Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
324 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 324 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εύχομαι ειλικρινα να πανε ολα τελεια σε αυτη την εγκυμοσυνη και να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!εγω πολλα ονειρα και μεγαλα...πρωτον να ειναι παντα καλα ο αντρας μου και δευτερον να ξεπερασω τον πονο της παλλινδρομης που περασα προσφατα ονειρο οντως γιατι δεν ξεπερνιεται

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακι μου γλυκο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου το ομορφο ονειρο σου ... το μωρακι που εχεις στην κοιλιτσα σου....να ερθει να σε βρει με το καλο το Μαιο... Να σε αγκαλιασει με τα χερακια του... να νιωσεις το αγγιγμα του... να σε κραταει γερα ... Να νιωθεις την αγαπη του... την ευγνωμοσυνη του... την αναγκη που σε εχει να εισαι κοντα του... Να νιωσεις το χαδι του που θα απαλυνει καθε πονο που εχεις περασει μεχρι τωρα στη ζωη σου. Οταν νιωσεις αυτο το αγγιγμα ολα τα αλλα σβηνουν. Μονομιας! Οταν ταιζω την κορουλα μου με κοιταει και με χαιδευει στο μαγουλο ... Κι εκεινη τη στιγμη ολα τα αλλα σβηνουν. Ειμαι ευτυχισμενη. Δεν θελω τιποτα αλλο. Σε λιγο καιρο θα δεις... κι εσυ δεν θα θες τιποτα αλλο ...Μονο αυτο θα αρκει....

Το ονειρο το δικο μου ειναι να αποκτησει ενα αδερφακι η κορουλα μου και να ειμαστε μια αγαπημενη και δεμενη οικογενεια οι 4 μας! Συγνωμη οι 5 μας μαζι με το σκυλακι μου. Το ονειρο μου ειναι οχι να εχουμε πολλα λεφτα. Να εχουμε αρκετα ωστε να μεγαλωσουν αξιοπρεπως τα παιδια μου , να εχουμε υγεια και αγάπη.

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamana έγραψε:Σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να παρεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου
Ποιο ειναι τ'ονειρο μου?
Φοβαμαι να ονειρευτω γιατι καθε φορα που εβαζα στην κοιλια μου 2-3 μωρακια αφου εκανα εξωσωματικη ποτε δεν πετυχε καποια,εβαλα 13 μωρακια κ τιποτα,τωρα που ετοιμαζομαι παλι αυτο ονειρευομαι οπως επισης να εχουν οι ανθρωποι μου την υγεια τους
ζηταω πολλα βρε κοριτσια?

Σου εύχομαι,μέσα από την καρδιά μου, καλή επιτυχία. Γρήγορα να πετύχεις μια εγκυμοσύνη με την καλύτερη έκβαση, ένα γερό, τελειόμηνο μωράκι στην αγκαλιά σου.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το όνειρό μου ταυτίζεται με το δικό σου.
Να φέρω ένα γερό παιδί στον κόσμο και να είμαστε όλοι μας καλά.
Υγιείς κι ενωμένοι να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα διαβασα τα ευχαριστα νεα σου πριν λιγες μερες αλλα σημερα βρηκα περισσοτερο χρονο για να σε συγχαρω και εγω!Δεν ξερω γιατι αλλα τα νεα σου μου εδωσαν μεγαλη χαρα και ανακουφιστηκα καπως!Ισως το οτι ειμαι μαμα με κανει πιο ευαισθητη και σε νιωθω!Ευχομαι το ονειρο σου λοιπον να βγει αληθινο και να κρατησεις συντομα το νινακι η τα νινακια σου!Με το καλο λοιπον και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!Ανυπομονω για τα νεα σου!
Χαιρομαι τοσο που ανα τακτα διαστηματα μπαινω και μαθαινω για νεες εγκυμοσυνες!!Ευχομαι και στις αλλες κοπελες που θελουν παιδακια να τα καταφερουν,εχετε πιστη και ολα θα πανε καλα!!

MAGDALINI

MAGDALINI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αγγελικημαρια έγραψε:ευχομαι ολες να ειμαστε με τα μπαστουνακια μας στο γαμο του εγγονιου μας κ να καμαρωνουμε κ παιδια κ εγγονια! εγω προσωπικα θα χορεψω κιολας! κ οταν θα λεμε στα εγγονια μας οι καποτε υπηρχε ενα φορουμ μαμαδων να μας κοιταζουν με μισο ματι γιατι θα χει προχωρησει τοσο η τεχνολογια που η λεξη φορουμ θακουγεται παραξενη κ παλια στα αυτια τους!ο θεος να προσεχει τα παιδακια μας!



ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΠΟΚΤΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΣΤΑ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΙΚΑ......... ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΤΕ? ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 875502 ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 875502 ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 875502

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAGDALINI έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:ευχομαι ολες να ειμαστε με τα μπαστουνακια μας στο γαμο του εγγονιου μας κ να καμαρωνουμε κ παιδια κ εγγονια! εγω προσωπικα θα χορεψω κιολας! κ οταν θα λεμε στα εγγονια μας οι καποτε υπηρχε ενα φορουμ μαμαδων να μας κοιταζουν με μισο ματι γιατι θα χει προχωρησει τοσο η τεχνολογια που η λεξη φορουμ θακουγεται παραξενη κ παλια στα αυτια τους!ο θεος να προσεχει τα παιδακια μας!



ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΠΟΚΤΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΣΤΑ ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΙΚΑ......... ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΤΕ? ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 875502 ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 875502 ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 875502
βρε θα σου μαθω εγω!!! ευκολα ειναι!!! ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 654316 ~~Οταν..ενα ονειρο,γινει πραγματικοτητα..~~ - Σελίδα 2 654316

MAGDALINI

MAGDALINI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΓΓΕΛΙΚΗΜΑΡΙΑ Μ ΕΡΕΣΕ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ!!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΝΕΙΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσι μου εύχομαι και σε εσένα και σε όλες τις κοπέλες να πάνε όλα καλά, να έχετε μια καλη εγκυμοσύνη και να κρατήσετε τα μωράκια στην αγκαλίτσα σας γερά!!!!!!!!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
..Πως αισθανεσαι...πως νιωθεις...


(απο μια μανα που εχασε το παιδι της)



Απο την ημερα που εμαθα πως ειμαι και παλι εγκυος,ζω για ενα ονειρο.....δακρυζω για ενα ονειρο...αναστεναζω για ενα ονειρο.Να δω το μωρο μου στην αγκαλια μου....να το αγγιξω,να το φιλησω και να κλαψω μεχρι αηδιας απο ευτυχια....
Απο την ημερα εκεινη ανοιξαν τα φτερα μου να πεταξω...να φτασω κι εγω στην ημερα εκεινη που μια γυναικα νιωθει την πληροτητα..την ημερα της γεννησης του παιδιου μου.
Απο την ημερα εκεινη δεν με ενδιαφερει τιποτα αλλο ,απο το να παει καλα η εγκυμοσυνη μου και να πραγματοποιηθει το ονειρο μου..για μενα ειναι ενα ονειρο.Για εσας ειναι πραγματικοτητα...δεν θελω τιποτα αλλο περα απο την υγεια των ανθρωπων μου και του συντροφου μου,παρα μονο να μεγαλωσει το σπορακι μου και να φτασει στην αγκαλια μου! Ειναι ωραιο να νιωθεις οτι εισαι μανα...ποσο πιο ωραιο θα ειναι οταν εχεις και το παιδι σου κοντα?...ονειρικο φανταζομαι θα ειναι...να σε ξυπναει το κλαμα του καθε λιγο...να κανει γκριματσες..να μπουσουλαει και να κανει εξερευνηση..να τρεχει και ριχνει τα καλα σου τα βαζα....ειναι ονειρικο! και θελω να το ζησω...!!!

Εσενα?.....Πιο ειναι το ονειρο σου..?









ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!...ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΕΛΕΙΠΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑΛΕΙΑ!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
... να γίνουν όλα όπως πρώτα... Αυτό είναι το δικό μου. Κλειώ, ζήσε το δικό σου όσο πιο έντονα γίνεται χωρίς φόβους και ενδοιασμούς. Να είσαι σίγουρη ότι θα ίνει πραγματικότητα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις