Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΕΕΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ??????ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ.....

ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑΚΑΜΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΑΠΟ ΦΡΙΖΟΛΑΚ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΥΜΑΝΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΤΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ...ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ?

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ?Ε ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΚΞΑΙ ΕΓΩ.ΚΑΛΥΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="stav2007"]ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ...ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ?[/quot

ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΩΡΤΑΙΝΕ ΑΥΤΟ! ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΣΤΗΣ 5 ΑΣ ΠΟΥΜΕ 120 ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΣΤΗΣ 6 ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΠΑΛΙ ΕΨΑΧΝΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΕΤΡΩΓΕ ΑΛΛΑ 60 ΣΤΗΣ 7 ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΩΡΤΑΙΝΕΙ ! ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ Μ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΖΗΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ......

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηello κοριτσάκια!
Χάθηκα γιατί είχαμε παρεούλα και μπαλκονάδα!
Αρχικά ήρθαν οι γονείς μου και η πεθερά μου!
Με βοήθησαν και με κάτι δουλείτσες στο σπίτι...!!!
Μετά ήρθε η αδερφούλα μου η μικρή με το αγόρι της και παίξαμε μπιρίμπα και τέλος έσκασαν μύτη και τα κουμπαράκια μας οπότε μέχρι τώρα είχαμε παρεούλα! Ωραία ήταν...!!! Η μπεμπούλα οργίασε μέσα στην κοιλιά...!!!
Candy μου με το καλό κοπέλα μου! Δηλαδή γεννάς την Τρίτη? Έφτασε ο καιρός ε? Με κανέναν πόνο σου εύχομαι...!!! Γεννάει και καμιά άλλη τσούπρα και μου διαφεύγει...???
Κατερινάκι μου ξεκίνησαν οι κολικοί ε? Καλό κουράγιο κοπέλα μου! Άχου μωρέ η μικρούλα...!!!!!!!! Η πρώτη φώτο της που έχεις πάντως είναι όλα τα λεφτά! Κάθομαι και την χαζεύω! Φτου μην την ματιάξω...!!! Αλλάξατε και γαλατάκι...!!! Αφού δείχνει ότι χορταίνει... μια χαρά...!!! Μπορεί να γεννηθήκαμε μικρούλες αλλά θα γίνουμε σε χρόνο ντε τε αφρατούλες...!!!
Ευάκι μου και εσύ ανέβασες καινούρια φώτο του μπέμπη ε? Και με ανοιχτά τα ματάκια παρακαλώ! Ένα κουκλάκι είναι και αυτό...!!!!!!!!!!!!
Να τα χαίρεστε βρε κοριτσάκια τα ομορφούλικά σας!!!!!!!!!!!
Σταυρούλα μου με το καλό να δούμε τα μωράκια μας αύριο! Εύχομαι όλα να είναι τέλεια...!!! Τι ώρα πάτε γιατρό? Εμείς 6 και μισή το απόγευμα....!!! Δεν κρατιέμαι η μέλλουσα μάνα...!!!!!!!!!! Χιχιχιχι!!!
Θα τα πούμε αύριο λοιπόν κοριτσάκια!!!
Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!!!!!!!!
18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 334590

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΓΩ Ο ΚΛΕΙΔΑΤΟΡΑΣ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ!ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΙΑΜΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑΜΕ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΛΑΙΜΕ! ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΣΟ!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ!ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΛΕΠΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΩΡΟΥΛΑ ΜΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ''Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ'',ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ,ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ 3 ΚΙΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΒΒΓΗΚΕ 3840.
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ 4.50,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΧ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΣΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....
FENNIA ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΕΓΩ ΛΟΓΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩ!!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!!! Κι εμεις το Σ/Κ πολυ κοσμο ειχαμε! Αντε να περνανε οι μερουλες.. Μια βδομαδα να κλεισουμε ακομη να φυγει και η 37η και μετα οποτε να ναι, να γεννησουμε θελω..

Σταυρουλα και Δεσποινακι σημερα εχετε γιατρουληδες! Τελεια! Θα δειτε τα ζουζουνακια σας!

Μπαινουμε σιγα σιγα ολες στην τελικη ευθεια παντως! Απο την Αντωνια απο την Κρητη και απο τη μικρη Κατερινα δεν εχουμε καθολου νεα τον τελευταιο καιρο νομιζω...

Γεωργια μου κι εμεις χθες ημασταν Οακα για περπατημα 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 536304

Σημερα ζυγιστικα, στα +7, αλλα νιωθω τοσο βαρια και δυσκινητη, χθες ειχα σκασει και παλι δεινοπαθησα μεχρι να κοιμηθω! Επιτελους απο βραδακι εχουμε βροχουλες και φθινοπωρινες μερουλες!! 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 875502 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 875502 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 875502

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ καλη εβδομαδα!!!
Σημερα παιρνουμε κ τον μικρο μας στο σπιτι!!!Επιτελους να ησυχασουμε λιγο...
Μιλησα κ με τον γυναικολογο γιατι απο την τομη,εκει που γινανε τα
ραμματα βγαζει υγρο με πειον κ μου εδωσε αντιβιωση 3 φορες την ημερα να
δουμε πως θα αντιδρασει....δεν εχω παραπονο!!! με παει.....

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ!!
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!
ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΙΝΑΚΙ ΣΠΙΤΙ!!!ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΑ....ΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΙΣΩΣ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!ΕΙΔΟΜΕΝ!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πως μου αρεσει η εικονα του μπεμπη οταν θηλαζει και μολις τον περνει ο υπνος γελαει 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 379767 θελω να τον ζουληξω!!!!!!! ποτε θα κανει ζουμπουρλουδικα μπουτακια!!!!!!!!!

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!
Όντως εγώ χάνομαι συνέχεια λόγω της έλλειψης ιντερβετ και μόλις μπαίνω μέχρι να τα διαβάσω όοολα πρέπει να βγω!!!!

Εμείς είχαμε κανονικά γιατρό την Πέμπτη αλλά μας το ακύρωσε και θα πάω σήμερα στις 3 επιτέλους!! Σε μισή ώρα έχω και συνάντηση με τη μαία!!

Γενικώς απλά περιμένω, κάνω καμιά δουλειά, έχω αρχίσει και πάλι να μην κοιμάμαι καλά δυστυχώς!!

Α, προχτές είχαμε πάει σε ένα Μεξικάνικο και νόμιζα ότι θα γεννήσω!!! ΛΟΛ!!
Κουνιόταν πάρα πολύ το μωρό και για πρώτη φορά ένιωσα λίγο να πονάει η μέση μου και κάτι τέτοια αλλά τίποτα τελικά!! Αλλά ήθελα απ τη μία να γεννήσω για να τον δω επιτέλους!!!

Πολλά φιλιά σε όλες και καλές τελευταίες μέρες εγκυμοσύνης!!!

Σέβη θα μας βάλεις φωτογραφίες από τα μωράκια??

18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 215994

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου να σας ρωτησω, εσεις παιρνετε trofocard για τις συσπάσεις? Εγώ έπαιρνα 3 την ημερα, αλλα από σημερα μου ειπε ο γιατρος να τα κοψω και ψιλοφοβαμαι ότι θα αρχισουν εντονες συσπασεις..

Σεβη μου τελειααα! Καλώς να δεχθειτε και το τεταρτο μέλος της οικογενειας!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πώπω Κατερινακι εσύ κοντεύεις για τα καλά! Απλα περιμενεεε και χαλαρωσε αυτες τις μερουλες! Κι εσεις πηγατε για μεξικανικο..θα ενθουσιαστηκε ο μικρουλης!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα παμπερς τα γαλατα και τα ξενυχτια εχουν κανει κατι μαυρους κυκλους αλλο πραγμα..........

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα τσούπρες! Να'μαι και εγώ! Τι κάνετε?
Χτες είδα ένα ντοκιμαντέρ για τη στιγμή της γέννησης σε όλα τα μήκη και πλάτη της Γης (Ιαπωνία, Σιβηρία, Αφρική, Μεξικό, Ινδία κλπ). Γυναίκες από όλο τον κόσμο που βιώνουν τελείως διαφορετικά τις πρώτες στιγμές της μητρότητας, ανάλογα με την κουλτούρα, τα έθιμα και τον τρόπο ζωής τους.
Πάρα πολύ ωραίο! Στις 2 το πρωί στην ΕΤ1. Το όνομά του είναι
LA PRERIE CRI
Έτος παραγωγής: (2007) - ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ
Παραγωγή:Γαλλίας
Σκηνοθέτης: Ζιλ ντε Μεστρ

Fennnia μου τι κάνεις?
Άντε πλησιάζει ο καιρός!
Με το καλό!
Σε όσα κοριτσάκια θα πάμε σήμερα στον γιατρό καλά αποτελέσματα να έχουμε!
Και η Αντωνία μας χάθηκε καλά λέτε! Είχε ξεκινήσει η άδειά της από ότι θυμάμαι ε? Θα τρέχει με τις ετοιμασίες λογικά του μωρού!
Σέβη μου τι τέλειααααααα????????? Θα πάρετε και τον μικρούλη σας!!!! Μπρόβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!
Είδες Κατερινάκι μου τι καλό κορίτσι που έχεις? Κάθεται απλά στο ριλάξ 7 η ώρα το πρωί και κουνάει χεράκια και ποδαράκια το καλό μου...!!!
Την ληξιαρχική πράξη γέννησης θα μας την δώσουν στην κλινική? Δεν το ήξερα...!!!
Όσο για την Δώρα μας... μεγάλη η απόκλιση ε? Φτου φτου ο μπέμπαρος...!!! Θρεφταράκι μας βγήκε!!!
Πάω να βγάλω τα τυροπιτάκια και λουκανοπιτάκια που κάνω...!!! Μην τα κάψω...!!! Μύρισαν στον αντρούλη μου...!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ,ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ(ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ) ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ.
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ 3 TROFOCARD.ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΑΚΟΜΑ.
ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΗΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΛΥ ΧΑΡΗΚΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.
EVVI ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.
ΕΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΑΓΝΗΣΙΟ-ΣΗΔΙΡΟ-ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stav2007 έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ,ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ(ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ) ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ.
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ 3 TROFOCARD.ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΑΚΟΜΑ.
ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΗΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΛΥ ΧΑΡΗΚΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.
EVVI ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.
ΕΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΑΓΝΗΣΙΟ-ΣΗΔΙΡΟ-ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ?

Σταυρούλα μου εγώ μέχρι τώρα παίρνω 2 χάπια την ημέρα σίδηρο με φολικό οξύ μαζί! Μέρα παρά μέρα παίρνω ένα χαπάκι ασβέστιο...!! Το μαγνήσιο μου το έχει κόψει...!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΕΝΑ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΕΝΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΜΕΤΑ,ΕΝΑ ΣΙΔΗΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΩΡΕΣ,2 ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κατερίνα μου όλα καλά με την μπουμπού. Η αλήθεια όταν ξυπνησα στην κλινικη και μου είπαν τα κιλά της αμέσως σκεφτηκα εσενα και την μικρη σου. Ακλομα δεν το πολυ πιστευω ότι είναι εδω στην αγκαλια μου. Σημερα ελεγα στον αντρα μου οτι μεχρι πριν ενα χρονο ημουν σιγουρη οτι δεν θα ειχα ενα κοριτσακι εγω σπιτι μου. Και τωρα την κρατω αγκαλια.

Σεβη μου αντιβιωση σου εδωσε, κατι σε αντισηπτικο να βαζεις πανω δεν σου εδωσε. Εμενα στον δευτερο μου γιο ανοιξε λίγο. Θυμαμαι ηταν η ημερα των Χριστουγεννων, μιας και γεννησα 14/12, εβαζα μονη μου αντισηπτικο και σιγα σιγα εκλεισε.

Δωρα μου να σου ζησει ο μπεμπης σου. Κυριος, σωστος αντρας!!!!

Σταυρουλα εγω επινα μεχρι το τελως το σιδηρο μου και τις βιταμινες και ακομα συνεχίζω να τις πίνω γιατι θυλάζω.

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ IreneM ΤΡΕΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΗΣ;;

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια! Πόσο καιρό έχω να μπω! Με έχουν φάει τα ξενύχτια και οι κολικοί! Ταλαιπωρείται ο αντρούλης μου! Όλο κλαίει! 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 534787
Δεν έχω προλάβει να διαβάσω και τα νέα σας! Να σας ζήσουν σε όσες γεννήσατε και με το καλό στις υπόλοιπες! Χαρείτε τις κοιλίτσες σας γιατί εμένα μου λείπει πολύ! Crying or Very sad Ρίχνω κάτι ύπνους μπρούμυτα όμως, άλλο πράγμα! 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 328109
Φιλάκια σε όλες! 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 417472

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ MPOGOS EXEI KΟΛΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ;YPOMONH KAI EMENA EIXE MEXRI 3 ΜΗΝΩΝ.

IRENE ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ.

ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΠΡΩΙ,ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΦΟΛΙΚΟ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

stasinopoulou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KOΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ....... ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΕΝΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ???????



Έχει επεξεργασθεί από τον/την stasinopoulou στις Δευ Σεπ 19, 2011 11:45 am, 1 φορά

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ MPOGOS EXEI KΟΛΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ;YPOMONH KAI EMENA EIXE MEXRI 3 ΜΗΝΩΝ.

IRENE ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ.

ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΠΡΩΙ,ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΦΟΛΙΚΟ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

Δηλαδή μέχρι 3 μηνών κάθε μέρα θα υποφέρει; 18.9.2011  ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.4   - Σελίδα 2 534787
Κανένα μυστικό για να τον ανακουφίζω;Εκτός από το σκουπάκι; cyclops

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις