Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κουκλίτσες μου!
Είμαι εκτός εαυτού.
Πριν λίγο με πήρε η αδερφή μου τηλ. να μου πει ότι χθες πήγε και πήρε τις φώτο του γάμου της.Στο ίδιο φωτογραφείο, βγάλαμε κι εμείς τις φωτο της βάφτισης της κορούλας μας.Ο φωτογράφος λοιπόν, επειδή τον γνωρίζουμε και χρόνια και έχουμε πολύ καλές σχέσεις, είπε στην αδερφή μου ότι είναι έτοιμο το dvd με τις φωτο της βάφτισης μας κι αν ήθελε να το πάρει αυτή. Του λέει η αδερφή μου ότι εμείς μπορεί να αργήσουμε να κατεβούμε(έγινε στην επαρχία η βάφτιση, εμείς μένουμε Θεσσ/κη).Της λέει δεν πειράζει, πάρτο αν θέλουν τα παιδιά να τους το στείλεις. Η πεθερά της, έχει έρθει ούτως ή άλλως εδώ και πολύ καιρό και τις είδε και παράγγειλε ποιες ήθελε.Του λέει η αδερφή μου, είσαι σίγουρος?Γιατί αποκλείεται να το ξέρει η Κατερίνα.Και της λέει ναι σίγουρα.
Τέλος πάντων, παίρνω τηλ. και το χαϊβάνι τον άντρα μου κ μου απαντάει πολύ φυσικά,ότι ναι πήγε η μαμά κ διάλεξε φωτο.Που είναι το πρόβλημα?
Του λέω ότι τις φωτο από του ΔΙΚΟΥ μου του παιδιού την βάφτιση ήθελα να τις δω πρώτα εγώ κ μετά να πάνε οι άλλοι κ να πάρουν όσες θέλουν.Και μου λέει ότι είμαι παράλογη,δεν βλέπω κάτι το παρεξηγήσιμο.Δεν είναι φυσιολογικά πράγματα αυτά και έχεις εμπάθεια με την μάνα μου.Τι σου έχει κάνει?Ξέχασε κ αυτά που έκανε στη βάφτιση η μάνα του και όλα!
Και εγώ τώρα θα φταίω άμα την γ@#$%ω την μαλακισμένη(συγνώμη)?Που ξέρω ότι το έκανε επίτηδες για να έχει να δείχνεται.Ή να τον στείλω τον δικό μου πρώτα τον μαμάκια, που το ήξερε και τόσο καιρό και δεν είπε και τίποτα?Δηλ. θα πηγαίναμε και θα έβλεπα στο σπίτι κορνιζαρισμένο το παιδάκι μου χωρίς να έχω δει εγώ καν τις φώτο και θα έμενα με το στόμα ανοιχτό!!!
Είμαι παράλογη?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fratzolaki έγραψε:Καλησπέρα κουκλίτσες μου!
Είμαι εκτός εαυτού.
Πριν λίγο με πήρε η αδερφή μου τηλ. να μου πει ότι χθες πήγε και πήρε τις φώτο του γάμου της.Στο ίδιο φωτογραφείο, βγάλαμε κι εμείς τις φωτο της βάφτισης της κορούλας μας.Ο φωτογράφος λοιπόν, επειδή τον γνωρίζουμε και χρόνια και έχουμε πολύ καλές σχέσεις, είπε στην αδερφή μου ότι είναι έτοιμο το dvd με τις φωτο της βάφτισης μας κι αν ήθελε να το πάρει αυτή. Του λέει η αδερφή μου ότι εμείς μπορεί να αργήσουμε να κατεβούμε(έγινε στην επαρχία η βάφτιση, εμείς μένουμε Θεσσ/κη).Της λέει δεν πειράζει, πάρτο αν θέλουν τα παιδιά να τους το στείλεις. Η πεθερά της, έχει έρθει ούτως ή άλλως εδώ και πολύ καιρό και τις είδε και παράγγειλε ποιες ήθελε.Του λέει η αδερφή μου, είσαι σίγουρος?Γιατί αποκλείεται να το ξέρει η Κατερίνα.Και της λέει ναι σίγουρα.
Τέλος πάντων, παίρνω τηλ. και το χαϊβάνι τον άντρα μου κ μου απαντάει πολύ φυσικά,ότι ναι πήγε η μαμά κ διάλεξε φωτο.Που είναι το πρόβλημα?
Του λέω ότι τις φωτο από του ΔΙΚΟΥ μου του παιδιού την βάφτιση ήθελα να τις δω πρώτα εγώ κ μετά να πάνε οι άλλοι κ να πάρουν όσες θέλουν.Και μου λέει ότι είμαι παράλογη,δεν βλέπω κάτι το παρεξηγήσιμο.Δεν είναι φυσιολογικά πράγματα αυτά και έχεις εμπάθεια με την μάνα μου.Τι σου έχει κάνει?Ξέχασε κ αυτά που έκανε στη βάφτιση η μάνα του και όλα!
Και εγώ τώρα θα φταίω άμα την γ@#$%ω την μαλακισμένη(συγνώμη)?Που ξέρω ότι το έκανε επίτηδες για να έχει να δείχνεται.Ή να τον στείλω τον δικό μου πρώτα τον μαμάκια, που το ήξερε και τόσο καιρό και δεν είπε και τίποτα?Δηλ. θα πηγαίναμε και θα έβλεπα στο σπίτι κορνιζαρισμένο το παιδάκι μου χωρίς να έχω δει εγώ καν τις φώτο και θα έμενα με το στόμα ανοιχτό!!!
Είμαι παράλογη?

ΠΟΛΥ ΘΡΑΣΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΚΡΙΤΗΚΟΤΗΤΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΚΟΠΕΥΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:Καλησπέρα κουκλίτσες μου!
Είμαι εκτός εαυτού.
Πριν λίγο με πήρε η αδερφή μου τηλ. να μου πει ότι χθες πήγε και πήρε τις φώτο του γάμου της.Στο ίδιο φωτογραφείο, βγάλαμε κι εμείς τις φωτο της βάφτισης της κορούλας μας.Ο φωτογράφος λοιπόν, επειδή τον γνωρίζουμε και χρόνια και έχουμε πολύ καλές σχέσεις, είπε στην αδερφή μου ότι είναι έτοιμο το dvd με τις φωτο της βάφτισης μας κι αν ήθελε να το πάρει αυτή. Του λέει η αδερφή μου ότι εμείς μπορεί να αργήσουμε να κατεβούμε(έγινε στην επαρχία η βάφτιση, εμείς μένουμε Θεσσ/κη).Της λέει δεν πειράζει, πάρτο αν θέλουν τα παιδιά να τους το στείλεις. Η πεθερά της, έχει έρθει ούτως ή άλλως εδώ και πολύ καιρό και τις είδε και παράγγειλε ποιες ήθελε.Του λέει η αδερφή μου, είσαι σίγουρος?Γιατί αποκλείεται να το ξέρει η Κατερίνα.Και της λέει ναι σίγουρα.
Τέλος πάντων, παίρνω τηλ. και το χαϊβάνι τον άντρα μου κ μου απαντάει πολύ φυσικά,ότι ναι πήγε η μαμά κ διάλεξε φωτο.Που είναι το πρόβλημα?
Του λέω ότι τις φωτο από του ΔΙΚΟΥ μου του παιδιού την βάφτιση ήθελα να τις δω πρώτα εγώ κ μετά να πάνε οι άλλοι κ να πάρουν όσες θέλουν.Και μου λέει ότι είμαι παράλογη,δεν βλέπω κάτι το παρεξηγήσιμο.Δεν είναι φυσιολογικά πράγματα αυτά και έχεις εμπάθεια με την μάνα μου.Τι σου έχει κάνει?Ξέχασε κ αυτά που έκανε στη βάφτιση η μάνα του και όλα!
Και εγώ τώρα θα φταίω άμα την γ@#$%ω την μαλακισμένη(συγνώμη)?Που ξέρω ότι το έκανε επίτηδες για να έχει να δείχνεται.Ή να τον στείλω τον δικό μου πρώτα τον μαμάκια, που το ήξερε και τόσο καιρό και δεν είπε και τίποτα?Δηλ. θα πηγαίναμε και θα έβλεπα στο σπίτι κορνιζαρισμένο το παιδάκι μου χωρίς να έχω δει εγώ καν τις φώτο και θα έμενα με το στόμα ανοιχτό!!!
Είμαι παράλογη?

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 606100
Χαρά στην υπομονή σου κορίτσι μου!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 966307 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 966307 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 966307 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 966307 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 966307 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 966307 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 966307

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ το θεωρώ υπερβολικό όλο αυτό και δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον άντρα σου. Προφανώς κάτι έχεις με την πεθερά σου κι ότι κι αν κάνει το θεωρείς στραβό. Δεν έγινε και κάτι. Μάλλον το φωτογραφείο είναι στα μέρη της πεθεράς. Διάλεξε ποιές ήθελε για εκείνη. Δεν πήγε να διαλέξει τις δικές σας και μετά του είπε πέτα τα δεν θα χρειαστούν άλλα διάλεξα ότι ήταν να πάρουμε. Μην τα μεγαλώνουμε όλα τόσο πολύ ούτε να τσακώνεσαι με τον άντρα σου για τέτοια εντελώς χαζά πράγματα.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιας και ρωτας την αποψη μας, κι εγω σε θεωρω λιγο υπερβολικη. Μαλλον (και καλα κανεις και μπραβο) δεν εχεις σημαντικοτερα προβληματα να λυσεις οποτε μεγαλοποιεις κατι ποιλυ μικρο. Κριμα ειναι να τσακωνεστε για τοσο ασημαντα πραγματα τη στιγμη που υπαρχουν τοσα αλλα στο περιβαλλον μας για να στενοχωρηθουμε και να μας απασχολησουν. Κι εμενα τις φωτογραφιες απο τη βαπτιση τελευταια μου τις εφεταν τις πηρε ο πεθερος μου απο το φωτογραφο που ειναι φιλοι και ειχαν δει ολοι το DVD κι εγω εκατσα και το ειδα μονη μου. Και τι εγινε? Καλα να ειμαστε..

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσι μου χωρις παρεξηγηση και εγω σε θεωρω υπερβολικη,δεν εγινε και κατι μην δινεις τοσο σημασια σε ασημαντα πραγματα,αν σε πειραξε τοσο μιλα με την πεθερα σου και με το γαντι παντα πες της οτι αυτο που εκανε σε πειραξε οχι οτι θα βγει κατι απλα για να ηρεμησεις μεσα σου εσυ,δεν ηταν τοσο χοντρο αυτο.. Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φρατζολακι για μενα το προβλημα δεν θα ηταν που πηγε και διαλεξε φωτο πριν απο σενα αλλα το οτι εσυ δεν ηξερες καν οτι ειναι ετοιμες. Αυτο ειναι προβλημα και για να ξερει ο αντρα σου το γεγονος και να μην στο εχει πει μαλλον και στην επικοινωνια με τον αντρα σου υπαρχει προβλημα. Εγω δηλαδη θα τσακωνομουν γι' αυτους τους δυο λογους. Το αν διαλεξε πρωτη ή δευτερη αυτο ειναι λεπτομερεια γιατι ετσι κι αλλιως απ' οτι καταλαβα μενετε σε διαφορετικα μερη και ο φωτογραφος ειναι στα μερη της. ΟΠως και να χει παλι πρωτη θα επερνε τις φωτο...
Θα συμφωνησω σε ενα σημειο με τη Γιουλη... μαλλον σου εχει κανει πολλα και τωρα με το παραμικρο αρπαζεσε... Επειδη το εκανα κι εγω καποτε, αρχισα να μην τη δινω και πολυ σημασια... και να την κραταω εξω απο το σπιτι μου οσο μπορω... Δυστηχως σε γαμους και βαπτισης οι γιαγιαδες ανακατευονται...
Θα πω κατι γενικο:
Εχω καταλαβει οτι η σχεση νυφης - πεθερας ειναι ανταγωνιστηκη... Βλεπω την πεθερα μου τον τελευταιο καιρο οτι προσπαθει να με βγαλει λαθος μπροστα στον αντρα μου γιατι τις την εχω πει πολλες φορες (ειμαι κι εγω μια...) ομως εχω μαθει πλεον πότε να ανοιγω το στομα μου...
Ολα λοιπον θελουν τον τροπο τους αρκει να εισαι ηρεμη και να σκεφτεις.
Εγω στη θεση σου δεν θα το συνεχιζα, θα εβρισκα τροπο να το δουλεψω μεσα μου ολο αυτο και να το βγαλω μια και καλη απο το μυαλο μου... Το παραπονακι στον αντρα μου ομως, που ηξερε και δεν μου ειπε, θα το εκανα, ηρεμα και ωραια. Αλλωστε σημασια εχει η σχεση σου με τον αντρα σου.
Φρατζολακι εχω ερθει πολλες φορες στη θεση σου αλλα μεγαλωνοντας εχω καταλαβει πως δεν θελω αλλο πια να παιζω αυτο το παιχνιδι... με εχει κουρασει... προτειμω να ασχολουμαι με πιο σημαντικα πραγματα... και σημαντικα πραγματα ειναι αυτα που εμεις τους δινουμε αξια... Σκεψου το...
Κι εγω ειμαι απο τις ατυχες που πρεπει λογο οικονομικης κρισης να μενω μαζι της... αυτο κι αν δεν ειναι δυσκολο...

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αρχικά να σας ευχαριστήσω που μπήκατε στον κόπο να μου απαντήσετε.
Και φυσικά έχω σοβαρότερα προβλήματα που με απασχολούν για να ασχοληθώ.
Το θέμα μου είναι ότι η γυναίκα αυτή προσπαθεί με κάθε τρόπο να χωθεί και να με κάνει να εκνευριστώ και την αφήνω και το καταφέρνει.Μέχρι να γεννήσω ήταν η τέλεια πεθερά.Μετά ππυ γέννησα όμως, επειδή έχω την δικιά μου άποψη για το πως θέλω να μεγαλώσω το παιδί μου και έφερνα ευγενικά πάντα, αντίρρηση σε αυτά που ήθελε εκείνη, άλλαξε εντελώς η συμπεριφορά της. Προσπαθεί πλέον πάντα όταν είμαστε οι δυο μας μόνο, να με βγάλει από τα ρούχα μου και στον άντρα μου μπροστά φυσικά λέει το αντίθετο και με βγάζει χαζή.
Αντιμετωπίζουμε κάποια προβλήματα με τον άντρα μου και ενώ έχουμε πάρει τις αποφάσεις μας, του αλλάζει γνώμη.
Δεν με νοιάζει που πήρε φωτογραφίες.Με πειράζει γιατί ακόμα και αυτό τ έκανε με συγκεκριμένο τρόπο.Ενώ τους έχουμε πει ότι θέλουμε πρώτα εμείς να πάρουμε και μετά όλοι οι άλλοι, και ενώ θα μπορούσε να με πάρει ένα τηλ να με ρωτήσει(μέχρι να γεννήσω με έπαιρνε για ψύλλου πήδημα και με ρωτούσε).Δεν θα της έλεγα όχι.Γιατί παρόλα όσα έχει κάνει και έχει πει ακόμα και για την μαμά μου που την κοροϊδεύει μπροστά μου, θα της έλεγα να πάει.Η μάνα μου δηλ που έχει και σχέσεις με τον φωτογράφο γιατί δεν πήγε να πάρει κα σεβάστηκε αυτό που είπαμε?
Και φυσικά με ενοχλεί που ο άντρας μου όταν του είπε ότι πήγε και πήρε φωτογραφίες, δεν μου το είπε.Γιατί βλέπω ότι για άλλη μια φορά με απογοήτευσε.Για χαζομάρα θα μου πείτε.Ναι δεν αντιλέγω.Όταν όμως βλέπω ότι για όλα θα πρέπει να ρωτήσει την μαμά και τον μπαμπά, γιατί αυτοί μας αγαπάνε και δεν ακούει ποτέ την γνώμη μου, παρά μόνο αν συμφωνεί με αυτό που λένε εκείνοι,όταν ποτέ δεν μου έχει δώσει δίκιο,όταν πάντα σε σχέση με τους δικούς του φταίω εγώ,θα στενοχωρηθώ.Και ειδικά όταν υπάρχει η προοπτική να μετακομίσουμε και κοντά τους, τότε ναι θα με πειράξει και το μικρό γιατί βλέπω να έρχονται κι άλλα μεγαλύτερα.
Προσπαθώ πολύ να μην δίνω σημασία σε πολλά για να έχω μια όμορφη σχέση με τον άντρα μου, ειδικά επειδή ξέρω πόση αδυναμία τους έχει, αλλά κάποια στιγμή,άνθρωπος με νεύρα είμαι κι εγώ και δεν μπορώ να καταπίνω αιωνίως.
Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εντάξει, συμφωνώ με τα κορίτσια πως δεν είναι κάτι τραγικό αυτό που έγινε ως πράξη, δεν σας έβάψε κάπου. Όμως, όσον αφορά στο παιδί μου (δεν έχω βέβαια ακόμα αλλά έχω κάποιες απόψεις για το πώς θα ήθελα να το μεγαλώσω) θα ήμουν κάθετη. Τι πάει να πει "διάλεξε φωτογραφίες;". Μπορεί κάποιες συγκεκριμένες φωτογραφίες να τις ήθελαν οι γονείς να τις έχουν μόνο αυτοί και κανείς άλλος! Λογικό; Και εν πάσει περιπτώσει, οι γονείς διαλλέγουν ποιες φωτογραφίες θα δώσουν στους άλλους και ποιες όχι.

Και για να μην παρεξηγηθώ, μπορεί εγώ να μην είχα πρόβλημα με αυτό, κάποιες όμως κοπέλες έχουν, και για μένα τουλάχιστον αυτό είναι απολύτως κατανοητό. Ειδικά αν της έχει κάνει και άλλα. Το παιδί είναι των γονιών και αυτοί αποφασίζουν ποιες στιγμές του θα μοιραστούν με τους άλλους και ποιες όχι. Αν ακούγομαι κάπως, συγνώμη, δεν έχω υφάκι, ειλικρινά. Απλά λέω την άποψή μου.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό που ξεκίνησα να γράψω αρχικά δεν το έγραψα!

Μίλα ήρεμα με τον άντρα σου, εξήγησέ του τι πραγματικά σε ενόχλησε και άνοιξέ του την καρδιά σου. Προς Θεού μη μαλώσεις μαζί του, το μόνο που θα καταφέρεις είναι να πετύχει η πεθερά σου το σκοπό της. Ψύχραιμα και όμορφα λύσε πρώτα τα θέματα με τον άντρα σου και μετά άσε εκείνον να κανονίσει!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Προσωπικά έχεις κάθε δίκιο να σε πειράξει. Αν και βρίσκω λάθος και τον φωτογράφο αν δεν σας ενημέρωσε ότι είναι έτοιμες. Κι ας τα έστελνε σε σας με κούριερ άμα μένετε μακριά.
Το θετικό είναι ότι τις πλήρωσε κιόλας η πεθερά σου, όχι σαν εμάς που δεν ξέρω καν πόσες ήταν του γάμου και τις πληρώσαμε εμείς....
Συμβουλή μου;;;; Στο επόμενο μωράκι ο φωτογράφος να είναι από τα δικά σας μέρη και όχι από των γονιών!
ΦΙλιά!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fratzolaki έγραψε:Αρχικά να σας ευχαριστήσω που μπήκατε στον κόπο να μου απαντήσετε.
Και φυσικά έχω σοβαρότερα προβλήματα που με απασχολούν για να ασχοληθώ.
Το θέμα μου είναι ότι η γυναίκα αυτή προσπαθεί με κάθε τρόπο να χωθεί και να με κάνει να εκνευριστώ και την αφήνω και το καταφέρνει.Μέχρι να γεννήσω ήταν η τέλεια πεθερά.Μετά ππυ γέννησα όμως, επειδή έχω την δικιά μου άποψη για το πως θέλω να μεγαλώσω το παιδί μου και έφερνα ευγενικά πάντα, αντίρρηση σε αυτά που ήθελε εκείνη, άλλαξε εντελώς η συμπεριφορά της. Προσπαθεί πλέον πάντα όταν είμαστε οι δυο μας μόνο, να με βγάλει από τα ρούχα μου και στον άντρα μου μπροστά φυσικά λέει το αντίθετο και με βγάζει χαζή.
Αντιμετωπίζουμε κάποια προβλήματα με τον άντρα μου και ενώ έχουμε πάρει τις αποφάσεις μας, του αλλάζει γνώμη.
Δεν με νοιάζει που πήρε φωτογραφίες.Με πειράζει γιατί ακόμα και αυτό τ έκανε με συγκεκριμένο τρόπο.Ενώ τους έχουμε πει ότι θέλουμε πρώτα εμείς να πάρουμε και μετά όλοι οι άλλοι, και ενώ θα μπορούσε να με πάρει ένα τηλ να με ρωτήσει(μέχρι να γεννήσω με έπαιρνε για ψύλλου πήδημα και με ρωτούσε).Δεν θα της έλεγα όχι.Γιατί παρόλα όσα έχει κάνει και έχει πει ακόμα και για την μαμά μου που την κοροϊδεύει μπροστά μου, θα της έλεγα να πάει.Η μάνα μου δηλ που έχει και σχέσεις με τον φωτογράφο γιατί δεν πήγε να πάρει κα σεβάστηκε αυτό που είπαμε?
Και φυσικά με ενοχλεί που ο άντρας μου όταν του είπε ότι πήγε και πήρε φωτογραφίες, δεν μου το είπε.Γιατί βλέπω ότι για άλλη μια φορά με απογοήτευσε.Για χαζομάρα θα μου πείτε.Ναι δεν αντιλέγω.Όταν όμως βλέπω ότι για όλα θα πρέπει να ρωτήσει την μαμά και τον μπαμπά, γιατί αυτοί μας αγαπάνε και δεν ακούει ποτέ την γνώμη μου, παρά μόνο αν συμφωνεί με αυτό που λένε εκείνοι,όταν ποτέ δεν μου έχει δώσει δίκιο,όταν πάντα σε σχέση με τους δικούς του φταίω εγώ,θα στενοχωρηθώ.Και ειδικά όταν υπάρχει η προοπτική να μετακομίσουμε και κοντά τους, τότε ναι θα με πειράξει και το μικρό γιατί βλέπω να έρχονται κι άλλα μεγαλύτερα.
Προσπαθώ πολύ να μην δίνω σημασία σε πολλά για να έχω μια όμορφη σχέση με τον άντρα μου, ειδικά επειδή ξέρω πόση αδυναμία τους έχει, αλλά κάποια στιγμή,άνθρωπος με νεύρα είμαι κι εγώ και δεν μπορώ να καταπίνω αιωνίως.
Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ!


Γλυκια μου δεν φταει η πεθερα, ο αντρας σου φταιει αν δεν μιλησει τωρα που ειναι νωρις σχετικα ακομα θα εχεις και αλλα χειροτερα αν μεινετε και κοντα,μιλησε του γιατι θα πληγωνεσαι συνεχεια εσυ,το προβλημα ειναι οτι ο αντρας σου ειναι δεμενος με τους δικους του και τους αφησε το ελευθερο να εισβαλουν στη ζωη σας...Προσεχε το αυτο.. Very Happy
Very Happy Η οικογενεια του εισαι εσυ τωρα και εσενα πρεπει να ακουει,οι γονεις ειναι εκει για να συμβουλευουν οταν τους χρειαστουμε οχι να λενε την γνωμη τους για τα παντα!!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ θα διαφωνήσω με όλες οσες ειπαν πως ειναι ασημαντος λογος για να νευριαζεις..
Ειναι πολύ σημαντικός!!Τι παει να πει πηγε ..ειδε διαλεξε..πληρωσε ...καιμδεν ειπε τιποτα η κυρια...απο που και ως πού????
Η συμπεριφορα της ειναι προκλητικη..μπορει σαν μεμονομενο γεγονος να μπορεις να το κανεις να φανει αθωωο αλλα δεν ειναι...
Και το ξερει!!
Και επιτηδες το έκανε!!
Θελει να σου δωσει για αλλη μια φορα το μυνημα πως σε ΄΄γραφει΄΄ και πως εχει μεγαλυτερη εξουσια απο οτι εσυ...αφου τα λεει με το γιοακα της και σε αφηνει απο εξω..

Το καλό σε ολο το θεμα ειναι πως για να τα κανει αυτα αισθανεται την καρεκλα της να τριζει..γιατι ξερει πως ο αντρας σου σε αγαπαει κλπ..και δεν της αρεσει..
Ομως...με τον αντρα σου πρεπει να το ξεκαθαρισεις!!! δεν μπορει να εχει μυστηκα απο εσενα ακομη και αν αυτο ειναι για κατι τελειως χαζο ...και αν σου πει σιγα μωρε δεν ειναι τιποτα ..πες του αφου δεν ειναι τιποτα γιατι δεν στο ειπε??

αΠΌ την άλλη φροντισε να σου γινει μαθημα (ολες παθαμε και μαθαμε...μην νομιζεις..) και οτι κανονιζεις φροντισε να μην εχει καμια προσβαση η πεθερα...αλλη φορα ο φωτπγραφος π.χ. να ειναι δικο σου...στα μερη σου και να συννενιησε εσυ!!...οχι ο αντρα σου !! γιατι θελει ακομη και ρο να ξεκολησει απο τα φουστανια της μαμας του(οπως οι πςερισσοτεροι αλλωστε!)...και σίγουρα όχι η πεθερα..

φιλια πολλα
σε νοιωθω απολυτα τετοια υπουλα κανει και η δικια μου!

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λυπαμαι που συγχιζεσαι...σε καταλαβαινω απολυτα!Απλα εγω αυτο που θα πω ειναι οτι καμια πεθερα και κανενας πεθερος δεν φταιει σε κανεναν γαμο αν τα ιδια τα παιδια δεν το επιτρεψουν.Ειλικρινα τοσα χρονια αυτο εχω καταλαβει και εμπεδωσει!Αν ο αντρας μου δεν ηταν αυτος που ειναι θα επαιζα ξυλο με το σοι του πρωι μεσημερι βραδυ!
Γι αυτο λοιπον οτι ειναι συζητατο με τον αντρα σου να τα βρειτε...οχι συζητηση για τσακωμο απλα να καταλαβει καποια πραγματα...αν δεν τα βλεπει η δεν σε πιστευει μαλλον δεν θελει.
Δεν θελω να σε στενοχωρησω απλα αυτα καταλαβαινω εγω.Ευχομαι να το λυσετε η να λυσετε οτι θεματακια υπαρχουν και ολα να πηγαινουν παντα προς το καλυτερο! Smile

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι ηρέμησε και σκέψου το ίδιο πονηρά όπως εκείνη . Ο λόγος που το έκανε αυτό δεν ήταν μόνο η εμμονή της να έχει σαν γιαγιά τις φωτογραφίες του εγγονού της αλλά ήξερε ότι θα το μάθεις ότι θα φορτώσεις και θα τσακωθείς με τον άντρα σου και τώρα αυτή τρίβει τα χέρια της από ικανοποίηση σε αντίθεση με σένα που είσαι στην κατάσταση αυτή .
Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια που είπαν ότι οι τρίτοι επεμβαίνουν μόνο όταν βρουν έδαφος .
Θες να την καταρρακώσεις καταρρακώσεις να την εκδικηθείς; Δείξε της ότι οι κινήσεις της σε αφήνουν αδιάφορη . ΄Πάρε μια ωραία φωτογραφία του μωρού και πήγαινε την και κάνε την μεγάλη παζλ και κάποια στιγμή που θα συναντηθείτε αλλά να είναι παρών και η μαμά σου δώσε τη στη μαμά σου και πες της αυτό από εμάς (άσχετο πόσες φωτογραφίες θα έχεις διαλέξει για τη μαμά σου ) και πες της :θα έφτιαχνες και σε σας αλλά προλάβατε και της πήρατε πρώτη οπότε δεν υπήρχε νόημα ... και θα τη δεις πως θα κάνει και αν σου πει τίποτα ο καλός σου θα του απαντήσεις ακριβώς με τον ίδιο τρόπο :μα καλά μωρό μου πως κάνεις έτσι παραλογίζεσαι τι το κακό έκανα ....Θέλει διπλωματία και όχι επίθεση που σε διαλύει

????????


Επισκέπτης
Εγω βασικα θα τα επαιρνα με τον φωτογραφο, δεν ειχε δουλεια να δινει σε αλλους κατι που ειναι δικο σας..
Για την πεθερα, οκ,κακως το εκανε αλλα μαλλον δε περιμενε να σε πειραξει , το θεωρησε φυσιολογικο.
Παντως μη τσακωνεσαι γι αυτο. Τωρα εγινε, δεν αλλαζει ,οποτε δεν εχει και νοημα!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
Για την πεθερα, οκ,κακως το εκανε αλλα μαλλον δε περιμενε να σε πειραξει , το θεωρησε φυσιολογικο.!!!!


χαχα...αυτο ειναι αστειο!!...αν παρω παραδειγμα την δικια μου...και πιστευω και αυτη ετσι ειναι...(αν ειχε αγνες προθεσεις θα ειχε ρωτησει η εστω θα ειχε ενημερωσει πως πηγε και τις ειδε και παραγγειλε)..
σιγουρα περιμενε να την πειραξει ..και γιαυτο το εκανε!!!

????????


Επισκέπτης
bou-boukitsa έγραψε:
etoile! έγραψε:
Για την πεθερα, οκ,κακως το εκανε αλλα μαλλον δε περιμενε να σε πειραξει , το θεωρησε φυσιολογικο.!!!!


χαχα...αυτο ειναι αστειο!!...αν παρω παραδειγμα την δικια μου...και πιστευω και αυτη ετσι ειναι...(αν ειχε αγνες προθεσεις θα ειχε ρωτησει η εστω θα ειχε ενημερωσει πως πηγε και τις ειδε και παραγγειλε)..
σιγουρα περιμενε να την πειραξει ..και γιαυτο το εκανε!!!

ισως το εκανε κρυφα γιατι θεωρησε οτι αλλιως δε θα της εδιναν ουτε μια φωτο και δε περιμενε οτι θα το μαθουν

Μεγαλη γυναικα μωρε, σιγα μη σκεφτοταν να τη νευριασει, δε νομιζω πια... Rolling Eyes

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βανια έγραψε:Κοριτσάκι ηρέμησε και σκέψου το ίδιο πονηρά όπως εκείνη . Ο λόγος που το έκανε αυτό δεν ήταν μόνο η εμμονή της να έχει σαν γιαγιά τις φωτογραφίες του εγγονού της αλλά ήξερε ότι θα το μάθεις ότι θα φορτώσεις και θα τσακωθείς με τον άντρα σου και τώρα αυτή τρίβει τα χέρια της από ικανοποίηση σε αντίθεση με σένα που είσαι στην κατάσταση αυτή .
Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια που είπαν ότι οι τρίτοι επεμβαίνουν μόνο όταν βρουν έδαφος .
Θες να την καταρρακώσεις καταρρακώσεις να την εκδικηθείς; Δείξε της ότι οι κινήσεις της σε αφήνουν αδιάφορη . ΄Πάρε μια ωραία φωτογραφία του μωρού και πήγαινε την και κάνε την μεγάλη παζλ και κάποια στιγμή που θα συναντηθείτε αλλά να είναι παρών και η μαμά σου δώσε τη στη μαμά σου και πες της αυτό από εμάς (άσχετο πόσες φωτογραφίες θα έχεις διαλέξει για τη μαμά σου ) και πες της :θα έφτιαχνες και σε σας αλλά προλάβατε και της πήρατε πρώτη οπότε δεν υπήρχε νόημα ... και θα τη δεις πως θα κάνει και αν σου πει τίποτα ο καλός σου θα του απαντήσεις ακριβώς με τον ίδιο τρόπο :μα καλά μωρό μου πως κάνεις έτσι παραλογίζεσαι τι το κακό έκανα ....Θέλει διπλωματία και όχι επίθεση που σε διαλύει


συμφωνω απολυτα μαζι σου!διπλωματια χρειαζεται αλλα ελα που σε βγαζουν απο τα ρουχα σου κ δεν ξερεις πως να αντιδρασεις ωρες -ωρες!
πεθεροπληκτη κ εγω οπως καταλαβαινεις..χαχα..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="etoile!"]
bou-boukitsa έγραψε:
etoile! έγραψε:
Γ

χαχα...αυτο ειναι αστειο!!...αν παρω παραδειγμα την δικια μου...και πιστευω και αυτη ετσι ειναι...(αν ειχε αγνες προθεσεις θα ειχε ρωτησει η εστω θα ειχε ενημερωσει πως πηγε και τις ειδε και παραγγειλε)..
σιγουρα περιμενε να την πειραξει ..και γιαυτο το εκανε!!!

ισως το εκανε κρυφα γιατι θεωρησε οτι αλλιως δε θα της εδιναν ουτε μια φωτο και δε περιμενε οτι θα το μαθουν

Μεγαλη γυναικα μωρε, σιγα μη σκεφτοταν να τη νευριασει, δε νομιζω πια... Rolling Eyes


οκ!!!παω πάσο!!!

αλλά η δεν εχεις πεθερα η η δικια σου ειναι καλη και αθωα πραγμα που σπανιζει!!
αντε φιλακια! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 417472

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boulitsa"]
βανια έγραψε:Κ



συμφωνω απολυτα μαζι σου!διπλωματια χρειαζεται αλλα ελα που σε βγαζουν απο τα ρουχα σου κ δεν ξερεις πως να αντιδρασεις ωρες -ωρες!
πεθεροπληκτη κ εγω οπως καταλαβαινεις..χαχα..


κοριτσακια διαβαστε το αλλο θεμα που εχει ανοιξει με το κουνουπι και θα καταλαβεται...
και εγω τωρα το ειδα..εξιγει ακριβως τι κανει η πεθερα(κουνουπι) και πως σε περνανε γιατρελο οταν πας να το διωξεις..
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ!!

????????


Επισκέπτης
[quote="bou-boukitsa"]
etoile! έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
etoile! έγραψε:
Γ

χαχα...αυτο ειναι αστειο!!...αν παρω παραδειγμα την δικια μου...και πιστευω και αυτη ετσι ειναι...(αν ειχε αγνες προθεσεις θα ειχε ρωτησει η εστω θα ειχε ενημερωσει πως πηγε και τις ειδε και παραγγειλε)..
σιγουρα περιμενε να την πειραξει ..και γιαυτο το εκανε!!!

ισως το εκανε κρυφα γιατι θεωρησε οτι αλλιως δε θα της εδιναν ουτε μια φωτο και δε περιμενε οτι θα το μαθουν

Μεγαλη γυναικα μωρε, σιγα μη σκεφτοταν να τη νευριασει, δε νομιζω πια... Rolling Eyes


οκ!!!παω πάσο!!!

αλλά η δεν εχεις πεθερα η η δικια σου ειναι καλη και αθωα πραγμα που σπανιζει!!
αντε φιλακια! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 417472

Ναι, τοσο αθωα που μου εφερε ντυμενα παρανυφακια στο γαμο χωρις να το ξερω.... Laughing Laughing Laughing
Ασε, καμενη ειμαι και εγω, απλα προσπαθω να ειμαι αντικειμενικη!!!! Laughing Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε καταλαβαινω γιατι ναι μεν δεν ειναι και κατι το φοβερο προφανως εχει κανει πολλα που κ το πιο μικρο σου φαινεται να θες να την σφαξεις...Ετσι ειναι κ για μενα η φαση...Χεστην...Οσο μπορεις ν μη δωσεις βαση..Εγω την ξεκοψα απο την ζωη μου,εκλεισα τις πορτες...Εμενα γυρισε και ειπε στον γιοκα της οτι δε φταιει αυτη που δεν ακουμπησε το παιδι μιας και δε το ξερει λεει...Λες και στην βαφτιση τον ειχαν γνωρισει τον γιο μου ολοι και τον ηξεραν.Βρησκουν ρε οι κοτες κ τα κανουν....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:...Εμενα γυρισε και ειπε στον γιοκα της οτι δε φταιει αυτη που δεν ακουμπησε το παιδι μιας και δε το ξερει λεει......

ωχ τατιανα μου...κατι μου θυμιζει η καλη σου η πεθερουλα...
τα ιδια ΄λεει και εμενα 5 χρονια τωρα...κατατα αλλα μολις παμε στον τοπο της αυτη παει διακοπουλες και στο τηλ τους λεει αλλα αντι αλλων...

στα λογια καιμ τις παπ@@@@ιες ομως πρωτη...και ο γιοκας φυσικα τι να πει για την λατρεμενη ..αθωα και πανταβ καλοπροαιρετη μανουλα...!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 679259 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! 679259

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="bou-boukitsa"]
boulitsa έγραψε:
βανια έγραψε:Κ



συμφωνω απολυτα μαζι σου!διπλωματια χρειαζεται αλλα ελα που σε βγαζουν απο τα ρουχα σου κ δεν ξερεις πως να αντιδρασεις ωρες -ωρες!
πεθεροπληκτη κ εγω οπως καταλαβαινεις..χαχα..


κοριτσακια διαβαστε το αλλο θεμα που εχει ανοιξει με το κουνουπι και θα καταλαβεται...
και εγω τωρα το ειδα..εξιγει ακριβως τι κανει η πεθερα(κουνουπι) και πως σε περνανε γιατρελο οταν πας να το διωξεις..
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ!!



το θεμα ειναι οτι καποια στιγμη απο τα πολλα το κουνουπι αφου σε εχει νευριαζει κ σου εχει χαλασει την ηρεμια να το βρεις κ να το λιωσεις..τουλαχιστον εγω αυτο κανω...χαχα ..η αντε βαζεις κ μια παστιλια κ το ζαλιζεις κ εχεις γλιτωσει για ολη την νυχτα κ κοιμασαι ηρεμα κ χαλαρα..

..με την πεθερα τι κανουμε μου λες?την λιωνουμε η την εξαφανιζουμε δια μαγειας?χαχα.. Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις