Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boulitsa"][quote="bou-boukitsa"]
boulitsa έγραψε:
βανια έγραψε:Κ




κοριτσακια διαβαστε το αλλο θεμα που εχει ανοιξει με το κουνουπι και θα καταλαβεται...
και εγω τωρα το ειδα..εξιγει ακριβως τι κανει η πεθερα(κουνουπι) και πως σε περνανε γιατρελο οταν πας να το διωξεις..
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ!!



το θεμα ειναι οτι καποια στιγμη απο τα πολλα το κουνουπι αφου σε εχει νευριαζει κ σου εχει χαλασει την ηρεμια να το βρεις κ να το λιωσεις..τουλαχιστον εγω αυτο κανω...χαχα ..η αντε βαζεις κ μια παστιλια κ το ζαλιζεις κ εχεις γλιτωσει για ολη την νυχτα κ κοιμασαι ηρεμα κ χαλαρα..

..με την πεθερα τι κανουμε μου λες?την λιωνουμε η την εξαφανιζουμε δια μαγειας?χαχα.. Smile

χαχα...έλα ντε??...δεν παινει τιποτα γιατι οι πεθερες ειναι κουνουπια...αλλα εφταψυχες σαν γατες..οτι και κανεις ξαναζωντανευουν οι ατιμες...

ξερω εγω?..ας μας λυπηθεί ο Θεούλης!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ-Βαχ ρε κοριτσια...

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="bou-boukitsa"][quote="boulitsa"]
bou-boukitsa έγραψε:
boulitsa έγραψε:
βανια έγραψε:Κ




κοριτσακια διαβαστε το αλλο θεμα που εχει ανοιξει με το κουνουπι και θα καταλαβεται...
και εγω τωρα το ειδα..εξιγει ακριβως τι κανει η πεθερα(κουνουπι) και πως σε περνανε γιατρελο οταν πας να το διωξεις..
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ!!


ξερεις κατι?οσο σημασια δινουμε τοσο αξια παιρνουν..εγω εζησα κοντα της 2 χρονια κ ειχα φτασει στα ορια της παρανοιας!με εβγαζε απο τα ρουχα μου στην κυριολεξια κ χωρις αφορμη..για το τιποτα!εδω κ κατι χρονια που ειμαι μακρια εχω βρει την ηρεμια μου γιατι δεν την βλεπω φυσικα κ δεν εχει με ποιον να ασχοληθει πια..γιατι με μενα ειχε κ μια ενασχοληση στον ελευθερο χρονο της..τωρα τι λεει πισω απο την πλατη μου,,αλλο θεμα αυτο..δεν ξερω κ ουτε θελω να μαθω..γιατι κατι θα λεει,,δεν μπορει! Mad Mad



το θεμα ειναι οτι καποια στιγμη απο τα πολλα το κουνουπι αφου σε εχει νευριαζει κ σου εχει χαλασει την ηρεμια να το βρεις κ να το λιωσεις..τουλαχιστον εγω αυτο κανω...χαχα ..η αντε βαζεις κ μια παστιλια κ το ζαλιζεις κ εχεις γλιτωσει για ολη την νυχτα κ κοιμασαι ηρεμα κ χαλαρα..

..με την πεθερα τι κανουμε μου λες?την λιωνουμε η την εξαφανιζουμε δια μαγειας?χαχα.. Smile

χαχα...έλα ντε??...δεν παινει τιποτα γιατι οι πεθερες ειναι κουνουπια...αλλα εφταψυχες σαν γατες..οτι και κανεις ξαναζωντανευουν οι ατιμες...

ξερω εγω?..ας μας λυπηθεί ο Θεούλης!!!

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elena25 έγραψε: Τι πάει να πει "διάλεξε φωτογραφίες;". Μπορεί κάποιες συγκεκριμένες φωτογραφίες να τις ήθελαν οι γονείς να τις έχουν μόνο αυτοί και κανείς άλλος! Λογικό; Και εν πάσει περιπτώσει, οι γονείς διαλλέγουν ποιες φωτογραφίες θα δώσουν στους άλλους και ποιες όχι.

Το παιδί είναι των γονιών και αυτοί αποφασίζουν ποιες στιγμές του θα μοιραστούν με τους άλλους και ποιες όχι.

Θα συμφωνήσω απόλυτα!!!!
Από πού και ως πού να διαλέξει μόνη της ποιές φωτό θα πάρει???? Και να υποθέσω έχει διαλέξει όσες είναι αυτή ,ό γιόκας της και το μωρό και εσύ πουθενά,ή γυρισμένη πλάτη? Η δική μου μετά το γάμο μου, αφού της δώσαμε άπειρες φωτό είχε κορνιζάρει 4-5 στο σπίτι της και σκεφτείται ποιός δεν ήταν σε καμιά ...η νύφη!!! Shocked Ναι ,ναι εγώ πουθενά! Λες και παντρεύτηκε μόνος του. Χα,χα!

Θα επανέλθω στο θέμα,

Το καλό σε ολο το θεμα ειναι πως για να τα κανει αυτα αισθανεται την καρεκλα της να τριζει..γιατι ξερει πως ο αντρας σου σε αγαπαει κλπ..και δεν της αρεσει..
Ομως...με τον αντρα σου πρεπει να το ξεκαθαρισεις!!! δεν μπορει να εχει μυστηκα απο εσενα ακομη και αν αυτο ειναι για κατι τελειως χαζο ...και αν σου πει σιγα μωρε δεν ειναι τιποτα ..πες του αφου δεν ειναι τιποτα γιατι δεν στο ειπε??

αΠΌ την άλλη φροντισε να σου γινει μαθημα (ολες παθαμε και μαθαμε...μην νομιζεις..) και οτι κανονιζεις φροντισε να μην εχει καμια προσβαση η πεθερα...αλλη φορα ο φωτπγραφος π.χ. να ειναι δικο σου...στα μερη σου και να συννενιησε εσυ!!...οχι ο αντρα σου !! γιατι θελει ακομη και ρο να ξεκολησει απο τα φουστανια της μαμας του(οπως οι πςερισσοτεροι αλλωστε!)...και σίγουρα όχι η πεθερα..


Respect Respect Respect
Για να συνοψίσω,αν δεν σε ενημέρωσε ο φωτογράφος ότι είναι έτοιμες,να τον βρίσεις!!! Αν εσύ άργησες να πας να πάρεις τα αρνητικά,λάθος τρομερό,αφού είναι κοντά της. Τελος πάντων,τώρα έγινε,εξηγήσου με τον άντρα σου και ξέχνα το και στην επόμενη βάφτιση,δικό σου φωτογράφο που να μην μιλάει ούτε ο άντρας σου.

Αχ,θα πω και τα δικά μου, να ξεσπαθώσω. Στην βάφτιση 1ου παιδιού της δώσαμε, της ακατανόμαστης, πάρα πολλές φωτό και έκανε θέμα γιατί ήθελε να της φτιάξουμε άλμπουμ ίδιο με το δικό μας!! Shocked Shocked Shocked Ναι,ναι. Σα το δικό μας. Από πού και ως πού??? Δικό μας είναι το παιδί,όποιος θέλει να έρθει σε μας να δει φωτό. Εσύ είσαι η γιαγιά. Κατάλαβες???? (φυσικά δεν της έφτιαξα)
Α, είχε βάλει και δικό της φωτογράφο, χωρίς να μας ρωτήσει,με την δικαιολογία ότι ήταν φτοχό παιδί της εκκλησίας. Δεν ήταν,ρώτησα. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! - Σελίδα 2 679259

Βλέπεις υπάρχουν και χειρότερα... Ηρέμησε και κάτι θα σκεφτείς...

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!
Το μεγάλη γυναίκα, δεν ήξερε, δεν παίζει στην περίπτωσή της.Μιλάμε για μια γυναίκα πανέξυπνη και παμπόνηρη που μπορεί να σε κάνει ότι θέλει.Εγώ το χάπατο, πίστεψα τόσα χρόνια επειδή μου φερόταν πάντα τέλεια ότι πραγματικά με συμπαθούσε και αυτά που έλεγε για μένα στις αρχές ότι ήταν απλά συκοφαντίες που μάθαινα από τρίτους.Με την αλλαγή της όμως αυτή κατάλαβα πως το έκαανε καθαρά για να έχει κοντά τον γιο της.Αφού γύρισε και είπε στην αδερφή μου, εμεις δεν τα πηγαίναμε καλά με την Κατερίνα στις αρχές, αλλά κατάφερα και την έφερα εκεί που ήθελα εγώ τώρα τώρα.Την μάνα μου την κοροϊδεύει γιατί είναι αγαθιάρα και απονήρευτη, ακόμα και μπροστά μου.Υπάρχει μια κοινή γνωστή την οποία, μου το έχει πει μεταξύ αστείου και σοβαρού,ότι την βάζει να λέει αυτά που θέλει στην μάνα μου(για να βγαίνει από πάνω αυτή σαν γιαγιά και να ψαρεύει και ότι μπορεί από την μάνα μου.
Είναι τόσο διπρόσωπη και δυστυχώς, αγνόησα το αρχικό ένστικτό μου για αυτήν και της άνοιξα και το σπίτι μου και την καρδιά μου και αυτή απλά με χειρίστηκε όπως γούσταρε.Όταν όμως αρνήθηκα να της παραδώσω και το παιδί μου, έπεσε το προσωπείο της.Δυστυχώς ο άντρας μου δεν πρόκειται ποτέ να το καταλάβει, γιατί κι αυτόν τον παίζει στα δάχτυλα.
Ο φωτογράφος είναι ο τελευταίος που φταίει θεωρώ.Αν αυτή πήγε και του είπε ότι εμείς τη στείλαμε, τι να της έλεγε.Δεν ξέρει και τι γίνεται.Και ξαναλέω.Αν με έπαιρνε να με ρωτήσει δεν θα της έλεγα όχι.Και ενώ έχει πάρει τις φωτογραφίες, με πήρε πριν λίγες μέρες τηλ. να ρωτήσει τι κάνει το μωρό αλλά για το θέμα ούτε κουβέντα.Λέτε να το ξέχασε?Αυτή δεν ξεχνάει τίποτα.Αλλά ήξερε τι έκανε.
Τι να πω?Ο άντρας μου να δούμε αν ποτέ το καταλάβει ότι πρέπει κάποια στιγμή να βγει από το βρακί της μάνας του καινα κοιτάξει την δικιά του οικογένεια.Αλλά δεν το βλέπω να γίνεται, κι επειδή όση συζήτηση κι αν γίνει, δεν παραδέχεται ότι μπορεί να έχουν λάθος οι δικοί του, θα κάνω όση υπομονή αντέχω, θα την πολεμίσω ύπουλα όπως αυτήν όσο μπορώ και θα δούμε ποια θα αντέξει.

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σαν τις κατσαριδες ειανι αυτες οι πεθερες ρε παιδι μου

κοιτα να σου πω εγω πχ δε θα νευριαζα αλλα οκ αμα σου τη σπαει θα χεις λογο.Ομως οσο και κακιστρω να ναι ο αντρας σου φταιει που δεν της εχει τριξει λιγο τα δοντακια να μαζευτει.Βρισκουν και τα κανουν οι απαισιες

και μενα τωρα η μανα του φιλου μου δε με παει ξυδι χεστηκα ομως κ αυτος εχει αρχ@δια της το ξεκοψε αυτη γουσταρω και θα την παντρευτω αμα γουσταρεις και θα της φερεσαι ΤΕΛΕΙΑ και στα παιδια της .Βραζει στο ζουμι της δε δινω σημασια ειλικρινα

οσο για την πρωην πεθερα μου και μενα στα βαφτισια ειχε ξεσπαθωσει ειναι αυτες οι μερες τους μπαινει ο διαολος και μετα υπομονη

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
phoenix έγραψε:σαν τις κατσαριδες ειανι αυτες οι πεθερες ρε παιδι μου

κοιτα να σου πω εγω πχ δε θα νευριαζα αλλα οκ αμα σου τη σπαει θα χεις λογο.Ομως οσο και κακιστρω να ναι ο αντρας σου φταιει που δεν της εχει τριξει λιγο τα δοντακια να μαζευτει.Βρισκουν και τα κανουν οι απαισιες

και μενα τωρα η μανα του φιλου μου δε με παει ξυδι χεστηκα ομως κ αυτος εχει αρχ@δια της το ξεκοψε αυτη γουσταρω και θα την παντρευτω αμα γουσταρεις και θα της φερεσαι ΤΕΛΕΙΑ και στα παιδια της .Βραζει στο ζουμι της δε δινω σημασια ειλικρινα

οσο για την πρωην πεθερα μου και μενα στα βαφτισια ειχε ξεσπαθωσει ειναι αυτες οι μερες τους μπαινει ο διαολος και μετα υπομονη


Θα συμφωνήσω απόλυτα. Και η δική μου και στα δυο βαφτίσια δεν μπορω να το πω καλύτερα... μπαινει ο διαολος μεσα της. Τό τί μου έκανε... Ίσα ίσα να σου χαλάσει τη χαρά σου βρε παιδί μου, να μην σε αφήνει να ευχαριστηθείς τίποτα. Και να στεναχωρε.ι και τον άντρα σου, ενώ έπρεπε να χαίρεται για τη βάφτιση του παιδιού του. Αλλά αυτοί φταίνε που δεν καταλαβαίνουν και δεν τα κόβουν από την αρχή.
Δεν ξέρω ειλικρινά τί τις πιάνει... Twisted Evil
Υπομονή....

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμ και εσυ 2 βαφτισεις εγω τα βαφτισα και τα 2 ιδια μερα και δεν της εδωσα τη χαρα...τελικα χωρισα με τον κανακαρη της και χωρισε και ο αλλος της γιος οποτε δεν εχει με τι να ασχοληθει εκει λιγο με τα δικαστηρια γελασε το στοματακι της τωρα βαριεται που ζει η σαφρακιασμενη

στη βαφτιση δε θελω να θυμαμαι τι εγινε ουτε γενικα στις "ομορφες"στιγμες παντα επικεντρωνομουν στα παιδια μου,τον αντρα(πλεον πρωην) και δεν τους εδινα σημασια οταν ημουν ομως πιο πιτσιρικα θυμαμαι να νιωθω ακομα το συναισθημα ποσο εκαιγαν τα ματια μου απο το κλαμα...

ομως σας ειπα και τωρα η σχεση που χω δεν εχουμε εγκριση της μαμας(στα αρχιδια μας και μας κωστης παλαμας) κ εγω αλλαξα ομως κοριτσια δε με νοιαζει πια.....ισως η ηλικια,ισως πως εχω τα παιδια που τα μεγαλωσα μονη, ισως οτι δεν θα κανω αλλο? ενα ειναι σιγουρο δε χαλιεμαι πια για δαυτες

και πιανει και το συναπαντημα τους η προταση δηλ αδερφαδες πεθερικων,συνυφαδες,κουνιαδες και λοιπα φιδια κολοβα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
phoenix έγραψε:εμ και εσυ 2 βαφτισεις εγω τα βαφτισα και τα 2 ιδια μερα και δεν της εδωσα τη χαρα...τελικα χωρισα με τον κανακαρη της και χωρισε και ο αλλος της γιος οποτε δεν εχει με τι να ασχοληθει εκει λιγο με τα δικαστηρια γελασε το στοματακι της τωρα βαριεται που ζει η σαφρακιασμενη

στη βαφτιση δε θελω να θυμαμαι τι εγινε ουτε γενικα στις "ομορφες"στιγμες παντα επικεντρωνομουν στα παιδια μου,τον αντρα(πλεον πρωην) και δεν τους εδινα σημασια οταν ημουν ομως πιο πιτσιρικα θυμαμαι να νιωθω ακομα το συναισθημα ποσο εκαιγαν τα ματια μου απο το κλαμα...

ομως σας ειπα και τωρα η σχεση που χω δεν εχουμε εγκριση της μαμας(στα αρχιδια μας και μας κωστης παλαμας) κ εγω αλλαξα ομως κοριτσια δε με νοιαζει πια.....ισως η ηλικια,ισως πως εχω τα παιδια που τα μεγαλωσα μονη, ισως οτι δεν θα κανω αλλο? ενα ειναι σιγουρο δε χαλιεμαι πια για δαυτες

και πιανει και το συναπαντημα τους η προταση δηλ αδερφαδες πεθερικων,συνυφαδες,κουνιαδες και λοιπα φιδια κολοβα


Ωχ...Θα αρχισουμε ολες μας τωρα σα τα κοκορια να λεμε για τις πεθερες και τα λοιπα κατακαημενα σογια των αντρων μας...Εγω λεω να κατεβουμε πορεια ρε...Τι λετε?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"]
phoenix έγραψε:
Ωχ...Θα αρχισουμε ολες μας τωρα σα τα κοκορια να λεμε για τις πεθερες και τα λοιπα κατακαημενα σογια των αντρων μας...Εγω λεω να κατεβουμε πορεια ρε...Τι λετε?

άσε βρε τον κοσμο να ξεσπαθωσει!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! - Σελίδα 2 215994 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! - Σελίδα 2 215994

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα...Προσπαθω να μην αρχισω με τα δικα μου γιατι θα στραβωσω και θα σκοτωθω με τον αλλον παλι....Χαχαχα...

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μα για αυτο δεν υπαρχει το φορυμ για να τα λεμε καλε πες τα σιγα

πορεια που?στο σπιτι της πεθερας απο κατω? η σε βουλη κτλ

εγω τις πορειες απο τοτε που φαγα το δακρυγονο τωρα με τους αγανακτισμενους τις εκοψα γιατι εχω και αναπνευστικο

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
phoenix έγραψε:μα για αυτο δεν υπαρχει το φορυμ για να τα λεμε καλε πες τα σιγα

πορεια που?στο σπιτι της πεθερας απο κατω? η σε βουλη κτλ

εγω τις πορειες απο τοτε που φαγα το δακρυγονο τωρα με τους αγανακτισμενους τις εκοψα γιατι εχω και αναπνευστικο

Στις πεθερες πορεια θα πηγαινουμε...και θα πεταμε μολωτοφ-σκατα των μωρων μας...Τι λετε?
{παει το θεμα της φρατζολιτσας μου}

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
phoenix έγραψε:μα για αυτο δεν υπαρχει το φορυμ για να τα λεμε καλε πες τα σιγα

πορεια που?στο σπιτι της πεθερας απο κατω? η σε βουλη κτλ

εγω τις πορειες απο τοτε που φαγα το δακρυγονο τωρα με τους αγανακτισμενους τις εκοψα γιατι εχω και αναπνευστικο


στο σπιτι της...?!....απαπαπααααα


ουτε απεξω δεν θελω να περασω...μου ερχεται η αρνητικη ενεργεια...με πιανει σε ακτινα πολλων χιλιομετρων...
τωρα που το σκεφτομαι η πεθερουλα ειναι αλλος ενας λογος που θα με εσπρωχνε στην μεταναστευση (που λεγαμε σε αλλο θεμα..)χαχα
γελαω μεν ..αλλα το λεω σοβαροτατα!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"]
phoenix έγραψε:
{παει το θεμα της φρατζολιτσας μου}


ναι δίκιο εχεις!!
συγνωμη φρατζολιτσα!!

εσυ τι θα κανεις τελικα με τις φωτο για να επανερθουμε στο θέμα??

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μπα δεν της το χαλας θα μπει να ξεσπαθωσει κ αλλο!!!!!

MAJA

MAJA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η πεθερά της, έχει έρθει ούτως ή άλλως εδώ και πολύ καιρό και τις είδε και παράγγειλε ποιες ήθελε

opos eipes PAREGGEILE,gia ton eyato tis aytes pou ithele,den pire dikes sou fotografies,opote aytes idies foto pou pire ekinh,tha tis exeis kai esy!EINAI DYPLES?
poio einai to problhma? Rolling Eyes

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="bou-boukitsa"]
tatijana έγραψε:
phoenix έγραψε:
{παει το θεμα της φρατζολιτσας μου}


ναι δίκιο εχεις!!
συγνωμη φρατζολιτσα!!

εσυ τι θα κανεις τελικα με τις φωτο για να επανερθουμε στο θέμα??

Δεν πειράζει βρε κορίτσια, τι να μου χαλάτε καλέ?Μια παρέα είμαστε εδώ και λέμε η καθεμία ότι θέλει για να ξεσκάμε κιόλας βρε αδερφέ.
Τι να κάνω με τις φωτογραφίες? Θα μου στείλει αύριο η αδερφή μου το cd με τα δείγματα για να διαλέξω ποιες θέλω.
Τι να κάνω άλλο?Να τσακωθώ πάλι με τον άντρα μου?Αφού δεν καταλαβαίνει ότι το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες, αλλά ο τρόπος και η συμπεριφορά της.Στην βάφτιση ερχότανε οι άσχετοι και μου λέγανε γιατί είναι έτσι η πεθερά σου και αυτός που είναι γιος της δεν κατάλαβε τίποτα?Αλλά είπαμε,η μαμά είναι πάντα μαμά.
Ξέρω πως λένε πως όταν έχεις παιδιά, μην κρίνεις και μην κοροϊδεύεις για να μην τα λουστείς, αλλά εύχομαι η κόρη μου όταν θα μεγαλώσει, να είναι ένα ανεξάρτητο παιδί που δεν θα θέλει να τρέχω από πίσω της. Θα είναι επιτυχία για μένα. Τον άντρα μου να δω πως θα τον μεγαλώσω!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAJA έγραψε: Η πεθερά της, έχει έρθει ούτως ή άλλως εδώ και πολύ καιρό και τις είδε και παράγγειλε ποιες ήθελε

opos eipes PAREGGEILE,gia ton eyato tis aytes pou ithele,den pire dikes sou fotografies,opote aytes idies foto pou pire ekinh,tha tis exeis kai esy!EINAI DYPLES?
poio einai to problhma? Rolling Eyes

xaxa...εσύ καλέ τωρα με ποιον έισαι??..ταυτίστηκες με την πεθερά??!!

γιατι όλες οι αλλες ταυτιστηκαμε με την κοπέλα...!!

φουτιτα

φουτιτα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
...αστα κοριτσια γιατι καμια φορα ..η ζωη σου τα φερνει αναποδα και εχεις πει πολλα και εχεις σκεφτει διαφορα και μετα μετανιωνεις.....
ειχα και εγω μια πεθερα ανακατωσουρα παντου χωνοταν και ολο προβληματα δημιουργουσε ...γεννησα το γιο και βοηθεια καμια ..τωρα γεννησα την κορη και περιμενε πως και πως να ακουσει το ονομα ...εγω ομως ..σκυλι μαυρο κουβεντα δεν της ελεγα ...αν θα το βγαλω πως θα το βγαλω .... δυο βδομαδες αφου γεννησα την κορη μου σκοτωθηκε σε τροχαιο μαζι με τον πεθερο μου...οπως ερχονταν να δειτην μικρη..το τι τυψεις εχω ...που δεν της το πα οτι θα βγαζα το ονομα της ..δε το φανταζεσται... τωρα καθομαι και σκεφτομαι ποσο με νευριαζε ποσο θυμωνα αλλα και την δε θα δινα να την ειχα εδω και ας με τρελαινε!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="fratzolaki"][quote="bou-boukitsa"][quote="tatijana"]
phoenix έγραψε:
{. Τον άντρα μου να δω πως θα τον μεγαλώσω!

τα είπες όλα τωρα!!!
πραγματιακ αν βρεις τρόπο πες μου και εμένα...γιατι και ο δικός μου τον υπνο του δικαίου κοιμάται όσον αφορά την μανούλα του...!!

47ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ( ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΖΙ)!!!!! - Σελίδα 2 Empty και εγω μαζι σου Τετ Οκτ 05, 2011 9:35 am

κατερινα καφιρα

κατερινα καφιρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορτιστσκι αχ και να ήξερες πόσοσ σε καταλαβαίνω και εγω έχω και τρία απλά να σου πώ θα συμφωνήσω με την βάνι και αλλα κορίτσι κάτσε ήρεμα αν πάιρνει απο λόγια και συζήτηση και πέστα με τον άνδρα σου αν δεν παιρνει μην κάτσεις να στεναχωρηθεις ή να αναλλωθεςι με καυγαδες δεν θα βγάλεις ακρη και εγω ΄τωρα ακολουθω αυτην την πρακτικη δεν δίνω καμία σημασια κάνω αυτο που θέλω εγω και το κυριοτερο σταματησα να του μιλάω πλέον για τους γονεις του και τουλάχιστον ειμαι ήρεμη εγω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις