Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 21]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bachiemama έγραψε:Χθες πήγαμε στην παιδίατρο και σήμερα έγινε 13 μηνών Smile Είμαστε 10400 και 84 εκ. Η γιατρός λέει πως θα γίνει ψηλή...από που έμοιασε??? ααχαχαχαχα

Εμάς χθές έγινε 13 μηνών. Είναι 8900 και 77 εκ. Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι τους τελευταίους 6 μήνες έχει πάρει μόνο 800 γρ.

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Emena i megali pou einai sxedon 4 einai 17,800 kai 1.05
I mikri pou einai 18 minon einai 11.200 kai 86 pontous....o gitros einai euxaristimenos ego poli euxaristimeni!!!!!!!!!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emeis pali einai 11.600 se baros k upsos 91ek.einai panw apo tin kampili sto upsos afou i giatros leei ante to mpampa tha moiasei!oli sto soi einai panw apo 1.85 ektos apo mena,ti mama mouk tin pethera mou!xixi!
zwi na xoun k oso einai na ginoun tha ginoun!!!!
simeiwtewn eimaste 16 minwn!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα η δικια μου στα κιλα ημαστε καπως αυξημενα,κοντευει 4 και ειναι 22 κιλα.η παιδιατρος ειπε οτι πρεπει να ειναι γυρω στα 17-18 καπου εκει απ'οτι θυμαμαι.γενικως πεταει μια κοιλια,ολοι μου λενε θα γινει υψος,ρε παιδια αμα ειναι ετσι θα φτασει 2 μετρα.γεννηθηκε 2950 και 51 εκτ.εγω επειδη φοβαμαι να μην παχυνει την προσεχω τωρα τελευταια πολυ.αλλα με πληγωνουνε πολυ 2-3 φιλες μου που συνεχως μου λενε οτι η μικρη εχει παχυνει πολυ και οτι ειναι χοντρη.εχει κοιλια δεν λεω,αλλα δν τρωει βλακειες,το πρωινο γαλα της,μετα το πρωινο της,η αυγο με ψωμακι,η τοστ η φρεσκο ψωμακι με σαντουιτσ,στο δεκατιανο,τρωει καποιο φρουτο και πολλες φορες τιποτα,δν ζηταει,αλλα στο μεσημεριανο λογω καταγωγης του μπαμπα(απο καλαματα,εχει συνηθισει το λαδι να βουταει)εμαθε με το μπαμπα με το φαγητο να βουταει και να τρωει πολυ τυρι φετα.και εδω ταδερφια μου διπλα να φερνουνε συνεχως γλυκα,καθως εκεινοι δν εχουνε προβλημα κιλων και κατεβαζουνε με τα κιλα τα παγωτα,και τωρα ξεκινησαμε προγραμμα,γλυκο μονο τις κυριακες ενα παγωτο,ευτυχως τρωει αργα το παγωτο και της βαζω μιση μπαλα στο χωνακι.και ξεκινησα να την ταιζω νωριτερα γτ παντα ηθελε να περιμενει τον μπαμπα για να φαει.τωρα για να αποφυγω το τυρι το πολυ και το λαδι την ταιζω νωριτερα και εχω δει διαφορα.αλλα ρε κοριτσια πειτε μου,ειναι κακο να εχει μια κοιλιτσα?δν ειναι υπερβολικα χοντρη αλλιως η παιδιατρος θα μου ελεγε εχει προβλημα το παιδι και θα την κοιτουσα και εγω.και γενικως χυμους δν πινει μονο φρεσκο πορτοκαλι και σπιτικο αναμεικτο,αν πιει εκτος σπιτιου και παλι προτιμαει νερο.
αλλα τα λογια του κοσμου με στεναχωρουνε πολυ,δεν λενε δοξα το θεο,δν εχουμε κανενα προβλημα υγειας σοβαρο.

praxagora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
EIMASTE 8 1/2 MINWN 80 PONTOUS KAI 11,200 ...ANTRAKLES KAI FYSIKA PANW APO TIS KAMPYLES .ALLA EIMASTE SE OLA ISOI KEFALI VAROS IPSOS !! ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 654316

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:ετσι για να υπαρχει ενα μετρο συγκρισης βρε κοριτσια για ολες τις νεες μανουλες!!!!!!!

εμεις ειμαστε 5500 και 59 ποντους!!!!!εσεις???

α κι ειμαστε αγορακι Razz Razz Razz ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 446177

κοιτα ο δικος μου ειναι 3,5 μηνων 7380 και 65 ποντους
μπορουμε να μαζευτουμε να κανουμε την επομενη εθνικη ελλαδος μπασκετ!!!!

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις γεννηθηκαμε προωρουλες 2790 κ 49εκ κ τωρα 5,5 μηνων ειμαστε 7400 κ 67εκ!

Κοριτσια για τις καμπυλες κοιταξτε αυτο!http://health.in.gr/tools/BabyGrow.asp

loukitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμενα ειναι 40 ημερων 62 ποντουσ 4800 κιλα..............

maria2

maria2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ BASKET ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ !!!!!!!
ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 11 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΚΑΜΠΥΛΕΣ ΣΕ ΟΛΑ!!!!!
ΥΨΟΣ 79 ΠΟΝΤΟΥΣ , ΒΑΡΟΣ 12.6 ΚΙΛΑ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΝΕΑ ΓΕΝΝΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΜΕΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ!!!!




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:εμενα η δικια μου στα κιλα ημαστε καπως αυξημενα,κοντευει 4 και ειναι 22 κιλα.η παιδιατρος ειπε οτι πρεπει να ειναι γυρω στα 17-18 καπου εκει απ'οτι θυμαμαι.γενικως πεταει μια κοιλια,ολοι μου λενε θα γινει υψος,ρε παιδια αμα ειναι ετσι θα φτασει 2 μετρα.γεννηθηκε 2950 και 51 εκτ.εγω επειδη φοβαμαι να μην παχυνει την προσεχω τωρα τελευταια πολυ.αλλα με πληγωνουνε πολυ 2-3 φιλες μου που συνεχως μου λενε οτι η μικρη εχει παχυνει πολυ και οτι ειναι χοντρη.εχει κοιλια δεν λεω,αλλα δν τρωει βλακειες,το πρωινο γαλα της,μετα το πρωινο της,η αυγο με ψωμακι,η τοστ η φρεσκο ψωμακι με σαντουιτσ,στο δεκατιανο,τρωει καποιο φρουτο και πολλες φορες τιποτα,δν ζηταει,αλλα στο μεσημεριανο λογω καταγωγης του μπαμπα(απο καλαματα,εχει συνηθισει το λαδι να βουταει)εμαθε με το μπαμπα με το φαγητο να βουταει και να τρωει πολυ τυρι φετα.και εδω ταδερφια μου διπλα να φερνουνε συνεχως γλυκα,καθως εκεινοι δν εχουνε προβλημα κιλων και κατεβαζουνε με τα κιλα τα παγωτα,και τωρα ξεκινησαμε προγραμμα,γλυκο μονο τις κυριακες ενα παγωτο,ευτυχως τρωει αργα το παγωτο και της βαζω μιση μπαλα στο χωνακι.και ξεκινησα να την ταιζω νωριτερα γτ παντα ηθελε να περιμενει τον μπαμπα για να φαει.τωρα για να αποφυγω το τυρι το πολυ και το λαδι την ταιζω νωριτερα και εχω δει διαφορα.αλλα ρε κοριτσια πειτε μου,ειναι κακο να εχει μια κοιλιτσα?δν ειναι υπερβολικα χοντρη αλλιως η παιδιατρος θα μου ελεγε εχει προβλημα το παιδι και θα την κοιτουσα και εγω.και γενικως χυμους δν πινει μονο φρεσκο πορτοκαλι και σπιτικο αναμεικτο,αν πιει εκτος σπιτιου και παλι προτιμαει νερο.
αλλα τα λογια του κοσμου με στεναχωρουνε πολυ,δεν λενε δοξα το θεο,δν εχουμε κανενα προβλημα υγειας σοβαρο.
Min les blakies kale kai min senaxoriesai me tous giro sou kai emena etsi mou lene popopo pos paxine i Maya popopopo san esena tha ginei (eimai xondri ego giauto) itan ena polipoli adinato paidaki mexri ta 2.5 kai meta irthe kai fouskose kai kilitsa exei ti na kanoume tora diladi min mas piasei isteria kai ego ta idia kano omos tin prospatho na mathei na troei kala an kai apo moro ta idia troei gala augo frouta exei kalo diaitologio tis elatosa to gala giati epine sxedon 1 litro tin imera kai to glika me metro....Filakia sta afratakia mas kai ase tous alous na lene.....Pan metron ariston!!!!!

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr,να μην στεναχωριέσαι!!!Ο κόσμος είναι κακός και δεν σκέφτεται πριν μιλήσει! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Μα έλεος όλοι να ασχολούνται με το βάρος γενικά και ειδικά με τα παιδιά!Πως με νευριάζουν!

Εδώ εμένα λένε το παπάκι χοντρό κάποιοι και είναι 5300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 679259

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!Μην ακούς κανέναν! ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 417472 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 417472 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 417472 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 417472 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 417472 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 417472

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΧΕ ΥΨΟΣ 99 cm ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ 15 ΚΙΛΑ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΕΑΗΣΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΔΥΝΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις ειμαστε 9.500 κιλα και 77 ποντους. Στα κιλα ειμαστε νορμαλ στο υψος ειμαστε στο τοπ!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ νιωθω πολυ ωραια εδω μεσα.ειστε ολες σας πολυ καλες.και η μικρη μου τρωει υγιεινα.δηλαδη τρωμε και τα τηγανητα με μετρο,αλλα απο λαχανικα και οσπρια τρωει απολα δεν εχω προβλημα.και δν μου τσιμπαει το καλο,δηλαδη δν θα ανοιξει το ψυγειο να ψαξει.οποτε την φωναξω εγω ερχετε δν λεει οχι.εγω ρε κουκλες ειμαι ευχαριστημενη,εφοσον την βλεπω και ειναι φυσιολογικη.δεν θα κατσω να σκασω κιολας,με ενδιαφερει που ειναιο γερη δυνατη,πλεον δν θα αφηνω τα λογοια του κοσμου να με πληγωνουνε πια.

Cleopatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια ο γιατρός μας γενικώς δεν ασχολείται με τις καμπύλεςαλλά με το πως βλέπει το μωρό κάθε φορά.
Έγω τις κοιτούσα μέχρι πριν λίγο καιρό και πονοκεφαλιαζόμουν,μια και η μικρά δεν μου έκανε τη χάρη να πάρει κανα κιλάκι. Rolling Eyes

τώρα που το πήρα απόφαση να τα αφήσω αυτά κατά μέρος και να δω ότι το παιδάκι μου είναι φυσιολογικότατο και απλά δεν είναι μέσα στον μέσο όρο,ήρέμησα κιόλας. Very Happy Very Happy

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
18/5/2010 4 ΜΗΝΩΝ ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΜΑΣ:
ΒΑΡΟΣ:6620ΓΡ
ΥΨΟΣ:70ΕΚ

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπόν ενός μηνών ο γιόκας μου ήταν 4.850 και 54 εκατοστά.
δύο μηνών 6.100 60 εκατοστά
τριών μηνών 7 κιλα 63 εκατοστά
τεσσάρων μηνών 7600 65 εκατοστά
έξι μηνών 8.800 68 εκατοστά
δέκα μηνών 10 κιλά 76 εκατοστά
ενός έτους 10.200 77 εκατοστά

και τώρα κοντεύουμε να κλείσουμε τα 4 και είμαστε 18 κιλά σχεδόν και 1.03 ύψος

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις παλι που ειμαστε 3 χρονων ειμαστε : Η Βιβιαννα ειναι 15 κιλα και υψος 1.00 μετρο
και η Ελενα ειναι 13 κιλα και υψος 95 ποντους.
Η Βιβιαννα μαλλον θα γινει ψηλη ελπιζω και η Ελενα αργοτερα να ψηλωσει. Αλλα πανω απο ολα να ειναι γερες και δυνατες

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena o mikros einai trion xronon...1,20 upsos kai 23 kila...

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας
εμείς είμαστε 15 μηνών
12κιλά και 92εκ ύψος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
iaggelop έγραψε:
tzeni έγραψε:ετσι για να υπαρχει ενα μετρο συγκρισης βρε κοριτσια για ολες τις νεες μανουλες!!!!!!!

εμεις ειμαστε 5500 και 59 ποντους!!!!!εσεις???

α κι ειμαστε αγορακι Razz Razz Razz ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 446177

κοιτα ο δικος μου ειναι 3,5 μηνων 7380 και 65 ποντους
μπορουμε να μαζευτουμε να κανουμε την επομενη εθνικη ελλαδος μπασκετ!!!!
χαχαχα λες μεσα...ο γιατρος μου ειχε πει οτι θα γινει 1.90 με 2 μετρα μη ρωτας δεν ξερω πως το εβγαλε....εγω ρε συ ειμαι 1.55 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:
iaggelop έγραψε:
tzeni έγραψε:ετσι για να υπαρχει ενα μετρο συγκρισης βρε κοριτσια για ολες τις νεες μανουλες!!!!!!!

εμεις ειμαστε 5500 και 59 ποντους!!!!!εσεις???

α κι ειμαστε αγορακι Razz Razz Razz ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 446177

κοιτα ο δικος μου ειναι 3,5 μηνων 7380 και 65 ποντους
μπορουμε να μαζευτουμε να κανουμε την επομενη εθνικη ελλαδος μπασκετ!!!!
χαχαχα λες μεσα...ο γιατρος μου ειχε πει οτι θα γινει 1.90 με 2 μετρα μη ρωτας δεν ξερω πως το εβγαλε....εγω ρε συ ειμαι 1.55 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307 ποσα κιλα ειναι το νινι σας??? - Σελίδα 2 911307
τζενη μια χαρα εισαι και ο ψηλος αντρας δεν ειναι κατι ασχημο . Εγω τι να πω που μαλλον οι Βιβιαννα θα γινει ψηλη και αντε να βρουμε μετα αντρα στα κυβικα μας χιχιχι

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:εμενα η δικια μου στα κιλα ημαστε καπως αυξημενα,κοντευει 4 και ειναι 22 κιλα.η παιδιατρος ειπε οτι πρεπει να ειναι γυρω στα 17-18 καπου εκει απ'οτι θυμαμαι.γενικως πεταει μια κοιλια,ολοι μου λενε θα γινει υψος,ρε παιδια αμα ειναι ετσι θα φτασει 2 μετρα.γεννηθηκε 2950 και 51 εκτ.εγω επειδη φοβαμαι να μην παχυνει την προσεχω τωρα τελευταια πολυ.αλλα με πληγωνουνε πολυ 2-3 φιλες μου που συνεχως μου λενε οτι η μικρη εχει παχυνει πολυ και οτι ειναι χοντρη.εχει κοιλια δεν λεω,αλλα δν τρωει βλακειες,το πρωινο γαλα της,μετα το πρωινο της,η αυγο με ψωμακι,η τοστ η φρεσκο ψωμακι με σαντουιτσ,στο δεκατιανο,τρωει καποιο φρουτο και πολλες φορες τιποτα,δν ζηταει,αλλα στο μεσημεριανο λογω καταγωγης του μπαμπα(απο καλαματα,εχει συνηθισει το λαδι να βουταει)εμαθε με το μπαμπα με το φαγητο να βουταει και να τρωει πολυ τυρι φετα.και εδω ταδερφια μου διπλα να φερνουνε συνεχως γλυκα,καθως εκεινοι δν εχουνε προβλημα κιλων και κατεβαζουνε με τα κιλα τα παγωτα,και τωρα ξεκινησαμε προγραμμα,γλυκο μονο τις κυριακες ενα παγωτο,ευτυχως τρωει αργα το παγωτο και της βαζω μιση μπαλα στο χωνακι.και ξεκινησα να την ταιζω νωριτερα γτ παντα ηθελε να περιμενει τον μπαμπα για να φαει.τωρα για να αποφυγω το τυρι το πολυ και το λαδι την ταιζω νωριτερα και εχω δει διαφορα.αλλα ρε κοριτσια πειτε μου,ειναι κακο να εχει μια κοιλιτσα?δν ειναι υπερβολικα χοντρη αλλιως η παιδιατρος θα μου ελεγε εχει προβλημα το παιδι και θα την κοιτουσα και εγω.και γενικως χυμους δν πινει μονο φρεσκο πορτοκαλι και σπιτικο αναμεικτο,αν πιει εκτος σπιτιου και παλι προτιμαει νερο.
αλλα τα λογια του κοσμου με στεναχωρουνε πολυ,δεν λενε δοξα το θεο,δν εχουμε κανενα προβλημα υγειας σοβαρο.
καλε μην ακους κανενα μωρακι ειναι ακομη ειδες πιο πανω ποσο ημουν εγω???ε απο την 3η λυκειου μεχρι και πριν μεινω εγγυος 46 με 48 κιλα εκει επαιζα...τωρα ανεβηκα κατηγορια βεβαια αλλα σιγα σιγα λεω να επανελθω I love you I love you

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια για τις καμπυλες κοιταξτε αυτο!http://health.in.gr/tools/BabyGrow.asp[/quote]

Σύμφωνα με αυτό στα κιλά είμαστε ακριβώς και αγχώθηκα γιατι πάντα είμαι της άποψης να έχει παραπάνω
και στο ύψος είμαστε αρκετά πάνω

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω και εγω με την Τζενη μην ακους κανενα μονο την γιατρο σου και το ενστικτο σου. Δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα. Αστους να λενε και κανε εσυ οτι θεωρεις καλυτερο για το παιδι σου . Εξαλλου τωρα σε λιγο που θα αρχισει και το σχολειο και θα τρεχει και θα παιζει πιο πολυ να δεις ποσο πολυ θα αλλαξει . ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις