Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
137 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 137 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:καλα βρε θηριο τα εφαγες??????θα εκραγεις!!!!!!!!

εχω αρχισει να σκεφτομαι οτι ο αντρας μου θελει να με ξεκανει...ενω του λεω οτι κρυωνω αυτος επιμενει να ανοιγει το aircondition!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΗΚΑ..ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣ ΣΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΟΥ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Νιωθω εντελώς ο,τι να'ναι, διοτι ειχε CSI LV και δεν ειχαμε τίποτα να τσιμπολογήσω και πήρα απο την καταψυξη τα λαχανικά με μεξικάνικο seasoning και τα εφαγα... ετσι παγωμένα.. οκ, ειχαν αρχίσει να ξεπαγώνουν λίγο αλλα ρε κορίτσια, εφαγα τα κατεψυγμένα.. Πάω καλά??? scratch scratch scratch

καλα ρε συ νενα ας ερχοσουν να παρεις τους λαχανοντολμαδες μου...εχω σκασει,δυσκολευομαι να αναπνευσω... pig pig pig

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nopi30 έγραψε:Ευακι λαχανονταλμαδες ακουω μμμμμμμμμμ στειλε κανεναν κατα δω... Θα πω αυριο στην πεθερα μου να κανει απο εκεινους τους νυστησημους με τα μαυρα λαχανα... Πω πω πω μου τρεχουν τα σαλια.... Αφου πρωτα τελειωσω με την απονευρωση γιατι τωρα δεν μπορω να φαω... γουργουριζει η κοιλιτσα αλλα δεν μπορω να μασησω ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ... Το καλο ειναι οτι εχω χασει ηδη 3κιλακια και μεχρι να τελειωσω με τη απονευρωση θα εχω χασει ελπιζω αλλα τοσα... Ειναι το μονο κηνητρο για να ξαναπαω στον οδοντιατρο τον οποιο ΜΙΣΩΩΩΩΩΩ.... Razz

κινητρο για το νευρολογο δε βλεπω και θα αρχισω να φωναζω................. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:Νιωθω εντελώς ο,τι να'ναι, διοτι ειχε CSI LV και δεν ειχαμε τίποτα να τσιμπολογήσω και πήρα απο την καταψυξη τα λαχανικά με μεξικάνικο seasoning και τα εφαγα... ετσι παγωμένα.. οκ, ειχαν αρχίσει να ξεπαγώνουν λίγο αλλα ρε κορίτσια, εφαγα τα κατεψυγμένα.. Πάω καλά??? scratch scratch scratch

ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ Κ ΑΥΤΟ Ε ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΛΕΣ Κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΑ..ΜΗΠΩΣ ΤΟ CSI ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΥΠΟΘΕΣΗ??

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το χειροτερο ειναι οτι μου αρεσαν κιολας, ειχαν μια πικαντε γευση, αλλα δεν παυουν να ειναι κατεφυγμένα λαχανικα... Τι εχει σειρα μετα?? Η σφολιάτα????
Λαχανοντολμάδες ΗΤΑΝ το αγαπημένο μου φαγητο (μαζι με γεμιστα κολοκυθακια με αυγολέμονο - πολύ αυγολέμονο), μέχρι που εμεινα εγκυος στον Αλέξανδρο, εδω και 5 σχεδον χρόνια δε μπορώ ουτε να τα βλέπω..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νιώθω πολυ ωραια- ηπια ρετσινα σουρωτη-
παραλίγο τουμπα λίμπρε δλδ!χοχο

θελω να ρωτησω την Μαριαμ -περιοδος γιοκ ακομη???????????????? Very Happy Shocked

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νυστάζω... πάω να την πέσω... Καληνύχτα κοριτσάρες! Πως νιώθεις αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 3 850933

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑΤΙΝΑ....

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑΤΙΝΑ....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:νιώθω πολυ ωραια- ηπια ρετσινα σουρωτη-
παραλίγο τουμπα λίμπρε δλδ!χοχο

θελω να ρωτησω την Μαριαμ -περιοδος γιοκ ακομη???????????????? Very Happy Shocked

Ρετσινα-γκαζοζα (οχι σουρωτη) έπινε ο παππους μου..
εγω τελείωσα το τενεκεδάκι (μισόλιτρο παρακαλώ) της Loewenbrau... μου τελείωσαν κ τα λαχανικα.. δεν πίνω άλλο...

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
1. αγχος για τη χοριακη που θα βγει το μεσημερι
2. Αγχος για το αν θα μας απολυσουν στη δουλεια
3. Αγχος για το αν θα προλαβω να κανω τα χαρτια μου για μια θεση γιατι θελει ακτινογραφια και ακομα δεν ξερω τι γινεται με την εγκυμοσυνη (ειμαι η δεν ειμαι?)
4. Νυστα λογω ωρας
5. Αγχος γενικοτερα με οσα βλεπουμε καθε μερα και δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:1. αγχος για τη χοριακη που θα βγει το μεσημερι
2. Αγχος για το αν θα μας απολυσουν στη δουλεια
3. Αγχος για το αν θα προλαβω να κανω τα χαρτια μου για μια θεση γιατι θελει ακτινογραφια και ακομα δεν ξερω τι γινεται με την εγκυμοσυνη (ειμαι η δεν ειμαι?)
4. Νυστα λογω ωρας
5. Αγχος γενικοτερα με οσα βλεπουμε καθε μερα και δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει..

καλα αποτελεσματα κοριτσι! Smile
Καλο κουραγιο για τα υπολοιπα Rolling Eyes

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
nopi30 έγραψε:Ευακι λαχανονταλμαδες ακουω μμμμμμμμμμ στειλε κανεναν κατα δω... Θα πω αυριο στην πεθερα μου να κανει απο εκεινους τους νυστησημους με τα μαυρα λαχανα... Πω πω πω μου τρεχουν τα σαλια.... Αφου πρωτα τελειωσω με την απονευρωση γιατι τωρα δεν μπορω να φαω... γουργουριζει η κοιλιτσα αλλα δεν μπορω να μασησω ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ... Το καλο ειναι οτι εχω χασει ηδη 3κιλακια και μεχρι να τελειωσω με τη απονευρωση θα εχω χασει ελπιζω αλλα τοσα... Ειναι το μονο κηνητρο για να ξαναπαω στον οδοντιατρο τον οποιο ΜΙΣΩΩΩΩΩΩ.... Razz

κινητρο για το νευρολογο δε βλεπω και θα αρχισω να φωναζω................. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Αμα με πεις οτι στο 424 εχει μπουφε θα ερθω χαχαχαχαχαχαχαχα Ναι το παραδεχομαι, ειμαι κοιλιοδουλη....Τον Οκτωβριο στην επομενη αδεια του σηζηγου, αν δεν εχω παθει κατι αλλο μεχρι τοτε...

Χριστε μου θα επιβιωσω αραγε απο αυτη τη μεταθεση;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στεναχωρημενη που μια πολυκαφετιερα θα γινει λογος να τσακωθω με τη κουμπαρα μου.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Στεναχωρημενη που μια πολυκαφετιερα θα γινει λογος να τσακωθω με τη κουμπαρα μου.


παλιά τσακωνόμασταν για γκόμενους και τώρα για πολυκαφετιέρες!!! κατάντια!

γιατί καλέ τι πάθατε;

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:1. αγχος για τη χοριακη που θα βγει το μεσημερι
2. Αγχος για το αν θα μας απολυσουν στη δουλεια
3. Αγχος για το αν θα προλαβω να κανω τα χαρτια μου για μια θεση γιατι θελει ακτινογραφια και ακομα δεν ξερω τι γινεται με την εγκυμοσυνη (ειμαι η δεν ειμαι?)
4. Νυστα λογω ωρας
5. Αγχος γενικοτερα με οσα βλεπουμε καθε μερα και δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει..

καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! Πως νιώθεις αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 3 215994 Πως νιώθεις αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 3 215994

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Στεναχωρημενη που μια πολυκαφετιερα θα γινει λογος να τσακωθω με τη κουμπαρα μου.


παλιά τσακωνόμασταν για γκόμενους και τώρα για πολυκαφετιέρες!!! κατάντια!

γιατί καλέ τι πάθατε;


Γιατι ειχε μια πολυκαφετιερα καινουρια ακριβη.Αλλα επειδη δν την χρησιμοποιουν την πηρα εγω επειδη ηταν κι καινουρια,δλδ την εχει 2 χρονια αλλα δν την χρησιμοποιησε,κι την παιρνω κ της λεω μολις πληρωθει θα σου δωσω ταλεφτα,το ιδιο βραδυ την βαζω μπρος κι βλεπω οτι η εσπρεσιερα δν δουλευει πεταει τα νερα κι γεμιζει παντου νερα,κι η μανα μου που τις δουλευει πολυ ξερει καλα,κι μ λεειειναι χαλασμενη.Κι την παιρνω αμεσως τηλ,αλλα επειδη παντα το εχει αθορυβο δν το σηκωνε,κι ξαναπηρα πολλες φορες κι τις επομενες ημερες,αλλα δν μπορεσα να επικοινωνησω κι το ιδιο διαστημα χαλασε ο φορτιστης κι ουτε απο ιντερνετ δν μπορουσα να τη βρω.Κι τελικα της εστειλα ενα μηνυμα κι τωρα μου ξαναστειλε ρωτωντας ποτε θα της δωσω τα λεφτα κι της ειπα οτι δν θα την κρατησω κι νευριασε που περιμενα λεει να ζητησει τα χρηματα για να της πω οτι δν την θελω.Κι μαλιστα με βγαζει φταιχτρα επειδη δν την ειδοποιησα εγκαιρως,μα εγω επαιρνα τηλεφωνο για αυτον τον λογο αν ξερει αμεσως οτι δν δουλευει!!Γιατι να βγω φταιχτρα!!Κι επειδη την ξερω σιγουρα θα γινει αφορμη να τσακωθουμε κι δν θελω.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:


Γιατι ειχε μια πολυκαφετιερα καινουρια ακριβη.Αλλα επειδη δν την χρησιμοποιουν την πηρα εγω επειδη ηταν κι καινουρια,δλδ την εχει 2 χρονια αλλα δν την χρησιμοποιησε,κι την παιρνω κ της λεω μολις πληρωθει θα σου δωσω ταλεφτα,το ιδιο βραδυ την βαζω μπρος κι βλεπω οτι η εσπρεσιερα δν δουλευει πεταει τα νερα κι γεμιζει παντου νερα,κι η μανα μου που τις δουλευει πολυ ξερει καλα,κι μ λεειειναι χαλασμενη.Κι την παιρνω αμεσως τηλ,αλλα επειδη παντα το εχει αθορυβο δν το σηκωνε,κι ξαναπηρα πολλες φορες κι τις επομενες ημερες,αλλα δν μπορεσα να επικοινωνησω κι το ιδιο διαστημα χαλασε ο φορτιστης κι ουτε απο ιντερνετ δν μπορουσα να τη βρω.Κι τελικα της εστειλα ενα μηνυμα κι τωρα μου ξαναστειλε ρωτωντας ποτε θα της δωσω τα λεφτα κι της ειπα οτι δν θα την κρατησω κι νευριασε που περιμενα λεει να ζητησει τα χρηματα για να της πω οτι δν την θελω.Κι μαλιστα με βγαζει φταιχτρα επειδη δν την ειδοποιησα εγκαιρως,μα εγω επαιρνα τηλεφωνο για αυτον τον λογο αν ξερει αμεσως οτι δν δουλευει!!Γιατι να βγω φταιχτρα!!Κι επειδη την ξερω σιγουρα θα γινει αφορμη να τσακωθουμε κι δν θελω.

ήθελε να την ξεφορτωθεί μάλλον και τώρα προσπαθεί να δικαιολογηθεί, εννοείται ότι δε θα την κρατήσεις και δε θα δώσεις χρήματα...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
florentiab έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Στεναχωρημενη που μια πολυκαφετιερα θα γινει λογος να τσακωθω με τη κουμπαρα μου.


παλιά τσακωνόμασταν για γκόμενους και τώρα για πολυκαφετιέρες!!! κατάντια!

γιατί καλέ τι πάθατε;


Γιατι ειχε μια πολυκαφετιερα καινουρια ακριβη.Αλλα επειδη δν την χρησιμοποιουν την πηρα εγω επειδη ηταν κι καινουρια,δλδ την εχει 2 χρονια αλλα δν την χρησιμοποιησε,κι την παιρνω κ της λεω μολις πληρωθει θα σου δωσω ταλεφτα,το ιδιο βραδυ την βαζω μπρος κι βλεπω οτι η εσπρεσιερα δν δουλευει πεταει τα νερα κι γεμιζει παντου νερα,κι η μανα μου που τις δουλευει πολυ ξερει καλα,κι μ λεειειναι χαλασμενη.Κι την παιρνω αμεσως τηλ,αλλα επειδη παντα το εχει αθορυβο δν το σηκωνε,κι ξαναπηρα πολλες φορες κι τις επομενες ημερες,αλλα δν μπορεσα να επικοινωνησω κι το ιδιο διαστημα χαλασε ο φορτιστης κι ουτε απο ιντερνετ δν μπορουσα να τη βρω.Κι τελικα της εστειλα ενα μηνυμα κι τωρα μου ξαναστειλε ρωτωντας ποτε θα της δωσω τα λεφτα κι της ειπα οτι δν θα την κρατησω κι νευριασε που περιμενα λεει να ζητησει τα χρηματα για να της πω οτι δν την θελω.Κι μαλιστα με βγαζει φταιχτρα επειδη δν την ειδοποιησα εγκαιρως,μα εγω επαιρνα τηλεφωνο για αυτον τον λογο αν ξερει αμεσως οτι δν δουλευει!!Γιατι να βγω φταιχτρα!!Κι επειδη την ξερω σιγουρα θα γινει αφορμη να τσακωθουμε κι δν θελω.


να μην την κρατήσεις και φυσικά να μην την πληρώσεις, αλλά για το ύφος της δώσε τόπο στην οργή. μπορεί απλά να είχε τα νεύρα της και να σε πήρε η μπάλα. δίκιο έχεις αλλά μην τσακωθείτε γι αυτό

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νιωθω οτι δεν αντεχω αλλο Μικυ μαους!!!!!


ΦΤΑΝΕΙ Κωνσταντινε μου!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
florentiab έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Στεναχωρημενη που μια πολυκαφετιερα θα γινει λογος να τσακωθω με τη κουμπαρα μου.


παλιά τσακωνόμασταν για γκόμενους και τώρα για πολυκαφετιέρες!!! κατάντια!

γιατί καλέ τι πάθατε;


Γιατι ειχε μια πολυκαφετιερα καινουρια ακριβη.Αλλα επειδη δν την χρησιμοποιουν την πηρα εγω επειδη ηταν κι καινουρια,δλδ την εχει 2 χρονια αλλα δν την χρησιμοποιησε,κι την παιρνω κ της λεω μολις πληρωθει θα σου δωσω ταλεφτα,το ιδιο βραδυ την βαζω μπρος κι βλεπω οτι η εσπρεσιερα δν δουλευει πεταει τα νερα κι γεμιζει παντου νερα,κι η μανα μου που τις δουλευει πολυ ξερει καλα,κι μ λεειειναι χαλασμενη.Κι την παιρνω αμεσως τηλ,αλλα επειδη παντα το εχει αθορυβο δν το σηκωνε,κι ξαναπηρα πολλες φορες κι τις επομενες ημερες,αλλα δν μπορεσα να επικοινωνησω κι το ιδιο διαστημα χαλασε ο φορτιστης κι ουτε απο ιντερνετ δν μπορουσα να τη βρω.Κι τελικα της εστειλα ενα μηνυμα κι τωρα μου ξαναστειλε ρωτωντας ποτε θα της δωσω τα λεφτα κι της ειπα οτι δν θα την κρατησω κι νευριασε που περιμενα λεει να ζητησει τα χρηματα για να της πω οτι δν την θελω.Κι μαλιστα με βγαζει φταιχτρα επειδη δν την ειδοποιησα εγκαιρως,μα εγω επαιρνα τηλεφωνο για αυτον τον λογο αν ξερει αμεσως οτι δν δουλευει!!Γιατι να βγω φταιχτρα!!Κι επειδη την ξερω σιγουρα θα γινει αφορμη να τσακωθουμε κι δν θελω.


να μην την κρατήσεις και φυσικά να μην την πληρώσεις, αλλά για το ύφος της δώσε τόπο στην οργή. μπορεί απλά να είχε τα νεύρα της και να σε πήρε η μπάλα. δίκιο έχεις αλλά μην τσακωθείτε γι αυτό


Μα της το ξεκαθαρισα οτι την επαιρνα αμεσως τηλεφωνο για να ξερει οτι δν θα την παρω,γτ αμα ειναι να δωσω λεφτα να την παρω κι απο μαγαζι ναχω το κεφαλι μου ησυχο κι την εγγυηση μου στη τσεπη.Δν ημαστε σε κατασταση να δινουμε λεφτα τζαμπα.Ευτυχως κι η ιδια μου ειπε οτι λαθος συννενοηθηκαμε κι ελπιζω να μεινει εκει.Στην τελικη η ιδια γτ προσπαθησε να με ξεγελασει κι δν μου ιεπε ξερεις παλια μου εκανε το κ το,δες την.Ε συγνωμη δλδ.Απλα δν θελω για τετοιες βλακειες να τσακωθουμε.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγχωμένη γιατί απόψε θα πάω στο γυναικολόγο πρώτη φορά μετά τη γέννα (είμαι απαράδεκτη το ξέρω), είναι καινουργιος γιατρός και θα πάρω και τη μικρή μαζί και δε νομίζω να είναι ήσυχη...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Νιωθω οτι δεν αντεχω αλλο Μικυ μαους!!!!!


ΦΤΑΝΕΙ Κωνσταντινε μου!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Αχ υπομονη,αλλα δυστυχως τι να κανεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις