Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
169 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 169 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
penelope26 έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ,????? ΕΦΟΣΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ? Η' ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΩΝ 116 ΗΜΕΡΩΝ... ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!
ΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΕ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ... Embarassed


ΠΗΝΕΛΟΠΙΤΣΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙς ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΗΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω κοριτσια! η αληθεια οι καρτουλες μας ταλαιπωρησαν μεχρι να αποφασισουμε το χαρτι που θελαμε και δεν τις εκτυπωνε ο εκτυπωτης ευκολα επειδη ηταν χοντρο. εε μετα ηταν ευκολο. πηρα το ψαλιδακι ζικζακ μετα το εργαλειο για τις τρυπες και ετοιμο. στο γεμισμα τους με βοηθησαν τα μικρα! Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια γυρίσαμε,

Η μπέμπα μας έφτασε τα 2017 γρ αισίως και κάναμε ντόπλερ!
Όλα καλά, την Τετάρτη ραντεβού με τον γιατρό και μάλλον τέλος της επόμενης εβδομάδας θα την έχω αγκαλίτσα μου!

Πάω να ξαπλώσω γιατί νοιώθω μια ζαλάδα-αναγούλα και καλό θα ήταν να ξεκουραστώ!

Ημερολογιακά είμαστε 35 εβδομάδων
Υπερηχογραφικά είμαστε 33+1 εβδομάδων

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Αθηνά γεια στα χέρια σου όλα είναι πανέμορφα!!!
Σας φιλώ πολύ όλες και ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για τις ευχές σας!!!

Υ.Γ-Το μωρό μου θα είναι το παιδί του "ΟΧΙ"...χιχιχι

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki-baby έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ...ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?

Εγώ που βρήκα παιδίατρο -είδα κάποιους την βδομάδα που μας πέρασε για να καταλήξω σε κάποιον που να είναι συμβεβλημένος με το ταμείο μας- μου είπε ότι όταν επιστρέψω από την κλινική μέσα στην βδομάδα πρέπει να μας δει

penelope26 έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ,????? ΕΦΟΣΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ? Η' ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΩΝ 116 ΗΜΕΡΩΝ... ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!
ΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΕ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ... Embarassed

Μιλάς για το συμπληρωματικό επίδομα?Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να καταθέσεις τα χαρτιά αφού πάρεις και το χαρτί με το επίδομα λοχείας που σου λέει πόσο ειναι το ποσό. Εγώ πχ βγαίνω 1000Ε μείον-δεν υπολογίζω το επίεδομα τοκετού φυσικά. Δικαιούμαστε κάτι άλλο που δεν έχω παρει χαμπάρι?? Rolling Eyes Rolling Eyes

supermama έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλά είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

lamproula έγραψε:
ΠΗΝΕΛΟΠΙΤΣΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙς ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΗΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ!

Και τι διαδικασία χρειάζεται για αυτό?? confused confused

Αφήστε, πήγαμε για καφέ και όταν γυρίσαμε μας είχαν σπάσει τον καθρέφτη!!!!!!!Να σημειώσω ότι ο καθρέφτης ήτανε κλειστός και ήτανε του συνοδηγού που σημαίνει ότι κάποιος το έκαν εσκεμένα γιατι από την μεριά του συνοδηγού όπως το είχαμε παρκάρει μπορούσε να περάσει μόνο πεζός και με δυσκολία -δεν υπήρχε πεζοδρόμιο ακριβώς..Και έλεγα που θα δώσω ένα 200αρι αυτή τη βδομάδα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Κορίτσια γυρίσαμε,

Η μπέμπα μας έφτασε τα 2017 γρ αισίως και κάναμε ντόπλερ!
Όλα καλά, την Τετάρτη ραντεβού με τον γιατρό και μάλλον τέλος της επόμενης εβδομάδας θα την έχω αγκαλίτσα μου!

Πάω να ξαπλώσω γιατί νοιώθω μια ζαλάδα-αναγούλα και καλό θα ήταν να ξεκουραστώ!

Ημερολογιακά είμαστε 35 εβδομάδων
Υπερηχογραφικά είμαστε 33+1 εβδομάδων

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Αθηνά γεια στα χέρια σου όλα είναι πανέμορφα!!!
Σας φιλώ πολύ όλες και ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για τις ευχές σας!!!

Υ.Γ-Το μωρό μου θα είναι το παιδί του "ΟΧΙ"...χιχιχι

πολυ καλα νεα αντε σιγα σιγα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 186253

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:
maraki-baby έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ...ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?

Εγώ που βρήκα παιδίατρο -είδα κάποιους την βδομάδα που μας πέρασε για να καταλήξω σε κάποιον που να είναι συμβεβλημένος με το ταμείο μας- μου είπε ότι όταν επιστρέψω από την κλινική μέσα στην βδομάδα πρέπει να μας δει

penelope26 έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ,????? ΕΦΟΣΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ? Η' ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΩΝ 116 ΗΜΕΡΩΝ... ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!
ΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΕ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΦΥΣΙΚΑ... Embarassed

Μιλάς για το συμπληρωματικό επίδομα?Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να καταθέσεις τα χαρτιά αφού πάρεις και το χαρτί με το επίδομα λοχείας που σου λέει πόσο ειναι το ποσό. Εγώ πχ βγαίνω 1000Ε μείον-δεν υπολογίζω το επίεδομα τοκετού φυσικά. Δικαιούμαστε κάτι άλλο που δεν έχω παρει χαμπάρι?? Rolling Eyes Rolling Eyes

supermama έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλά είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

lamproula έγραψε:
ΠΗΝΕΛΟΠΙΤΣΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙς ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΗΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ!

Και τι διαδικασία χρειάζεται για αυτό?? confused confused

Αφήστε, πήγαμε για καφέ και όταν γυρίσαμε μας είχαν σπάσει τον καθρέφτη!!!!!!!Να σημειώσω ότι ο καθρέφτης ήτανε κλειστός και ήτανε του συνοδηγού που σημαίνει ότι κάποιος το έκαν εσκεμένα γιατι από την μεριά του συνοδηγού όπως το είχαμε παρκάρει μπορούσε να περάσει μόνο πεζός και με δυσκολία -δεν υπήρχε πεζοδρόμιο ακριβώς..Και έλεγα που θα δώσω ένα 200αρι αυτή τη βδομάδα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



τιποτα δεν χρειαζεται να κανεις ο εργοδοτης στο δινει απο μονος του θα στο πει και ο λογιστης.εμενα αυριο ξεκιναει η αδεια κυησης και η λογιστρια μου ειπε οτι θα πληρωθω απο την δουλεια μου μεχρι 17 νοεμβριου δηλαδη 1 μηνα ακομα χωρις να τον δουλεψω.
Αylin πολυ ευχαριστα τα νεα σου μπραβο τα καλυτερα σου ευχομαι αντε και εσυ σιγα σιγα να παιρνεις σειρα και παλι μπραβο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 328109

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αα καιγω θα βαλω τον γιο μου! Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


την κορη την εχω φωτο στο αλλο pc οποτε οταν κατσω εκει θα την βαλω και κεινη.. Wink

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και συγνωμη που σας πηδαω ολες αλλα ΑΥΛΙΝΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ"???????????
τα ζουμια με πηραν πραγματικα!!!
θελω ανατριχιαστικες λεπτομεριες!
τι ειπε ο ΔΟΚΤΟΡ?????????? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα και συγνωμη που σας πηδαω ολες αλλα ΑΥΛΙΝΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ"???????????
τα ζουμια με πηραν πραγματικα!!!
θελω ανατριχιαστικες λεπτομεριες!
τι ειπε ο ΔΟΚΤΟΡ?????????? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

με πεθαίνεις...τις πηδάς όλες για χάρη μου???χαχαχαχαχα...τρέλλα μου εσύ, τα γνωστά ότι είμαστε πίσω στην ανάπτυξη κλπ κλπ, να κάνω κορτιζόνη την Τετάρτη και σε 2 εβδομαδούλες να την βγάλουμε την μαντάμ να μην την ζορίσουμε, το ντόπλερ ομφαλικής ήταν πολύ καλό, ο ντόκτορ επίσης πολύ καλός-35 χρονών yiummie - είμαι κακιά μάνα το ξέρω...μου επισήμανα πάλι τα γνωστά τα οποία δεν θέλω να τα αναφέρω καν...αλλά σε 2 εβδομάδες θα την έχω αγκαλίτσα και πιστεύω θα ησυχάσω!!!Φιλιά μωράκι μου όμορφο!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα και συγνωμη που σας πηδαω ολες
Shocked Shocked τσ τσ τσ....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing

ολες ολες για παρτη σου !
πωπω εχω χαρει τοσο τοσο πολυ! με το καλο κοριτσαρα μου ομορφη! αχ θελω και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 215994

σουπερμαμα πονηρουλα εσυ! Laughing Laughing Laughing
σουπερ η φωτο! I love you

υγ: ωρη μαμιτα σηρε δες το πρηξιμο γιατι θα ερθω θεσσ. και θα σε περιλαβω! ετο!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:αα καιγω θα βαλω τον γιο μου! Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


την κορη την εχω φωτο στο αλλο pc οποτε οταν κατσω εκει θα την βαλω και κεινη.. Wink

κανονικο αντρακι!!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Respect Respect Respect ΡΕ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ...ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΗΔΙΞΕΣ????ΣΣΣΟΟΟΥΥΥΤΤΤ ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΝΕΣ ΠΡΑΜΑ... Embarassed Embarassed Embarassed
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΩΣΣΕ ΤΟ ΜΑΡΙΖΑΚΙ...ΣΟΥ ΕΣΤΥΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΤΟ ΠΕΙΡΕΣ...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΗΛ. ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΓΕΙ OFF,ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 534787
ΣΟΥΟΕΡ ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!
ΜΟΛΙΣ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΕΤΟΙΜΟ ΛΥΠΕΙ Η ΚΟΥΡΤΙΝΑ,Η ΚΟΥΝΙΑ,Η ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΤΟ ΧΑΛΑΚΙ...Κ.Α ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την PoLaKi στις Κυρ Οκτ 16, 2011 6:27 am, 1 φορά

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σουπερ μαμα εχω παθει πλακα με το παπουτσακι τελιο!!!
τοτουλα τελια η κιλιτσα σου και πολυ γλυκια η φωτογραφια με το παιδακι σου.
αυλιν συνχαρητιρια για τα καλα νεα!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολακι βαλε φωτογραφια!!!! να το δουμε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 328109

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lamproula έγραψε:
τιποτα δεν χρειαζεται να κανεις ο εργοδοτης στο δινει απο μονος του θα στο πει και ο λογιστης.εμενα αυριο ξεκιναει η αδεια κυησης και η λογιστρια μου ειπε οτι θα πληρωθω απο την δουλεια μου μεχρι 17 νοεμβριου δηλαδη 1 μηνα ακομα χωρις να τον δουλεψω.
Αylin πολυ ευχαριστα τα νεα σου μπραβο τα καλυτερα σου ευχομαι αντε και εσυ σιγα σιγα να παιρνεις σειρα και παλι μπραβο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 328109

Χαχαχα ας γελάσω!!!Δεν πρόκειται να συμβεί κάτι τέτοιο!!Ειδικά αν είναι στην ευχέρεια του εργοδότη και δεν είναι κάτι που πχ το δικαιούσαι και το ζητάς με κάποιο τρόπο!!!

Στελλίτσα μια χαρά η μπουμπού σας!!!Μαζί με τον μπεμπάκο μας πάνε στα κιλά ε??Και εμείς 33+1 ήμασταν 2047!!Αλλά εντάξει εμείς είπαμε,είμαστε και αγόρια!!

Αθηνούλα φτουφτου στον κούκλο σου!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Η ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ ΜΑΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ολα ειναι απλα τελεια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 403793 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 7 403793



Η ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ ΜΑΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΕΝΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ FOREVER FRIENDS ΕΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PoLaKi έγραψε:ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Η ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ ΜΑΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Τι όμορφα που είναι όλα!!!!!!!!!!Με γεια σας!!!!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολακι δεν εχω λογια ειναι ολα πανεμορφα!!!
μπραβω να τα χαρειτε θα ειναι πολυ χαρουμενο το μωρακι σας σ' αυτο το δωματιο.

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΟΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΜΑΧ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΤΟΥΣ...
ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ???

CARRIE KAI TOTOYLA ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με της συσπασεις συνεχιζω να χαπακονομαι για τουλαχιστον αλλες 2βδομαδες θα περνω χαπια...
το θεμα που με εχει ανχοσει ειναι οτι εχασα 1,5 κιλο χανω μισο καθε μερα εδω και 3μερες...
ημουν λιγο στεναχορεμενη και γιαυτο...αλλα με εχει ψιλοανυσιχισει αυτο.
με τσ πραγματακια τελιοσα του μωρου, δωματιο δεν εχει ο μπεμπης μας θα κοιματε διπλα μας και βλεπουμε αργοτερα.

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamax έγραψε:με της συσπασεις συνεχιζω να χαπακονομαι για τουλαχιστον αλλες 2βδομαδες θα περνω χαπια...
το θεμα που με εχει ανχοσει ειναι οτι εχασα 1,5 κιλο χανω μισο καθε μερα εδω και 3μερες...
ημουν λιγο στεναχορεμενη και γιαυτο...αλλα με εχει ψιλοανυσιχισει αυτο.
με τσ πραγματακια τελιοσα του μωρου, δωματιο δεν εχει ο μπεμπης μας θα κοιματε διπλα μας και βλεπουμε αργοτερα.

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΚΙΛΑ??? ΟΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?ΑΠΟ ΚΙΛΑΚΙΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο μπεμπης πριν 2 βδομαδες ηταν 2700
εγω πηρα συνολο 6 και τωρα εχασα το ενα μηση.
επειδη ειμαι στεναχορεμενη τα χασα γιαυτο δεν τον ρωτησα τον γιατρο αλλα αμα συνεχισει μια δυο μερες θα του τηλ καλου κακου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις