Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 5:36 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:κορίτσια να ξέρεται αυτη κάνουν της κάταρες είναι τέρατα για μένα δεν είναι άνθρωποι .και γύριζουν πισώ τους.κάνουμε τοσ σταυρο μας η πάναγια είναι κόντα μας.και μένα το τέρας η θεια του άντρα μου και οάδερφος της πέθερας μου αυτα τα τερατα .τέσσερα χρόνια πριν που είχαν προσβάλει τον πάτερα μου και είχα πάρει θέση ,και μαλώσαμε .αυτο το τέρας που φύσικα δεν έχει παιδιά με τόσο κάκια με κατάραστηκε να μην κάνω ποτέ παιδιά .έγινε ενας χάμος τοτε είχα ταραχτεί πολυ ο αντρας μου τους έβρισε και απο τοτε αυτοι τα τέρατα δεβν υπάρχουν για μας .φυσίκα εκάνα τον σταυρο μου και πάρακαλεσα για την κάκια τησ να πάει πάνω της .έγω έμεινα άμεσως εγκυοσ και έχω ένα ομορφο αγοράκι που και προωρα που γέννησα και λάχταρα που έπαθαπήγαν ολα κάλα.γιατι η πανάγια είναι κοντά μας .σε αυτουσ είναι μονο η κάκια δεν μας αγγιζουν



Συμφωνώ απόλυτα!!!!!!!!
Και μένα με είχε καταραστεί κάποια που ζητιάνευε,γιατί δεν της έδωσα λεφτα,και έπεσα να πεθάνω!!!!!!Αισθάνθηκα πολύ άσχημα...πόσο μάλλον να μιλάμε για άτομα που μας γνωρίζουν....Ημαμά μου το λέει αυτό που λες άννα...πάνω τους πέφτουν όλες οι κατάρες...Θεέ μου συγχώρα μας...

27ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 7:16 am

doggie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tziz έγραψε:
doggie έγραψε:... Μαζί λοιπόν με την πεθερά μου πηγαινοέρχονταν στην αίθουσα αναμονής και δήλωναν -μπροστά στους γονείς μου- αγανακτισμένοι με το γιατρό μου, που (να είναι καλά ο άνθρωπος) πάλευε για φυσιολογικό τοκετό αντί να με χώσει στο χειρουργείο, γιατί η γέννα καθυστερούσε και ο πεθερός μου θα έφευγε χωρίς φωτογραφίες του εγγονού του.Τελικά, έγινε το χατήρι του και γέννησα με καισαρική.

Σοβαρά τώρα??
Χωρίς να υπάρχει καμία επιπλοκή???
Δεν υπήρχε περίπτωση!!!
Εγώ μπήκα στις 7:30 το πρωί και γέννησα 1:40 το ξημέρωμα, και ήταν όλοι εκεί και περίμεναν ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ αυτές τις ώρες....
Ο γιατρός μου έφυγε το απόγευμα, πήγε στο ιατρείο του, και ξαναγύρισε το βράδυ για να με ξεγεννήσει...
Καλά μιλάμε, μου έχουν πέσει τα μαλλιά...

Όχι, βρε Tziz!! Δεν του έκανε η κλινική το χατήρι, προς Θεού!! Το είπα ειρωνικά, εννοούσα ότι με τη γρουσουζιά του τελικά γέννησα με καισαρική!!

28ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 1:54 pm

EVAKI75

EVAKI75
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Egw koritsia diavazontas tis istories sas ithela apla na prosthesw pos thn Kuriakh pou mas perase egina martiras se ena skiniko pou me sokare pragmatika..
Eimoun sto spiti ths petheras mou kai enfanistike ena zevgari filoi tous thn wra pou trogame..
Ekini thn hmera vaftize h korh tous thn 10 mhnon koroula tous alla epidi einai malomenoi den pigan sthn vaftish...
Kapia stigmh pou xtipise to kinito ths giagias kai arxise na milaei me kapia gia thn vaftish, sikonete pano apo to trapezi kai arxizei na oriete sto thlefwno. Ena apo ta kala pou eixe na pei gia to paidaki ths korhs ths htan pos etsi opos to vaftise na to nekrofilisei mono tote tha isixaze kai auth piso apo thn nekrofora tha evaze mpanta na paizi gia na to euxaristithei.... ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 606100 ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 606100 ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 606100 Perito na sas pw pos akomi den exw sinelthei apo to sok....

29ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Τετ Μάης 11, 2011 2:06 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι λετε τωρα ρε παιδια?Τι ειναι αυτα?Ανατριχιασα ολοκληρη απαπαπα παναγιτσα μου... Twisted Evil

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ελεος!!!εχω φρικαρει τελειως!!! καρδια δεν εχουν αυτοι οι ανθρωποι? και καλα να εχεις θεματα με τα παιδια σου ή τις νυφες και τους γαμπρους (που κι αυτο δεν το κατανοω, τα παιδια τους δεν τ αγαπανε?δε νοιαζονται για την ευτυχια τους?δεν πονεσανε δε στερηθηκαν να τα αναθρεψουν?),τα εγγονια σε τι φταινε? οπως ελεγε κι η γιαγια μου η καταρα ειναι γαιδαρα και γενναει στον αφεντη της....αυτα ειναι δανεικα και η κακια γυριζει πισω σ αυτον που την ξεστομισε.
"ανθρωποι ανθρωποι...αιμοχαρεις αιμοδιψεις και αιμοβοροι...προς τι το μισος και ο αλληλοσπαραγμος?"

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τελικά ο κόσμος έχει ξεφύγει τελείως όμως..... δεν πάμε καλά!!!! αν μιλάνε έτσι για τα παιδία τους και τα εγγόνια τους τοτε πραγματικά λυπάμαι τους εχθρούς τους!!!!

η θρησκεία μας λέει πως η κατάρα είναι μεγάλη αμαρτια, δεν τους έχει ενημερώσει κανείς ή αγνοούν το τι μπορεί να τους συμβεί!! τί να πώ;;;;

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο κακος ανθρωπος που δεν αγαπαει ουτε τα αντερα του τι περιμενουμε να αγαπησει κ τα εγγονια...καλα για τις νυφες δε το συζηταμε

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενα απο τα τοσα που εχει πει η πεθ για μενα κ αυτο το πε στην μαμα μ 3 μερες μετα που γεννησα.'τι μια ζωη θα τον εχει στα σκελια της?δεν θα χωρισουν?'!για τον γιο της..

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:ενα απο τα τοσα που εχει πει η πεθ για μενα κ αυτο το πε στην μαμα μ 3 μερες μετα που γεννησα.'τι μια ζωη θα τον εχει στα σκελια της?δεν θα χωρισουν?'!για τον γιο της..
κυριε ελεησον...
κ το ειπε κ στη συμπεθερα!!!ε δε παμε καλα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι ξινη,την ζηλευω,την ανταγωνιζομαι.!!
εβαζε λογια στον πεθερο μ (ειναι χωρισμενοι) κ ευτυχως αποκαλυφτηκε η κυρια..
κ οταν της ειπε ο γιος της μθα μερα για πλακα οτι θα κανουμε 3ο παιδι 'ηντα το θελουν κ το τριτο?ποιος θα το μεγαλωσει?'κ ολα αυτα στην μαμα μ!που αποταν εκανα τον γιο μ δεν ζητησαμε βοηθεια απο καμια μερια για να μην ενοχλουμε κανεναν..
να προσθεσω οτι προσπαθει για παιδι με τον πατριο του αντρα μ!ο αντρας μ ειναι 30 κ αυτη 47..

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πωπωπωπω τι φαρμακόγλωσσες θεέ μου!!!!
μακρυά!!
εμένα ευτυχώς είναι πολύ καλοί άνθρωποι αλλά τον γιό τους τον έχουν γραμμένο κανονικά. (έχουν κι άλλες 3 κόρες).
Όταν γεννούσα φυσικά και δεν κατέβηκε Αθήνα κανένας από τους 2 για να συμπαρασταθούν στο παιδί τους. Ο άνδρας μου δεν είχε κανένα δικό του παρα μόνο την μικρή του αδελφή που ήταν περαστική από Αθήνα αφού την επόμενη μέρα έφευγε εκδρομή και έτυχε να πετύχει τη γέννα. (γέννησα φυσιολογικά χωρίς ραντεβού ακριβώς την ημέρα της ΠΗΤ).
Στον άνδρα μου στάθηκε κυρίως ο πατέρας μου τις ώρες στο μαιευτήριο. Οι δε γονείς του... έστειλαν τις ευχές τους... από μακρυά!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doggie έγραψε:Κορίτσια, δε θέλω να σας απογοητεύσω αλλά νομίζω ότι είμαι η νικήτρια στο θέμα των πεθερικών. Πείτε μου αν εχετε ξανακούσει την περίπτωσή μου.
Ο πεθερός μου, ένα μήνα πριν γεννήσω (τόσο τον ένοιαζε), έκλεισε αεροπορικό εισητήριο για Βέλγιο για την επομένη της Π.Η.Τ. μου, η οποία ήταν και η μέρα που γέννησα τελικά, προκειμένου να πάει να δει τον κουνιάδο μου που ζει μόνιμα εκεί. Η πτήση του έφευγε γύρω στις τρεις το απόγευμα της μέρας που μπήκα πρωί πρωί στο μαιευτήριο να γεννήσω με τεχνητούς πόνους (στις 40+1 εβδομάδες). Μαζί λοιπόν με την πεθερά μου πηγαινοέρχονταν στην αίθουσα αναμονής και δήλωναν -μπροστά στους γονείς μου- αγανακτισμένοι με το γιατρό μου, που (να είναι καλά ο άνθρωπος) πάλευε για φυσιολογικό τοκετό αντί να με χώσει στο χειρουργείο, γιατί η γέννα καθυστερούσε και ο πεθερός μου θα έφευγε χωρίς φωτογραφίες του εγγονού του.Τελικά, έγινε το χατήρι του και γέννησα με καισαρική.
Επίσης, ακούστε και το άλλο. Οταν το αγοράκι μου ήταν τεσσάρων μηνών, νοσηλεύτηκε μια εβδομάδα με ουρολοίμωξη. Ταλαιπωρήθηκε πολύ και το σοκ ήταν μεγάλο για μένα και τον άντρα μου. Ο πεθερός μου λοιπόν εμφανίστηκε την τέταρτη ή πέμπτη μέρα νοσηλείας και άρχισε να βγάζει το μωρό μου φωτογραφίες με το κινητό του στο κρεβάτι του νοσοκομείου για να τις στείλει στην πεθερά μου που ήταν πάλι τότε στο γιο της στο Βέλγιο. Ο άνθρωπος νόμιζε μάλλον ότι είχε πάει σε πάρτυ.
Κι αυτά, κορίτσια, είναι λίγα από όσα έχουν συμβεί εδώ και πέντε χρόνια που γνωρίζω τα πεθερικά μου και τον κουνιάδο μου.


ωχ τι τραβας κ εσυ βρε κοριτσι μου.θες να ακουσεις το θεικο οταν γεννουσα εγω? γυρναει κ λεει ο πεθερος μου στη μανα μου οτι πως θα το θηλασει το παιδι αφου καπνιζει μια περιουσια στα γαλατα θα δινουν.τουτεστιν τα δικα μου τα πεθερικα ειναι 2 φυλαργηροι γεροι κ μονο τα φραγκα τους νοιαζουν..

38ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; Παρ Σεπ 07, 2012 10:07 pm

????????


Επισκέπτης
Twisted Evil Την επόμενη φορά που θα βγάλει την φωτογραφική μηχανή έξω, πές του και εσύ " για κάθε φοτο 50 ευρουλάκια θα σκάσεις, και αν δεν σ'αρέσει παρτον μπούλο" ... αι σιχτιρ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ; - Σελίδα 2 604962

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
thequeen86 έγραψε:
doggie έγραψε:Κορίτσια, δε θέλω να σας απογοητεύσω αλλά νομίζω ότι είμαι η νικήτρια στο θέμα των πεθερικών. Πείτε μου αν εχετε ξανακούσει την περίπτωσή μου.
Ο πεθερός μου, ένα μήνα πριν γεννήσω (τόσο τον ένοιαζε), έκλεισε αεροπορικό εισητήριο για Βέλγιο για την επομένη της Π.Η.Τ. μου, η οποία ήταν και η μέρα που γέννησα τελικά, προκειμένου να πάει να δει τον κουνιάδο μου που ζει μόνιμα εκεί. Η πτήση του έφευγε γύρω στις τρεις το απόγευμα της μέρας που μπήκα πρωί πρωί στο μαιευτήριο να γεννήσω με τεχνητούς πόνους (στις 40+1 εβδομάδες). Μαζί λοιπόν με την πεθερά μου πηγαινοέρχονταν στην αίθουσα αναμονής και δήλωναν -μπροστά στους γονείς μου- αγανακτισμένοι με το γιατρό μου, που (να είναι καλά ο άνθρωπος) πάλευε για φυσιολογικό τοκετό αντί να με χώσει στο χειρουργείο, γιατί η γέννα καθυστερούσε και ο πεθερός μου θα έφευγε χωρίς φωτογραφίες του εγγονού του.Τελικά, έγινε το χατήρι του και γέννησα με καισαρική.
Επίσης, ακούστε και το άλλο. Οταν το αγοράκι μου ήταν τεσσάρων μηνών, νοσηλεύτηκε μια εβδομάδα με ουρολοίμωξη. Ταλαιπωρήθηκε πολύ και το σοκ ήταν μεγάλο για μένα και τον άντρα μου. Ο πεθερός μου λοιπόν εμφανίστηκε την τέταρτη ή πέμπτη μέρα νοσηλείας και άρχισε να βγάζει το μωρό μου φωτογραφίες με το κινητό του στο κρεβάτι του νοσοκομείου για να τις στείλει στην πεθερά μου που ήταν πάλι τότε στο γιο της στο Βέλγιο. Ο άνθρωπος νόμιζε μάλλον ότι είχε πάει σε πάρτυ.
Κι αυτά, κορίτσια, είναι λίγα από όσα έχουν συμβεί εδώ και πέντε χρόνια που γνωρίζω τα πεθερικά μου και τον κουνιάδο μου.


ωχ τι τραβας κ εσυ βρε κοριτσι μου.θες να ακουσεις το θεικο οταν γεννουσα εγω? γυρναει κ λεει ο πεθερος μου στη μανα μου οτι πως θα το θηλασει το παιδι αφου καπνιζει μια περιουσια στα γαλατα θα δινουν.τουτεστιν τα δικα μου τα πεθερικα ειναι 2 φυλαργηροι γεροι κ μονο τα φραγκα τους νοιαζουν..


ΕΠΙΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΝΜ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ..ΤΡΑΓΙΚΟ...ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο θεμα καπνισματος δεν δεχομαι απο κανεναν υποδειξεις ποσο μαλλον απο ατομα που εχουν κανει τα ιδια κ χειροτερα.απο κει και περα το τσιγαρο δεν εππηρεαζει οσο νομιζουμε τα εμβρυα.γεννησα ενα υγιεστατο αγορακι κ τωρα περιμενουμε το 2ο.κ παλι καπνιζω κ εν γνωση του γιατρου μου.ειναι πολυ πιο επικινδυνο το συνδρομο στερησης που θα περασω οντας 20 χρονια σχεδον καπνιστρια(οχι φανατικη ομως) απο την νικοτινη που παιρνει.μετα την γεννα δεν ξερω γιατι αλλα δν το ηθελα κ δεν το μπορουσα.αλλα κ παλι δεν θηλασα κ πολυ γτ ο μικρος μου ειχε μαθει μπουκαλι κ δυσκολευοταν,βαλε κ τους υπεροχους κολικους κ πηγε περιπατο το γαλα μου

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thequeen86 έγραψε:στο θεμα καπνισματος δεν δεχομαι απο κανεναν υποδειξεις ποσο μαλλον απο ατομα που εχουν κανει τα ιδια κ χειροτερα.απο κει και περα το τσιγαρο δεν εππηρεαζει οσο νομιζουμε τα εμβρυα.γεννησα ενα υγιεστατο αγορακι κ τωρα περιμενουμε το 2ο.κ παλι καπνιζω κ εν γνωση του γιατρου μου.ειναι πολυ πιο επικινδυνο το συνδρομο στερησης που θα περασω οντας 20 χρονια σχεδον καπνιστρια(οχι φανατικη ομως) απο την νικοτινη που παιρνει.μετα την γεννα δεν ξερω γιατι αλλα δν το ηθελα κ δεν το μπορουσα.αλλα κ παλι δεν θηλασα κ πολυ γτ ο μικρος μου ειχε μαθει μπουκαλι κ δυσκολευοταν,βαλε κ τους υπεροχους κολικους κ πηγε περιπατο το γαλα μου

Συγνώμη, αν μου επιτρέπεις, θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα, σχετικό με το τσιγάρο.

Ο γιατρός σου τι ακριβώς σου έχει πει;

Γιατί καπνίζω κι εγώ και όλοι μου λένε ότι δεν μένω έγκυος λόγω του τσιγάρου.

Στον γιατρό μου δεν έχω πει ότι καπνίζω, γιατί δε με ρώτησε..

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
apo oso kserw Lila kai sugnomi pou apantw egw sto erwtimasou epidi apef8inese stin kopela Very Happy den nomizw na epireazei to tsigaro para mapa poles gunaikes kapnizoun kai exoun kanei paidia

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="thequeen86"]στο θεμα καπνισματος δεν δεχομαι απο κανεναν υποδειξεις ποσο μαλλον απο ατομα που εχουν κανει τα ιδια κ χειροτερα.απο κει και περα το τσιγαρο δεν εππηρεαζει οσο νομιζουμε τα εμβρυα.γεννησα ενα υγιεστατο αγορακι κ τωρα περιμενουμε το 2ο.κ παλι καπνιζω κ εν γνωση του γιατρου μου.ειναι πολυ πιο επικινδυνο το συνδρομο στερησης που θα περασω οντας 20 χρονια σχεδον καπνιστρια(οχι φανατικη ομως) απο την νικοτινη που παιρνει.μετα την γεννα δεν ξερω γιατι αλλα δν το ηθελα κ δεν το μπορουσα.αλλα κ παλι δεν θηλασα κ πολυ γτ ο μικρος μου ειχε μαθει μπουκαλι κ δυσκολευοταν,βαλε κ τους υπεροχους κολικους κ πηγε περιπατο το γαλα μου[/q

κοιτα να δεις εγω γενικα με τους γιατρους εχω ενα θεμα.αυτοι μπορει να σου πουνε κανε και ναρκωτικα αν ειναι να παθεις στερητικα δεν πειραζει..ε ναι ευχαριστω πολυ,το θεμα ειναι τι ειναι καλο για το παιδι οχι για μενα μονο..και εκτος αυτου εχω παρακολουθησει πολυ το θεμα του καπνισματος χωρις να καπνιζω και ξερω οτι ειναι πολυ επιβλαβες απλα με το να το βαζουμε τοσο πολυ στη ζωη μας απλα ελαχιστοποιουμε την κακη του δραση και λεμε ελα μωρε σιγα το πραγμα.τεσπα δεν σε κρινω που καπνιζεις δεν εισαι η μονη απλα εγω το θεωρω ασχημο και ως εικονα.τι εννοεις ομως οταν λες 20 χρονια καπνιστρια?απο τα 6 σου?????????????

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπα σχεδον.απο τα 11 αλλα το εκοβα το ξαναρχηζα

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lila77 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:στο θεμα καπνισματος δεν δεχομαι απο κανεναν υποδειξεις ποσο μαλλον απο ατομα που εχουν κανει τα ιδια κ χειροτερα.απο κει και περα το τσιγαρο δεν εππηρεαζει οσο νομιζουμε τα εμβρυα.γεννησα ενα υγιεστατο αγορακι κ τωρα περιμενουμε το 2ο.κ παλι καπνιζω κ εν γνωση του γιατρου μου.ειναι πολυ πιο επικινδυνο το συνδρομο στερησης που θα περασω οντας 20 χρονια σχεδον καπνιστρια(οχι φανατικη ομως) απο την νικοτινη που παιρνει.μετα την γεννα δεν ξερω γιατι αλλα δν το ηθελα κ δεν το μπορουσα.αλλα κ παλι δεν θηλασα κ πολυ γτ ο μικρος μου ειχε μαθει μπουκαλι κ δυσκολευοταν,βαλε κ τους υπεροχους κολικους κ πηγε περιπατο το γαλα μου

Συγνώμη, αν μου επιτρέπεις, θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα, σχετικό με το τσιγάρο.

Ο γιατρός σου τι ακριβώς σου έχει πει;

Γιατί καπνίζω κι εγώ και όλοι μου λένε ότι δεν μένω έγκυος λόγω του τσιγάρου.

Στον γιατρό μου δεν έχω πει ότι καπνίζω, γιατί δε με ρώτησε..



σιγουρα θα παιζει καποιο ρολο και σε εσενα και στον αντρα σου αν καπνιζει.νομιζω ελαττωνει τη γονιμοτητα,καπως ετσι χωρις να ειμαι σιγουρη.αυτο δε σημαινει οτι οποιες καπνιζουν δεν κανουν παιδια εννοειται..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lila77 έγραψε:[
Συγνώμη, αν μου επιτρέπεις, θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα, σχετικό με το τσιγάρο.

Ο γιατρός σου τι ακριβώς σου έχει πει;

Γιατί καπνίζω κι εγώ και όλοι μου λένε ότι δεν μένω έγκυος λόγω του τσιγάρου.

Στον γιατρό μου δεν έχω πει ότι καπνίζω, γιατί δε με ρώτησε..


Συγνώμη να ρωτησω και εγώ κατι...

οσο και αν θελω δεν μπορω να μην σχολιασω...

το γιατρο σου δεν το έχεις ρωτησει για το καπνισμα...

Ο πνευματικός σου (που φαντάζομαι θα εχεις, αφου κανεις και κατηχήσεις κλπ) σε αφήνει????

Γιατι ξερω οτι οι περισσότεροι πνευματικοί θεωρούν το τσιγάρο ΄΄παθος΄΄ και θελουν να το κόψεις...

η και αυτό το μαθαν από τις γιαγιάδες τους ?
οι ΄΄μορφωμένοι ΄΄ ιερείς΄΄ εχουν άλλη γνώμη??

υ.γ. η ερώτηση αφορα μονο την κοπελα που ειναι παπαδια...μην τα ΄΄πάρετε΄΄οσες καπνίζετε!!

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι με αφήνει. Όταν βρισκόμαστε σε εκδηλώσεις μαζί καπνίζουμε

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και να σου πω πως ο πνευματικός μου είναι πάνω από 60 θα τον αποκαλέσεις και αυτόν αιρετικό και επικίνδυνο;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την lila77 στις Σαβ Σεπ 08, 2012 5:02 am, 1 φορά

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ase lila min asxolise

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Asabache έγραψε:ase lila min asxolise

ε όχι να μη τολμάμε να μιλήσουμε σε ένα θέμα, γιατί θα πεταχτεί η μπουμπουκίτσα να μας κρίνει.

Κορίτσια συγνώμη που καταχράστηκα τον χώρο σας και ευχαριστώ που μου απαντήσατε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις