Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
514 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 514 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ Κωνσταντίνα μου! Μακάρι!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Πείτε μου τη γνώμη σας βρε κορίτσια γιατί θα σκάσω!

Αν ο κύκλος μου ήταν φυσιολογικός τώρα θα μπορούσα να πω πως έχω 17 μέρες καθυστέρηση! Μην εκπλήσσεστε όμως, γιατί ο κύκλος μου είναι πολύ περίεργος!

Εδώ και μια εβδομάδα η ψυχολογία μου είναι "κάπως" μία έτσι μία αλλιώς, παραείμαι ευαίσθητη δηλαδή. Το στήθος μου είναι πρησμένο και πονάει. Το πρωί σήμερα είχα ζαλάδα τρομερή που πέρασε μέσα σε μισή ώρα και ανακατεύομαι κάθε φορά που τρώω κάτι. Δεν κάνω εμετούς απλά ανακατεύομαι!

Υπάρχει περίπτωση αυτό να σημαίνει εγκυμοσύνη και όχι γαστρεντερίτιδα;;;;;;

άντε Ελενάκι, να μας πεις τα ευχάριστα!! το εύχομαι!! I love you

278Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 19, 2011 10:50 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ?ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ Ιωάννα μου! Θα περιμένω λίγες μέρες ακόμη να δω αν θα συνεχιστούν τα συμπτώματα και θα κάνω τεστάκι!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ΕΛΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ?ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ!


Η αλήθεια είναι πως μπαίνω στον πειρασμό... Λέω πως θα περιμένω λίγες μέρες ακόμη αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρη για το αν θα κρατηθώ! Από την άλλη φοβάμαι μήπως απογοητευτώ... Ανάμεικτα συναισθήματα!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρι κοριτσακια μου να ειστε ολες εγκυες μακαρι να εχουν φυτρωσει σπορακια στις κοιλιτσες σας. Βρε Ελενακι δεν πας να κανεις μια χοριακη να δεις τι γινεται? μεχρι ποτε θα περιμενεις?

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Ευχαριστώ Ιωάννα μου! Θα περιμένω λίγες μέρες ακόμη να δω αν θα συνεχιστούν τα συμπτώματα και θα κάνω τεστάκι!

Αυτό να κάνεις! περίμενε λίγο ακόμα..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Μακαρι κοριτσακια μου να ειστε ολες εγκυες μακαρι να εχουν φυτρωσει σπορακια στις κοιλιτσες σας. Βρε Ελενακι δεν πας να κανεις μια χοριακη να δεις τι γινεται? μεχρι ποτε θα περιμενεις?


Αν ο κύκλος μου ήταν φυσιολογικός θα είχα ήδη κάνει! Για μένα όμως μια τέτοια καθυστέρηση είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο. Μου μπήκαν τώρα ιδέες γιατί τις τελευταίες μέρες εμφανίστηκαν αυτά τα συμπτώματα. Δεν θέλω να μπω ακόμη σε αυτή τη διαδικασία, θέλω να παρακολουθήσω λίγο ακόμη την κατάσταση. Μπορεί αύριο για παράδειγμα να μην έχω τίποτα από όλα αυτά...

Μεταξύ μας όμως δε με βλέπω να κρατιέμαι και πολύ...!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε κοριτσακια μου?εγω μολισ κοιμησα το ζουζουνι μου και ειπα λιγο να ηρεμησω,αλλα συχργονοσ ειμαι πολυ στεναχωρεμενη και ειπα λιγο να ξεχαστο λεγοντασ το προβλημα μου ξανα και ξανα Crying or Very sad αχ κοριτσια ελπιζω να θυμαστε οτι εχθες πηρα ενα τεστ και βγηκε αρνητικο φυσικα και στεναχωρεθηκα αλλα πιο πολυ στεναχωριεμαι γιατι δεν μου ερχετε περιοδος?μηπως εχω κανενα προβλημα γυναικολογικο?αχ δεν ξερω θα σκασω bom

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ενταξει βρε Ελενακι ποτε δεν ξερεις,μπορει και να εισαι μην απογοητευεσαι, δεν θυμασαι και τα δικα μου? αν ειναι παρε ενα και κανε το σε 2 μερες να δεις τι γινεται να ηρεμησεις κιολας. (ψιτ με πρωινα ουρα οχι σαν και μενα) μακαρι να δεις ενα ωραιοτατο Θετικό!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε: τι κανετε κοριτσακια μου?εγω μολισ κοιμησα το ζουζουνι μου και ειπα λιγο να ηρεμησω,αλλα συχργονοσ ειμαι πολυ στεναχωρεμενη και ειπα λιγο να ξεχαστο λεγοντασ το προβλημα μου ξανα και ξανα Crying or Very sad αχ κοριτσια ελπιζω να θυμαστε οτι εχθες πηρα ενα τεστ και βγηκε αρνητικο φυσικα και στεναχωρεθηκα αλλα πιο πολυ στεναχωριεμαι γιατι δεν μου ερχετε περιοδος?μηπως εχω κανενα προβλημα γυναικολογικο?αχ δεν ξερω θα σκασω bom


Έλα βρε, μη στεναχωριέσαι, τίποτα δεν έχεις! Τουλάχιστον όχι κάτι σοβαρό!

Για θύμησέ μου λίγο, πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoyzoynitsa moy έγραψε: τι κανετε κοριτσακια μου?εγω μολισ κοιμησα το ζουζουνι μου και ειπα λιγο να ηρεμησω,αλλα συχργονοσ ειμαι πολυ στεναχωρεμενη και ειπα λιγο να ξεχαστο λεγοντασ το προβλημα μου ξανα και ξανα Crying or Very sad αχ κοριτσια ελπιζω να θυμαστε οτι εχθες πηρα ενα τεστ και βγηκε αρνητικο φυσικα και στεναχωρεθηκα αλλα πιο πολυ στεναχωριεμαι γιατι δεν μου ερχετε περιοδος?μηπως εχω κανενα προβλημα γυναικολογικο?αχ δεν ξερω θα σκασω bom

Τώρα που κοιμήθηκε υο ζουζουνακι σου γέμισε την μπανιέρα με ζεστό νεράκι πάρε κι ενα ποτακι και μπες κι απόλαυσε, μετά κανε τρελιτσες με την αγαπουλιτσα σου και αύριο το πολύ μεθαύριο θα σου έρθουν.
Αν είναι να έρθουν θε να ρθουν αλλιώς θα προσπεράσουν Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ενταξει βρε Ελενακι ποτε δεν ξερεις,μπορει και να εισαι μην απογοητευεσαι, δεν θυμασαι και τα δικα μου? αν ειναι παρε ενα και κανε το σε 2 μερες να δεις τι γινεται να ηρεμησεις κιολας. (ψιτ με πρωινα ουρα οχι σαν και μενα) μακαρι να δεις ενα ωραιοτατο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Αυτό έλεγα κι εγώ να κάνω, να περιμένω 2-3 μέρες και να κάνω τεστάκι. Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω! Σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες να είμαστε όλες!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoyzoynitsa moy έγραψε: τι κανετε κοριτσακια μου?εγω μολισ κοιμησα το ζουζουνι μου και ειπα λιγο να ηρεμησω,αλλα συχργονοσ ειμαι πολυ στεναχωρεμενη και ειπα λιγο να ξεχαστο λεγοντασ το προβλημα μου ξανα και ξανα Crying or Very sad αχ κοριτσια ελπιζω να θυμαστε οτι εχθες πηρα ενα τεστ και βγηκε αρνητικο φυσικα και στεναχωρεθηκα αλλα πιο πολυ στεναχωριεμαι γιατι δεν μου ερχετε περιοδος?μηπως εχω κανενα προβλημα γυναικολογικο?αχ δεν ξερω θα σκασω bom

Γεια σου ζουζουνιτσα και εγω τωρα χουζουρευει η μικρη μου διπλα μου Very Happy το θυμαμαι και εγω εκανα προχθες και βγηκε αρνητικο και εχθες το βραδυ αδιαθετησα. Στεναχωριεσαι που δεν ερχεται? Rolling Eyes Δεν θα εχεις τιποτα μην ανησυχεις. Ή θα ερθει ή εισαι εγκυος και ητανε νωρις για να το ανιχνευσει. Εκτος αν εχεις ιστορικο και φοβασαι???? Rolling Eyes

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περιμενα στις 16 εχω ωρες ωρεσ εντονουσ πονουσ περιοδου και το στηθοσ μου ωρες ωρες το νιωθο ποναει αλλα η καταραμενη τιποτα δεν μου ξανα εχει τυχη αυτο μονο οταν ειχα μεινη εγκυοσ

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι δεν εχω κανενα ιστορικο αλλα ξερεισ το μαυλο παει παντα στο κακο... μακαρι να ειμαι αλλα δεν επιδιωκαμε τωρα για νινι βγηκε και αρνητικο το τεστ και λεω εαν δεν ειμαι εγκυος τωρα τι επεθα?

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:οχι δεν εχω κανενα ιστορικο αλλα ξερεισ το μαυλο παει παντα στο κακο... μακαρι να ειμαι αλλα δεν επιδιωκαμε τωρα για νινι βγηκε και αρνητικο το τεστ και λεω εαν δεν ειμαι εγκυος τωρα τι επεθα?

zoyzoynitsa τα χεις παιξει ε?? δεν είσαι η μοναδική!! και εγώ όλη μέρα αυτό σκέφτομαι και δεν έχει και φαρμακεια σημερα ανοιχτα...μην αγχώνεσαι πάντως, σου είπα μπορεί να είναι και λόγω καιρου, απότομα ήρθε το κρύο μπορεί να είναι από αυτό.. Smile

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε γιατι θα σκασω εχω και τιν μικρη μου ολη μερα πανω κατω και να εχω πονουσ περιοδου να τρεχω τουαλετα και τιποτα.ποσο μωρε αυτοσ ο καιρος ποια να εχει αλαξει τον κυκλο μας,απο αρχεσ οκτωβριου ποναω.εγω παντος δεν ξερω εαν ξανα παρω τεστ εαν αργησει λιγο ακομα θα παρω τηλ τον γυναικολογο.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ασε γιατι θα σκασω εχω και τιν μικρη μου ολη μερα πανω κατω και να εχω πονουσ περιοδου να τρεχω τουαλετα και τιποτα.ποσο μωρε αυτοσ ο καιρος ποια να εχει αλαξει τον κυκλο μας,απο αρχεσ οκτωβριου ποναω.εγω παντος δεν ξερω εαν ξανα παρω τεστ εαν αργησει λιγο ακομα θα παρω τηλ τον γυναικολογο.

Ζουζουνίτσα μην τρελαίνεσαι, τίποτα δεν θα είναι! Μπορεί τώρα με το άγχος σου να την έχεις επηρεάσει, συμβαίνει και αυτό.

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν ο κύκλος μου ήταν φυσιολογικός θα είχα ήδη κάνει! Για μένα όμως μια τέτοια καθυστέρηση είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο. Μου μπήκαν τώρα ιδέες γιατί τις τελευταίες μέρες εμφανίστηκαν αυτά τα συμπτώματα. Δεν θέλω να μπω ακόμη σε αυτή τη διαδικασία, θέλω να παρακολουθήσω λίγο ακόμη την κατάσταση. Μπορεί αύριο για παράδειγμα να μην έχω τίποτα από όλα αυτά...

Μεταξύ μας όμως δε με βλέπω να κρατιέμαι και πολύ...!


να σε ρωτησω κατι..καθε μηνα εχεις τετοιες καθυστερησεις?αν εχεις ελευθερες επαφες ομως τιποτα δεν αποκλειεται..κ εγω ειχα ασταθη κυκλο κ ειχα μεγαλη καθυστερηση κ νομιζα οτι θα μου ερχοταν αλλα επειδη ετυχε 2 φορες να γινει ελευθερα μπηκα στην υποψια μηπως κατι συνεβαινε γιατι ειχα κ πολλη καουρα,,κατι ασυνηθιστο για μενα κ η χοριακη μου τελικα ηταν στα υψη!κ δεν το περιμενα με τιποτα ομως..αν κ δεν εξελιχθηκε καλα η εγκυμοσυνη γιατι κατεληξε σε παλινδρομη αλλα παλι βρισκομαι στην προσπαθεια για το δευτερο παιδακι μου εγω...σου ευχομαι αυτη η καθυστερηση να ειναι απο εγκυμοσυνη κ συντομα να δουμε ευχαριστα νεα..!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:Αν ο κύκλος μου ήταν φυσιολογικός θα είχα ήδη κάνει! Για μένα όμως μια τέτοια καθυστέρηση είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο. Μου μπήκαν τώρα ιδέες γιατί τις τελευταίες μέρες εμφανίστηκαν αυτά τα συμπτώματα. Δεν θέλω να μπω ακόμη σε αυτή τη διαδικασία, θέλω να παρακολουθήσω λίγο ακόμη την κατάσταση. Μπορεί αύριο για παράδειγμα να μην έχω τίποτα από όλα αυτά...

Μεταξύ μας όμως δε με βλέπω να κρατιέμαι και πολύ...!


να σε ρωτησω κατι..καθε μηνα εχεις τετοιες καθυστερησεις?αν εχεις ελευθερες επαφες ομως τιποτα δεν αποκλειεται..κ εγω ειχα ασταθη κυκλο κ ειχα μεγαλη καθυστερηση κ νομιζα οτι θα μου ερχοταν αλλα επειδη ετυχε 2 φορες να γινει ελευθερα μπηκα στην υποψια μηπως κατι συνεβαινε γιατι ειχα κ πολλη καουρα,,κατι ασυνηθιστο για μενα κ η χοριακη μου τελικα ηταν στα υψη!κ δεν το περιμενα με τιποτα ομως..αν κ δεν εξελιχθηκε καλα η εγκυμοσυνη γιατι κατεληξε σε παλινδρομη αλλα παλι βρισκομαι στην προσπαθεια για το δευτερο παιδακι μου εγω...σου ευχομαι αυτη η καθυστερηση να ειναι απο εγκυμοσυνη κ συντομα να δουμε ευχαριστα νεα..!!

Έχω καθυστερήσεις λόγω πολυκυστικών. Είπαμε με τον άντρα μου όμως να το προσπαθήσουμε λίγο πριν πάω στο γιατρό γιατί κατά 90% θα πρέπει να πάρω πάλι αντισυλληπτικά και αυτόν τον καιρό δε θα το ήθελα με τίποτα! Λέτε να το πετύχαμε με τη μία; Το εύχομαι! Μπορείτε να φανταστείτε πόσο το θέλω!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren δεν μασάμε, τον επόμενο μήνα !!
και να είσαι σίγουρη πως η όρεξη για τρελίτσες θα σου έρθει Wink

mela σε θυμήθηκα !!
λυπάμαι πολύ βρε κοπέλα μου αλλά κάποια πράγματα δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε, δυστυχώς !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472

Ελενα μου μυρίζει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 446177
άντε κάποια επιτέλους να κάνει την αρχή !!!!

τα υπόλοιπα κορίτσια καλά ;

πήρα τηλ. και όλα ήταν αρνητικά, αυτό θέλαμε και εμείς Very Happy
πριν λίγο μου ήρθε περίοδος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 654316
και παρασκευή πάω για άλλη μια φορά για ορμονικές.
Εγώ πάω για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 850933 γιατί σήμερα απο το πρωί περπατάω, ψάχναμε για έπιπλα.

τα φιλιά μου σε όλες σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 12 417472

298Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 19, 2011 10:25 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΛΕΝΑ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Η ΟΧΙ??ESENA ZOUZOUNITSA?

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhmera koritsia moy oxi den moy exei ertei akoma. esys pws eiste?

300Σημαντικό! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Τετ Οκτ 19, 2011 10:48 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΑΣ.ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις