsou thetika ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 215994 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? - Σελίδα 3 215994

75Σημαντικό! Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...? Σαβ Αυγ 27, 2011 12:43 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια κανενα νεο απο τη Ναταλιτσα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις