Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μην ανησυχείς δεν παίζει ρόλο πόσα κιλά είσαι. Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα 78KG (ναι πολλα το ξέρω). Ευτυχώς έβαλα μόνο 3KG. Και ο γιατρός στην 36 εβδομάδα μου είπε ότι μάλλον θα είναι γύρω στα 2100 το μωρό αν τα καταφέρναμε ή ακόμα και λιγότερο. Στην 38η που γέννησα ήταν 2650. Η κουμπάρα μου πάλι στα 50KG που ήταν έβαλε αρκετά και το μωρό ήταν σχεδόν 4KG.

NATASHA


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν εχει να κανει με το βαρος της μητερας,να εισαι σιγουρη οτι οι γιατροι που μας παρακολουθουν λενε για τα περιθωρια που εχουμε!!!!! I love you

kiriaki

kiriaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
den isxiei katholou afto!!!exo polla paradeigmata apo to k ontino mou perivallon opou poli adinates kopeles(milame gia poli adinates) ekanan morakia 4kila!!!

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πήρα 20 κιλά και ο μπέμπης βγήκε 3380!Μια χαρά δηλαδή!

Μία φίλη μου,πήρε 6 και ο μικρός στις ίδιες εβδομάδες γεννήθηκε 4200!!!!!

Δεν παίζει ρόλο το βάρος της μαμάς! Wink Wink Wink Wink Wink

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kale egw imoun 52 kila kai me ipsos an thymamai kala 1.75..kapou ekei... kai o mpempis m gennithike 4.140 mosxaraki..
mi skas...vevaia pira 6 kila mexri ton 6 o mina kai meta...mexri na gennisw eixa parei synolo 30!!!

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εγω δεν πηρα πολλα κιλα στις εγκυμοσυνες ,ειμαι γυρω στα 53 κιλα και η πρωτη κορη γεννηθηκε 37η εβδομαδα 3600και η δευτερη παλι 37η 2700.η αληθεια ειναι οτι τα μωρακια οτι πρεπει να παρουν θα το παρουν απο τον οργανισμο μας αλλα το σιδηρο ,μαγνησιο και ασβεστιο ειναι για δικη μας βοηθεια αφου τα δικα μας αποθεματα πανε στα μωρακια μας.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίγο "παλιό" το θέμα αλλά θα ήθελα να συμπληρώσω την εξής απορία:
Ωραία και ξέρουμε ότι το βάρος ή το μέγεθος της μητέρας δεν έχει να κάνει με το βάρος ή το μέγεθος του εμβρύου.
ΑΛΛΑ: έχει να κάνει με το πώς θα γεννήσει?
Δηλαδή μία σχετικά "μικρόσωμη" μαμά, με ένα "μεγαλόσωμο" μωρό (θρεφταράκι που λένε) μήπως "δεν ενδείκνυται" να γεννήσει φυσιολογικά?
Μήπως ο καλύτερος τρόπος είναι η καισαρική?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Λίγο "παλιό" το θέμα αλλά θα ήθελα να συμπληρώσω την εξής απορία:
Ωραία και ξέρουμε ότι το βάρος ή το μέγεθος της μητέρας δεν έχει να κάνει με το βάρος ή το μέγεθος του εμβρύου.
ΑΛΛΑ: έχει να κάνει με το πώς θα γεννήσει?
Δηλαδή μία σχετικά "μικρόσωμη" μαμά, με ένα "μεγαλόσωμο" μωρό (θρεφταράκι που λένε) μήπως "δεν ενδείκνυται" να γεννήσει φυσιολογικά?
Μήπως ο καλύτερος τρόπος είναι η καισαρική?


από θέμα σώματος καθαρά, είμαι κατάλληλη πιστεύω για να απαντήσω! είμαι αρκετα μικροκαμωμένη, και σε ύψος και σε βάρος, σε αντίθεση με το μπουμπούκι μου που ήταν τεράστιο. δεν υπολογίζαμε να κάνουμε καισαρική με το γιατρό μου, αλλά ο μικρός είχε περάσει 2 μέρες από την ΠΗΤ, και το κεφάλι του ήταν πάνω από τη λεκάνη, έτσι περάσαμε σε καισαρική γιατί όπως μου είπε ο γιατρός και με τεχνιτούς να με έβαζε, θα έτρωγα όλους τους πόνους και μετά θα έτρωγα και την καισαρική.
τώρα αυτό δεν είναι και κανόνας, πάντως πιστεύω ότι αν το μωρό είναι τεράστιο και η μανούλα "μικρή" σε κυβικά, μια ταλαιπωρία θα την υποστεί στον φυσιολογικό τοκετό!

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GATAKI έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΤΕ 1 ΑΠΟΡΙΑ ,
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ , ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ Η ΚΑΝΟΝΙΚΗ ?

ναι πως!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα κι από μένα...!

Έχω μια φίλη στην δουλειά που γέννησε 10 μέρες πριν από μένα.Η κοπέλα ξεκίνησε εγκυμοσύνη με 50 κιλά και 1.69 ύψος!Πήρε μόνο 6 κιλά.Ο μπέμπης της βγήκε 4600 και 56 πόντους.
Η κουμπάρα μου δε,που είναι μια παχουλή κοπέλα(85 κιλά,1.65 ύψος) γέννησε στην 38 εβδομάδα και το κοριτσάκι της γεννήθηκε 2700 και 51 πόντους.Μια χαρά δηλαδή.
Σίγουρα αν είναι μικρή η λεκάνη σου θα γεννήσει με το ελάχιστο παραπανίσιο ζόρι,αλλά δε θεωρώ ότι παίζει ρόλο.

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσακια μου ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου 42 κιλα..... τωρα ειμαι στον 6ο μηνα και εχω παρει μεχρι τωρα 8 κιλα αλλα ο γιατρος μου εβαλε λιγακι χερι γιατι πηρα αποτομα κιλα και μου ειπε να μην ξεπερασω τα 15 κιλα συνολο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad τωρα πως θα γινει αυτο δεν ξερω...
κοιλιτσα δεν εχω πολυ μεγαλη αφου ολοι μου λενε ΑΑΑΑΑΑΧ ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΙ ΜΩΡΟ Θ ΑΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.....κι ομως οταν πηγαμε το σαββατο στο γιατρο και του το ειπα αυτο μου λεει αστους να λενε δνε ξερουνε την τυφλα τους ολοι αυτοι.....
οταν λοιπον ηρθε η ωρα του υπερηχου μας λεει ο γιατρος ουαου αρκετα μεγαλο μωρο ειμαστε τωρα 800 γραμμαρια στην 25η εβδομαδα οποτε συμφωνα με τα στατιστικα το μωρο θα βγει μεχρι 3600....του λεω γιατρε μου πως θα τ βγαλω εγω το μεγαλο μωρο; ισχυει  οτι αμα εισαι αδυνατη το μωρο θα βγει με λιγοτερα κιλα ς - Σελίδα 2 534787 και γυρναει ο γιατρος μου κα μου λεει δυσκολα οπως σου ειπανε και οι φιλες σου και φυσικα μου πατησε ματια Very Happy και μου λεει μην ακους κανεναν το μωρο ειναι μια χαρουλα παιρνει κιλα θα γινει παιδαρας και θα γεννησεις και μια χαρουλα....
οποτε ολα αυτα που λενε παιδια ειναι μυθος καθαρα...η μανα μου ξεκινησε 50κιλα εγκυμοσυνη και ο αδελφος μου βγηκε 3700 και γενικα εκανε μεγαλα παιδια η μανα μου και ειναι μια σταλια γυναικα... Very Happy
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.....ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ

mpoympoykaki

mpoympoykaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KΑΛΗΜΕΡΑ!!!
ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 23 ΚΙΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ tongue pig ισχυει  οτι αμα εισαι αδυνατη το μωρο θα βγει με λιγοτερα κιλα ς - Σελίδα 2 875502 Κ ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1,64 ισχυει  οτι αμα εισαι αδυνατη το μωρο θα βγει με λιγοτερα κιλα ς - Σελίδα 2 875502 Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 3125 Κ 50 ΠΟΝΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καμια σχεση. Ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι δικη σου απορια αλλα καποιος εξυπνακιας θα στο ειπε!Εφοσον το μωρο τρέφεται σωστα απο τον πλακουντα οπως ειπε και καποια κοπελα μην αγχωνεσαι καθολου. Απλα αυτο που πρεπει να δωσεις βάση ειναι η μεσουλα σου. Ειδικα προς το τελος που θα μεγαλωνει η κοιλιτσα σου να μην την καταπονείς.

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΡΙΝ 5.5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΜΟΥΝ 50 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ 1.70 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟΝ 9Ο ΜΗΝΑ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 63 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΡΑΚΙ 3850 ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΑ 52 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ισχυει με τιποτα κατι τετοιο!Στον γιο μου ξεκινησα 55 κιλα-1,74 υψος-και πηρα 6 κιλα,το μωρο μου βγηκε 3 κιλα.Τωρα ειμαι στον 7ο εχω παρει σκαρτα 5 κιλα και ο γιατρος μου λεει οτι ειναι και μεγαλο για τους μηνες...να φανταστεις μοιαζω σαν να εχω φαει λιγο παραπανω.. Shocked

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το βάρος της μητέρας δεν παίζει κανένα ρόλο με το πόσο θα γεννηθεί το μωράκι . Εγώ έμεινα έγκυος στα 53 και πήρα 6 κιλά ο Σταύρος γεννήθηκε 2950 και γεννήθηκε την 38η εβδομάδα . Βγήκα απο το νοσοκομείο και 3 κιλά πιο κάτω . Κάποιες έρευνες αλλά όχι με βεβαιότητα έχουν δείξει ότι γυναίκες με χαμηλό βάρος ίσως γεννήσουν προοωρα ενώ αντίθετα γυναίκες με μεγάλο σωματικό βάρος μπορεί να παρουσιάσουν επιπλοκές στην κύηση και να πάνε για καισαρική η να παρουσιάσουν και ζάχαρο . Εγω ξέρω ΄ομως φίλη στην οποία παρουσιαστηκς ζάχαρο και ήταν αδύνατη και δεν είχε πάρει κιλά άρα τίποτα δεν είναι απόλυτο .Πάντως κοπέλα μου θα ήσουν η χαρά του γιατρού μου είχε κόλλημα με τα κιλά όσο λιγότερα τόσο καλύτερα έλεγε

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου 50.5 (με υψος 1.70) και εβαλα 19 κιλα (εγινα ανθρωπος).
η μπουμπου μου γεννηθηκε στην 38η βδομαδα 2790

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουνα περιπου 63 κιλα κ εφτασα τα 70 αλλα το μωρο μου βγηκε 2950,δν νομιζω οτι εχει σχεση.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ ξεκινησα την εγκυμοσύνη μου 53 κιλά με 1,64 ύψος,έβαλα 10 κιλά και γέννησα την μικρή στις 39 εβδομάδες 3110 γραμμ.

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν παιζει ρολο το ποσο αδυνατη η μικροκαμωμενη ειναι η μαμα στα κιλα που θα γεννηθει το μωρο της.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ στην εγκυμοσύνη πήρα 23 κιλά. Αν ίσχυε αυτό ο μπέμπης έπρεπε να βγει πάνω από 5 κιλά λοιπόν. Έλα όμως που μου βγήκε κανονικός 2950 (37 εβδ και 3 μέρες). Νομίζω πως είτε φας εσύ είτε όχι το μωρό θα πάρει όσο πρέπει το ίδιο. Σίγουρα υπάρχουν μελέτες και έρευνες αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η κουμπάρα μου 49 κιλά πήρε 15,γέννησε τον γιο της 3700

Εγώ 59 κιλά πήρα 14,γέννησα τον γιο μου 2900

Πιστέυω ότι τα κιλά δεν έχουν καμία σχέση με το πόσο θα γεννηθεί το μωρό.


MariaM έγραψε:Εγώ στην εγκυμοσύνη πήρα 23 κιλά. Αν ίσχυε αυτό ο μπέμπης έπρεπε να βγει πάνω από 5 κιλά λοιπόν. Έλα όμως που μου βγήκε κανονικός 2950 (37 εβδ και 3 μέρες). Νομίζω πως είτε φας εσύ είτε όχι το μωρό θα πάρει όσο πρέπει το ίδιο. Σίγουρα υπάρχουν μελέτες και έρευνες αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο.


Βρε Μαράκι....κι εδώ σύμπτωση????χαχα!!!!Γέννησα 37 εβδ. και 3 ημ.!!!!!!Και ο γιος μου γεννήθηκε 2900!!!!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα για το βαρος ειναι μυθος οπως κ πολλα πολλα αλλα που λεγονται για την εγκυμοσυνη! εγω πηρα 19 κιλα κ ο γιος μου βγηκε σχεδον 3 κιλακια ζουζουνι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις