Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

????????


Επισκέπτης
Ναι, μπορει ανετα να σου κανει μηνυση για δυσφημιση... Και αντε να βγαλεις ακρη μετα, με αυτους που εχουν τοσα εκατομμυρια.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Κοριτσια, δε ξερω... Εχω κουραστει πια. Σκανε και ολο προβληματα. Δε μπορω αλλο!!! Τα έχω πάρει με το γιατρό μου... - Σελίδα 3 679259 Τα έχω πάρει με το γιατρό μου... - Σελίδα 3 679259 Τα έχω πάρει με το γιατρό μου... - Σελίδα 3 679259
Ευτυχως πλησιαζει ο καιρος!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΣΟΥ ΟΩ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΡΗΤΟ.ΘΑ ΣΟΥ ΚΛΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΑΡ@@@@Α Ο ΚΥΡΙΟΣ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΤΗΚΑΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΙΝΕΔΕΣ.ΟΥΦ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙ!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsiaaaa gt dn lete onomata i toylaxiston se mimima na kseroume n mn pame se autous,eidika twra se duskoles epoxes,,a episeis eixa dei gi auto to thema sta kanalia k elege o dimosiografos oti mporeis na ton bgaleis sta kanalia ennoeite anonuma ...kati tetoio tous xriazete enas tryantafulopoulos

????????


Επισκέπτης
Ειλικρινα κοριτσια αν δεν ηταν η 1η μου εγκυμοσυνη, δεν μου ειχαν τυχει τοσα στραβα και δε τα εβλεπα ολα βουνο επειδη περασα ζορι με 3 αποβολες πριν, θα πηγαινα να γεννησω στο δημοσιο, θα εκανα μια τρελη καταγγελια και θα πηγαινα με εφοριακο ή αστυνομικο να πληρωσω (ετσι νομιζω γινεται), να τον κλεισει μεσα!! Μα 2000;;; Οκ, αν μου ελεγε 1000 θα το καταλαβαινα, αλλα 2000;; Ποιος νομιζει οτι ειναι ;;; Που δε τον ξερει η μανα του. Αμα ηταν και γνωστος, τι θα ζητουσε;;;;Και δε μου διευκρινισε αν στην ταριφα μεσα ειναι και οι υπολοιποι (αναισθησιολογος, μαια κτλ),αλλα δε νομιζω να ειναι... Twisted Evil
Αλλα ο αντρας μου με κραταει και φοβαμαι, που μου λεει οτι δε ξερω αν θα πεσω σε καλυτερο και δεν ειμαστε για πειραματα... Αλλιως θα αλλαζα εστω και τωρα...

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
......και τωρα που αλλαξαν τα δεδομενα και τα δημοσια νοσοκομεια χρεωνουν ταριφα πλαφον (απο 1/10/11)

φυσιολογικη γεννα : 880e
καισαρικη : 1500e

(http://didefth.gr/lows/fek_2011_1702b.pdf για περισσοτερες πληροφοριες)
απο τα οποια οι γιατροι περνουν ποσοστα (γι'αυτο και εγινε για να κοπουν τα φακελακια)
παρ'ολα αυτα οι γιατροι συνεχιζουν να ζητανε 1000 ή 1500 ή οσο θελουν.
και αν τολμησεις και τους κανεις παζαρια σου λενε καταμουτρα
'λυπαμαι βρες αλλον γιατρο'
δλδ και ποσοστα και φακελακι,
ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.
οποτε εμεις οι ανεργες που δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε σ'αυτες τις τιμες (γιατι συνολο θα παει 2000-2500 χιλιαρικα ανευ απροοπτου διοτι αν προκειψει και κατι...αστα βραστα)που θα γεννησουμε????
ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΣΚΙΕΡΟ ΠΛΑΤΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
φιλια κοριτσια και κουραγιο.....αααα..και πριν αποφασισετε να διαιωνισετε το ειδος καντε γερο κομποδεμα!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Λοιπόν μου ήρθε άλλη ιδέα. Καταρχήν να πω δεν ξέρω τις διαδικασίες να γεννήσεις σε δημόσιο. Εγώ είχα την εντύπωση ότι είναι όπως στα ιδιωτικά. Σε πιάνουν οι πόνοι παίρνεις το γιατρό και πάτε όλοι μαζί. Λοιπόν επειδή όλοι στη θεωρία καλοί είμαστε. Κι εγώ που σου είπα πήγαινε στο ιατρείο και πες αυτό μπορεί και να ντρεπόμουν. Δεν θα ντρεπόμουν όμως και αυτό που θα έκανα το εξής. Στο μαιευτήριο τους κινέζους. Θα ρωτήσετε όσες φορές μπορείτε για το θέμα απόδειξης. Αν λέει όχι. Θα μου δώσετε αριθμό λ/σμού να τα βάλουμε γιατί με το μωρό τρεχάματα και σάλτσες. Ελπίζω να δώσει. Του καταθέσεις 1000 ευρουλάκια γράφεις κι αιτιολογία πληρωμή του τοκετού 14/9/11 γιούλη και τελείωσες. 'Εχεις βρει άλλο γιατρό από τώρα και τον ενημερώνεις ότι μετά τη γέννα θα πας σε αυτόν να σε εξετάσει. Κι άσε τον άλλο να κουρεύεται. Απλό να το κάνεις και χωρίς να έρθεις σε επαφή μαζί του.


συμφωνω ,γεννα με το καλο και "γιατρουλη να στα φερω την ημερα που θα βγω"? και τετοιες μαλακιες.και την ημερα που θα βγεις δωστου 100 ευρω και πες να σου πει και ευχαριστω
και να εχεις ηδη κανονησει να σε δει αλλος μολις σαραντισεις
σε πληροφορω οτι το εκανα εγω στο ελενα 24 χρονων οταν εκανα σκωλικοειδιτη(γιατι μονο εκει εφημερευε) .και ναι ναι ναι ελεγα στον μαλακα .με χειρουργησε ,εκατσα 4 μερες .
ειχε ζητησει ουτε που θυμαμαι σε χιλιαρικα τοτε
και του εδωσα ενα μποναμα στο τελος και ειπα στον πατερα μου¨"εσυ δεν θα μιλησεις καθολου".να δεις μουτρα ο γιατρος τοτε.αλλα δεν μπορει να κανει και τιποτα.
πηγα μετα σε χειρουργο εξωτερικο και μου εκοψε τα ραμματα και με κοιταξε.

ρε δεν ντρεπονται λεω εγω
αυτο να κανετε ...μην τους λυπαστε..
θεατρο και παλι θεατρο
τους αξιζει

????????


Επισκέπτης
κατινα έγραψε:......και τωρα που αλλαξαν τα δεδομενα και τα δημοσια νοσοκομεια χρεωνουν ταριφα πλαφον (απο 1/10/11)

φυσιολογικη γεννα : 880e
καισαρικη : 1500e

(http://didefth.gr/lows/fek_2011_1702b.pdf για περισσοτερες πληροφοριες)
απο τα οποια οι γιατροι περνουν ποσοστα (γι'αυτο και εγινε για να κοπουν τα φακελακια)
παρ'ολα αυτα οι γιατροι συνεχιζουν να ζητανε 1000 ή 1500 ή οσο θελουν.
και αν τολμησεις και τους κανεις παζαρια σου λενε καταμουτρα
'λυπαμαι βρες αλλον γιατρο'
δλδ και ποσοστα και φακελακι,
ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.
οποτε εμεις οι ανεργες που δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε σ'αυτες τις τιμες (γιατι συνολο θα παει 2000-2500 χιλιαρικα ανευ απροοπτου διοτι αν προκειψει και κατι...αστα βραστα)που θα γεννησουμε????
ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΣΚΙΕΡΟ ΠΛΑΤΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
φιλια κοριτσια και κουραγιο.....αααα..και πριν αποφασισετε να διαιωνισετε το ειδος καντε γερο κομποδεμα!!!!!

Εμενα ζητησε φακελακι 2000...
Βαλε και 900 το δωματιο (ή 1500 καισαρικη)
2900..
ε δε θα θελουν και οι υπολοιποι φακελακια;;; Δε θα φτασεις τα 3500;; Και στο Ιασω ειναι 4500.. Στα αλλα ιδιωτικα μεχρι 3500.. Αν ειναι δυνατον!!! Γιατι να πας στο δημοσιο μετα;;; Που δε θα παρεις και αποδειξη;;;

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
etoile! έγραψε:
κατινα έγραψε:......και τωρα που αλλαξαν τα δεδομενα και τα δημοσια νοσοκομεια χρεωνουν ταριφα πλαφον (απο 1/10/11)

φυσιολογικη γεννα : 880e
καισαρικη : 1500e

(http://didefth.gr/lows/fek_2011_1702b.pdf για περισσοτερες πληροφοριες)
απο τα οποια οι γιατροι περνουν ποσοστα (γι'αυτο και εγινε για να κοπουν τα φακελακια)
παρ'ολα αυτα οι γιατροι συνεχιζουν να ζητανε 1000 ή 1500 ή οσο θελουν.
και αν τολμησεις και τους κανεις παζαρια σου λενε καταμουτρα
'λυπαμαι βρες αλλον γιατρο'
δλδ και ποσοστα και φακελακι,
ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.
οποτε εμεις οι ανεργες που δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε σ'αυτες τις τιμες (γιατι συνολο θα παει 2000-2500 χιλιαρικα ανευ απροοπτου διοτι αν προκειψει και κατι...αστα βραστα)που θα γεννησουμε????
ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΣΚΙΕΡΟ ΠΛΑΤΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
φιλια κοριτσια και κουραγιο.....αααα..και πριν αποφασισετε να διαιωνισετε το ειδος καντε γερο κομποδεμα!!!!!

Εμενα ζητησε φακελακι 2000...
Βαλε και 900 το δωματιο (ή 1500 καισαρικη)
2900..
ε δε θα θελουν και οι υπολοιποι φακελακια;;; Δε θα φτασεις τα 3500;; Και στο Ιασω ειναι 4500.. Στα αλλα ιδιωτικα μεχρι 3500.. Αν ειναι δυνατον!!! Γιατι να πας στο δημοσιο μετα;;; Που δε θα παρεις και αποδειξη;;;


ελα πες μου και μενα την ιδια απορια εχω.
η ξαδελφη μου γεννησε τον αυγουστο στο Λητω και πληρωσε 2500 χιλιαρικα και μαλιστα χωρις να κουβαλαει και ΟΛΑ αυτα τα συμπραγαλα μαζι της που ζητανε τα δημοσια (ξερετε θερμομετρα-ψαλιδακια-κουβερτες-σεντονια-κ.α.)
αι σιχτιρ δλδ.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω πως συνεχίζουν να ζητούν τόσα χρήματα γιατί η συζήτηση αυτή γίνεται σε μεγάλη εβδομάδα της εγκυμοσύνης που η έγκυος αισθάνεται ανασφάλεια να αλλάξει γιατρό & αναγκάζεται να ενδώσει σε αυτόν τον εκβιασμό.
Η δική μου η γνώμη είναι πως αν δεν αισθάνεσαι στο ελάχιστο καλά με τον γιατρό σου να τον αλλάξεις.
Δεν είναι το καλύτερο την πιο όμορφη στιγμή της ζωής σας να μην μπορείς να την ζήσεις στο έπακρο.
Εγώ ήθελα να γεννήσω σε δημόσιο.
Σκεφτόμουν πως τι μπορεί να πάει στραβά με τον εφημερεύοντα?
Και εκείνος δεν τελείωσε την Ιατρική Σχολή? Σάμπως και της καθεμιάς μας ο γιατρός δεν εφημερεύει ανά τακτά χρονικά διαστήματα?
Ο άντρας μου επέμεινε στο ιδιωτικό γιατί φοβόταν και ήθελε να έχουμε τον γιατρό μας.
Ενέδωσα γιατί δεν ήθελα να τον φάει το άγχος, αλλά για κανένα άλλο λόγο.
Εσύ ξέρεις αν θες να αλλάξεις γιατρό ή αν θα τον πληρώσεις τελικά. Προτείνω να τον αλλάξεις, όμως εσύ ξέρεις και που αισθάνεσαι ασφάλεια και αν μπορείς να πάρεις μια τέτοια απόφαση τώρα.

????????


Επισκέπτης
κατινα έγραψε:
etoile! έγραψε:
κατινα έγραψε:......και τωρα που αλλαξαν τα δεδομενα και τα δημοσια νοσοκομεια χρεωνουν ταριφα πλαφον (απο 1/10/11)

φυσιολογικη γεννα : 880e
καισαρικη : 1500e

(http://didefth.gr/lows/fek_2011_1702b.pdf για περισσοτερες πληροφοριες)
απο τα οποια οι γιατροι περνουν ποσοστα (γι'αυτο και εγινε για να κοπουν τα φακελακια)
παρ'ολα αυτα οι γιατροι συνεχιζουν να ζητανε 1000 ή 1500 ή οσο θελουν.
και αν τολμησεις και τους κανεις παζαρια σου λενε καταμουτρα
'λυπαμαι βρες αλλον γιατρο'
δλδ και ποσοστα και φακελακι,
ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ.
οποτε εμεις οι ανεργες που δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε σ'αυτες τις τιμες (γιατι συνολο θα παει 2000-2500 χιλιαρικα ανευ απροοπτου διοτι αν προκειψει και κατι...αστα βραστα)που θα γεννησουμε????
ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΣΚΙΕΡΟ ΠΛΑΤΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
φιλια κοριτσια και κουραγιο.....αααα..και πριν αποφασισετε να διαιωνισετε το ειδος καντε γερο κομποδεμα!!!!!

Εμενα ζητησε φακελακι 2000...
Βαλε και 900 το δωματιο (ή 1500 καισαρικη)
2900..
ε δε θα θελουν και οι υπολοιποι φακελακια;;; Δε θα φτασεις τα 3500;; Και στο Ιασω ειναι 4500.. Στα αλλα ιδιωτικα μεχρι 3500.. Αν ειναι δυνατον!!! Γιατι να πας στο δημοσιο μετα;;; Που δε θα παρεις και αποδειξη;;;


ελα πες μου και μενα την ιδια απορια εχω.
η ξαδελφη μου γεννησε τον αυγουστο στο Λητω και πληρωσε 2500 χιλιαρικα και μαλιστα χωρις να κουβαλαει και ΟΛΑ αυτα τα συμπραγαλα μαζι της που ζητανε τα δημοσια (ξερετε θερμομετρα-ψαλιδακια-κουβερτες-σεντονια-κ.α.)
αι σιχτιρ δλδ.

Ακριβως αυτο!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις