Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το αριελ που πηρα μυριζει μωρουδιλα αρκετα εγω αυτο ηθελα.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό είναι ε?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Βγαίνει μόνο σε σκόνη?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:Αυτό είναι ε?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Βγαίνει μόνο σε σκόνη?

οχι και σε υγρο εγω το υγρο πηρα γτ δε τα πλενω σε πολλους βαθμους και θελω να διαλιετε καλα. βασικα σκονη δε χρησιμοποιω καθολου ουτε στα δικα μας.

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠ ΟΛΑ/ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΡΙΕΛ ΥΓΡΟ Κ ΠΡΟΔΕΡΜ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ Κ ΠΕΡΣΙΛ.ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΔΕΡΜ Κ ΜΑΛΛΟΝ Μ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια,παρακολουθω το θεμα γιατι ειμαι κ εγω νεα μελλουσα μαμα κ λιγο ασχετη σε αυτα τα θεματα... Embarassed εδω που μενουμε το νερο ειναι σκληρο με πολλα αλατα κ σε καθε πλυση χρησιμοποιω κ calgon.Να υποθεσω οτι οταν θα πλενω του μωρου δεν κανει να το χρησιμοποιω...?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατ''αρχην να σας ευχαριστησω ολες παρα πολυ που μας δινετε τα φωτα σας...

Αλεξια δεν εχω ιδεα και''γω ξερεις Smile Smile ,,θα σου πει καμια εμπειρη μανουλα...


το συμπερασμα μου ειναι οτι σιγουρα θα δοκιμασω το Προδερμ κ το Ariel Baby...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανα μου εχεις δικιο,θα μας ενημερωσουν οι εμπειρες...χι χι χι... Wink εμενα ηρθαν σημερα οι γονεις μου με ενα σωρο ψωνια για τον μπεμπη κ η μανουλα μου ειχε αγορασει υγρο πλυντηριου κ μαλλακτικο προδερμ οποτε θα τα δοκιμασω αυτες τις μερες... ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? - Σελίδα 2 215994

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Εγω με το προδερμ στην αρχη δεν ημουν καθολου ευχαριστημενη...δεν μυριζαν καθολου τα ρουχαλακια της, οποτε πηρα και το μαλακτικο...εκει κατι εγινε!Πολυ ωραια μυρωδια...μεχρι που δοκιμασα το αριελ σε υγρο....κοριτσια επαθα πλακααααοχι μονο μυριζε ωραια αλλα διαρκει και μερες η μυρωδια του...εγω απο εδω και περα μονο αριελ...

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:Κοριτσια,παρακολουθω το θεμα γιατι ειμαι κ εγω νεα μελλουσα μαμα κ λιγο ασχετη σε αυτα τα θεματα... Embarassed εδω που μενουμε το νερο ειναι σκληρο με πολλα αλατα κ σε καθε πλυση χρησιμοποιω κ calgon.Να υποθεσω οτι οταν θα πλενω του μωρου δεν κανει να το χρησιμοποιω...?

εγω χρησιμοποιουσα κανονικα

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Baby Planet ΜΕ ΧΙΛΙΑ!ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΠΛΕΟΝ...ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:Baby Planet ΜΕ ΧΙΛΙΑ!ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΠΛΕΟΝ...ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! Very Happy

Τελειο!!!!! Χαχαχαχα και εγω ολα με αυτο τα πλενω!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Baby Planet ΜΕ ΧΙΛΙΑ!ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΠΛΕΟΝ...ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! Very Happy

Τελειο!!!!! Χαχαχαχα και εγω ολα με αυτο τα πλενω!!!!
ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? - Σελίδα 2 215994 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? - Σελίδα 2 215994 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? - Σελίδα 2 215994 ποιο απορρυπαντικο χρησιμοποιειται για τα παιδικα-βρεφικα ρουχαλακια???? - Σελίδα 2 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
totula έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Κοριτσια,παρακολουθω το θεμα γιατι ειμαι κ εγω νεα μελλουσα μαμα κ λιγο ασχετη σε αυτα τα θεματα... Embarassed εδω που μενουμε το νερο ειναι σκληρο με πολλα αλατα κ σε καθε πλυση χρησιμοποιω κ calgon.Να υποθεσω οτι οταν θα πλενω του μωρου δεν κανει να το χρησιμοποιω...?

εγω χρησιμοποιουσα κανονικα
Δοξα το Θεο κ καποιος που ξερει να μου απαντησει γιατι μεχρι στιγμης δεν ηξερε κανεις!!!!!Σε ευχαριστω πολυ παντως!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμένα με απασχολεί το συγκεκριμένο θέμα αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμη. Η μαμά μου μου είπε να πάρω το αρκάδι ,εγώ σκεφτόμουνα το αριέλ baby αλλά μία φίλη μανούλα μου είπε πως έχει έντονη μυρωδιά.Λογικά φαντάζομαι μέχρι να τα φορέσει όμως ο μπέμπης θα εξατμιστεί, έτσι? Rolling Eyes Rolling Eyes

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το αρκαδι ειναι αυτο που εχει πρασινο σαπουνι???εχω ακουσει οτι εχει χαλασει πλυντήρια ρουχων...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω πως ναι αλλά δεν έχω ιδεά τελικά που θα καταλήξω γιατί δεν έχω πάει ακόμη σε σούπερ μάρκετ να το ψάξω το θέμα..

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Proderm σκονη ειναι το πιο καλο που υπαρχει και τα καθαριζει...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μου είχαν δωσει δειγμα Persil baby και proderm, και τα χρησιμοποίησα και τα δυο, και αγορασα και το κανονικο κουτι και χρησιμοποιουσα αυτα τα δυο.
Κάποια γνωστη μου είπε για το αρκάδι, επειδη ειναι πιο φθηνό (τεράστια διαφορά στην τιμή, αντι για 10-12 ευρω που ειχαν τα άλλα, αυτο ειχε 3 νομίζω) αλλά σε κάθε πλύση έβρισκα κομμάτια του απορρυπαντικου στη θήκη του πλυντηρίου, σαν λιωμένο σαπούνι γινόταν, και δεν με ικανοποίησε και σαν απορρυπαντικό. Απο 5 μηνών περίπου και μετά τα έπλενα με το κανονικό απορρυπαντικό για τα δικά μας ρουχα, και το έβαζα να κάνει ένα επιπλέον ξέβγαλμα, ειδικά τα ασπρόρουχα κ τα εσωρουχάκια τους.
και το Πλάνετ baby εχω πάρει, για τα ρουχα που δεν έχουν πολλούς λεκέδες είναι οκ, και για τους λεκέδες που βγαίνουν εύκολα, πχ λάσπες, χωματα κτλ.
Μερικοι λεκέδες απο φρουτόκρεμα ρε κορίτσια δεν έχουν βγει με τίποτα όμως, ουτε μετα απο τόσα πλυσίματα..

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
proderm εδω και 2 χρονια σχεδον δεν καθαριζει αλλα δεν ενοχλει τον μικρο μου στο δερματακι του οσον αφορα τις αλλεργιες

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Εμένα μου είχαν δωσει δειγμα Persil baby και proderm, και τα χρησιμοποίησα και τα δυο, και αγορασα και το κανονικο κουτι και χρησιμοποιουσα αυτα τα δυο.
Κάποια γνωστη μου είπε για το αρκάδι, επειδη ειναι πιο φθηνό (τεράστια διαφορά στην τιμή, αντι για 10-12 ευρω που ειχαν τα άλλα, αυτο ειχε 3 νομίζω) αλλά σε κάθε πλύση έβρισκα κομμάτια του απορρυπαντικου στη θήκη του πλυντηρίου, σαν λιωμένο σαπούνι γινόταν, και δεν με ικανοποίησε και σαν απορρυπαντικό. Απο 5 μηνών περίπου και μετά τα έπλενα με το κανονικό απορρυπαντικό για τα δικά μας ρουχα, και το έβαζα να κάνει ένα επιπλέον ξέβγαλμα, ειδικά τα ασπρόρουχα κ τα εσωρουχάκια τους.
και το Πλάνετ baby εχω πάρει, για τα ρουχα που δεν έχουν πολλούς λεκέδες είναι οκ, και για τους λεκέδες που βγαίνουν εύκολα, πχ λάσπες, χωματα κτλ.
Μερικοι λεκέδες απο φρουτόκρεμα ρε κορίτσια δεν έχουν βγει με τίποτα όμως, ουτε μετα απο τόσα πλυσίματα..

Το αρκαδι το χρησιμοποιεις λιγο διαφορετικα, δηλαδη το ριχνεις μεσα στον καδο του πλυντηριου και πανω στα ρουχα. Ωστοσο και εκει αφηνει πολλες φορες υπολειμματα στα ρουχα και επειδη ειναι και πρασινο μοιαζει σαν λεκες! Ειναι χοντρες οι νιφαδες και εχω σκεφτει να το περασω απο το μπλεντερ, χαχα! Τελικα απλα αλλαξα απορρυπαντικό, από τον 6ο μηνα και τώρα εχουμε το baby planet. Για πλυσιμο στο χερι το Αρκάδι είναι καλο γιατι μπορεις να το διαλυσεις σε ζεστο νερο και έτσι δεν λερώνει τα ρούχα!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το αρκαδι το χρησιμοποιεις λιγο διαφορετικα, δηλαδη το ριχνεις μεσα στον καδο του πλυντηριου και πανω στα ρουχα. Ωστοσο και εκει αφηνει πολλες φορες υπολειμματα στα ρουχα και επειδη ειναι και πρασινο μοιαζει σαν λεκες!
Το έκανα κι αυτο μετά, αφου απήυδησα, αλλα εγινε αυτο που λές, αφηνε κάτι πράσινους λεκέδες, και δεν το χρησιμοποίησα άλλο...

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Το αρκαδι το χρησιμοποιεις λιγο διαφορετικα, δηλαδη το ριχνεις μεσα στον καδο του πλυντηριου και πανω στα ρουχα. Ωστοσο και εκει αφηνει πολλες φορες υπολειμματα στα ρουχα και επειδη ειναι και πρασινο μοιαζει σαν λεκες!
Το έκανα κι αυτο μετά, αφου απήυδησα, αλλα εγινε αυτο που λές, αφηνε κάτι πράσινους λεκέδες, και δεν το χρησιμοποίησα άλλο...

Ναι πολύ σπαστικο το άτιμο. Λίγο πιο σκόνη να ήταν κατι θα γινόταν χαχα! Στο επόμενο παιδί δεν θα αντεξω, θα το βάλω στο μπλέντερ και ότι γίνει!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
To proderm το δοκίμασα τώρα που ετοίμασα την ντουλάπα της μπουκίτσας μου. Από καθαριότητα δεν μπορώ να πω κάτι γιατί τα ρούχα είναι καινούργια , απλά τα φρέσκαρα... Από μυρωδιά όμως δεν ξετρελάθηκα κιόλας. Σκεφτομαι να το χρησιμοποιήσω για τους 3 πρώτους μήνες και μετά να δοκιμάσω το ariel baby , που δεν ήξερα ότι υπήρχε από εδώ το έμαθα! Έχω κόλλημα με την μυρωδιά αλλά για την μικρή φοβάμαι μην δημιουργήσει αλλεργίες..

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αληθεια ειναι οτι το προδερμ δν μυριζει κι δν καθαριζει πολυ καλα,αλλα ειναι φιλικο προς ευαισθητα δερματακια.Οπως της κορης μου που εχει ατοπικη.Αλλα η φρουτοκρεμα ουτως η αλλως δν βγαινει με κανενα απορυπαντικο οποτε μην ξοδευεστε αδικα να αγοραζετε.Τωρα σκφτομαι να της δοκιμασω το περσιλ να δω διαφορα.

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΡΚΑΔΙ ΩΣ ΤΟ ΠΙΟ "ΑΘΩΟ" ΑΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΛΕΚΕΔΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΕ ΚΑΛΑ..ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΣΕ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΛΕΚΕΔΕΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΕΛ ΤΟ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΑΖΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΩΜΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ 8Α ΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΧΗΜΙΚΑ ΤΟΥ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ "ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ" ..ΑΧ ΠΩΣ ΜΟΣΧΟΒΟΛΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις