Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΞΑΝΑ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 1.5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ 5 ΜΗΝΩΝ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ,ΣΕΞ,ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ (ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΒΕΒΑΙΑ) ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞΩ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΤΛ.ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ. ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ Π[ΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΠΑΓΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΕΣ ΤΟΥΣ!ΝΤΥΣΟΥ ΘΑ ΚΡΥΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ?ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΝΑ ΤΣΑΤΙΖΟΜΑΙ?ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ.ΠΡΟΧΤΕΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΑΠΕΤΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ!ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ!ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΠΟΛΥ!ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΕΨΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ! ΓΙΑ ΟΛΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΜΕ ΜΩΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ! ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΑΝΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΜΕΝΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΥΠΑΚΟΗ!!!ΕΛΕΟΣ!!!ΟΤΙ ΠΕΡΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ,ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΡΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΤΛ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΔΗΛΑΔΗ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΛΕΓΕ ΠΟΥ ΒΓΑΖΑΜΕ ΕΞΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ ΚΤΛ ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΕΛΕΟΣ!ΤΙ ΚΟΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΞΑΝΑ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 1.5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ 5 ΜΗΝΩΝ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ,ΣΕΞ,ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ (ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΒΕΒΑΙΑ) ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞΩ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΤΛ.ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ. ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ Π[ΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΠΑΓΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΕΣ ΤΟΥΣ!ΝΤΥΣΟΥ ΘΑ ΚΡΥΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ?ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΝΑ ΤΣΑΤΙΖΟΜΑΙ?ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ.ΠΡΟΧΤΕΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΑΠΕΤΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ!ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ!ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΠΟΛΥ!ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΕΨΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ! ΓΙΑ ΟΛΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΜΕ ΜΩΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ! ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΑΝΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΜΕΝΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΥΠΑΚΟΗ!!!ΕΛΕΟΣ!!!ΟΤΙ ΠΕΡΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ,ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΡΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΤΛ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΔΗΛΑΔΗ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ!

Εντάξει από ενδιαφέρον τα λένε οι περισσότερο ειδικά στις εγκυμονούσες, και γω ανέβαινα στη μηχανή ενώ ο γυναικολόγος μου είχε πε οχι μηχανές..αλλά μετά δε μπορούσα άλλο λόγω κοιλιάς δεν υπήρχε περιθώριο.. Τώρα όσον αφορά την πεθερά, αστήν να λέει τα δικά της, και πολύ απλά τη γράφεις! Και μένα με έπρηξαν να μην το πάω πουθενά το μωρό πριν σαραντησει καιένιωθα φυλακισμένη στο σπίτι και τα ρούχα του μωρού δε με άφηνε να τα απλώνω το βράδυ η μάνα μου! χαχα...Γενικώς χειρότερη είναι η μάνα μου σε αυτά παρά η πεθερά μου. Τώρα θέλω να πάρω καινούργιο ψυγείο γιατί έχω ένα μικρό από τότε που έμενα μόνη και δεν χωράει τίποτα η κατάψυξη και σκέφτομαι ΠΩΣ θα το αναφέρω γιατι θα φάω κράξιμο,στο τέλος όμως αυτό που θέλω θα κάνω! ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 215994

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσακι ...χωρις παρεξηγηση...

μηπως αισθανεσαι πολυ μονη...μηπως εισαι πολυ αγχωμενη??η στρεσαριμενη??

σορρυ που ρωταω αλλα ανοιγεις συνεχεια καινουρια θεματα και αισθανομαι πως εχεις απλα αναγκη να μιλησεις...

χιλια στγνωμη και παλι που ρωταω ...και μη με παρεξηγησεις!!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΡΕ ΣΥ ΟΜΩΣ! ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ! ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΥΝΕ? ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΦΕΡΕΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ!ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ?ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΑΣ ΤΗ ΛΕΓΑΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ!ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ 3 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΟΡΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ! ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΖΩΗ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

????????


Επισκέπτης
Και εγω εχω κουραστει με αυτα, παρολο που δε βλεπω και πολυ συυχνα κοσμο οποτε δε πολυακουω βλακειες...

Αυτο που με εκνευρισε ηταν οταν ειπα σε φιλους μας οτι το καλοκαιρι εκανα μπανιο στη θαλασσα (αφου ο γιατρος μου ειπε οτι μονο καλο κανει, γιατι να μη κανω;;Wink και μου αρχισαν τις μ@@@ιες και με εκαναν να νοιωσω λες και δεν ειμαι καλη μαμα... Μου ειπαν και το θεϊκο '' ε, εμεις δε θα καναμε, προληπτικα, για να ειμαστε σιγουροι''. Ε, να μην εβγαινε και απο το σπιτι, γιατι μπορει να κολλαγε κανενα μικροβιο και απο τον αερα...
Βεβαια αυτοι οι τελειοι γονεις, δε προσπαθησαν καν για θηλασμο (για να ξεκουραστει λεει η κοπελα Very Happy ),πηγαιναν για καφε σε κλειστους χωρους τιγκα στο τσιγαρο και πολλα αλλα....

Εμενα βασικα αυτο που με ενοχλει ειναι οτι σε κριτικαρουν και προσπαθουν να σου επιβαλλουν τη γνωμη τους. Πχ με τα ονοματα, θα βγαλω τον πεθερο μου αλλα δε το λεω ακομα επιτηδες. Ε,εχω τη γιαγια μου να με πρηζει οτι ''πρεπει να βγαλω τον πεθερο μου'',χωρις βεβαια να ξερει οτι θα τον βγαλω. Δε της απανταω γιατι με εκνευριζει, μια φορα της ειπα μονο ας ειναι γερο και θα δουμε και το ονομα μετα...
Εγω οταν μαθαινω για εγκυμοσυνες λεω να ειναι γερο το παιδι, δεν το επαιξα ποτε σε κανεναν εξυπνη, δε ρωτησα ποτε πως θα βγαλουν το παιδι τους ουτε καν τη μερα της γεννας, το θεωρω τοσο ανουσιο.... ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 875502

Τωρα περιμενω οταν γεννησω, επειδη θα ειναι χειμωνας δε θελω να μου ερθει κανεις σπιτι για λιγο καιρο, γιατι ολοι εχουν μικρα παιδια σε νηπιαγωγειο, ιωσεις κτλ... Σκεφτομαι που θα με λενε υποχονδρια και το τι καβγαδες εχω να ριξω. Ειδικα με την πεθερα που θα κραταει τα εγγονια με πυρετο και θα θελει μετα να ερχεται στο νεογεννητο. Αλλα εχω αποφασισει οταν θελω να κανω κατι, για να μη με πρηζουν, θα λεω οτι μου το ειπε ο γιατρος. Μηπως και δε μου σπασουν πολυ τα νευρα!!!! Και ναι,προτιμω να ειμαι υποχονδρια παρα για να κανουν το κεφι τους να μου αρρωστησει το παιδι και να τρελαθω (ειναι το 1ο μου και δε ξερω και ολα μου φαινονται βουνο!!! Very Happy )

Μακαρι να πανε ολα καλα και να μη με πρηξουν πολυ... Very Happy Very Happy Very Happy

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

Καλά κάνεις και τα λές..πάνω κάτω όλοι έχουμε τα θέματα σας και θέλουμε να τα πούμε κάπου να τα βγάλουμε από μέσα μας...πάντως σπίτι σου μπορείς να κάνεις ότι θέλεις και να πάρεις αποφάσεις για την οικογένεια σου...μόνο εσύ με το σύζυγο σου..τους άλλους άστους να λένε τα δικά τους, μην επηρρεάζεσαι από κανέναν.... Wink

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρανια απαντώντας στο αρχικό μηνυμα (δεν έχω διαβάσει ακόμα τα επόμενα) θα σου πω, πως έχεις δίκιο. Έχεις δίκιο που βλέπεις έναν άνθρωπο που μπήκε στην ζωή σου -δεν τον είχες απο την αρχή όπως τους γονείς σου- να παρεμβαίνει στην ζωή σου. Αν ο γιατρός σου σου επιτρέπει να ανεβαίνεις στην μηχανή τότε όλα είναι μια χαρά. Αγνόησε όσο μπορείς την πεθερά και άσε την να χτυπιέται και να τρώγεται με τα ρούχα της μόνη της, γιατί αν την αφήνεις να επηρεάζει την ψυχολογία σου θα γίνει απειλή για το μωράκι που εχεις στην κοιλιά σου. Από εκεί και ύστερα αν την βλέπεις συχνά και απο την στιγμή που ο άντρας σου δεν παίρνει θέση είναι πολύ λογικό να αρχίσεις και εσύ να της απαντάς καταλλήλως κάποιες φορές! Αλλά όσο μπορείς απέφυγέ το και γράψε την για να μην τις δίνεις αξία! Ψάχνεται και είναι δεδομένο. Ή απλά δεν έχει καταλάβει που σταματάνε τα όριά της. Έτσι έχει μάθει; Δεν ξέρω και δεν έχει σημασία. Σημασία έχει ότι εσύ έχεις μάθει διαφορετικά οπότε αγνόησέ την όταν δεν μπορεί να παρέμβει, και όταν βλέπεις ότι πρόκειται να ανακατευτεί και να σου αλλάξει τα σχέδια βάλε την στην θέση της.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Αλλα εχω αποφασισει οταν θελω να κανω κατι, για να μη με πρηζουν, θα λεω οτι μου το ειπε ο γιατρος.

Tο εχεις πιασει το νοημα! Wink

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ράνια μου να κάνεις αυτό που θέλεις και να παίρνεις την ευθύνη για τις πράξεις σου . Οι άλλοι πάντα θα λένε και δεν θα σταματήσουν βλέπεις είναι κάποιοι άνθρωποι που ζούν με αυτή τη κακή συνήθεια .
Είμαι παντρεμένη 12 χρόνια και ο Σταύρος είναι 7μιση ετών και παρόλο που δεν είχα κανέναν να με βοηθήσει μετά τα 2 χρόνια του παιδιού έφυγα απο όλους και μένω σε μια περιοχή μόνη μου .Αυτό έχει αρνητικά αλλά έχει και το θετικό ότι δνε είναι κοντά και να ακούω την κριτική τους . Αυτές τις ημέρες έχω τη μαμά μου εδω την φιλοξενώ κάποια στιγμή ο μικρός έκανε λίγα δέκατα και άρχισε να το πας στο γιατρό να του δώσεις αντιβίωση και πολλά άλλα συναφή . Της απάντησα ήρεμα και κοφτά ότι αντιπυρετικό αν δεν δείξει το θερμόμετρο πάνω απο 38 δεν παίρνουμε και άρχισε τις κριτικές στους γιατρούς αλλά όσα και να της πεις δεν το διορθώνει .Απλά κάνω αυτό που θέλω χωρίς να με πιάνουν τα λόγια τους . Εγω είμαι η μητέρα του συγκεκριμένου παιδιού και λειτουργώ έτσι αν είναι σωστό η λάθος θα το κρίνει το ίδιο το παιδί μου και θα φανεί στην πορεία . Επίσης δεν είναι τρελό να σου δίνουν συμβουλές η να σου λένε τη να κάνεις με το παιδί σου άνθρωποι οι οποίοι δεν είναι γονείς; η έγιναν γονείς πριν από 2-3-5 χρόνια ; Ο κάθε άνθρωπος έχει τις ιδιαιτερότητες του και δεν υπάρχουν στάνταρ άλλο λέω την γνώμη μου αν και εφόσον ρωτηθώ και άλλο επεμβαίνω παρεμβατικά στη ζωή ενός αλλου

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:... παρόλο που δεν είχα κανέναν να με βοηθήσει μετά τα 2 χρόνια του παιδιού έφυγα απο όλους και μένω σε μια περιοχή μόνη μου .Αυτό έχει αρνητικά αλλά έχει και το θετικό ότι δνε είναι κοντά και να ακούω την κριτική τους .

Kαι εγώ το ίδιο. Έφυγα μακρυά για να "απογαλακτιστούν" εκείνοι απο εμένα και να μην επεμβαίνουν στην οικογένεια που πήγαινα να φτιάξω. Θα μείνουμε πάνω απο το πατρικό μου στο μέλλον και ενώ θέλω ξέρω ότι στην αρχή θα πρέπει να γίνω λίγο κακιά με τους γονείς μου για να μην περάσουν κάποια όρια δικά μου -πόσο μάλλον του άντρα μου...

βανια έγραψε:... άλλο λέω την γνώμη μου αν και εφόσον ρωτηθώ και άλλο επεμβαίνω παρεμβατικά στη ζωή ενός αλλου


Συμφωνώ απολύτως!

????????


Επισκέπτης
MariaM έγραψε:
etoile! έγραψε:Αλλα εχω αποφασισει οταν θελω να κανω κατι, για να μη με πρηζουν, θα λεω οτι μου το ειπε ο γιατρος.

Tο εχεις πιασει το νοημα! Wink

Το εχεις δοκιμασει;;; Πιανει;;; Ή θα βγαλουν και τον γιατρο αχρηστο, οπως βγαζουν τον γυναικολογο μου σε διάφορα;;;; Laughing Laughing Laughing

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
MariaM έγραψε:
etoile! έγραψε:Αλλα εχω αποφασισει οταν θελω να κανω κατι, για να μη με πρηζουν, θα λεω οτι μου το ειπε ο γιατρος.

Tο εχεις πιασει το νοημα! Wink

Το εχεις δοκιμασει;;; Πιανει;;; Ή θα βγαλουν και τον γιατρο αχρηστο, οπως βγαζουν τον γυναικολογο μου σε διάφορα;;;; Laughing Laughing Laughing

Πιάνει στους περισσότερους, αλλά πάντα υπάρχουν εκείνοι που θα αμφισβητούν τον γιατρό ή ακόμα και τον θεό τον ίδιο, χαχααχα! Άν έχεις πολλούς τέτοιους, την έκατσες! Razz

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!! ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΑΡΧΗΣΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΛΥ ΖΗΖΑΝΙΟ.Ε ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΟΤΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.Ε ΑΥΤΟΙ ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΤΙ ΛΕΕΙ ΜΩΡΕ ΑΔΥΝΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΕΟΣ

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλα, και εσυ απολογεισαι καθε φορα που πας στο γιατρο για το τι σου ειπε?Απο τα λεγομενα σου καταλαβα οτι αθελα σου συζητας τα παντα.Μαθε οι απαντησεις σου σε τριτους να ειναι κοφτες και μετρημενες.Ισως αυτο να ειναι το λαθος σου.Μην δινεις αναφορα σε τριτους γιατι θα σε τρελανουν.
Καλη συνεχεια Smile

????????


Επισκέπτης
xara έγραψε:Kαλα, και εσυ απολογεισαι καθε φορα που πας στο γιατρο για το τι σου ειπε?Απο τα λεγομενα σου καταλαβα οτι αθελα σου συζητας τα παντα.Μαθε οι απαντησεις σου σε τριτους να ειναι κοφτες και μετρημενες.Ισως αυτο να ειναι το λαθος σου.Μην δινεις αναφορα σε τριτους γιατι θα σε τρελανουν.
Καλη συνεχεια Smile

Καλα,γενικα δε λεω, εχω ομως πεθερα και μανα που τα ξερουν ολα Laughing και ο γιατρος δε ξερει!! Ειδικα η πεθερα... Ασε.... Laughing Laughing
Εχω διαβητη κυησης και δε το καταλαβαινει και συνεχεια παιρνει τηλ να μας δωσει μουσακα πχ, της λεω δε κανει και αρχιζει οτι δε θα παθω τιποτα αμα φαω κτλ και δε βγαζω ακρη... Ε,εχει και το αγχος μη δε καλοτρωει και ο γιοκας της, ποιος ξερει!!!! Laughing Laughing Laughing
Φανταζομαι με το παιδι θα ειναι χειροτερα.... Twisted Evil

????????


Επισκέπτης
RANIAASIKIDOY έγραψε:Α ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!! ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΑΡΧΗΣΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΛΥ ΖΗΖΑΝΙΟ.Ε ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΟΤΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.Ε ΑΥΤΟΙ ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΤΙ ΛΕΕΙ ΜΩΡΕ ΑΔΥΝΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΕΟΣ

μη ξεχνας οτι εχουν και το συνδρομο της κατοχης οι μεγαλοι.... Laughing Laughing Laughing Laughing

????????


Επισκέπτης
MariaM έγραψε:
etoile! έγραψε:
MariaM έγραψε:
etoile! έγραψε:Αλλα εχω αποφασισει οταν θελω να κανω κατι, για να μη με πρηζουν, θα λεω οτι μου το ειπε ο γιατρος.

Tο εχεις πιασει το νοημα! Wink

Το εχεις δοκιμασει;;; Πιανει;;; Ή θα βγαλουν και τον γιατρο αχρηστο, οπως βγαζουν τον γυναικολογο μου σε διάφορα;;;; Laughing Laughing Laughing

Πιάνει στους περισσότερους, αλλά πάντα υπάρχουν εκείνοι που θα αμφισβητούν τον γιατρό ή ακόμα και τον θεό τον ίδιο, χαχααχα! Άν έχεις πολλούς τέτοιους, την έκατσες! Razz

Εχω μπολικους... για να μη πω ολους...

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="etoile!"][quote="MariaM"][quote="etoile!"]
MariaM έγραψε:
etoile! έγραψε:
Πιάνει στους περισσότερους, αλλά πάντα υπάρχουν εκείνοι που θα αμφισβητούν τον γιατρό ή ακόμα και τον θεό τον ίδιο, χαχααχα! Άν έχεις πολλούς τέτοιους, την έκατσες! Razz

Εχω μπολικους... για να μη πω ολους...

εγω μια εχω, την πεθερα, που μετραει για 100, μην πω για 1000....
δεν προλαβαινω να παω στο γιατρο τα παιδια, εχει βγαλει ηδη ιατρικο πορισμα αφου ομως πει 10 διαφορετικες ασθενειες..και μολις τις λεω τι ειπε ο γιατρος μου απανταει "ε ναι, στο ειπα εγω, το ηξερα"... "ε ναι, της λεω, ειχατε δικιο".. χαχαχα!! τι μου ειπες κυρα μου, επαιξες λοττο κ πετυχες ενα.. ετσι ξερω κ εγω να κανω διαγνωση!!!
τι να πεις... υπαρχουν ατομα δυστυχως, που ειτε τα μιλας με ωραιο τροπο, ειτε οταν αγριευεις μιλας ασχημα, αυτα δεν καταλαβαινουν κ δεν σταματουν ποτε να ανακατευονται!! επομενως χρειαζεται μονο πολυ υπομονη, και απο την μια μερια του αυτιου μας να μπαινουν κι απο την αλλη να βγαινουν τα λογια τους!! κοινως, αδιαφορια!! μην δινετε και πολυ μεγαλη σημασια γιατι αλλιως θα τρελαθειτε!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="CHRISLA2216"][quote="etoile!"][quote="MariaM"][quote="etoile!"][quote="MariaM"]
etoile! έγραψε:


εγω μια εχω, την πεθερα, που μετραει για 100, μην πω για 1000....
δεν προλαβαινω να παω στο γιατρο τα παιδια, εχει βγαλει ηδη ιατρικο πορισμα αφου ομως πει 10 διαφορετικες ,..................!! κοινως, αδιαφορια!! μην δινετε και πολυ μεγαλη σημασια γιατι αλλιως θα τρελαθειτε!!

και εμενα η πεθερα μου καπως ετσι ..κανει για 100,να μην πω για 1000..αλλά όχι γιατρους....1000 κακοπροαιρετους ανθρωπους...
δεν ξερει ακριβως ποτε παμε γιατρο κλπ....αλλα βγαζει απο την κεφαλα της πορισματα και μαλιστα τα λεει και σε ολο το ντουνια....και μετα με περνει και ρωταει ..ο γιατρος τι σου ειπε??υψος , βαρος καλο???δηλαδη τρωει?? ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 604962 ......η νοηνοσυνη του πως ειναι?? ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 εκει βαραω ενεσεις ..πραγματικα δεν την αντεχω!!! και στη συνεχεια μου ΄΄θαβει΄΄ τα παιδια των αλλων γιων της και ΄΄εξυμνει τα παιδια της κορης!!!

μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259 ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΕΧΕΤΕ ΕΙΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΡΙΤΩΝ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ? 679259

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δοξα το Θεο δεν μου λεει κανεις τι να κανω με τα παιδια μου ισως κι επειδη δε τους το εχω επιτρεψει ..εγω ειμαι η μαμα τους και ξερω το καλυτερο γι αυτα , κι αν κνουμε λαθη μες το προγραμμα ειναι κι αυτα ολοι κανουν λαθη κανεις δε γεννηθηκε τελειος , οπως λενε απο τα λαθη σου μαθαινεις ..δε θα επιτρεψω να μου πει κανεις πως θα μεγαλωσω το παιδι μου αλλο να σου δωσουν καποιες συμβουλες καλοπροαιρετα παντα και αλλο να σου πουν πως να το μεγαλωσεις ..

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα παλι κοριτσια μου τη λενε για τα παιδια που... δεν εχω!!!
Εχω ενα αγορακι 3 1/2 ετων και εδω κανα δυ χρονια αρχισαν ολοι το συμπαθητικο σχολιο.. Ποσο ειναι το μωρο σου?? Χρονισε??? Αντε τωρα για το δευτερο!!! Στη αρχη το πανε μαλακα.. μετα πιο εντονα.. Καλα!! Δε θα κανετε αλλο παιδι?? Τι περιμενετε??? Βαριεστε??? Κοντευει τα 2 το μωρο!!!
Στη συνεχεια ελαβαν δραστικοτερα μετρα.. Για παραδειγμα ενας θειος του αντρα μου μου ειπε..

-Πολυ καλο παιδι ο Τασος..
-Ναι θειε.. καλος ειναι..
-Και ομορφος πολυ...
-Να σαι καλα θειε.. Ομορφος ειναι...
-Και τα πιανει ολα με τη μια ε?? Πολυ ε4ξυπνο παιδι..
-Ναι..ναι.. καλος ειναι...
-Αχ... καλος αλλα...ατυχος ο κακομοιρης...
-Ατυχος???????
-Εμ.. ατυχος.. δε σας βλεπω να εχετε ορεξη να του καντε ενα αδερφακι.. Μονος του θα μεινει τελικα..



Ντοινγκ.....ντοινγκ...ντοινγκ...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamarena έγραψε:Εμενα παλι κοριτσια μου τη λενε για τα παιδια που... δεν εχω!!!
Εχω ενα αγορακι 3 1/2 ετων και εδω κανα δυ χρονια αρχισαν ολοι το συμπαθητικο σχολιο.. Ποσο ειναι το μωρο σου?? Χρονισε??? Αντε τωρα για το δευτερο!!! Στη αρχη το πανε μαλακα.. μετα πιο εντονα.. Καλα!! Δε θα κανετε αλλο παιδι?? Τι περιμενετε??? Βαριεστε??? Κοντευει τα 2 το μωρο!!!
Στη συνεχεια ελαβαν δραστικοτερα μετρα.. Για παραδειγμα ενας θειος του αντρα μου μου ειπε..

-Πολυ καλο παιδι ο Τασος..
-Ναι θειε.. καλος ειναι..
-Και ομορφος πολυ...
-Να σαι καλα θειε.. Ομορφος ειναι...
-Και τα πιανει ολα με τη μια ε?? Πολυ ε4ξυπνο παιδι..
-Ναι..ναι.. καλος ειναι...
-Αχ... καλος αλλα...ατυχος ο κακομοιρης...
-Ατυχος???????
-Εμ.. ατυχος.. δε σας βλεπω να εχετε ορεξη να του καντε ενα αδερφακι.. Μονος του θα μεινει τελικα..



Ντοινγκ.....ντοινγκ...ντοινγκ...




ΧΑΧΑΧΑ...ΑΚΟΜΗ ΓΕΛΑΩ!!! ΤΙ ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟς Ο ΚΟΣΜΟς!!!

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω γελαω!!!! Τι αλλο να κανω βρε παιδι μου???
Ανοιγουν το στομα τους και πετανε οτι μπαρουφα τους ερθει στο κεφαλι!
Καταρχας, δε σκεφτονται οτι εγω μπορει να προσπαθω ολο αυτο το διαστημα να μεινω εγκυος και για 1002 λογους να μην μπορω και με αυτο που κανουν να με αγχωνουν περισσοτερο!
Επιπλεον δε σε ρωταν..Οικονομικα βγαινεις να κανεις κι αλλο παιδι?
Και σε τελικη..τα νευρα σου κοπελια.. σε τι κατασταση ειναι?? Αντεχεις να μεγαλωσεις ενα ακομα μωρο τωρα??
Δε βαριεσαι.. καλα να ειμαστε κι οτι θελουν ας λενε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις