Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΝΟΙΡΑ ΠΟΛΛΑ.. ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.. ΕΛΕΙΨΗ ΧΡΟΝΟΥ!ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΟΣΑ ΕΜΕΙΣ.. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ!ΑΑΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΝΕΥΡΑ...... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΚ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ.ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΟΝΟΣ!ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΝΤΩΣ ΕΞΩ.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΧΙ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ.. ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ.ΚΑΙ ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ..ΜΟΝΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 2 ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΓΧΟΣ... ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΩΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΓΙΝΕΤΕ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΒΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΕ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΑ.. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΜΑΡΕΣΕΙ..ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
RANIAASIKIDOY έγραψε:Κ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 2 ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΓΧΟΣ... ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΩΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΓΙΝΕΤΕ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΒΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΕ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΑ.. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΜΑΡΕΣΕΙ..ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ..

Καταρχήν με το καλό το δευτερο μωρακι!!!

δευτερον νομιζω πως αγχωνεσαι υπερβολικα για το τι θελει ο αντρας σου...και τι ακουγε κλπ...
δεν εχεις να αποδειξεις τιποτα! γιατι πρεπει να προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν ειναι ετσι??? οταν λενε οτι στο γαμο καποια πραγματα αλλαζουν ειναι αληθεια...δεν σημαινει προς το χειροτερο...
και θα επικεντρωθω στο σεξ γιατι το ανεφερες και σε αλλο θεμα και πιστευω σε αγχωνει...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς ΤΙΠΟΤΑ...εισαι εγκυος ..μπορεις να χαλαρωσεις ..μπορεις να μην εχεις ορεξη..μπορει να εχεις ενοχλησεις .κλπ..και ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟς Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΕΤΑΙ...

σορρυ αλλα λιγο συγχιζομαι...δεν μπορει να βιωνει η γυναικα τοσες αλλαγες και ο αλλος να συνεχιζει τη ζωη του οπως πριν ...σαν να μην συμβαινει τιποτα....συμβαινει!!! θα γινεται γονεις!!να το καταλαβει!!
δηλαδη αν αυτος ειανι αρρωστος και δεν μπορει μια μερα εσυ θα πεις κατι...θα αλλαξει κατι μεταξυ σας αν δεν κανετε σεξ???
δεν εχεις να ποδειξεις τιποτα!! η ζωη αλλαζει ετσι και αλλιως με τα παιδια..θα το καταλαβει και αυτος αργα η γρηγορα...ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙς ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο γαμο μας εγω ειμαι αυτη που εχει αλλαξει.αγχωνομαι υπερβολικα και με ολα πραγμα που εχει καταβαλει κ την ψυχολογια μου αλλα και τον οργανισμο μου που εχει αρχησει να δειχνει σημαδια κλαταρισματος.ο καημενος ο αντρας μου σε οτι μπορει ειναι διπλα μου και με βοηθαει ακομα κ στις δουλειες του σπιτιου κ προσπαθει να με κανει να χαλαρωσω.εγω δεν ημουν ετσι ομως ημουν πιο χαλαρη πιο ηρεμη τωρα τα παντα με αγχωνουν υπερβολικα και με το παραμικρο παθαινω πανικο!!!! δεν αναγνωριζω τον εαυτο μου καταστρεφω τον οργανισμο μου αλλα και τον αντρα μου που δεν αντεχει να βλεπει ετσι αλλα ρε κοριτσια δεν μπορω να το ελεγξω!!

σορυ για το μεγαλο ποοστ

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen86 έγραψε:στο γαμο μας εγω ειμαι αυτη που εχει αλλαξει.αγχωνομαι υπερβολικα και με ολα πραγμα που εχει καταβαλει κ την ψυχολογια μου αλλα και τον οργανισμο μου που εχει αρχησει να δειχνει σημαδια κλαταρισματος.ο καημενος ο αντρας μου σε οτι μπορει ειναι διπλα μου και με βοηθαει ακομα κ στις δουλειες του σπιτιου κ προσπαθει να με κανει να χαλαρωσω.εγω δεν ημουν ετσι ομως ημουν πιο χαλαρη πιο ηρεμη τωρα τα παντα με αγχωνουν υπερβολικα και με το παραμικρο παθαινω πανικο!!!! δεν αναγνωριζω τον εαυτο μου καταστρεφω τον οργανισμο μου αλλα και τον αντρα μου που δεν αντεχει να βλεπει ετσι αλλα ρε κοριτσια δεν μπορω να το ελεγξω!!

σορυ για το μεγαλο ποοστ




και εγω το ιδιο εχω παθει απο οταν εμεινα εγκυος αγχωνομαο τοσο πολυ σε σημειο να με πιανει υστερια εχω τα νευρα μου τις περισσοτερες μερες και ο αντρας μου ο καημενος εκει να με στηριζει οσο μπορει!!δεν ξερω εχω κουραστει εχω δυσκολη εγκυμοσυνη απο την αρχη και αυτο με εχει καταβαλλει!δεν το εχω ευχαριστηθει!ευτυχως σε λιγες εβδομαδες γενναω!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΣΕΞ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΜΑΘΑ ΕΤΣΙ..ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ..ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ονειρευομουν τον τελειο γαμο γιατι δεν υπαρχει ουτως ή αλλος.
ημουν σε μια σχεση που γουσταρα και περναγα καλα 12 χρονια και ηρθε η φυσικη καταληξη (παιδι-γαμος).
ειμαστε οπως ειμασταν με λιγες διαφορες τωρα με το παιδι,περισσοτερο τρεξιμο,λιγοτερο εως καθολου αραλικι,αλλα οκ αυτη δεν ειναι η οικογενεια?
πολλες φορες θελω χρονο για μενα και γκρινιαζω .Ο αντρας μου ολο ξεγλιστραει για δουλειες που εχουν να κανουν ομως με το παιδι γιατι ψιλοβαριεται αλλα μολις αρχισω το μιρμιρι παιρνει μπρος.

ειμαστε μια φυσιολογικη -καποιες φορες τσαντισμενη,εκνευρισμενη-κουρασμενη-οικογενεια .Αλλα πολυ ευτυχισμενη που εχουμε την λιακαδα στην ζωη μας.Τον Διονυσακη μας.

????????


Επισκέπτης
Εμεις πριν παντρευτουμε περασαμε μια δυσκολη φαση, ολο καβγαδες (λογω της οικογενειας του) και η αληθεια ειναι οτι ετρεμα το γαμο, νομιζα οτι θα μας κατεληγαν σε διαζυγιο..
Τελικα ομως μετα το γαμο ηρθε με το μερος μου πιο πολυ, περναμε τελεια,καναμε πολλα ταξιδια, χαρηκαμε τη ζωη (ειμαστε 5 χρονια παντρεμενοι), περασαμε μια δυσκολη φαση δυστυχως με τις αποβολες, 3 χρονια ταλαιπωρια που μας εδεσε απιστευτα παρολες τις στεναχωριες, τωρα ομως πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη και πηραμε τα πανω μας.
Θα τολμουσα να πω οτι ειμαι τρελα ερωτευμενη μαζι του ακομα, τον λατρευω,δε μπορω να ζησω χωρις αυτον και τα χρονια μετα το γαμο ηταν καλυτερα απο τα πριν. Επισης ολα τα χρονια μαζι του (10...) ηταν/ειναι τα καλυτερα της ζωης μου. Μακαρι να μπορουσα να εκφρασω ολα αυτα τα συναισθηματα που ξεχειλιζουν απο μεσα μου. Λατρεια, αγαπη, τρελος ερωτας...
Ακομα τον κοιταζω και χτυπαει η καρδια μου γρηγορα, οπως στους ερωτες του γυμνασιου!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Σεξ πριν μεινω εγκυος ηταν κορυφαιο (βεβαια δεν εχω παει και με αλλον για να εχω μετρο συγκρισης Laughing ) και αυτο που μου λειπει σε ολη την εγκυμοσυνη ειναι το αγγιγμα του.. Δε κανουμε καθολου γιατι φοβομαστε επειδη στην αρχη ειχα παθει αποκολληση.. Του το φυλάω ομως για τον 9ο!!! Laughing Laughing Laughing

Βλεπω αλλα ζευγαρια που στα 2 χρονια βαριουνται και απορω. Εμεις δεν εχουμε βαρεθει λεπτο. Τον ρωτουν οι φιλοι του αν εχει βαρεθει και απορουν πως γινεται να περναει τοσο καλα μετα απο τοσα χρονια, οταν εκεινοι τα βλεπουν ολα χαλια (σ αυτο απορω και εγω!!! Laughing )...
Τον παρακαλαω να βγει με τους φιλους του, αλλα προτιμα να μενει μαζι μου και εκεινοι νομιζουν οτι εγω δε τον αφηνω, επειδη εκεινοι θελουν να ειναι συνεχεια εκτος σπιτιου..
Αν αυτη τη στιγμη δεν ειχαμε και τα προβληματα με τις δουλειες και οσα γινονται στη χωρα, τολμω να πω οτι θα ημουν πραγματικα ο πιο χαρουμενος ανθρωπος στον κοσμο!!!
Ο γαμος μου ηταν η καλυτερη κινηση της ζωης μου. Περιμενω να ερθει και το παιδακι μας που νομιζω οτι θα μας απογειωσει! I love you I love you I love you

????????


Επισκέπτης
αγαπη 25 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:στο γαμο μας εγω ειμαι αυτη που εχει αλλαξει.αγχωνομαι υπερβολικα και με ολα πραγμα που εχει καταβαλει κ την ψυχολογια μου αλλα και τον οργανισμο μου που εχει αρχησει να δειχνει σημαδια κλαταρισματος.ο καημενος ο αντρας μου σε οτι μπορει ειναι διπλα μου και με βοηθαει ακομα κ στις δουλειες του σπιτιου κ προσπαθει να με κανει να χαλαρωσω.εγω δεν ημουν ετσι ομως ημουν πιο χαλαρη πιο ηρεμη τωρα τα παντα με αγχωνουν υπερβολικα και με το παραμικρο παθαινω πανικο!!!! δεν αναγνωριζω τον εαυτο μου καταστρεφω τον οργανισμο μου αλλα και τον αντρα μου που δεν αντεχει να βλεπει ετσι αλλα ρε κοριτσια δεν μπορω να το ελεγξω!!

σορυ για το μεγαλο ποοστ




και εγω το ιδιο εχω παθει απο οταν εμεινα εγκυος αγχωνομαο τοσο πολυ σε σημειο να με πιανει υστερια εχω τα νευρα μου τις περισσοτερες μερες και ο αντρας μου ο καημενος εκει να με στηριζει οσο μπορει!!δεν ξερω εχω κουραστει εχω δυσκολη εγκυμοσυνη απο την αρχη και αυτο με εχει καταβαλλει!δεν το εχω ευχαριστηθει!ευτυχως σε λιγες εβδομαδες γενναω!

Και εγω εχω κουραστει στην εγκυμοσυνη... Ολο κατι στραβο βγαινει ρε γαμωτο... Αλλα φτανουμε στο τελος... Δοξα τω θεω!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NAI ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΕΥΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΙΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ? ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ? 654316 ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
RANIAASIKIDOY έγραψε:NAI ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΕΥΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΙΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ? ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ? 654316 ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!



δεν εισαι η μονη!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes εγω σπαω οτι βρω μπροστα μου ενω πριν την εγκυμοσυνη ημουν πολυ ηρεμη!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε νομιζω οτι υπαρχει γυναικα που να μην ονειρευεται τελειο το γαμο της.ολες ξεκιναμε με τις καλυτερες διαθεσεις πιστευοντας οτι δε θα κανουμε τα λαθη που κανουν οι αλλοι. εγω ξερω ζευγαρι που ηταν 12 χρονια μζι και μολις παντρευτηκαν χωρισαν, μεσα στο χρονο. καθε γαμος εχει τα δικα του, νευρα, οικονομικα προβληματα, κακο σεξ, ατιμες πεθερες κτλ. το θεμα ειναι αν υπαρχει συνεννοηση στο ζευγαρι. εγω νιοπαντρη ειμαι οποτε δεν εχω δει ακομα μεγαλες διαφορες απο αυτα που περιμενα.παντως τα νευρα που λετε κ εγω τα εχω ...

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etoile! έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:στο γαμο μας εγω ειμαι αυτη που εχει αλλαξει.αγχωνομαι υπερβολικα και με ολα πραγμα που εχει καταβαλει κ την ψυχολογια μου αλλα και τον οργανισμο μου που εχει αρχησει να δειχνει σημαδια κλαταρισματος.ο καημενος ο αντρας μου σε οτι μπορει ειναι διπλα μου και με βοηθαει ακομα κ στις δουλειες του σπιτιου κ προσπαθει να με κανει να χαλαρωσω.εγω δεν ημουν ετσι ομως ημουν πιο χαλαρη πιο ηρεμη τωρα τα παντα με αγχωνουν υπερβολικα και με το παραμικρο παθαινω πανικο!!!! δεν αναγνωριζω τον εαυτο μου καταστρεφω τον οργανισμο μου αλλα και τον αντρα μου που δεν αντεχει να βλεπει ετσι αλλα ρε κοριτσια δεν μπορω να το ελεγξω!!

σορυ για το μεγαλο ποοστ




και εγω το ιδιο εχω παθει απο οταν εμεινα εγκυος αγχωνομαο τοσο πολυ σε σημειο να με πιανει υστερια εχω τα νευρα μου τις περισσοτερες μερες και ο αντρας μου ο καημενος εκει να με στηριζει οσο μπορει!!δεν ξερω εχω κουραστει εχω δυσκολη εγκυμοσυνη απο την αρχη και αυτο με εχει καταβαλλει!δεν το εχω ευχαριστηθει!ευτυχως σε λιγες εβδομαδες γενναω!

Και εγω εχω κουραστει στην εγκυμοσυνη... Ολο κατι στραβο βγαινει ρε γαμωτο... Αλλα φτανουμε στο τελος... Δοξα τω θεω!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ναι λιγο μας εμεινε!!! ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΙΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ? ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ? 654316 ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΙΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ? ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ? 654316 ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΙΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ? ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ? 654316 με το καλο!!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="αγγελικημαρια"]δε νομιζω οτι υπαρχει γυναικα που να μην ονειρευεται τελειο το γαμο της.ολες ξεκιναμε με τις καλυτερες διαθεσεις πιστευοντας οτι δε θα κανουμε τα λαθη που κανουν οι αλλοι. εγω ξερω ζευγαρι που ηταν 12 χρονια μζι και μολις παντρευτηκαν χωρισαν, μεσα στο χρονο. καθε γαμος εχει τα δικα του, νευρα, οικονομικα προβληματα, κακο σεξ, ατιμες πεθερες κτλ. το θεμα ειναι αν υπαρχει συνεννοηση στο ζευγαρι. εγω νιοπαντρη ειμαι οποτε δεν εχω δει ακομα μεγαλες διαφορες απο αυτα που περιμενα.παντως τα νευρα που λετε κ εγω τα εχω ...[/quo


ποσο συμφωνω μαζι σου!!!φυσικα και ονειρευομαστε τον τελειο γαμο με εναν τελειο συζυγο χωρις ελαττωματα αλλα αυτο δυστυχως μονο στην φαντασια μας υπαρχει!

14ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΙΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ? ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ? Empty εγω κοριτσια Δευ Ιαν 23, 2012 2:41 am

synnefo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πο μικρη την οικογενεια μου την ονειρευομουν καπως σαν το μικρο σπιτι στο λειβαδι ειμαι πολυ ρομαντικη για τις μερες μας δυστυχως και λεω δυστυχως γιατι η πραγματικοτητα απεχει πολυ απο το μικρο σπιτι στο λειβαδι...με τον αντρα μου ειμαστε 6 χρονια μαζι και εχουμε τον πριγκηοακο μας εδς κ 8 μηνες...τον αντρα μου τον αγαπαω πολυ ειναι η πρωτη μου σοβαρη σχεση κ ο πρωτος αντρας που πηγα...η σχεση μας ηταν πολυ ομορφη και πιστευα οτι αυτο δεν θα αλλαζε απο την στιγμη της συγκατοικησης μας ομως εμεινα αμεσως εγκυος κ δεν προλαβαμε να ζησουμε ο ενας τον αλλον οπως θελαμε δεν θα αλλαζα βεβαια με τιποτα στον κοσμο τον μικρο μας αγγελο αλλα δυστυχως τα αγχη τα προβληματα μας εχουν φερει σε μια δυσκολη φαση που τωρα προσπαθουμε να σωσουμε την κατασταση...ο γαμος παντα ηθελα να ειναι ευτιχισμενος γιατι σαν παιδι χωρισμενων γονιων ειχα ορκιστει στον ευατο μου οτι το δικο μου παιδι θα ζησει σε ενα υπεροχο περιβαλλον αλλα δυστυχβ=ως δεν ειχα προετοιμασει τιν ευατο μου για τις δυσκολιες και μου φανηκαν βουνο...ειμαι πολυ ανασφαλης ανθρωπος και φοβαμαι για τα παντα...μην χωρισω,μην δεν μ αγαπαει πια ο αντρας μου,μην αμα γυρισω στην δουλεια δεν με θελει πια το παιδι μου κ ενα αλλο σωρο φοβιεσ που δεν ξερω πως να τισ καταπολεμησω και πρεπει γιατι βλαπτω την οικογενεια μου με αυτο...δεν ξερω που να βρω την δυναμη κ την αυτοπεποιθηση να πατησω γερα στα ποδια μου και να φροντισω τον αντρα μου κ το παιδι μου οπως πρεπει....καμια συμβουλη?

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πιστεύω κι εγώ οτι μέχρι στιγμής ο γάμος μας "πήγε". Είμαστε σχεδόν 11 χρόνια μαζί και 1 μιση χρόνο παντρεμένοι. Τώρα περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι. Είδα μια αλλαγή στον άνδρα μου ως προς το καλύτερο. Είναι πιο συνειδητοποιημένος τώρα. Σαν να ωρίμασε κάπως αναλαμβάνοντας και επίσημα το ρόλο του "συζύγου". Αυτό που φοβάμαι απ τη μεριά μου είναι μήπως χωρίσουμε κάποτε, κι αυτό γιατί είμαι παιδί χωρισμένων γωνιών, οπότε το θεωρώ κάπως αυτονόητο οτι τα ζευγάρια χωρίζουν... Sad

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα ολες ονειρευομασττε τον τελειο πριγκιπα με την σπιταρονα κτλ,φυσικα μπορει να τον πετυχουν μερικες οσον αφορα τα χρηματα,γτ οι αντρεες με την σεξουαλικοτητα δν θελουν πολυ τρελαινονται κι τους κανεις οτι θελεις,αλλα αυτο ειναι αλλο κεφαλαιο....



Εγω παντρευτηκα ενω ημασταν ερωτευμενοι,αλλα πιο συντομα λογω εγκυμοσυνης αποτι ειχαμε προγραμματισει.
Λοιπον στην αρχη ημουνα δυσαρεστημενη γτ ξαφνικα στα 20 βρεθηκα παντρεμενη με παιδι κι ενα σωρο υποχρεωσεις που δν ειχα συνηθισει κι επρπε να μαθω!
Κι φυσικα δν μπορουσα να συνηθισω τα ελλατωματα του συζηγου μου με τιποτα.
Αλλα μετα απο εναν γερο καυγα που αναθεωρησαμε κι οι 2,κι καναμε μια πολυ καλη κ ηρεμη συζητηση ειπαμε να κανουμε μια νεα αρχη,κι μπορω να πω οτι χαιρομαι παρα πολυ που ολα βαινουν καλως,κι που προσπαθησα,γτ θα μπορουσα στις πρωτες δυσκολιες να το βαλω στα ποδια,αλλα βλεπω οτι οσο περναει ο καιρος ολο κι πιο πολυ μαθαμε ο ενας τον αλλον κι πιο πολυ αγαπηθηκαμε.
Χαιρομαι που τον διαλεξα για αντρα μου,κι χαιρομαι που παλεψα για μας,γτ νομιζω οτι κι ο ερωτας να τελειωσει καποτε,υπαρχει ενα βαθυ δεσιμο μεταξυ μας,οχι μονο λογω των παιδιων,κι ευχομαι να ημαστε για πολλα πολλα χρονια μαζι.

Απλα εεχω να πω,οτι οι δυσκολιες θα υπρξουν απλα αν υπαρχει αγαπη,κι αντοχη κι επιμονη μετα φτανεις σε να σημειο κι αναπολεις κι βλεπεις τα καλυτερα κι λες,καλα εκανα κι παλεψα.


Σορρυ αν εγινα κουραστικη!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anonymous έγραψε:



Βλεπω αλλα ζευγαρια που στα 2 χρονια βαριουνται και απορω. Εμεις δεν εχουμε βαρεθει λεπτο. Τον ρωτουν οι φιλοι του αν εχει βαρεθει και απορουν πως γινεται να περναει τοσο καλα μετα απο τοσα χρονια, οταν εκεινοι τα βλεπουν ολα χαλια (σ αυτο απορω και εγω!!! Laughing )...
Τον παρακαλαω να βγει με τους φιλους του, αλλα προτιμα να μενει μαζι μου και εκεινοι νομιζουν οτι εγω δε τον αφηνω, επειδη εκεινοι θελουν να ειναι συνεχεια εκτος σπιτιου..
Αν αυτη τη στιγμη δεν ειχαμε και τα προβληματα με τις δουλειες και οσα γινονται στη χωρα, τολμω να πω οτι θα ημουν πραγματικα ο πιο χαρουμενος ανθρωπος στον κοσμο!!!
Ο γαμος μου ηταν η καλυτερη κινηση της ζωης μου. Περιμενω να ερθει και το παιδακι μας που νομιζω οτι θα μας απογειωσει! I love you I love you I love you

αυτο που λες ειναι σαν να το εγραψα εγω..ακριβως ετσι!
Εμεις ξεκινησαμε αναποδα..τον πρωτο χρονο πολλοι καβγαδες μεχρι για χωρισμο ειπαμε..και τωρα 5 χρονια μετα ειμαστε καλυτερα απο ποτε!Περιμενουμε με τρελη ανυπομονησια το πρωτο μας παιδακι και ελπιζω οταν με το καλο ερθει να κρατησουμε τις ισορροπιες μας!
Ειναι ο καλυτερος μου φιλος, συζηταμε τα παντα και ειμαστε παντα μαζι!
Αλλαξαμε και οι δυο πολυ αλλα προς το καλυτερο και οσο περναει ο καιρος τον αγαπαω πιο πολυ..

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:Κ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 2 ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΓΧΟΣ... ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΩΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΓΙΝΕΤΕ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΒΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΕ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΑ.. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΜΑΡΕΣΕΙ..ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ..

Καταρχήν με το καλό το δευτερο μωρακι!!!

δευτερον νομιζω πως αγχωνεσαι υπερβολικα για το τι θελει ο αντρας σου...και τι ακουγε κλπ...
δεν εχεις να αποδειξεις τιποτα! γιατι πρεπει να προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν ειναι ετσι??? οταν λενε οτι στο γαμο καποια πραγματα αλλαζουν ειναι αληθεια...δεν σημαινει προς το χειροτερο...
και θα επικεντρωθω στο σεξ γιατι το ανεφερες και σε αλλο θεμα και πιστευω σε αγχωνει...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς ΤΙΠΟΤΑ...εισαι εγκυος ..μπορεις να χαλαρωσεις ..μπορεις να μην εχεις ορεξη..μπορει να εχεις ενοχλησεις .κλπ..και ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟς Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΕΤΑΙ...

σορρυ αλλα λιγο συγχιζομαι...δεν μπορει να βιωνει η γυναικα τοσες αλλαγες και ο αλλος να συνεχιζει τη ζωη του οπως πριν ...σαν να μην συμβαινει τιποτα....συμβαινει!!! θα γινεται γονεις!!να το καταλαβει!!
δηλαδη αν αυτος ειανι αρρωστος και δεν μπορει μια μερα εσυ θα πεις κατι...θα αλλαξει κατι μεταξυ σας αν δεν κανετε σεξ???
δεν εχεις να ποδειξεις τιποτα!! η ζωη αλλαζει ετσι και αλλιως με τα παιδια..θα το καταλαβει και αυτος αργα η γρηγορα...ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙς ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!!
κουκλα μου δεν εχω κτ αλλο να πω.συμφωνω απολυτα μαζι σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις