Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι είναι Νενακι ακριβως οπως τα λες-
απλα οταν 'ξεφευγει' το θεμα (και αναφερομαι σε μηχανοραφιες- ιντριγκες και κουτσομπολια-διαχωρισμο ανυπαρκτων ομαδων κ αλλα τετοια κατινιστικα) ισως καποιος να πρεπει να ξηγηθει για να μην παρεξηγηθει.
εγω δεν θα μιλησω αλλο- αλλα δεν ειμαι κ χαζη - νομιζω πως εχω καταλαβει τι γινεται απο 1 ισως κ 2 ατομα εδω μεσα (δεν γνωριζω το ν αριθμο)

ακριβως οοπως κ στον εξω κοσμο εχουμε την Κατινα της γειτονιας που ανακατωνει το συμπαν γιατι δεν εχει κατι καλυτερο να κανει- το ιδιο συμβαινει κ εδω.

αυτα για την κυρα κατινα ειχα να πω Very Happy

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:Αχ!!!Καλό μου.... Razz Razz Razz Razz !!!Χαραμίζεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Razz Razz Razz Razz !!!!Λέκτωρας πανεπιστημίου έπρεπε να γίνεις Razz Razz Razz !!!

Συμφωνώ απόλυτα γουίδ γιού Razz Razz Razz !!!!

ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΣΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ PM ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...! ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΑΒΟ Razz


Δεν σου μιλάω Mad !!!Δεν μου σηκώνεις το τηλ Mad Mad !!!Γιατί μωρή κ@@@@@γιόλα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Twisted Evil Twisted Evil ?
Εγώ φταίω που σε υποστηρίζω!!!
θα πώ στα κορίτσια να μην σε ξανα παίξουμε Mad Mad Mad Mad !!!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΡΕ Κ@ΥΡΑΔΑ (με το συμπάθειο Κυρίες μουRazz), ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ "ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΑΤΕ" ή ΔΕ ΛΕΕΙ??? ΛΟΥΚΟΥΜΑ!

ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ... ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΘΕΙΣ? ΑΑΑΑΑΙΝΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΜΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ! Razz

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
Lilliput έγραψε:σκέφτομαι τι θα γινόταν άμα ανοιγόταν ένα θέμα σχετικά με ποια άτομα συμπαθούμε από εδώ μέσα και ποια μας την σπάνε!! πω πω χαμόοος Razz Razz
Και γιατί να το κάνεις γλυκιά μου σε ένα μαμαδοφόρουμ, όπου υπάρχουν ώριμες και ενήλικες γυναίκες-μαμάδες που όσες διαφορές και να έχουν, έχουν ένα μεγάλο κοινό... Την αγάπη τους για τα παιδιά και γι' αυτό έχουν μπει εδώ μέσα... για να την δείξουν και να την μοιραστούν με τις υπόλοιπες!
Καλώς ή κακώς δεν συμφωνούμε όλες μεταξύ μας και καλώς ή κακώς δεν τρέφουμε και τα ίδια συναισθήματα όλες μεταξύ μας, δεν καταλαβαίνω όμως που είναι το περίεργο.
Η κουκίδα (αν θυμάμαι καλά και δεν κάνω λάθος) σε ένα θέμα πρόσφατο είχε πει κάτι πολύ εύστοχο... ένα φόρουμ σαν και αυτό, στην ουσία είναι ένας μικρόκοσμος του έξω και όπως έχεις συγκεκριμένες παρέες έξω, μπορεί να ανήκεις και σε κάποια συγκεκριμένη και εδώ μέσα και όπως έχεις συμπάθειες και αντιπάθειες έξω, ακριβώς το ίδιο μπορεί να συμβαίνει και εδώ μέσα... δεν μπορούμε να τα 'χουμε καλά με όλους και αυτό... με βρίσκει απολύτως σύμφωνη!

Δεν καταλαβαίνω λοιπόν, τι θα αποδείξει ένα τέτοιο θέμα καλό μου... Sad

Ένα καλύτερο θέμα για μένα θα ήταν το γνωστό παιχνίδι των παρεξηγήσεων και των λύσεων...
"ΕΝΑ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ"
Σκοπός παιχνιδιού: Πάρε το Θάρρος και στείλε Pm στο άτομο που σου την σπάει και πες του την αλήθεια...το γιατί σου την σπάει, περίμενε την απάντηση του, ξαν’ απάντα αν χρειαστεί και όταν τελειώσεις, γράψε ως απάντηση το αποτέλεσμα του θάρρους σου.
Αν θέλεις, μπορείς να μην αναφέρεις το όνομα του, μόνο το τελικό αποτέλεσμα της πράξης σου.
Μπορεί να τα βρείτε, μπορεί και όχι. Τουλάχιστον, θα ξέρεις πολλά περισσότερο για την ιστορία της σχέσης σας και έχει αποδειχτεί πως τις περισσότερες φορές, η αιτία είναι μια ανούσια βλακεία και μισή!

Είναι ένα πολύ καλύτερο παιχνίδι, που ίσως σε κάποιες περιπτώσεις βγεί και σε καλό... για όλους... Smile

Nενάκι παρεξήγησες.Δεν είπα ότι θα ανοίξω τέτοιο θέμα ούτε ζήτησα από κανέναν να το κάνει.Είπαμε είμαι μικρή, δεν είμαι μαμά, αλλά μυαλό έχω...

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:Αχ!!!Καλό μου.... Razz Razz Razz Razz !!!Χαραμίζεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Razz Razz Razz Razz !!!!Λέκτωρας πανεπιστημίου έπρεπε να γίνεις Razz Razz Razz !!!

Συμφωνώ απόλυτα γουίδ γιού Razz Razz Razz !!!!

ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΣΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ PM ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...! ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΑΒΟ Razz


Δεν σου μιλάω Mad !!!Δεν μου σηκώνεις το τηλ Mad Mad !!!Γιατί μωρή κ@@@@@γιόλα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Twisted Evil Twisted Evil ?
Εγώ φταίω που σε υποστηρίζω!!!
θα πώ στα κορίτσια να μην σε ξανα παίξουμε Mad Mad Mad Mad !!!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΡΕ Κ@ΥΡΑΔΑ (με το συμπάθειο Κυρίες μουRazz), ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ "ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΑΤΕ" ή ΔΕ ΛΕΕΙ??? ΛΟΥΚΟΥΜΑ!

ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ... ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΘΕΙΣ? ΑΑΑΑΑΙΝΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΜΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ! Razz


Αι!!Μαρή βλαμένη!!!Άκου μην ενοχλείτε Mad Mad !!!Μήπως να κάνω αίτηση για να μιλησούμε Mad Mad ?Αν δεν μιλήσουμε έστω και λίίίίγο δεν θα πάω να απαυτωθώ Mad Mad !!!Και το κρίμα στο λαιμό σου Mad Mad !!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="NeNaKi_Gr"]
αλικακι έγραψε:...
Αυτό το glitter που έχεις στην υπογραφή σου με τρελαίνει!
Που πήγες και το πέτυχες κι όλας! Φτυστή εσύ χαχαχαχα Η Αλίκη σε glitter Razz Τέλειο είναι!




χαχαχαχα!!!!Ασχολίαστο!!!!!!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:Αχ!!!Καλό μου.... Razz Razz Razz Razz !!!Χαραμίζεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Razz Razz Razz Razz !!!!Λέκτωρας πανεπιστημίου έπρεπε να γίνεις Razz Razz Razz !!!

Συμφωνώ απόλυτα γουίδ γιού Razz Razz Razz !!!!

ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΣΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ PM ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...! ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΑΒΟ Razz


Δεν σου μιλάω Mad !!!Δεν μου σηκώνεις το τηλ Mad Mad !!!Γιατί μωρή κ@@@@@γιόλα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Twisted Evil Twisted Evil ?
Εγώ φταίω που σε υποστηρίζω!!!
θα πώ στα κορίτσια να μην σε ξανα παίξουμε Mad Mad Mad Mad !!!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΡΕ Κ@ΥΡΑΔΑ (με το συμπάθειο Κυρίες μουRazz), ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ "ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΑΤΕ" ή ΔΕ ΛΕΕΙ??? ΛΟΥΚΟΥΜΑ!

ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ... ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΘΕΙΣ? ΑΑΑΑΑΙΝΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΜΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ! Razz


Αι!!Μαρή βλαμένη!!!Άκου μην ενοχλείτε Mad Mad !!!Μήπως να κάνω αίτηση για να μιλησούμε Mad Mad ?Αν δεν μιλήσουμε έστω και λίίίίγο δεν θα πάω να απαυτωθώ Mad Mad !!!Και το κρίμα στο λαιμό σου Mad Mad !!!


θα σας παρακαλεσω πολυ μην ομειλειτε ετσι....ακου εκει ΚΟΥΡΑΔΑ!!....Και μολις βγηκα απο τουαλετα....ακου εκει κουραδα....εν καιρο που αλλοι κανουν το σκατο τους παξιμαδι να αποκαλειτε ετσι τον συνομιλητη σας...τσ τσ τσ....

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
natali-maria έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:Αχ!!!Καλό μου.... Razz Razz Razz Razz !!!Χαραμίζεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Razz Razz Razz Razz !!!!Λέκτωρας πανεπιστημίου έπρεπε να γίνεις Razz Razz Razz !!!

Συμφωνώ απόλυτα γουίδ γιού Razz Razz Razz !!!!

ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΣΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ PM ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...! ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΑΒΟ Razz


Δεν σου μιλάω Mad !!!Δεν μου σηκώνεις το τηλ Mad Mad !!!Γιατί μωρή κ@@@@@γιόλα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Twisted Evil Twisted Evil ?
Εγώ φταίω που σε υποστηρίζω!!!
θα πώ στα κορίτσια να μην σε ξανα παίξουμε Mad Mad Mad Mad !!!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΡΕ Κ@ΥΡΑΔΑ (με το συμπάθειο Κυρίες μουRazz), ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ "ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΑΤΕ" ή ΔΕ ΛΕΕΙ??? ΛΟΥΚΟΥΜΑ!

ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ... ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΘΕΙΣ? ΑΑΑΑΑΙΝΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΜΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ! Razz


Αι!!Μαρή βλαμένη!!!Άκου μην ενοχλείτε Mad Mad !!!Μήπως να κάνω αίτηση για να μιλησούμε Mad Mad ?Αν δεν μιλήσουμε έστω και λίίίίγο δεν θα πάω να απαυτωθώ Mad Mad !!!Και το κρίμα στο λαιμό σου Mad Mad !!!


θα σας παρακαλεσω πολυ μην ομειλειτε ετσι....ακου εκει ΚΟΥΡΑΔΑ!!....Και μολις βγηκα απο τουαλετα....ακου εκει κουραδα....εν καιρο που αλλοι κανουν το σκατο τους παξιμαδι να αποκαλειτε ετσι τον συνομιλητη σας...τσ τσ τσ....


Αχ!!!Πέστα Κλειώ μου Very Happy Very Happy Very Happy !!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σε πει κατσικοκουραδο να το κατανοησω βρε Ναταλακι μου.....!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 4872

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:να σε πει κατσικοκουραδο να το κατανοησω βρε Ναταλακι μου.....!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 4872

[b]Θα σου έλεγα και εσένα κάτι βαρύ τώρα όμως έχε ΄χαρη που είσαι γκαστρούλα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:...

Α να γεια σου, αυτό ακριβώς θέλω να πω!
Και δε θα διαφωνήσω μαζί σου, άλλωστε δεν κρύβομαι, είμαι απο δαύτες που έχουν ενοχληθεί, στεναχωρηθεί, λυπηθεί και δέκα άλλα πράματα, για την κατάσταση που συμβαίνει ξαφνικά και μεταξύ συγκεκριμένων ατόμων στο φόρουμ και απλά δεν καταλαβαίνω πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να λυθεί το πρόβλημα στα ίσα και σε προσωπικό επίπεδο.. θέλεις pm, θέλεις τηλ, θέλεις skype όπου να' ναι και μια για πάντα.

Και δεν χρειάζεται πάντα να έχουν όλα happy end βρε αδερφέ... οκ δεν το είπες έτσι, σε συγχωρώ, αλλά μου την έσπασες και δε θέλω να με ξαναενοχλήσεις... τέλος! Απλά πράματα, όχι σου τη λέω, μου τη λές?
Τι δηλαδή, είμαστε ώριμοι ενήλικες, οι περισσότερες βιώσατε ολόκληρη γέννα και δεν έχουμε το σθένος να στείλουμε ένα γαμωPm και να ξεκαθαριστούμε? Αρνούμε να το πιστέψω!
Άλλωστε, πως ξέρουμε αν μετά απο ένα ξεκαθάρισμα δεν ανακαλύψουμε πολλά διαφορετικά πράματα απο όσα ξέραμε μέχρι πρίν και απο όσα φανταζόμασταν. Το λέω βάση εμπειριών απο διάφορες συνανασυτοφές στη ζωή μου Wink

Έτσι λοιπόν, τα λέμε στα ίσα... κανένα πρόβλημα και σταματά το θέμα κεί, χωρίς υπονοούμενα, χωρίς τον χαζό αντρικό ανταγωνισμό του στυλ... την πετάξαμε έξω για να την μετρήσουμε ποιος την έχει μεγαλύτερη.

Και για να έρθω και στο παράδειγμα που έδωσες και είναι πολύ καλό...
... πχ. με το να ανοιχτεί ένα τέτοιο θέμα που πρότεινε, αστειευόμενη φαντάζομαι η Ιωάννα, ή να ανοίγονται διαρκώς θέματα και να ανταλλάσσουμε συνεχώς τέτοια υπονοούμενα για την υποτιθέμενη Κατίνα και να χαλάει η όλη διάθεση και το ύφος που θα έπρεπε πραγματικά να έχει το φόρουμ, δε θα ήταν καλύτερο να λυθεί λοιπόν η ιστορία μεταξύ της Κατίνας και όσων τέλος πάντων έχουν αναφερθεί απο το στόμα της και σε προσωπικό Pm επίπεδο ή με οποιοδήποτε τρόπο ανέφερα παραπάνω, όπου στην τελική μπορείς να πεις και μια κουβέντα προσωπική?

Να στείλει το Νενάκι για παράδειγμα στην Κουτσομπόλα που αναφέρεις ένα Pm και να πεί... ξέρεις.. το και το και το... πάρε να 'χεις και να σκάσεις στην τελική.
Ξέρεις, το ξαναλέω και έχει νόημα αυτό που λεω... τα πράματα δεν είναι όπως φαίνονται... γίνονται παρεξηγήσεις που καταλήγουν σε χοντρούς καβγάδες απο το τίποτα.
Άσε που όπως εσύ βλέπεις μια ως Κουτσομπόλα της γειτονιάς, έτσι και γω από την δική μου οπτική γωνία, μπορεί να βλέπω μια άλλη ως Κακόβουλη στην ίδια γειτονιά... να μην βλέπουμε δλδ τις ίδιες, ακριβώς γιατί μπορεί να έχει συμβεί παρεξήγηση ή και να' χεις δίκιο στην τελική, δεν ξέρουμε και ούτε θα μάθουμε ποτέ απο υπαινιγμούς, αλλά μόνο απο ξεκαθαρίσματα σε προσωπικό επίπεδο!
Και τι γίνεται λοιπόν? Εσύ βλέπεις μια Κατίνα, εγώ βλέπω μια Κακίστρο... ωραία... το σύνολο δύο... δεν τις συστήνουμε την μια στην άλλη, να κάνουν παρέα, να ησυχάσουμε κι όλας Laughing

Αφού κάποιος έχει φτάσει σε ένα σημείο πλέον να λέει ότι κάποιος τον ενοχλεί, πρέπει να κάνει κάτι πιο ουσιώδες και να ζητήσει πρόσωπο με πρόσωπο τον λογαριασμό... σίγουρα θα έχει γίνει κάτι περισσότερο από αυτό που γίνεται αυτή τη στιγμή.

Εγώ πάντως και αναφέρομαι προς όλους, επειδή πραγματικά δεν ξέρω για πιο λόγο γίνεται τελευταία αυτή η ιστορία και στο λόγο μου, ζω στο μαύρο σκοτάδι όσο αφορά την υπόνοια ότι υπάρχει ανάμεσα μας άνθρωπος που υπονομεύει τους υπολοίπους και έχοντας άμεση σχέση με κάποια απο τα άτομα ανάμεσα στα οποία γίνεται η όλη ιστορία, πέφτω ειλικρινά από τα σύννεφα, γιατί μέχρι σήμερα υπέθετα ότι όλο αυτό γινόταν εξαιτίας της μιας κουβέντας παραπάνω που μπορεί να είχε ειπωθεί σε ένα δύο θέματα και μέσα στην ανταλλαγή διαφορετικών απόψεων, της αντιπάθειας ίσως του ενός για τον άλλο ή ξέρω και γω... κακόβουλα ‘λόγια’ απο κάποιον σε κάποιους άλλους... δεν ξέρω, ήταν όλα τόσο ξαφνικά που μόνο να υποθέτω μπορώ και χωρίς αποδείξεις... δεν παρατήρησα τίποτε για καμιά κουτσομπόλα ανάμεσα μας και για να το πω ωμά... μένω μ@λ@κ@ς και να με συμπαθάτε...!

Και επειδή δεν μπορώ να ξεκαθαρίσω αν είναι ο γιαλός τελικά στραβός ή στραβά αρμενίζουμε εμείς εδώ μέσα... δίνω το ελεύθερο σε κάθε μία σας και αν έχει κάποιο θέμα μαζί μου να μου στείλει Pm ή mail ή και να με πάρει τηλέφωνο, δεν έχω θέμα, για να το λύσουμε, με καλό ή κακό end.

Απλά θέλω βρε παιδιά να τελειώσει αυτό το πράμα κάθε μέρα σε κάθε θέμα... ή ας τα βρούνε ή ας μαλώσουνε τελείως... είναι κακό αυτό που ζητάω?

Δε θα το συνεχίσω άλλο, για να μην σας κουράσω παραπάνω Sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Τετ Σεπ 07, 2011 12:18 pm, 1 φορά

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
koukida έγραψε:...

Α να γεια σου, αυτό ακριβώς θέλω να πω!
Και δε θα διαφωνήσω μαζί σου, άλλωστε δεν κρύβομαι, είμαι απο δαύτες που έχουν ενοχληθεί, στεναχωρηθεί, λυπηθεί και δέκα άλλα πράματα, για την κατάσταση που συμβαίνει ξαφνικά και μεταξύ συγκεκριμένων ατόμων στο φόρουμ και απλά δεν καταλαβαίνω πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να λυθεί το πρόβλημα στα ίσα και σε προσωπικό επίπεδο.. θέλεις pm, θέλεις τηλ, θέλεις skype όπου να' ναι και μια για πάντα.

Και δεν χρειάζεται πάντα να έχουν όλα happy end βρε αδερφέ... οκ δεν το είπες έτσι, σε συγχωρώ, αλλά μου την έσπασες και δε θέλω να με ξαναενοχλήσεις... τέλος! Απλά πράματα, όχι σου τη λέω, μου τη λές?
Τι δηλαδή, είμαστε ώριμοι ενήλικες, οι περισσότερες βιώσατε ολόκληρη γέννα και δεν έχουμε το σθένος να στείλουμε ένα γαμωPm και να ξεκαθαριστούμε? Αρνούμε να το πιστέψω!
Άλλωστε, πως ξέρουμε αν μετά απο ένα ξεκαθάρισμα δεν ανακαλύψουμε πολλά διαφορετικά πράματα απο όσα ξέραμε μέχρι πρίν και απο όσα φανταζόμασταν. Το λέω βάση εμπειριών απο διάφορες συνανασυτοφές στη ζωή μου Wink

Έτσι λοιπόν, τα λέμε στα ίσα... κανένα πρόβλημα και σταματά το θέμα κεί, χωρίς υπονοούμενα, χωρίς τον χαζό αντρικό ανταγωνισμό του στυλ... την πετάξαμε έξω για να την μετρήσουμε ποιος την έχει μεγαλύτερη.

Και για να έρθω και στο παράδειγμα που έδωσες και είναι πολύ καλό...
... πχ. με το να ανοιχτεί ένα τέτοιο θέμα που πρότεινε, αστειευόμενη φαντάζομαι η Ιωάννα, ή να ανοίγονται διαρκώς θέματα και να ανταλλάσσουμε συνεχώς τέτοια υπονοούμενα για την υποτιθέμενη Κατίνα και να χαλάει η όλη διάθεση και το ύφος που θα έπρεπε πραγματικά να έχει το φόρουμ, δε θα ήταν καλύτερο να λυθεί λοιπόν η ιστορία μεταξύ της Κατίνας και όσων τέλος πάντων έχουν αναφερθεί απο το στόμα της και σε προσωπικό Pm επίπεδο ή με οποιοδήποτε τρόπο ανέφερα παραπάνω, όπου στην τελική μπορείς να πεις και μια κουβέντα προσωπική?

Να στείλει το Νενάκι για παράδειγμα στην Κουτσομπόλα που αναφέρεις ένα Pm και να πεί... ξέρεις.. το και το και το... πάρε να 'χεις και να σκάσεις στην τελική.
Ξέρεις, το ξαναλέω και έχει νόημα αυτό που λεω... τα πράματα δεν είναι όπως φαίνονται... γίνονται παρεξηγήσεις που καταλήγουν σε χοντρούς καβγάδες απο το τίποτα.
Άσε που όπως εσύ βλέπεις μια ως Κουτσομπόλα της γειτονιάς, έτσι και γω από την δική μου οπτική γωνία, μπορεί να βλέπω μια άλλη ως Κουτσομπόλα της ίδιας γειτονιάς... να μην βλέπουμε δλδ τις ίδιες, ακριβώς γιατί μπορεί να έχει συμβεί παρεξήγηση ή και να' χεις δίκιο στην τελική δεν ξέρουμε και ούτε θα μάθουμε ποτέ απο υπαινιγμούς, αλλά μόνο απο ξεκαθαρίσματα σε προσωπικό επίπεδο!
Και τι γίνεται λοιπόν? Εσύ βλέπεις μια Κατίνα, εγώ βλέπω μια Κατίνα... ωραία... το σύνολο δύο... δεν τις συστήνουμε την μια στην άλλη, να κάνουν παρέα, να ησυχάσουμε κι όλας Laughing

Αφού κάποιος έχει φτάσει σε ένα σημείο πλέον να λέει ότι κάποιος τον ενοχλεί, πρέπει να κάνει κάτι πιο ουσιώδες και να ζητήσει πρόσωπο με πρόσωπο τον λογαριασμό... σίγουρα θα έχει γίνει κάτι περισσότερο από αυτό που γίνεται αυτή τη στιγμή.

Εγώ πάντως και αναφέρομαι προς όλους, επειδή πραγματικά δεν ξέρω για πιο λόγο γίνεται τελευταία αυτή η ιστορία και στο λόγο μου, ζω στο μαύρο σκοτάδι όσο αφορά την υπόνοια ότι υπάρχει ανάμεσα μας άνθρωπος που υπονομεύει τους υπολοίπους και έχοντας άμεση σχέση με κάποια απο τα άτομα ανάμεσα στα οποία γίνεται η όλη ιστορία, πέφτω ειλικρινά από τα σύννεφα, γιατί μέχρι σήμερα υπέθετα ότι όλο αυτό γινόταν εξαιτίας της μιας κουβέντας παραπάνω που μπορεί να είχε ειπωθεί σε ένα δύο θέματα και μέσα στην ανταλλαγή διαφορετικών απόψεων, της αντιπάθειας ίσως του ενός για τον άλλο ή ξέρω και γω... κακόβουλα ‘λόγια’ απο κάποιον σε κάποιους άλλους... δεν ξέρω, ήταν όλα τόσο ξαφνικά που μόνο να υποθέτω μπορώ και χωρίς αποδείξεις... δεν παρατήρησα τίποτε για καμιά κουτσομπόλα ανάμεσα μας και για να το πω ωμά... μένω μ@λ@κ@ς και να με συμπαθάτε...!

Και επειδή δεν μπορώ να ξεκαθαρίσω αν είναι ο γιαλός τελικά στραβός ή στραβά αρμενίζουμε εμείς εδώ μέσα... δίνω το ελεύθερο σε κάθε μία σας και αν έχει κάποιο θέμα μαζί μου να μου στείλει Pm ή mail ή και να με πάρει τηλέφωνο, δεν έχω θέμα, για να το λύσουμε, με καλό ή κακό end.

Απλά θέλω βρε παιδιά να τελειώσει αυτό το πράμα κάθε μέρα σε κάθε θέμα... ή ας τα βρούνε ή ας μαλώσουνε τελείως... είναι κακό αυτό που ζητάω?

Δε θα το συνεχίσω άλλο, για να μην σας κουράσω παραπάνω Sad


Ε πολυ μιλας εσυ...αλλα συμφωνω ρε Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:...να ανταλλάσσουμε συνεχώς τέτοια υπονοούμενα για την υποτιθέμενη Κατίνα ...
...να λυθεί λοιπόν η ιστορία μεταξύ της Κατίνας και όσων τέλος πάντων έχουν αναφερθεί απο το στόμα της ...

...Εσύ βλέπεις μια Κατίνα, εγώ βλέπω μια Κατίνα... ωραία... το σύνολο δύο... δεν τις συστήνουμε την μια στην άλλη, να κάνουν παρέα, να ησυχάσουμε κι όλας Laughing
εγώ πειράζει που βρίσκομαι στα μάυρα σκοτάδια και δε βλέπω καμια κατινα?? (μακάριοι οι πτωχοι τω πνεύματι...)
scratch scratch scratch

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:...να ανταλλάσσουμε συνεχώς τέτοια υπονοούμενα για την υποτιθέμενη Κατίνα ...
...να λυθεί λοιπόν η ιστορία μεταξύ της Κατίνας και όσων τέλος πάντων έχουν αναφερθεί απο το στόμα της ...

...Εσύ βλέπεις μια Κατίνα, εγώ βλέπω μια Κατίνα... ωραία... το σύνολο δύο... δεν τις συστήνουμε την μια στην άλλη, να κάνουν παρέα, να ησυχάσουμε κι όλας Laughing
εγώ πειράζει που βρίσκομαι στα μάυρα σκοτάδια και δε βλέπω καμια κατινα?? (μακάριοι οι πτωχοι τω πνεύματι...)
scratch scratch scratch

Ούτε και γω!Razz Αλλά για να το λέει η κουκίδα, δεν μπορεί να είναι λάθος... Wink

ΕΡΩΤΗΣΗ... ΠΟΤΕ ΣΚΑΤΑ ΡΕ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ...
ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΚΑΞΕΣ... Αμα καταλάβω ότι διαβάζετε λίγο απ' την αρχή, λίγο απ' την μέση και κομμάτι απο το τέλος... σας έσκισα χαχαχαχα

Τζοανάκι μου, δεν σου την είπα... εγώ πρώτη ήμουν δαύτη που αναφέρθηκε στο μυαλό... αν το θυμάσαι Smile ... δεν το έγραψα για να σε θίξω και αν ακούστηκα έτσι να με συγχωρείς... απλά μέσα από σένα, το είπα γενικώς και αναφερόμενες σε όλες Smile

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μάλιστα. λέω να ασχολούμαι στο εξής πολύ περισσότερο με τα ενημερωτικά μου θεματάκια.. Rolling Eyes

mammyblue


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Nena
εγώ πειράζει που βρίσκομαι στα μάυρα σκοτάδια και δε βλέπω καμια κατινα?? (μακάριοι οι πτωχοι τω πνεύματι...)


a kala kai ego den exo parei xampari,oute katalava peri tinos prokeitai Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 262737

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:ΕΡΩΤΗΣΗ... ΠΟΤΕ ΣΚΑΤΑ ΡΕ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ...
ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΚΑΞΕΣ... Αμα καταλάβω ότι διαβάζετε λίγο απ' την αρχή, λίγο απ' την μέση και κομμάτι απο το τέλος... σας έσκισα χαχαχαχα
φιλεναδα, διαβαζουμε διαγωνια, να σε προλαβαινουμε Razz Razz Razz
θα τηνε ψαρεψω τουμόροου την κουκίδα, να με πει κι εμενα μπας και βγαλω ακρη..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε τωρα αν ειναι δυνατον!!
ρε Νενα - αυριο που ειπα να κατεβω κεντρο εχουν απεργια τα ΤΑΞΙ...!χαχαχαχα
αυτο θα πει γκαντεμια

οσο για το αλλο θεμα -δεν μπορω να ασχοληθω αλλο- προς το παρον -

με απασχολει η απεργια των ταξι..

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πού μενεις κουκι?? δεν περπατιεται η αποσταση μεχρι τον ΟΤΕ?? Νομιζα οτι εισαι σχετικά κοντα στο κεντρο.. Rolling Eyes

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην Καβαλα παντου πας με τα ποδια (υπερβαλλω)χαχα
οχι ρε κανενα προβλημα- θα με πεταξει ο αντρας μου ειπε
γιατι ξερει απο Βέσπα! Wink Wink

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια πολυ ζηλευω!!!ωραια η καβαλα!!!!!!!!!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλή είναι αν κ θα μπορουσε να ειναι καλυτερη. ας οψεται ο κος Δημαρχος μας που ξερενεται ολη μερα στις δημοσιες σχεσεις κ δεν κανει τπτ ουσιαστικο.
αληθεια ,Νενα αυριο μπορει να τον πετυχουμε -θα γυρναει οπως παντα- να παρεις αυτόγραφο! Razz

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilliput έγραψε: μάλιστα. λέω να ασχολούμαι στο εξής πολύ περισσότερο με τα ενημερωτικά μου θεματάκια.. Rolling Eyes

Όπως αγαπάς...πάντως...
Ιωάννα, στο ξαναλέω και για τελευταία φορά πως δεν σου την είπα... εγώ πρώτη ήμουν δαύτη που αναφέρθηκε στο μυαλό σου... αν το θυμάσαι Smile και μέχρι και αυτήν την στιγμή, δεν έχεις ακούσει ποτέ κακιά κουβέντα απο μένα... τόσα βράδια βγάλαμε στο τσατ τα εσώψυχα μας, κάναμε και τις πλάκες μας, μέχρι και πριν κάτι μέρες και ξαφνικά δεν μπορείς να αναγνωρίσεις και παρεξηγείς μια απλή παρατήρηση απο μένα?
Με ξέρεις πως εκφράζομαι, πότε εκφράζομαι όπως εκφράζομαι και γιατί χρησιμοποιώ τον συγκεκριμένο τρόπο έκρασης... όχι, δεν σε παρεξήγησα, ξέρω πολύ καλά τι έγραψα!
Το θέμα είναι εσύ με τι διάθεση το ανέγνωσες και πόσο 'καχύποπτο' ήταν απο πρίν το μυαλό σου για να το πάρεις τόσο στραβά, ώστε να φτάσεις στο σημείο να μας την λές και να θυμώνεις κι όλας.

Τόσο καιρό που ήμασταν κοντά και έβρισκες ενδιαφέρουσα την παρέα μου δεν σου έδειξα τις προθέσεις μου? Είδες ποτέ κανένα είδος επίθεσης απο μένα προσωπικά? Κάποιο υπονοούμενο?
Θεωρώ ότι, τουλάχιστον εγώ σου έχω φερθεί άψογα εδώ μέσα και μπροστά σου και απο πίσω σου! Ακόμα και τώρα τα λέω τα πράματα όπως είναι!

Και μόνο ότι θεώρησες πως σου το είπα για να σε προσβάλω, πραγματικά με στεναχωρεί και με ενοχλεί ταυτόχρονα... τι να πω... αν νομίζεις έτσι καλώς... φρόντισε όμως καθώς μεγαλώνεις, να δώσεις έμφαση λίγο στην κρίση σου, προς κάθε της κατεύθυνση, γιατί το μυαλό όντως το κατέχεις και με το παραπάνω και ξέρεις να το χρησιμοποιείς άριστα... Smile

Δεν χρειάζεται να σταματήσεις εσύ να γράφεις, όπου και όταν το θέλεις! Ποτέ δεν υπήρξα λογοκριτής κανενός, δε θα με ονομάσεις εσύ τώρα στα 34 μου χρόνια... είναι αντίθετο του χαρακτήρα μου, των πιστεύω μου και με προσβάλει και μόνο που αναφέρω τη λέξη... δεν κάνω υποδείξεις μόνο παρατηρήσεις και είναι άκρως καλοπροαίρετες, όπως και δεν μ' ενδιαφέρει να μειώνω και να προσβάλω άλλους και πόσο μάλλον την νοημοσύνη τους και μάλιστα ανθρώπων που μέχρι χθες είχα την εντύπωση ότι εκτιμούσαν τις καλόβουλες προθέσεις μου απέναντι τους.
Ξέρω να εκτιμώ ανθρώπους και να τους σέβομαι και εδω μέσα σέβομαι πάρα πολλούς και όχι μόνο δύο... Wink

O Σεβασμός δεν επιβάλλεται με το στανιό... εμπνέεται με τον καλόβουλο μας χαρακτήρα! Wink και υπάρχουν πολλοί τέτοιοι χαρακτήρες εδω μέσα... άνοιξε τα μάτια σου και βρες τους!

Όπως και να'χει, για ακόμα μια φορά, ζητώ συγνώμη και το ΒΟΥΛΩΝΩ!
Καλή σου συνέχεια και ευχαριστώ για τα όμορφα βράδια στο τσατ... πραγματικά απόλαυσα την συντροφιά σου Smile Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #4 - Σελίδα 20 417472
[/size]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτογραφο???? Από τον κο Δημαρχο??Ωωωωω, ευτυχία!! Να βάλω και το καλο μου το βρακι λές???

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα χαχαχα βαλτο! Razz

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:ΕΡΩΤΗΣΗ... ΠΟΤΕ ΣΚΑΤΑ ΡΕ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ...
ΠΑΛΙΟΚΑΡΑΚΑΞΕΣ... Αμα καταλάβω ότι διαβάζετε λίγο απ' την αρχή, λίγο απ' την μέση και κομμάτι απο το τέλος... σας έσκισα χαχαχαχα
φιλεναδα, διαβαζουμε διαγωνια, να σε προλαβαινουμε Razz Razz Razz
θα τηνε ψαρεψω τουμόροου την κουκίδα, να με πει κι εμενα μπας και βγαλω ακρη..
ΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙΣ ΚΑΡΓΙΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ!
ΘΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ... ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΛΟΛRazz

ΚΑΙ ΠΟΥ' ΣΑΙ.. ΑΜΑ ΔΕ ΣΟΥ ΠΕΙ... ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΛΠΟ... ΚΡΑΝΙΟΘΡΑΥΣΤΗΣ, ΓΚΙΛΟΤΙΝΑ, ΤΡΟΧΟΣ, ΔΑΧΤΥΛΟΣΦΙΧΤΗΣ, ΚΑΨΙΜΟ ΜΕ ΤΣΙΓΑΡΟ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ, ΘΑ ΛΥΓΙΣΕΙ Razz

Καλά να περάσετε καλές μου, που θα περάσετε τέλεια και μη ξεχνάααααατε το σημαντικότεροοοοοοο... ΦΩ ΤΟ ΓΡΑ ΦΙ ΕΣ! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις