Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 4:46 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε πολλές ίσως ακουστεί χαζο το θέμα που ανοίγω αλλα εμένα είναι κάτι που με απασχολεί αρκετά τον τελευταίο καιρό... Πρίν απο 7 μήνες ήρθε στην ζώη ο γιόκας μου ο Κώνσταντινος και τώρα είμαι παλι εγκυος περιμένοντας μια μπεμπούλα αυτη την φορά... Αυτό που με απασχολεί είναι η απόλυτη αγάπη που νοιώθω για το μικρό μου... Αναρωτιέμαι που θα βρω αλλη τόση αγάπη να δώσω στην μπεμπούλα μου (που εννοείτε οτι περιμένω με αγωνία) ;;; Θα βρω τελικά ή η ζυγαρια θα γέρνει προς τον Κωνσταντίνο... Τ φώτα σας μανούλες!!!!! confused

2Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 4:48 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η αγαπη μοιραζεται εξισου και στα δυο παιδακια . Εγω και τις δυο μου κορες τις αγαπαω το ιδιο . Μην αγχωνεσαι θα την λατρεψεις και την μπουμπου σου οσο και τον γιο σου. Να σαι σιγουρη γι αυτο.

3Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 4:54 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Prin merikes mere gennise mia fili mou mia mera prin gennisi mou leei:niotho poli asxima pao na genniso kai to moraki pou tha kano den ksero an tha to agapao san ton gio mou......tis leo loipon san mama dio paidion oti molis akouseis to klama tis kai tin deis magika tha tin agapiseis xoris na to poliskeuteis!!!!!Tha deis tis leo xalarose na to apolauseis!!!!Molis loipon to alo proi tin eida agalia me tin mpoumpouka tis eklege kai mou fonaze poso dikio eixa!!!!!!Loipon dontworry moli genniseis tha to nioseis kai esi!!!!!!!

4Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 5:00 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:η αγαπη μοιραζεται εξισου και στα δυο παιδακια . Εγω και τις δυο μου κορες τις αγαπαω το ιδιο . Μην αγχωνεσαι θα την λατρεψεις και την μπουμπου σου οσο και τον γιο σου. Να σαι σιγουρη γι αυτο.

Faye μου είμαι σίγουρη πως έχεις δίκιο και μακαρι ετσι να είναι γιατί ήδη αισθάνομαι τύψεις...

5Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 5:01 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μην αισθανεσαι και να δεις οτι ολα θα πανε καλα. Μολις γεννησεις θα το καταλαβεις.

6Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 5:02 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EviK έγραψε:Prin merikes mere gennise mia fili mou mia mera prin gennisi mou leei:niotho poli asxima pao na genniso kai to moraki pou tha kano den ksero an tha to agapao san ton gio mou......tis leo loipon san mama dio paidion oti molis akouseis to klama tis kai tin deis magika tha tin agapiseis xoris na to poliskeuteis!!!!!Tha deis tis leo xalarose na to apolauseis!!!!Molis loipon to alo proi tin eida agalia me tin mpoumpouka tis eklege kai mou fonaze poso dikio eixa!!!!!!Loipon dontworry moli genniseis tha to nioseis kai esi!!!!!!!

Να ξερες ποσο την καταλαβαίνω την φιλη σου... Τα ίδια ακριβως αισθάνομαι και εγω και όπως εγραψα και πιο πάνω ηδη εχω τύψεις....

7Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 5:11 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
EviK έγραψε:Prin merikes mere gennise mia fili mou mia mera prin gennisi mou leei:niotho poli asxima pao na genniso kai to moraki pou tha kano den ksero an tha to agapao san ton gio mou......tis leo loipon san mama dio paidion oti molis akouseis to klama tis kai tin deis magika tha tin agapiseis xoris na to poliskeuteis!!!!!Tha deis tis leo xalarose na to apolauseis!!!!Molis loipon to alo proi tin eida agalia me tin mpoumpouka tis eklege kai mou fonaze poso dikio eixa!!!!!!Loipon dontworry moli genniseis tha to nioseis kai esi!!!!!!!

Να ξερες ποσο την καταλαβαίνω την φιλη σου... Τα ίδια ακριβως αισθάνομαι και εγω και όπως εγραψα και πιο πάνω ηδη εχω τύψεις....
Einai fisiologiko min exeis katholou tipsis!!!!!!!!Tha deis molis genniseis oti kai esi tha niotheis to idio me tin fili mou me mena me xiliades manoules pou ekanan to deutero moraki tous kai aisthanontan kapos etsi!!!!!!

8Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 5:18 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:Σε πολλές ίσως ακουστεί χαζο το θέμα που ανοίγω αλλα εμένα είναι κάτι που με απασχολεί αρκετά τον τελευταίο καιρό... Πρίν απο 7 μήνες ήρθε στην ζώη ο γιόκας μου ο Κώνσταντινος και τώρα είμαι παλι εγκυος περιμένοντας μια μπεμπούλα αυτη την φορά... Αυτό που με απασχολεί είναι η απόλυτη αγάπη που νοιώθω για το μικρό μου... Αναρωτιέμαι που θα βρω αλλη τόση αγάπη να δώσω στην μπεμπούλα μου (που εννοείτε οτι περιμένω με αγωνία) ;;; Θα βρω τελικά ή η ζυγαρια θα γέρνει προς τον Κωνσταντίνο... Τ φώτα σας μανούλες!!!!! confused

Vivian μου και εγώ ακριβώς έτσι νιώθω είμαι τελίως συγχησμένη. Συζητώντας το όμως με κάποιες φίλες όλες μου λεν το ίδιο. Η αγάπη μοιράζεται ανάμεσα στα παιδιά

9Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 5:19 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μη νιώθεις τύψεις. Η αγάπη θα είναι ίδια και για τα δύο σου παιδιά. Εξάλλου θα δεις ότι όσο περνάει ο καιρός η αγάπη δυναμώνει και αυτό που νιώθεις θα σου φανεί μικρό όσο περνάει ο καιρός ακόμα και για τον γιο σου. Το λέω ξανά: η αγάπη για τα παιδιά μας δε μοιράζεται... πολλαπλασιάζεται!

10Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 7:05 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
an kai den exo deutero paidaki akoma se suyitiseis me files pou exo kanei mou lene oti i agapi einai i idia den gernei
i zugaria sto proto....

11Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 7:14 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Σε πολλές ίσως ακουστεί χαζο το θέμα που ανοίγω αλλα εμένα είναι κάτι που με απασχολεί αρκετά τον τελευταίο καιρό... Πρίν απο 7 μήνες ήρθε στην ζώη ο γιόκας μου ο Κώνσταντινος και τώρα είμαι παλι εγκυος περιμένοντας μια μπεμπούλα αυτη την φορά... Αυτό που με απασχολεί είναι η απόλυτη αγάπη που νοιώθω για το μικρό μου... Αναρωτιέμαι που θα βρω αλλη τόση αγάπη να δώσω στην μπεμπούλα μου (που εννοείτε οτι περιμένω με αγωνία) ;;; Θα βρω τελικά ή η ζυγαρια θα γέρνει προς τον Κωνσταντίνο... Τ φώτα σας μανούλες!!!!! confused


δεν έχω δεύτερο παιδάκι ούτε και εγώ αλλά την ίδια σκέψη την έχω κάνει. αφού είμαι τόσο ερωτευμένη και τρελαμένη με τον γιόκα μου τι θα κάνω με το δεύτερο παιδάκι αν έρθει? αλλά πιστεύω ότι η αγάπη της μάνας είναι ίδια σε όλα της τα παιδιά. καλά υπάρχουν και κάτι κραυγαλέες εξαιρέσεις!

12Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 11:23 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisi έγραψε:
Vivian έγραψε:Σε πολλές ίσως ακουστεί χαζο το θέμα που ανοίγω αλλα εμένα είναι κάτι που με απασχολεί αρκετά τον τελευταίο καιρό... Πρίν απο 7 μήνες ήρθε στην ζώη ο γιόκας μου ο Κώνσταντινος και τώρα είμαι παλι εγκυος περιμένοντας μια μπεμπούλα αυτη την φορά... Αυτό που με απασχολεί είναι η απόλυτη αγάπη που νοιώθω για το μικρό μου... Αναρωτιέμαι που θα βρω αλλη τόση αγάπη να δώσω στην μπεμπούλα μου (που εννοείτε οτι περιμένω με αγωνία) ;;; Θα βρω τελικά ή η ζυγαρια θα γέρνει προς τον Κωνσταντίνο... Τ φώτα σας μανούλες!!!!! confused

Vivian μου και εγώ ακριβώς έτσι νιώθω είμαι τελίως συγχησμένη. Συζητώντας το όμως με κάποιες φίλες όλες μου λεν το ίδιο. Η αγάπη μοιράζεται ανάμεσα στα παιδιά

Chrisi μου ετσι ειναι αφου το λένε μανουλες πιο εμπειρες απο μας αλλα ισως μέχρι να κρατησω το αλλο μωρακι στην αγκαλια δεν μπορω να φανταστω πως θα ειναι και νομιζω οτι θα ειμαι λιγο αδικη ως προς το άλλο μωρο.... Rolling Eyes

13Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 11:28 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Chrisi μου ετσι ειναι αφου το λένε μανουλες πιο εμπειρες απο μας αλλα ισως μέχρι να κρατησω το αλλο μωρακι στην αγκαλια δεν μπορω να φανταστω πως θα ειναι και νομιζω οτι θα ειμαι λιγο αδικη ως προς το άλλο μωρο.... Rolling Eyes
Νομίζω ότι δεν είναι ότι καλύτερο να ξεκινάς με τύψεις και ενοχές... βγάλτο από το μυαλό σου. Θα δεις ότι θα είναι πιο απλά τα πράγματα. Άδικο είναι να σκέφτεσαι από τώρα ότι θα αδικείς το δεύτερο παιδί σου ειδικά όταν αυτό δεν πρόκειται να γίνει. Μην το βλέπεις έτσι...

14Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 11:38 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Vivian έγραψε:Σε πολλές ίσως ακουστεί χαζο το θέμα που ανοίγω αλλα εμένα είναι κάτι που με απασχολεί αρκετά τον τελευταίο καιρό... Πρίν απο 7 μήνες ήρθε στην ζώη ο γιόκας μου ο Κώνσταντινος και τώρα είμαι παλι εγκυος περιμένοντας μια μπεμπούλα αυτη την φορά... Αυτό που με απασχολεί είναι η απόλυτη αγάπη που νοιώθω για το μικρό μου... Αναρωτιέμαι που θα βρω αλλη τόση αγάπη να δώσω στην μπεμπούλα μου (που εννοείτε οτι περιμένω με αγωνία) ;;; Θα βρω τελικά ή η ζυγαρια θα γέρνει προς τον Κωνσταντίνο... Τ φώτα σας μανούλες!!!!! confused


δεν έχω δεύτερο παιδάκι ούτε και εγώ αλλά την ίδια σκέψη την έχω κάνει. αφού είμαι τόσο ερωτευμένη και τρελαμένη με τον γιόκα μου τι θα κάνω με το δεύτερο παιδάκι αν έρθει? αλλά πιστεύω ότι η αγάπη της μάνας είναι ίδια σε όλα της τα παιδιά. καλά υπάρχουν και κάτι κραυγαλέες εξαιρέσεις!

Αυτο φοβαμαι και εγω Μαράκι μην γινω κραυγαλεα εξαίρεση... Ειναι και οι ορμόνες τωρα και ολα τα νιώθω στον υπερθετικό βαθμο!!!

15Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 12:01 pm

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την ίδια σκέψη έχω κι εγώ πολλές φορές... Είμαι τόσο ερωτευμένη με τον γιο μου που αναρωτιέμαι αν θα είμαι έτσι και με το άλλο μωρό. Θα είμαστε όμως γιατί θα είναι και το επόμενο παιδάκι μας και θα τα αγαπάμε με όλη μας την καρδιά!!!! Wink

16Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 12:56 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αγαπη για τα παιδια μας πολλαπλασιαζεται, δε μοιραζεται!!!μην αγχωνεσαι, το ιδιο θα το αγαπησεις!!!

17Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 2:26 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
Vivian έγραψε:Chrisi μου ετσι ειναι αφου το λένε μανουλες πιο εμπειρες απο μας αλλα ισως μέχρι να κρατησω το αλλο μωρακι στην αγκαλια δεν μπορω να φανταστω πως θα ειναι και νομιζω οτι θα ειμαι λιγο αδικη ως προς το άλλο μωρο.... Rolling Eyes
Νομίζω ότι δεν είναι ότι καλύτερο να ξεκινάς με τύψεις και ενοχές... βγάλτο από το μυαλό σου. Θα δεις ότι θα είναι πιο απλά τα πράγματα. Άδικο είναι να σκέφτεσαι από τώρα ότι θα αδικείς το δεύτερο παιδί σου ειδικά όταν αυτό δεν πρόκειται να γίνει. Μην το βλέπεις έτσι...

Σ'ευχαριστώ πολύ nikoleta μου για το μήνυμα σου... Εχεις δίκιο είναι αδικο και για μενα και για την μπουμπού μου να σκέφτομαι ετσι... Θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι καθόλου!!!

18Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 2:29 pm

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markellajohny έγραψε:Η αγαπη για τα παιδια μας πολλαπλασιαζεται, δε μοιραζεται!!!μην αγχωνεσαι, το ιδιο θα το αγαπησεις!!!

ειναι οντως ανεξαντλητη!!!!

19Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Τετ Ιουν 16, 2010 3:44 pm

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ αυτο σκέφτομαι μερικές φορές (αν με το καλό κάνω δεύτερο). Αλλά νομίζω ότι η καρδιά της μάνας χωράει όχι 2 αλλά 1002 παιδιά που θα τα αγαπά το ίδιο! Και κάθε φορά που θα κρατάς το κοριτσάκι σου αμέσως θα το αγαπάς πιο πολύ...και το αγοράκι σου το ίδιο!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

20Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Πεμ Ιουν 17, 2010 4:23 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popi. έγραψε:Κι εγώ αυτο σκέφτομαι μερικές φορές (αν με το καλό κάνω δεύτερο). Αλλά νομίζω ότι η καρδιά της μάνας χωράει όχι 2 αλλά 1002 παιδιά που θα τα αγαπά το ίδιο! Και κάθε φορά που θα κρατάς το κοριτσάκι σου αμέσως θα το αγαπάς πιο πολύ...και το αγοράκι σου το ίδιο!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σ'ευχαριστω πολυ και εσυ να χαιρεσαι το ζουζουνάκι σου!!!

21Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Πεμ Ιουν 17, 2010 5:38 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχχχχ σε καταλαβαινω απολυτα !! και εγω ετσι ενιωθα στην δευτερη εγκυμοσυνη μου και ελεγα εγω δεν θα αγαπησω αλλο παιδι ετσι !!! η αγαπη για τα δυο παιδακια μου ειναι ιση αλλα διαφορετικη !! κακα τα ψεματα ο πρωτος ερωτας ειναι διαφορετικος !! εχω μια αδυναμια στην πρωτη μου γιατι την πονεσα πολυ οταν εφυγα για να παω να γεννησω και μου ελειψε και μετα ζηλεψε και δεν μπορουσα να της δωσω την προσοχη που ειχε πριν αποκτησω την βαλεριτσα μου η μικρη παλι ειναι αλλο παιδι πολυ γουτσου γουτσου και μου αρεσει που ειναι συνεχεια κοντα μου και με ψαχνει και ολο θελει να παιζουμε κλπ !! αλλα ετσι νιωθω εγω δεν σημαινει οτι ολες νιωθουν το ιδιο !! Razz

22Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Πεμ Ιουν 17, 2010 6:27 am

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ..

23Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Πεμ Ιουν 17, 2010 12:55 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:αχχχχχ σε καταλαβαινω απολυτα !! και εγω ετσι ενιωθα στην δευτερη εγκυμοσυνη μου και ελεγα εγω δεν θα αγαπησω αλλο παιδι ετσι !!! η αγαπη για τα δυο παιδακια μου ειναι ιση αλλα διαφορετικη !! κακα τα ψεματα ο πρωτος ερωτας ειναι διαφορετικος !! εχω μια αδυναμια στην πρωτη μου γιατι την πονεσα πολυ οταν εφυγα για να παω να γεννησω και μου ελειψε και μετα ζηλεψε και δεν μπορουσα να της δωσω την προσοχη που ειχε πριν αποκτησω την βαλεριτσα μου η μικρη παλι ειναι αλλο παιδι πολυ γουτσου γουτσου και μου αρεσει που ειναι συνεχεια κοντα μου και με ψαχνει και ολο θελει να παιζουμε κλπ !! αλλα ετσι νιωθω εγω δεν σημαινει οτι ολες νιωθουν το ιδιο !! Razz

Έγραψες την μαγικη φράση... Και εγω πιστευω οτι η αγαπη θα είναι ίση αλλα διαφορετική... Με τον μικρο ειμαστε πολυ κολλημένοι ο ενας με τον αλλον.. Τι να πω θα δουμε....

24Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Πεμ Ιουν 17, 2010 1:08 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα το αγαπατε το ιδιο και εγω τις ιδιες βλακειες σκεφτομουν αλλα οταν ερχεται το μωρακι μη σας πω οτι εχετε και μια αδυναμια μετα γιατι ειναι μικρουλη και σας κανει παλι τα πρωτα του γελακια σας φωναζει παλι μαμα καποια στιγμη και χεζεστε πανω σας, αντε θα το ζησετε και θα δειτε, πολλα φιλια καλες γεννες

25Σημαντικό! Απ: Θα το αγαπάω το ίδιο;; Πεμ Ιουν 17, 2010 1:10 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ξεχασα, αφηστε που θα το απολαμβανεται καλυτερα γιατι δεν θα ειστε ψαρωμενες στο δευτερο αλλα πιο χαλαρες και ετσι θα ειναι καλυτερα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις