Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! Very Happy Very Happy ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΛΕΕΙ!!!ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΩ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ! ΜΕ ΒΟΗΘΩ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΧΩ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ! Γ ΑΥΤΟ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΟ!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΑΣ!!!!
https://2img.net/r/ihimizer/img196/4027/30403947.jpg
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΜΑΣ !!!! ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΤΕΛΑΚΙ ΠΑΝΩ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΟΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!! Embarassed Embarassed

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οντως τα σαπουνακια ειναι τελεια, τα εχω βρει σε αλλο site 3,39 ευρω εως 4 ευρω, πολυ ακριβα αμαεχεις ειδικα πολλα ατομα

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kathrinkaterina έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! Very Happy Very Happy ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΛΕΕΙ!!!ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΩ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ! ΜΕ ΒΟΗΘΩ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΧΩ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ! Γ ΑΥΤΟ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΟ!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΑΣ!!!!
https://2img.net/r/ihimizer/img196/4027/30403947.jpg
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΜΑΣ !!!! ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΤΕΛΑΚΙ ΠΑΝΩ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΟΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!! Embarassed Embarassed

Δεν διάβασα όλα τα ποστ αλλά μήπως ξέρει κάποια κοπέλα αν υπάρχει στο ίντερνετ να παραγγείλω κάπου το κουτί της πρόσκλησης σκέτο;

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.me-meraki.gr/koutia_gia_mpomponieres.php/start/0/products_id/554 ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.elxisdoro.gr/products.php?catid=64

ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kathrinkaterina έγραψε:http://www.elxisdoro.gr/products.php?catid=64

ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!

Μόνη σου τα έφτιαξες;

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiph έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:http://www.elxisdoro.gr/products.php?catid=64

ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!

Μόνη σου τα έφτιαξες;

ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΑΣΤΕΡΙΕΣ ΤΟΥΛΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!

Rwxanh

Rwxanh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βρε κορίτσια όλα τα θέματα στις βαφτίσεις για αγόρια είναι ίδια, ή πρίγκιπας ή βάτραχος ή πειρατής, άντε και κανένας βυθός. Εμένα θα μου άρεσε κάτι σε αγγελάκι αλλά δε βρίσκω τίποτα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο με τη σοκολατα πως να το εκανα μονη μου???

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ το σκέφτηκα και μου φάνηκε πολύ έξυπνο και πολύ βολικό σαν γλυκάκι βάπτισης αφού οι καλεσμε΄νοι μπορούν άνετα ν α την βάλουν στην τσάντα τους και να την φάνε σπίτι...Είναι πολύ άσχημη η εικόνα να πετούν το γλυκό της βάπτισης !!!
Λοιπόν,άκου πως το σκέφτηκα εγώ..αγοράζεις τις σοκολάτες που σου αρέσουν,βγάζεις το περιτύλιγμα και μένουν με το ασημόχαρτο. Επειτα, στον Η/Υ εκτυπώνεις το κειμενάκι στις διαστάσεις που ήταν το περιτύλιγμα και το κολλάς..εύκολο μου φαίνεται...Στην πράξη θα φανεί!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tha ginw mama έγραψε:Κι εγώ το σκέφτηκα και μου φάνηκε πολύ έξυπνο και πολύ βολικό σαν γλυκάκι βάπτισης αφού οι καλεσμε΄νοι μπορούν άνετα ν α την βάλουν στην τσάντα τους και να την φάνε σπίτι...Είναι πολύ άσχημη η εικόνα να πετούν το γλυκό της βάπτισης !!!
Λοιπόν,άκου πως το σκέφτηκα εγώ..αγοράζεις τις σοκολάτες που σου αρέσουν,βγάζεις το περιτύλιγμα και μένουν με το ασημόχαρτο. Επειτα, στον Η/Υ εκτυπώνεις το κειμενάκι στις διαστάσεις που ήταν το περιτύλιγμα και το κολλάς..εύκολο μου φαίνεται...Στην πράξη θα φανεί!!!

ναι το σκεφτομαι σοβαρα με τ κολλα το κολαμε??? και σοκολατες πρεπει να βρουμε χονδρικη γιατι εξω εχουν ακριβα

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η κόλλα νομίζω είναι το λιγότερο.. ¨΄Ισως και μια απλή στικ να είναι αρκετή,δοκιμάζεις διάφορες και βλέπεις πόσο σε βολεύουν... Εγώ σκέφτομαι να το προχωρήσω και λίγο ακόμα.Αντί να λέει ¨"σας ευχαριστώ" να είναι εκεί το κείμενο της βα΄πτισης,το προσκλητήριο δηλαδη.....οπότε να μην μοιράσω προσκλητήρια (που στην τελική όλοι τα πετάνε) αλλα την σοκολάτα...Πως σου φαίνεται? Είναι κάπως???? Σοκολάτες σκέφτομαι ακόμα και αυτές του λιντλ.....

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tha ginw mama έγραψε:Η κόλλα νομίζω είναι το λιγότερο.. ¨΄Ισως και μια απλή στικ να είναι αρκετή,δοκιμάζεις διάφορες και βλέπεις πόσο σε βολεύουν... Εγώ σκέφτομαι να το προχωρήσω και λίγο ακόμα.Αντί να λέει ¨"σας ευχαριστώ" να είναι εκεί το κείμενο της βα΄πτισης,το προσκλητήριο δηλαδη.....οπότε να μην μοιράσω προσκλητήρια (που στην τελική όλοι τα πετάνε) αλλα την σοκολάτα...Πως σου φαίνεται? Είναι κάπως???? Σοκολάτες σκέφτομαι ακόμα και αυτές του λιντλ.....

το σκεφτηκα κι εγω για προσκλητηριο αλλα δεν μου καθεται καλα γιατι μερικοι πολυ δικοι μου ανθρωποι θα θελουν να το κρατησουν ακομη κι εγω δηλαδη! αλλα για γλυκο ειναι σουπερ και σκεψου οτι αν περισσεψουν σοκολατα ειναι δεν χαλαει επισης ειναι πρωτοτυπο και ομορφο!!!! τελεια ιδεα για τις σοκολατες του lidl [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ ακόμη δεν έχω γεννήσει, είμαι στον 9ο και περιμένουμε σε 10 μέρες περίπου τον μικρούλη μας....Ομως ξέρω οτι θέλω να ασχοληθώ προσωπικά με την βαπτιση του,ακόμα κι αν αυτό σημαίνει οτι θα ξοδεψω περισσότερα χρήματα... Σκέφτοομαι λοιπον διαφορα,όπως catering μετά την εκκλησία,στολισμούς δικούς μου παντού,γλυκάκια κτλ...... Θέλω ο΄λα να περάσουν απο τα χερια μου!!!!!!!!
Αυτό με το αναμνηστικό,έχεις δικιο για τους δικους σου ανθρωπους ομως πέρα απο αυτούς κανείς δεν τα κρατάει! Mad Mad Mad

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tha ginw mama έγραψε:Εγώ ακόμη δεν έχω γεννήσει, είμαι στον 9ο και περιμένουμε σε 10 μέρες περίπου τον μικρούλη μας....Ομως ξέρω οτι θέλω να ασχοληθώ προσωπικά με την βαπτιση του,ακόμα κι αν αυτό σημαίνει οτι θα ξοδεψω περισσότερα χρήματα... Σκέφτοομαι λοιπον διαφορα,όπως catering μετά την εκκλησία,στολισμούς δικούς μου παντού,γλυκάκια κτλ...... Θέλω ο΄λα να περάσουν απο τα χερια μου!!!!!!!!
Αυτό με το αναμνηστικό,έχεις δικιο για τους δικους σου ανθρωπους ομως πέρα απο αυτούς κανείς δεν τα κρατάει! Mad Mad Mad

κι εγω ετσι μου αρεσει εχω μερακι πολυ!!! με το καλο κοπελα μου να υποδεχτεις το νινι σου και να κανεις μια βαφτιση ετσι οπως την εχεις ονειρευτει!!! μπορει να βαφτισουμε και μαζι εγω τον μαιο την βαφτιζω!!!!!

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, και εγώ κάπου εκει το υπολογίζω....Μετά το Πάσχα,λίγο να έχει στρωσει ο καιρός..χαχαχα είμαστε τελείως τρελές να σκεφτόμαστε τα πάντα τόσους μήνες νωρίτερα......!!!!!!!!! ΄Δεν μπορώ να τα κανω τελεύταια στιγμή..Αγχώνομαι!!! Μια άλλη καλή ιδέα για το που θα βάλουμε τις μπομπονιέρες κτλ είναι τελάρα απο μανάβη που τα καθαρίζεις, τα βάφεις, τα στολίζεις με κορδέλες!! μου την έδωσε μια άλλη κοπέλα σε ενα άλλο θέμα.όΠως επισης σε αυτα τα τελαράκια,κόβεις φελιζολ για τον πάτο,το βάφεις και καρφώνεις πάνω του γλυφιτζούρια.Τρελλαίνομαι, θέλω τώρα να αρχίσω και να τα φτιάχνω!!!!!!!!!!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε εγω γενναω σε 3 μηνες και οποτε ξερω τι θα κανω στην βαφτιση

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλε εγω γενναω σε 3 μηνες και οποτε ξερω τι θα κανω στην βαφτιση


Πρώτο παιδί και εσύ εεε? χαχαχαχα

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πρώτο παιδί και εσύ εεε? χαχαχαχα[/quote]

Οχι δευτερο,εχω ηδη εμπειρια απο το πρωτο

46Μπομπονιέρες βάπτισης από διάφορα site που μας έχουν εντυπωσιάσει...!!! - Σελίδα 2 Empty hi Παρ Αυγ 26, 2011 9:05 am

antzi1910


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
www.gamosfashion.gr

ειναι το ποιο οικονομικο απο οσα εχω κοιταξει

http://www.gamosfashion.gr

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στον γιο μου στην βαφτιση δεν εφτιαξα οσο ηθελα....ηταν πολυ γρηγορα τα πραγματα λογο οτι περιμεναμε καποιον θειο να φυγει απο την ζωη και επρεπε να γινει μεσα σε ενα μηνα ! δεν μπορεσα να κανω πολλα! παντως σ αυτο το παιδι τωρα εχω σκοπο να το φτιαξω απο τον στολισμο τησ εκλησιας του τραπεζιου! μεχρι και εγω δεν ξερω τι αλλο μπορει να μου ερθει! γ αυτο δωστε ιδεες! εγω παντος κατι που ειδα και με εντυπωσιασε πολυ ηταν φαναρακια κρεμασμενα απο κλαδια σε δεντρα!!!!! (μικρα ενοειτε φαναρακια)

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tha ginw mama έγραψε:Ναι, και εγώ κάπου εκει το υπολογίζω....Μετά το Πάσχα,λίγο να έχει στρωσει ο καιρός..χαχαχα είμαστε τελείως τρελές να σκεφτόμαστε τα πάντα τόσους μήνες νωρίτερα......!!!!!!!!! ΄Δεν μπορώ να τα κανω τελεύταια στιγμή..Αγχώνομαι!!! Μια άλλη καλή ιδέα για το που θα βάλουμε τις μπομπονιέρες κτλ είναι τελάρα απο μανάβη που τα καθαρίζεις, τα βάφεις, τα στολίζεις με κορδέλες!! μου την έδωσε μια άλλη κοπέλα σε ενα άλλο θέμα.όΠως επισης σε αυτα τα τελαράκια,κόβεις φελιζολ για τον πάτο,το βάφεις και καρφώνεις πάνω του γλυφιτζούρια.Τρελλαίνομαι, θέλω τώρα να αρχίσω και να τα φτιάχνω!!!!!!!!!!!


πολυ ωραια ιδεα!!!! ναι ειμαστε τρελες!! αλλα ειναι ωραια ψαχνεις κοιτας και γενικα σχολεισαι με ομορφα πραγματα! Wink

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε κοριτσια τωρα εφαγα φλασια. Στο jumbo εχουμε βαλει ηδη βαφτισης για οσες ενδιαφεροντε να τις φτιαξουν μονες τους. Σωστα?

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΑΜΕ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΤΑΚΙΑ! ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΣΚΟΝΕΣ ΑΠ ΟΛΑ! ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΕΙΔΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις