Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε Κατερινακι? ρε που εμπλεξε η γυναικα... Sad
Να σου πω ενα παρομοιο σκηνικο με την θεια μου, την ενοχλουσε μια συναδελφος της τρελλη -σαν αυτη που ενοχλει την μαμα σου- πολυ καιρο,την επαιρναν σπιτι κ την απειλουσαν αυτη κ ο αντρας της. Πηγα την θεια στην αστυνομια και εκει τους εκαναν συσταση οτι αν συμβει κατι στην θεια μου θα ειναι οι πρωτοι που θα "μαζεψουν".Αυτη εκοψε την παρενοχληση στην δουλεια αλλα συνεχισαν τα τηλεφωνηματα κ επειδη η θεια μου ειχε πανικοβληθει η γυναικα πηρε η ξαδερφη μου (η κορη της δλδ) τηλεφωνο την τρελλη κ τον αντρα της και τους αρχισε τα καντηλια. Τους απειλησε κ αυτη,μονο ετσι σταματησαν.Η αστυνομια -μας ειπαν - οτι δεν μπορουν να κανουν κατι παραπανω απο μια συσταση,οποτε αναγκαστηκε να φερθει το ιδιο. Μηπως να τους ετριζε τα δοντια καποιος δικος σας?Αντρας κατα προτιμηση...Δεν ξερω τι κουμασια ειναι αυτοι που σας ενοχλουν βεβαια αλλα μονο αυτο μπορω να σκεφτω σαν εσχατη λυση.Κουραγιο ρε συ,παρτην σπιτι την μαμα σου να μην εχεις και εσυ αγχος.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΟΤΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑΝΑΚΙΑ ΝΙΕΝΤΕ!!! Ο ΤΟΥΡΛΟΚΩΛΗΣ!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
MariaM έγραψε:
desT έγραψε:
Λίτσα έχω και εγώ γιο...
...ααα ξέχασα τον έταξα στην Βίβιαν... αν γουστάρει φρυδάτους άντρες φουλ τεστοστερόνη Wink


Ελπίζω να μην χαλβαδιάζεις της αγένητη Σίλια ε;;; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαράκι μου, σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να σου πάρω τη νύφη... εγώ για την "γεννημένη" λέω, την σταρ... φυσικά η τελική απόφαση είναι πάντα της νύφης, αλλά καλοπιάνουμε λίγο και τη συμπεθέρα.

MariaM έγραψε:
desT έγραψε:
MariaM έγραψε:
desT έγραψε:
Λίτσα έχω και εγώ γιο...
...ααα ξέχασα τον έταξα στην Βίβιαν... αν γουστάρει φρυδάτους άντρες φουλ τεστοστερόνη Wink


Ελπίζω να μην χαλβαδιάζεις της αγένητη Σίλια ε;;; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαράκι μου, σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να σου πάρω τη νύφη... εγώ για την "γεννημένη" λέω, την σταρ... φυσικά η τελική απόφαση είναι πάντα της νύφης, αλλά καλοπιάνουμε λίγο και τη συμπεθέρα.

Α, ωραία! Σιγά καλέ ποιος τις ρωτάει τις νύφες... Laughing Laughing Laughing Laughing Ωραία! Θα διπλοσυμπεθεριάσουμε και εμεις!



Βιβιαν τι γινεται εδω?θα μας ρωτησει κανενας τη γνωμη μας?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:καλα, κατερινα κουφαθηκα! μα ειναι δυνατον? οπωσδηποτε να κανετε κατι, ειτε εισαγγελεας ειναι αυτο, ειτε κατι αλλο. να τους κοπει και λιγο ο βηχας, αντε γιατι.

η αληθεια ειναι πως ηρεμησανε μολις ειδαν αστυνομια..αλλα που ξερω εγω πως δεν της το φυλανε? ουφφ! Crying or Very sad

litsakos έγραψε:τι εγινε Κατερινακι? ρε που εμπλεξε η γυναικα... Sad
Να σου πω ενα παρομοιο σκηνικο με την θεια μου, την ενοχλουσε μια συναδελφος της τρελλη -σαν αυτη που ενοχλει την μαμα σου- πολυ καιρο,την επαιρναν σπιτι κ την απειλουσαν αυτη κ ο αντρας της. Πηγα την θεια στην αστυνομια και εκει τους εκαναν συσταση οτι αν συμβει κατι στην θεια μου θα ειναι οι πρωτοι που θα "μαζεψουν".Αυτη εκοψε την παρενοχληση στην δουλεια αλλα συνεχισαν τα τηλεφωνηματα κ επειδη η θεια μου ειχε πανικοβληθει η γυναικα πηρε η ξαδερφη μου (η κορη της δλδ) τηλεφωνο την τρελλη κ τον αντρα της και τους αρχισε τα καντηλια. Τους απειλησε κ αυτη,μονο ετσι σταματησαν.Η αστυνομια -μας ειπαν - οτι δεν μπορουν να κανουν κατι παραπανω απο μια συσταση,οποτε αναγκαστηκε να φερθει το ιδιο. Μηπως να τους ετριζε τα δοντια καποιος δικος σας?Αντρας κατα προτιμηση...Δεν ξερω τι κουμασια ειναι αυτοι που σας ενοχλουν βεβαια αλλα μονο αυτο μπορω να σκεφτω σαν εσχατη λυση.Κουραγιο ρε συ,παρτην σπιτι την μαμα σου να μην εχεις και εσυ αγχος.

ναι ειναι να μην μπλεξεις με τρελους! οχι δεν τους αφησαμε ετσι κι εγω μιλησα στην κορη της και ο αντρας μου τους ετριξε για τα καλα τα δοντια μετα ηρθε και ο κουνιαδος μου και ειδανε πως υπαρχουν ατομα και δεν ειναι ξεκρεμαστη στον αδερφο μου μονο δεν ειπα τιποτα γιατι δεν ξερω πως θα αντιδρασει τωρα που του μιλησα τα εβαλε και με τη μαμα μου! η αληθεια ειναι τοσο καιρο δεν ανακατευτηκε κανεις γιατι σεβαστηκαμε την κατασταση της αλλα ναι τους τα τριξαμε τα δοντια σημερα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης σημερα ο αντρας μου μου εκανε νυξη για να παμε Αυστραλια! κανουνε προσληψεις και υπαρχει θεση και για την ειδικοτητα του! δεν περιμενα πως θα ερθω σε αυτο το διλημμα τοσο γρηγορα!..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kατερινα ευχομαι να συμμαζευτούν...πωπω τι πραγματα εινα ιαυτα...εχει ξεφυγει ο κοσμος..... Shocked Shocked
τωρα λιγο που θα δουν οτι δεν μενετε με σταυρωμενα χερια πιστυω θα κουλάρουν λιγο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:επισης σημερα ο αντρας μου μου εκανε νυξη για να παμε Αυστραλια! κανουνε προσληψεις και υπαρχει θεση και για την ειδικοτητα του! δεν περιμενα πως θα ερθω σε αυτο το διλημμα τοσο γρηγορα!..

εγω θα πω πατε οπου θελετε αλλα ετσι και δε βαλεις ιντερνετ και χαθεις εκει χαζευοντας τα κανγουρω θα ερθω και θα σε μαδησω!!!!!!!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΟΤΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑΝΑΚΙΑ ΝΙΕΝΤΕ!!! Ο ΤΟΥΡΛΟΚΩΛΗΣ!!!!

ααα τι καλός! I love you I love you
ετσι κοιμαται κ η δικια μου - αγκαλιά με αρκουδακια παντα..!! I love you I love you

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πώς κλίνεται το ρήμα πτωχεύω;
Εγώ πτωχεύω
εσύ κερδίζεις
αυτός πλουτίζει
εμείς πεινάμε
εσείς τα τρώτε
αυτοί μας πηδάνε..!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζισους, σημεια και τερατα στο φορουμ. Μαλλιοτραβηχτηκατε σε κανενα θεμα ακομα?? Να μην ψαχνω άδικα.

Καλλιοπίτσα, αναλαμβάνω να αποτελειώσω διπλωματικές, πτυχιακες, εργασίες, εργαστήρια και όλα σε πολύ καλή τιμή.

Όσες εχουν κόρες να σκεφτουν κι εμας τις μάνες με τους δυο γιους και με καμια κόρη, και ας μας φυλάξουν ενα κορίτσι, να δουμε κι εμεις τα παιδάκια μας καλοπαντρεμένα, να γινουμε κι εμείς πεθερές. Κι οσοες εχουν ηδη ταξει τα κορίτσια τους, μπορώ να στειλω φωτο των υιών και να τα ξετάξουν αμέσως. Στην ανάγκη, κάντε άλλο ένα κορίτσι.. πολλά ζητάμε??

Δεσποινα, ασε την ΚΥΡΙΑ να λέει οτι θελει για την Αγγλία, εμεις Γερμανια θα πάμε, και δεν το ξεχνάω. Τη συνταγη απο την κετσαπ θελω να μου στειλεις καποια στιγμή γιατι δεν θυμάμαι σε ποιο θεμα ειναι, και όχι τίποτα άλλο, κοκορεύτηκα και στη μάνα μου οτι εχω μια τελεια συνταγη και μου εφερε κι ενα καζανι ντοματες Rolling Eyes

Η κουκίδα εθεάθη χθες με κάκιστη παρέα, να φραπεδιάζεται αναισχυντως εις παιδοτοπους, εχουσα το τεκνον της εις μικραν απόστασιν απο την κάκιστη παρέα. Προτείνω άμεση διαγραφη της από το φόρουμ, και τη διαγραφη 7 ακόμα τυχαίων μαμάδων για παραδειγματισμό.

Όποιος/α με ξαναδιακόψει ενω μιλάω, στο εξής θα τρωει μπούφλα. (αυτο δεν πάει σε εσας, πηγαίνει σε άλλο άτομο)(ή μάλλον και σε εσας πηγαίνει, που εχω κάνει modify το κειμενο 40 φορές επειδη όλο υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις. Αφηστε να γραψει και κανενας άλλος. κοσκοβόρες)...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:επισης σημερα ο αντρας μου μου εκανε νυξη για να παμε Αυστραλια! κανουνε προσληψεις και υπαρχει θεση και για την ειδικοτητα του! δεν περιμενα πως θα ερθω σε αυτο το διλημμα τοσο γρηγορα!..

εγω θα πω πατε οπου θελετε αλλα ετσι και δε βαλεις ιντερνετ και χαθεις εκει χαζευοντας τα κανγουρω θα ερθω και θα σε μαδησω!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα α ρε Ευακι με εκανες και γελασα!!! φυσικα και θα βαλω...θα πεθανω εκει περα μονη μου..ΑΝ ΠΑΩ!!! Razz

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορτσούδια!!
Από το πρωί τώρα κατάφερα να μπω..και διάβασα μόνο το μνμ της Κατερίνας!!!

Μη χειρότερα !!!
Καλά θα κάνεις που θα πας στον εισαγγελέα,νομίζω πως και τα ασφαλιστικά μέτρα καλή σκέψη είναι,όπως επίσης το να μιλήσεις με τον σπιτονοικοκύρη τους!!
Βρε τι ανωμαλία είναι αυτή??
μιλάμε για παλαβή γυναίκα!




Όσο για την Αυστραλία,έχω ακούσει πως πάει πολύς κόσμος,πέρνουν συνεντέυξεις στην Αθήνα λένε ε?
Εκεί που πάει το πράγμα μας βλέπω άλλους Αυστραλία άλλους Αμερική κλπ..Ελλαδίτσα τέλος!!
Ο μπαμπάς μου έχει φύγει από την Δευτέρα στην κύπρο και εύχομαι να μην ξαναγυρίσει(να βγουν δουλίτσες εκεί)..

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι να ζητησεις περιοριστικα μετρα και να καταστησεις σαφες οτι για οτιδηποτε γινει με την μητερα σου(ακομα και λεκτικο εκφοβισμο) θα θεωρησεις εκεινους υπαιτιους και θα κανεις μετα μηνυση!! Εφ' οσον εχουν και φακελο θα φοβηθουν δεν μπορει!!!!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:Πώς κλίνεται το ρήμα πτωχεύω;
Εγώ πτωχεύω
εσύ κερδίζεις
αυτός πλουτίζει
εμείς πεινάμε
εσείς τα τρώτε
αυτοί μας πηδάνε..!!!!



Καλόοοοοο........ Respect Respect
θα το δανειστώ για το face!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Τζισους, σημεια και τερατα στο φορουμ. Μαλλιοτραβηχτηκατε σε κανενα θεμα ακομα?? Να μην ψαχνω άδικα.

οχι σε κανενα ακομη... Rolling Eyes

Καλλιοπίτσα, αναλαμβάνω να αποτελειώσω διπλωματικές, πτυχιακες, εργασίες, εργαστήρια και όλα σε πολύ καλή τιμή.

αδερφη βρηκες τον ανθρωπο σου!!!!

Όσες εχουν κόρες να σκεφτουν κι εμας τις μάνες με τους δυο γιους και με καμια κόρη, και ας μας φυλάξουν ενα κορίτσι, να δουμε κι εμεις τα παιδάκια μας καλοπαντρεμένα, να γινουμε κι εμείς πεθερές. Κι οσοες εχουν ηδη ταξει τα κορίτσια τους, μπορώ να στειλω φωτο των υιών και να τα ξετάξουν αμέσως. Στην ανάγκη, κάντε άλλο ένα κορίτσι.. πολλά ζητάμε??

εγω γιο ελευθερο εχω κανε κορη εσυ να συμπεθεριασουμε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δεσποινα, ασε την ΚΥΡΙΑ να λέει οτι θελει για την Αγγλία, εμεις Γερμανια θα πάμε, και δεν το ξεχνάω. Τη συνταγη απο την κετσαπ θελω να μου στειλεις καποια στιγμή γιατι δεν θυμάμαι σε ποιο θεμα ειναι, και όχι τίποτα άλλο, κοκορεύτηκα και στη μάνα μου οτι εχω μια τελεια συνταγη και μου εφερε κι ενα καζανι ντοματες Rolling Eyes

που να'ξερε η δολια... Razz

Η κουκίδα εθεάθη χθες με κάκιστη παρέα, να φραπεδιάζεται αναισχυντως εις παιδοτοπους, εχουσα το τεκνον της εις μικραν απόστασιν απο την κάκιστη παρέα. Προτείνω άμεση διαγραφη της από το φόρουμ, και τη διαγραφη 7 ακόμα τυχαίων μαμάδων για παραδειγματισμό.

γιατι 7????θα κανουμε γκαλοπ για τις 7? Rolling Eyes

Όποιος/α με ξαναδιακόψει ενω μιλάω, στο εξής θα τρωει μπούφλα. (αυτο δεν πάει σε εσας, πηγαίνει σε άλλο άτομο)(ή μάλλον και σε εσας πηγαίνει, που εχω κάνει modify το κειμενο 40 φορές επειδη όλο υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις. Αφηστε να γραψει και κανενας άλλος. κοσκοβόρες)...

εχεις νευρα ή μου φαινεται????πωπω η αγγλια δε κανει καλο στα νευρα τελικα!!!! Razz Razz Razz

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
lidiaki έγραψε:Πώς κλίνεται το ρήμα πτωχεύω;
Εγώ πτωχεύω
εσύ κερδίζεις
αυτός πλουτίζει
εμείς πεινάμε
εσείς τα τρώτε
αυτοί μας πηδάνε..!!!!



Καλόοοοοο........ Respect Respect
θα το δανειστώ για το face!

εγω θα το δανειστω για να το κοτσαρω στην μουρη του αφεντικου που δεν με εχει πληρωσει ακομαααααααα
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Γειά σας κορτσούδια!!
Από το πρωί τώρα κατάφερα να μπω..και διάβασα μόνο το μνμ της Κατερίνας!!!

Μη χειρότερα !!!
Καλά θα κάνεις που θα πας στον εισαγγελέα,νομίζω πως και τα ασφαλιστικά μέτρα καλή σκέψη είναι,όπως επίσης το να μιλήσεις με τον σπιτονοικοκύρη τους!!
Βρε τι ανωμαλία είναι αυτή??
μιλάμε για παλαβή γυναίκα!




Όσο για την Αυστραλία,έχω ακούσει πως πάει πολύς κόσμος,πέρνουν συνεντέυξεις στην Αθήνα λένε ε?
Εκεί που πάει το πράγμα μας βλέπω άλλους Αυστραλία άλλους Αμερική κλπ..Ελλαδίτσα τέλος!!
Ο μπαμπάς μου έχει φύγει από την Δευτέρα στην κύπρο και εύχομαι να μην ξαναγυρίσει(να βγουν δουλίτσες εκεί)..

ναι την ειδοποιησαμε και τη σποιτονοικοκυρα! 11 χρονια σε αυτο το σπιτι ποτε δεν ακουστηκαμε ποτε δεν δωσαμε δικαιωμα η μαμα μου δουλευει και μονη της μας μεγαλωσε και μας παντρεψε κι ερχεται τωρα αυτη και κανει αυτα τα πραγματα??? τι να πω...

οσο για την Αυστραλια ναι δεν προλαβε να μου εξηγησει ακριβως ο αντρας μου τι παιζεται αλλα απο τη δουλεια του φευγουν 2 ατομα! μου φαινεται πολυ ξενο να σηκωθω και να φυγω δεν ξερω αν θα αντεξω να το κανω! θελει πολλη σκεψη!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι, πολύ μου χωνεσαι τελευταια και θα το θυμάμαι..  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 30 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 30 311356

7 προτεινα λόγω νουμερολογίας και ιδιοτήτων αυτου του αριθμού. Αν εχεις κάποιον άλλο αριθμό εύκαιρο, προτεινέ τον, αλλά θέλω επιχειρήματα, όχι αστεία, 'νταξ? Και αμα λάχει, κάνουμε και δημοψηφισμα..

Κόρη δε με βλέπω να κάνω, όσα παιδια και να γεννησω. Η γειτονιά μας πρεπει να εχει το σερνικοβοτανο, οσες θελετε γιο προσέλθετε :p

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
Σούλα έγραψε:
lidiaki έγραψε:Πώς κλίνεται το ρήμα πτωχεύω;
Εγώ πτωχεύω
εσύ κερδίζεις
αυτός πλουτίζει
εμείς πεινάμε
εσείς τα τρώτε
αυτοί μας πηδάνε..!!!!



Καλόοοοοο........ Respect Respect
θα το δανειστώ για το face!

εγω θα το δανειστω για να το κοτσαρω στην μουρη του αφεντικου που δεν με εχει πληρωσει ακομαααααααα
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ

Ακομη ρε Βιβικα???? ελεος...κολλησε του κανονικα!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:

Κόρη δε με βλέπω να κάνω, όσα παιδια και να γεννησω. Η γειτονιά μας πρεπει να εχει το σερνικοβοτανο, οσες θελετε γιο προσέλθετε :p

χμμ..  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 30 587529

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ευακι, πολύ μου χωνεσαι τελευταια και θα το θυμάμαι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

7 προτεινα λόγω νουμερολογίας και ιδιοτήτων αυτου του αριθμού. Αν εχεις κάποιον άλλο αριθμό εύκαιρο, προτεινέ τον, αλλά θέλω επιχειρήματα, όχι αστεία, 'νταξ? Και αμα λάχει, κάνουμε και δημοψηφισμα..

Κόρη δε με βλέπω να κάνω, όσα παιδια και να γεννησω. Η γειτονιά μας πρεπει να εχει το σερνικοβοτανο, οσες θελετε γιο προσέλθετε :p

το 7 ειναι το αγαπημενο μου νουμερο γι'αυτο ρωτησα καλε!!!!εγω σου χωνομαι?!?!?!?!?!?!?!?!!?εγω?!?!?!!?!?!?
που το μονο που κανω η δολια ειναι να προσπαθω να σε στειλω στην αγγλια να μου ψωνισεις 2 πραματακια? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Ευακι, πολύ μου χωνεσαι τελευταια και θα το θυμάμαι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

7 προτεινα λόγω νουμερολογίας και ιδιοτήτων αυτου του αριθμού. Αν εχεις κάποιον άλλο αριθμό εύκαιρο, προτεινέ τον, αλλά θέλω επιχειρήματα, όχι αστεία, 'νταξ? Και αμα λάχει, κάνουμε και δημοψηφισμα..

Κόρη δε με βλέπω να κάνω, όσα παιδια και να γεννησω. Η γειτονιά μας πρεπει να εχει το σερνικοβοτανο, οσες θελετε γιο προσέλθετε :p

το 7 ειναι το αγαπημενο μου νουμερο γι'αυτο ρωτησα καλε!!!!εγω σου χωνομαι?!?!?!?!?!?!?!?!!?εγω?!?!?!!?!?!?
που το μονο που κανω η δολια ειναι να προσπαθω να σε στειλω στην αγγλια να μου ψωνισεις 2 πραματακια? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
τι πραματακια θες??? να στα παραγγειλω με κατι φιλους αν θες? ε?

Very Happy Very Happy Very Happy

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:Γειά σας κορτσούδια!!
Από το πρωί τώρα κατάφερα να μπω..και διάβασα μόνο το μνμ της Κατερίνας!!!

Μη χειρότερα !!!
Καλά θα κάνεις που θα πας στον εισαγγελέα,νομίζω πως και τα ασφαλιστικά μέτρα καλή σκέψη είναι,όπως επίσης το να μιλήσεις με τον σπιτονοικοκύρη τους!!
Βρε τι ανωμαλία είναι αυτή??
μιλάμε για παλαβή γυναίκα!




Όσο για την Αυστραλία,έχω ακούσει πως πάει πολύς κόσμος,πέρνουν συνεντέυξεις στην Αθήνα λένε ε?
Εκεί που πάει το πράγμα μας βλέπω άλλους Αυστραλία άλλους Αμερική κλπ..Ελλαδίτσα τέλος!!
Ο μπαμπάς μου έχει φύγει από την Δευτέρα στην κύπρο και εύχομαι να μην ξαναγυρίσει(να βγουν δουλίτσες εκεί)..

ναι την ειδοποιησαμε και τη σποιτονοικοκυρα! 11 χρονια σε αυτο το σπιτι ποτε δεν ακουστηκαμε ποτε δεν δωσαμε δικαιωμα η μαμα μου δουλευει και μονη της μας μεγαλωσε και μας παντρεψε κι ερχεται τωρα αυτη και κανει αυτα τα πραγματα??? τι να πω...

οσο για την Αυστραλια ναι δεν προλαβε να μου εξηγησει ακριβως ο αντρας μου τι παιζεται αλλα απο τη δουλεια του φευγουν 2 ατομα! μου φαινεται πολυ ξενο να σηκωθω και να φυγω δεν ξερω αν θα αντεξω να το κανω! θελει πολλη σκεψη!!!!!




Θέλει Κατερινάκι..και πολύ σκέψη και πολύ σιδερένια καρδιά για μια τέτοια απόσταση..
αλλά είπαμε η Ελλάδα μας διώχνει..κρίμα!

Όλα καλά θα πάνε με την μαμά σου..
κάνε αυτά που πρέπει να κάνεις όμως!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Σούλα στις Πεμ Οκτ 06, 2011 5:34 am, 1 φορά

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:Γειά σας κορτσούδια!!
Από το πρωί τώρα κατάφερα να μπω..και διάβασα μόνο το μνμ της Κατερίνας!!!

Μη χειρότερα !!!
Καλά θα κάνεις που θα πας στον εισαγγελέα,νομίζω πως και τα ασφαλιστικά μέτρα καλή σκέψη είναι,όπως επίσης το να μιλήσεις με τον σπιτονοικοκύρη τους!!
Βρε τι ανωμαλία είναι αυτή??
μιλάμε για παλαβή γυναίκα!




Όσο για την Αυστραλία,έχω ακούσει πως πάει πολύς κόσμος,πέρνουν συνεντέυξεις στην Αθήνα λένε ε?
Εκεί που πάει το πράγμα μας βλέπω άλλους Αυστραλία άλλους Αμερική κλπ..Ελλαδίτσα τέλος!!
Ο μπαμπάς μου έχει φύγει από την Δευτέρα στην κύπρο και εύχομαι να μην ξαναγυρίσει(να βγουν δουλίτσες εκεί)..

ναι την ειδοποιησαμε και τη σποιτονοικοκυρα! 11 χρονια σε αυτο το σπιτι ποτε δεν ακουστηκαμε ποτε δεν δωσαμε δικαιωμα η μαμα μου δουλευει και μονη της μας μεγαλωσε και μας παντρεψε κι ερχεται τωρα αυτη και κανει αυτα τα πραγματα??? τι να πω...

οσο για την Αυστραλια ναι δεν προλαβε να μου εξηγησει ακριβως ο αντρας μου τι παιζεται αλλα απο τη δουλεια του φευγουν 2 ατομα! μου φαινεται πολυ ξενο να σηκωθω και να φυγω δεν ξερω αν θα αντεξω να το κανω! θελει πολλη σκεψη!!!!!




Θέλει Κατερινάκι..και πολύ σκέψει και πολύ σιδερένια καρδιά για μια τέτοια απόσταση..
αλλά είπαμε η Ελλάδα μας διώχνει..κρίμα!

Όλα καλά θα πάνε με την μαμά σου..
κάνε αυτά που πρέπει να κάνεις όμως!

ετσι ειναι μου το πε και μου σφιχτηκε η καρδια! μηπως ομως πρεπει να σκεφτω τα παιδια μου! μηπως πρεπει να σκεφτω οτι πρεπει επιτελους να ζησω σε ενα σωστο κρατος?? δεν ξερω .. θα δειξει..

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ευακι, πολύ μου χωνεσαι τελευταια και θα το θυμάμαι..  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 30 311356  Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #7 - Σελίδα 30 311356

7 προτεινα λόγω νουμερολογίας και ιδιοτήτων αυτου του αριθμού. Αν εχεις κάποιον άλλο αριθμό εύκαιρο, προτεινέ τον, αλλά θέλω επιχειρήματα, όχι αστεία, 'νταξ? Και αμα λάχει, κάνουμε και δημοψηφισμα..

Κόρη δε με βλέπω να κάνω, όσα παιδια και να γεννησω. Η γειτονιά μας πρεπει να εχει το σερνικοβοτανο, οσες θελετε γιο προσέλθετε :p
εγω θα ηθελα.οταν αποφασισω να κανω τριτο θα σου πω να μου στειλεις.
α, και για να μην ξεχνιομαστε εχω και εγω δυο νυφες και τι νυφες...κουκλες!η μια 4 και η αλλη 16 μηνων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις