Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Δεν μου αρέσουν οι υποκριτές,οι ψεύτες.
Αυτοί που μιλάνε πίσω από την πλάτη σου και προσπαθούν με κάθε τρόπο να σε βλάψουν!
Θέλω όλα να λέγονται πρόσωπο με πρόσωπο!Μου την δίνουν τα ζηλόφθονα άτομα που κάνουν οτιδήποτε περνά από το χέρι τους για να σε φθάσουν..
Δε μου αρέσουν οι μίζεροι άνθρωποι που κλαίγονται όλη την ώρα!
Δεν αντέχω τους ηλίθιους που προσπαθούν να πουλήσουν εξυπνάδα, που μιλάνε για πράγματα τα οποία δεν γνωρίζουν με απίστευτη σιγουριά!
Μισώ την ποιότητα των ανθρώπων που επισημαίνουν τα ελαττώματα των άλλων όταν αυτοί είναι πολύ πολύ χειρότεροι.
Και φυσικά,τους τσιγκούνηδες! Ούστ μακριά!
Θέλω όλα να λέγονται πρόσωπο με πρόσωπο!
Αυτό λίγοι άνθρωποι μπορούν να το κάνουν και δυστυχώς τις περισσότερες φορές οι ίδιοι που το ζητάνε δεν το κάνουν .
όταν ένας άνθρωπος θέλει να του λένε φόρα παρτίδα πρέπει να είναι προετοιμασμένοι να ακούσει και τα αρνητικά και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να το δεχτεί Η δική μου γνώμη είναι η εξής :ακούω τα πάντα και όσο παράξενο και να ακούγετε τα αρνητικά σχόλια είναι αυτά που κοιτάω πρώτα και ειδικά αν πρόκειται για άτομα που εκτιμώ τώρα τους υπόλοιπους ε καλά υπάρχουν πάντα και οι κακοπροαίρετοι τη να κάνουμε δεν μπορούν να είναι όλοι τέλειοι

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
Θέλω όλα να λέγονται πρόσωπο με πρόσωπο!
Αυτό λίγοι άνθρωποι μπορούν να το κάνουν και δυστυχώς τις περισσότερες φορές οι ίδιοι που το ζητάνε δεν το κάνουν .
όταν ένας άνθρωπος θέλει να του λένε φόρα παρτίδα πρέπει να είναι προετοιμασμένοι να ακούσει και τα αρνητικά και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να το δεχτεί Η δική μου γνώμη είναι η εξής :ακούω τα πάντα και όσο παράξενο και να ακούγετε τα αρνητικά σχόλια είναι αυτά που κοιτάω πρώτα και ειδικά αν πρόκειται για άτομα που εκτιμώ τώρα τους υπόλοιπους ε καλά υπάρχουν πάντα και οι κακοπροαίρετοι τη να κάνουμε δεν μπορούν να είναι όλοι τέλειοι

Μήπως θες να μου πεις κάτι? Smile

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θέλεις εδώ ; η σε πμ ; εσυ θα αποφασίσεις

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
love έγραψε:δεν αντεχω αυτους που κανουν οτι τα ξερουν ολα,,,,,


ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ...

ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ...


τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 215994 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 215994 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 215994

ΩΩΩ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!Με βγάζουν έξω από τα ρούχα μου ειδικά αυτοί που τα ξέρουν χωρίς προσωπική εμπειρία....Π.χ. δεν έχω παιδί αλλά ξέρω πώς πρέπει να μεγαλώνουν τα παιδιά..... Shocked Shocked Shocked τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 966307 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 966307

elena25 έγραψε: Άντε πια, γιατί έχω βαρεθεί να ακούω τη φράση "έτσι είμαι εγώ, τα λέω έξω από τα δόντια". Αν τα λες έξω από τα δόντια, άκου τα κιόλας έξω από τα δόντια! Για όλα υπάρχει ένας τρόπος! Δεν είναι υποχρεωμένος ο άλλος να σε ακούει να τον υποτιμάς και να έχεις και την απαίτηση μετά να σου πει κι ευχαριστώ! Τα έχουμε ισοπεδώσει όλα πια!

Respect Respect Respect Respect Respect

Σούλα έγραψε:Δεν μου αρέσουν τα άτομα που δεν σε αφήνουν να μιλήσεις και μιλάν μόνο για τα δικά τους προβλήματα και μόλις πεις κάποιο δικό σου αμέσως λένε κάτι παρόμοιο γι αυτούς... Twisted Evil

Τολμώ να πω ότι έχω δει και την εκδοχή του ανθρώπου που αφού πεις το δικό σου πρόβλημα, συνεχίζει να απαριθμεί τα δικά του και δεν θεωρεί ότι κι εσύ μπορεί να βιώνεις δύσκολες καταστάσεις....Είναι αυτοί που νιώθουν μάρτυρες σ'αυτή τη ζωή ενώ οι υπόλοιποι είναι καλοπερασάκηδες.... τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:θέλεις εδώ ; η σε πμ ; εσυ θα αποφασίσεις

σε πμ μη χαλάσουμε το θεματάκι..

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε: Άντε πια, γιατί έχω βαρεθεί να ακούω τη φράση "έτσι είμαι εγώ, τα λέω έξω από τα δόντια". Αν τα λες έξω από τα δόντια, άκου τα κιόλας έξω από τα δόντια! Για όλα υπάρχει ένας τρόπος! Δεν είναι υποχρεωμένος ο άλλος να σε ακούει να τον υποτιμάς και να έχεις και την απαίτηση μετά να σου πει κι ευχαριστώ! Τα έχουμε ισοπεδώσει όλα πια!
Χαχα, συμφωνώ, όσοι βαφτίζουν την αγένειά τους ειλικρίνεια και πιστεύουν ότι δεν σε προσβάλλουν, απλά σου λένε την αλήθεια. Ε, να σου πω κι εγω την αλήθεια τότε...

Σούλα έγραψε:Δεν μου αρέσουν τα άτομα που δεν σε αφήνουν να μιλήσεις και μιλάν μόνο για τα δικά τους προβλήματα και μόλις πεις κάποιο δικό σου αμέσως λένε κάτι παρόμοιο γι αυτούς... Twisted Evil
...και μάλιστα ξεκινάει με τη φράση "Αυτο δεν ειναι τίποτα, πού να δεις εγω τι έπαθα..."
τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 679259

Girls τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 688264 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 688264 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 688264 τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 688264

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:δεν αντεχω την διπροσωπια...'αλλα να λενε σε μενα , 'αλλα στον αντρα μου,..αλλα στον υπόλοιπο κοσμο....να κάνουν τη μέρα νύχτα και να θάβουν και να κατακρινουν οτι δεν τους βολευει....
επισης δεν αντεχω τα ψεματα και την δυσφημιση καθε τυπου...καλυτερα να κοιτα ο καθενας την καμπουρα του και οχι του άλλου..
με δυο λόγια δεν αντεχω την πεθερα μου που κανει ολα τα παραπάνω..!

χαχαχαχαχαχ

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Δεν αντεχω την τσιγκουνια....Την μιζερια και τα υπουλα μπλα-μπλα πισω απο την πλατη μου....
Τους δηθεν δεν τους μπορω...Και τους ανθρωπους που προσπαθουν να το παιξουν φραγκατοι και ξερολες και που κοκορευονται,αυτους τους σιχαινομαι,μου ερχεται εμετος....Δεν μπορω τους ανθρωπους που φτιανχουν σεναρια...Καποιοι πρεπει να προσγειωθουν στον πλανητη γη..

Βανια συμφωνω μαζι σου οσο δε φανταζεσαι!!!!

κ γω παρα πολυ μαζι σου!! Respect Respect

https://www.youtube.com/cretanvenus

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δε μ' αρέσουν τα τραγούδια όταν λένε σ' αγαπώ (κυρίως τα μπουζουκερί)
δε μ' αρέσουνε εκείνοι που γελάνε με σκοπό
δε μ' αρέσουνε οι φίλοι που με ανακρίνουνε
να δικάσουν την ψυχή μου και να φύγουνε.

Δε μ' αρέσουν οι γυναίκες που παρθένες ντύνονται
και ανάβουν άλλα φώτα που ποτέ δεν σβήνουνε
δε μ' αρέσουνε οι άντρες σαν και μένανε
που όλο λένε πως θα φύγουν κι όλο μένουνε.

Κολλημένος στα ίδια τα λάθη
και να σέρνομαι
να ζητάω βοήθεια απ' τη λάσπη
και ν' ανασταίνομαι.

Δε μ' αρέσουν τα τραγούδια όταν λένε σ' αγαπώ
οι προφήτες που προβλέπουν τον αόρατο εχθρό
δεν μ' αρέσουν τα κεφάλια τα αγύριστα
που ακροατήρια θέλουν για κηρύγματα.

Κολλημένος στα ίδια τα λάθη
και να σέρνομαι
να ζητάω βοήθεια απ' τη λάσπη
και ν' ανασταίνομαι.

Ορίστε, τα έχει πει όλα ο Βασιλάκης! Θα συμπληρώσω μονο ότι δε μ'αρεσουν οι αλάνθαστοι, αυτοί που την βλέπουν κάπως και χαρίζουν συγγνώμες και αφεση αμαρτιών και οι υποκριτές χριστιανοί που ταχα προσευχονται αλλά είναι οχιές μαύρες. Κοινώς ένα θεματάκι με τη θρησκεία το έχω... Laughing Laughing Laughing Για κάτι χαζογκομενάκια που νομίζουν ότι κάτι κάνουν δεν θα μιλήσω γιατί χάνω τον καιρό μου Very Happy Very Happy Very Happy

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν αντεχω τους ξερόλες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Ειναι μια γνωστη μας ειδικα που θελω να της χωσω μπουνια! Εκτος οτι πιστευει πως ξερει τα παντα αλλα επισης οτι αυτα που ξερει εκεινη δεν τυα ξερει και κανενα αλλος.

Και δινω παραδειγμα:
Ας πουμε οτι καθομασςτε σε ενα τραπεζι και πανω στο τραπεζι ειναι ενα μπλε στυλο... Αυτη θ αρχισει:

"Λοιπον... Προσεξε με καλα τι θα σου πω! Κοιταξε να δεις... Εγω , το εχω ψαξει καλα .. δεν τα λεω ετσι τυχαια. ΑΚουσε με! Μιλαμε για εγγυηση οχι αστεια!"

Κι αφου εχει κανει όλον αυτο το προλογο... συνεχιζει λεγοντας:
"Αυτο το στυλο που βλεπεις πανω στο τραπεζι... ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ"!!!!

Ελαααααααα!!!!???!!! Αληθεια? Λεει τις παπαριες και τις λεει με τετοιο στομφο λες και ανακλυψε τη φωτια το ζωον!!!! ΩΠΑ ΜΩΡΗ! ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ? Ο ΝΕΥΤΩΝΑΣ???

Κατι τετοιοι τυποι μου τη σπανε τρελα! Τους μισω!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΙ ΝΕΟΠΛΟΥΤΟΙ. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ. ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ. ΟΥΣΤ...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε: ΩΠΑ ΜΩΡΗ! ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ? Ο ΝΕΥΤΩΝΑΣ???



Αχαχαχαχαχαχαχαχα! Στέφυ, μιλάμε ξεράθηκα στο γέλιο!!! Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Δεν αντεχω τους ξερόλες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
...
Κατι τετοιοι τυποι μου τη σπανε τρελα! Τους μισω!
Μαζι σου, συμφωνώ κι επαυξάνω!!!

Είναι εδώ ένας τύπος γνωστός μας, ο οποίος έχει άποψη επι παντος επιστητού, έχει πάει παντου, έχει κάνει τα πάντα, και οτιδήποτε και να σου έχει συμβει -ω του θαύματος- έχει συμβει και σ'αυτον 10 φορές χειρότερα!!
Αφου είχαμε σκεφτεί κάποια φορά με την παρέα να διαβάσουμε όλοι μαζι ένα συγκεκριμένο θέμα (πχ ένα σπάνιο σκαθάρι του Αμαζονίου) και να ξεκινησουμε συζήτηση ΜΟΝΟ πάνω σε αυτο το θέμα, να δουμε τι σκατα θα έχει να πει! Είμαι σίγουρη ότι θα το έχει δει αυτο το σκαθάρι!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
stefy έγραψε:Δεν αντεχω τους ξερόλες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
...
Κατι τετοιοι τυποι μου τη σπανε τρελα! Τους μισω!
Μαζι σου, συμφωνώ κι επαυξάνω!!!

Είναι εδώ ένας τύπος γνωστός μας, ο οποίος έχει άποψη επι παντος επιστητού, έχει πάει παντου, έχει κάνει τα πάντα, και οτιδήποτε και να σου έχει συμβει -ω του θαύματος- έχει συμβει και σ'αυτον 10 φορές χειρότερα!!
Αφου είχαμε σκεφτεί κάποια φορά με την παρέα να διαβάσουμε όλοι μαζι ένα συγκεκριμένο θέμα (πχ ένα σπάνιο σκαθάρι του Αμαζονίου) και να ξεκινησουμε συζήτηση ΜΟΝΟ πάνω σε αυτο το θέμα, να δουμε τι σκατα θα έχει να πει! Είμαι σίγουρη ότι θα το έχει δει αυτο το σκαθάρι!


Αχ ναι ναι ναι! Κάντε το! Θα έχει πολύ γέλιο!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχχααχχαχααχ καντε το ναι!!!! Και να μας πεις τι εγινε!!!! Θα παει να ανοιξει ολες τις εγκυκοπαιδειες μετα και θα σας τα πρηζει βεβαια μετα... Αλλα θα χει πολυ γελιο.

Εγω μ αυτη που σας λεω εχω αποκτησει ενα ταλεντο... Της μιλαω και της απανταω χωρις να ακουω τι μου λεει !!!! Κι εγω σκεφτομαι τα δικα μου!!!

Μιλαμε η γυναικα δεν παιζεται. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ! Τσουρεκια μας τα εχει κανει!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Χαχχααχχαχααχ καντε το ναι!!!! Και να μας πεις τι εγινε!!!! Θα παει να ανοιξει ολες τις εγκυκοπαιδειες μετα και θα σας τα πρηζει βεβαια μετα... Αλλα θα χει πολυ γελιο.
Εγω μ αυτη που σας λεω εχω αποκτησει ενα ταλεντο... Της μιλαω και της απανταω χωρις να ακουω τι μου λεει !!!! Κι εγω σκεφτομαι τα δικα μου!!!
Μιλαμε η γυναικα δεν παιζεται. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ! Τσουρεκια μας τα εχει κανει!
δε σας τη σπάει και το ύφος που παιρνουν όταν λένε τις ξερολιές τους????

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκει ακριβως ειναι το σημειο που η σφαλιαρα θελει να φυγει απο το χερι και την κραταω με τα χίλια ζορια!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα Στεφυ νομιζω οτι σε φερνει στα όρια σου!!
σηκωνει και το φρυδι? θα σε κοιτουσε κ πάνω απο τα γυαλια αν φορουσε!
εγω ειχα μια μεγαλη σε ηλικια συναδελφο που την εφαγα στη μαπα 3 χρονια- μετα απο αυτην το χαος!
γεροντοκορη που εδινε κ συμβουλες για τα παιδια στις μανουλες- εμενα μου ελεγε οτι τα ξερω λαθος τα αγγλικα (που ειναι επαγγελμα μου) και αν αρχισω δε νθα τελειωσω ποτεεεεεεεεεεε!!! τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 654316

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιχαίνομαι(όχι απλά δεν αντέχω)τους ψεύτες,υποκριτές,αυταρχικούς,ξερόλες,διπρόσωπους,ηλίθιους,εξυπνάκηδες,αλάνθαστους ψωνισμένους,ύπουλους!!!Σιχαίνομαι επίσης αυτούς που προσπαθούν να είναι καλοί και αρεστοί σε όλους,αυτούς που δημιουργούν εντάσεις και καβγάδες χωρίς λόγο,που προσπαθούν να τραβήξουν την προσοχή μου με αηδίες!!!!!
Τέλος δεν αντέχω τις κατίνες!!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
\



Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefy στις Πεμ Νοε 17, 2011 12:21 am, 1 φορά

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Σιχαίνομαι(όχι απλά δεν αντέχω)τους ψεύτες,υποκριτές,αυταρχικούς,ξερόλες,διπρόσωπους,ηλίθιους,εξυπνάκηδες,αλάνθαστους ψωνισμένους,ύπουλους!!!Σιχαίνομαι επίσης αυτούς που προσπαθούν να είναι καλοί και αρεστοί σε όλους,αυτούς που δημιουργούν εντάσεις και καβγάδες χωρίς λόγο,που προσπαθούν να τραβήξουν την προσοχή μου με αηδίες!!!!!
Τέλος δεν αντέχω τις κατίνες!!!!


Άσχετο με το θέμα αλλά κάθε φορά που διαβάζω την υπογραφή σου λιώνω στο γέλιο!!! Κορυφαία![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
stefy έγραψε:Χαχχααχχαχααχ καντε το ναι!!!! Και να μας πεις τι εγινε!!!! Θα παει να ανοιξει ολες τις εγκυκοπαιδειες μετα και θα σας τα πρηζει βεβαια μετα... Αλλα θα χει πολυ γελιο.
Εγω μ αυτη που σας λεω εχω αποκτησει ενα ταλεντο... Της μιλαω και της απανταω χωρις να ακουω τι μου λεει !!!! Κι εγω σκεφτομαι τα δικα μου!!!
Μιλαμε η γυναικα δεν παιζεται. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ! Τσουρεκια μας τα εχει κανει!
δε σας τη σπάει και το ύφος που παιρνουν όταν λένε τις ξερολιές τους????


Εγώ εκεί θέλω να γελάσω αλλά συγκρατούμαι. Καταλαβαίνεις ακριβώς πότε θα αρχίσει το κήρυγμα! Ανακάθεται, παίρνει το σοβαρό ύφος και αρχίζει με το "να σου πω" ή "κοίτα να δεις" ή κάτι παρόμοιο! Χαχαχαχαχαχα! Είναι γελοίοι ρε σεις κάτι τέτοιοι τύποι!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
natali-maria έγραψε:Σιχαίνομαι(όχι απλά δεν αντέχω)τους ψεύτες,υποκριτές,αυταρχικούς,ξερόλες,διπρόσωπους,ηλίθιους,εξυπνάκηδες,αλάνθαστους ψωνισμένους,ύπουλους!!!Σιχαίνομαι επίσης αυτούς που προσπαθούν να είναι καλοί και αρεστοί σε όλους,αυτούς που δημιουργούν εντάσεις και καβγάδες χωρίς λόγο,που προσπαθούν να τραβήξουν την προσοχή μου με αηδίες!!!!!
Τέλος δεν αντέχω τις κατίνες!!!!


Άσχετο με το θέμα αλλά κάθε φορά που διαβάζω την υπογραφή σου λιώνω στο γέλιο!!! Κορυφαία![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Χαίρομαι που σου φτιάχνω την διάθεση Razz Razz !!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
elena25 έγραψε:
natali-maria έγραψε:Σιχαίνομαι(όχι απλά δεν αντέχω)τους ψεύτες,υποκριτές,αυταρχικούς,ξερόλες,διπρόσωπους,ηλίθιους,εξυπνάκηδες,αλάνθαστους ψωνισμένους,ύπουλους!!!Σιχαίνομαι επίσης αυτούς που προσπαθούν να είναι καλοί και αρεστοί σε όλους,αυτούς που δημιουργούν εντάσεις και καβγάδες χωρίς λόγο,που προσπαθούν να τραβήξουν την προσοχή μου με αηδίες!!!!!
Τέλος δεν αντέχω τις κατίνες!!!!


Άσχετο με το θέμα αλλά κάθε φορά που διαβάζω την υπογραφή σου λιώνω στο γέλιο!!! Κορυφαία![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Χαίρομαι που σου φτιάχνω την διάθεση Razz Razz !!!!
Ναταλάκι μου μην τσίτωνεις σε λατρεύω και το ξέρεις

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:χαχαχα Στεφυ νομιζω οτι σε φερνει στα όρια σου!!
σηκωνει και το φρυδι? θα σε κοιτουσε κ πάνω απο τα γυαλια αν φορουσε!
εγω ειχα μια μεγαλη σε ηλικια συναδελφο που την εφαγα στη μαπα 3 χρονια- μετα απο αυτην το χαος!
γεροντοκορη που εδινε κ συμβουλες για τα παιδια στις μανουλες- εμενα μου ελεγε οτι τα ξερω λαθος τα αγγλικα (που ειναι επαγγελμα μου) και αν αρχισω δε νθα τελειωσω ποτεεεεεεεεεεε!!! τι δεν αντέχετε σε έναν άνθρωπο;  - Σελίδα 2 654316

ετσι ειναι η μια αδερφη της πεθερας μου..κι αυτη πεθερα θεωρει οτι ειναι γιατι εχει αδυναμια στον αντρα μου.Δεν εχει παιδια..αλλα τα ξερει ΟΛΑ!Μεχρι κ για τον θηλασμο ξερει Shocked ΟΟΟΟλλαααα ομως!
δεν μπορω τους ξερολες θεε μου!!!

stefy γιατι δεν λες κατι στην ξεκωλιδου φιλεναδα?να ντυνεται αλλιως ρε παιδι μου,φιλες ειστε,θα παρεξηγηθει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις