Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Τα πάντα για τα θήλαστρα! Κυρ Ιουν 13, 2010 11:26 pm

Λυδια

Λυδια
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τα καλύτερα θήλαστρα (με σειρά προτίμησης)! Πρέπει να θυμόμαστε πως ένα καλό θήλαστρο μπορεί να βοηθήσει την προσπάθεια θηλασμού. Ακόμα και να αυξήσει την παραγωγή γάλακτος όταν χρειάζεται. Ένα λάθος θήλαστρο, από την άλλη, μπορεί να κάνουν ακριβώς το αντίθετο. Προσοχή στα θήλαστρα λοιπόν ;-)

Lactina, Medela
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νοσοκομειακό θήλαστρο, διατίθεται μόνο για ενοικίαση από την εταιρεία
klinikum Καϊκονίδης και τα στοιχεία τους είναι: Κεντρικό: Κλείτου 14, Θεσσαλονίκη. Τηλ. & Fax: 2310 844.288, 847.763
Υποκατάστημα: Αερ. Παπαναστασίου 6 (κοντά στο ΛΑΪΚΟ Νοσοκομείο), ώρες 8.00-16.00-Δε-Πα. Τηλ & Fax: 210 74.70.417, 74.85.752

Yπάρχει απλής και διπλής άντλησης.

Kατάλληλο για καθημερινή άντληση όλων των γευμάτων (όταν το μωρό είναι πρόωρο ή νοσηλεύεται) και μακροχρόνια χρήση. Επίσης κατάλληλο για εργαζόμενες μητέρες αν και μεγάλο σε όγκο (περίπου 2.5 κιλά)

Symphony, Medela new
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Επίσης νοσοκομειακό θήλαστρο διατίθεται προς ενοικίαση από την παραπάνω εταιρεία
Το symphony είναι θήλαστρο νέας γενιάς, κάνει άντληση 2 φάσεων, στην αρχή γρήγορες θηλαστικές κινήσεις (120 το λεπτό) με μικρή ένταση για να διεγείρει το αντανακλαστικό της καθόδου του γάλακτος και στη συνέχεια δουλεύει με 60-78 θηλαστικές κινήσεις το λεπτό και ανάλογα μεταβαλλόμενη ένταση. Είναι πιο γρήγορο, άνετο και αποτελεσματικό από το lactina.


Ameda
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νοσοκομειακό θήλαστρο, ενοικιάζεται από το Μητέρα.
Yπάρχει απλής και διπλής άντλησης.
Κατάλληλο για εργαζόμενες μητέρες. (περίπου 2 κιλά)


Pump in Style, Medela
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σχεδόν ισάξιο του Lactina. Διατίθεται προς αγορά μέσω internet.
Κατάλληλο για εργαζόμενες μητέρες, και για μακροχρόνια χρήση. Σε διακριτική τσάντα, εύκολο στη μεταφορά(1.8 κιλά)

Double Ease, Medela
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θήλαστρο προς αγορά, διπλής άντλησης.
Για περιστασιακή χρήση ή μερικώς εργαζόμενες μητέρες. (1.3 κιλά)

Mini electric, Medela
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θήλαστρο προς αγορά, μονής άντλησης.
Για περιστασιακή χρήση ή μερικώς εργαζόμενες μητέρες.
Λιγότερο από ένα κιλό.

Swing, Medela new
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νέο ηλεκτρικό θήλαστρο μονής άντλησης, βελτιωμένη έκδοση του mini electric.


Avent ISIS Χειροκίνητο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χειροκίνητο θήλαστρο προς αγορά, μονής άντλησης.
Για περιστασιακή χρήση ή μερικώς εργαζόμενες μητέρες.
Λιγότερο από μισό κιλό.


Avent ISIS IQ UNO, xειροκίνητο και ηλεκτρικό
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Harmony, Χειροκίνητο, Medela
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χειροκίνητο θήλαστρο προς αγορά, μονής άντλησης.
Για περιστασιακή χρήση.

http://mamalydia.wordpress.com

2Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Κυρ Ιουν 13, 2010 11:48 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια ερωτησουλα για οποια κοπελα γνωριζει. εχω το χειροκινητο θηλαστρο της avent. γιατι στις φωτογραφιες που εχετε βαλει λεει πως ειναι για περιστασιακη χρηση? αν χρησιμοποιηται καθημερινα μπορει να δημιουργησει καποιο προβλημα? ο μικρος μου δεν πιανει στηθος και του αντλω ολα τα γευματα με αυτο το θηλαστρο.

3Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Κυρ Ιουν 13, 2010 11:58 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φανταζομαι οτι λεει για περιστασιακο γιατι ειναι κουραστικο να αντλεις συνεχεια με το χερι .Δεν νομιζω οτι προκαλει καποιο προβλημα αλλα αν θελεις ρωτα και καμια συμβουλο θηλασμου καλυτερα εκεινη θα ξερει σιγουρα να σου πει.

4Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 14, 2010 12:03 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:μια ερωτησουλα για οποια κοπελα γνωριζει. εχω το χειροκινητο θηλαστρο της avent. γιατι στις φωτογραφιες που εχετε βαλει λεει πως ειναι για περιστασιακη χρηση? αν χρησιμοποιηται καθημερινα μπορει να δημιουργησει καποιο προβλημα? ο μικρος μου δεν πιανει στηθος και του αντλω ολα τα γευματα με αυτο το θηλαστρο.
k gw tin idia aporia exw!egw exw tis medela to xeirokinito!

5Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 14, 2010 12:22 am

Chrisa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Επισης η Ameda εχει ενα θηλαστρο για προσωπικη χριση ειναι το lactaline personal ειναι διπλης ανλυσης ειναι κομματακι ακριβουτσικο αλλα πιστευω οτι αξιζει τα λευτα του. Μου το ειχε δοσει μια φιλη μου και μπορω να πω οτ με βολεψε περισσοτερο απο το swing

6Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 14, 2010 1:32 am

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markellajohny έγραψε:μια ερωτησουλα για οποια κοπελα γνωριζει. εχω το χειροκινητο θηλαστρο της avent. γιατι στις φωτογραφιες που εχετε βαλει λεει πως ειναι για περιστασιακη χρηση? αν χρησιμοποιηται καθημερινα μπορει να δημιουργησει καποιο προβλημα? ο μικρος μου δεν πιανει στηθος και του αντλω ολα τα γευματα με αυτο το θηλαστρο.
οταν αντλεις συστηματικα χρειαζεσαι νοσοκομειακο θηλαστρο για να δινει τις απαραιτητες θηλαστικες κινησεις για να διατηρηθει η παραγωγη του γαλακτος.
με τα αλλα υπαρχει ο κινδυνος να μειωθει, αποσο γνωριζω.

http://nov08mommies.forumotion.net

7Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 14, 2010 1:37 am

Λυδια

Λυδια
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τα χειροκινητα θηλαστρα, δεν κανουν θηλαστικες κινησεις παρομοιες με του μωρου (μιας και το κινουμε εμεις και δεν ειναι προγραμματισμενο). Αυτο λοιπον ειδικα στην αρχη της γαλουχιας,ειναι λιγο "επιφοβο", να χαλασει την παραγωγη μας. Οταν εδρεωθει η γαλουχια δεν φοβομαστε τιποτα. Απο κει και περα βεβαια το θεμα ειναι οτι το ηλεκτρικο θηλαστρο και ειδικα το νοσοκομειακο, βγαζει πολυ παραπανω γαλα σε λιγοτερο χρονο απο το χειροκινητο. Εχουν μεγαλη διαφορα τα ηλεκτρικα απο τα χειροκινητα στην ποσοτητα που βγαζουν. Εχω κι εγω το Avent Isis το χειροκινητο, αλλα βγαζω γαλα μια στις τοσες. Αν εβγαζα καθημερινα, το ηλετρικο το ειχα σιγουρακι Τα πάντα για τα θήλαστρα! 4872

http://mamalydia.wordpress.com

8Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 14, 2010 1:45 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ,ΘΑ ΠΑΡΩ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ.

9Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Τετ Ιουν 16, 2010 4:58 am

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ αρχικά νοίκιασα το Symphony της Medela για να μπορώ να βγάζω γάλα συνέχεια, μια και στην αρχή δεν μπορούσα να θηλάσω καλά. Τώρα που το Λαζαράκι μου θηλάζει αποκλειστικά δεν το χρησιμοποιώ καν.
Πάντως για αποκλειστική άντληση καλύτερα θα ήταν να προτιμήσετε ένα νοσοκομειακό θήλαστρο

10Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Σαβ Ιουλ 03, 2010 7:52 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντως και με το χειροκινητο μια χαρα βγαζω μεχρι στιγμης!!!τωρα στην πορεια δεν ξερω, θα δειξει!!!

11Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Σαβ Ιουλ 03, 2010 8:43 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οσες εχετε χειροκινητο...χαρας το κουραγιο σας! εγω κοντεψα να παθω τενοντιτιδα!μετα αγορασα το μινι της medela...εεε μετα βαρεθηκα!οσο πιο επαγγελματικο να το πω? τοσο το καλυτερο

12Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Σαβ Ιουλ 03, 2010 8:55 am

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εγω θα χρειαστω όταν γυρισω στη δουλεια.. θα αντλώ εκεί 2 φορες κ μια στο σπίτι. ποιό χρειαζομαι;;
πόσα ml πίνει ενα μωρό 2 μηνων;;

http://www.annoulasmom.blogspot.com

13Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Σαβ Ιουλ 03, 2010 12:28 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
euapap έγραψε:κ εγω θα χρειαστω όταν γυρισω στη δουλεια.. θα αντλώ εκεί 2 φορες κ μια στο σπίτι. ποιό χρειαζομαι;;
πόσα ml πίνει ενα μωρό 2 μηνων;;

Νομίζω πως με το Swing ή το Mini Electric θα είσαι μια χαρά!! Μήπως να άρχιζες από πιο νωρίς να φτιάχνεις καμιά τράπεζα;;

http://www.eimaimama.gr

14Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Σαβ Ιουλ 03, 2010 1:08 pm

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δε θέλω με τίποτα να μπω σε αυτή τη διαδικασία..ασε που τώρα είμαι Κω και σιγά μην κουβαλάω ΚΑΙ γάλατα στην Αθήνα..

http://www.annoulasmom.blogspot.com

15Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Σαβ Ιουλ 03, 2010 4:32 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ρε κοριτσια μονο 3 δοχεια εχω καταφερει να καταψυξω!!!με εχει ξεζουμισει ο μικρος, τι να κανω?δε μου φτανει και για τραπεζα!!!

16Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Σαβ Φεβ 26, 2011 3:23 am

fdespoina

fdespoina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΜΙΝΙ , ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2 ΜΗΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕς ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ , ΕΙΧΑ ΟΜΩς ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ , ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ ΜΑΓΙΑ ΜΠΥΡΑΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΡΑΠΕΖΑ !!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΗ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ (4 ΜΗΝΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ) ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ !!!! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ !!! Τα πάντα για τα θήλαστρα! 654316

17Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 12:31 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΝ ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΑΡΑΓΩΓΗ? Τα πάντα για τα θήλαστρα! 417472 Τα πάντα για τα θήλαστρα! 417472

18Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 12:44 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα! Εγω ειχα αγορασει το ameda. Δεν ποναγε καθολου

19Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 12:46 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΝ ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΑΡΑΓΩΓΗ? Τα πάντα για τα θήλαστρα! 417472 Τα πάντα για τα θήλαστρα! 417472

Κανενα δεν κανει την παραγωγη που κανει ο θηλασμος. Βαζε το μωρο ΣΥΝΕΧΕΙΑ στο στηθος.

20Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 12:47 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νενεν έγραψε:Καλημερα! Εγω ειχα αγορασει το ameda. Δεν ποναγε καθολου


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ?ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΧΝΗ ΧΡΗΣΗ Κ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Κ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΕΜΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟΥ..

21Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 12:51 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω με τη Νενεν
το καλυτερο ειναι να μπαινει στο στηθος. να σου πω την αληθεια εχω ακουσε τα καλυτερα για το swing της Medela.
Εγω ειχα το ηλεκτρικο της avent αλλα δεν με βοηθησε καθόλου. καθομουν με τις ωρες κ εβγαιναν λιγα ml.
είναι πως θα 'κατσει' στο καθε στηθος-οπότε αυτο που εμενα δεν βολεψε εσενα μπορει να σε βοηθησει..

22Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 12:53 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
Νενεν έγραψε:Καλημερα! Εγω ειχα αγορασει το ameda. Δεν ποναγε καθολου


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ?ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΧΝΗ ΧΡΗΣΗ Κ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Κ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΕΜΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟΥ..

Εγώ θα σου πω τι να μην πάρεις. Μακρυά από θήλαστρα της ΝUK!!!

23Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 12:58 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ ΓΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΛΗΓΗ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΕΣ Κ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΟΛΑ ΝΥΚ ΠΗΡΣ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΑΠΛΑ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΤΟΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΟΣΕΣ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΗΛΑΣΤΡΑ..

24Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 1:07 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:Κ ΓΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΛΗΓΗ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΕΣ Κ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΟΛΑ ΝΥΚ ΠΗΡΣ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΑΠΛΑ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ Κ ΤΟΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΟΣΕΣ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΗΛΑΣΤΡΑ..

Εμένα με κατέστρεψε. Και η τιμή του είναι πάρα πολύ υψηλή. Εγώ θα το κοστολογούσα 15 ευρώ. Είμαι πολύ απογοητευμένη από το συγκεκριμένο. Κατά τα άλλα όλα nuk τα έχω αγοράσει και εγώ. Αλλά τα θήλαστρα πρέπει να τα βγάζει μια εταιρία αποκλειστικά και να αφιερώνει όλο το χρόνο και την τεχνογνωσία της σε αυτά κατά τη γνώμη μου.

25Τα πάντα για τα θήλαστρα! Empty Απ: Τα πάντα για τα θήλαστρα! Δευ Ιουν 13, 2011 1:26 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΛΥΓΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΨΕΥΔΟΘΗΛΕΣ... ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΤΑΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΙΑ!! ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ ΤΗΣ MEDELA!!
ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΘΑ ΔΑΝΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΗΗΗΗΗΠΩΣ Κ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑΣΜΑ...
ΕΧΕΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΤΗΣ MEDELA ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις