Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σίδερο ? τι είναι τούτο ?
απαπαπαπα.. Mad ένα ωραίο δίπλωμα στο πλυντήριο, ένα ωραίο απλωμα για να στεγνώσουν, τίναγμα μετά και στο συρτάρι Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 215994
Ενα καλό όταν δεν έχεις άντρα, είναι ότι δεν έχεις και πουκάμισα για σιδέρωμα..... ευτυχώς ο γιος μου δεν θέλει τα πουκάμισα για τη ώρα....

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κ γω τα δικα μου ρουχα δεν τα σιδερωνω κ φυσικα ουτε τις πετσετες κ τα εσωρουχα Twisted Evil
μονο του αντρα μου κ της μπεμπας Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 517142 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 517142 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 517142 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 517142

https://www.youtube.com/cretanvenus

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!ΠΕΣΤΟ ΜΟΥ ΝΤΕ ΟΤΙ ΖΕΥΓΑΡΩΝΟΥΝ!!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ!!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΑ ΠΟΚΑΜΙΣΑ ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΣ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΤΟΙΜΑ ΠΡΟΣ ΧΡΗΣΗ!ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΣΙΔΕΡΩΝΩ,ΟΥΤΕ ΚΑΛΤΣΕΣ!ΕΛΕΟΣ!ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΤΑ ΑΠΛΩΝΩ!ΦΟΒΕΡΟ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ!ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ!ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΩΝ;ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΒΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ;ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΝΙΤΣΕΣ,ΟΤΑΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ! Wink

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Πάντως οι πετσέτες βγαίνουν αφράτες με το στεγνωτήριο!! Πούπουλα!!

αχ το καλο μου στεγνωτηριακι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ουτε εγω σιδερωνω τα δικα μου εκτος απο κατι εξαιρεσεις ρουχα που εχω.. των παιδιων εννοειται και τα ρουχα του αντρα μου! εχω ενα χαζο κολλημα ομως θελω τα σεντονια κολλαριστα δεν ξερω γιατι scratch

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μη μιλατε αλλο για σιδερο!
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΙΔΕΡΟ!!! affraid affraid affraid

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Διωξτε με να παω για υπνο.....νυσταξα αλλα δεν μπορω να ξεκολλησω...και εχω ψηθει και στο τσιγαρο..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Διωξτε με να παω για υπνο.....νυσταξα αλλα δεν μπορω να ξεκολλησω...και εχω ψηθει και στο τσιγαρο..

ελα να κανουμε ενα τσιγαρο παρεα και να φυγουμε μαζι!!!! Wink Wink

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα να κανουμε ενα τσιγαρο παρεα και να φυγουμε μαζι!!!!


οκ...το αναψες?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
ελα να κανουμε ενα τσιγαρο παρεα και να φυγουμε μαζι!!!!


οκ...το αναψες?

ναι κοντευω το μισο..χεχε

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παει το τσιγαρακι...παμε για υπνο? να προλαβω να κοιμηθω λιγο πριν ξυπνησει ο γιοκας μου και χτυπιεται παλι με τα δοντακια του...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:παει το τσιγαρακι...παμε για υπνο? να προλαβω να κοιμηθω λιγο πριν ξυπνησει ο γιοκας μου και χτυπιεται παλι με τα δοντακια του...

ναι παμε αν και δεν το βλεπω η μικρη μου πεταγεται συνεχεια!!!! αχ αυτα τα δοντια και να δεις που θα τα βγαλει σε κανα 3μηνο! Shocked καληνυχτες!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω καταντήσει ζομπιιιιιιι!!! Πολυ κλοτσαει το σπορι και δεν μπορω να κλεισω ματι!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Αλικάκι, μετα το χρόνο ειναι οκ, έχουν είναι αρκετα ισχυρο το ανοσοποιητικό τους για να τα καταφέρουν σε μια ενδεχόμενη (αλλα μακριά απο μας) μόλυνση. Και βέβαια δεν εννοούμε ότι όλα τα μέλια είναι μολυσμένα, απλά ότι μπορεί να υπάρχει η τοξίνη - η οποία,σημειωτέον, δεν είναι παίξε-γέλασε - και καλύτερα να φυλάμε τον απαυτό μας τον πρωτο χρόνο του μωρου.

Επίσης σκέφτομαι πόσο μισώ το σίδερο. Μισώ το σίδερο. Μισώ και το σίδηρο που έχουν οι φακές. Και το σπανάκι. και τον μ@λ@κ@ τον Ποπάυ, αν ήθελε σίδερο ας ερχόταν εδώ, τόνους έχω... Ας εφερνε και την Όλιβ μαζί του, να μπαλαμουτιαστουν στον καναπε ΜΕΤΑ το σίδερο. Αυτα τα ρουχα, να το θυμάστε, δεν είναι όλα απο τα πλυμένα και τα απλωμένα. Νομίζω ότι τα ασιδέρωτα ζευγαρώνουν και κάνουν παιδάκια.. scratch
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 517142 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 517142 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 517142



Νένα,σ'ευχαριστώ πολύ!!!!Θορυβήθηκα η αλήθεια είναι..αλλά καλύτερα να προσέχεις για να έχεις!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεραα!!παλι πυρετο!δεν αντεχω αλλο!χασαμε κ τη πρωτη μερα στο παιδικο!
οσο για το σιδερο,εγω δε σιδερωνω τιποτα!μονο αυτα που χρειαζονται αλλα οταν ειναι να τα φορεσουμε!!κ ο αντρας μου μια χαρα εμαθε να τα σιδερωνει τα πουκαμισα του!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:Καλημεραα!!παλι πυρετο!δεν αντεχω αλλο!χασαμε κ τη πρωτη μερα στο παιδικο!
οσο για το σιδερο,εγω δε σιδερωνω τιποτα!μονο αυτα που χρειαζονται αλλα οταν ειναι να τα φορεσουμε!!κ ο αντρας μου μια χαρα εμαθε να τα σιδερωνει τα πουκαμισα του!


Καλημέρα και περαστικά σας!!!!Άτιμες ιώσεις...


Μια χαρά τον βρίσκω τον άντρα σου!!!!Ευτυχώς εμένα δεν φοράει πουκάμισα!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 2 328109

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μέρα μου ξεκίνησε καλύτερα απ ότι φανταζόμουν!
σήμερα η μικρή μου ξεκίνησε πάλι παιδικό σταθμό μετά από 4 μήνες και δεν έκλαψε καθόλου.
αγκάλιασε τη δασκάλα της και πήγε να παίξει με τα παιδάκια.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:η μέρα μου ξεκίνησε καλύτερα απ ότι φανταζόμουν!
σήμερα η μικρή μου ξεκίνησε πάλι παιδικό σταθμό μετά από 4 μήνες και δεν έκλαψε καθόλου.
αγκάλιασε τη δασκάλα της και πήγε να παίξει με τα παιδάκια.

αντε καλη αρχη κ καλη σχολικη χρονια να εχουν ολα τα παιδακια!!! κι εμενα ο μικρος μου ρωταει συνεχεια ποτε θα παει σχολειο, απλα εμεις θα ξεκινησουμε απο δευτερα

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τσουπρες!!! εχω κατι ωραιους μαυρους κυκλους απ την αϋπνια αλλο πραγμα!!!! ηθελα να συμμαζεψω κιολας πριν παω στο γιατρο μπας και που πει κανενα ευχαριστω και φυγω κατευθειαν για την κλινικη αλλα δεν εχω κουραγιο για τπτ λιγο ζεστο καφε θα πιω μπας και συνελθω και θα παω. και Ο Θεος μαζι μας.

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aντε, καλό ξεκίνημα! Το παιδί θα τα πάει μια χαρά, εμείς ανησυχούμε συνήθως υπερβολικά!

Τι σκέφτομαι αυτη τη στιγμή? Οτι τελείωνει αύριο η άδειά μου και δεν θέλω ακόμα να γυρίσω στη δουλεια...

http://newagemama.wordpress.com

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
florentiab έγραψε:η μέρα μου ξεκίνησε καλύτερα απ ότι φανταζόμουν!
σήμερα η μικρή μου ξεκίνησε πάλι παιδικό σταθμό μετά από 4 μήνες και δεν έκλαψε καθόλου.
αγκάλιασε τη δασκάλα της και πήγε να παίξει με τα παιδάκια.

αντε καλη αρχη κ καλη σχολικη χρονια να εχουν ολα τα παιδακια!!! κι εμενα ο μικρος μου ρωταει συνεχεια ποτε θα παει σχολειο, απλα εμεις θα ξεκινησουμε απο δευτερα


με το καλό και εσείς! λίγες μέρες έμειναν

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!και καλό μηνα!! Very Happy

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις με πήρε τηλέφωνο η διευθύντρια από το νηπιαγωγείο και μου είπε ότι οι θέσεις του ολοήμερου καλύφτηκαν με νηπιάκια και αν δεν εγγραφούν άλλα, τότε μπορεί να πάρει τις κόρες μου στο κλασσικό.Απογοητεύτηκα γιατί ξαναμίλησε για κλήρωση. Sad

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
didumomama έγραψε:Μόλις με πήρε τηλέφωνο η διευθύντρια από το νηπιαγωγείο και μου είπε ότι οι θέσεις του ολοήμερου καλύφτηκαν με νηπιάκια και αν δεν εγγραφούν άλλα, τότε μπορεί να πάρει τις κόρες μου στο κλασσικό.Απογοητεύτηκα γιατί ξαναμίλησε για κλήρωση. Sad

Αχ μη στενοχωριέσαι, να δείς που θα σου τα πάρουν τα κουκλιά σου..
Κι εμάς μας απέρριψαν γιατι παρόλο που δουλεύω εδώ και έ ναν χ΄ρονο ένσημα έχω απο αρχές Μαίου και Ιούνιο που έκανα την αίτηση δεν είχα να παρουσιάσω..
Τώρα περιμένω να δώ αν βγάλω άκρη με την επανεξέταση Rolling Eyes

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:
didumomama έγραψε:Μόλις με πήρε τηλέφωνο η διευθύντρια από το νηπιαγωγείο και μου είπε ότι οι θέσεις του ολοήμερου καλύφτηκαν με νηπιάκια και αν δεν εγγραφούν άλλα, τότε μπορεί να πάρει τις κόρες μου στο κλασσικό.Απογοητεύτηκα γιατί ξαναμίλησε για κλήρωση. Sad

Αχ μη στενοχωριέσαι, να δείς που θα σου τα πάρουν τα κουκλιά σου..
Κι εμάς μας απέρριψαν γιατι παρόλο που δουλεύω εδώ και έ ναν χ΄ρονο ένσημα έχω απο αρχές Μαίου και Ιούνιο που έκανα την αίτηση δεν είχα να παρουσιάσω..
Τώρα περιμένω να δώ αν βγάλω άκρη με την επανεξέταση Rolling Eyes

Μακάρι να σου τον πάρουν για να μπορείς κι εσύ να είσαι πιο άνετη με τη δουλειά σου!!!Κι εγώ έλεγα αν τις πάρουν ολοήμερο θα μπορούσα να βρω μια δουλίτσα αλλά τώρα χλωμό το κόβω...Αν δεν τις πάρουν θα απογοητευτούν πολύ.. Λαχταράν να πάνε σχολείο τα κουκλάκια μου.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα να κάνουμε μαζί διαλογισμό Very Happy
ωωωωωωωωωωωωωωωωωμμμμμμμ Laughing
Εύχομαι να μας πάνε όλα τέλεια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις