Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μας ηρθε προσκληση για γενεθλια χωρις να γραφει το ονομα του γενεθλιάζοντος τεκνου απο κάτω!

Εβαλε κι ο αντρας μου τον Αυτια πρωι πρωι, του λεω αν δε θες να σε χωρισω αλλαξέ το, αλλά ετσι ειναι αυτος, θελει να φορτωνει.. Ας απολαυσω τον καφε μου βλέποντας ΝΕΤ ... ... ...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας..εγω θα απολαυσω τον καφε μου στο όρθιο γιατι πρεπει να τελειωσω τις χοντρες δουλειες πριν ξυπνησει η φουσκάρα. Very Happy
κ εγω ενα βααζο πηρα κ εκανα καφε- ελα μου ομως που δεν τον πέτυχα.....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Μας ηρθε προσκληση για γενεθλια χωρις να γραφει το ονομα του γενεθλιάζοντος τεκνου απο κάτω!

Εβαλε κι ο αντρας μου τον Αυτια πρωι πρωι, του λεω αν δε θες να σε χωρισω αλλαξέ το, αλλά ετσι ειναι αυτος, θελει να φορτωνει.. Ας απολαυσω τον καφε μου βλέποντας ΝΕΤ ... ... ...

αφου ξερουν οτι θα ειστε αγγλια και δε θα παραστειτε γι'αυτο καλε!!!! Razz Razz νετ ε? Shocked θες να σου στειλω και τον αντρα μου να ησυχασει το κεφαλι μου για λιγες ωρες?! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

koukida έγραψε:καλημερα σας..εγω θα απολαυσω τον καφε μου στο όρθιο γιατι πρεπει να τελειωσω τις χοντρες δουλειες πριν ξυπνησει η φουσκάρα. Very Happy
κ εγω ενα βααζο πηρα κ εκανα καφε- ελα μου ομως που δεν τον πέτυχα.....

βαζο ε?σα τα μουτρα της σε εκανε η κακη σου παρεα!!! Razz

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου λέτε γιατί το καλό μου το μωρό, σήμερα που έπρεπε να σηκωθώ από τις 7 εγώ αυτός ακόμα κοιμάται;;;; Θέλει να με τρελάνει τελείως;;;;; Mad Mad Mad

Βέβαια με άφησε και κοιμήθηκα από τις 10.30 αλλά ξυπνήσαμε στις 1.30, στις 5.30 και στις 7. Και τώρα κοιμάται του καλού καιρού! Και εννοείται το μεσημέρι που θα θέλω εγώ να κοιμηθώ αυτός θα είναι ξύπνιος! Mad Mad Mad

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:βαζο ε?σα τα μουτρα της σε εκανε η κακη σου παρεα!!! Razz

Ιιιιιιιι... εμενα εννοει τουτη?? εχε χαρη που ειμαι Αγγλια, αλλιως θα ερχομουν και θα σου εβγαζα μαλλι μαλλι την τριχα.. Razz

Κουκιδα, ο καλος ο καφες μονο συνοδεια Λε-Πα πινεται... Χτες πολυ ιντελεκτουέλ μας την έπαιξε ο παιδοτοπος, ουτε ενα μπουζουκι δεν έβαλε...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε: και βιβιαν σε αγαπω!!!!!!!!!!!!

Εγω να δεις πόσο σε αγαπαω!!!! Παρα πολύ κοριτσακι μου!!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 669659

Καληνυχτα ομορφουλες μου!!!!(μονη με αφηνετε)!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 534787  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 534787

οι αγαπη,ειμαι και εγω εδω!τωρα μπηκα δλδ.
Ειδα κ την ομορφη σημερα στο allouette,το πα κ στην πωλητρια "ειναι παιδι μιας φιλης μου απο το φορουμ"...ετσι ακριβως ειπα,το χασε λιγο η πωλητρια αλλα δε βαριεσαι...μηπως θα με ξαναδει?


ακριβώς το ίδιο είπα κι εγώ στην πωλήτρια στο mall!!!!!!!!
αν πέσαμε και στην ίδια θα την τρελάναμε τελείως. θα αναρρωτιέται γιατί κι αυτή δεν ξέρει αυτό το μωρό! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπονζουρ Φλωρανς! Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

οι αγαπη,ειμαι και εγω εδω!τωρα μπηκα δλδ.
Ειδα κ την ομορφη σημερα στο allouette,το πα κ στην πωλητρια "ειναι παιδι μιας φιλης μου απο το φορουμ"...ετσι ακριβως ειπα,το χασε λιγο η πωλητρια αλλα δε βαριεσαι...μηπως θα με ξαναδει?[/quote]


ακριβώς το ίδιο είπα κι εγώ στην πωλήτρια στο mall!!!!!!!!
αν πέσαμε και στην ίδια θα την τρελάναμε τελείως. θα αναρρωτιέται γιατί κι αυτή δεν ξέρει αυτό το μωρό! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]

μπηκα κ θα εγραφα καντηλια απ τα νευρα αλλα με προλαβες Φλω Laughing Laughing μου φτιαξες την διαθεση!εισαι μια τρελογκαααααα! Laughing Laughing Laughing

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε: Ας απολαυσω τον καφε μου βλέποντας ΝΕΤ ... ... ...


δεν πινετε τσαϊ εκει πανω μιλαιδη? Razz


ας πνικει καποιος τον κηπουρο  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 679259  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 679259 με το πριονι απ το πρωι,εχει κοψει οτι δεντρο εχουμε....σκουζουν κ τα μικρα γιατι φοβουνται...ελεος ρε πουτη μουυυυ  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 311356

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:βαζο ε?σα τα μουτρα της σε εκανε η κακη σου παρεα!!! Razz

Ιιιιιιιι... εμενα εννοει τουτη?? εχε χαρη που ειμαι Αγγλια, αλλιως θα ερχομουν και θα σου εβγαζα μαλλι μαλλι την τριχα.. Razz

Κουκιδα, ο καλος ο καφες μονο συνοδεια Λε-Πα πινεται... Χτες πολυ ιντελεκτουέλ μας την έπαιξε ο παιδοτοπος, ουτε ενα μπουζουκι δεν έβαλε...

ετσι το λετε στις αγγλιες το "τριχα τριχα το μαλλι"????? Razz Razz Razz Razz

Nena έγραψε:Μπονζουρ Φλωρανς! Very Happy

ΝΕΝΑ!!!!τωρα και στας βερσαλλιας!!!!!προλαβετε!!!!!!!!!!! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Nena έγραψε: Ας απολαυσω τον καφε μου βλέποντας ΝΕΤ ... ... ...


δεν πινετε τσαϊ εκει πανω μιλαιδη? Razz


ας πνικει καποιος τον κηπουρο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] με το πριονι απ το πρωι,εχει κοψει οτι δεντρο εχουμε....σκουζουν κ τα μικρα γιατι φοβουνται...ελεος ρε πουτη μουυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

λιτσακι δεν εχετε καμια μικρουλα πεταχτουλα να καλε σαν τις 20χρονες φοιτητριες μας που γκαστρωνονται αβερτα να του την πεταξετε νεγκλιζε μπροστα του να αφησει το πριονι και να πιασει κανα αλλο εργαλειο να ησυχασετε???? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
υγ εξακολουθω να μην ειμαι και πολυ καλα,μη με πολυλαμβανετε υποψιν σας!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ευάκι στις Τετ Οκτ 05, 2011 11:06 pm, 1 φορά

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πινουμε τσάι, και σηκώνουμε και το μικρο μας δαχτυλάκι, my dear.. Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:βαζο ε?σα τα μουτρα της σε εκανε η κακη σου παρεα!!! Razz

Ιιιιιιιι... εμενα εννοει τουτη?? εχε χαρη που ειμαι Αγγλια, αλλιως θα ερχομουν και θα σου εβγαζα μαλλι μαλλι την τριχα.. Razz

Κουκιδα, ο καλος ο καφες μονο συνοδεια Λε-Πα πινεται... Χτες πολυ ιντελεκτουέλ μας την έπαιξε ο παιδοτοπος, ουτε ενα μπουζουκι δεν έβαλε...

ετσι το λετε στις αγγλιες το "τριχα τριχα το μαλλι"????? Razz Razz Razz Razz

Nena έγραψε:Μπονζουρ Φλωρανς! Very Happy

ΝΕΝΑ!!!!τωρα και στας βερσαλλιας!!!!!προλαβετε!!!!!!!!!!! Razz

"Mαλλι-μαλλι την τριχα σου" το ειχε πει ο Βουτσας σε μια παμπάλαια σειρα "Ο Ανδροκλής κ τα λιοντάρια του" (πού να το θυμάσαι εσυ, ήταν συγχρονο με τα φοφικο Razz , πιθανότατα και με τον Πόντιο Πιλάτο..) και το λεώ ετσι, εξεπιτουτου, οχι κατα λάθος!

Βερσαλλίες, tres banal, εδω στη Χρυσουπολη να δεις πολυτέλειες!!! (οτι θα γνωρίζατε ΔΥΟ ατομα απο τας Χρυσουπολεις dears το περιμένατε?? Ζαμαι!)

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Σκέφτομαι ότι θα είναι δυσκολο να γίνουν παρεξηγήσεις στο νέο θέμα που άνοιξα σήμερα...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Καλημέρα! Σκέφτομαι ότι θα είναι δυσκολο να γίνουν παρεξηγήσεις στο νέο θέμα που άνοιξα σήμερα...


Κάλημέρα Μαράκι
αν υπάρχει διάθεση όλα γίνονται  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 215994  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 215994

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κούκλες! Διάβασα τί έχετε γράψει από το πρωί και σκάω στα γέλια με την κιουρία Ευα και την Νένα. Μαράκι, μην το λες θα μας ματιάσεις!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
litsakos έγραψε:
Nena έγραψε: Ας απολαυσω τον καφε μου βλέποντας ΝΕΤ ... ... ...


δεν πινετε τσαϊ εκει πανω μιλαιδη? Razz


ας πνικει καποιος τον κηπουρο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] με το πριονι απ το πρωι,εχει κοψει οτι δεντρο εχουμε....σκουζουν κ τα μικρα γιατι φοβουνται...ελεος ρε πουτη μουυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

λιτσακι δεν εχετε καμια μικρουλα πεταχτουλα να καλε σαν τις 20χρονες φοιτητριες μας που γκαστρωνονται αβερτα να του την πεταξετε νεγκλιζε μπροστα του να αφησει το πριονι και να πιασει κανα αλλο εργαλειο να ησυχασετε???? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
υγ εξακολουθω να μην ειμαι και πολυ καλα,μη με πολυλαμβανετε υποψιν σας!

χαχαχ!οχι βρεεε!αυτες τις κραταμε εδω για δικη μας καταναλωση,που θα ξεδινουμε κ μεις?πλακωνεσαι με τον αντρα/σε εχει φαει η γκρινια του μικρου/τα χεις παρει με την πεθερα-βαρα κ εσυ μια φοιτητρια!μπορεις!
by the way εχουμε καμια φρεσκια να σπαρταραει??εχω πολλααααα νευρα σημερααα!

Nena έγραψε:Πινουμε τσάι, και σηκώνουμε και το μικρο μας δαχτυλάκι, my dear.. Razz


the rain in spain stays mainly in the plain! Cool Laughing

MariaM έγραψε:Καλημέρα! Σκέφτομαι ότι θα είναι δυσκολο να γίνουν παρεξηγήσεις στο νέο θέμα που άνοιξα σήμερα...

μας υποτιμας Μαρακι... Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
MariaM έγραψε:Καλημέρα! Σκέφτομαι ότι θα είναι δυσκολο να γίνουν παρεξηγήσεις στο νέο θέμα που άνοιξα σήμερα...


Κάλημέρα Μαράκι
αν υπάρχει διάθεση όλα γίνονται  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 215994  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 215994

ετσι,ετσι...εισαι ο ανθρωπος μου,οβερ Cool

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Καλημέρα! Σκέφτομαι ότι θα είναι δυσκολο να γίνουν παρεξηγήσεις στο νέο θέμα που άνοιξα σήμερα...

μαρακι διαβασα με πολλη προσοχη το θεμα σου και εχω να πω οτι διαφωνω!μπορω ανετα να σου ανοιξω ενα πατιρντι εδω ετσι για πλακα!!!!δε το κανω ομως γιατι σε αγαπω!
υγ λιτσακι αν θες να ξεσπασεις καπου πανε στο καινουριο θεμα της μαριας!θα το κανουν που θα το κανουν μπουρδ@λο μεχρι το βραδυ,ας το κανουμε εμεις να το ευχαριστηθουμε βρε αδερφε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κούκλες! Διάβασα τί έχετε γράψει από το πρωί και σκάω στα γέλια με την κιουρία Ευα και την Νένα. Μαράκι, μην το λες θα μας ματιάσεις!


ναι ναι βέβαια!
γι αυτό γίνεται της τρελλής κάθε τόσο, γιατί μας ματιάζει η Μαρία.
α ρε Μαρία με το μάτι σου.... Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κούκλες! Διάβασα τί έχετε γράψει από το πρωί και σκάω στα γέλια με την κιουρία Ευα και την Νένα. Μαράκι, μην το λες θα μας ματιάσεις!

Για μένα δεν εχει τίτλο??? Εγω δεν ειμαι κιουρια δηλαδη??? Shocked Shocked Shocked Να το πάρω προσωπικά τωρα?? Να ανοιξω θεμα "Κι εγω ειμαι κιουρια"??? Να σε αναφερω στον αντμιν??? Ε? Ε? Ε?
Πάω να μαζεψω ενα πλυντηριο και να απλώσω το άλλο, κοιταξτε να εχετε αναθεωρησει μεχρι να ερθω αλλιως θα το κάνω θέμα. Razz
Και να μην αρχισω και για το βιντεο της ΜαριαςΜ... Θα επανελθω να αναλυσω τις ενστάσεις μου με επιχειρήματα, slidew και ετεροαναφορές σε παλαιότερες δημοσιεύσεις.
Σακ βουαγιάζ! (το δουλεύω το γαλλικο βρε παιδακι μου, η Λιζα στο Μπακινγκχαμ ολο Γάλλους καλουσε στο τσάι)

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιτσάκι γιατί τόσα νεύρα;
καλά κι εγώ έχω σήμερις νεύρα. Twisted Evil μήπως έχουμε πανσέληνο; μήπως είναι ανάδρομος ο Ερμής;

κυρία Εύα πολύ καλή ιδέα. πάω στο καινούργιο θέμα να πιάσω δουλειά  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 215994

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
mamamatina έγραψε:Καλημέρα κούκλες! Διάβασα τί έχετε γράψει από το πρωί και σκάω στα γέλια με την κιουρία Ευα και την Νένα. Μαράκι, μην το λες θα μας ματιάσεις!

Για μένα δεν εχει τίτλο??? Εγω δεν ειμαι κιουρια δηλαδη??? Shocked Shocked Shocked Να το πάρω προσωπικά τωρα?? Να ανοιξω θεμα "Κι εγω ειμαι κιουρια"??? Να σε αναφερω στον αντμιν??? Ε? Ε? Ε?
Πάω να μαζεψω ενα πλυντηριο και να απλώσω το άλλο, κοιταξτε να εχετε αναθεωρησει μεχρι να ερθω αλλιως θα το κάνω θέμα. Razz
Και να μην αρχισω και για το βιντεο της ΜαριαςΜ... Θα επανελθω να αναλυσω τις ενστάσεις μου με επιχειρήματα, slidew και ετεροαναφορές σε παλαιότερες δημοσιεύσεις.
Σακ βουαγιάζ! (το δουλεύω το γαλλικο βρε παιδακι μου, η Λιζα στο Μπακινγκχαμ ολο Γάλλους καλουσε στο τσάι)



madame/mrs/κυρία Νένα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
MariaM έγραψε:Καλημέρα! Σκέφτομαι ότι θα είναι δυσκολο να γίνουν παρεξηγήσεις στο νέο θέμα που άνοιξα σήμερα...

μαρακι διαβασα με πολλη προσοχη το θεμα σου και εχω να πω οτι διαφωνω!μπορω ανετα να σου ανοιξω ενα πατιρντι εδω ετσι για πλακα!!!!δε το κανω ομως γιατι σε αγαπω!
υγ λιτσακι αν θες να ξεσπασεις καπου πανε στο καινουριο θεμα της μαριας!θα το κανουν που θα το κανουν μπουρδ@λο μεχρι το βραδυ,ας το κανουμε εμεις να το ευχαριστηθουμε βρε αδερφε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι θεμα ΚΟΛΑΦΟΣ! Laughing Laughing κ καλα το βαλε τωρα για να μας κανει την οικολογα,ειμαστε κατωτερες εμεις καταλαβες?δεν την ξερω νομιζεις,απ την αρχη φαινοταν τι ειναι!
(σημειωση: εχω σταματησει να σφουγγαριζω με χλωρινη καθημερινα μετα απο ενα προσβλητικο σχολιο της Νενας οτι καταστρεφω τον υδροφορο οριζοντα  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 25 215994 )

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις