Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
351 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 351 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Παρ Σεπ 02, 2011 4:44 am

despoina_vaggelhs

despoina_vaggelhs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το βρισκω απολυτως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! κατα τα δικα μου δεδομενα παραησουν ευγενικη μαζι του ...εγω πραγματικα δεν ξερω ποσο ασχημα θα αντιδρουσα...
μακαρι να καταλαβε κ να μην ξαναεπαναλυφθει το σκηνικο!!! σας ευχομαι τα καλυτερα για το νινι κ καλη συνεχεια με το θηλασμο!!! Wink

27Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Παρ Σεπ 02, 2011 4:51 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ErsaTs έγραψε:Κορίτσια...έχω θέμα! Έχω γεννήσει εδώ και 30 περίπου μέρες και έχω ένα πρόβλημα. Κάθε φορά που θηλάζω και είμαστε με τα πεθερικά μου ο πεθερός μου μου έρχεται απο πάνω και κοιτάζει...και η πεθερά μου του την λέει αλλά δεν σκαμπάζει. Και ας πούμε οκ όταν είμαι σε δωμάτιο και είμαστε όλοι μαζί, αλλά τις προάλλες έφτασε στο αποκορύφωμα. Ήμουν ξάπλα στο κρεββάτι και θήλαζα..και ξαφνικά τον ακούω που έρχεται, επειδή είχε ξαναέρθει μέσα στην κρεββατοκάμαρα που θήλαζα τράβηξα γρήγορα ένα σεντόνι και σκεπάστηκα και εγώ και το μωρό...και τι έκανε? Εκτός του ότι άνοιξε την πόρτα και μπήκε ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ..ΣΗΚΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ!!!!!!!!!!!!!! Τα είδα όλα. Νευρίασα τόσο πολύ. Πές ότι δεν είχα μπεί στην κρεββατοκάμαρα για να θηλάσω αλλά για να αλλάξω..τι θα έκανε; Θα έμπαινε πάλι να μου σηκώσει το βρακί; Δε λέω ότι το κάνει για να δεί κάτι, το κάνει για να δεί το παιδί, αλλά δεν θα έπρεπε να είχε κάποια όρια; Επίσης με είδε μια μέρα που έκανα μαλάξεις ενώ θήλαζα και τι μου είπε; "Το αρμέγεις;;;"..δεν απάντησα φυσικά. Είμαι παράλογη και μυγιάγγιχτη;; Σας έχει τύχει;; Του το είπε ο άντρας μου σε στυλ "μη πηγαίνεις μέσα όταν θηλάζουνε!" και του είπε οτι δεν πάει και ευτυχώς τον είχε δει ο άντρας μου και του είπε ότι τον είδε και απάντησε "να λίγο πήγα να τον δώ γιατί θα φύγω τώρα". confused confused confused confused [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ErsaTs έγραψε:να του το πω και εγώ;; του το λένε τόσοι άλλοι!! Εκτός αυτού αν ήθελα να με βλέπει δεν θα πήγαινα στην κρεββατοκάμαρα! Εδώ φίλες μου είναι σπίτι και δεν τολμάνε να χτυπήσουν την πόρτα!

μηπως του εχεις δωσει λαθπς μηνυματα του ανθρωπου?συγγνωμη κιολας αλλα στο πρωτο σου μηνυμα λες "οκ οταν ειμαστε ολοι στο ιδιο δωματιο" και στο δευτερο "αν ηθελα να με βλεπει δε θα πηγαινα στο δωματιο"...εγω λιγο μπερδευτηκα και λεω μηπως μπερδευτηκε κι αυτος? κι εν πασει περιπτωσει δε ξερω γιατι δε κλειδωνεις...

28Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Παρ Σεπ 02, 2011 5:01 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τώρα έρχεται, θα κάνω δοκιμαστικό με το κλείδωμα, έχω να αντλήσω κιόλας οπότε σούπερ! Όταν λέω εντάξει όταν είμαστε όλοι στο ίδιο δωμάτιο εννοώ ότι μπορεί να είμαστε στο σαλόνι όλοι ας πούμε και εγώ να γυρίσω να φτιάξω το μωρό στο στήθος και να θηλάζω απόμερα. Δεν τους πάω δίπλα! Φοράω και ειδικά ρούχα άλλωστε και δε φαίνεται τίποτα απο μακρυά. Όταν όμως λέω πάω μέσα να θηλάσω, σημαίνει ότι θα είμαι ξάπλα μπορεί και με το βρακί αν είμαι σπίτι μου!!! Δε νομίζω ότι έδωσα ποτέ σε κανέναν το μήνυμα να μπαίνει στην κρεββατοκάμαρα μου ΕΙΔΙΚΑ χωρίς να χτυπάει και να περιμένει και απάντηση!
despoina_vagelis το έχω αυτό με την ευγένια...! Τρομάρα μου! Θέλει και λίγο στόμα για να στο έχουν!
Καλά η Jo_jomama τα έσπασε όλα τα ρεκόρ!!! Αν δώ ότι θα αντιδράσει και σήμερα στο κλείδωμα θα του το πω εγώ, αν και έχω ηδη προειδοποιήσει τον άντρα μου που τον φέρνει σπίτι.
ntina σε ευχαριστώ για τις ευχές! Στο έκανε και σένα???

29Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Παρ Σεπ 02, 2011 5:14 am

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ErsaTs έγραψε:
ntina σε ευχαριστώ για τις ευχές! Στο έκανε και σένα???

ωωωω ναι και μένα τα ίδια....εγώ όμως το πρόβλημα το είχα με όλους φυσικά πιο πολύ με τους άντρες!ο πεθερός μου όμως ήταν και επίμονος και είχε και την δική του άποψη....και το έλεγε κιόλας σιγά δεν είναι κακό να βλεπεις μια γυναίκα να θηλάζει ειναι το θαύμα της φύσης και πόσο μάλλον όταν θηλάζει τον εγγονό μου έτσι έλεγε!!!τι να του πεις του ανθρώπου μετά πέσ μου?απλά κλείδωνα γιατί και εγώ έχω τις δικές μου απόψεις και στο κάτω κάτω δεν μπορούσα να με βλέπει να θηλάζω κι από την στιγμή που δεν το καταλάβαινε δεν γινόταν αλλιώς!η πλάκα ήταν την πρώτη φορά που πήγε να μπει και βρήκε κλειδωμένα χαχαχαχα !!!!!!

30Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Παρ Σεπ 02, 2011 5:17 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ErsaTs έγραψε:τώρα έρχεται, θα κάνω δοκιμαστικό με το κλείδωμα, έχω να αντλήσω κιόλας οπότε σούπερ! Όταν λέω εντάξει όταν είμαστε όλοι στο ίδιο δωμάτιο εννοώ ότι μπορεί να είμαστε στο σαλόνι όλοι ας πούμε και εγώ να γυρίσω να φτιάξω το μωρό στο στήθος και να θηλάζω απόμερα. Δεν τους πάω δίπλα! Φοράω και ειδικά ρούχα άλλωστε και δε φαίνεται τίποτα απο μακρυά. Όταν όμως λέω πάω μέσα να θηλάσω, σημαίνει ότι θα είμαι ξάπλα μπορεί και με το βρακί αν είμαι σπίτι μου!!! Δε νομίζω ότι έδωσα ποτέ σε κανέναν το μήνυμα να μπαίνει στην κρεββατοκάμαρα μου ΕΙΔΙΚΑ χωρίς να χτυπάει και να περιμένει και απάντηση!
despoina_vagelis το έχω αυτό με την ευγένια...! Τρομάρα μου! Θέλει και λίγο στόμα για να στο έχουν!
Καλά η Jo_jomama τα έσπασε όλα τα ρεκόρ!!! Αν δώ ότι θα αντιδράσει και σήμερα στο κλείδωμα θα του το πω εγώ, αν και έχω ηδη προειδοποιήσει τον άντρα μου που τον φέρνει σπίτι.
ntina σε ευχαριστώ για τις ευχές! Στο έκανε και σένα???

να ξαναρωτησω κατι που δεν καταλαβα????(ειμαι λιγο αργη τι να κανω?)ο αντρας σου γιατι τον φερνει?αφου ξερει σε ποσο δυσκολη θεση σε εχει φερει παμπολλες φορες...τεσπα γνωμη μου ειναι περα απο το κλειδωμα να μη θηλαζεις στο σαλονι ουτε καν απομερα γιατι ισως ετσι νομιζει οτι δεν ενοχλεισαι να βλεπουν να θηλαζει το μωρο.να μην τους διωχνεις αλλα ας πηγαινεις σε καποιο διπλα δωματιο.και να του το πεις κιολας οτι σε ενοχλει...καλα η γυναικα του τι λεει????????

31Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Τρι Σεπ 06, 2011 4:07 am

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξαναδιάβασα το ποστ, μήπως με γελούσαν τα μάτια μου Shocked Shocked !! Το λες αλήθεια τώρα αυτό, δεν το λες για να γελάσουμε έτσι??
Δηλαδή ο πεθερός σου σήκωσε και το σεντόνι για να δει τι?? Δεν ξέρει τη λέξη "θηλασμός" στη θεωρία, θέλει να τη δει και στην πράξη??Δεν το έχω ξανακούσει αυτό το πραγμα, τι να πω??
Σε λίγο θα σηκώσει το σεντόνι για να δει πώς γίνεται και το 2ο εγγόνι του!!
Απαραδεκτο, ας μη θεωρηθώ υπερβολικη και καχύποπτη, αλλά το μυαλό μου πάει και αλλού, συγγνώμη!!
Ο άντρας σου είναι αυτός που πρέπει να βάλει όρια! Απίστευτο μου φαίνεται, δεν είναι δυνατόν ένας άντρας άλλος-εκτός από τον δικό σου- και δη ο πεθερός σου (άκουσον άκουσον Rolling Eyes )να θέλει να δει πώς θηλάζει το εγγόνι του!

32Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Τρι Σεπ 06, 2011 4:37 am

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mangio έγραψε:Ξαναδιάβασα το ποστ, μήπως με γελούσαν τα μάτια μου Shocked Shocked !! Το λες αλήθεια τώρα αυτό, δεν το λες για να γελάσουμε έτσι??
Δηλαδή ο πεθερός σου σήκωσε και το σεντόνι για να δει τι?? Δεν ξέρει τη λέξη "θηλασμός" στη θεωρία, θέλει να τη δει και στην πράξη??Δεν το έχω ξανακούσει αυτό το πραγμα, τι να πω??
Σε λίγο θα σηκώσει το σεντόνι για να δει πώς γίνεται και το 2ο εγγόνι του!!
Απαραδεκτο, ας μη θεωρηθώ υπερβολικη και καχύποπτη, αλλά το μυαλό μου πάει και αλλού, συγγνώμη!!
Ο άντρας σου είναι αυτός που πρέπει να βάλει όρια! Απίστευτο μου φαίνεται, δεν είναι δυνατόν ένας άντρας άλλος-εκτός από τον δικό σου- και δη ο πεθερός σου (άκουσον άκουσον Rolling Eyes )να θέλει να δει πώς θηλάζει το εγγόνι του!

το κακό είναι ότι θέλουν να βλέπουν περιορισμένα πράγματα...... γιατί ρε μπάρμπα δε θες να δεις (πόσο μάλλον να αλλάξεις... ) την πράσινη ημίρρευστη κουράδα του εγγονού σου και θες να βλέπεις μόνο το εισερχόμενο περιεχόμενο που θα την προκαλέσει;;;;; Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259

33Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Τρι Σεπ 06, 2011 5:34 am

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ θα γίνω κακιά, αν και δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι δεν θέλει απλώς "να παίρνει μάτι". Γιαυτό θα τον αντιμετώπιζα σαν έναν ανώμαλο που θέλει να δει το στήθος μου και όχι το μωρό. Η πολλή ευγένεια βλάπτει και στέλνει λάθος μηνύματα.

34Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Κυρ Οκτ 23, 2011 4:44 am

????????


Επισκέπτης
bonheur έγραψε:Η πολλή ευγένεια βλάπτει και στέλνει λάθος μηνύματα.

Σωστή!!

35Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Κυρ Οκτ 23, 2011 4:52 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Κορίτσια...έχω θέμα! Έχω γεννήσει εδώ και 30 περίπου μέρες και έχω ένα πρόβλημα. Κάθε φορά που θηλάζω και είμαστε με τα πεθερικά μου ο πεθερός μου μου έρχεται απο πάνω και κοιτάζει...και η πεθερά μου του την λέει αλλά δεν σκαμπάζει. Και ας πούμε οκ όταν είμαι σε δωμάτιο και είμαστε όλοι μαζί, αλλά τις προάλλες έφτασε στο αποκορύφωμα. Ήμουν ξάπλα στο κρεββάτι και θήλαζα..και ξαφνικά τον ακούω που έρχεται, επειδή είχε ξαναέρθει μέσα στην κρεββατοκάμαρα που θήλαζα τράβηξα γρήγορα ένα σεντόνι και σκεπάστηκα και εγώ και το μωρό...και τι έκανε? Εκτός του ότι άνοιξε την πόρτα και μπήκε ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ..ΣΗΚΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ!!!!!!!!!!!!!! Τα είδα όλα. Νευρίασα τόσο πολύ. Πές ότι δεν είχα μπεί στην κρεββατοκάμαρα για να θηλάσω αλλά για να αλλάξω..τι θα έκανε; Θα έμπαινε πάλι να μου σηκώσει το βρακί; Δε λέω ότι το κάνει για να δεί κάτι, το κάνει για να δεί το παιδί, αλλά δεν θα έπρεπε να είχε κάποια όρια; Επίσης με είδε μια μέρα που έκανα μαλάξεις ενώ θήλαζα και τι μου είπε; "Το αρμέγεις;;;"..δεν απάντησα φυσικά. Είμαι παράλογη και μυγιάγγιχτη;; Σας έχει τύχει;; Του το είπε ο άντρας μου σε στυλ "μη πηγαίνεις μέσα όταν θηλάζουνε!" και του είπε οτι δεν πάει και ευτυχώς τον είχε δει ο άντρας μου και του είπε ότι τον είδε και απάντησε "να λίγο πήγα να τον δώ γιατί θα φύγω τώρα". confused confused confused confused Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 311356 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 311356 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 311356

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλά γέλασα πάρα πολύ με το ποστ, δεν είσαι καθόλου μυγιάγγιχτη αυτός είναι παράξενος..είναι δυνατόν????????????????????????εγώ θα του την έλεγα χοντρά πάντως..θα έλεγα να μη ξαναμπεί στο δωμάτιο την ώρα που θηλάζω..αυτό είναι θράσος, δε μπορείς να έχεις ευγένεια σε τέτοιες περιπτώσεις!

Εγώ στο μαιευτήριο που μπαινοβγαίναν και ήθελα να θηλάσω εγώ ή η κοπέλες, τους βγάζαμε όλους έξω..

36Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Κυρ Οκτ 23, 2011 11:40 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι λεσ ρε κοριτσι μου αυτοσ δεν πρεπει να στεκει ελεος και ακομα δεν τον εχεισ βρισει...εγω θατον ξεχεζα με τιν πρωτη που λεει ολογοσ τιν μανα μασ δεν θελουμε και καθεσε και τον ανεχεσε..καλητερα να μηλισεισ Mad

37Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Κυρ Οκτ 23, 2011 2:16 pm

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ανατρίχιασα... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked .αν ειναι δυνατον!κοψτου το αμεσως!ακους εκει να σηκωσει το σεντονι για ονομα του Θεου εδω ο αντρας μου δεν κοιταει οταν θηλαζω ελεος δηλαδη!

38Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Κυρ Οκτ 23, 2011 2:39 pm

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ErsaTs έγραψε:Κορίτσια...έχω θέμα! Έχω γεννήσει εδώ και 30 περίπου μέρες και έχω ένα πρόβλημα. Κάθε φορά που θηλάζω και είμαστε με τα πεθερικά μου ο πεθερός μου μου έρχεται απο πάνω και κοιτάζει...και η πεθερά μου του την λέει αλλά δεν σκαμπάζει. Και ας πούμε οκ όταν είμαι σε δωμάτιο και είμαστε όλοι μαζί, αλλά τις προάλλες έφτασε στο αποκορύφωμα. Ήμουν ξάπλα στο κρεββάτι και θήλαζα..και ξαφνικά τον ακούω που έρχεται, επειδή είχε ξαναέρθει μέσα στην κρεββατοκάμαρα που θήλαζα τράβηξα γρήγορα ένα σεντόνι και σκεπάστηκα και εγώ και το μωρό...και τι έκανε? Εκτός του ότι άνοιξε την πόρτα και μπήκε ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ..ΣΗΚΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ!!!!!!!!!!!!!! Τα είδα όλα. Νευρίασα τόσο πολύ. Πές ότι δεν είχα μπεί στην κρεββατοκάμαρα για να θηλάσω αλλά για να αλλάξω..τι θα έκανε; Θα έμπαινε πάλι να μου σηκώσει το βρακί;Δε λέω ότι το κάνει για να δεί κάτι, το κάνει για να δεί το παιδί, αλλά δεν θα έπρεπε να είχε κάποια όρια; Επίσης με είδε μια μέρα που έκανα μαλάξεις ενώ θήλαζα και τι μου είπε; "Το αρμέγεις;;;"..δεν απάντησα φυσικά. Είμαι παράλογη και μυγιάγγιχτη;; Σας έχει τύχει;; Του το είπε ο άντρας μου σε στυλ "μη πηγαίνεις μέσα όταν θηλάζουνε!" και του είπε οτι δεν πάει και ευτυχώς τον είχε δει ο άντρας μου και του είπε ότι τον είδε και απάντησε "να λίγο πήγα να τον δώ γιατί θα φύγω τώρα". confused confused confused confused Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 679259 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 311356 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 311356 Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 311356


εγω παλι μαλλον εχω πονηρο μυαλο!
και θα το επαιρνα ως το οτι θελει τα παιρνει ματι...

εννοειτε πως θα τον στολιζα με διαφορα κοσμητικα επιθετα!
και τον αντρα μου μαζι!!
σε τετοια θεματα δεν χωραει η ευγενεια!
μη σου πω θα ετρωγε κ καμια σβερκια αν εκανε κινηση να σηκωση το σεντονι μου!!!!
εγω παντος απο στο νοσοκομειο τους εδιωξα ολους για να θηλασω οχι να εχω κ μπαστακα τον πεθερο!
αν θελει τα δει θηλασμο βαλτον να δει στο youtube!
εγω παλι κατι τετοιους τους λεω πορ...γερους!!!
ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

39Θηλασμός-πεθερός - Σελίδα 2 Empty Απ: Θηλασμός-πεθερός Κυρ Οκτ 23, 2011 10:45 pm

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΧΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! ΔΕΝ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΑΣ! ΠΕΣΤΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΚΟΜΜΕΝΑ ΑΥΤΑ! ΕΛΕΟΣ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ!ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΟΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΥΤΕΣΕ ΚΑΙ ΠΟΝΗΡΑ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΡΥΒΕΣΕ? ΚΡΥΒΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΕΣΕ. Ε ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙ ΝΤΡΟΠΗ ΔΗΛΑΔΗ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ. ΜΙΛΑ ΤΟΥΣ. ΒΡΕΣ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΟ ΠΕΣΤΟ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΕΚΕΙΝΟΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝΕ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις