Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 39]

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπεραααααα κοριτσακια μου!!!

πηγατε στον γιατρο τα ειδατε τα μωρακια σας???τι σασ ειπε????!!!!

για τον mpogos υπαρχει φαρμακακι για τους κολικους αλλα πρεπει να το δωσει παιδιατρος! αλλα και να το παρει δεν ξερουμε αν θα τον πιασει! εμενα επιανε στον μεγαλο στα αλλα 2 μικρα οχι! εμενα μου ειπε οτι οι κολικοι ξεκιναν απο 15 ημερων!! εμας μασ εχουν πιασει και εχουμε πολυ ξενυχτι βεβαια αλλα παιδακια μπορει να τα πιασουν και ποιο νωρις!αν του κανεις μασαζ στην κοιλιτσα??

irene μου ειναι μια κουκλιτσα η μπουμπου σου!!!!ηρθε και η κορουλα τωρα συμπληρωθηκε η οικογενεια!!!!

σεβη μου καλως τον δεχτηκεςςς! ολοι οι οικογενεια σπιτι! σιδερενιοι ολοι! προσεχε με την τομη βρε δεν ειναι παιξε γελασε.....

κατερινακι αντε με το καλοοοοοο!!!!φτανει ο καιρος!!!!

evvi την ιδια κατασταση ζουμε!!! υπομονη λενε αμα σαραντησουν ξυπνανε ποιο λιγο!!!!

η δωρουλα πεταειιιιιιιι!!!! τελειααα!!!!! 3800 τι???πωπωωωω!!!!γερος και δυνατος να ειναιιιιι!!!!

πηραμε την ληξιαρχικη πραξη ! λοιπον αν γενναμε σε δημοσιο νοσοκομειο πηγαινουμε εμεις την ληξιαρχικη πραξη στο ληξιαρχειο! αν ειναι ιδιοτικο και εχει ληξιαρχειο μεσα το δηλωνουν αυτοι κατευθειαν και απλα εμεις μετα παμε στο δημο και το βαζουμε στην οικογενειακη μεριδα!!!!

αχ τη επαθα χθες κοριτσια! ταιζα την μικρη και με πηρε ο υπνος και καθομουν στην πολυθρονα!!!! και μου επεσε το μπιμπερο απ τα χερια!!!!4 η ωρα το πρωιιι παταωωω μια τσιριδα!! λεω φαντασου να μου επεφτε το παιδι!!!! εκλειναν τα μιατια μουυυ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad !!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mpogos επινε το infacolik καπως ετσι το ελεγαν μου το ειχε δωσει παιδιατρος αλλα δεν εκανε τιποτα, το μονο που την βοηθουσε ηταν οταν τηνν εβαζα μπρουμητα πανω στο χερι μου και της πιεζα λιγο την κοιλιτσα,η σταση λεγεται τιγρης πανω σε δεντρο και καπως την ηρεμουσε.

κατερινα με εχει πιασει και εμενα ο υπνος με το παιδι στην καρεκλα, θελει προσοχη, ειχα φοβηθει πολυ.

Που ειναι οι αλλες σημερα;

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:Mpogos επινε το infacolik καπως ετσι το ελεγαν μου το ειχε δωσει παιδιατρος αλλα δεν εκανε τιποτα, το μονο που την βοηθουσε ηταν οταν τηνν εβαζα μπρουμητα πανω στο χερι μου και της πιεζα λιγο την κοιλιτσα,η σταση λεγεται τιγρης πανω σε δεντρο και καπως την ηρεμουσε.

κατερινα με εχει πιασει και εμενα ο υπνος με το παιδι στην καρεκλα, θελει προσοχη, ειχα φοβηθει πολυ.

Που ειναι οι αλλες σημερα;

επαθα πλακα στα 4 παιδια πρωτη φορα μου συνβαινει αυτο!!!! οταν ακουσα το θορυβο απο το μπιμπερο που εριξα με ακουσε ολη η γειτωνια! ξυπνησε ο αντρας μου και ο μεγαλος μου!!! No No No No pale pale pale

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΑΠΟ 2 ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΗΓΑΜΕ 2170,ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ,ΑΠΛΑ ΛΟΓΟ ΨΩΡΙΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΟΥΝΤΩΣΑ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΦΟΒΙΖΕΙ ΜΗΝ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΥΤΕΡΕΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΩ ΤΗΝ 37η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
ΚΑΛΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nα'μαι και εγώ κοριτσάκια...!!!
Πήγαμε στον γιατρούλη σήμερα και μετά πήγαμε λίγο από τους δικούς μου!
Κλασσικά η μπεμπούλα στην ίδια θέση! Με το κεφαλάκι πάνω στην αριστερή μεριά! Οπότε δεν κάναμε την περίεργη εξέταση...!!! Μου είπε ότι σε 2 εβδομάδες θα γεννήσω (δηλαδή την 39η εβδομάδα) εκτός και αν με πιάσουν πιο νωρίς συσπάσεις οπότε θα γεννήσω σε μια εβδομάδα (38η εβδομάδα)! Μιλάμε πάντα για καισαρική! Δεν θέλει να μου σπάσουν λέει τα νερά γι'αυτό θα γεννήσω πιο νωρίς γιατί λέει έτσι όπως έχει τα ποδαράκια προς τα κάτω αν σπάσουν τα νερά ίσως υπάρξει πρόβλημα με την ομφαλίδα νομίζω το είπε...!!! Μπορεί λέει να είναι επικίνδυνο και για την μπέμπα! Με τρόμαξε είναι αλήθεια... αλλά ας κάνω ότι δεν το ακούω...!!! Την άλλη Δευτέρα λογικά θα κλείσουμε ημερομηνία γέννας! Πω πω!!!!! Πλησιάζει ο καιρός...!!!!!!!!!!
Η μπέμπα έγινε 3.109!!! Μπορεί λέει να έκανε λάθος στην προηγούμενη μέτρηση και έτσι όπως βλέπει την κοιλιά μου η μπέμπα σίγουρα έπιασε τα 3 κιλά...!!! Άντε να δούμε!! Έφτασα λοιπόν και τα 15 κιλά! Σε μια εβδομάδα 1.5 κιλό έβαλα η γουρούνα...!!!
Αχ μωρέ τα γλυκούλια μου που έχουν κολικούς...!! Τι τραβάνε αυτά... τι τραβάμε και εμείς...!!!???
Προσοχή Κατερινάκι μου με την μπέμπα!!! Να φανταστείς ότι χτες μιλούσαμε με την μαμά μου και την πεθερά μου για τέτοια περιστατικά...!!! Μια λύση είναι να την ταίζεις ξαπλωμένη στο κρεβατάκι σου!!! Έτσι δεν θα υπάρχει φόβος...!!!
Σήμερα με πονάνε τα δόντια μου βρε κοριτσάκια...!!! Τωρά μάλλον πιέζουν οι φρονιμίτες...!!! Ξέρω κι εγώ...???

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ξέχασα να σας πω...!!!Μου είπε ότι το αμνιακό υγρό έχει ελαττωθεί λίγο (στα φυσιολογικά επίπεδα της εβδομάδας που είμαστε) και βλέπει και λίγα ασβεστώματα στον πλακούντα αλλά πάλι σε φυσιολογικά επίπεδα...!!!

Μια χαρά ο μπουνίτσας Σταυρούλα μου! Καλύτερα να σε βλέπει 2 φορές την εβδομάδα...!!! Θα έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο...!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεσποινακι μουυυ μια χαρα η μπουμπουκα !!! τροφαντη τροφαντη!!!!! ειδες που ανυσηχουσες??????μια χαρα!
σε δυο βδομαδουλες γεννας! τερμα τα ψεμματα!!!!

στο κρεβατι θα την ταιζω μωρε βγηκα γιατι κλαιει και ακουγεται στα παιδια και εχουν σχολειο και πανε με το ενα ματι ανοιχτο και το αλλο κλειστο.....και λενε στην δασκαλα αχχχχ η μπεμπα μας ξυπναειιιι!

χαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχχαχαχαχαχαχααχαχ

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12:15 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΟΡΘΙΑ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ!ΣΕΒΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΗ!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ROSE 1980 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12:15 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΟΡΘΙΑ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ!ΣΕΒΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΗ!

αχ rose αρχισε και εσυ τους χυμους!!! και εγω δεν την παλευω κοιμαμαι ορθια την μερα και την ωυχτα περιστρεφομαι σαν την σβουρα μεσα στο σπιτι! εχω και τον μεσαιο μου τον γιο ο οποιος αλλαζει δοντια και δεν βγαινουν και γρινιαζει.....κανουν και πονο μωρε τα ατιμα! εχω τον μεγαλο με τα διαβασματα δεν ειμαι απο πανω του αλλα παντα με φωναζει! αρχισαμε και καρατε και αγγλικα(φρικη)εχω και τον μεσαιο ο οποιος ολη μερα θελει καποιον απο πισω του γιατι δεν υπαρχει γωνια του σπιτιου που να μην εχει χτυπησει! και η μικρη δεν κοιματαιιιιιιι!!!!!!!!!!! μου λεει ο αντρας μου καλα εεε ολα τα μωρα μου κοιμουνται το δικο μας γιατι δεν κοιμαται???? σαν την μανα του θα ειναι????λεω τωρα πως το βλεπεις??? θα σου φερω το μπιμπερο στο κεφαλι????χαχαχαχαχαχ!!!!!! μα δεν μου φτανουν ολα τ αλλα πρεπει να ξυπναω και απο της 6 να φτιαχνω τα μεγαλα! μετα που να ξανακοιμηθω ο μικρος μου 8 ειναι ορθιος!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα εγκυούλες και μανούλες!!! Σταυρούλα και Δεσποινάκι τέλεια τα μωράκια σας!!!
Είδες Δεσποινάκι που ανησυχούσες με τα κιλάκια! Θα σας βγει και με μαγουλάκια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δηλαδή τώρα για να καταλάβω θα ορίσετε ημερομηνία με γιατρό? Πώπω παίρνουμε όλες σειρά σιγά σιγά!

Σταυρούλα τι καλά που θα σε βλέπουν συχνα..νιώθεις μια ασφάλεια βρε παιδί μου!

Εγώ τώρα τη Δευτέρα γιατρό..Θέλω να περάσουν οι μέρες! Τώρα στο τέλος μ' έπιασε ότι έχω μεγάλη ευθύνη πάνω μου! Ότι τόσοι πολλοί άνθρωποι σαν να περιμένουν από μένα να πάνε όλα καλά.. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε! Και μετά έχεις ευθύνη, αλλά μοιράζεται με τον μπαμπά της..το βλέπεις το μωράκι σου..το αγγίζεις..τώρα σε πάει μόνο η φύση και το ένστικτο...

Κατερινάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]... Τα λόγια είναι περιττά! ένα μεγάλο μπράβο σε σενα και τον άντρα σου γι αυτό που κάνετε! Τώρα είναι δύσκολα..θα στρώσουν τα πράγματα όσο μεγαλώνουν και οι μεγάλοι σου!

Rose1980 υπομονή! Σε λίγο καιρό θα μπείτε σε πρόγραμμα! Όταν θα είμαστε κι εμείς με ξενύχτια θα μας δίνεις εσύ συμβουλές τι να κάνουμε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες κ μελλουσες!!!
Δεν σας ειπα οτι ξεκινησαμε τους κολικους...!!!2 μερες το υποψιαζομασταν
αλλα δεν ξεραμε σιγουρα για τον μεγαλο.....ευτυχως μασαζακι στην
κοιλιτσα κ θα παρουμε σημερα χαμομηλι κ τον βοηθαμε να κοιμηθει μεχρι το
επομενο ταισμα!! ο μικρος ειναι πιο ευκολος εδω γιατι κ αυτος εχει!!!
Εαν δεν ειχαν κολικους ειναι πολυ ησυχα μωρα,μονο ο μικρος εαν ειναι
ξυπνιος ειναι ζωηρος πολυ,δεν κλαιει ευτυχως.....κ τα 2 ειναιμε ενα
χαμογελο οταν δεν πεινανε....μαλλον απο τον μπαμπα τους πηρανε!!!
Εν τω μεταξυ το ταισμα των 2 το βραδυ το κανει ο μπαμπας κ ετσι κοιμαμαι απο τις 1 μεχρι τις 5 σερι!!!
Mpogos οποτε κανε μασαζακι στην κοιλιτσα του κ θα δεις αμεσως διαφορα μεχρι να σας δωσει η παιδιατρος κατι!!!
Σταυρουλα μου μια χαρα ειναι ο μπουνιτσας σου κ στις 37 εβδ ολοκληρο παιδακι τσουπωτο θα ειναι!!!
Δεσποινακι μου κ η δικια σου μια χαρα ειναι,γιατι ανησυχεις;;;μην ξεχνας οτι οι γιατροι τα παραλενε καμια φορα για να ειμαστε πιο προσεκτικες εμεις!!!
Ηλιανα μου οντως ειναι ευθυνη ενα μωρο αλλα οπως λες η φυση ξερει τι πρεπει να κανουμε!!!
Νομιζεις εγω ηξερα πως να πιασω σωστα ενα μωρο;;;;;κ ομως τους παιζω στα δαχτυλα,ειδικα ο μικρος που ειναι 2150γρ....μια σταλιτσα!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ.

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΡΑVO.

HLIANA ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΘΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΥΝΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ.

ROSE ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΞΕΝΥΧΤΙ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΙΑ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ 2170,ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΨΩΡΙΑΣΗ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΖΗΜΙΑ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ Η' ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ( Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΑΝΟΣΟ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΙΩΞΕ),ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ 37 ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΝΩΡΙΤΕΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΦΟΡΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΟΝΟΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ?

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ 2170,ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΨΩΡΙΑΣΗ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΖΗΜΙΑ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ Η' ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ( Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΑΝΟΣΟ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΙΩΞΕ),ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ 37 ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΝΩΡΙΤΕΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΦΟΡΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΟΝΟΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ?

10 φορές? Λίγο δύσκολο μου φαίνεται να κάθεσαι να μετράς.. σχετικός φαντάζομαι είναι ο αριθμός! Σταυρουλίτσα το άγχος δε θα σε βοηθησει! Είναι το μόνο που δεν πρέπει να κάνεις! Θα πηγαίνεις μια χαρα στο γιατρο 2 φορές τη βδομάδα και ούτε που θα καταλάβεις πώς θα περάσουν 3 βδομαδούλες! Τόσα πέρασες εδώ θα κολλήσεις??

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΩ.ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΩΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΝΞΩ,ΠΟΣΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΠΑΛΕΨΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΩ

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας!! Τι κανουμε σήμερα???
Τα δικα μας νεα από το γιατρό είναι ότι είμαστε 2783g 1cm διαστολη θα με ξαναδει Σαββατο και αν υπάρχει κάποια πρόοδος γεννάω! Αλλιώς αν μέχρι Τεταρτη δεν έχω γεννήσει μπαίνω πρωι πρωί με πρόκληση! Είχαμε και συναντηση με τη μαία μας έδωσε πολλές οδηγίες για το μωρό, το μπάνιο, μασαζ, θηλασμό.. πολλή πληροφορία αλλά ήταν πολύ ωραία μέρα η χτεσινή τελικά.
Απλά αρχίζω να καταλαβαίνω ότι έχω ακόμα κάποια πράγματα που θα ήθελα να έχω κάνει και δεν έχουν γίνει, γιατί τώρα μένουμε μακριά από το κέντρο και δεν ανεβαίνουμε κάθε μέρα και γίνονται όλα με πιο αργούς ρυθμούς... whatever......

albino

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinarv έγραψε:Γεια σας!! Τι κανουμε σήμερα???
Τα δικα μας νεα από το γιατρό είναι ότι είμαστε 2783g 1cm διαστολη θα με ξαναδει Σαββατο και αν υπάρχει κάποια πρόοδος γεννάω! Αλλιώς αν μέχρι Τεταρτη δεν έχω γεννήσει μπαίνω πρωι πρωί με πρόκληση! Είχαμε και συναντηση με τη μαία μας έδωσε πολλές οδηγίες για το μωρό, το μπάνιο, μασαζ, θηλασμό.. πολλή πληροφορία αλλά ήταν πολύ ωραία μέρα η χτεσινή τελικά.
Απλά αρχίζω να καταλαβαίνω ότι έχω ακόμα κάποια πράγματα που θα ήθελα να έχω κάνει και δεν έχουν γίνει, γιατί τώρα μένουμε μακριά από το κέντρο και δεν ανεβαίνουμε κάθε μέρα και γίνονται όλα με πιο αργούς ρυθμούς... whatever......

albino

Μπράβο Κατερινάκι μου!!! Τι τέλεια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πώς αισθάνεσαι? Έχεις αγχωθεί καθόλου? Ανυπομονείς? Όλα μα όλα καλά να σου πάνε! Άσε τις δουλίτσες για τον καλό σου και μετά..

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας ζουζούνες! Τι κάνετε? Εγώ αραχτούλα στον καναπέ τώρα που μπορώ...!!! Γιατί μάλλον μέτά θα πέσει πολύ τρέξιμο...!!
Η μπεμπούλα μας δόξα τον Θεό στα κιλάκια μια χαρά είναι... αν την μέτρησε σωστά πάλι...!!! Χιχιχιχιχι!!! Σε 2 βδομαδούλες θα ξέρουμε στάνταρτ!!
Κατερινάκι μου ήρωας κοπέλα μου! όλη μέρα σαν τον Βέγγο τρέχεις από ότι κατάλαβα...!!! Σου βγάζω το καπέλο...!!!
Rose1980 θα φτιάξουν τα πράγματα...!!! Που θα πάει? Οι πρώτες μέρες είναι οι δύσκολες...!!! Κάνε της λίγο μασαζάκι...!!! Λες θα βγει ατσαλάκωτη η μπουμπού μου ε?
Ηλιάνα μου υπομονή μέχρι την Δευτέρα...!!! Θα περάσουν οι μερούλες! Λογικά και εμένα την άλλη εβδομάδα ίσως μου πει ημερομηνία...!!! Εκτός αν προλάβω να πάω 2 Δευτέρες ακόμα...!!!
Σταυρούλα μου οπότε έχεις μέτρημα τώρα ε? Στην τσίτα και πάλι! Και εγώ πιστεύω να σου πω την αλήθεια ότι όλα αυτά μας τα λένε οι γιατροί για να μας αγχώνουν...!!! Για να είμαστε πιο προσεκτικές! Δηλαδή αν αντί για 10 φορές κλωτσήσει 4 φορές τι έγινε? Αφού πάλι θα το νιώθεις...!!!
Σέβη μου τι καλά που έχεις και τα 2 αγοράκια σου τώραααααααααα!!!!!!!!! Αχ μωρέ ο μικρούλης μια σταλίτσα είναι!!! Τα ρουχάκια του είναι τεράστια?
Tzef μου το κορίτσι σε τρέχει ακόμα ε? Αυτά είναι...!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinarv με το καλό κοπέλα μου!!! Έφτασε ο καιρός ε? Για να δούμε τι θα γίνει το Σάββατο...!!!!!!! Τι δεν έκανες δηλαδή και αγχώνεσαι...!!! Έχεις ακόμα μερικές μερούλες...!!! Πως είσαι?

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΓΩ 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 517142 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 517142 ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ??? ΑΝΤΕ, ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΤΩΡΑ!! ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΑΚΙΑ?? ΠΩΣ ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ? ΠΟΝΕΣΕΣ?? Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΣΕΚΑΡΕΤΑΙ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΙΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕΣΑ!! pale pale pale
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ.. ΚΑΙ ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!! ΝΑ ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.. ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.. ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!!! 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 893968 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 893968 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 727892 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 727892 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 727892 ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΑ 3 ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ?????? ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!! 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 804467 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 804467 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 804467 ΣΕΒΗ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΠΙΤΙ Ε?? ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!! ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ! ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ?
ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΙΑ ΠΗΤ! ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΤΑΝ 2800!! 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 328109 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 3 328109

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασάκι μου την προηγούμενη Δευτέρα ήμασταν 2300 και μας είπε ότι υπολογίζει από 2800-3200 στο τέλος! Αλλά τα πάντα είναι σχετικά με τις μετρήσεις..

Εμένα πάντως μου φαίνεται σχεδον ακατόρθωτο να μετράς πόσες φορες χτύπησε! Μ' ένα σημειωματάριο πρέπει να 'σαι συνέχεια Rolling Eyes Rolling Eyes

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κορίτσια μου, όλες σε ετοιμότητα! Αλλές για να γεννήσουν και άλλες να ταίσουν.

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και εύχομαι και σε σας όλες να είμαστε ευτυχισμένες με τα παιδάκια μας αγκαλιά.

Εγώ σήμερα την κατάφερα του άντρα μου.
Χτες ξύπνησα απο τις 6:30, όλη μέρα δεν κοιμήθηκα καθόλου, λίγο που πήγαμε γιατρό για να δεί την τομή μου, λίγο τα αγόρια μου που το απόγευμα είχαν διάβασμα και ο μικρός δεν κοιμάτε καθόλου το απόγευμα. Δεν μπορεσα να κλείσω μάτι. Την νύχτα είχα ξένους και έγινε 1 να φύγουν. Στις 2:30 ξύπνησε η μπουμπου και στις 5:30 πάλι ξύπνησε. Όταν χτύπησε το ξυπνητήρι στις 6:30 για να ετοιμάσω τα αγόρια δεν μπορεσα να ξυπνήσω με τίποτα. Τότε είπα στον άντρα μου αν μπορεί να τους ετοιμάσει και να τους πάρει στο σχολείο. Να μην τα πολύλογώ κοιμήθηκα απο τις 6:30 μέχρι τις 9:50 συνέχεια. Δεν ξέρω η μπουμπου μου έκανε την χάρη και δεν ξύπνησε καθόλου ή ξύπνησε και δεν την άκουσα καθόλου (παρόλο που κοιμάτε ακριβώς δίπλα μου).

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΗΣΚΩ.ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ.Ε!ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ?
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΣΟΥ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ...ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ,ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ......
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΣΟ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ 34η ΕΒΔΟΜΑΔΑ?

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινακι μου οταν λεμε τεραστια δεν λες τπτ!!!
Κριμα τοσα ρουχαλακια!!! κ του μεγαλου μην νομιζεις μεγαλα του ειναι!!!
Σωσωκα μονο στα χειλια κ στο πηγουνι μοιαζουν.....οπως μας ειπε κ η παιδιατρος απλα μοιαζουν σαν 2 αδερφια!!
Σταυρουλα εμενα στις 35 ζυγιζαν υποτιθεται 2 κιλα ο καθενας!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Τα εχω παιξει απο το πρωι με τους κολικους τους...πανω που ηρεμουσε ο ενας γκρινιαζε ο αλλος,με αποκορυφωμα να θελω να ταισω τον μεγαλο κ να ποναει το μικρο!!!
Κ να εχω την πεθερα μου πανω κατω απλα για να τα δει κ στην καλυτερη να τα χαιδεψει.....
Αααα μου εφτιαξε κ ρυζογαλο,μην ειμαι αχαριστη!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κουκλίτσες!
Σταυρούλα μου δεν ψάχνω να σου πω πόσα κιλάκια ζυγίζαμε στις 34 εβδομάδες γιατί λογικά οι μετρήσεις μας ήταν λάθος...!!!
Σήμερα ήταν να πάω να ισιώσω μαλλί αλλά μάλλον βαριέμαι...!!! Για αύριο με βλέπω...!!! Θα δείξει...!!!
Καλώς την Αναστασία! Το έριξες στο σιδέρωμα ε? Ευτυχώς σήμερα δρόσισε... τουλάχιστον στην Θεσσαλονίκη...!!! Λογικά θα πιάσει καμιά τρελή βροχούλα!!! Γιούπιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!
Ιrene μου ξεκίνησαν τα ξενύχτια ε? Χαλάλι της μωρέ της μικρούλας σου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις