Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας ειμαι στον 8 μηνα κ αρχιζουμε να φτιαχνουμε σιγα σιγα το δωματιο κ γενικος προετοιμαζομαστε για τον ερχομο του πρωτου μας παιδιου ''αγορακι''...Θα ηθελα της αποψεις περι απορρυπαντικου - μαλακτικου!!
ποια εταιρεια προτειματε???
ειχατε σε καποια ενοχλησεις οπως αλλεργιες κ.τ.λ.


εγω ελεγα να παρω Proderm αλλα θα ηθελα της αποψεις σας ..
ο παλιος ειναι αλλιως οσο να''ναι!!
Αληθεια σε καθε πλυση βαζετε κ μαλακτικο κ σκονη οπως στα δικα μας ρουχα???

σας ευχαριστω πολυ!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απο το προδερμ δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη. δεν τους βγαζει καλα τους λεκεδες. προτιμω το persil baby και οταν δεν το βρισκω, παιρνωτο baby planet. μπορεις να βαζεις μαλακτικο αν θελεις, αρκει να ειναι ειδικο βρεφικο, κι αυτο σε καθε πλυση μαζι με τοαπορρυπαντικο. καλη λευτερια!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:γεια σας ειμαι στον 8 μηνα κ αρχιζουμε να φτιαχνουμε σιγα σιγα το δωματιο κ γενικος προετοιμαζομαστε για τον ερχομο του πρωτου μας παιδιου ''αγορακι''...Θα ηθελα της αποψεις περι απορρυπαντικου - μαλακτικου!!
ποια εταιρεια προτειματε???
ειχατε σε καποια ενοχλησεις οπως αλλεργιες κ.τ.λ.


εγω ελεγα να παρω Proderm αλλα θα ηθελα της αποψεις σας ..
ο παλιος ειναι αλλιως οσο να''ναι!!
Αληθεια σε καθε πλυση βαζετε κ μαλακτικο κ σκονη οπως στα δικα μας ρουχα???

σας ευχαριστω πολυ!!geia sou me to kalo to mwraki sou,egw akoma dn exw alla syntoma tha erthi!apo oso eblepa mia ksaderfi mou to proderm eixe k dn ebaze katholou malaktiko stou mwro mono an itan proderm,k sta sampouan proderm eixe,gt isws ta kathimerina aporupantika epireasoun to mwro enw to proderm einai eidiko.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειχα το προδερμ! και τωρα δηλ που πλενω παλι για τον μπεμπη προδερμ πηρα. βασικα τρελενομαι μετη μυρωδια του μαλακτικου. οσο για λεκεδες αργοτερα με κρεμες φρουτα κτλ ετσι και αλλιως θελει αμεσο πλυσιμο εστω λιγο γιατι ειναι δυσκολοι λεκεδες. επισης με βολευει η σκονη και οχι το υγρο. το υγρο οντως δε καθαριζει πολυ καλα παντα. γενικα.. οχι μονο στα βρεφικα
και ναι! εννοητε σε καθε πλυση καιτα 2. οπως εμας. γενικα μη ψαχνεις να βρεις κατι διαφορετικο. ενα ανθρωπακι θαναι και αυτο. οτι κανουμε εμεις θελει και αυτο. απλα αλλαζουμε τις μαρκες στα προιοντα πχ.. Wink

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω πολυ ...Να σας ζησουν τα δικα σας αν εχετε κ με το καλο αν περιμενετε!!!

εννωειτε οταν ελεγα για μαλακτικο εννωουσα της ιδιας εταιρειας...

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω προδερμ μαλακτικο και απορρυπαντικο

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω τα ρουχα του μικρου τα επλυνα αρχικα με το baby planet αλλα δε μου αρεσε καθολου γτ δεν μυριζει τπτ και τελικα κατεληξα στο ariel baby που μυριζει θαυμασια!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αριελ baby?? δε τοξερω... παντως κοριτσια δε ξερω προσωπικη μου αποψη. το προδερμ μυριζει μωρο! ειναι πιο παραδοσιακο ας πουμε..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα συμφωνησω με την supermama στην ανηψια μου χρησιμοποιουσαμε προδερμ κ ολο το σπιτι μοσχοβολουσε ''μωρακι'' εχει απιστευτο αρωμα!!!

αριελ baby το ακουσα ειναι καινουριο αλλα δεν εχω καθολου ιδεα,, σου αρεσει??ειναι καλο???

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ "ΜΑΤΩΣΕΙ" ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ!!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΑRIEL ΒΑΒΥ! EΠΛΥΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΩΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑΚΙ) ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΝΙΚΑ Μ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΕΙ!!
ΣΤΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕΤΗ! ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ!! ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΧΗΜΙΚΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΟΣΟ "ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ" ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ!!
ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 654316 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 654316

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ariel baby κ εγω! ουτε εγω το ηξερα αλλα ηταν μεσα στο πακετο των pampers που μου εδωσαν στην κλινικη κ μολις το δοκιμασα μου αρεσε! κ λεκεδες μια χαρα βγαζει. μια φιλη μου χρησιμοποιει το αρκαδι που ειναι σε σκονη, δεν το εχω δοκιμασει εκεινη παντως μενει ικανοποιημενη.

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ προδερμ χρησιμοποιώ , μαλλακτικό δε βάζω ακόμα και τώρα που είναι 17 μηνών.

f@ni

f@ni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μεχρι τον χρονο περιπου επλενα με προδερμ το οποιο δε με αφηνε και τελειως ευχαριστημενη... Rolling Eyes
Εμεναν λεκεδες σε ολα τα ρουχα.. συν οτι αφηναν μια απαισια μυρωδια τους χειμωνιατικους κυριως μηνες..
Ισως απ' την ατμοσφαιρα... Δεν ξερω!
(ειχα αγορασει απειρα οσο ημουν εγκυος... τι να τα εκανα...?)
Μετα πηρα persil για κανα χρονο..
Αφηνε φρεσκαδα στα ρουχα και καθαριζε καλυτερα..
Εεε!! 2 χρονων σταματησα τα βρεφικα απορρυπαντικα και βρηκα την υγεια μου! Very Happy Very Happy Very Happy

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
jojoma έγραψε:Εγώ προδερμ χρησιμοποιώ , μαλλακτικό δε βάζω ακόμα και τώρα που είναι 17 μηνών.

Proderm κι εγώ.. μου έστειλαν και το Ariel baby, αλλά συνεχίζω με Proderm.
Μαλακτικό μου είχαν πει η γιατρός και η μαία μου να μην χρησιμοποιήσω τους πρώτους μήνες και δεν ακόμα και τώρα δεν βάζω..
Αλλά πλέον θεωρώ πως δεν χρειάζεται, μια χαρά είναι κι έτσι τα ρουχαλάκια της.. και μοσχομυριστά!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ κορίτσια έπαιρνα προδερμ πάντα. Τον Απρίλιο όμως που γέννησα το τρίτο είχε το κουτί από το μαιευτήριο και αριελ βαβυ. Φοβερό! Υπέροχη μυρωδιά και δεν χρειάζεται μαλακτικο. Τα ρουχαλάκια πολύ μαλακά και μυρωδάτα. Και μου έβγαλε και τη φρουτόκρεμα που ξεκινήσαμε προχθες στους 30 βαθμους!

Dim


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγώ στην αρχή έπαιρνα το προδερμ, το persil baby και το planet baby έχω την εντύπωση ότι δεν είναι για νεογέννητα, αν κάνω λάθος διορθώστεμε. Μαλακτικό ο παιδίατρος μου είχε πει να μην χρησιμοποιώ, όχι ότι σκόπευα. Τους τελευταίους όμως 7 μήνες χρησιμοποιώ αυτό http://www.ecofamily.gr/index.php?target=products&product_id=29779, οκ δεν είναι για δύσκολους λεκέδες αλλά δεν υπάρχει πιο υγιεινό για το δέρμα των μωρών. Καθόλου χημικά, καθόλου επεξεργασία και επειδή είναι βιολογικό δεν έχει και φυτοφάρμακα. Πάντως για τέτοια πράγματα αυτό που έκανα και προτείνω είναι να κάνετε μια ωραία λίστα, να επισκεφτείτε το παιδίατρο που θα θέλατε να έχετε και να ρωτήσετε. έτσι πετυχαίνεται δύο πράγματα και τον παιδίατρο βλέπεται αν σας γεμίζει το μάτι (πχ είναι φιλικός;; απαντά με καλό τρόπο;; σας εξηγεί;; αν δεν τα κάνει τότε δεν θα τα κάνει ούτε με το παιδί) και τις απορίες σας λύνεται σωστά.

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το προδερμ είναι αυτό που είπες πιο παραδοσιακό, το πρώτο που σου έρχεται στο μυαλό όταν σκέφτεσαι μωράκι. Κ εγώ στην αρχή αυτό χρησιμοποιούσα,αλλά όταν άρχισαν οι πραγματικοί λεκέδες,φαγητά και χώματα κλπ άλλαξα,δεν είναι καθόλου αποτελεσματικό! Persil baby χρησιμοποιώ τώρα και είμαι πολύ ικανοποιημένη. Και τους λεκέδες βγάζει και μυρίζει τέλεια!
Όσο για το μαλακτικό εγώ από την αρχή έβαζα και βάζω πάντα. Δεν νομίζω ότι είναι πιο χημικό από το απορρυπαντικό. Το αντίστοιχο παιδικό βέβαια..
Με το καλό το μωράκι! Φιλάκια... ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ πάνω που θα έλεγα για το persil baby ότι δεν μου αρέσει καθόλου! Οχι τίποτα άλλο, αλλά ειχε ένα+ένα δώρο Rolling Eyes ! Το προδέρμ μέχρι στιγμής(υγρό και μαλακτικό) μυριζει στα ρούχα του μωρού πιο καλά. εχω δοκιμάσει και το Baby planet, καλούτσικο.Αλλά δεν ήξερα ότι υπάρχει ariel baby(πού ζω Embarassed )?Θα το δοκιμάσω και αυτό!!

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω χρησιμοποιω απο την αρχη το baby planet υγρο.
δε κατεχω ανε βγαινει κ σε σκονη.... κ ειμαι πολυ ικανοποιημενη!
μαλακτικο δε χρησιμοποιω το θεωρω περιττο...

https://www.youtube.com/cretanvenus

maroulaki13

maroulaki13
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και με το καλό να έρθει το μωράκι σου.
Εγώ από την αρχή χρησιμοποιώ το προδέρμ
μέχρι και σήμερα που είναι 28 μηνών,καθαρίζει πολύ καλά και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη.Το μαλακτικό προδέρμ άρχισα να το χρησιμοποιώ μετά τον χρόνο

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω χρησιμοποιουσα το προδερμ ...τωρα πλεον τα πλενω με το δικο μας,μαλακτικο ομως δεν του βαζω ακομα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προδερμ απορρυπαντικο και μαλακτικο! η μυρωδια της μωρουδιλας σε ολο της το μεγαλειο!!!!!!!!!!!! στην μεγαλη μεχρι 3 χρονων το χρισημοποιουσα! Very Happy

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouboulina έγραψε:
Όσο για το μαλακτικό εγώ από την αρχή έβαζα και βάζω πάντα. Δεν νομίζω ότι είναι πιο χημικό από το απορρυπαντικό. Το αντίστοιχο παιδικό βέβαια..
Με το καλό το μωράκι! Φιλάκια... ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΧΗΜΙΚΟ.. ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ -ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΑ- ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΒΓΑΖΕΤΑΙ.. ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΛΥΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΑΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΟΤΗΤΑ. ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΕ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ!!
ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΕ ΚΟΛΠΙΤΙΔΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΡΕΘΙΣΜΟΥΣ!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
bouboulina έγραψε:
Όσο για το μαλακτικό εγώ από την αρχή έβαζα και βάζω πάντα. Δεν νομίζω ότι είναι πιο χημικό από το απορρυπαντικό. Το αντίστοιχο παιδικό βέβαια..
Με το καλό το μωράκι! Φιλάκια... ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 417472
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΧΗΜΙΚΟ.. ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ -ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΑ- ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΒΓΑΖΕΤΑΙ.. ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΛΥΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΑΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΟΤΗΤΑ. ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΕ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ!!
ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΕ ΚΟΛΠΙΤΙΔΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΡΕΘΙΣΜΟΥΣ!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι εχεις δικιο Σωσω μερικα μωρακια τα πειραζει κι ολας ευτυχως εμεις δεν ειχαμε τετοιο θεμα!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς τα πλύναμε με presil baby και δεν έμεινα ικανοποιημένη από το άρωμα! Δεν μυρίζει σχεδόν τίποτα! Την άλλη φορά θα δοκιμάσω και το ariel baby. Έχω και προδέρμ σπίτι αλλά είπα να βάλω το presil...!! Καμία μυρωδία μωρουδίλας...!!! Κλάψ!!! ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? 463819
Από μαλακτικό δεν έβαλα τίποτα! Αρχικά άκουσα και εγώ ότι δεν επιτρέπεται...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις