Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΘΩΣ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΡΓΑ ΑΡΓΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ,ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ Κ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ,ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ,ΤΙΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΟΡΤΕΣ,ΠΑΡΑΘΥΡΑ,ΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΚΤΛ.
ΟΣΟ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΤΑ ΚΑΝΕΙ,ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΑΥΤΕΣ.
ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΕΣΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχχχχ ανοιξες μεγαλο θεμα. εγω εκανα μια καλη γενικη τωρα πριν ερθει ο μπεμπης σπιτι αλλα για το χειμωνα θα χρειαστει μαλλον θα παρω γυναικα ομως γτ με τον μπεμπη εδω θα χρειαστει μερες για να τα κανω μονη μου

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωχ ωχ τι ωραιο θεμα????ουτε βαλτη να ησουν! χιχιχι εγω κοριτσια με την κοιλια στο στομα ολο το καλοκαιρι ουτε τα χαλια δεν εχω πλυνει! περιμενω μερικες μερες ακομα να συνελθω καλα και θα αρχισω!!!οσο για το σπιτι θα παρω γυναικα δεν γινεται τωρα με 4 παιδια που 2 θελουν διαβασμα και αλλα 2 νταντεμα να καθαριζω ντουλαπια! αν και τις μερες που ημουνα στο νοσοκομειο ηταν εδω γυναικα μαζι με την μαμα μου και καναν γενικη!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πηρα αδεια αυτη την εβδομαδα απο τη δουλεια και θα τα κανω,θα πλυνω και τα καλοκαιρινα χαλια και θα τα ξαναστρωσω μεχρι αρχες νοεμβρη που θα βαλω τα χειμωνιατικα να ειναι καθαρα!παντως ουτε λογος για γυναικα,πολλα λεφτα και ολο περικοπες κανουμε! Sad

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι κοριτσια περιμενω να μπει ο Οκτωμβρης να αρχισω γιαναναι ναναι καθαρα για τον μπεμπη που θα ερθει. βεβαια δε νομιζω να παρεξηγηθει αν δε γυαλιζει το πατζουρι πχ Laughing αλλα νομιζω θαναι καλη ευκαιρια τωρα γιατι θαμαι μονη. τα μικρα θα πανε σχολειο και το μωρο ακομα δε θα χει ερθει. αν ερθει δε ξερω τι ωρες θαμαφηνει να κανω τετοια. μια λεπτομερια ειναι οτι θαμαι στο μηνα μου οταν τα κανωαυτα. αλλα που ξερεις? ισως καλητερα μπας και αποφασισει να βγει.. Very Happy σιγα σιγα. μια μερα παραθυρα μια ντουλαπια. τα υπολοιπα ετσι και αλλιως τα κανω. λιγες μερες πριν γεννησω (αν ξερω ημερομηνια λογω καισαρικης) θα κανω κανω και τους καναπεδες ριχταρια κτλ να βαλω και κανενα ψιλο χαλακι ναναι καθαρα.αυτα με τη βοηθεια του αμορε βεβαια Wink η... της μαμας στη χειροτερη. απλα δε μπορει και αυτη και δε θελω να την κουραζω

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λογω μετακομισης τα εκανα οοολα..μου χει βγει η πιστη!Τωρα εχω κολλησει με τις σκουριες στα πλακακια της βεραντας (απο τις γλαστρες) κ εχω βρει ενα καθαριστικο για αυτους τους λεκεδες,τα κανω καθε βραδυ ,μιλαμε σαν καινουρια ειναι η βεραντα!(τετοια χαρα πια για τα πλακακια της βεραντας..) Φανταζομαι οταν τελειωσω θα χρειαστω ψυχιατρο...τοση καθαριοτητα μαζεμενη σε λιγες μερες δεν εχω ξανακανει!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:εγω παλι κοριτσια περιμενω να μπει ο Οκτωμβρης να αρχισω γιαναναι ναναι καθαρα για τον μπεμπη που θα ερθει. βεβαια δε νομιζω να παρεξηγηθει αν δε γυαλιζει το πατζουρι πχ Laughing αλλα νομιζω θαναι καλη ευκαιρια τωρα γιατι θαμαι μονη. τα μικρα θα πανε σχολειο και το μωρο ακομα δε θα χει ερθει. αν ερθει δε ξερω τι ωρες θαμαφηνει να κανω τετοια. μια λεπτομερια ειναι οτι θαμαι στο μηνα μου οταν τα κανωαυτα. αλλα που ξερεις? ισως καλητερα μπας και αποφασισει να βγει.. Very Happy σιγα σιγα. μια μερα παραθυρα μια ντουλαπια. τα υπολοιπα ετσι και αλλιως τα κανω. λιγες μερες πριν γεννησω (αν ξερω ημερομηνια λογω καισαρικης) θα κανω κανω και τους καναπεδες ριχταρια κτλ να βαλω και κανενα ψιλο χαλακι ναναι καθαρα.αυτα με τη βοηθεια του αμορε βεβαια Wink η... της μαμας στη χειροτερη. απλα δε μπορει και αυτη και δε θελω να την κουραζω

δεν παιρνεις μια γυναικα καλυτερα? Δεν ειναι δουλειες για ετοιμογενη αυτες,στον γιο μου ειχα ανεβει στην καρεκλα για να κανω τα πανω ντουλαπια της κουζινας κ εφαγα τα μουτρα μου,ευτυχως το μωρο δεν επαθε τιποτα αλλα τετοια τρομαρα που πηρα!οποτε,δωσε σε μια γυναικα να στα κανει ολα λιγο πριν γενησεις να τα βρει καθαρα το μπουμπουκι σου Smile

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AMAN AYTE ΟΙ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ.ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ, ΤΑ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ?! ΟΕΟ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΣΤΡΙΜΩΞΩ ΟΛΑ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:λογω μετακομισης τα εκανα οοολα..μου χει βγει η πιστη!Τωρα εχω κολλησει με τις σκουριες στα πλακακια της βεραντας (απο τις γλαστρες) κ εχω βρει ενα καθαριστικο για αυτους τους λεκεδες,τα κανω καθε βραδυ ,μιλαμε σαν καινουρια ειναι η βεραντα!(τετοια χαρα πια για τα πλακακια της βεραντας..) Φανταζομαι οταν τελειωσω θα χρειαστω ψυχιατρο...τοση καθαριοτητα μαζεμενη σε λιγες μερες δεν εχω ξανακανει!

Καλό μου ακούγεται αυτό το καθαριστικό!!! Ανάλογο προβληματάκι έχουμε και εμείς σε μερικά σημεία στην βεράντα! Ποιο είναι αν επιτρέπεται...???

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki έγραψε:
litsakos έγραψε:λογω μετακομισης τα εκανα οοολα..μου χει βγει η πιστη!Τωρα εχω κολλησει με τις σκουριες στα πλακακια της βεραντας (απο τις γλαστρες) κ εχω βρει ενα καθαριστικο για αυτους τους λεκεδες,τα κανω καθε βραδυ ,μιλαμε σαν καινουρια ειναι η βεραντα!(τετοια χαρα πια για τα πλακακια της βεραντας..) Φανταζομαι οταν τελειωσω θα χρειαστω ψυχιατρο...τοση καθαριοτητα μαζεμενη σε λιγες μερες δεν εχω ξανακανει!

Καλό μου ακούγεται αυτό το καθαριστικό!!! Ανάλογο προβληματάκι έχουμε και εμείς σε μερικά σημεία στην βεράντα! Ποιο είναι αν επιτρέπεται...???

New Line (No 2002) γραφει η ετικετα.Ειναι ενα μικρο κοκκινο μπιτονι. Το βρηκα σε ενα ασχετο μαγαζι.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
litsakos έγραψε:λογω μετακομισης τα εκανα οοολα..μου χει βγει η πιστη!Τωρα εχω κολλησει με τις σκουριες στα πλακακια της βεραντας (απο τις γλαστρες) κ εχω βρει ενα καθαριστικο για αυτους τους λεκεδες,τα κανω καθε βραδυ ,μιλαμε σαν καινουρια ειναι η βεραντα!(τετοια χαρα πια για τα πλακακια της βεραντας..) Φανταζομαι οταν τελειωσω θα χρειαστω ψυχιατρο...τοση καθαριοτητα μαζεμενη σε λιγες μερες δεν εχω ξανακανει!

Καλό μου ακούγεται αυτό το καθαριστικό!!! Ανάλογο προβληματάκι έχουμε και εμείς σε μερικά σημεία στην βεράντα! Ποιο είναι αν επιτρέπεται...???

New Line (No 2002) γραφει η ετικετα.Ειναι ενα μικρο κοκκινο μπιτονι. Το βρηκα σε ενα ασχετο μαγαζι.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ? ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟ -ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ- ΚΑΤΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ. ΟΚ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΑΥΡΙΖΑΝΕ. ΜΑΛΛΟΝ ΆΝΟΙΞΑΝ' ΟΙ ΠΟΡΟΙ ΚΑΙ 'ΕΜΠΑΙΝΕ' ΜΕΣΑ ΟΛΗ Η ΒΡΩΜΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΠΑΛΙ.

12ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ... Empty http://forum.eimaimama.gr/t7709-topic Κυρ Σεπ 11, 2011 9:49 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ,ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΡΧΕΤΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΕΣ ΒΡΗΚΑ ΘΕΛΟΥΝ 8Ε ΤΗΝ ΩΡΑ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
litsakos έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
litsakos έγραψε:λογω μετακομισης τα εκανα οοολα..μου χει βγει η πιστη!Τωρα εχω κολλησει με τις σκουριες στα πλακακια της βεραντας (απο τις γλαστρες) κ εχω βρει ενα καθαριστικο για αυτους τους λεκεδες,τα κανω καθε βραδυ ,μιλαμε σαν καινουρια ειναι η βεραντα!(τετοια χαρα πια για τα πλακακια της βεραντας..) Φανταζομαι οταν τελειωσω θα χρειαστω ψυχιατρο...τοση καθαριοτητα μαζεμενη σε λιγες μερες δεν εχω ξανακανει!

Καλό μου ακούγεται αυτό το καθαριστικό!!! Ανάλογο προβληματάκι έχουμε και εμείς σε μερικά σημεία στην βεράντα! Ποιο είναι αν επιτρέπεται...???

New Line (No 2002) γραφει η ετικετα.Ειναι ενα μικρο κοκκινο μπιτονι. Το βρηκα σε ενα ασχετο μαγαζι.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ? ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟ -ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ- ΚΑΤΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ. ΟΚ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΑΥΡΙΖΑΝΕ. ΜΑΛΛΟΝ ΆΝΟΙΞΑΝ' ΟΙ ΠΟΡΟΙ ΚΑΙ 'ΕΜΠΑΙΝΕ' ΜΕΣΑ ΟΛΗ Η ΒΡΩΜΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΠΑΛΙ.

Μου το ειπε αυτο κ η πεθερα μου,εκανα σε 2 πλακακια σε λιγοτερο εμφανες σημειο πρωτα κ μετα απο ενα μηνα εκανα κ στα αλλα.1 μηνα δεν ειχε δειξει να αλλαζει το χρωμα ή να λερωνεται.Μου ειχαν πει στο μαγαζι επειδη αυτα τα καθαριστικα ειναι συνηθως για αγυαλιστα μαρμαρα να το δοκιμασω πρωτα.Αν εβλεπα κατι που δεν μ αρεσε μου ειπαν να το δοκιμασω κ αραιωμενο στο νερο.Αφου δεν ειδα κατι προχωρησα και εγω στο καθαρισμα.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλια εβαζα πρωτα Ρολί και μετα χλωρινη κ καθαριζε (οχι τοσο καλα,αλλα αρκετα).

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ 780 ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΨΑΝΧΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ;ΔΙΟΤΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ..

16ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ... Empty http://forum.eimaimama.gr/t7709-topic Κυρ Σεπ 11, 2011 10:23 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΧΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ,ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΕΓΩ.ΗΘΕΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω ξεκινησα σημερα την γενικη...πηγα το μωρο στον βρεφικο και αρχισα με τις μπαλκονοπορτες και τα παραθυρα...σταματησα να πιω λιγο καφε και θα συνεχισω με κουζινα...ντουλαπια,συρταρια,καθαρισμα το ψυγειο...και εχει ο θεος...μετα ντουλαπες,βεραντες,την αποθηκη,τον κηπο...ολη την εβδομαδα θα την αφιερωσω στο σπιτι...κουραγιο σε ολες

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
A OK KATERINAKI MOY DEN TO KATALABA...GIATI EGV PSAXNV GIA NA PROSEKSO KAPOIO PAIDAKI...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις