Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
605 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 605 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσαρε μου σευχαριστω πολυ για την απαντηση! σου ειχα γραψει σε ενα τοπικ νομιζω στο ''θελω να πω στον'' τις ευχες μου γιατι χαρηκα τοσο τοσο πολυ που ειδα πως εισαι εγκυουλα! με το καλο κοριτσι μου , ειχα να μπω και καιρο αλλα ειδα το καλητερο νεο! φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καμπύλη σακχάρου....ξεαγχώστεμε σας παρακαλώ!!!! - Σελίδα 2 215994



Προφανως εγω η γαιδαρα δεν το ειδα ....αλλα οπως και να εχει σε ευχαριστω παρα πολυ!!! I love you Και να μας πανε οοοοολα καλα και να γινουμε ευτυχισμενες μανουλιτσες!!!! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι λες βρε κοριτσαρε οχι και γαιδουρα! λογικο μου φαινετε να χανουμε ανα καιρους αρκετα ποστς! αχ με το καλο κοπελα μου γρηγορα με την ευτυχια στην αγγαλια μας!!!!!! I love you

????????


Επισκέπτης
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπεεεεεερα και καλα αποτελεσματα να εχουμε κοριτσια!
θα ηθελα να σας ρωτησω κατι πανω στην καμπυλη μιας που θα την κανω την Δευτερα (των 75 μλ.)

διαλλημενη με νερο ποσο βγαινει ενα ποτηρι? και αν ναι πρεπει να το πιουμε μονορουφι?
γιατι λογο βαριατρικης επεμβασης εχω πολυ μικρο στομαχι (γυρω στα 100μλ. χωρητικοτητα) και δεν μπορω να πιω τιποτα μονορουφι, γεμιζει δηλαδη το στομαχι πολυ γρηγορα Rolling Eyes

Τι εννοεις διαλυμενο με νερο;;; Δε το διαλυουν σε νερο, το πινεις οπως ειναι πηχτο , γιατι το νερο αλλοιωνει το αποτελεσμα.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμάς στο μικροβιολογικό που μας το δώσανε ήτανε σε ένα σφραγισμένο μπουκαλάκι και ήτανε αραιωμένο με λεμόνι ή πορτοκάλι.Ήταν αρκετά ευκολόπιοτο γενικώς..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπεεεεεερα και καλα αποτελεσματα να εχουμε κοριτσια!
θα ηθελα να σας ρωτησω κατι πανω στην καμπυλη μιας που θα την κανω την Δευτερα (των 75 μλ.)

διαλλημενη με νερο ποσο βγαινει ενα ποτηρι? και αν ναι πρεπει να το πιουμε μονορουφι?
γιατι λογο βαριατρικης επεμβασης εχω πολυ μικρο στομαχι (γυρω στα 100μλ. χωρητικοτητα) και δεν μπορω να πιω τιποτα μονορουφι, γεμιζει δηλαδη το στομαχι πολυ γρηγορα Rolling Eyes

Τι εννοεις διαλυμενο με νερο;;; Δε το διαλυουν σε νερο, το πινεις οπως ειναι πηχτο , γιατι το νερο αλλοιωνει το αποτελεσμα.

πρωτη φορα το ακουω αυτο....

εχω ακουσει για λεμονι οπως λεει η carrie εχω ακουσει με νερο και το πιο κορυφαιο ακουσα να στουμπωνουνε με μπακλαβαδακια και φαντα χααχαχαχα

τελος παντων οπως και να ειναι δε με νοιαζει, αρκει να μην ειναι η ποσοτητα μεγαλη γιατι δεν θα χωρεσει ουτε με σφαιρες στο στομαχι μου Cool

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ???? Ε?????ΑΧΑΧΑΧΧΑ.


ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΤΟ ΠΙΝΕΙΣ ΣΚΕΤΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ)ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΥΧΤΟ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΓΕΥΣΗ (ΜΠΛΙΑΧΞ) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω εδω ! εχω αραιωσει λιγο η αληθεια ειναι -σαν τη γλυκοζη- χαχαχα

εσυ τι κανεις κοριτσαρε? ο μπεμπαρος καλα ε? Καμπύλη σακχάρου....ξεαγχώστεμε σας παρακαλώ!!!! - Σελίδα 2 328109

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:εδω εδω ! εχω αραιωσει λιγο η αληθεια ειναι -σαν τη γλυκοζη- χαχαχα

εσυ τι κανεις κοριτσαρε? ο μπεμπαρος καλα ε? Καμπύλη σακχάρου....ξεαγχώστεμε σας παρακαλώ!!!! - Σελίδα 2 328109


ΧΑΧΑΧΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΕΞΕΛΗΧΘΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΤΥΡΑΝΟ! ΤΩΡΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜ ΜΑΜ! ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΑΜΠΑ.ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΝΟ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ Κ ΑΛΛΑΓΜΑ (ΓΤ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΗ) Κ ΜΟΛΙΣ ΞΕΠΕΤΑΞΕ ΤΟ 5ο ΔΟΝΤΑΚΙ ΤΟΥ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΟΥ...

34Καμπύλη σακχάρου....ξεαγχώστεμε σας παρακαλώ!!!! - Σελίδα 2 Empty ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ Σαβ Σεπ 17, 2011 6:02 am

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΜΨΥΧΩΣΩ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ!!!!
ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΜΠΥΛΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΕΝΤΡΟ Η ΙΑΤΡΕΙΟ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ Η ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΙ ΑΥΤΟ DON'T PANIC!!!
ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΓΛΥΚΟΖΗ ΖΥΓΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ. TA ML. ΤΗΣ ΓΛΥΚΟΖΗΣ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΗΣ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΕΦΤΕΙ ΒΑΡΙΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΒΑΡΕΙΑ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΤΕ ΥΠΝΗΛΙΑ Η ΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΕΜΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΠΗΡΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ Η ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΛΕΜΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΡΙΩΡΗ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΟΥ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ Ο Ο'ΧΡΟΝΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΧΑΜΗΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΗΣΕΙ Η ΓΛΥΚΟΖΗ Ο 60' ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΔΡΑ Η ΓΛΥΚΟΖΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ!!!

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και το σακχαρο ανεβηκε γιατι με ειχε πιασει καποια στιγμη λυσσα με τα σταφυλια και ετρωγα 2-3 τσαμπια την ημερα και μετα απο λιγες μερες εκανα την καμπυλη!!! lol: Laughing
Αλλα που να ηξερα οτι μετα θα εκανα καμπυλη και οτι ο αργανισμος μετα την 27η εβδομαδα υπολειτουργει και κανεις σακχαρο;;;; Καμπύλη σακχάρου....ξεαγχώστεμε σας παρακαλώ!!!! - Σελίδα 2 534787 Καμπύλη σακχάρου....ξεαγχώστεμε σας παρακαλώ!!!! - Σελίδα 2 534787

Αλλα μολις γεννησω με το καλο, θα χτυπησω 3 σουβλακια και ενα ταψι παστες!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]


Αχ,αυτό με τα τσαμπιά σταφύλια κάτι μου λεει Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Γιατί κι εγώ πριν τις κάνω ξεσκιστηκα στο σταφύλι η χαζή, ξυπνούσα το απόγευμα και δώστου! Τώρα πάει, το κοψα..θα το ρίξω στα μήλα σε λίγο που θα χειμωνιάσει. Πάντως ούτε κι εγώ το ήξερα ότι μετά την 27η ο οργανισμός υπολειτουργεί, ευτυχώς που μου το είπες να έχω το νου μου από δω και μπρος. Όσο για τα σουβλάκια και τις πάστες...το καλοκαιρι που γυρισα Ελλάδα δεν φχαριστήθηκα σουβλάκι γιατί φοβόμουν για τα κρέατα. Και είναι τόσο επωδυνο να φεύγεις χωρίς να έχεις χαρεί σουβλάκι, γύρο, κοντοσουβλι και γενικά όλα τα καλά μιας σωστής ψησταριάς Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!! Από τοτε λέω στον άντρα μου''όταν θα πάμε την κόρη μας στο Βόλο, το πρωτο πραγμα που θα κάνω θα την αφήσω με τον παππού να χαρεί και θα πάω να χτυπήσω δυο σουβλάκια απ'όλα, ότι ώρα και αν είναι..'' εεεε,μετά θα φάω και μια παστούλα στην παραλία, για το καλό... Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις