Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι οτι σε τρεις εβδομαδες το πολυ γενναω και δεν μπορω να το συνειδητοποιησω!! Embarassed


με το καλό κορίτσι!

εμένα κοντεύει 2,5 χρονών και ακόμα δεν πιστεύω ώρες ώρες οτι αυτό το παιδί είναι δικό μου


να σου ζησει!!ξερεις δεν ειναι φοβος οσο ειναι το αγχος για την ολη διαδικασια και μετα τις πρωτες μερες με το μωρο!!οσο και να το περιμενα τωρα ξαφνικα σκεφτομαι πως γινεται να αγαπας αυτοματα εναν ανθρωπο που ερχεται τοσο ξαφνικα στην ζωη σου??δεν ξερβ αν με καταλαβαινεις!!

σε καταλαβαινω Αγαπη ειναι λογικα ολα αυτα τα συναισθηματα τωρα που κοντευει ο καιρος ...αν γινεται??? στην αρχη σε πιανει ενα αισθημα ευθυνης και λες πωπω δηλαδη τωρα απο μενα εξαρταται αυτο το πλασματακι και μετα η απολυτη αγαπη τιποτα αλλο δεν θα αγαπας πιο πολυ!!!!! ποτε γεννας?

Nena έγραψε:
mama katerina έγραψε:καλημερα σας!!!!! ευχαριστηθηκα υπνο!!!!!! Very Happy
Προκαλεις κοπελιά, προκαλεις... Θα σε αναφέρω στον αντμιν...

ωχ Νενα σε διαβασα! τι εχει ο μικρος? γιατι ετσι το βραδυ!??? το καλο ειναι πως δεν εχεις σφουγγαρισμα σημερα! χαχα


Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω τι έχει, μαλλον το δοντι ειναι, βγαζει κυνοδοντες, τη νυχτα ξυπνουσε, ηθελε γάλα, και τωρα τριγυρίζει με την κουβέρτα παραμάσχαλα σε όλο το σπίτι.
Θέλει να μασουλάει κάτι όλη την ωρα, εχω αποξηραμένη παπαγια και ανανα, και έμαθε το ντουλάπι που την έχω και μου δειχνει το ντουλάπι και φωναζει "α-να-να, α-να-να"...
Μαζι με τη γκρίνια, τις μύξες και τη φασαρία του... Επίσης έχει μια μελανια στο μάγουλο, τωρα την ειδα, κι ένα καρουμπαλο στο μέτωπο (κουνουπι φαινεται αυτο)...
Μια συνηθισμένη μέρα Razz Razz Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Δεν ξέρω τι έχει, μαλλον το δοντι ειναι, βγαζει κυνοδοντες, τη νυχτα ξυπνουσε, ηθελε γάλα, και τωρα τριγυρίζει με την κουβέρτα παραμάσχαλα σε όλο το σπίτι.
Θέλει να μασουλάει κάτι όλη την ωρα, εχω αποξηραμένη παπαγια και ανανα, και έμαθε το ντουλάπι που την έχω και μου δειχνει το ντουλάπι και φωναζει "α-να-να, α-να-να"...
Μαζι με τη γκρίνια, τις μύξες και τη φασαρία του... Επίσης έχει μια μελανια στο μάγουλο, τωρα την ειδα, κι ένα καρουμπαλο στο μέτωπο (κουνουπι φαινεται αυτο)...
Μια συνηθισμένη μέρα Razz Razz Razz

αχαχαχα ! ρε Νενα ! μπορει να ειναι οντως δοντι σε συνδυασμο με κρυωματακι και ηρθε και εδεσε! υπομονη!

βρε κοριτσια ξερει κανεις γα την παλλινδρομηση? ποτε φευγει? στη μεγαλη μου 5 μηνων ειχε φυγει ενω τωρα ακομη ταλαιπωρειται η μικρη μου

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι οτι σε τρεις εβδομαδες το πολυ γενναω και δεν μπορω να το συνειδητοποιησω!! Embarassed


με το καλό κορίτσι!

εμένα κοντεύει 2,5 χρονών και ακόμα δεν πιστεύω ώρες ώρες οτι αυτό το παιδί είναι δικό μου


να σου ζησει!!ξερεις δεν ειναι φοβος οσο ειναι το αγχος για την ολη διαδικασια και μετα τις πρωτες μερες με το μωρο!!οσο και να το περιμενα τωρα ξαφνικα σκεφτομαι πως γινεται να αγαπας αυτοματα εναν ανθρωπο που ερχεται τοσο ξαφνικα στην ζωη σου??δεν ξερβ αν με καταλαβαινεις!!

σε καταλαβαινω Αγαπη ειναι λογικα ολα αυτα τα συναισθηματα τωρα που κοντευει ο καιρος ...αν γινεται??? στην αρχη σε πιανει ενα αισθημα ευθυνης και λες πωπω δηλαδη τωρα απο μενα εξαρταται αυτο το πλασματακι και μετα η απολυτη αγαπη τιποτα αλλο δεν θα αγαπας πιο πολυ!!!!! ποτε γεννας?

Nena έγραψε:
mama katerina έγραψε:καλημερα σας!!!!! ευχαριστηθηκα υπνο!!!!!! Very Happy
Προκαλεις κοπελιά, προκαλεις... Θα σε αναφέρω στον αντμιν...

ωχ Νενα σε διαβασα! τι εχει ο μικρος? γιατι ετσι το βραδυ!??? το καλο ειναι πως δεν εχεις σφουγγαρισμα σημερα! χαχα




κατερινακι μου μπηκα στον μηνα στις 26 οποτε σε δυο τρεις εβδομαδες θα εχω γεννησει!! σορρυ που μπαινωβγαινω αλλα σιδερωνω......  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο εμενα.χθες εβλεπα τα ρουχα της μεγαλης μου της κορης και διαπιστωσα οτι δεν την κανουν.που σημαινει οτι πρεπει να παμε για ψωνια.πως ψηλωνουν ετσι αυτα τα παιδια!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ μολις βρηκα αυτο..

Η γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση είναι μια κατάσταση που με την πάροδο του χρόνου βελτιώνεται από μόνη της. H συντριπτική πλειοψηφία των περιστατικών αυτοθεραπεύεται μέχρι την ηλικία των 2 χρονών.  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 911307


*με το καλο Αγαπη η ουρα εμεινε Very Happy

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:ωχ μολις βρηκα αυτο..

Η γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση είναι μια κατάσταση που με την πάροδο του χρόνου βελτιώνεται από μόνη της. H συντριπτική πλειοψηφία των περιστατικών αυτοθεραπεύεται μέχρι την ηλικία των 2 χρονών.  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 911307


*με το καλο Αγαπη η ουρα εμεινε Very Happy


σε ευχαριστω πολυ κατερινα μου!!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 417472  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 417472

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!
περαστικα στα μωρα σας!!
τι κανετε ωρε????????? sunny sunny sunny

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι οτι σε τρεις εβδομαδες το πολυ γενναω και δεν μπορω να το συνειδητοποιησω!! Embarassed


με το καλό κορίτσι!

εμένα κοντεύει 2,5 χρονών και ακόμα δεν πιστεύω ώρες ώρες οτι αυτό το παιδί είναι δικό μου


να σου ζησει!!ξερεις δεν ειναι φοβος οσο ειναι το αγχος για την ολη διαδικασια και μετα τις πρωτες μερες με το μωρο!!οσο και να το περιμενα τωρα ξαφνικα σκεφτομαι πως γινεται να αγαπας αυτοματα εναν ανθρωπο που ερχεται τοσο ξαφνικα στην ζωη σου??δεν ξερβ αν με καταλαβαινεις!!


σε καταλαβαίνω απόλυτα.
η αλήθεια είναι οτι δεν θα το αγαπήσεις μόλις το δεις. για να είμαι πιο ακριβής δεν θα το αγαπήσεις τόσο πολύ μόλις το δεις όσο θα το αγαπήσεις αργότερα.
κάθε μέρα που θα περνάει θα το αγαπάς περισσότερο και κάθε μέρα θα σου φαίνεται οτι δεν γίνεται να το αγαπήσεις πιο πολύ.
είναι κάτι μαγικό

Ετσι ειναι...Το τι νιωθω τωρα που ειναι 8 μηνων...Δε μπορω να το περιγραψω....Ειναι κατι παρα πανω απο αγαπη και λατρεια..
Με το καλο αγαπη ολα καλα θα πανε...

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
florentiab έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι οτι σε τρεις εβδομαδες το πολυ γενναω και δεν μπορω να το συνειδητοποιησω!! Embarassed


με το καλό κορίτσι!

εμένα κοντεύει 2,5 χρονών και ακόμα δεν πιστεύω ώρες ώρες οτι αυτό το παιδί είναι δικό μου


να σου ζησει!!ξερεις δεν ειναι φοβος οσο ειναι το αγχος για την ολη διαδικασια και μετα τις πρωτες μερες με το μωρο!!οσο και να το περιμενα τωρα ξαφνικα σκεφτομαι πως γινεται να αγαπας αυτοματα εναν ανθρωπο που ερχεται τοσο ξαφνικα στην ζωη σου??δεν ξερβ αν με καταλαβαινεις!!


σε καταλαβαίνω απόλυτα.
η αλήθεια είναι οτι δεν θα το αγαπήσεις μόλις το δεις. για να είμαι πιο ακριβής δεν θα το αγαπήσεις τόσο πολύ μόλις το δεις όσο θα το αγαπήσεις αργότερα.
κάθε μέρα που θα περνάει θα το αγαπάς περισσότερο και κάθε μέρα θα σου φαίνεται οτι δεν γίνεται να το αγαπήσεις πιο πολύ.
είναι κάτι μαγικό

Ετσι ειναι...Το τι νιωθω τωρα που ειναι 8 μηνων...Δε μπορω να το περιγραψω....Ειναι κατι παρα πανω απο αγαπη και λατρεια..
Με το καλο αγαπη ολα καλα θα πανε...



σε ευχαριστω τατιανα μου!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 417472

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκεφτομαι οτι εχω απογοητευτει τοσο πολύ απο ενα ατομο και παρ'ολα αυτα δεν εχω δειξει τιποτα ακομα! Μαλλον κανω λαθος που ακουω τον αντρα μου που μου λεει οτι ο καθενας απλα κανει της επιλογες του και να μην δειξω τιποτα...

Θελω να πω τοσα πολλα αλλα δυστυχως ειναι λεπτο το θεμα!

Ουυυυυφ!!!

Το κρυο δεν μου κανει καλο το ειδατε ε;; Με πιανουν τα καταθλιπτικα μου! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Σκεφτομαι οτι εχω απογοητευτει τοσο πολύ απο ενα ατομο και παρ'ολα αυτα δεν εχω δειξει τιποτα ακομα! Μαλλον κανω λαθος που ακουω τον αντρα μου που μου λεει οτι ο καθενας απλα κανει της επιλογες του και να μην δειξω τιποτα...

Θελω να πω τοσα πολλα αλλα δυστυχως ειναι λεπτο το θεμα!

Ουυυυυφ!!!

Το κρυο δεν μου κανει καλο το ειδατε ε;; Με πιανουν τα καταθλιπτικα μου! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


πιστεύω οτι αν κάτι μας βασανίζει πρέπει να βγάζουμε από μέσα μας

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σκεφτομαι οτι αν συνεχισω να πινω αυτα τα μπουκαλακια σιδηρου πρωι βραδυ θα αρχισω να βλεπω εφιαλτες!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Σκεφτομαι οτι εχω απογοητευτει τοσο πολύ απο ενα ατομο και παρ'ολα αυτα δεν εχω δειξει τιποτα ακομα! Μαλλον κανω λαθος που ακουω τον αντρα μου που μου λεει οτι ο καθενας απλα κανει της επιλογες του και να μην δειξω τιποτα...

Θελω να πω τοσα πολλα αλλα δυστυχως ειναι λεπτο το θεμα!

Ουυυυυφ!!!

Το κρυο δεν μου κανει καλο το ειδατε ε;; Με πιανουν τα καταθλιπτικα μου! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

φιουχ ευτυχως δε σε απογοητευσα κι εγω σημερα!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
το γνωστο θεμα? Rolling Eyes

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
πιστεύω οτι αν κάτι μας βασανίζει πρέπει να βγάζουμε από μέσα μας

Ναι και εγω το πιστευω αλλα ειναι λιγο ιδιαιτερη περιπτωση δυστυχως!! Sad

Ευάκι έγραψε:
φιουχ ευτυχως δε σε απογοητευσα κι εγω σημερα!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
το γνωστο θεμα? Rolling Eyes

Εσυ δεν θα με απογοητευσεις ποτε!!! Οχι καλε το συγκεκριμενο ατομο δεν υπαρχει καν για μενα εδω και καιροοοοο!!!! Wink Wink Wink Wink Wink

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκέφτομαι ότι θέλω να σκοτώσω το γιό μου που έχει κάνει παπάρα το χέρι του με το να το τρώει, και τώρα τραγουδάει κιόλας με το χέρι στο στόμα... Rolling Eyes Rolling Eyes Μήπως να τον φασκιώσω καλύτερα αλλά σκάει ο τζίτζικας και εκτός αυτού θα έχω γκρίνια μετά....

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σιδερωσα ολα τα ρουχαλακια για τον μπεμπη και τωρα μπορω να το πω...... ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑΑΑΑΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!παει δεν αντεχο αλλο αυτο ηταν!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiph έγραψε:Σκέφτομαι ότι θέλω να σκοτώσω το γιό μου που έχει κάνει παπάρα το χέρι του με το να το τρώει, και τώρα τραγουδάει κιόλας με το χέρι στο στόμα... Rolling Eyes Rolling Eyes Μήπως να τον φασκιώσω καλύτερα αλλά σκάει ο τζίτζικας και εκτός αυτού θα έχω γκρίνια μετά....


αχουυυ!!!τι πλακα θα εχει!!!αστο βρε το μωρακι να κανει τα δικα του!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 215994

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη 25 έγραψε:σιδερωσα ολα τα ρουχαλακια για τον μπεμπη και τωρα μπορω να το πω...... ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑΑΑΑΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!παει δεν αντεχο αλλο αυτο ηταν!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182


Αχ εγώ ήμουν τυχερή! Μέχρι και πριν λίγες μέρες ερχόταν η μαμά μου για σίδερο!!!! Βέβαια εγώ δεν γλύτωσα τα χειμωνιάτικα που μου έστειλαν! Τα σιδέρωσα όλα!!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiph έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σιδερωσα ολα τα ρουχαλακια για τον μπεμπη και τωρα μπορω να το πω...... ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑΑΑΑΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!παει δεν αντεχο αλλο αυτο ηταν!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182


Αχ εγώ ήμουν τυχερή! Μέχρι και πριν λίγες μέρες ερχόταν η μαμά μου για σίδερο!!!! Βέβαια εγώ δεν γλύτωσα τα χειμωνιάτικα που μου έστειλαν! Τα σιδέρωσα όλα!!!
αχ εγω σκεφτομαι οτι τελειωσα τις βαριες δουλειες που ειχα να κανω. επισης σκεφτομαι οτι ο γειτονας ειναι μεγαλο πραγμα και αν πεσεις σε κομπλεξικους την εκανες !!!! θελω να τους δειρω

http://hawk-girl.blogspot.com/

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiph έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:σιδερωσα ολα τα ρουχαλακια για τον μπεμπη και τωρα μπορω να το πω...... ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑΑΑΑΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!παει δεν αντεχο αλλο αυτο ηταν!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 585182


Αχ εγώ ήμουν τυχερή! Μέχρι και πριν λίγες μέρες ερχόταν η μαμά μου για σίδερο!!!! Βέβαια εγώ δεν γλύτωσα τα χειμωνιάτικα που μου έστειλαν! Τα σιδέρωσα όλα!!!



δυστηχως εγω δεν εχω την βοηθεια που θα ηθελα και τα κανω ολα μονη μου!!!ε δεν ειναι και οτι πιο ευκολο για ετοιμογεννη!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 6 534787

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:σκεφτομαι οτι σε τρεις εβδομαδες το πολυ γενναω και δεν μπορω να το συνειδητοποιησω!! Embarassed

με το καλο!αντε να μπεις και εσυ στο club "γιατι δεν κοιμαται μονο του?γιατι ξυπναει κ πειναει?γιατι εχει κολικους?γιατι κλαιει?γιατι...?γιατι...?γιατι...?" κ μετα απο λιγο στο αλλο club "δεν θελω να το ακουμπανε/φιλανε/χαιδευουνε/κοιτανε/μιλανε..ειμαι παραλογη?" Razz Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νιωθω τοσο κυρια αυτη τη στιγμη...μου το ειπε και το τρολ!!!!!!!
ειπε "αυτες οι κυριες" και αναφεροταν σε μενα!!!!!!!!
τοσο καιρο εδω μεσα ολες ευακι και ευακι καμια δε με ειπε κυρια...επρεπε ενα τρολ 2 ημερων να αναγνωρισει την αξια μου...φτου σας και παλι φτου σας!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:νιωθω τοσο κυρια αυτη τη στιγμη...μου το ειπε και το τρολ!!!!!!!
ειπε "αυτες οι κυριες" και αναφεροταν σε μενα!!!!!!!!
τοσο καιρο εδω μεσα ολες ευακι και ευακι καμια δε με ειπε κυρια...επρεπε ενα τρολ 2 ημερων να αναγνωρισει την αξια μου...φτου σας και παλι φτου σας!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Very Happy Very Happy

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
Ευάκι έγραψε:νιωθω τοσο κυρια αυτη τη στιγμη...μου το ειπε και το τρολ!!!!!!!
ειπε "αυτες οι κυριες" και αναφεροταν σε μενα!!!!!!!!
τοσο καιρο εδω μεσα ολες ευακι και ευακι καμια δε με ειπε κυρια...επρεπε ενα τρολ 2 ημερων να αναγνωρισει την αξια μου...φτου σας και παλι φτου σας!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Very Happy Very Happy

ειδατε να που γινετε και ενα καλο!!! κυρια κυρια!!!!!!! Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις