Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

1ti diafora exete! Empty ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:40 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera eipa na anoikso ena thema!!ti diafora ilikias exete me ton antra sas,k an auto epireazei tin sxesi sas kamia fora...egw me ton antra mou exoume sxedon 11 xronia,merikes foresto skeutomai lew einai kala dn einai,pws tha eimaste se kapoia xronia..alla meta lew dn me noiazei,na pername emeis kala k na eimaste mazi gia panta ti diafora exete! 215994

2ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:45 am

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ έχω 9 χρόνια διαφορά με τον άντρα μου και μερικές φορές είναι αρκετά εμφανής

3ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:46 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:kalimera eipa na anoikso ena thema!!ti diafora ilikias exete me ton antra sas,k an auto epireazei tin sxesi sas kamia fora...egw me ton antra mou exoume sxedon 11 xronia,merikes foresto skeutomai lew einai kala dn einai,pws tha eimaste se kapoia xronia..alla meta lew dn me noiazei,na pername emeis kala k na eimaste mazi gia panta ti diafora exete! 215994

Εμείς έχουμε 6 χρόνια διαφορά, είναι μεγαλύτερος, αλλά νομίζω ότι είναι η ιδανική. Με την μεγαλύτερη σχέση μου που ήμασταν 6,5 χρόνια μαζί, είχαμε 10 χρόνια διαφορά (ήταν πιο μεγάλος), και η αλήθεια είναι ότι σε αυτή την περίπτωση υπάρχει στη νοοτροπία μεγάλο κενό, που φαίνεται με την πάροδο του χρόνου, εκτός φυσικά και αν τα βρίσκει το ζευγάρι και έχει χημεία! οπότε είναι υποκειμενικό και αυτό! Wink Wink Wink

4ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:47 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις δυο χρονια εχουμε διαφορα...μαζι μεγαλωσαμε στην ουσια!

5ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:47 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:kalimera eipa na anoikso ena thema!!ti diafora ilikias exete me ton antra sas,k an auto epireazei tin sxesi sas kamia fora...egw me ton antra mou exoume sxedon 11 xronia,merikes foresto skeutomai lew einai kala dn einai,pws tha eimaste se kapoia xronia..alla meta lew dn me noiazei,na pername emeis kala k na eimaste mazi gia panta ti diafora exete! 215994

Εμείς έχουμε 6 χρόνια διαφορά, είναι μεγαλύτερος, αλλά νομίζω ότι είναι η ιδανική. Με την μεγαλύτερη σχέση μου που ήμασταν 6,5 χρόνια μαζί, είχαμε 10 χρόνια διαφορά (ήταν πιο μεγάλος), και η αλήθεια είναι ότι σε αυτή την περίπτωση υπάρχει στη νοοτροπία μεγάλο κενό, που φαίνεται με την πάροδο του χρόνου, εκτός φυσικά και αν τα βρίσκει το ζευγάρι και έχει χημεία! οπότε είναι υποκειμενικό και αυτό! Wink Wink Wink
nai se auto sunfono k egw,se emas dn fenetai toso polu i diafora,pisteuw se kapoia xronia na mn fenetai to meta skeutomai

6ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:50 am

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:kalimera eipa na anoikso ena thema!!ti diafora ilikias exete me ton antra sas,k an auto epireazei tin sxesi sas kamia fora...egw me ton antra mou exoume sxedon 11 xronia,merikes foresto skeutomai lew einai kala dn einai,pws tha eimaste se kapoia xronia..alla meta lew dn me noiazei,na pername emeis kala k na eimaste mazi gia panta ti diafora exete! 215994

Καλημερα Μαρινακι εγω με τον αντρα μου εχουμε 7μιση χρονια διαφορα ειμαστε εδω και 7 χρονια μαζι και δεν ειχαμε προβλημα στη σχεση μας με τη την διαφορα ηλικιας αν ταιριαζεις με τον αλλον και περνας καλα μαζι του δεν εχει οριο η ηλικια και να φανταστεις οτι οταν ξεκινησαμε μαζι εγω ημουν 14 χρονων .

7ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:50 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς έχουμε 7 μηνες διαφορά! Είναι μεγαλύτερος. Δεν επηρεάζει αυτό την σχέση μας αρνητικά, εκτος του ότι κάποιες φορές πρέπει να του φέρομαι σαν να είναι μωρό αλλά οι άντρες όλων των ηλικιών είναι μεγάλα παιδιά! Μεγαλώνουν ποτέ άραγε;; Βέβαια αυτό όπως είπα δεν είναι πρόβλημα γιατί δεν μεγαλώνω και εγώ, χαχα! Παίζουμε παντού και πάντα! (Θα έχει σαστίσει ο γιος μου με το πόσο ανώριμα φέρονται οι δικοί του γονείς, χαχαχα)!

8ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:51 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμείς 7 χρόνια έχουμε διαφορά.
όταν τα πρωτοφτιάξαμε φαινόταν μεγάλη η διαφορά γιατί ήμουν μόνο 19 και αυτός 26, τώρα φασκελοκουκούλωστα!!!!!!

9ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:54 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxa nai exei gelio san mwra kanoun,emena dn me ennoxlei isa isa noiotho poio sygouri mazi tou,alla lew meta etsi tha eimaste as poume auto 40egw 30,alla twra pernaw teleiaaaa ti diafora exete! 215994

10ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:57 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:και εμείς 7 χρόνια έχουμε διαφορά.
όταν τα πρωτοφτιάξαμε φαινόταν μεγάλη η διαφορά γιατί ήμουν μόνο 19 και αυτός 26, τώρα φασκελοκουκούλωστα!!!!!!

Χαχαχαχα, και πόσο μεγάλοι έμοιαζαν οι 25αρηδες τότε, ε;;; Εγώ ήμουν 19 και ο δικός μου σχεδόν 20 όταν τα φτιάξαμε και επειδη στην παρέα μου είχαμε και 25αρηδες μου είπε μετά απο λίγο καιρό πως νόμιζε πως μου αρέσουν οι μεγάλοι... Shocked (Τους 25αρηδες εννοουσε, χαχαχα)! Και όταν ήμουν 14 μου την είχε πέσει ένας 19χρονος και εγώ τον έβλεπα για πολύ μεγάλο! Αχ, γεράσαμε... (; ) Μπα...... Laughing

11ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:58 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:kalimera eipa na anoikso ena thema!!ti diafora ilikias exete me ton antra sas,k an auto epireazei tin sxesi sas kamia fora...egw me ton antra mou exoume sxedon 11 xronia,merikes foresto skeutomai lew einai kala dn einai,pws tha eimaste se kapoia xronia..alla meta lew dn me noiazei,na pername emeis kala k na eimaste mazi gia panta ti diafora exete! 215994

Εμείς έχουμε 6 χρόνια διαφορά, είναι μεγαλύτερος, αλλά νομίζω ότι είναι η ιδανική. Με την μεγαλύτερη σχέση μου που ήμασταν 6,5 χρόνια μαζί, είχαμε 10 χρόνια διαφορά (ήταν πιο μεγάλος), και η αλήθεια είναι ότι σε αυτή την περίπτωση υπάρχει στη νοοτροπία μεγάλο κενό, που φαίνεται με την πάροδο του χρόνου, εκτός φυσικά και αν τα βρίσκει το ζευγάρι και έχει χημεία! οπότε είναι υποκειμενικό και αυτό! Wink Wink Wink
nai se auto sunfono k egw,se emas dn fenetai toso polu i diafora,pisteuw se kapoia xronia na mn fenetai to meta skeutomai

Τώρα είδα την ηλικία σου είσαι μικρούλα! 22 ετών..Χμμ λοιπόν και εγώ ήμουν τότε που είχα τη σχέση 18 και ήταν 28...όταν έφτασα όμως γύρω στα 24 μου γύρισαν τα μυαλά, άρχισα να τα βλέπω αλλιώς τα πράματα και να ωριμάζω...να γίνομαι γυναίκα,εκεί φάνηκε η διαφορά και το οτι δεν ταιριάζαμε γιαυτό και χώρισα εντέλει..όταν ο άλλος είναι μεγαλύτερος η αλήθεια είναι ότι σε πλάθει όπως θέλει και ότι λέει σου φαίνεται σωστό λόγω ηλικίας.. Τέλος πάντων, αυτό συνέβη σε εμένα, αλλά δε σημαινει ότι θα συμβει κ σε εσένα το ίδιο! Ο καθένας είναι διαφορετικός! Very Happy

12ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 1:59 am

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις εχουμε 9 χρονια διαφορα με τον αντρουλη μου κ ολα μια χαρα!!!
δεν μας φαινεται καθολου σε κανεναν τομεα....
ουτε χασμα γενεων,ουτε χασμα αποψεων Very Happy
αυστηρος κ παραδοσιακος αυτος,αυστηρη κ παραδοσιακη κ γω!!!
ολα ειναι υποκειμενικα κ αναλογως τα η σχεση που εχει το ζευγαρι....
γιατι μπορει να εισαι συνομηλικος με τον αλλο κ να εχει μεγαλωσει εντελως διαφορετικα κ ετσι παλι να υπαρχει διαφορα αποψεων....
εγω παρολο που το περιβαλλον που μεγαλωσα δεν ειχε καμια σχεση με το περιβαλλον του χωριου κ της παραδοσης που μεγαλωσε ο αντρας μου παρολα αυτα δεν επαθα κανενα πολιτισμικο σοκ οταν γνωρισα τον ιδιο κ τον τροπο ζωης του γιατι ηταν παντα αυτο που ονειρευομουνα κ τετοιον αντρα απο μικρη ηθελα να παντρευτω:
μαυροπουκαμισα,βοσκο,με στιβανια μουσι κ 4x4!!! I love you I love you ti diafora exete! 654316 ti diafora exete! 654316

https://www.youtube.com/cretanvenus

13ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:01 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:kalimera eipa na anoikso ena thema!!ti diafora ilikias exete me ton antra sas,k an auto epireazei tin sxesi sas kamia fora...egw me ton antra mou exoume sxedon 11 xronia,merikes foresto skeutomai lew einai kala dn einai,pws tha eimaste se kapoia xronia..alla meta lew dn me noiazei,na pername emeis kala k na eimaste mazi gia panta ti diafora exete! 215994

Εμείς έχουμε 6 χρόνια διαφορά, είναι μεγαλύτερος, αλλά νομίζω ότι είναι η ιδανική. Με την μεγαλύτερη σχέση μου που ήμασταν 6,5 χρόνια μαζί, είχαμε 10 χρόνια διαφορά (ήταν πιο μεγάλος), και η αλήθεια είναι ότι σε αυτή την περίπτωση υπάρχει στη νοοτροπία μεγάλο κενό, που φαίνεται με την πάροδο του χρόνου, εκτός φυσικά και αν τα βρίσκει το ζευγάρι και έχει χημεία! οπότε είναι υποκειμενικό και αυτό! Wink Wink Wink
nai se auto sunfono k egw,se emas dn fenetai toso polu i diafora,pisteuw se kapoia xronia na mn fenetai to meta skeutomai

Τώρα είδα την ηλικία σου είσαι μικρούλα! 22 ετών..Χμμ λοιπόν και εγώ ήμουν τότε που είχα τη σχέση 18 και ήταν 28...όταν έφτασα όμως γύρω στα 24 μου γύρισαν τα μυαλά, άρχισα να τα βλέπω αλλιώς τα πράματα και να ωριμάζω...να γίνομαι γυναίκα,εκεί φάνηκε η διαφορά και το οτι δεν ταιριάζαμε γιαυτό και χώρισα εντέλει..όταν ο άλλος είναι μεγαλύτερος η αλήθεια είναι ότι σε πλάθει όπως θέλει και ότι λέει σου φαίνεται σωστό λόγω ηλικίας.. Τέλος πάντων, αυτό συνέβη σε εμένα, αλλά δε σημαινει ότι θα συμβει κ σε εσένα το ίδιο! Ο καθένας είναι διαφορετικός! Very Happy
nai k autos einai 32 k kati,,alla einai san 25 arissss kanei orismenes fores,alla opws eipes arkei an pernas kala

14ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:04 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς έχουμε 8 χρόνια διαφορά αλλά μερικές φορές νομίζω οτι εγώ είμαι μεγαλύτερη απο αυτόν!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

15ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:05 am

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:Εμείς έχουμε 7 μηνες διαφορά! Είναι μεγαλύτερος. Δεν επηρεάζει αυτό την σχέση μας αρνητικά, εκτος του ότι κάποιες φορές πρέπει να του φέρομαι σαν να είναι μωρό αλλά οι άντρες όλων των ηλικιών είναι μεγάλα παιδιά! Μεγαλώνουν ποτέ άραγε;; Βέβαια αυτό όπως είπα δεν είναι πρόβλημα γιατί δεν μεγαλώνω και εγώ, χαχα! Παίζουμε παντού και πάντα! (Θα έχει σαστίσει ο γιος μου με το πόσο ανώριμα φέρονται οι δικοί του γονείς, χαχαχα)!
αυτό ξαναπές το! πραγματικά νομίζω ότι όλοι οι άντρες μεγαλώνουν μέχρι τα 14-15. μετά μένουν στάσιμοι, δεν ωριμάζει άλλο ο εγκέφαλος. να μη μιλήσουμε για τους παλιμπαιδισμούς... 43 χρονών γαϊδούρι και να στραβώνει γιατί το 6χρονο της φίλης μου τον κέρδισε στο Wii!

16ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:10 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καμια δεν εχει μικροτερο αντρα? Εγω τον περναω σχεδον 2 χρονια αυτος ηταν 19 και κατι οταν τα φτιαξαμε και εγω 21 ειμαστε μαζι απο το 1994.

http://www.worldjamboree.gr

17ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:12 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
7 χρονια εχουμε διαφορα και πιστευω πως ειναι οτι πρεπει!

18ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:23 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς έχουμε 3, είναι μεγαλύτερος εκείνος.

19ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:24 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:kalimera eipa na anoikso ena thema!!ti diafora ilikias exete me ton antra sas,k an auto epireazei tin sxesi sas kamia fora...egw me ton antra mou exoume sxedon 11 xronia,merikes foresto skeutomai lew einai kala dn einai,pws tha eimaste se kapoia xronia..alla meta lew dn me noiazei,na pername emeis kala k na eimaste mazi gia panta ti diafora exete! 215994

Εμείς έχουμε 6 χρόνια διαφορά, είναι μεγαλύτερος, αλλά νομίζω ότι είναι η ιδανική. Με την μεγαλύτερη σχέση μου που ήμασταν 6,5 χρόνια μαζί, είχαμε 10 χρόνια διαφορά (ήταν πιο μεγάλος), και η αλήθεια είναι ότι σε αυτή την περίπτωση υπάρχει στη νοοτροπία μεγάλο κενό, που φαίνεται με την πάροδο του χρόνου, εκτός φυσικά και αν τα βρίσκει το ζευγάρι και έχει χημεία! οπότε είναι υποκειμενικό και αυτό! Wink Wink Wink
nai se auto sunfono k egw,se emas dn fenetai toso polu i diafora,pisteuw se kapoia xronia na mn fenetai to meta skeutomai

Τώρα είδα την ηλικία σου είσαι μικρούλα! 22 ετών..Χμμ λοιπόν και εγώ ήμουν τότε που είχα τη σχέση 18 και ήταν 28...όταν έφτασα όμως γύρω στα 24 μου γύρισαν τα μυαλά, άρχισα να τα βλέπω αλλιώς τα πράματα και να ωριμάζω...να γίνομαι γυναίκα,εκεί φάνηκε η διαφορά και το οτι δεν ταιριάζαμε γιαυτό και χώρισα εντέλει..όταν ο άλλος είναι μεγαλύτερος η αλήθεια είναι ότι σε πλάθει όπως θέλει και ότι λέει σου φαίνεται σωστό λόγω ηλικίας.. Τέλος πάντων, αυτό συνέβη σε εμένα, αλλά δε σημαινει ότι θα συμβει κ σε εσένα το ίδιο! Ο καθένας είναι διαφορετικός! Very Happy
nai k autos einai 32 k kati,,alla einai san 25 arissss kanei orismenes fores,alla opws eipes arkei an pernas kala

Αφού αγαπιέστε, είστε ευτυχισμένοι και περιμένετε και παιδάκι μη σκέφτεσαι τίποτα παρά μόνο το παρόν σας!!!! ti diafora exete! 215994

20ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:26 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Καμια δεν εχει μικροτερο αντρα? Εγω τον περναω σχεδον 2 χρονια αυτος ηταν 19 και κατι οταν τα φτιαξαμε και εγω 21 ειμαστε μαζι απο το 1994.

εγω τον παιρναω 3 χρονια τον νεοπα αν και μοιαζουμε συνομιληκοι .ημουν 24 οταν τα φτιαξαμε και δεν τον ειχα ρωτησει γιατι θεωρησα οτι ητα μεγαλυτερος.
μετα απο κανα μηνα που κατι λεγαμε για γενεθλεια ρωτησα και μου ηρθε λιγο κολπος οταν μου ειπε οτι τωρα θα γινει 21. αλλα οκ το ξεπερασα γιατι ηταν γλυκουλης και περναγα καλα και ακομα δλδ.

21ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 2:48 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω τον αντρούλη μου τον περνάω κάτι μήνες ... 11,5 για την ακρίβεια Smile.
Του ρίχνω κοινώς 1 χρόνο αλλά δεν φαίνεται καθόλου εξωτερικά. Τώρα οσον αφορά την συμπεριφορά ... είναι 31 και μερικές φορές νιώθω οτι έχω να κάνω με μικρό παιδι όλο χάδια και κανάκεμα θέλει, άσε το πεισμα αμα τον πιάσει ... αλλά δεν νομίζω οτι αυτά έχουν να κάνουν με την ηλικία του ... Σημασία έχει η χημεία και η αγάπη μεταξύ του ζευγαριού.

22ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 3:43 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elpisrex έγραψε:
MariaM έγραψε:Εμείς έχουμε 7 μηνες διαφορά! Είναι μεγαλύτερος. Δεν επηρεάζει αυτό την σχέση μας αρνητικά, εκτος του ότι κάποιες φορές πρέπει να του φέρομαι σαν να είναι μωρό αλλά οι άντρες όλων των ηλικιών είναι μεγάλα παιδιά! Μεγαλώνουν ποτέ άραγε;; Βέβαια αυτό όπως είπα δεν είναι πρόβλημα γιατί δεν μεγαλώνω και εγώ, χαχα! Παίζουμε παντού και πάντα! (Θα έχει σαστίσει ο γιος μου με το πόσο ανώριμα φέρονται οι δικοί του γονείς, χαχαχα)!
αυτό ξαναπές το! πραγματικά νομίζω ότι όλοι οι άντρες μεγαλώνουν μέχρι τα 14-15. μετά μένουν στάσιμοι, δεν ωριμάζει άλλο ο εγκέφαλος. να μη μιλήσουμε για τους παλιμπαιδισμούς... 43 χρονών γαϊδούρι και να στραβώνει γιατί το 6χρονο της φίλης μου τον κέρδισε στο Wii!

Κοίτα εδώ που τα λέμε αμα σε νικάει το 6χρονο μια ήττα την τρως χαχαχαχα! Πλάκα κάνω, εννοείται! Πάντως και εμείς παίζουμε παρέα και ειδικά αν βρεθούμε με την κουνιάδα μου και τον άντρα της (32 και 36 μπορεί και μεγαλύτερος δεν θυμάμαι) παίζουμε όλοι μαζί playstation... Embarassed Bάζουμε τον μικρό μου για ύπνο το μεσημέρι και πάμε τα μεγάλα παιδιά να παίξουμε! Razz Επίσης το καλοκαίρι στην θάλασσα, φτιάχνουμε πύργους. Τι θυμήθηκα τώρα!

Ήμασταν φέτος το καλοκαίρι στην θάλασσα με την κουνιάδα μου και τον άντρα της. Είχαν πάρει που λες το κουβαδάκι του γιο μου οι 2 άντρες, είχαν φτιάξει απο έναν πύργο και μετά είχαν κάτσει σε αποσταση και πετούσαν πέτρες ο ένας στον πύργο του άλλου. Θα νικούσε όποιος γκρέμιζε πρώτος τον πύργο του αντίπαλλου... Shocked Shocked Shocked Και την ώρα που έπαιζαν τσακωνονταν κιόλας..."η πέτρα που πήρες είναι πιο βαριά", "η πετρα αυτή είναι πιο μυτερή..." κτλ. Στην διπλανή ομπρέλα μια γριά τους αγριοκοιτούσε... Μάλλον φοβόταν μην της έρθει καμιά αδέσποτη...

23ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 3:47 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις ειμαστε "ισα" Smile εχουμε ενα 6μηνο διαφορα,αλλα δεν το μετραω.Μαζι στο σχολειο,στο ιδιο θρανιο ,μαζι στο φροντιστηριο,μαζι στην γειτονια.Μεγαλωνουμε μαζι λοιπον.

24ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 3:51 am

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα κοριτσια σας παιρναω ολες!Εγω εχω διαφορα ακριβως 4 χρονια μιας κ εχουμε ιδια μερα γενεθλεια κ εννοω οτι εγω ειμαι μεγαλυτερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν ξερω αν φαινεται -αν κ κανεις δεν μας πιστευει οταν το λεμε- αλλα να σας πω δεν με νιαζει καθολου!!!!!!!!!!Προχθες κλεισαμε 9 χρονια μαζι κ ελπιζω κ θελω να γινουν 99!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25ti diafora exete! Empty Απ: ti diafora exete! Τρι Σεπ 27, 2011 3:54 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο αντρουλης μου με περναει 7,5 χρονια....εγω ειμαι 22,5 κι εκεινος κλεινει τα 30 τον νοεμβριο....μια χαρα ταιριαζουμε παντως σε ολα....αν εξαιρεσεις στην αρχη που τα φτιαξαμε που ημουν εγω 18,5 κι εκεινος 26 και φαινοταν η διαφορα μας τωρα δεν φαινεται πια τοσο.... Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις