Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 11:27 am

doggie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια, δε θέλω να σας απογοητεύσω αλλά νομίζω ότι είμαι η νικήτρια στο θέμα των πεθερικών. Πείτε μου αν εχετε ξανακούσει την περίπτωσή μου.
Ο πεθερός μου, ένα μήνα πριν γεννήσω (τόσο τον ένοιαζε), έκλεισε αεροπορικό εισητήριο για Βέλγιο για την επομένη της Π.Η.Τ. μου, η οποία ήταν και η μέρα που γέννησα τελικά, προκειμένου να πάει να δει τον κουνιάδο μου που ζει μόνιμα εκεί. Η πτήση του έφευγε γύρω στις τρεις το απόγευμα της μέρας που μπήκα πρωί πρωί στο μαιευτήριο να γεννήσω με τεχνητούς πόνους (στις 40+1 εβδομάδες). Μαζί λοιπόν με την πεθερά μου πηγαινοέρχονταν στην αίθουσα αναμονής και δήλωναν -μπροστά στους γονείς μου- αγανακτισμένοι με το γιατρό μου, που (να είναι καλά ο άνθρωπος) πάλευε για φυσιολογικό τοκετό αντί να με χώσει στο χειρουργείο, γιατί η γέννα καθυστερούσε και ο πεθερός μου θα έφευγε χωρίς φωτογραφίες του εγγονού του.Τελικά, έγινε το χατήρι του και γέννησα με καισαρική.
Επίσης, ακούστε και το άλλο. Οταν το αγοράκι μου ήταν τεσσάρων μηνών, νοσηλεύτηκε μια εβδομάδα με ουρολοίμωξη. Ταλαιπωρήθηκε πολύ και το σοκ ήταν μεγάλο για μένα και τον άντρα μου. Ο πεθερός μου λοιπόν εμφανίστηκε την τέταρτη ή πέμπτη μέρα νοσηλείας και άρχισε να βγάζει το μωρό μου φωτογραφίες με το κινητό του στο κρεβάτι του νοσοκομείου για να τις στείλει στην πεθερά μου που ήταν πάλι τότε στο γιο της στο Βέλγιο. Ο άνθρωπος νόμιζε μάλλον ότι είχε πάει σε πάρτυ.
Κι αυτά, κορίτσια, είναι λίγα από όσα έχουν συμβεί εδώ και πέντε χρόνια που γνωρίζω τα πεθερικά μου και τον κουνιάδο μου.

2ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 11:54 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η δικια μου να δεις τι διαμαντι ειναι χαχαχαχαχαχα
''μια χαρα'' τους βρισκω τους δικους σου, στην κοσμαρα τουσ μεν αλλα μια χαρα! Laughing
εσυ νασαι καλα κοριτσι μου ο αντρας σου και το μπομπιρακι σου! μη μασας καθολου!!! Cool

3ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:02 pm

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όντως πέρνεις το έπαθλο της νίκης στα πεθερικά. οι άνθρωποι δεν εχουν το θεο τους.το παίδι να είναι στο κρεββάτι του πόνου και αυτη να βγάζουν φωτογραφίες σαν είναι σε καποιο πάρτυ .η το αλλο να γεννήσεις γρήγορα για να φύγει εχει κολλήμα πάντως με της φωτογραφίες. υπομόνη απο την κατάλαβα δεν είναι σύνεχεια εδω αρα μην δίνεις σημάσια και βγάλτους εξω απο την ζωή σου εννώ να βάλεις ορια .και κάντους και ενα ντοσιε απο φώτογραφίες του παιδιου να ησύχασουν να γέλασουμε και λίγο

4ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:05 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα οτι και να λετε μπροστα στη μητερα του μπαμπα μου..........η οποια τη μαμα μου δεν την ηθελε και οταν ειπε ο μπαμπας μου οτι θα την παντρευτει η μαμα του του ειπε "να κανετε παιδια και να μη ζουν". Οι καταρες της μανας ποιανουν ετσι η μαμα μου ειχε δυο αποβολες πριν απο μενα, η πρωτη στον εβδομο και η δευτερη στον ογδοο, και δεν φτανει που κοντεψε να πεθανει και τις δυο φορες η μαμα του εστειλε στη μαμα μου ενα πετρινο μωρο με ενα γραμμα "αφου δεν κανετε παιδια παρτε ενα πετρινο να εχετε" νομιζω οτι τις αξιζουν τα πρωτεια.......

http://www.worldjamboree.gr

5ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:11 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα Δημητρουλα οτι και να πω ειναι λιγο! απαπαπα βραδυατικα τι ηθελα και το διαβασα????? ωχχχ

εν τωμεταξυ ρε κοριτσια σορυ που ξεφευγω απ το θεμα ''λιγο'' αλλα σε οποιον ετυχε να του πω με ευτηχια οτι ειμαι εγκυος το πρωτο πραγμα που ακουγα ''ααααααα! εγω στις βδομαδες σου ειχα αποβολη'' ελεος ρε π@@ δεν μπορω να ησηχασω ρε κοριτσια εχω κλειστει σπιτι και βλεπω και εφιαλτες, ηθελα να το πω καπου, ουφ.

η δικια μου παντος μας εκλεβε λεφτα

6ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:16 pm

doggie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δήμητρα, αυτό ήταν όντως πολύ μακάβριο!

7ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:18 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ηθελα να σας αγχωσω η μαμα μου εκανε τελικα δυο παιδια και ειμαστε ολοι μια χαρα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι,χωρις αυτην. Tatoo οποιος σου λεει κατι ασχημο να του λες οτι δε θελεις να ακουσεις και να σκεφτεσαι οτι ολα σε σενα θα πανε τελεια, εσυ την κρυαδα την πηρες στην αρχη με τη χοριακη.

http://www.worldjamboree.gr

8ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:21 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει Δημητρουλα δεν με αγχωσες απλα ηταν παρα πολυ ασχημο, πως ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοιες ψυχες ρε γαμωτο, δεν το χωραει το μυαλο μου.. πωπω
παντως βλεπω ολες εχουμε κατι ''καλο'' να πουμε
αχ βαχ! τι να κανω προσπαθω να μην ακουω κανεναν ο καθενας θα πει τα δικα του κλασσικα , κοριτσια υπομονη τι αλλο??? Smile

9ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:27 pm

doggie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ! Καληνύχτα και υπομονή!

10ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:29 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο βραδακι να εχουμε! Smile

11ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:31 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα οτι και να λετε μπροστα στη μητερα του μπαμπα μου..........η οποια τη μαμα μου δεν την ηθελε και οταν ειπε ο μπαμπας μου οτι θα την παντρευτει η μαμα του του ειπε "να κανετε παιδια και να μη ζουν". Οι καταρες της μανας ποιανουν ετσι η μαμα μου ειχε δυο αποβολες πριν απο μενα, η πρωτη στον εβδομο και η δευτερη στον ογδοο, και δεν φτανει που κοντεψε να πεθανει και τις δυο φορες η μαμα του εστειλε στη μαμα μου ενα πετρινο μωρο με ενα γραμμα "αφου δεν κανετε παιδια παρτε ενα πετρινο να εχετε" νομιζω οτι τις αξιζουν τα πρωτεια.......


Η γιαγιά ζεί?
να την στείλω σε κάτι αγαπημένα πρόσωπα να δώσει καμιά ευχούλα!!!!!!
τι να πώ?
affraid affraid affraid απίστευτη η γυναίκα..

12ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:43 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα οτι και να λετε μπροστα στη μητερα του μπαμπα μου..........η οποια τη μαμα μου δεν την ηθελε και οταν ειπε ο μπαμπας μου οτι θα την παντρευτει η μαμα του του ειπε "να κανετε παιδια και να μη ζουν". Οι καταρες της μανας ποιανουν ετσι η μαμα μου ειχε δυο αποβολες πριν απο μενα, η πρωτη στον εβδομο και η δευτερη στον ογδοο, και δεν φτανει που κοντεψε να πεθανει και τις δυο φορες η μαμα του εστειλε στη μαμα μου ενα πετρινο μωρο με ενα γραμμα "αφου δεν κανετε παιδια παρτε ενα πετρινο να εχετε" νομιζω οτι τις αξιζουν τα πρωτεια.......

Επεσα απο τα σύννεφα...και να υποθεσω πως η μαμά σου την έκανε πέρα έτσι;;;;

tattooed_snowhite έγραψε:καλα Δημητρουλα οτι και να πω ειναι λιγο! απαπαπα βραδυατικα τι ηθελα και το διαβασα????? ωχχχ

εν τωμεταξυ ρε κοριτσια σορυ που ξεφευγω απ το θεμα ''λιγο'' αλλα σε οποιον ετυχε να του πω με ευτηχια οτι ειμαι εγκυος το πρωτο πραγμα που ακουγα ''ααααααα! εγω στις βδομαδες σου ειχα αποβολη'' ελεος ρε π@@ δεν μπορω να ησηχασω ρε κοριτσια εχω κλειστει σπιτι και βλεπω και εφιαλτες, ηθελα να το πω καπου, ουφ.

η δικια μου παντος μας εκλεβε λεφτα

Κορίτσι μου μην ακούς κανέναν, θυμάσαι που σε ρώταγα συνεχεια για την χωριακή;;;; Είχα θέμα εγώ και ποτε μα ποτε μεχρι να μας έλεγες τι έγινε τελικα δεν θα σου έλεγα τίποτα, το θεωρώ απαράδεκτο να σου λένε τέτοια εντελώς απαραδεκτο!!!

13ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 12:45 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρε Βασουλα μου ειδες? μα με κανει και αναρωτιεμαι τι σκατα εχει μεσα το κεφαλι τους γαμωτο καθολου δεν σκευτοντε???
τεεεεεεεεεεελος παντων οπως ειπαμε και πριν υπομονηηηηηηηη !

καλο βραδυ Βασουλα γλυκεια! Sleep

14ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 11:30 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η δική μου πεθερά έκανε το εξής καταπληκτικό :είχα το Σταύρο όταν ηταν 4 στο παίδων Πεντέλης με αφυδάτωση και ασιτία (αρνιόταν να φάει επειδή ότι έτρωγε το έβγαζε ειχε και γαστρεντερίτιδα ) τότε ο άντρας μου δούλευε τρελά ωράρια (καλές εποχές) και ερχόταν στο νοσοκομείο με το που γύριζε στις 9,00 το βράδυ και στις 11 έφευγε να πάει να κοιμηθεί αφού ξύπναγε πάλι πρωί εγω δεν οδηγάω για να πήγαινα σπίτι έστω για λίγο . Η μαμά μου ήταν με το μπαμπά μου ο οποίος ήταν κατάκοιτος με πολλά προβλήματα και δεν είχα κανέναν να έρθει να κάτσει για μισή ωρα με το μωρό να μπορέσω να πάω να κάνω ένα μπάνιο. Με παίρνει λοιπόν τηλ. και μου λεει: ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ; ακούσατε ; με ρωτούσε πως να έρθει στο νοσοκομείο; με ταξί λέω εγω; βέβαια δεν της είπα τίποτα !το απορύφωμα είναι ότι τις ημέρες εκείνες πήγε ταξιδάκι αναψυχής στις Σέρρες.....
Και αν νομίζετε ότι τελείωσε εδω γελιέστε. Πέρσι πέθανε ο πατέρας μου και δεν μου κράτησε το παιδί για να μπορέσω να πάω στη κηδεία ευτυχώς το άφησα σε μια φίλη εδω στη γειτονιά ... οπότε καταλαβαίνετε

15ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 11:36 pm

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα οτι και να λετε μπροστα στη μητερα του μπαμπα μου..........η οποια τη μαμα μου δεν την ηθελε και οταν ειπε ο μπαμπας μου οτι θα την παντρευτει η μαμα του του ειπε "να κανετε παιδια και να μη ζουν". Οι καταρες της μανας ποιανουν ετσι η μαμα μου ειχε δυο αποβολες πριν απο μενα, η πρωτη στον εβδομο και η δευτερη στον ογδοο, και δεν φτανει που κοντεψε να πεθανει και τις δυο φορες η μαμα του εστειλε στη μαμα μου ενα πετρινο μωρο με ενα γραμμα "αφου δεν κανετε παιδια παρτε ενα πετρινο να εχετε" νομιζω οτι τις αξιζουν τα πρωτεια.......


ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ.....

16ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 11:38 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
Και αν νομίζετε ότι τελείωσε εδω γελιέστε. Πέρσι πέθανε ο πατέρας μου και δεν μου κράτησε το παιδί για να μπορέσω να πάω στη κηδεία ευτυχώς το άφησα σε μια φίλη εδω στη γειτονιά ... οπότε καταλαβαίνετε


και πως θα ερχόταν η καημένη? άσε που μπορεί να είχε κανονίσει να πάει για ψώνια!!!!
λίγη ανθρωπιά ρε γαμώτο μου! και να δεις που για κάποια γνωστή της θα είχε τρέξει να τη βοηθήσει.

17ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τρι Μάης 10, 2011 11:39 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα οτι και να λετε μπροστα στη μητερα του μπαμπα μου..........η οποια τη μαμα μου δεν την ηθελε και οταν ειπε ο μπαμπας μου οτι θα την παντρευτει η μαμα του του ειπε "να κανετε παιδια και να μη ζουν". Οι καταρες της μανας ποιανουν ετσι η μαμα μου ειχε δυο αποβολες πριν απο μενα, η πρωτη στον εβδομο και η δευτερη στον ογδοο, και δεν φτανει που κοντεψε να πεθανει και τις δυο φορες η μαμα του εστειλε στη μαμα μου ενα πετρινο μωρο με ενα γραμμα "αφου δεν κανετε παιδια παρτε ενα πετρινο να εχετε" νομιζω οτι τις αξιζουν τα πρωτεια.......


and the winner is......
μα τι καλός άνθρωπος!!!! ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; 606100 ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; 606100 ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; 606100

18ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 12:09 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η δικη μου πεθερα, δεν μπορω να πω, σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλη και με προσεχει. Καποιες φορες ομως ειναι στον πλανητη Γιουχου! Ο γαμος μου αρχικα αναβληθηκε λογω θανατου ενος συγγενη 15 μερες πριν την τελετη... Οταν ορισαμε νεα ημερομηνια καποιους μηνες μετα, ηθελε να την αλλαξουμε για να μην χασει την εκδρομη με το ΚΑΠΗ!!!!
Πριν λιγο καιρο παλι επρεπε να κρατησει για ΜΙΑ μερα τη μικρη που ηταν η μαμα μου στο νοσοκομειο και μου ειπε να μαγειρεψω το φαϊ του παιδιου απο την προηγουμενη γιατι αυτη δεν θα προλαβαινε επειδη επρεπε να μαγειρεψει για το σκυλακι της!!!!!!! ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ

ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; 654316 ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; 654316 ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; 654316

19ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 1:00 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doggie έγραψε:... Μαζί λοιπόν με την πεθερά μου πηγαινοέρχονταν στην αίθουσα αναμονής και δήλωναν -μπροστά στους γονείς μου- αγανακτισμένοι με το γιατρό μου, που (να είναι καλά ο άνθρωπος) πάλευε για φυσιολογικό τοκετό αντί να με χώσει στο χειρουργείο, γιατί η γέννα καθυστερούσε και ο πεθερός μου θα έφευγε χωρίς φωτογραφίες του εγγονού του.Τελικά, έγινε το χατήρι του και γέννησα με καισαρική.

Σοβαρά τώρα??
Χωρίς να υπάρχει καμία επιπλοκή???
Δεν υπήρχε περίπτωση!!!
Εγώ μπήκα στις 7:30 το πρωί και γέννησα 1:40 το ξημέρωμα, και ήταν όλοι εκεί και περίμεναν ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ αυτές τις ώρες....
Ο γιατρός μου έφυγε το απόγευμα, πήγε στο ιατρείο του, και ξαναγύρισε το βράδυ για να με ξεγεννήσει...
Καλά μιλάμε, μου έχουν πέσει τα μαλλιά...

20ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 1:04 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα οτι και να λετε μπροστα στη μητερα του μπαμπα μου..........η οποια τη μαμα μου δεν την ηθελε και οταν ειπε ο μπαμπας μου οτι θα την παντρευτει η μαμα του του ειπε "να κανετε παιδια και να μη ζουν". Οι καταρες της μανας ποιανουν ετσι η μαμα μου ειχε δυο αποβολες πριν απο μενα, η πρωτη στον εβδομο και η δευτερη στον ογδοο, και δεν φτανει που κοντεψε να πεθανει και τις δυο φορες η μαμα του εστειλε στη μαμα μου ενα πετρινο μωρο με ενα γραμμα "αφου δεν κανετε παιδια παρτε ενα πετρινο να εχετε" νομιζω οτι τις αξιζουν τα πρωτεια.......



Τι είναι αυτά καλέ??????
Ο Χριστός και η Παναγία....

21ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 1:11 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tattooed_snowhite"]καλα Δημητρουλα οτι και να πω ειναι λιγο! απαπαπα βραδυατικα τι ηθελα και το διαβασα????? ωχχχ

εν τωμεταξυ ρε κοριτσια σορυ που ξεφευγω απ το θεμα ''λιγο'' αλλα σε οποιον ετυχε να του πω με ευτηχια οτι ειμαι εγκυος το πρωτο πραγμα που ακουγα ''ααααααα! εγω στις βδομαδες σου ειχα αποβολη'' ελεος ρε π@@ δεν μπορω να ησηχασω ρε κοριτσια εχω κλειστει σπιτι και βλεπω και εφιαλτες, ηθελα να το πω καπου, ουφ.



Σωτηρία μου κλείσε τα αυτιά σου...και απομακρύνσου από αυτά τα άτομα...τώρα πρέπει να βρίσκεσαι σε ήρεμο περιβάλλον...
Σου εύχομαι να μην ακούσεις κι άλλα τέτοια... εγώ είχα μια "φίλη" που προσπαθούσε να με αγχώσει και να με στεναχωρήσει με διάφορα που μου έλεγε...αλλά μια μέρα της έβαλα τις φωνές...δεν άντεξα άλλο..και το έκοψε....μερικές,δυστηχώς,ζηλεύουν και το δείχνουν με άσχημο τρόπο...

22ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 1:25 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Νενεν"][quote="dimitra37"]Καλησπερα οτι και να λετε μπροστα στη μητερα του μπαμπα μου..........η οποια τη μαμα μου δεν την ηθελε και οταν ειπε ο μπαμπας μου οτι θα την παντρευτει η μαμα του του ειπε "να κανετε παιδια και να μη ζουν". Οι καταρες της μανας ποιανουν ετσι η μαμα μου ειχε δυο αποβολες πριν απο μενα, η πρωτη στον εβδομο και η δευτερη στον ογδοο, και δεν φτανει που κοντεψε να πεθανει και τις δυο φορες η μαμα του εστειλε στη μαμα μου ενα πετρινο μωρο με ενα γραμμα "αφου δεν κανετε παιδια παρτε ενα πετρινο να εχετε" νομιζω οτι τις αξιζουν τα πρωτεια.......[/quote

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!! ΜΑΓΙΣΣΑ ΗΤΑΝ??
ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!
ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗ ΔΩ ΠΡΟΚΟΠΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΙΑΣΑΝ Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ!!!
ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!!!

23ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 3:14 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα η μαμα του μπαμπα μου σας εχει αφησει αφωνες. Το γεγονος που σας εγραψα ειναι αληθινοτατο και ενα απο τα πολλα που εχει κανει, ηταν πολυ κακια!!!!! Καταλαβαινετε γιατι δε γραφω "γιαγια". Tatooed μην σκεφτεσαι τις μ@@@κιες που σου λενε ολα θα πανε τελεια να μιλας μονο με αυτους που σε αγαπανε και με μας.

http://www.worldjamboree.gr

24ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 3:46 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια να ξέρεται αυτη κάνουν της κάταρες είναι τέρατα για μένα δεν είναι άνθρωποι .και γύριζουν πισώ τους.κάνουμε τοσ σταυρο μας η πάναγια είναι κόντα μας.και μένα το τέρας η θεια του άντρα μου και οάδερφος της πέθερας μου αυτα τα τερατα .τέσσερα χρόνια πριν που είχαν προσβάλει τον πάτερα μου και είχα πάρει θέση ,και μαλώσαμε .αυτο το τέρας που φύσικα δεν έχει παιδιά με τόσο κάκια με κατάραστηκε να μην κάνω ποτέ παιδιά .έγινε ενας χάμος τοτε είχα ταραχτεί πολυ ο αντρας μου τους έβρισε και απο τοτε αυτοι τα τέρατα δεβν υπάρχουν για μας .φυσίκα εκάνα τον σταυρο μου και πάρακαλεσα για την κάκια τησ να πάει πάνω της .έγω έμεινα άμεσως εγκυοσ και έχω ένα ομορφο αγοράκι που και προωρα που γέννησα και λάχταρα που έπαθαπήγαν ολα κάλα.γιατι η πανάγια είναι κοντά μας .σε αυτουσ είναι μονο η κάκια δεν μας αγγιζουν

25ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 4:55 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti na pw re koritsia iparxoun tetioi anthrwpoi den skizoun na zou!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις