Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
O ANΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕΣ ΠΟΛΥ..ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΑΓΚΑΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΦΤΙΑΧΝΕ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΡΧΙ ΤΕΜΠΕΛΑ ΧΟΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕ!ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΕ ΑΣΚΗΣΗ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΧΑΛΙΑ ΣΠΙΤΙ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ Η ΓΝΩΣΤΗ ΓΡΙΝΙΑ!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ?ΟΥΤΕ ΡΩΤΑΝ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΠΟΝΑ!ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ?ΟΡΙΣΤΕ ΟΛΟ ΓΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ!ΡΩΤΡΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ?ΤΙΠΟΤΑ!ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΤΟ ΑΛΛΟ...ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΡΙΔΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ.ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΜΟΥΤΡΑ!ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΟ 13 ΧΡΟΝΩΝ!ΤΟ ΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΟΙΣ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ!ΜΟΝΟ ΓΡΙΝΙΑ!ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΑΖΕΨΕ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!Ε ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ!ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΑΛΟΥΣΕ ΝΑ ΜΙΛΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ!ΤΑ ΕΙΧΕ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΑΜΕ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΙΑΣΤΕΙ.ΑΦΟΥ ΣΑΝ 2 ΟΝΟΜΑ ΕΙΧΕ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΜΕΣΑ! ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΡΙΔΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ.ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΑΜΕ ΣΕ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΜΕ ΜΩΡΟ! Ε ΜΑΣ ΕΦΑΓΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΥΤΑ ΕΤΣΙ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ!ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ.... ΟΣΟ ΤΑ ΕΙΔΑΤΕ ΤΑ ΔΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!ΤΙΠΟΤΑ! ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙΝΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΣΚΑΤΑ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΔΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ..ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ!ΣΤΕΡΗΘΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑΞΑΜΕ! ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!ΓΑΜΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΠΙΤΙ ΜΑΓΑΖΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑΖΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ?ΤΕΤΟΙΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΙΑ..ΚΑΤΑΛΥΠΗΘΗΚΑ!Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΕΨΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΝΕΙ! ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑΝ ΠΟΣΟ ΠΕΙΡΑΜΕ ΤΙ ΚΤΛ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΛΕΕΙ ΕΝΩ ΕΙΔΗ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΣΑ ΛΕΥΤΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

????????


Επισκέπτης
lidiaki έγραψε:Δοξα το Θεο δεν μου λεει κανεις τι να κανω με τα παιδια μου ισως κι επειδη δε τους το εχω επιτρεψει ..εγω ειμαι η μαμα τους και ξερω το καλυτερο γι αυτα , κι αν κνουμε λαθη μες το προγραμμα ειναι κι αυτα ολοι κανουν λαθη κανεις δε γεννηθηκε τελειος , οπως λενε απο τα λαθη σου μαθαινεις ..δε θα επιτρεψω να μου πει κανεις πως θα μεγαλωσω το παιδι μου αλλο να σου δωσουν καποιες συμβουλες καλοπροαιρετα παντα και αλλο να σου πουν πως να το μεγαλωσεις ..

Αγαπη, απλα μαλλον εχεις πεσει σε διακριτικο ανθρωπο... Γιατι οσο και να μην αφησεις περιθωρια, αν ο αλλος θελει να χωθει θα χωθει με πονηρια..

????????


Επισκέπτης
mamarena έγραψε:Εμενα παλι κοριτσια μου τη λενε για τα παιδια που... δεν εχω!!!
Εχω ενα αγορακι 3 1/2 ετων και εδω κανα δυ χρονια αρχισαν ολοι το συμπαθητικο σχολιο.. Ποσο ειναι το μωρο σου?? Χρονισε??? Αντε τωρα για το δευτερο!!! Στη αρχη το πανε μαλακα.. μετα πιο εντονα.. Καλα!! Δε θα κανετε αλλο παιδι?? Τι περιμενετε??? Βαριεστε??? Κοντευει τα 2 το μωρο!!!
Στη συνεχεια ελαβαν δραστικοτερα μετρα.. Για παραδειγμα ενας θειος του αντρα μου μου ειπε..

-Πολυ καλο παιδι ο Τασος..
-Ναι θειε.. καλος ειναι..
-Και ομορφος πολυ...
-Να σαι καλα θειε.. Ομορφος ειναι...
-Και τα πιανει ολα με τη μια ε?? Πολυ ε4ξυπνο παιδι..
-Ναι..ναι.. καλος ειναι...
-Αχ... καλος αλλα...ατυχος ο κακομοιρης...
-Ατυχος???????
-Εμ.. ατυχος.. δε σας βλεπω να εχετε ορεξη να του καντε ενα αδερφακι.. Μονος του θα μεινει τελικα..



Ντοινγκ.....ντοινγκ...ντοινγκ...


Εγω εχω τη γιαγια μου... Δεν εχω καν γεννησει και ηδη μιλαμε για το κανω 2ο, γιατι 1=κανενα!!! Laughing Laughing Laughing
Και οταν της λεω οτι εγω ηθελα 4, αλλα οπως εχουν γινει τα πραγματα σκεφτομαι ακομα και το 1, αρχιζει παλι η αναλυση για το 1=κανενα... Shocked Shocked Shocked

Αλλα αμα τα κανουμε, θα μας τα επιδοτουν ολοι αυτοι που λενε τις εξυπναδες αυτες;;; alien

Demi7

Demi7
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ράνια - μην τους αφήνεις να σου σπάνε τα νεύρα και να δημιουργούν προβλήματα στο γάμο σου, όταν έχεις προβλήματα αυτοί χαίρονται. ΤΟ ξέρω από πρώτο χέρι. Έμενα με τα πεθερικά μου 2 ολόκληρα χρόνια, μέχρι που απο την πολλή στεναχώρια και πίκρα, έβγαλά όγκους στο στήθος (τίποτα σοβαρό). Τέλος πάντων, αυτοί μια χαρά είναι, εγώ είμαι αυτή που αρρώστησε. Ευτυχώς τώρα μένουμε μόνη μας και βρήκα την υγεία μου. Αστους να λένε ότι θέλουν, κάνε πως δεν υπάρχουν. Εγώ ήδη τους θεωρώ πεθαμένους. Εϊναι και πάνω απο 80! Πόσο θα ζήσουν? Α ναι και ΚΑΜΙΑ υποστήριξη απο τον άντρα μου, ωραίος μαμάκιας και αυτός. Δεν αξίζουν! Κάνε ότι καλύτερο για τον ευατό σου και τα παιδιά σου...οι άλλοι....δεν αξίζουν και πολύ!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
mamarena έγραψε:Εμενα παλι κοριτσια μου τη λενε για τα παιδια που... δεν εχω!!!
Εχω ενα αγορακι 3 1/2 ετων και εδω κανα δυ χρονια αρχισαν ολοι το συμπαθητικο σχολιο.. Ποσο ειναι το μωρο σου?? Χρονισε??? Αντε τωρα για το δευτερο!!! Στη αρχη το πανε μαλακα.. μετα πιο εντονα.. Καλα!! Δε θα κανετε αλλο παιδι?? Τι περιμενετε??? Βαριεστε??? Κοντευει τα 2 το μωρο!!!
Στη συνεχεια ελαβαν δραστικοτερα μετρα.. Για παραδειγμα ενας θειος του αντρα μου μου ειπε..

-Πολυ καλο παιδι ο Τασος..
-Ναι θειε.. καλος ειναι..
-Και ομορφος πολυ...
-Να σαι καλα θειε.. Ομορφος ειναι...
-Και τα πιανει ολα με τη μια ε?? Πολυ ε4ξυπνο παιδι..
-Ναι..ναι.. καλος ειναι...
-Αχ... καλος αλλα...ατυχος ο κακομοιρης...
-Ατυχος???????
-Εμ.. ατυχος.. δε σας βλεπω να εχετε ορεξη να του καντε ενα αδερφακι.. Μονος του θα μεινει τελικα..



Ντοινγκ.....ντοινγκ...ντοινγκ...


Εγω εχω τη γιαγια μου... Δεν εχω καν γεννησει και ηδη μιλαμε για το κανω 2ο, γιατι 1=κανενα!!! Laughing Laughing Laughing
Και οταν της λεω οτι εγω ηθελα 4, αλλα οπως εχουν γινει τα πραγματα σκεφτομαι ακομα και το 1, αρχιζει παλι η αναλυση για το 1=κανενα... Shocked Shocked Shocked

Αλλα αμα τα κανουμε, θα μας τα επιδοτουν ολοι αυτοι που λενε τις εξυπναδες αυτες;;; alien

1= κανενα... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥΦΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ!

Με το που θα γεννηθει αυτό το 1 θα δεις πως δεν χρειάζεσαι δευτερο ή τρίτο. Θα νιώθεις τόσο πλήρης που όταν και αν με το καλό αποφασίσεις για 2ο θα είναι με άλλα κίνητρα. Από προσωπική πείρα την μητρότητα μπορώ να πω ότι την βιώνεις στο έπακρον μια χαρά και με το ένα. Περνάς από όλα τα στάδια της ζωής του και ζεις και εσύ απο την αρχή με άλλα δεδομένα. Οπότε για εμένα το δεύτερο θα γινει για να έχει αδερφάκι το πρώτο και για να ολοκληρωθεί η οικογένειά μας που πάντα την φανταζόμουν με 2 παιδιά. Όμως αν δεν έρθει ποτέ δεύτερο παιδάκι σου δηλώνω με σιγουριά ότι είμαι καλυμένη συναισθηματικά και με το ένα παιδάκι. Καθόλου κανενα δεν είναι. Δεν απαξιώνουμε μια ζωή.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις